Wstrząsające kulisy pierwszych dni wojny w Polsce. Oto co wtedy robili Żydzi.

Polacy boleśnie odgryzają się Izraelowi i środowiskom żydowskim! Właśnie ujawniono wstrząsające kulisy pierwszych dni II wojny światowej na terenie naszego kraju. Co robili wtedy „polscy” Żydzi? 

Trudno sobie wyobrazić, jak władze Izraela zniosą bolesne kontrataki Polaków.

W Tel-Awiwie są przecież przyzwyczajeni, że każdy rozmawia z nimi stroniąc od niepoprawnych politycznie zachowań.

Wolą nie ryzykować oskarżeń o antysemityzm, którymi dzisiejsi Żydzi rzucają z niebywałą łatwością.

Tymczasem niepozorna Polska już napsuła im tyle krwi. A wygląda na to, że to dopiero początek! Na przypominanie o takich rzeczach, o jakich w tej chwili mówią Polacy (zarówno politycy, jak i zwykli obywatele), nie odważył się w ostatnich latach nikt.

Wpływowy Izrael nie pozwala bowiem na mówienie o grzechach żydowskich.

Chętnie za to zarzuca udział w holokauście Polakom. Polakom, którzy po pierwsze uratowali najwięcej żydowskich istnień spośród wszystkich narodów, a po wtóre – ucierpieli na tej wojnie najbardziej.

Polska prawica się zjednoczyła i postanowiła: załatwimy ich, ich własną bronią. Wielu wreszcie zebrało się na odwagę.

Naszą sieć lotem błyskawicy obiegają kolejne informacje o tajemnicach skrywanych przez kilkadziesiąt lat, tylko dlatego, że Żydzi stosowali antysemicki terror. Szczegóły poniżej.

„Stosując tą samą broń, jaką obecnie stosują syjoniści przeciwko Polsce i Polakom, zacznijmy głośno na cały świat pisać i mówić o zbrodni Milicji Żydowskiej”.

Tak zaczyna swoją zdumiewającą publikację patriotyczny serwis justice4Poland (sprawiedliwość dla Polski). Dalej dowiadujemy się naprawdę szokujących rzeczy.

Pierwsze dni września 1939

Milicja Żydowska we wrześniu 1939 r. w Zamościu, po bitwie pod Tomaszowem Lubelskim, wyłapywała ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich. Rozstrzeliwali ich na miejscu albo przekazywali NKWD.

Gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kostopola, jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie:

„Gdy kolumna szła przez miasteczko – miejscowi Żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami”.
Mało kto wie także, że Żydzi stawiali bramy powitalne we wrześniu 1939 r. wkraczającym wojskom niemieckim w Pabianicach, Łodzi, Białymstoku czy Krakowie. Ten fakt zapewne dzisiejsze, wrogie Polsce środowiska żydowskie, a także rząd Izraela, chcieliby na zawsze i na wieczność zamieść pod dywan.

– W Zarębach Kościelnych na czele witających stał rabin w stroju odświętnym – mówi prof. Krzysztof Jasiewicz. Ponadto… całowali wjeżdżające do Wilna czołgi Sowieckie i wiwatując nosili trumnę z napisem „Polska we Lwowie”.

Mówmy też o powstaniach antypolskich we wrześniu 1939 r. – apeluje justice4Poland. Miały one miejsce w licznych miejscowościach na wschodzie.

Mówmy też o masowej kolaboracji Żydów z gestapo lub NKWD czy udziale w Holocauście, o czym pisali nawet żydowscy pisarze.

Świadkowie tamtych dni – Emanuel Ringelblum, kapłan Chaim Aron czy nawet sam Marek Edelman, jak również tysiące polskich świadków.

I my apelujemy: mówmy o tym, czytajmy, udostępniajmy. Nie dajmy obarczyć Polski wszystkimi grzechami tego świata!

Krzysztof J. Wojtas

Wybrane komentarze

Kasia Knee

Biedota była przeznaczona na wybicie, zamożniejsi zwiali i nie ratowali współbraci.. zasada albo on albo ty. Trudno będzie zmienić świadomość ludzi nad którą pracowało się przez dziesiątki lat.

