Izrael drenuje finansowo kolonię “Polin”

Chabad Lubawicz i inne żydowskie sekty

Sceny niczym z filmu sensacyjnego: ogromne pieniądze… debatujący przestępcy i finansiści przy stole… spisek przeciwko Polsce… agenci Mossadu jako uczestnicy spisku… akcja toczy się w Brooklyn’ie, NY!

Ale to fakty!

… A nie żaden scenariusz do super-produkcji najnowszego filmu.

Niestety!

CHRONOLOGIA FAKTÓW:

Rok 2012 – kilka central diaspory żydowskiej spotyka się w Nowym Jorku. Powodem są kłótnie pomiędzy Żydami, co do rozdziału łupów z akcji ”holocaust”. Ogromne kwoty z odszkodowań II wojny światowej (wypłacane przez Niemcy) w 90% trafiają do diaspor żydowskich w USA oraz w Izraelu…. Ale na ”żydowskim rynku łupów” nieoczekiwanie pojawił się trzeci, chciwy gracz – to Chabad Lubawitch gnieżdżący się w Europie Środkowej i Wschodniej. To właśnie Chabad Lubawitch zażądał spotkania w Brooklyn’skiej centrali Żydów, po to, aby wyrwać dla siebie część z tego ’lukratywnego ciastka’.

CHabat Lubawicz jest sektą żydowską, którą wiele odłamów judaizmu nie uznaje. Chabad Lubawitch nie czerpie nauk z tradycyjnych kierunków… ’wymyślił swoją żydowską drogę’.

Chabad Lubawitch zagnieździł się w Polsce, Ukrainie i Białorusi – z których części próbuje zbudować dla siebie ”nowe żydowskie państwo” POLIN. Ci Żydzi głoszą niebezpieczną ideologię… wrogą dla etnicznych mieszkańców Europy.

W czasie gwałtownej dyskusji (w roku 2012) Chabad Lubawitch żądają dla siebie dużej części z odszkodowań za II wojnę światową. Niestety, ale diaspory żydowskie z USA oraz z Izraela ani myślą dzielić się z nowymi żydowskimi wspólnikami! W sposób kategoryczny odrzucają ich żądania i pretensję bez żadnego uzasadnienia. 

Rok 2013 – Chabad Lubawitch przeniknął z sukcesem w struktury państwowe Ukrainy – dominując tam politycznie. Ich oczy skierowały się w stronę Polski. Przy władzy było PO Tuska, które realizował politykę Niemiec. Żydzi wymyślili więc przewrót w Polsce i nowe rozdanie. W tym celu dobili targu z partią Kaczyńskiego PiS. Agenci Mossadu uznali, że przewrót w Polsce zainicjowany przez Chabad Lubawitch będzie korzystny dla Izraela… i w tym celu zrealizowali skandal polityczny, nazywany ”aferą taśmową” (m. in. w Sowa i przyjaciele). Po przejęciu władzy w Polsce przez PiS, żydostwo dostało od Kaczyńskiego wiele za pomoc….

… ale Żydzi oznajmili, że to dopiero początek! Ich apetyty na polską kasę są o wiele większe. A jeśli Kaczyński nie przyjmie do wiadomości tych żydowskich żądań – to gorzej dla Kaczyńskiego i jego PiS. 

Rok 2016 – Kaczyński wraz PiS-em zaciąga w bankach zachodnich (czytaj: syjonistycznych) ogromne kredyty aby spełnić swoje najważniejsze obietnice wyborcze: czyli 500+ oraz pomoce socjalne. W zamian za ogromne kredyty PiS zastawia Lasy Państwowe oraz inne aktywa naturalne: m.in. pozbywa się ważnych (dla autonomii państwa) węzłów energetycznych i ujęć wody. 95% tego przejmują Żydzi, 5 % przejmują Niemcy. Polska jest zadłużona… i nie posiada żadnej samodzielnej gałęzi przemysłu. Nie posiada motoryzacji, elektroniki, stoczni, etc. Rolnictwo prawie nie funkcjonuje. Polska nie produkuje polskich towarów, tylko produkuje towary niemieckie, francuskie i hiszpańskie. Kapitał zagraniczny wywozi wszystkie zyski z Polski, a Polaków wykorzystuje finansowo wzorem robotników przymusowych w III Rzeszy.

Środowiska żydowskie z USA oraz z Izraela przejmują wszystko co tylko się da przejąć od Polski.

Dodatkowo przywlekli z Washington D.C. do Polski ustawę 447 (oraz żydowski bank JP Morgan) – by wyrwać co najmniej z polskiego budżetu 300 mld. dolarów!

… Ale Chabad Lubawitch nie chce się tylko przyglądać, jak inni Żydzi sprzątają im wszystkie łupy!

Obmyślili PLAN!

Rok 2017 – Chabad Lubawitch spotyka się z Kaczyńskim i daje mu ”ofertę nie do odrzucenia”….

… twierdzą, że skoro w budżecie państwa polskiego już nic nie ma oprócz długów… to przejmą należne Polsce odszkodowania za reperacje wojenne II wojny światowej(sic!).

Żydzi ponaglili więc PiS, a Kaczyński….

