Izrael żąda od Polski zmiany ustawy o restytucji mienia

zydzi-zydom

Polska ustawa o restytucji. Sprawiedliwość nie dla wszystkich.

Izrael żąda od Polski zmiany ustawy o restytucji mienia znacjonalizowanego przez socjalistyczne kierownictwo po 1945 roku. Zgodnie z dokumentem opublikowanym przez polski rząd tylko obywatele Polski mogą domagać się zwrotu gospodarstw domowych i przedsiębiorstw zagarniętych ich przodkom przez nazistów.
W ten sposób krewni większości Żydów — ofiar Holokaustu, w przeciwieństwie do Polaków nie będą mogli skorzystać z nowej ustawy.  Restytucja   © Sputnik. Valeriy Melnikov

„Niezwyciężeni”  Polacy też zabijali Żydów

Ambasada Izraela w Warszawie przygotowuje notę protestacyjną, a ambasador RP w Izraelu został wezwany do Ministerstwa Spraw Zagranicznych, poinformowała 27 października gazeta Haaretz. Przyczyną niezgody pomiędzy Warszawą a Tel Awiwem stała się zaproponowana przez polski rząd wersja ustawy o restytucji majątku znacjonalizowanego po dojściu do władzy w kraju komunistów w 1948 roku.

Opublikowany 20 października projekt ustawy zakłada, że ​​tylko obywatele Polski mogą żądać zwrotu utraconej własności. Ponadto muszą potwierdzić, że w momencie nacjonalizacji żyli w kraju i posiadali jego obywatelstwo. Utracone mienie mogą spróbować odzyskać ich potomkowie, ale tylko w prostej linii — wnukowie i prawnukowie. Jak natychmiast zaznaczyły organizacje żydowskie w Polsce i za granicą, ta wersja prawa poważnie narusza prawa potomków i krewnych ofiar hitlerowskich obozów koncentracyjnych.
„Ta zasada nanosi nieproporcjonalną krzywdę potomkom ofiar Holocaustu” — czytamy w oświadczeniu Światowej Organizacji Żydowskiej ds. Restytucji. — Z powodu katastrofy Holocaustu niebezpośredni spadkobiercy, tacy jak bracia i siostry, czy siostrzeńcy i siostrzenice, okazali się jedynymi spadkobiercami żydowskiej własności, którzy przeżyli”.

Restytucja 2© Sputnik. Valeriy Melnikov

„Hitler wyzwalał Polskę, Stalin okupował Polskę, a Polacy mordowali Żydów”
Ponadto zgodnie z propozycjami polskiego rządu, aby ubiegać się o zwrot nieruchomości, nawet spadkobiercy powinni nabyć obywatelstwo polskie. I będą mieli tylko rok od momentu wejścia w życie ustawy w celu złożenia odpowiedniego wniosku.
Kolejny paradoks dotyczący ofiar Holokaustu polega na tym, że mienie wielu z nich zostało odebrane Niemcom już w 1939 roku i dopiero potem znacjonalizowane przez komunistów. Część tej własności zdążyła trafić w ręce Polaków. A to oznacza, że teoretycznie w niektórych przypadkach o żydowskie mienie mogą pretendować potomkowie Polaków, którzy weszli w jego posiadanie po wypędzeniu prawowitym właścicieli, podczas gdy spadkobiercy pierwotnych właścicieli majątków nie mają takiego prawa.

„Nie można porównywać cierpienia Żydów podczas Holokaustu z cierpieniem jakiejkolwiek innej grupy” — powiedziano w izraelskim Ministerstwie Spraw Zagranicznych ambasadorowi Polski Jackowi Chodorowiczowi. — Rząd Izraela żąda korekty projektu ustawy, aby uczynić ją bardziej sprawiedliwą w stosunku do ocalałych z Holocaustu”.

„Wszystkie problemy restytucji są związane z faktem, że w większości właścicielami są inni ludzie” — powiedział RT pracownik Instytutu Filozofii Narodowej Akademii Nauk Republiki Białoruś Piotr Pietrowski.
„Rządząca partia «Prawo i Sprawiedliwość» w swoim programie podniosła kwestię restytucji” — podkreśla Piotr Pietrowski. Wyjaśniano to ogólną antyradziecką orientacją ideologii partii Jarosława Kaczyńskiego.

Restytucja 3© Sputnik. Aleksei Nikolski

Premier Izraela zaproponował pracownikom ONZ bezpłatne lekcje historii Żydów

Innym czynnikiem warunkującym przygotowanie ustawy o restytucji właśnie w takiej wersji jest czynnik niemiecki. Chodzi o to, że po 1945 roku z byłych terytoriów Cesarstwa Niemieckiego, które stały się częścią Polski i Gdańska, który przed aneksją przez Niemcy miał status wolnego miasta, wysiedlono do 8 milionów Niemców. Według Federalnego Archiwum Niemiec podczas przesiedlenia zginęło 400 tysięcy osób. Niemieckie mienie zostało znacjonalizowane, a kwestia jego zwrotu i odszkodowania nie została podniesiona także przed 1989 rokiem.
„Obecne terytorium Polski obejmuje terytorium byłych Niemiec, gdzie właścicielami byli niemieccy mieszczanie, którzy mieszkają na terytorium Niemiec, a na podstawie nowej ustawy oni również nie mogą liczyć na restytucję — zaznacza Piotr Pietrowski. — Duży obszar Pomorza, Śląska i Mazowsza po prostu okaże się poza działaniem tego prawa”.
„Myślę, że ustępstwa są niemożliwe” — uważa Piotr Pietrowski. — «Prawo i Sprawiedliwość» jest społeczno-konserwatywną prawicową partią katolicką, w której, podobnie jak ogólnie w polskim społeczeństwie, są obecne antysemickie nastroje. Nie będzie żadnych ustępstw i pobłażań pozycji wobec obywateli Izraela”.
CC BY-SA 3.0 / Panek / Ambasada izraela w warszawie
Polska
10:21 31.10.2017(zaktualizowano 10:19 31.10.2017) Krótki link
Aleksander Bowdunow
121004305