Każde kłamstwo powtarzane systematycznie i często staje się w końcu prawdą. Dla tego tyle hejtu międzynarodowego. Dla czego nie wracać do czasów wojny? Przecież ludzie jeszcze z tej epoki żyją, nie mają prawa do prawdy? Budowanie przyszłości na kłamstwie? Efekt tego mamy teraz..

Krzysztof Lipczyński ·

Oni nie ratowali nikogo nawet własnych dzieci, według nich np. dzieci są istotami, które można szybko zrekonstruować i zastąpić je kolejnymi, a starcy to kula u nogi. Największe dobro które warto ratować to „JA”. Wszystko zrobią, żeby tylko wyjść z opresji cało, reszta się nie liczy. Różnimy się w znaczny sposób od nich. Mam wyrobione własne zdanie na temat żydostwa w Polsce i nie tylko w Polsce.

Alicja Czwartkowska ·

I na tą biedotę żydowską pozostawioną nam Polakom przez ich kochanych braci, Polacy musieli harować i bronić ich własną krwawicą we własnym kraju, bo tak nakazywała wiara, religia, kościół, wychowanie i honor Polaka. (a czy przypadkiem nie żydostwo skrywa się za większością tych wielkich u nas afer rozliczanych-przecież to ich potomkowie najwyższe decydenckie stołki posiadali u nas?) TAKIE WRAŻENIE.

Danuta Jędras

https://forumemjot.wordpress.com/…/zapomniany-wywiad…/

Józef Kliś ·

Maska opadła , mamy namacalny przykład jak mydlono nam oczy przez takich jak Szewach Waiss , uratowany zresztą przez Polaków , GDZIE JEST TEN CZŁOWIEK DZIŚ ?????

Jeśli w Izraelu ruszyła kampania wyborcza , i ktoś chce zbić polityczny kapitał , to szuka tych tematów które najszybciej trafią do ludzi , i co im będzie się najbardziej podobać .

Mamy prawdziwą twarz żydowskiego społeczeństwa , tak nas ONI MIĘDZY SOBĄ zawsze traktowali , to najbardziej ksenofobiczny naród na świecie , który zawłaszczył sobie ofiary II wojny światowej .

Obowiązkiem każdego Polaka , jest mówić pisać prawdę o tym jak było , żeby nasi bliscy , którzy oddali życie w tej wojnie, byli z nas dumni , tak jak my jesteśmy z nich .

Wystarczy że powiemy tylko prawdę , dla innych jak żydzi , to zdecydowanie za dużo

Mirek Kwiatkowski

I wygląda na to ze to jest właśnie ta „iskra”, która miała wyjść z Polski i oczyścić Świat.

Marcin Więcek ·

Mirek Kwiatkowski Trafne spostrzeżenie

Barbara Chlebińska

Mirek Kwiatkowski no to będzie siedziało

Bea Zafon ·

Mirek Kwiatkowski Świetnie powiedziane, panie Mirku !!!

Józef Kliś ·

Szanowni Państwo , chcę podzielić się wiedzą na temat postępowania z żydami .

Myślenie że wszyscy na świecie myślą tak jak my tu w Europie , jest olbrzymim błędem , a ktoś kto nie ma doświadczenia na własnej skórze w kontakcie z innymi nacjami , w szczególności z żydami , nie powinien rozmawiać , a już na pewno negocjować czegokolwiek, zwłaszcza jeśli chodzi tu o sprawy dotyczące nas wszystkich .

Jeśli nasi politycy tak nonszalancko zapraszają do rozmów stronę żydowską , mówiąc że możemy się spotkać czy to w Warszawie , czy w Izraelu , to od razu widać że brakuje podstawowej wiedzy na ich sposób myślenia , i jest to podejście niesamowicie naiwne .