W efekcie ’ni z gruszki – ni z pietruszki’ poseł PiS Arkadiusz Mularczyk odkurzył swoje wyliczenia szkód wojennych i zapowiedział o wystąpienie o zadośćuczynienie Niemiec.

Niemiecki wywiad doskonale wie, że te odszkodowania nie byłyby dla Polski i dla Polaków – tylko dla żydostwa!

A to zmienia wiele!

Niemcy już zapłaciły Izraelowi i innym Żydom ogromne kwoty za wojnę… więc obecnie nie widzą sensu płacenia drugi raz odszkodowań za te same niemieckie zbrodnie wojenne względem Żydów!

Niemcy wiedzą, że Polska spełniałaby rolę tylko tzw. ”słupa” dla którego wyasygnowałaby ogromne pieniądze….

… ale beneficjentem tych ogromnych pieniędzy byliby wyłącznie Żydzi!

Cała niemiecka kasa nawet nie wpłynęłaby na konta polskie… ale bezpośrednio na konta izraelskie!

Rok 2020,luty – Polska strona oficjalnie wysyła sygnały do Niemiec o wszczęcie rozmów negocjacyjnych w sprawie odszkodowań wojennych. Przedmiot negocjacji to 850 mld. dolarów.

Rok 2020, kwiecień – Spotkanie środowisk żydowskich w Nowym Jorku. Żydzi ustalili, że sekta żydowskich Chazarów (Chabad Lubawitch) z Europy Wschodniej – według prawa żydowskiego – przejmuje całość odszkodowań reperacji wojennych należnych Polsce; czyli prawo do 850 mld. dolarów. Które będą Polsce wypłacać Niemcy.

W zamian sekta żydowska Chabad Lubawitch zrezygnował z prawa do zysku pochodzących z przejęcia Polskich Zasobów Naturalnych oraz Lasów Państwowych i Akwenów Wodnych.

Środowiska żydowskie powiadomiły o szczegółach Konsula RP w Nowym Jorku. 

Rok 2020, kwiecień – Na spotkaniu w Kijowie w rezydencji Zelenskiego odbyło się spotkanie pomiędzy państwem Izrael, a sektą Chabad Lubawitch. Izrael (jako państwo) wniósł swoje pretensje co do rozdziału 850 mld. dolarów – wypłacane za reperacje wojenne należne Polsce. Renegocjowano umowę wewnątrz-żydowską; ustalono nowy rozdział środków należnych Polsce: 500 mld. dolarów dla Chabad Lubawitch oraz 350 mld. dolarów dla państwa Izrael. Izrael planuje zapłacić tą kasą za budowę kilku ujęć silosów odsalania wody morskiej i uzdatniania do spożycia. Silosy planuje się budować wzdłuż Morza Śródziemnego.

SYJONISTYCZNY PiS WYPEŁNIA EGZEKUCJE KOMORNICZE ROSZCZEŃ IZRAELA PRZECIWKO POLAKOM

PiS wykonuje wyroki (czytaj: egzekucje komornicze) państwa Izrael oraz central żydowskich w USA – przeciwko Polsce!

PiS rozsprzedał żydostwu ogromną liczbę nieruchomości i ruchomości należących do Polski, a teraz handluje – na rzecz żydostwa – nawet polskim odszkodowaniem za ofiary Polaków w czasie II wojny światowej:

 • za polskie zniszczone nieruchomości w czasie wojny,
 • za niszczony polski przemysł w czasie wojny,
 • za okrojone polskie granice – po wojnie, etc.).
Według ustaleń PiS – Izrael z roku 2018:

„…wszystkimi polskimi długami państwowymi zarządza bank ”JP Morgan” z centralą w Nowym Jorku, ale z nową siedzibą (filią) w Warszawie…”.

LINK: JP Morgan zatrudni ’kapo’

CZY WIESZ ŻE:

Bank JP Morgan jest typową korporacją finansowo-inwestycyjną i specjalizuje się we wrogich przejęciach państwowych aktywów państw słabo rozwiniętych.

Rezerwy banku JP Morgan są wielokrotnie większe od rezerw banków niemieckich i banków japońskich.

JP Morgan uważany jest za finansowego przestępcę i jest oskarżony o zniszczenie gospodarek wielu państw w Europie, Azji i Afryce.

Przeciwko bankowi JP Morgan toczą się liczne postępowanie sądowe w związku z nielegalnym obrotem narkotyków i broni.

FBI zarekwirowało tylko w roku 2020 trzy pełnomorskie okręty kontenerowe przewożące duże ilości nielegalnych przedmiotów – cały trefny towar został zakupiony właśnie przez JP Morgan.

Cały zarząd banku JP Morgan jest etnicznie semicki. Żydzi już od 150 lat nim zarządzają.

W latach ’89 do ’94 ub. wieku (tuż po Okrągłym Stole) bank JP Morgan agresywnie uczestniczył w tzw. ”dzikiej prywatyzacji” – czyli przejęcia za bezcen polskich zakładów produkcyjnych (zniszczenia przemysłu ciężkiego, przemysłu stoczniowego, rolnictwa i sektora finansowego).

JP Morgan uczestniczył też wtedy w zniszczeniu gospodaek Węgier i Czech.