Żydzi - Polacy za wszystko Płacą

Wybrane Komentarze

Stanisław Banaś
Nie mam cierpliwości, aby przeczytać całego artykułu o steku bzdurnych żydowskich pretensji. Zupełnie nie rozumiem dlaczego wrzeszczeć z powodu Holocaustu i milczeć o cierpieniach innych narodów. Czemuż to ich cierpienie ma być większe, a płacić mają za to Polacy bardziej poszkodowani w tej wojnie od Żydów? Przecież poza stratami w ludziach, Polska straciła ogromną część swojego terytorium.
Czy po wojnie Żydzi uczestniczyli w odbudowie kraju ze zniszczeń? W jaki sposób? To Polska poniosła koszty odbudowy, a nie ci, którzy chcą teraz na tym żerować!
Karol Bartosiewicz
Jedna uwaga; dlaczego „nazistów” a nie „NIEMCÓW” – Wy też jesteście od fałszowania historii?
Piotr Grzelik
— «Prawo i Sprawiedliwość» jest społeczno-konserwatywną prawicową partią katolicką, w której, podobnie jak ogólnie w polskim społeczeństwie, są obecne antysemickie nastroje. Nie będzie żadnych ustępstw i pobłażań pozycji wobec obywateli Izraela”.
Proszę mnie nie rozśmieszac.
Przecież to ekspozytura interesów amerykańsko – żydowskich, rządząca z ich nadania i błogosławieństwa.
ONI mieliby zając postawę typu „zero pobłażań i ustępstw” wobec obywateli Izraela..?
Wolne żarty.
Zbigniew Sekulski
Tak ekspozytura stara się przelicytować wszystkich , ogłupić elektorat i po cichu zadowolić Żydów. Potem napiszą, no skoro PIS to zrobił to widocznie było to musowe.
Zbigniew Sekulski
Mamy kolejny paszkwil ruskiego Semitnika. NIE MA, NIE BYŁO I NIE BĘDZIE czegoś takiego jak plemienna własnośc żydowska. NIE DO PRZYJĘCIA jest segregacja rasowa krzywd. Polskie prawo własności i dziedziczenia jest takie jak wszędzie. Pora przejrzeć te wszystkie aferalne uwłaszczenia żydowskie. Żydzi otrzymali już wszelkie zadośćuczynienia od Niemiec. Polska w latach pięćdziesiątych dokonała wpłaty do skarbu innych państw, które przejęły kwestie wszelkich roszczeń . Ponadto wszystko to już od dawna przedawnione. Wara od Polski redaktorom Semitnika. Nie dość,że rozgrabili Rosję to jeszcze pyski do Polski wtrącają.
Zbigniew Sekulski
PS Mamy tu jeszcze jeden typowo żydowski kwiatuszek. Oni ŻĄDAJĄ ! Buta, chamstwo i chucpa. Należy dodać,że my niezmiennie popieramy słuszne żądania Palestyńczyków i wspólnoty miedzynarodowej – powrotu izraela do granic z przed 67 roku (słuszniej byłoby 1948)
Żydzi i Polacy
Lech Biegalski ·
O żadnych negocjacjach na temat odszkodowań nie może być mowy dopóki Izrael nie zezwoli uchodźcom palestyńskim na powrót do ich domów, sadów, pól uprawnych, wsi i miast, lub nie wypłaci im odszkodowań za utracone mienie. Również, dopóki Izrael nie zlikwiduje wszystkich nielegalnych osad izraelskich na terenie palestyńskich terytoriów okupowanych po wojnie sześcio-dniowej (1967) – osad nielegalnych z punktu widzenia Art. 49 IV-tej Konwencji Genewskiej, która zabrania państwom okupującym transferu ludności cywilnej do terytoriów okupowanych (co stanowi nielegalną aneksje tych terytoriów). Równie…Zobacz więcej
https://pl.sputniknews.com/polska/201710316599747-sputnik-polska-izrael-restytucja/

Comments

 1. marcin says:

  /-/„Ta zasada nanosi nieproporcjonalną krzywdę potomkom ofiar Holocaustu” — czytamy w oświadczeniu Światowej Organizacji Żydowskiej ds. Restytucji. — Z powodu katastrofy Holocaustu niebezpośredni spadkobiercy, tacy jak bracia i siostry, czy siostrzeńcy i siostrzenice, okazali się jedynymi spadkobiercami żydowskiej własności, którzy przeżyli”./-/

  Podobno w 2RP było około 3 milionów żydów. W całej Europie przed wojną było mniej niż 6 milionów żydów. Jednocześnie wiemy, że w „holokauście” zginęło 6 milionów żydów.

  To wszystko nie trzyma się kupy z wielu powodów. Oczywistym jest jednakże, że osoby, które zginęły w „holokauście” raczej nie pozostawiły potomków w linii prostej. Dzieci towarzyszyły rodzicom w „obozach śmierci” a po śmierci chyba nawet żydzi nie potrafią rodzić dzieci. Z prostych rachunków wynikać musi, że zginąć musieli wszyscy europejscy żydzi. Skąd teraz pojawili się ich krewni? Gdzie przetrwali? W Argentynie? W Birobidżanie? Rzeczywiście są ich krewnymi? Mamy jakieś dowody? Skoro powołują się na prawo dziedziczenia to niech udowodnią powiązania rodzinne! Zresztą – tu już nie ma przedawnienia? Na pewno interesów spadkobierców nie może reprezentować żadna organizacja państwowa, która powstała po wojnie ani żadni inni samozwańczy reprezentanci. Koniec.

  Wiadomo że chodzi o coś innego. Polska zapłaciła odszkodowania za całą znacjonalizowaną własność ponad pół wieku temu. Odszkodowania trafiły do tych, którzy nie mieli prawa przeżyć w „holokauście”. Ich interesów w Polsce również pilnują ci, którzy nie mieli prawa przeżyć w „holokauście”. Skąd jest Michnik? Skąd jest Kaczyński? Skąd był Geremek? Jak udało im się przeżyć skoro wszyscy polscy żydzi musieli zginąć?
  Tak naprawdę chodzi o to że ichni bóg obiecał im całą ziemię na własność a oni chcą to przejąć wtedy, kiedy nadarza się okazja.

 2. fiesta says:

  Izrael żąda od Polski zmiany ustawy o restytucji mienia….

  Po pierwsze, Izrael nie ma prawa narzucac i dyktowac Polsce jak maja wygladac polskie przepisy prawne, poniewaz taki akt dzialan Izraela to proba zastraszania Polski i nosi znamiona DYKTATURY.
  Zydowski terror i bandytyzm w Palestynie okupowanej przez Zydow nie oznacza, ze Zydzi maja prawo to dokonywania aktow terroru i bandytyzmu wobec Polski.

  Po drugie, prawo dziedziczenia majatku posiada wylacznie najblizsza rodzina i jest to prawo stosowane we wszystkich panstwach demokratycznych swiata. Zas w przypadku braku spadkobiercow, majatek przechodzi na skarb panstwa.
  W zwiazku z powyzszym, zadania Izraela sa bezpodstawnym wyludzeniem odszkodowan od Polski, a zarazem bezczelnym i podlym zadaniem wladz Izraela, ktore lamia zasady demokracji w swiecie.

  Po trzecie, zydowskie majatki w Polsce ulegly zniszczeniu w czasie rewolucji i wojen za co Polska nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci oraz zydowskie majatki w Polsce zalegaja z podatkami od nieruchomosci i w/g prawa podatkowego, nie placenie podatkow od nieruchomosci powoduje przepadek nieruchomosci na skarb panstwa i takie prawo obowiazuje we wszystkich panstwach demokratycznych swiata i obowiazkiem wladz Izraela jest dostosowac sie do zasad demokracji w swiecie, zamiast poslugiwac sie bandyckimi i zlodziejskimi metodami.

  Po czwarte, obowiazkiem Izraela jest zaprzestac okupacji Palestyny, zwrocic ziemie zabrane Palestynczykom oraz zaprzestac terroryzowania i mordowania Palestynczykow, a takze dostosowanie sie do kilkudziesieciu wymogow Rezolucji ONZ, ktore zlekcewazyly wladze Izraela dajac tym samym dowod swojego bandytyzmu i bezprawia w swiecie.

  Po piate, Izrael ukrywa zydowskich bandytow, mordercow i zlodziei, ktorzy w czasie rewolucji i wojen dopuscili sie zbrodni na Polakach oraz okradali Polske i Polakow.
  W zwiazku z tym Polska i Polacy zadaja od Izraela zwrotu zagrabionego majatku Polski i Polakow przez Zydow oraz wyplacenia odszkodowan Polakom pomordowanym przez Zydow – tu nalezy uzyc tej samej zydowskiej metody lichwiarskiej naliczania procentu od dlugu jaka Zydzi stosowali wobec Polakow, ktorym udzielali pozyczek pod zastaw. Tym razem to Polacy puszcza Zydow z pustymi torbami.

  Po szoste, ZYDOSTWO WON Z POLSKI !

 3. nanna says:

  „Polska ustawa o restytucji. Sprawiedliwość nie dla wszystkich.
  Izrael żąda od Polski zmiany ustawy o restytucji mienia znacjonalizowanego przez socjalistyczne kierownictwo po 1945 roku.”