Dla nich świadczy to o jednym , że się nie szanujemy . To oni mają problem , nie MY !!!!
Ale do rzeczy , czy słyszał ktoś o tym, żeby skazano żyda za zbrodnie wojenne , jak przez Polskie Państwo Podziemne skazywano szmalcowników na śmierć ?
Bo to jest nie możliwe , z prostego powodu , żydzi uchwalili prawo w roku 1950, z którego wynika , że jeśli żyd skazuje na śmierć jakąś grupę żydów , żeby ratować inną grupę , nie ponosi za ten czyn kary .
Jeśli skazuje czy nawet morduje innych żydów , ratując własne życie , również nie ponosi za ten czyn kary .
Dla czego ? Ponieważ najważniejszym obowiązkiem dla żyda jest ratowanie jego własnego życia , to jest ich nadrzędne prawo , dla tego żaden sąd w Izraelu nie może skazać żyda jeśli udowodnił że ratował własne życie .
Prawo religijne zapisane w torze, mówi o narodzie wybranym dla którego goje , czyli nie żydzi muszą być traktowani na poziomie osła , chodzi tu bardziej o zwierzę juczne , wykorzystywane do pracy w mniejszym stopniu znaczenie obraźliwe , z tym że to się nie wyklucza .

Wynika z tego prosty wniosek ,że kultura judeo-chrześcijańska to MIT !!!!!!

Żydom zdecydowanie bliżej do arabów, niż do kultury zachodniego chrześcijaństwa opartego na podwalinach prawa rzymskiego i Greckiej demokracji .

Co z tego dla nas wynika ? W roku 1989 kto przejął władzę w Polsce ?
Przypomnę ; Mazowiecki , Geremek , Kuroń , Michnik , Tusk , Balcerowicz . Lewandowski , Skubiszewski , Boni , Suchocka , Walc nie sposób wymienić wszystkich , jak myślicie ilu z tych ludzi jest narodowości żydowskiej ?
WSZYSCY !!!
Jaki ci ludzie mają szacunek do Polaków czyli goi , czytaj osłów do roboty , napisałem wcześniej .
Dla czego im miało zależeć na majątku państwa gojów , skoro można było go rozkraść , żeby w to miejsce wpuścić swoich , wyjaśnia to , dla czego doszło do takiej grabieży naszego majątku narodowego .

Lewandowski powinien być rozstrzelany za sabotaż Państwa Polskiego z Balcerowiczem i w/wymienionymi .

To co tu opisuję to ani czubek góry braku podstawowej wiedzy na temat żydowskiej religii , prawa , kultury , podejścia do innych , moim zdanie najbardziej ksenofobicznego narodu świata , krzykiem zmuszającego innych do uległości .

Bardzo proszę o komentarze

Jerzy Zieliński ·

Szewach Weiss: Czytam nazwiska Żydów-ubeków i myślę „czy ja mam prawo krytykować Polaków?” [ROZMOWA MAZURKA]

Jerzy Zieliński ·

Żeby wszyscy żydzi byli tacy jak Szewach Weiss ….. czuję ,że go wywalą z Izraela .

Sławek Chrzan ·

Barbara Chlebińska Nie nic podobnego. Sprawa rozbija się prozaicznie o kasę. Gdyby ją dostali to daliby nam spokój jak to wcześniej wybaczyli Niemcom.

Bożena Marczak ·

Józef Kliś -też jestem oburzona zachowaniem Żydów, ale akurat Szewach Waiss , który był jakiś czas ambasadorem w Polsce, zawsze bronił Polaków właśnie dla tego, że jego rodzinę ukrywała rodzina polska ! Sama przed laty słyszałam długi wywiad w telewizji ,w którym długo opowiadał o swoich losach .Nie będę tu wszystkiego przytaczać, bo musiałabym coś w rodzaju nowelki napisać, a tu nie ma tyle miejsca i nie każdemu chciałoby się taki długi wywód czytać. Sama jestem stara (urodziłam się w czasie wojny),więc tych czasów nie pamiętam, ale wiem z opowiadań starszych ludzi ,kiedy byłam młoda. Mieszkałam w Kaliszu, gdzie podobno przed wojną żyło bardzo dużo Żydów! Wielu z nich miało fabryki, w których pracowali Polacy, a oni mówili „Wasze ulice – nasze kamienice” , bo kamienic też mieli dużo !Jednak to wiem, że akurat Szewach Waiss ma dużo wdzięczności dla Polaków. Może jest jednym z niewielu Żydów ,którzy czują sympatię do naszego Narodu.

Alfred Sobieniak ·

Pamiętam jak kilka lat temu ten podstępny Żyd mówił :
My nasze mienie żydowskie Polakom zabierzemy. Najpierw mienie gmin żydowskich , a potem resztę. Jest to wyjątkowo niebezpieczny dla Polaków facet – kłamca udający naszego przyjaciela. Nie dajmy się mu oszukać.