LINKI:

https://www.justice.gov/usao-ct/pr/jpmorgan-chase-co-agrees-pay-920-million-connection-schemes-defraud-precious-metals-and

https://news.bitcoin.com/jpmorgan-fraud-billion-dollar-settlement/

https://www.counterpunch.org/2020/09/22/3-count-felon-jpmorgan-chase-caught-laundering-more-dirty-money/

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7469087/Two-current-one-former-JP-Morgan-precious-metals-traders-arrested-FBI.html

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-02-05/jpmorgan-s-role-in-metals-spoofing-is-under-u-s-criminal-probe

Aż dziwne, że te artykuły nie zostały opublikowane w Polsce….

… JP Morgan dba o tzw. „dobrą prasę” i skutecznie korumpuje polskich (czytaj: syjonistycznych) redaktorów i dziennikarzy w Polsce – aby nie pisali o tych sprawach.

Stan gospodarki w Polsce jest krytyczny!
 • Polski przemysł ciężki w ogóle nie istnieje!
 • Polski przemysł motoryzacyjny w ogóle nie istnieje!
 • Polskie sieci handlu hurtowego w ogóle nie istnieją!

… Ale w Polsce z powodzeniem funkcjonują te wymienione sfery gospodarcze – ale z wyłącznym z kapitałem: niemieckim, francuskim, hiszpańskim i chińskim.

Wszystkie zyski wygenerowane w Polsce wywożone są z Polski do central innych państw(sic!). 

Polska z tego powodu zadłuża się w skali bez precedensu!
 • Polska wygenerował ogromną dziurę budżetową!
 • Nowe linie kredytowe od MFW i BŚ zajęły niemal 90% obligacji państwowych Skarbu Państwa oraz zajęły polskie aktywa na poczet spłat długów (Lasy Państwowe, Akweny Wodne, Żeglugę Śródlądową, Zasoby Naturalne, etc.).
 • Polska już nie posiada zabezpieczeń ’nieruchomych’ do zastawu następnych kredytów.
PIERWSZY PRZYKŁAD Z BRZEGU DOT. PRZEKRĘTÓW PiS:

Za każde 500+, które rozdaje PiS (z zaciąganych kredytów u Sorosa) – syjoniści i banki żydowskie typu JP Morgan policzą sobie 5000 zł. (5 tys.) – tzw. procent kosztów własnych!

Tak Polaczki cieszą się chwilą!

… A co potem?

Praca u Żyda za ’kromkę’!

LINK: Soros kredytuje „500 plus”. PiS zadłuża Polskę!

http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/soros-kredytuje-500-plus-pis-zadluza-polske

POLSKA JEST KLASYCZNYM „SŁUPEM FINASOWYM” DLA IZRAELA!
POLSKA ZACIĄGA OGROMNE KREDYTY I W ‚PREZENCIE’ WYSYŁA DO IZRAELA – KTÓRE POTEM SPŁACA POLSKI SKARB PAŃSTWA I POLACY!

Niedawno Kongres USA opublikował raport dot. tzw. realizowania „ustawy 447”.

Nie wdając się niuanse… z raportu wprost wynika, że Polska wypłaciła Żydom w Izraelu przez ubiegłe 5 lat – aż 7,5 mld. dolarów (sic!)

– O kurwa!

… Ta kwota 7,5 mld. dotyczy tylko wypłat rent socjalnych i odszkodowań dla Żydów z Polskiego budżet!

Polska – dodatkowo (osobno) – finansuje różne akcje żydostwa liczone w setkach milionów dolarów (!) ale raport dot. „ustawy 477″ tego nie ujmuje.

– O kurwa!

Co Polska mogłaby kupić za 7,5 mld. dolarów dla siebie?
 • Polska mogłaby kupić aż 80 super-nowoczesnych samolotów F-35! …
 • Polska mogłaby kupić aż 50 super-nowoczesnych (i najdroższych) dwusilnikowych samolotów F-22!
 • Polska mogłaby zakończyć realizację wojskowego programu skutecznej obrony przeciwlotniczej.
 • Polska mogłaby kupić 200 zestawów artylerii dalekosiężnej (zasięg do 300 km.)!
 • Polska mogłaby kupić super-nowoczesne fregaty, korwety i niszczyciele w liczbie niemal całkowicie zaspakajającej potrzeby Polskich Sił Zbrojnych.

Niestety….

… Ale Polska nic nie zakupiła za te 7,5 mld. dolarów!

Polska dała tę kasę Żydom! Po prostu (sic!).

I to wcale nie koniec dawania Żydom kasy należącej do Polaków….

… Do końca zakończenia drugiej kadencji PiS obiecał Izraelowi dodatkowe 6 mld. dolarów – z Polskiego Skarbu Państwa!

TAJNY DOKUMENT POLSKIEGO MSZ DLA KONGRESU USA:

Co najdziwniejsze:

Raport Kongresu USA dot. realizacji „ustawy 447” powołuje się na dokument z polskiego MSWiA… a wymieniona kwota 7,5 mld. dolarów właśnie pochodzi z tego polskiego dokumentu.