  – no i o co ten krzyk? Że co? Że „żydzi” się znowu panoszą? A dlaczego mieli by nie? Przecież to właśnie Polacy z wielkim zapałem im to umożliwiają. Nie trzeba było rozwalać Polski Ludowej, to nie byłoby teraz tego problemu.
  – Poza tym to może być dopiero początek właściwego demontażu naszego kraju, choć właściwie to jest on już ponoć „teoretyczny”.

  „Zgodnie z dokumentem opublikowanym przez polski rząd tylko obywatele Polski mogą domagać się zwrotu gospodarstw domowych i przedsiębiorstw zagarniętych ich przodkom przez nazistów.”

  – czyli ciąg dalszy unieważniania wyników geopolitycznych zakończenia II. wojny światowej i Polacy mają w tym swój udział i to na pierwszym miejscu.
  – Jeżeli „żydzi” żądają od Polaków zwrotu tego „majątku”, który zabrali „żydom” „naziści”, to oznacza ni mniej ni więcej, że w praktyce nie brane jest już pod uwagę porozumienie z Jałty i „naziści” powinni mieć możliwość odebrania Polakom tego, co Polacy z pomocą Związku Radzieckiego i Bohaterskiej Armii Czerwonej odebrali „nazistom”. I nie tyle Polacy mieliby cokolwiek oddawać „żydom” co „naziści” powinni odebrać to Polakom i dać wówczas „żydom”.
  – A durni Polacy niech dalej świętują „wolny związek zawodowy solidarność” we wszelkich tegoż odmianach i rodzajach.

  „W ten sposób krewni większości Żydów — ofiar Holokaustu, w przeciwieństwie do Polaków nie będą mogli skorzystać z nowej ustawy.”

  – ale numer! A w jaki to inny niż „żydzi” sposób mieliby na tej „nowej ustawie” ewentualnie korzystać Polacy?
  – Przecież cały nasz kraj był jedną, wielką ruiną i pracą WSZYSTKICH OBYWATELI udało się nasz kraj odbudować. Co mi za różnica, czy z domu wygoni mnie „polski były właściciel” czy „żydowski były właściciel”? Krwiopijca i oszust nie ma narodowości ani przynależności religijnej, choć się tym zasłania.
  – Poza tym jak miałby zwykły Polak móc sprawdzić, czy ten „polak” „odbierający” „swoją” „kamienicę” – czyli własność Polski Ludowej!!! – czyli własność nas wszystkich, jako że po wojnie była to kupa gruzu, którą właściciel działki miał obowiązek uprzątnąć na własny koszt – to Polak? W tym celu rząd socjalistyczny wydawał odezwy i wezwania do właścicieli działek np. w Warszawie, by uprzątnęli oni gruz albo przekazali działkę z tym gruzem skarbowi państwa polskiego. Wielu „właścicieli”, którzy przeżyli wojnę w jakimś londynie albo innym Pcimiu, nie zgłaszało się w obawie, że musieli by ponosić koszta związane z uprzątnięciem gruzu, a nie dysponowali oni przecież ani gotówką, ani sprzętem, ani możliwością zagospodarowania tego gruzu. No i poza tym, gdyby wykazali się jako posiadacze własnych „kamienic” no to nie mieliby prawa do otrzymania mieszkania komunalnego z puli krajowej. Na krzywy ryj wymieszkał taki 50 lat w państwowym, a teraz chciwość pcha i zmusza go do wyciągania łap po własność społeczną. Zastępczo za chłopca do bicia ma tu wystąpić „żyd”. Ale kradzież mienia państwowego wciąż taka sama.

  „Ambasada Izraela w Warszawie przygotowuje notę protestacyjną, a ambasador RP w Izraelu został wezwany do Ministerstwa Spraw Zagranicznych, poinformowała 27 października gazeta Haaretz. Przyczyną niezgody pomiędzy Warszawą a Tel Awiwem stała się zaproponowana przez polski rząd wersja ustawy o restytucji majątku znacjonalizowanego po dojściu do władzy w kraju komunistów w 1948 roku.”

  – jak już napisałam powyżej, to Polacy własnoręcznie umożliwili takie działania nie tylko Izraelowi, ale i Niemcom z przybudówkami.
  – Rolą ambasady Izraela jest reprezentowanie jego interesów i może tylko dziwić, że jakiś durnowaty Polak ma o to do „żydów” pretensje.
  – Jeżeli Polacy nie potrafią prowadzić własnej, niezależnej polityki zagranicznej, to temu nie jest winien przecież żaden „żyd” ani żaden Izrael.
  – Widzimy tu, że oburzeni Polacy oczekują, by Izrael prowadził propolską politykę. A niby dlaczego miałby to Izrael robić?
  – Czym takim jest obecnie Polska, że Izrael musiałby się z nami liczyć?
  – Czy sytuację rozwiąże szczucie na „żydów” i Izrael, czy rozwiąże ją poszerzenie świadomości narodowej Polaków?
  – Mamy doskonałe kadry, ale wszystko jest w rozsypce, wymieszane przez sztuczne i dziwaczne „podziały polityczne”, choć przecież „POLSKA JEST TYLKO JEDNA” jak to wyraził Franek Dolas w filmie „Jak rozpętałem II.wojnę światową”.

  „Opublikowany 20 października projekt ustawy zakłada, że tylko obywatele Polski mogą żądać zwrotu utraconej własności.”