Józef Kliś ·

Bożena Marczak Szanowna Pani , znam wiele jego wypowiedzi , był bardzo aktywny w przypadku różnych rocznic , i kiedy nic szczególnego pomiędzy nami się nie działo . Kiedyś miałem z nim osobisty kontakt , po tym jak czekaliśmy w Eljacie 6 godzin na odprawę , jeden celnik odprawiał około 1200 osób dłubiąc w nosie , reszta chodziła i śmiała się nam w twarz . Jego reakcja była taka , że u nas ze względów bezpieczeństwa tak to już jest .

Wie Pani co by się działo gdyby na Polskim przejściu granicznym Polscy celnicy zachowali by się podobnie w stosunku do żydów , głównie osób starszych , rodzin z małymi dziećmi ???

Szanowna Pani , skoro sama Pani określiła swój wiek, to pewnie z własnego doświadczenia przyzna mi Pani rację, bo też już juniorem nie jestem , że ludzi naprawdę poznaje się w sytuacjach trudnych , a jeszcze lepiej skrajnie trudnych , które wymuszają określoną postawę .

Taką sytuację mamy teraz , stąd moje pytanie GDZIE JEST DZIŚ PAN WAISS !???
Dla czego nie protestuje !!!???
Dla czego nic nie wyjaśnia !!!???
Jak np. w tym temacie wygląda prawo Izraela , o czy my w zdecydowanej większości nie mamy zielonego pojęcia .
Słyszała Pani kiedykolwiek cokolwiek z jego ust czy innych żydów czym się różnimy , i dla czego ????
On zna nie tylko Polską historię , ale i polskie prawo , i co ????
Właśnie teraz widać , kto naprawę jest nam przychylny , a kto inteligentnie przemyślanie , udając dobrego przyjaciela , robił nam wodę z mózgu !!!!
Ja mieszkałem i pracowałem w Izraelu , znam ich mentalność , sposoby działania , i podejście do ludzi , jest to dla mnie bardzo czytelne .
To są ludzie z zupełnie innego kręgu kulturowego , tak jak Arabowie , to tylko nam się wydaje, że jak mówią po Polsku, to też tak samo myślą .
To jest bardzo duży błąd NAIWNOŚCI .
Trzeba tam być , mieszkać żeby ich choć w części zrozumieć Naród wybrany ! Dla nich to nie jest puste słowo. Niestety wielu ludzi tego nie rozumie.

Jacek Tymiński ·

Co ciekawe można o tym przeczytać w książce Jana Tomasz Grossa, w książce w 41 matko na Sybir nas zesłano. To ten sam autor, który opluł Polaków w sąsiadach. Wcześniej na fali zainteresowania Polską pisał prawdę o postawie Żydów pod sowiecką okupacją.

Andrzej Gawecki ·

Właśnie w Jedwabnem na ulicy Przytulskiej też zrobili bramę i witali ruskich kwiatami jak wkroczyli do miasteczka i mówili my po waszych łbach będziem chodzić jak po bruku.

Cezary Zielinski

Andrzej Gawecki nie zdążyły ściery, przyjechali wujaszki z SS i zrobili z nimi porządek

Sławek Chrzan ·

Andrzej Gawecki Co o nich sobie mogli wtedy pomyśleć Polacy? Chyba tylko to, że przez lata mieszkali ze zdrajcami.

Janusz Waśko ·

i pomyśleć ze mój Ojciec pomógł p. Tomaszowi TOVI Blatt, jak wrócił po ucieczce z Sobiboru, a oni maja czelność nam Polakom zarzucać takie niedorzeczności, przykro mi.

Eliza Seliwiak ·

Pomógł bo był człowiekiem, pomógł bo był bohaterskim Polakiem i może być pan dumny z niego i trzeba tym się chwalić i opowiadać o tym , fakt przykre ,że za to mamy policzek ale ja myślę ,że to się odwróci przeciwko pejsatym za tę ich niewdzięczność i zakłamanie !!!

Janusz Lelek ·

Nareszcie mówi się prawdę o antypolonizmie żydowskim.
Dość żydofili !!!  
Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało!!!