Niestety, ale taki dokument jest całkowicie niedostępny dla polskiej opinii publicznej oraz dla polskich dziennikarzy(sic!).

Inna dziwna rzecz, że omawiany dokument wymieniający kwotę 7,5 mld. dolarów dla Żydów – w ogóle nie figuruje w wydatkach budżetowych państwa Polskiego na lata 2015 – 2020 (sic!).

 • To skąd wzięła się w budżecie Polski taka duża kasa ($ 7,5 mld.) na wypłaty rent i odszkodowań dla Żydów?!

Eksperci finansowi widzą tylko jedno źródło pochodzenia tej kasy… kasa jest z zaciąganych potajemnie kredytów!

PiS zaciąga regularnie (skąd się tylko da) ogromne kredyty… więc zaciągnął dodatkowe 7,5 mld. dolarów dla Żydów(sic!).

Ta kasa nawet nie była w Polsce! Poszła bezpośrednio do Izraela!

… ale na jaki procent PiS-iory zaciągnęły taki ogromny kredyt? Też nie chcą powiedzieć!

… Bo przecież to Polaczki będą te żydowskie kredyty spłacać!

… ALE POLSKA POSIADA JESZCZE PRAWO DO ODSZKODOWAŃ I REPERACJI WOJENNYCH OD NIEMIEC – ZA ZNISZCZENIA W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ

TO „GORĄCY TOWAR” FINANSOWY DLA ŻYDOSTWA, KTÓRE CHCE TE ODSZKODOWANIA POLAKOM ZWYCZAJNIE UKRAŚĆ!

To jest potencjalnie duża kwota! 850 mld. dolarów!

Wielu ekspertów widzi spore szanse na wypłacenie przez Niemcy tych odszkodowań Polsce….

… Zwłaszcza przy dużym zaangażowaniu strony USA.

Sądy Stanów Zjednoczonych już wielokrotnie pokazały swoją skuteczność w egzekwowaniu wyroków względem innych państw.

Dodatkowo, te w procesy sądowe będą popierały środowiska żydowskie w Nowym Jorku – i liczne żydowskie biura adwokackie – ponieważ zakłada się, że i tak cała kasa trafi do Żydów – a nie do Polaków.

Tajemnicza rola JP Morgan w Polsce:

… I to jest właśnie praca, jakiej Żydzi oczekują od żydowskiego banku JP Morgan (i jego nowej filii w Warszawie, którą PiS-iory wpuściły do Polski) – czyli zawiłe i tajemnicze przelewy bankowe zasądzonych odszkodowań dla Polski od Niemiec….

… prosto do Izraela – umiejętnie omijając Polskę!

KILKA FAKTÓW Z NAJNOWSZYCH RELACJI POLSKO – ŻYDOWSKICH (DLA SŁABO ‚JARZĄCYCH’ NIUANSY Z RZECZYWISTOŚCI)

 • Rok 2003– polskie wojsko angażuje się w wojnę w Iraku. Z tego tytułu Polsce należą się pokaźne profity i łupy wojenne w postaci kontraktów. Stany Zjednoczone spełniają swoje obietnice i otworzyły dla Polski możliwości realizacji dochodowych projektów na Bliskim Wschodzie. Ekipa syjonistów Kwaśniewskiego rezygnuje z należnych Polsce profitów i ceduje je na rzecz Izraela (sic!). Izrael w przetargach rozsprzedaje prawa do odbudowy i inwestycji w Iraku należne Polsce. Z uzyskanych (należnych tylko Polsce) pieniędzy Izrael finansuje żydowskie osadnictwo wzdłuż brzegu Jordanu. Żydzi budują 4 tys. budynków, liczne drogi, słupy energetyczne. LINK: Izrael domaga się „Polskiego Mięsa Wojennego
 • Rok 2009– polskie wojsko angażuje się w wojnę afgańską. Z tego tytułu Polsce należą się pokaźne profity i łupy wojenne w postaci kontraktów. Stany Zjednoczone spełniają swoje obietnice i otworzyły dla Polski możliwości realizacji dochodowych projektów budowy nowoczesnych zakładów zbrojeniowych w Polsce. Ale wszystkie inwestycje PO Tuska scedowała na Izrael. Izrael pobudował (z pieniędzy należnych tylko Polsce) u siebie nowe zakłady artylerii oraz doinwestował budowę muru pomiędzy Izraelem i Autonomią Palestyńską.
 • Rok 2012– afera Amber Gold. Izraelski Mossad przy udziale PO Tuska wyprowadza z Polski 1 mld. dolarów. Nawet Komisje Sejmowe nie potrafią odnaleźć pieniędzy oszukanych polskich klientów. Ukradzione Polakom pieniądze trafiają do Izraela, za które Izrael kupuje ogromne przestrzenie lasów w Amazonii – i we współpracy z lokalnymi politykami latynoskimi – buduje żydowską autonomię z kilkoma osadami.
 • Rok 2014– Dawni agenci WSI z PRL-u (etniczni Żydzi) ulokowani w dyrekcji SKOK wyprowadzają 6 mld. dolarów ze spółdzielni finansowej SKOK Wołomin oraz kilka dodatkowych mld. z innych SKOK-ów. SKOK-i były darczyńcą Kaczyńskiego i całego PiS. Spółdzielnie finansowe oficjalnie sponsorowały egzystencję PiS kiedy było w niełasce PO oraz kiedy PO obcięło o połowę dotację na partię polityczne. Po przejęciu przez PiS ’koryta u władzy’ PiS-iory z wdzięczności pozwoliły, aby SKOKI opitoliły obywateli RP (klientów) z kasy i zapłaciły Mossadowi za pomoc. Izrael przeznaczył tę kasę na budowę portu kontenerowego w Hajfie, budowanego przez Chińczyków. Port jest nowoczesny, i wydajny, ponieważ zastosowano w nim logistykę przy użyciu systemu 5G. Za resztę pieniędzy Izrael buduje również kilka nowych osiedli dla osadników żydowskich w bezpośredniej bliskości z osiedlami Palestyńczyków.