  – a co takiego mogą ci „obywatele Polski” żądać jako zwrotu, jeżeli żyjąc w Polsce Ludowej korzystali z mieszkań komunalnych, będących własnością państwa polskiego, czyli nas wszystkich? Czy ci „obywatele Polski” to jakiś lepszy gatunek Polaka, czy co? I cała reszta Narodu miała ich utrzymywać kolektywną pracą przez 50 lat, a teraz oni nagle dostają przywileje odebrania nam, wszystkim Polakom, wypracowane naszymi, wspólnymi rękami dobra???
  – Projekt tej ustawy ma jak widać za zadanie posłużyć się co bardziej pazernymi „polakami” którzy „żądając zwrotu własności” umożliwią dalszą grabież naszego kraju i okradanie naszego Narodu z owoców pracy naszych rąk.
  – Czy ktoś chce to zrozumieć i zaakceptować, czy nie, sytuacja w naszym kraju po wojnie była taka, że niemal wszystko było zrujnowane, a jedynym majątkiem były Ziemie Odzyskane – odwiecznie słowiańskie i to z całym inwentarzem. Polacy zamiast zrozumieć co się działo, szkalują Armię Czerwoną jako tych, co ze zdobytych Ziem Zachodnich „wywozili wyposażenie fabryk poniemieckich”. Nawet jeśli, to były to fabryki zdobyte przez Armię Czerwoną, a więc jej przynależne jako rekompensata za straty wojenne spowodowane w ZSRR przez Niemców.
  – Z dokumentów wiemy, że Armia Czerwona sprowadzała inwentarz żywy by DAWAĆ ZA DARMO osadnikom, że uruchamiała elektrownie zdewastowane przez Niemców i rozminowywała je oraz rozminowywała ziemie by Polacy mogli się osiedlać.
  – Dziwne, że Polaków nie interesuje, ILU CZERWONOARMISTÓW STRACIŁO ŻYCIE PRZY ROZMINWYWANIU, ILU STAŁO SIĘ TRWAŁYMI INWALIDAMI tylko dlatego, że poświęcili się by ratować Polaków i dać Polakom ziemię.
  – Wychodzi więc na to, że cokolwiek „Polacy stracą” to stracą NIE SWOJE.
  – Polacy nie wyzwolili Polski spod niemieckiej okupacji a jedynie uczestniczyli w bitwach z Niemcami w niewielkim tylko zakresie. Cały ciężar walk i potem rozminowywania ziem i domostw przejęła na siebie Armia Czerwona.
  – Oczywiście, Polacy też uczestniczyli w tym, ale w skali doprawdy nieznaczącej w porównaniu z działaniem Armii Czerwonej.
  – A teraz Polacy szkalując Bohaterską Armię Czerwoną uważając ziemie wyzwolone przez ZSRR spod niemieckiej okupacji za swoje. Bezpodstawnie!
  – Gdy Armia Czerwona stacjonowała w Polsce pilnując granicy z Niemcami (bo była ta Armia tylko tam!) to Polacy nazwali to „sowiecką okupacją”, choć wtedy żaden „żyd” nie śmiał nawet „upominać się o swoje”.
  – Czas więc zrozumieć, że to co dzieje się obecnie jest zaledwie skutkiem tego, co Polacy zrobili w latach osiemdziesiątych „solidarnościami” i przyzwoleniem na grabież majątku narodowego. Teraz jest zaledwie ciąg dalszy i nikt tego nie jest w stanie powstrzymać.
  – Jak wiemy, po powstaniu listopadowym, styczniowym i innych hekatombach składanych z Polaków, wiele majątków będących w posiadaniu „słowiańskich chrześcijan” przeszło w ręce „żydowskich chrześcijan”. Przejęli oni nie tylko ziemię, ale i nazwiska i herby, a więc i rodowody. Jeżeli więc ta ustawa z 20 października zakłada, że „tylko obywatele Polski” mogą się „dopominać zwrotu” to przecież łatwo sobie wyobrazić, kto by to dostał. Obywatel Polski to przecież niekoniecznie Polak.
  – Jak wiemy, tych „właścicieli” było procentowo niewielu w stosunku do reszty populacji, nie posiadającej ani ziemi ani żadnych nieruchomości. Można więc powiedzieć, że większość Polaków w Polsce była gołodupcami, czyli nie posiadała nic. A chłopi w dodatku byli zniewoleni pańszczyzną, czyli skazani na niewolniczą pracę za darmo na „pańskim” i „kościelnym”. To nie jest żadna odległa historia, ale o tym Polacy nie chcą pamiętać uważając, że u nas była tylko sama szlachta i biskupi, a ziemia uprawiała się sama i same maszyny w fabrykach produkowały towary bez udziału ludzi.
  – Na przykład tzw. sprawa kresów: tych 200-300 obszarników chce, by 30 milionów Polaków gołodupców się za nimi wstawiło tak, by jaśniepastwo „odzyskało majątki”; ciekawe, kto by na tych „ich” majątkach pracował? czyżby ci właśnie gołodupcy, domagający się zwrotu „majątków” jaśniepanom, by potem u tych jaśniepanów być parobkami?
  – A władze socjalistyczne tyle się napracowały, by przywrócić Polakom godność osobistą! A tu proszę! Polacy chcą „zwrotu majątków” na kresach i chcą tam pracować jako parobki na jaśniepańskim!
  – Czy więc dziwić może, że Izrael odpowiednio traktuje Polaków?

  „ Ponadto muszą potwierdzić, że w momencie nacjonalizacji żyli w kraju i posiadali jego obywatelstwo. Utracone mienie mogą spróbować odzyskać ich potomkowie, ale tylko w prostej linii — wnukowie i prawnukowie.”

  – durniej się nie da, prawda? Jeżeli w chwili nacjonalizacji warszawskich gruzów ci „polacy” byli w kraju, no to mieli ;obowiązek albo zagospodarować odpowiednio swoją działkę albo scedować ją na skarb państwa polskiego. Odbudowa miasta Warszawy nie byłaby możliwa wyrywkowo: to tu to tam, ponieważ miasto ma swoje wymagania i konieczne są przyłącza do wodociągów i kanalizacji (jak wiemy, wodociągi i kanalizację wykonali w Warszawie za własne środki Rosjanie – czyli tak opluwani przez Polaków „zaborcy”) a także właściwe poprowadzenie ulic i dojazdów. Dziś (np. w Niemczech) odbywa się to tak, że jeżeli ktoś ma zaniedbaną działkę, a na skutek tego wartość działek sąsiednich spada, to wówczas tamtejsza gmina czy co tam jest ma obowiązek pozbawić prawa własności danego właściciela i działkę odpowiednio zagospodarować albo sprzedać. Nie inaczej było po wojnie w Warszawie.
  – Jeżeli „potomkowie w prostej linii” żyli w Polsce Ludowej, to korzystali oni z darmowych przedszkoli i szkół, z darmowego przejazdu ulicami państwowymi i chodzili po państwowych trotuarach. Ceny biletów za tramwaj czy autobus nie pokrywały kosztów utrzymania PKSu czy PKP, czy MPK, a więc ci „potomkowie w prostej linii” mają zobowiązania finansowe wobec Polskiego Narodu. By było choć po części sprawiedliwie – bo całkowicie i tak się nie da!- musieli by ci „potomkowie w prostej linii” zapłacić Polsce za korzystanie z komunalnych dróg, darmowej wody w kranach, darmowej kanalizacji, darmowej nauki oraz za korzystanie z mieszkań komunalnych przez 50 lat, do tego należało by doliczyć koszt uprzątnięcia i zagospodarowania działki z gruzem powojennym oraz przyłączenie jej do sieci wodociągowo – kanalizacyjnej oraz elektrycznej. Działka w mieście, na której leży kupa gruzu i nie ma przyłączy do kanalizacji i wodociągu oraz prądu, ma wartość ujemną, jako że koszty zagospodarowania jej przewyższają każdą jej realną wartość. Dlatego „właściciele” się nie zgłaszali na wezwanie socjalistycznych władz i woleli dostać za darmo!!! mieszkanie komunalne niż ponosić koszty utrzymania prywatnej działki w zbombardowanym mieście.

  Kto i do czego ma „prawo” oraz jakie – to rzecz umowna i ze sprawiedliwością nie ma nic wspólnego. Widzimy, że jak zwykle prawo dyktuje silniejszy.
  Problemem Polaków jest z jednej strony zaprzaństwo i zakłamywanie historii
  – zwycięstwo nad faszyzmem to nie jest dla Polaka powód do świętowania!
  a z drugiej totalne oderwanie od rzeczywistości i napinanie cherlawej piersi ozdobionej zakłamaną historią.

  „Nie można porównywać cierpienia Żydów podczas Holokaustu z cierpieniem jakiejkolwiek innej grupy” — powiedziano w izraelskim Ministerstwie Spraw Zagranicznych ambasadorowi Polski Jackowi Chodorowiczowi. — Rząd Izraela żąda korekty projektu ustawy, aby uczynić ją bardziej sprawiedliwą w stosunku do ocalałych z Holocaustu”.

  – jeżeli rząd Izraela tak twierdzi, no to niech tak twierdzi. Pytanie tylko, czy Polaków stać na to, by twierdzić inaczej?

  „Premier Izraela zaproponował pracownikom ONZ bezpłatne lekcje historii Żydów”

  – a co zaproponowali ONZowi Polacy? Czy udział w rozkopywaniu grobów katyńskich? Czy udział w miesięcznicach smoleńskich? Czy może udział w dewastacji Pomników Braterstwa Broni Żołnierzy Radzieckich i Polskich?
  – Czy Polacy są w stanie zrozumieć, w jakiej sytuacji się znaleźli?

  „Innym czynnikiem warunkującym przygotowanie ustawy o restytucji właśnie w takiej wersji jest czynnik niemiecki. Chodzi o to, że po 1945 roku z byłych terytoriów Cesarstwa Niemieckiego, które stały się częścią Polski i Gdańska, który przed aneksją przez Niemcy miał status wolnego miasta, wysiedlono do 8 milionów Niemców. Według Federalnego Archiwum Niemiec podczas przesiedlenia zginęło 400 tysięcy osób. Niemieckie mienie zostało znacjonalizowane, a kwestia jego zwrotu i odszkodowania nie została podniesiona także przed 1989 rokiem.”