Władysława Nowak

Kto pod kim dołki kopie – sam w nie wpada!!!

Tomek Kołodziejski Brylant ·

http://nczas.com/…/tego-naprawde-boja-sie-zydzi-slynny…/

Dominik Pojedyński ·

Co dokładnie pisali Emanuel Ringelblum, kapłan Chaim Aron czy nawet sam Marek Edelman. Poproszę o teksty do rzetelnych źródeł.

Gosia Majkowska ·

Google

Krzysztof Gurbowicz ·

Książka do ręki i poczytać a nie iść na łatwizne

Radosław Orłowski ·

Wrzuć sobie w google Kaplan (nie kapłan, tylko Kaplan) Chaim Aron czy Emanuel Ringelblum i do tego np. „żydowska policja w gettcie” poczym wciśnij „szukaj”, to nie trudne.

Czesław Król

Krzysztof Gurbowicz Czy nie widzisz, że teraz chodzi o szybkie dotarcie z prawdą do wielu ludzi. Pogłębianie stanu wiedzy też jest potrzebne, ale wiemy, że ono trwa o wiele dłużej. Jedno jest pewne, że z tymi dokumentami trzeba dotrzeć do świadomości opinii światowej.

Piotr Miks

Władysław Szpilman”Pianista”

Dominik Pojedyński ·

Czesław Król Jedyna sensowna odpowiedź. Że Google to i ja wiem. I co, teraz mam czytać wszystkie wypowiedzi tych Panów, żeby znaleźć temat o który mi chodzi (pytam)? Czy mam trafić na kolejne artykuły jak ten powyżej, gdzie autor nawiązuje do czegoś i nie podaje źródeł.

Barbara Kisiel ·

bardzo dużo informacji i podanych źródeł jest w książkach dr Ewy Kurek. Na YT jest dużo wykładów i wywiadów z panią dr Kurek…ona jest historykiem a jej źródłem informacji są historycy żydowscy i dokumenty żydowskich archiwów…polecam wszystkim zainteresowanym

Jerzy Szulc ·

Barbara Kisiel Jednym z najbardziej wstrząsających żydowskich źródeł o udziale Żydów w zagładzie Żydów są wiersze Icchaka Kacenelsona. Z wrażliwością poety, autor w sposób najbardziej bodaj czytelny oddaje koszmar zbrodni dokonanej przez Żydów na Żydach. W poemacie „O bólu mój” będącego częścią zbioru „Pieśni o zamordowanym żydowskim narodzie” znajdujemy takie oto strofy:

 

Jam jest ten, który to widział, który przyglądał się z bliska,
Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych
Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał
I bił bez cienia litości, lżył nieludzkimi słowy.
Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy –
O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą…
I ręce załamywałem ze wstydu… wstydu i hańby –
Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!
Zdrajcy, co w lśniących cholewach biegli po pustej ulicy
Jak ze swastyką na czapkach – z tarczą Dawida, szli wściekli
Z gębą, co słowa im obce kaleczy, butni i dzicy,
Co nas zrzucali ze schodów, którzy nas z domów wywlekli.
Co wyrywali drzwi z futryn, gwałtem wdzierali się, łotrzy,
Z pałką wzniesioną do ciosu – do domów przejętych trwogą.
Bili nas, gnali starców, pędzili naszych najmłodszych
Gdzieś na struchlałe ulice. I prosto w twarz pluli Bogu.
Odnajdywali nas w szafach i wyciągali spod łóżek,
I klęli: „Ruszać, do diabła, na umschlag, tam miejsce wasze!”
Wszystkich nas z mieszkań wywlekli, potem szperali w nich dłużej,
By wziąć ostatnie ubranie, kawałek chleba i kaszę.
A na ulicy – oszaleć! Popatrz i ścierpnij, bo oto
Martwa ulica, a jednym krzykiem się stała i grozą –
Od krańca po kraniec pusta, a pełna, jak nigdy dotąd –
Wozy! I od rozpaczy, od krzyku ciężko jest wozom…
W nich Żydzi! Włosy rwą z głowy i załamują ręce.
Niektórzy milczą – ich cisza jeszcze głośniejszym jest krzykiem.
Patrzą… Ich wzrok… Czy to jawa? Może zły sen i nic więcej?
Przy nich żydowska policja – zbiry okrutne i dzikie!
A z boku – Niemiec z uśmiechem lekkim spogląda na nich,
Niemiec przystanął z daleka i patrzy – on się nie wtrąca,
On moim Żydom zadaje śmierć żydowskimi rękami!