Izrael cały czas – od czasów Okrągłego Stołu uważa Polin (lub III RP) za swoją kolonię, która nabył w czasie spotkania Jaruzelski -Rockefeller w ’85 roku ub. wieku w Nowym Jorku.

LINK:

Ubojnia Polin

http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/ubojnia-polin

Dawni agenci PRL-u umiejętnie i bez zbędnego rozgłosu wymienili agentów komunistycznych – na agentów semickich (przysłanych prosto z Izraela).

To właśnie agenci WSI wraz z agentami Mossadu przysłanymi do Polski po roku ’89 ub. w. zbudowali nowe służby wywiadu (tylko w swojej nazwie polskie – ale bez Polaków).

… I aż do czasów obecnych ci agenci WSI (o nie-polskim rodowodzie) drenują polski system bankowy, finansowy oraz oszczędności Polaków.

KONKLUZJA

Izrael to worek bez dna! Tylko głupek uwierzy, że te 4 mld. dolarów co-rocznej pomocy od Stanów Zjednoczonych dla Izraela utrzymuje Izrael….

… Te 4 mld. dolarów od USA to cząstka tego, co Izrael kradnie na swoje potrzeby od: Polski, Węgier, Rumunii, Serbii, Ukrainy… oraz jeszcze kilku państw.

Samoloty wypełnione pieniędzmi skradzionymi z budżetu Polski(!) oraz pieniędzmi pochodzącymi z zaciągniętych kredytów przez tzw. ’polski rząd’ od różnych banków… przywożą te pieniądze do Izraela.

… Ta kasa z kredytów dla Polski nawet nie wjeżdża do Polski!

 Ta kasa (rzekomo dla Polski) jedzie z banków zachodnich i z banków chińskich prosto do Izraela – omijając Polskę!

Przecież i tak już nikt nie liczy na ile zadłużona jest Polska.

Opublikowano za: http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/polin-to-przestepczy-slup-finansowy-wyludzajacy-kredyty-z

WYBRANE KOMENTARZE pod tekstem na Neon24.pl

Mogę zgodzić się z Autorem

z jednym zastrzeżeniem – otóż Izrael pełni tylko role dziupli. Dziupli w pojęciu złodziei samochodów.
Złodzieje samochodów dalej bądą je kraść – choćby nie mieli już dziupli.
Wniosek?
To nie dziupla jest w tym wszystkim ważna – bo ona zapewnia tylko pewien komfort złodziejom samochodów. Ważniejsze od tej dziupli są V kolumny – pozostając w konwencji dziupli – V kolumny złodziei samochodów rezydujące w poszczególnych państwach – i nierzadko wywijające tymi państwami.

demonkracja 23.10.2020 08:26:53

Od tego są kolonie.

Kolonie to zdobycz a zdobycz się wykorzystuje do własnych potrzeb.
To są “wartości” tzw ew zachodu.

To solidaruchy oraz KK zrobiły z Polski kolonie zachodu i Watykanu.
Oni innej współpracy jak kolonialna eksploatacja nie uznają.
Dowodzi tego cała ich historia w tym historia holokaustu Indian obu Ameryk.
Wartości tzw zachodu czy katolickie to głownie grabież rabież grabież i kolonizacja kolejnych obszarów w celu grabieży.

I w to zbrodnicze g..no wepchnęły Polskę solidaruchy oraz KK z JPII na czele.

Oscar 23.10.2020 11:08:46

@Leonardo da Vinci 10:38:06

a jest na kogo zagłosować w Polsce ?
Polskiej opcji nie ma..w oficjalnej polityce.

Polak jak na razie może wybierać tylko mniejsze zło.
Jak na razie ..bo jak globalna mafia straci swoją największą siłę argumentów czyli USA i NATO na skutek wojny domowej w USA to
wtedy Narodu masowo podniosą głowy i sztandary wolności.
Wtedy solidaruchy przy korycie nagle szybko “przez Zaleszczyki” wyjadą do Izraela… już sobie przygotowują miejsca do ucieczki poza granicami Polski..a niektórzy już pryskają zagranicę przed kumplami którzy chcą ich zapuszkować.

A wojna domowa w USA zaraz po wyborach..
Przyszły rok może być rokiem wyzwolenia Polski spod dyktatury solidaruchów (namiestników mafii żydowsko banderowskiej) i KK.