  – no i po co napadać na „żydów” jeżeli niemcy pozwalają sobie bez skrupułów na więcej?
  – Najpierw wywołali wojnę, zabili 50 milionów Słowian, a potem płaczą, że ich przesiedlano? I że iluś tam przy tym straciło życie?
  – A niby dlaczego mają niemcy tego nie robić, jeżeli durny polak wzrusza się losem „wypędzonych niemców” w dupie mając fakt, iż przedtem wymordowali ci właśnie niemcy 6 milionów Polaków????!!!???
  – Jakie to mogło być to „niemieckie mienie” jeżeli nasz kraj był jedną, wielką ruiną, z setkami tysięcy Polaków okaleczonych trwale i niezdolnych do pracy? Jeżeli u nas cała nasza ziemia to był jeden, wielki cmentarz?
  – Prawem usankcjonowane byłoby wybicie niemców do nogi. I zabranie im wszystkiego, za to, czego oni się dopuścili na ziemiach słowiańskich.

  Polacy zainicjowali przekłamywanie historii ogłaszając, że nie!!!!!!!!!! brali !!!!!!!!!!uczestnictwa !!!!!!!!!!!w pokonaniu !!!!!!!!!!!!!!niemiec faszystowskich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Cóż więc my teraz widzimy? Widzimy, że jeżeli faszyzm niemiecki nie został zwyciężony, no to trwa on sobie w najlepsze i Polacy są znowu na celowniku. Czyli mogą jak lat temu siedemdziesiąt pracować Polacy jako podludzie u bauera, mogą polskie kobiety być towarem w niemieckich burdelach, mogą polskie dzieci być germanizowane bez przeszkód.
  Czy winni są tu niemcy? Ależ nie! Winni są Polacy, ponieważ sytuacja taka powstała co prawda z inicjatywy niemiec, ale wykonali ją sami Polacy własnymi rękami.
  To samo w odniesieniu do „żydów”.

  Jeżeli Polska nie należy do „żydów” bo nie jest to ziemia żydowska, no to Polska nie należy również do Polaków, ponieważ Polacy przegrali II. wojnę światową już w 1939 roku.
  Ziemie zajmowane obecnie przez Polaków dane nam zostały przez Zwycięską Armię Czerwoną w wyniku prosłowiańskiej polityki prowadzonej przez Józefa Stalina.

  Polacy zrezygnowali z sojuszu z Rosją/ZSRR, a więc tym samym zrezygnowali z ziemi nadanej Polakom w wyniku tego sojuszu.
  Skąd więc bierze się Polakom pomysł, by wyganiać „żydów” z nie swojej ziemi?
  Trzeba było wygrać wojnę w 1939 roku, to byłoby dziś inaczej, czyż nie?
  – Rzezie na Wołyniu byłyby na porządku dziennym,
  – analfabetyzm w kraju utrzymywał by się na stałym poziomie 60%,
  – a liczba „elit” wynosiła by 20-30 tysięcy osób, w tym 90% wyznania mojżeszowego.

  Całość zmierza przecież w tym kierunku, czyż nie?

  „Żyd” dogada się z Rosjaninem i nie będzie się stawiał jak gołodupiec krnąbrny Polak.
  Dolar co prawda być może upadnie ale Polak chętnie się dostosuje do nowej waluty, byle nie była to złotówka, bo tą Polak gardzi nieugięcie.

  Ziemi Polak nie ukochał jako własnej- to chętnie stąd wyjeżdża myć sracze i gary, byle za dolary.

  Dla Polski Polak nie będzie się przecież poświęcał, bo patriotyzm swoją, a umiłowanie mamony swoją drogą.

  Czym różni się Polak na obczyźnie od „żyda”?

  W kraju Polak ma wysokie żądania wobec rządu, ale za granicą Polak tuli uszy po sobie i zapycha za grosze, by jakoś przeżyć.

  Po co Polakowi jest potrzebna Polska?
  – Co najwyżej do pomiatania rządem sprawującym urząd w Polsce.
  – Co najwyżej do szpanowania przed rodakami kasą, zarobioną przy myciu garów.
  – Co najwyżej do wspominków opartych na fantazjach bez granic.

  A „żyd”? a „żyd” wie, co to jest życie i stosując znane sobie triki tak ustawi Polaka, że ten mając gębę pełną „patriotyzmu” będzie zdychał z głodu bezdomny i bezrobotny.

  Historia nierychliwa ale sprawiedliwa.

  No czy przynajmniej teraz są tacy Polacy, którzy rozumieją konieczność uszanowania Bohaterskich Żołnierzy Armii Czerwonej i zaniosą kwiaty na Ich Groby z wdzięczności za polską ziemię i za życie?
  Nie?
  No to o co chodzi? Będzie jak musi być…

 4. fiesta says:

  re: Nanna

  Na wstepie swojego komentarza zwolenniczka PRL, armii czerwonej i ZSRR, Nanna twierdzi, ze Polacy umozliwiaja Zydom panoszenie sie w Polsce.

  Otoz faktem jest, ze ani w PRL, ani w PRL”bis” (powstal po 1989r) Polska nie rzadza Polacy, poniewaz w okresie istnienia PRL panowala okupacja i dyktatura ZSRR, ktora posadzila u wladzy swoich agentow i marionetki w powojennej Polsce, ktorzy byli calkowicie uzaleznieni od ZSRR i wypelniali dyrektywy wydawane w ZSRR, wlacznie z W.Gomulka i E.Gierkiem, pomimo, ze Gomulka i Gierek stanowili niewielka grupe Polakow wsrod przewazajacej liczby Zydow u wladzy w PRL.

  Natomiast PRL”bis” powstal na ukladzie zawartym pomiedzy Zydami z PZPR, a Zydami z KOR i Solidarnosci przy „Okraglym Stole” na jesieni 1989r , ktorzy podzielili sie wladza i wspolrzadza do dzis (jesien 2017r), realizujac interesy Izraela jak zapewnil o tym Zydow z Izraela Zyd Kalkstein vel L.Kaczynski na prywatnym spotkaniu w izraelskim knesecie w 2006r, pomimo zmieniajacych sie ekip rzadzacych w PRL”bis”.

  Nie jest wiec prawda, ze Polacy rzadza w Polsce (jakakolwiek by ona nie byla) i nie jest prawda, ze Polacy umozliwiaja Zydom panoszenie sie w Polsce.

  Na podstawie swojego klamstwa, Nanna sugeruje, ze obalenie PRL bylo bledem.

  Otoz i tym razem Nanna jest w bledzie i probuje oglupic czytelnikow, poniewaz w PRL panowala dyktatura komunistyczna, ktora zaczynala sie od cenzury slowa, a konczyla na wiezieniu lub zabojstwie niepokornych.
  Poza tym system komunistyczny okazal sie niewydolny z ekonomicznego punktu widzenia, co wywolywalo niezadowolenie spoleczne w samym PRL w latach: 1956, 1970, 1976 i 1980, a rozpad systemu komunistycznego przyspieszyl oslabiony ekonomicznie ZSRR uwiklany w prawie 10-cio letnia wojne w Afganistanie.