Dla Icchaka Kacenelsona, bezpośredniego świadka dokonanej przez Żydów zbrodni na Żydach, którego poezja stanowi niepodważalne źródło historyczne, oprawcami, którzy bili bez cienia litości, lżyli nieludzkimi słowy byli jego bracia Żydzi. Żydzi byli także tymi, którzy zadali śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!

Ryszard Prasowski ·

Jerzy Szulc Witam. Pozwalam sobie na udostępnienie powyższego wiersza dla społeczności FB. Pozdrawiam.

Elżbieta Miodek-Pikulski ·

Piotr Miks Niemiec pomógł wiele razy żydowskiemu pianiście a ten w sytuacji krytycznej dla Niemca – odwrócił się od niego.Taka wdzięczność.

Krzysztof Gurbowicz ·

Książka do ręki i poczytać a nie iść na łatwiznę

Radosław Orłowski ·

Wrzuć sobie w google Kaplan (nie kapłan, tylko Kaplan) Chaim Aron czy Emanuel Ringelblum i do tego np. „żydowska policja w gettcie” po czym wciśnij „szukaj”, to nie trudne.

Tomasz Hoedt ·

To jest efekt tego, że ktoś wmawiał mam, że parchy są naszymi przyjaciółmi,  trudno trzeba przyjaciół wygonić bez wyjątku, teraz mamy okazje kuć żelazo póki gorące, wymieść te śmiecie.

Krystyna Grusxczynska-Miotek ·

Jestem pewna ze to było dobrze zaplanowane żeby wzniecić ten ogień ,Dobrze bo to obudzi świat z marazmu zakłamania.

Teresa Płatek ·

Żidki w „Wichrach wojny” z Mitchumem w roli głównej pokazali jak to w Warszawie zaniedbani polscy żołnierze wyciągali z samochodu Żyda z długą brodą i wołali: „Ty Żydzie, Żydzie!”

Cezary Styczewski ·

Dyrektor Biura w firmie Biuro Posła Piotra Cieślińskiego

Większość tych komentarzy to żałosne świadectwo polskiego antysemityzmu, niestety

Władysława Nowak

Ktoś tu powiedział, że wymyślono słowo antysemityzm – by nie można mówić prawdy!!!

Chociaż ta prawda nie koniecznie musi być zabarwiona niechęcią, czy nienawiścią.

Swoją drogą warto się zastanowić: dlaczego na całym świecie tak nie lubiani są Żydzi??? Hmmm???

że aż wymusza się w najróżniejszy sposób by tej prawdy o nich nie mówiono???

Darek Hałas

Potwierdzam ta historię opowiadała mi, to starsza kobieta lat obecnie 96, żydzi mordowali Polaków torturowali ich, sprzedawali ruskim i Niemcom.

Opublikowano za: http://newsweb.pl/2018/02/20/wstrzasajace-kulisy-pierwszych-dni-wojny-polsce-oto-wtedy-robili-zydzi/

Żydzi  wam już dziękujemy

Obserwując żydowską hucpę, której celem jest wymuszenie na Polakach haraczu nie to, że za niepopełnione winy, a raczej za okazaną litość, nasuwa się już nie tyle pytanie, co stwierdzenie:

nie jesteście tu potrzebni, ani mile widziani !!!

Polska otworzyła swe granice przygarniając was w czasie, gdy byliście wypędzani z innych krajów europejskich, co często  poprzedzały  pogromy i rzezie. Daliśmy wam schronienie.

Kiedy Rzeczpospolita popadła w tarapaty – nie było z waszej strony żadnych prób wsparcia. Przeciwnie -zawsze wspieraliście naszych wrogów.

Kiedy kolejny raz, w czasie II WŚ Niemcy znowu się was pozbywali – przewieźli znaczną część waszej nacji na teren Polski, aby tu was unicestwić. 