Oscar 23.10.2020 11:15:08

@Oscar 11:15:08

To zwykła dywersja hybrydowej wojny.
Zwykła przyczyna, działania bałaganu przy zablokowanym naturalnym systemie.
Matką największego zła jest równowaga trójki w art. 10 Konstytucji.
Tolerujemy jawny błąd działania domniemanej równowagi.
Dlatego Polak jak na razie może wybierać tylko mniejsze zło.

goodness 23.10.2020 15:54:02

@Oscar 11:15:08

Możliwy jest także ciąg dalszy scenariusza.

V żydowska kolumna, gdy zauważy, że traci oparcie w USA będzie szukała nowych mocodawców, np. w NRF i w Rosji – bowiem zawsze jej celem będzie: niedopuszczenie Polaków do władzy, bo to dla nich śmierć polityczna.
Proszę pamiętać, że żydo-bolszewia (ta, której potomkowie są dzisiaj rządzącymi demokratami) dążyła do włączenia Polski do ZSRR jako republiki rad.
______________________________

Pańskie komentarze są rozsądne, za wyjątkiem tych n/t covid-19 – dlaczego?

Tu: https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=v082nmk17i4&feature=emb_logo maseczek nie noszą.
I nie przychodzi Panu do głowy, że maseczek nie noszą w krajach, których nie dotknęła jeszcze syjonistyczna zgnilizna żydowskiego kapitalizmu z Wall Street i z londyńskiego City – ?

W IIIŻydo-RP/Polin żydowski kapitalizm dzięki żydo-katolickiemu Kościołowi i żydowskiej V kolumnie kwitnie od 1990r., no i mamy pandemię na telefon z Waszyngtonu.

Rzeczpospolita 23.10.2020 16:04:48

@Rzeczpospolita 16:04:48

Epidemia jest niestety prawdziwa bo trupy są prawdziwe.
Wiele ogłoszeń w mediach o śmierci znanych ludzi.
Ja tu nie mam wątpliwości… choć wolałbym się mylić.

Oscar 23.10.2020 17:21:13

@Oscar 17:21:13

“Wiele ogłoszeń w mediach o śmierci znanych ludzi.”

W linku poniżej pokazałem jak powstają takie ogłoszenia
https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/158360,kowidowa-wiarygodnosc-rezimu-iiirp-i-jego-mediow

Proszę przeanalizować miesięczną i roczną śmiertelność Polaków w latach 2018, 2019, 2020.
Warto także sięgnąć do danych n/t śmiertelności Polaków w czasie największych epidemii grypy w Polsce i wszystko Pan zrozumie.

Rzeczpospolita 23.10.2020 18:45:41

Opublikowano za: https://wps.neon24.pl/post/158369,izrael-drenuje-finansowo-kolonie-polin

Od Redakcji KIP:

Na podstawie powyższego tekstu domagamy się:

1) Osobistego ustosunkowania się sposób udokumentowany do przedstawionych zarzutów: Premiera, Prezydenta, Ministrów Spraw Zagranicznych, Ministra Finansów, Ministra Sprawiedliwości oraz Kierownictw Partii Politycznych  szefów wszystkich tajnych służb, obecnych i byłych, zasiadających w Parlamencie .

2) Do czasu wyjaśnienia, zabezpieczenia przez służby skarbowe majątków wymienionych osób na poczet przyszłych kar finansowych.

3) Odtajnienia wszystkich dokumentów dotyczących wymienionych poniżej faktów wraz z ich pełną publikacją.

W uzupełnieniu przedstawiamy bogaty zestaw artykułów opublikowanych na naszej stronie:

0. Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że „holokaust” był żydowskim oszustwem.

0. Sąd Najwyższy Rosji powiedział żydowskiemu kłamstwu – nie, pomimo rezolucji ONZ w sprawie „Holocaustu”!

0. Holokaust czy 99 procentowy mit?

0. Czy ukrywająca się diaspora żydowska w Polsce liczy 4-5 mln ?

0.UKRYTA HISTORIA NIESAMOWITEGO ZŁA CHAZARSKIEJ MAFII The Hidden History of the Incredibly Evil Khazarian Mafia

0.Rządy PiS: złote żniwa lobby żydowskiego w Polsce

0.Nadciąga inwazja

0.OD KATOLICKIEJ I SŁOWIAŃSKIEJ POLSKI PRECZ !!! TESTAMENT polskiego patrioty, Wielkiego Polaka – Albina Siwaka – wierszem pisany !