  Od 1984r toczyly sie tajne rozmowy Jaruzelskiego i Kiszczaka, ktorzy reprezentowali strone komunistyczna z Geremkiem i Mazowieckim, ktorzy reprezentowali KOR i Solidarnosc.
  Powyzsze fakty niezaprzeczalnie dowodza, ze przywodcy PRL (Jaruzelski i Kiszczak) zdawali sobie sprawe, ze system komunistyczny chyli sie ku upadkowi i zapewnili sobie miekkie ladowanie, a kropke nad „i” postawil T.Mazowiecki przy pomocy GRUBEJ KRESKI, wymazujac bandycka przeszlosc komunistow i systemu komunistycznego.
  Tym samym PRL przepoczwarzyla sie w PRL”bis” i swiadczy o tym rowniez KONSTYTUCJA STALINOWSKA z 1952r, na ktorej opiera sie KONSTYTUCJA STOLZMANA (vel A.Kwasniewskiego) z 1997r, ktory byl prezydentem w latach 1995-2005 przez 2 kadencje i tylko o to mozna miec pretensje do wyborcow, ze glosowali na Zyda, oszusta, zlodzieja i zdrajce polskich interesow narodowych, ktory realizowal w pierwszej kolejnosci zydowskie interesy lokalne i globalne, jak wczesniej jego poprzednik Kohne vel L.Walesa oraz nastepcy Stolzmana, tacy jak: Kalkstein vel L.Kaczynski i Szczynukowicz vel B.Komorowski.

  Prezydentura zydofila A.Dudy nie jest rowniez dobrym wyborem dla Polski, poniewaz zydofil A.Duda czyni wiele prob uczynienia z Polski JUDENLANDU i najwyrazniej dziala na szkode Polski i Polakow poprzez wspomaganie Zydow u wladzy na UPA-inie na czele z Walcmanem vel P.Poroszenko, ktory wspiera NEO-BANDEROWCOW i kult bandyty S.BANDERY – wroga Polski i Polakow.

  Cytat:
  „Zgodnie z dokumentem opublikowanym przez polski rząd tylko obywatele Polski mogą domagać się zwrotu gospodarstw domowych i przedsiębiorstw zagarniętych ich przodkom przez nazistów” jest przyslowiowym „grochem z kapusta” i bez sensu.
  Bo skoro nazisci czyli Niemcy zagarneli majatek polskich obywateli to nalezy zadac zwrotu utraconych majatkow od dzisiejszych Niemiec, ktore sa spadkobierca III Rzeszy niemieckiej.
  Ponadto ZSRR rowniez zagrabil majatek polskich obywateli i analogicznie nalezy kierowac skargi do wladz dzisiejszej „Rosji” (czytaj: ZSRR”bis”) oraz do dzisiejszych wladz UPA-iny (poprzednio republiki ZSRR) – taka sama procedura skladania skargi o zwrot majatku polskich obywateli dotyczy dzisiejszej Litwy (poprzednio republiki ZSRR).

  Nie znam dokladnie tresci ustawy, ale z powyzszej tresci cytatu dotyczacego rzekomej ustawy o zwrocie majatku wynika, ze ustawa to nieporozumienie i niewypal.
  Poza tym w oparciu o zamieszczony cytat, ustawa jest pelna niedomowien, poniewaz nie bierze pod uwage okresu ROZBIOROW POLSKI i ZABOROW, kiedy to zaborcy Rzeczpospolitej dowolnie rozporzadzali ziemia i majatkami Polakow, ktore z latwoscia przechodzily w rece obcych (Niemcow, Rosjan, Austriakow i Zydow), bo zaborcom chodzilo o to, zeby Polska nie odrodzila sie juz nigdy i w tym celu wprowadzili rowniez DEPOLONIZACJE POLAKOW poprzez germanizacje i rusyfikacje obszarow podbitych.
  Z cytatu dotyczacego ustawy wyplywa rowniez wniosek, ze NOMENKLATURA KOMUNISTYCZNA (zlozona glownie z Zydow) , ktora w okresie PRL weszla w posiadanie majatku polskich obywateli okresu II RP , stala sie legalnymi wlascicielami majatku nalezacego do poprzednich wlascicieli, ktorych potomkowie zyja do dzis w Polsce – chodzi glownie o ziemie, wille i palace nalezace do polskich rodow szlacheckich.
  Proceder odzyskiwania majatkow w Polsce, glownie na Pomorzu i Slasku, a dotyczacy obywateli polskich niemieckiego pochodzenia ciagnie sie od kilkunastu lat w Polsce i lezy obecnie w gestii wojewody – wczesniej byl w gestii ministra MSW i mamy tu do czynienia z rzadami niemieckiego Zyda D.Tfu-ska z PO, ktory za wypelnianie polecen Zydowki A.Merkel zostal az 3-krotnie odznaczony wysokimi niemieckimi odznaczeniami panstwowymi.
  A to jest jeszcze jeden dowod, ze Polska nie rzadza Polacy, ktorych siarczyscie opluwa Nanna, ktora dodatkowo sieje DEZINFORMACJE, a nawet wrzeszczy, ze to niby „Polacy” naruszaja „porzadek jaltanski”, jakby to postanowienia z Jalty byly jedynie sluszne w sprawie Polski.
  Tymczasem to bekart Jozef Dawid Stalin (dziecko gruzinki i Zyda z Gori Dawida Papisniedowa) z holenderskim Zydem F.D.Rozenfeltem vel Rooseveltem i angielskim Zydem W.Churchillem ustalali powojenne granice Polski, bez udzialu legalnych wladz II RP na uchodztwie w Londynie na konferencjach w Teheranie, Jalcie i Poczdamie.
  Nie nalezy rowniez zapominac o NIEMIECKICH PODBOJACH Polski i ANTY-POLSKIEJ POLITYCE KRZYZACTWA prowadzonej od zarania powstania PANSTWA POLSKIEGO, az po ROZBIORY POLSKI, ZABORY i w okresie I-szej i II-giej wojny swiatowej.
  Niemcom nalezy sie KIJ NA PLECY i potezny kop w dupe, az zatrzymaja sie poza zachodnimi obrzezami dzisiejszego Berlina, ktory zostal zbudowany na osadach slowianskich: Balin i Kopanica.
  Z kolei miejscem dla CHAZAROW (zydo-turko-mongolow) zasrywajacych Lwow i inne miasta dawnej Rzeczpospolitej, ktorzy nazywaja siebie „ukraincami” sa stepy na wschod i poludniowy-wschod od Kijowa.

  Tak wyglada w skrocie PORZADEK PRAWNY I MORALNY, a Nanna probuje oglupic Polakow „porzadkiem jaltanskim”, ustanowionym przez ZYDOWSKA BANDE: Stalina, Roosevelta i Churchilla.

  Przeciez nikt inny, jak polskojezyczne Zydy: Geremek, Mazowiecki, Kuron i Michnik namawiali Gorbaczowa i Jelcyna, zeby nie zwracali Polsce ziem wschodnich II RP zabranych i okupowanych przez ZSRR po 1945r, pomimo, ze istnieje legalny i prawny dokument w postaci TRAKTATU RYSKIEGO z 1921r, pomiedzy ZSRR i II RP, ktory ustala granice panstwowe miedzy dwoma panstwami (na nieszczescie Polski, sromotnie okrojonych) i stosunek tych panstw do dobrego traktowania mniejszosci narodowych na terytorium Polski i ZSRR, ale ZSRR zlamal traktat z 1921r, podobnie jak zlamal uklad o nieagresji miedzy Polska i ZSRR z 1932r, kiedy ZSRR i III Rzesza niemiecka podpisaly wspolny i tajny uklad dotyczacy NAPASCI NA POLSKE i IV ROZBIOR POLSKI 23 sierpnia 1939r.