Tylko dzięki pomocy Polaków, i to przy zagrożeniu własnego życia, jakaś część z was przetrwała.

Czym odpłaciliście?

Zorganizowanym mordem pozostałości polskich elit pod szyldem UB sygnującym zmianę ustroju.

Przejęliście władzę w Polsce i wysysaliście soki narodu żyjąc w wygodnych warunkach, gdy „miejscowi” klepali biedę.

Obecnie jeszcze próbujecie oskarżać Polaków o antysemityzm żądając haraczu pod pozorem zarzutu o udział w niemieckich zbrodniach.

A wszystko przy hałaśliwej propagandzie, że żyje się wam tu źle i czujecie się zagrożeni.

Wnioski są oczywiste.

Wasza dalsza obecność, zwłaszcza wobec waszego przekonania, że wszędzie lepiej, a najgorzej w Polsce,  jest niepotrzebna i niepożądana.

Animozje będą narastać.

Ten wrzód trzeba przeciąć.

Macie własne państwo: wracajcie do ziemi przodków.

Wasze zagrożenie ze strony Niemców, Francuzów, Hiszpanów, czy Anglików – już minęło i nie ma potrzeby abyście dalej korzystali z naszego schronienia.

Zresztą, czy w Izraelu, czy gdzie indziej – będzie się wam żyło lepiej niż tu.

Nam nie jesteście potrzebni, ani też wasza obecność nie ubogaciła nas kulturowo.

Raczej przeciwnie – zawsze stwarzała jakieś problemy i scysje.

Zatem : żegnamy bez żalu.

PS> Wszyscy ci Żydzi, którzy akceptują polski system wartości cywilizacyjnych, czują się z Polską i Polakami związani – są mile widziani.

Za: https://www.salon24.pl/u/brakszysz/846632,zydzi-wam-juz-dziekujemy

Comments

 1. zapiniotodement says:

  Artykuł i komentarze warte szerokiego rozpowszechniania, ale:
  – Pisanie z dużej litery „Żydzi”, jest anachronizmem, bo nie ma takiego narodu, kilka lat temu udowodnił to profesor telavivskiego uniwersytetu, pan Shlomo Sand – nie mógł napisać wprost, że jest tylko mafia, posługująca się w swej działalności
  metodami mafijnymi, ale to wynika z kontekstu.
  Poprawnym określeniem jest RKM, Rothschild’s Khazarian Mafia, (polecam veteranstoday.com) albo popularniejsze: “hazaraki” ( http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=10&t=26932 )
  Syjoniści wymordowali rękami niemieckimi żydów żyjących w/g przykazań Tory, a więc przeciwnych “odtwarzaniu” Izraela ludzkimi rękami – widząc jak obecnie protestują “ortodoksi” przeciwko państwu Izrael, jak odmawiają służby wojskowej, itd. to nie można odmówić racji syjonistom…

  Jeszcze jedno: podobnym „błędem”, rozpowszechnionym przez hazaraków, jest pisanie przez dużą literę: „Nazi” – zamiast „nazi” (członkowie NSDAP) – uzyskują
  przez to na Zachodzie takie nastawienie młodzieży:
  – kto zamordował 6.000.000 Żydów?
  – Naziści
  – gdzie to zrobili?
  – w Polsce
  – kto to są Naziści?
  – Polacy

 2. wiedzon says:

  Antysemityzm wstęp Starsi Bracia https://youtu.be/jsT9QOF0WIc
  Starsi Bracia 001Jedwabne https://youtu.be/e7QNIIYmuJg
  Starsi Bracia 002 Przed wojną https://youtu.be/JxOqvPD8YkA
  Starsi Bracia 003 wojna https://youtu.be/APlBdAJxDSY
  Starsi Bracia 004b https://youtu.be/lY9gIFpcTPs
  Starsi Bracia 005 Getto Warszawa https://youtu.be/ABn3SJf1BZ4
  Starsi Bracia 006 Powstanie w Getcie https://youtu.be/gDeSccm8Orc
  Starsi Bracia 006a Powstanie w Getcie https://youtu.be/j876bTuc78E
  Starsi Bracia 07 WSTYD SZLACHETNOŚCI Polaków https://youtu.be/TnSheOplIuY

Wypowiedz się