0. Sytuacja jest bardziej poważna, niż się zdaje… to dla Polaków i Polski BYĆ, albo NIE BYĆ !!!!!!

 

 1. ANTYSEMICKIE MLEKO, ŻYDZI POSZLI ZA DALEKO…
 2. Żydzi byli wypędzani 47 razy w ciągu 1000 lat. Dlaczego?
 3. Dlaczego Polska padła z końcem XVIII wieku ?
 4. LICHWIARSKA ANTYCYWILIZACJA: PAN, czyli żyd i NIEWOLNIK, czyli chrześcijanin i muzułmanin !!!
 5. Żydowska okupacja – ziszczone obawy Juliana Ursyna Niemcewicza i ks. Stanisława Staszica
 6. O fałszywce tzw. „przywilejów żydowskich”
 7. Żydo-masońscy prowokatorzy Powstania Listopadowego – narodowej zbrodni w „oprawie” romantycznej i pseudopatriotycznej
 8. Żydzi a Powstanie Styczniowe i jego planowo antypolski wymiar
 9. POLSKIE MAJĄTKI trafiały w RĘCE ŻYDÓW za ZDRADĘ POLSKI ?!!!
 10. PRAWDA O WIELKIEJ ŻYDOWSKIEJ REWOLUCJI PAŹDZIERNIKOWEJ W ROSJI
 11. Aleksander Sołżenicyn: Rola Żydów w systemie sowieckim
 12. Uszkujnik. Paradoksy historii. Tajna historia Rosji, Europy i Świata https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/
 13. Media przemilczają najgorszy holokaust w dziejach ludzkości. Żydowscy mordercy zabijają 66 mln w sowieckich gułagach.
 14. Przeżyjesz SZOK: 100 lat agresji żydowskiej na Polskę
 15. Jak Żydzi zdradzali Polskę w 1920 roku ?
 16. Bitwa Warszawska bez udziału żołnierzy pochodzenia żydowskiego – zapobiegliwość gen. Sosnkowskiego ocaliła Polaków przed klęską?
 17. Judeopolonia – Paradissus Judeaorum
 18. Wstrząsające kulisy pierwszych dni wojny w Polsce. Oto co wtedy robili Żydzi.
 19. GESTAPO – NKWD Spotkanie Na Szczycie w Zakopanem
 20. Seks, korupcja i hazard: o „bohaterach” getta którzy nie uczestniczyli w powstaniu
 21. To chazarskie żydostwo mordowało Polaków w Katyniu
 22. “Po pierwsze. W Katyniu nie zginął ani jeden Żyd z polskiego wojska….”
 23. Profesor Chodakiewicz: czy w Jedwabnem w 1941 r. była stacja benzynowa?
 24. Jak żydowscy pretorianie Hitlera zainicjowali Holocaust
 25. Prof. Hirszfeld mieszkaniec Getta Warszawskiego: „ Żydzi nienawidzą Polaków, a Niemcy są ich nieodwzajemnioną miłością …. itd.”
 26. ŻYDOWSKA POLICJA W SŁUŻBIE GESTAPO
 27. Żydzi mordowali Polaków we współpracy z Niemcami
 28. Stawianie histerii holokaustu z „głowy na nogi”, czyli jak „dzielnie” żydowscy żołnierze Hitlera, walczyli ze Słowianami, w tym Polakami i swoimi współbraćmi, w interesie Niemiec !
 29. 1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach
 30. Żydowskie obozy koncentracyjne
 31. Piramida i inne wyszukane tortury Salomona Morela. Komunistyczny zbrodniarz, który nigdy nie poniósł kary za sprawą… państwa Izrael.
 32. ŻYDOWSCY KACI NKWD
 33. ZAMORDOWALI I ZWIALI DO IZRAELA oprawcy, którzy zakatowali Gen Augusta Emila Fieldorfa „Nila”
 34. Dwa „pogromy”(Kielce, Jedwabne) – jedno kłamstwo wielokrotnie powtarzane
 35. Dlaczego Syjoniści rządzą Polską!
 36. Żydokomuna w Polsce po II wojnie światowej – według Kevina MacDonalda
 37. Jak konspirowano Syjonistów ? Zmiana nazwisk.
 38. Skąd się wzięły żydowskie nazwiska?
 39. Szokująca, brutalna prawda o hucpie w marcu 1968 r. i sprawcach terroryzmu na świecie.
 40. Prof. Żaryn o stosunku Episkopatu Polski do emigracji po marcu 68 roku 20.000 Żydów z PRL – „zbrodniarzy komunistycznych z lat stalinowskich” oraz ich rodzin.
 41. Żydzi wyjeżdżali dobrowolnie ! – prawda o Marcu 68′
 42. Żydzi znów chcą kasy od Polski. Wypędzeni w 1968 r. ze stanowisk w partii, bezpiece i rządzie domagają się odszkodowania!
 43. Współodpowiedzialność Żydów za Holokaust
 44. Religia Holocaustu a „polskie obozy śmierci”
 45. Historia powstania i upadek mitu o „holokauście”.
 46. Strategia żydów wobec Polaków, jako „podziękowania” za 800 –letnią ochronę ich egzystencji i przetrwania, według dr Zbigniewa Kękusia
 47. Roszczenia żydowskie – historia, fakty, stan obecny
 48. Interpelacja posła Majki w sprawie roszczeń żydowskich i rezygnacja polskich władz z posiadanej ochrony prawnej w tym zakresie.