  Nazwani przez Nanna: ZSRR i armia czerwona jako rzekomi obroncy Polski i Polakow swiadczy o karmieniu Polakow polprawdami w celach propagandowych, poniewaz wladze ZSRR mialy na uwadze glownie interesy wlasnego panstwa i dlatego podpisaly tajny uklad 23 sierpnia 1939r dotyczacy napasci na Polske i IV Rozbior Polski – nieco wczesniej, bo w kwietniu 1922r Niemcy i ZSRR podpisaly uklad w Rapallo o wspolpracy gospodarczej, a w kilka miesiecy pozniej tajny uklad o wspolpracy wojskowej i militarnej, ktory obowiazywal do momentu napasci Niemiec na ZSRR w czerwcu 1941r.
  Tak wiec polityka prowadzona przez wladze ZSRR dobitnie swiadczy o bandytyzmie ZSRR wobec Polski do spolki z Niemcami.
  W zwiazku z tym okreslenie uzyte przez Nanna i nazwanie armii czerwonej „wyzwolicielami” Polski jest typowe dla propagandy komunistycznej i zwolenikow komunizmu.
  Prawda z kolei wyglada tak, ze armia czerwona wyzwolila Polske spod okupacji niemieckiej, ale sama stala sie nowym okupantem Polski i utrwalala komunizm w Polsce poprzez narzucenie Polsce ustroju komunistycznego oraz agentow sowieckich, a przy tym w kolaboracji z NKWD, Smiersz, MBP-UB, KBW etc armia czerwona brala udzial w likwidacji zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego i likwidacji czlonkow legalnego rzadu Polski oraz armia czerwona masowo rabowala polskie fabryki, zaklady, dwory etc i polskie osoby cywilne, kradnac im obraczki, pierscionki, medaliki, bransolety, zegarki, rowery etc a nawet odziez osobista i obuwie.
  Armia czerwona masowo gwalcila polskie kobiety, w tym rowniez mlode dziewczynki w przedziale wiekowym 10-70 lat, a ktora stawiala opor to byla okrutnie bita, a na koncu zamordowana.
  Takie samo pieklo gwaltow popelnionych przez zolnierzy armii czerwonej przechodzily Wegierki i Czeszki, nie wspominajac o Niemkach i kobietach powracajacych z niemieckich obozow koncentracyjnych.
  Zolnierze armi czerwonej w okupowanym przez nich Berlinie rzucali nawet granaty do piwnic z chroniaca sie przed nimi ludnoscia cywilna, zlozona glownie z kobiet i dzieci oraz starcow.
  Niemki byly sila wywlekane z piwnic i gwalcone na potege w tym samym przedziale wiekowym co Polki.
  Multum zgwalconych kobiet (Polek, Wegierek, Czeszek, Niemek etc) nabawilo sie chorob wenerycznych, krwotokow, kalectwa i urazow psychicznych od dziczy z armii czerwonej, ktore towarzyszyly im do smierci.

  Na razie tyle w odpowiedzi na propagande Nanna.

  – no i o co ten krzyk? Że co? Że „żydzi” się znowu panoszą? A dlaczego mieli by nie? Przecież to właśnie Polacy z wielkim zapałem im to umożliwiają. Nie trzeba było rozwalać Polski Ludowej, to nie byłoby teraz tego problemu.
  – Poza tym to może być dopiero początek właściwego demontażu naszego kraju, choć właściwie to jest on już ponoć „teoretyczny”.

  „Zgodnie z dokumentem opublikowanym przez polski rząd tylko obywatele Polski mogą domagać się zwrotu gospodarstw domowych i przedsiębiorstw zagarniętych ich przodkom przez nazistów.”

  – czyli ciąg dalszy unieważniania wyników geopolitycznych zakończenia II. wojny światowej i Polacy mają w tym swój udział i to na pierwszym miejscu.
  – Jeżeli „żydzi” żądają od Polaków zwrotu tego „majątku”, który zabrali „żydom” „naziści”, to oznacza ni mniej ni więcej, że w praktyce nie brane jest już pod uwagę porozumienie z Jałty i „naziści” powinni mieć możliwość odebrania Polakom tego, co Polacy z pomocą Związku Radzieckiego i Bohaterskiej Armii Czerwonej odebrali „nazistom”. I nie tyle Polacy mieliby cokolwiek oddawać „żydom” co „naziści” powinni odebrać to Polakom i dać wówczas „żydom”.
  – A durni Polacy niech dalej świętują „wolny związek zawodowy solidarność” we wszelkich tegoż odmianach i rodzajach.

 5. nanna says:

  Były sobie dwie zakonnice.
  Jedna z nich nazywała się Siostra Matematyka (SM)
  Druga znana była jako Siostra Logika (SL)
  Ściemniało się, a one są wciąż daleko od klasztoru.
  – Czy zauważyłaś, że śledzi nas jakiś facet od trzydziestu i pół minuty? Zastanawiam się, czego chce – SM
  – To logiczne. Chce nas zgwałcić – SL
  – Och! Nie! W tym tempie dogoni nas w piętnaście minut. Co możemy zrobić? – SM
  – Jedyną logiczną rzeczą jaką możemy zrobić to oczywiście iść szybciej – SL
  – Nie działa – SM
  – Oczywiście, że nie podziałało. Ten facet zrobił jedyną logiczną rzecz. Również zaczął iść szybciej – SL
  – Więc co powinnyśmy zrobić. W tym tempie dogoni nas w ciągu minuty – SM
  – Jedyną logiczną rzeczą jaką możemy zrobić to oczywiście rozdzielić się. Ty pójdziesz tamtą drogą a ja tą. On nie może śledzić nas obu jednocześnie – SL
  Mężczyzna postanowił iść za Siostrą Logiką.
  Siostra Matematyka dotarła do klasztoru i zaczęła martwić się o Siostrę Logikę.
  Siostra Logika w końcu dotarła.
  – Siostro Logiko! Dzięki Bogu już jesteś. Opowiedz mi, co się stało! – SM
  – Wydarzyła się jedyna logiczna rzecz. Mężczyzna nie mógł śledzić nas obu więc poszedł za mną – SL
  – Tak! tak! Ale co było później? – SM
  – Stała się jedyna logiczna rzecz. Zaczęłam biec najszybciej jak potrafię, ale on również zaczął biec najszybciej jak potrafi – SL
  – I? – SM
  – Stała się jedyna logiczna rzecz. Złapał mnie – SL
  – Och! Biedactwo! Co zrobiłaś? – SM
  – Jedyną logiczną rzecz. Podniosłam moją spódnicę – SL
  – Och! Siostro! Co zrobił mężczyzna? – SM
  – Jedyną logiczną rzecz jaką mógł zrobić. Opuścił spodnie – SL
  – Och nie! Co było potem? – SM
  – Czy to nie logiczne, Siostro? Zakonnica z podniesioną spódnicą może biec szybciej niż facet z opuszczonymi spodniami – SL
  A dla wszystkich, którzy myśleli że będzie coś brzydkiego dwie Zdrowaśki do zmówienia.

 6. henrykxx56 says:

  Żydzi nienawidzą Polaków a wyjechać z Polski nie chcą. Oskarżają Polaków o holocaust a ile Żydostwo wymordowało Polaków i mało tego 17 września, 1939 kiedy weszli Sowiedzcy Rosjanie to 500 tyś. Zostało zamordowanych na terenach Żydowskich a 2 miliony Polaków zostało wywiezionych na Syberie gdzie też zostali wymordowani i ani jednego Polaka Żyd nie uratował. I mało tego Żydzi mówią, że Polacy mordowani, ale żadem Polak nie miał własnego obozu zagłady a Żydzi mieli obóz Zgoda i komendantem był Żyd Salomon Morel, komendant obozu w Zgodzie, nigdy nie doczekał kary, bo Żydzi go nie wydali i nie stanął przed żadnym sądem za zbrodnie, które dokonał. Nie miał żadnych wyrzutów sumienia. Zabijał Ślązaków i innych więźniów. I zmarł 14 lutego 2007 w Tel Awiwie – funkcjonariusz aparatu bezpieczeństwa w PRL, oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości. A Żydzi oskarżają polaków, że my byliśmy mordercami a co robili Żydzi. Żydzi stawiali bramy powitalne we wrześniu 1939r. wkraczającym wojskom niemieckim w Pabianicach, Łodzi, Białymstoku, Krakowie. Żydzi wyłapywali i mordowali Polaków podczas kampanii wrześniowej 1939. Stosując ta sama bron, jaka obecnie stosują syjoniści przeciwko Polsce i Polakom, zacznijmy głośno na cały świat pisać i mówić o zbrodni Milicji Żydowskiej, która we wrześniu 1939r. w Zamościu po bitwie pod Tomaszowem Lubelskim wyłapywała ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich rozstrzeliwując ich na miejscu albo przekazując NKWD. We wrześniu 1939 roku. Gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kos topola, jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie, – „Gdy kolumna szła przez miasteczko – miejscowi Żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami…” I zdjęcia są jak Żydowski capo kolaborujący z oficerem SS. I nas Polaków Żydzi oskarżają a same zdjęcia i Filmy mówią za siebie, jaki był Żyd.
  A w 1938 roku Żydzi wyjeżdżali masowo z Polski i sprzedawali majątki a po wojnie w 1945 roku gdzie Polska była zburzona doszczętnie i widać na Filmach i Zdzieciach jak Polska było po wojnie nie przyjechał ani jeden Żyd, aby pomóc w odbudowie Polski i nie dali nawet jednej złotówki nawet na swoje cmentarze Żydowskie. Jak Izrael może coś na ten temat mówić jak powstał w 1948 roku a wojna się skończyła w 1945 roku i całe organizacje Żydowskie ustalili z Ameryką, co zostali przekupieni, aby zaatakować Polski kraj, bo w tym państwie było najwięcej obozów zagłady i jedne państwo europie gdzie było najwięcej Żydów, bo to kraj był gościnny i za to Żydzi chcą to wykorzystać, bo to naród, który niemiał własnych ziem a Polska przyjęła Żydów od 1000 lat a teraz za dobroć oszczerstwami chcą Polskę okraś a przecież każdy wie, że obozy wybudowali Niemcy na ziemiach Polskich a Żyd chce całą historie zmienić, że to?Były obozy Polskie a kto tymi obozami zarządzał Niemcy i Żydzi i mieli Żydowskiego komendanta obozu to my Polacy za to mamy odpowiadać. Chyba, że tak podchodzicie do sprawy jak ostatnio była taka sprawa w sądzie Polskim dwunasto latek jechał na rowerze, który miał kartę rowerową a pijak za kierownicą bez prawa jazdy i kontroli wozu zabił dzieciaka a sąd uniewinnił pijusa za kierownicą a winnym był dwunasto latek. Tak jest między Żydami a Polakami a państwo osłabione wojną i 50 lat pod zaborem to jest łatwy łup na okradzenie gdzie ponad 60% w sądach i rządach Polskich są Żydzi pod nazwiskami Polskimi a resztę Polaków są skorumpowani i mało tego, że jest Polakiem to chciałby należeć do elity Żydowskiej i wyprzeć się, że był Polakiem a PIS z Kaczyńskim są tajne dokumenty gdzie chcą Polskę sprzedać. Prezydent Komorowski były Żyd z Ukrainy razem z Tuskiem chcieli sprzedać Polskie lasy Żydom a pieniądze oddać Amerykanom a drugi zdrajca W 1997 roku Aleksander Kwaśniewski, przy uchwalaniu Konstytucji Polski wprowadził następujący zapis: Rozdział 10, art. 220 ustęp 2 mówi: Powyższy zapis mówi o zakazie finansowania deficytu budżetowego przez Narodowy Bank Polski (NBP) ., Aby pokryć deficyt budżetowy musimy wydać obligacje, albo zaciągać kredyt w banku światowym/MFW. I to była klęska Polski, ale takich, co sprzedali Polskę jest w Polsce masa Żydów nawet taka Anna Gronkiewicz Waltz i żaden nie stanął przed sądem a wszyscy powinni siedzieć w więzieniu, ale jak to żeby Żyd skazał Żyda do więzienia, bo już mogę powiedzieć, że Polską rządzą Żydzi. A polski polityk, co mógłby Polskę uratować to został zamordowany Andrzej Lepper i bestialsko się znęcali przed śmiercią. I mało tego nadgorliwość lekarki, która w nocy z piątku na sobotę zrobiła sekcje zwłok a nikt tego nie przewidział i za to lekarka tak samo została zamordowana. I takich jeszcze nie jeden zostanie zamordowanych, którzy będą chcieli bronić kraj. A po wojnie w niewyjaśnionych przypadkach 51 osób zostało zamordowanych, ginęli w wypadkach samochodowych lub że odebrało sobie Życie tak chcieli to zrobić z Lepperem, że odebrał sobie Życie, ale się nie udało. A komu przeszkadzał reporter „Gazety Poznańskiej” 24 letni Jarosław Ziętara, który 19 lat temu został zamordowany, co wykrył, że musiał zginąć. I tak się załatwia sprawy w Polsce z nie wygodnym zawsze coś się dzieje. I nie dziwiłbym się jak Polskę by przejęli Żydzi, bo swoimi oszczerstwami i jacy oni są biedni chcą okraś Polskę a pierwszy dług był 65 miliardów a teraz jest 300 miliardów i apetyt Żydów rośnie z roku na rok. A dziwie się, że państwa Unii Europejskiej ufają i wieżą Żydom i że przez tyle lat nie poznali, jaki to naród Żydowski, bo ja z nimi w żadne umowy czy trakcje nie ubijałbym interesów to tak jak bym podpisał cyrograf z Diabłem, bo taki jest Żyd, co innego mówi a co innego robi a dla dobra Izraela czy Żyda potraf zabić bliskiego sobie i zgonić na pana x, że to on był winny i to zrobił. Przysłowie mówi po trupach do celu taki jest Żyd to jest moje zdanie, bo o tym narodzie przeczytałem sporo książek i ich obyczajach a cofnąć się aż do Chrystusa i wiem, jaki to jest wredny lud, ale to moje zdanie. A inne państwa i narody jak chcą wierzyć to ich sprawa. To zaryzykuj i wejdź w spółkę z Żydem a zobaczysz jak na tym wyjdziesz i może wtedy będziesz miał własne zdanie i narody. Ale co będę się starał was przekonywać, że mam racje i robił z siebie idiotę jak nasz Polski rząd chce udowodnić, że w czasie wojny pomagali Żydom a Żyd nienawidzi Polski, bo im zależy nie na polakach tylko na ich ziemiach i wszystko zrobią, aby zdobyć te ziemi nawet za cenę połowę ludności Żydowskiej, która by zginęła, ale to jest Żyd i się nie zmieni. A przemyśleć może cała unia Europejska i wyciągnąć własny wniosek i swoje zdanie o Żydach czy naprawdę są tacy dobrzy i mogą mordować Palestyńczyków, bo na to pozwalacie temu narodowi. Wystarczy jak Izrael kupił Amerykanów i wybory Trumpa to Żydom wystarczy mieć tak grzecznych piesków, bo jak Żyd nie daje sobie rady to są od tego pieski, co wykonają każde polecenie. A naród Polski powinien liczyć na siebie a nie na tych, co zostali kupieni i popierają Żydostwo i powinna powstać nowa organizacja, co by tych przekupnych zniszczyła i naród do walki postawiła. Nienawidzisz Żydzie tego kraju i polaków nic cię nie trzyma wyjedź z tego kraju, bo to są ziemie Polskę a nie Żydowskie i konflikt się zakończy. I ani ty Żydzie ani Polacy nie muszą patrzeć na te wredne gęby. I co chcecie udowodnić, że jesteście wrednym Żydowskim narodem i że jak macie pieniądze to możecie wszystko i wszystkich kupić tylko człowieka, który się szanuje to jego honoru nie kupisz tylko śmiecia bezwartościowego, który uważa się, że jest czegoś wart a takich mamy w Polsce multim.

Wypowiedz się