 49. Dość kłamstw holokaustu
 50. Dlaczego „polski” rząd boi się PRAWDY o holokauście?
 51. Dlaczego żydzi boją się PRAWDY o holokauście?
 52. ANTYSEMITYZM i Holokaust… wg Żydów „To taki trik.”
 53. ELITY III RP – RODOWÓD cz.1 – WŁADYSŁAW GAUZA [Radzę czytelnikowi to zapamiętać, czytając te dokumenty!]
 54. RODOWÓD NADZWYCZAJNEJ KASTY
 55. My weźmiemy władzę a wy Polacy pójdziecie z torbami, czyli Michnik szczery po alkoholu
 56. Czy potomkowie wdrożycieli Komunizmu Wojennego ( 1944-1956) zamierzają przywrócić terror wobec Polaków z tamtego okresu ?
 57. TAJNA POLITYKA JAKUBA BERMANA JEST WSPÓŁCZEŚNIE JAWNIE REALIZOWANA
 58. RASIZM ANTYPOLONIZMU = Rewizjonizm, odwracanie ról i restytucje: kazus polsko – żydowski
 59. Przypominamy historię mienia żydowskiego w okupowanej przez Niemców Polsce
 60. WYPŁACONE PRZEZ POLSKĘ ODSZKODOWANIA ZA MIENIE POŻYDOWSKIE
 61. Żydowscy uzurpatorzy Wywiad z prof. Normanem Finkelsteinem
 62. Pamiętne słowa sprzed 22 lat, które dziś brzmią proroczo…
 63. ZERO ODSZKODOWAŃ ŻYDOM ! -Oszczerczy Pozew i Wyrok Sądu USA wydany 3 marca 2006 – Dlaczego Panowie Tusk, Komorowski, Bartoszewski, Bracia Kaczyńscy i Duda ukrywali fakt istnienia takiego wyroku przed Polakami ?
 64. PODWÓJNE STANDARDY SYJONISTÓW. Jeden dla “Ludu Wybranego”, drugi dla “Pogan”
 65. Izrael żąda od Polski zmiany ustawy o restytucji mienia
 66. To nawet nie skandal, to ZDRADA! Potajemnie zmieniana jest pod dyktando Izraela ustawa reprywatyzacyjna!
 67. Jak Kaczyńscy sojusz z Izraelem budowali
 68. ŻYDZI ŻĄDAJĄ OD POLSKI ZWROTU ZAMKU KRÓLEWSKIEGO NA WAWELU
 69. Ustawa 447 kto to robi i kto zyskuje ?
 70. Dwie zrealizowane umowy o odszkodowania za mienie bezspadkowe pomiędzy: Izraelem a RFN z 1952 r., i Izraelem a Polską z 1947 r.
 71. Czy Kaczyńscy nie wiedzieli, że Żydzi już dostali odszkodowanie za mienie bezspadkowe od Niemiec i… w ramach umów indemnizacyjnych od Polski ???????
 72. Po co Polsce Izrael ? Czy tych dwóch, którzy zamierzali ukraść Księżyc – ukradną Polskę?
 73. Czy rzetelna prawda historyczna jest antysemicka ?
 74. Judeopolonia – atak Żydów na Polskę?
 75. Żydzi i inne nacje: symbioza czy pasożytnictwo?
 76. Żydzi i Polacy – po prostu nie pasujemy do siebie
 77. Kilka faktów o naturze „naszych starszych braci w wierze”
 78. „Żydzi w Polsce przygotowują ekspansję i mogą ją zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów” pod kontrolą WSI, ABW i AW
 79. ANTYPOLONIZM JAKO FORMA RASIZMU I SZOWINIZMU
 80. Dlaczego Żydzi nie walczą z antypolonizmem ? W Izraelu jest znacznie więcej antypolonizmu niż w Polsce antysemityzmu
 81. Antypolonizm i antysemityzm – wolnoć, Tomku, w swoim domku
 82. –Transformacja ustrojowa w demokrację kolonialną
 83. Czy ŻYDOFASZYZM obejmie Polskę w swym „BOSKIM” UŚCISKU?
 84. Żydowski kapitalizm niszczył II RP – dzisiaj niszczy III RP
 85. ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI MAJĄTKU NARODOWEGO
 86. Żydowskie koncerny przejmują polską wodę pitną
 87. Marek S. Program eliminacji Polaków
 88. PiS chce naprawdę oddać Polskę Żydom !
 89. Transformacja Polski w POLIN: 2 lata więzienia za krytykę żydowskich roszczeń?!
 90. Kiedy żydzi przyjdą ukraść twój dom, ten, w którym mieszkasz – Polskę…
 91. ODDALIŚCIE POLSKĘ ŻYDOM!
 92. Dekomunizacja czyli grabież majątku narodowego…
 93. MODUS OPERANDI, czyli jak schwytać sprawcę
 94. NIECHCIANI POLACY – przez post-solidarnościowych, syjonistycznych RASISTÓW, w elitach politycznych, intelektualnych i dyplomatycznych, u władzy kolejnych ekip III RP.
 95. I JAK TU NIE BYĆ ANTYSEMITĄ ?
 96. Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni ?
 97. Judeocentrycy i masowe zbrodnie
 98. DLACZEGO ŻYDZI CHCĄ MIESZAĆ RASY (MULTIKULTURALIZM)
 99. Obiektywna analiza publicystyki politycznej Radia Maryja sprzed 5-12 lat.
 100. SATANISTYCZNY HOLOKAUST- 85% LUDNOŚCI z użyciem IZRAELSKIEJ BRONI 5G ! – Ewa Pawela

Wypowiedz się