Sytuacja jest bardziej poważna, niż się zdaje… to dla Polaków i Polski BYĆ, albo NIE BYĆ !!!!!!

MYŚL, roztropność, umiejętność przewidywania skutków czynów i nie nabierania się na “złotouste”  zakłamane słowa – są SIŁĄ,  a nie bezmózgowa PIĘŚĆ. Dlatego polecamy przeczytanie i przeanalizowanie całego poniższego zestawu, poczynając od tekstu głównego, poprzez “mapę drogową” koniecznych działań, a na  załączonych artykułach i filmach na linkach kończąc. Zaoszczędzi to czytania co najmniej kilkudziesięciu tysięcy stron, zwłaszcza gazetowej “sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance mało ważnej prawdy i wielkich kłamstw.

Redakcja KIP

Sytuacja jest bardziej poważna, niż się zdaje…

Kot, karabiny, cynizm i kłamstwo.

OSTATNI DZWONEK I CZAS MOBILIZACJI

WSTĘP

Żyjemy w dwóch równoległych rzeczywistościach. Rozdźwięk między nimi osiąga w ostatnich dniach apogeum.

Otwieramy media:

90% pedofilia księży,

5% spektakl dla ubogich i naiwnych pt. Kopacz, pozostałe

 5% Eurowizja w… Izraelu z polskim “ludowym”zespołem w jakichś kosmicznych strojach udających ludowe, w stylu “polskości” i “ludowości” lansowanym przez ludzi znikąd, czyli MM i Glińskiego. Polskość matriksowa.

Przywódca kraju opowiada o związkach psychicznych ze swoim kotem – cały naród słucha. O kotletach schabowych, jakby chciał na siłę udowadniać swoją… polskość.

Opowiada o kotletach i kotku, gdy na Polskę szykuje się skok na kilka setek miliardów $ (suma podawana dzień wcześniej przez izraelskie media).

Naprawdę trzeba być fanatykiem i somnabulikiem siedzącym na księżycu jak Twardowski, żeby nie pomyśleć, iż jest to robione celowo, by usypiać, by odwracać uwagę.

Najlepszy sojusznik – niezależny od zmiany rządów w Polsce, czyli wieczny – wysyła bojówkę rekieterów. Rząd toczy rozmowy z nią od 4 lat i ukrywa przed obywatelami. Rząd podglądany przez dziurkę od klucza przez niezależnych publicystów karanych za to podglądanie medialnym bojkotem przez cara.

Czasem jakiś z sekowanych publicystów (np. Sumliński) ujawnia, że mógłby występować w TV PUBLICZNEJ, CZYLI NASZEJ pod jednym warunkiem, że nie poruszy w ogóle tematyki żydowskiej. TEN ROZKAZ O ZAKAZIE SAMOWOLNEJ WYPOWIEDZI O ŻYDACH WYDAWANY JEST POD ADRESEM DOROSŁYCH LUDZI PRZEZ SAMEGO CARA.

To są szczyty patologii. Parafrazując Bieńkowską można powiedzieć: Sorry, to jest klimat choroby… PRZEWLEKŁEJ, RODZINNEJ i wydaje się, że nieuleczalnej, niestety.  Jednocześnie wicepremier deklaruje miłość do kraju, z którym polski rząd toczy rozmowy o rekiecie, o napaści, o wysokości sumy na jaką ma być… okradziony.

Największy przyjaciel planuje razem z “naszymi” okradzenie narodu na bajońskie sumy. Największy przyjaciel i sojusznik zarzuca nam udział w ludobójstwie. I NIKT Z “NASZEGO RZĄDU” SIĘ NIE ZAJĄKNIE O TYM. Trzeba być aktorem w filmie przez nich reżyserowanym, by nie czuć całym sobą, iż nie jest to polski rząd i że to nie są Polacy.

Media zalane tematem pedofilii w ogóle i pedofilii księży, a na zapleczu delegacja-niedelegacja rozmawia-nie rozmawia z przedstawicielami-nieprzedstawicielami rządu-nierządu.

Prof. Koneczny zwrócił uwagę, jak Żydzi dopasowują słowa do swoich działań, słowami utwierdzają swoją władzę, zmieniają słowom sens niszcząc zachodnią racjonalność najeźdźców na ziemie palestyńskie nazywali… osadnikami.

Koneczny pisze: osadnicy?

 Od kiedy to osadnikami nazywa się tych, co przychodzą na już zamieszkałą ziemię i w dodatku będącą jeszcze pod mandatem brytyjskim. Taka sama zmiana pojęć idzie pod adresem Polski każdego dnia ze strony Izraela.

I my PODEJMUJEMY SŁOWNIK NAJEŹDŹCÓW – PISZEMY: delegacja izraelska prowadzi rozmowy BEZ UDZIAŁU RZĄDU. Co to kujda jest??  

Po pierwsze już nie żadna delegacja, skoro wizyta i zaproszenie odwołane! Po prostu zwykła grupka jakichś ludzi, obywateli Izraela. Co to do diaska znaczy “rozmowy bez udziału rządu”? Co to za psychuszka? Czemu my w nią wchodzimy?

Dlaczego dzień w dzień media publiczne kłamią przekierowując winę za rekiet na “amerykańskich Żydów” lub na “amerykańskie organizacje”, skoro od 8 lat “egzekucją roszczeń” zajmują się dwie IZRAELSKIE ORGANIZACJE pod egidą rządu państwa Izrael?

Izrael jest chroniony pijarowo, bo narracja 1000-letniego sojuszu i wiecznej przyjaźni by się załamała w oczach ludu?

Gdy tylko rzecz idzie o Izrael, cały rząd i PIS łżą jak najęci. Zbyt to przemyślane i konsekwentne, by nazwać to tylko chorobą. Inni szatani tu są czynni…  Przecież to państwo jest bezpańskie!

A niby kto nim rządzi? Jarosław?

Deklarujący miłość metafizyczną i religijną do… państwa, które chce nas okraść na 1/3 tej sumy, która opisuje okupacyjne hitlerowskie zniszczenia w Polsce?

Człowiek, który mówi, że istnienie neobolszewickiego, rasistowskiego i terrorystycznego państwa reketierskiego JEST DOWODEM NA ISTNIENIE BOGA?

Człowiek, który mówi, że jest katolikiem, a publicznie wyznaje 2 fundamentalne dogmaty pseudoreligii holokaustianizmu, zajadle antychrześcijańskiej sekty?

Człowiek który nas usypia kotkiem, gdy po domu krążą gangsterzy?

Człowiek, który nie wie, że od minimum 20 lat w dżinsach młodzież robi celowo dziury?

Człowiek z księżyca? 

Duży kraj w środku Europy ogarnięty… schizofrenią? Zaślepiony? Omamiony? Kult jednostki? Jednostki, która sama przyznaje, że jest w nieustającej traumie…

Kto zrobił takie rzeczy z naszym krajem?

 1. MAŁY POLAK

“Polak mały” – znamy ten zwrot w b. pozytywnym kontekście. Dzisiaj można go powtórzyć, ale już w tragicznym kontekście.

Duża część naszych rodaków popadła w hańbiącą skarlałość. Polak mały dzisiaj, to zajadły czciciel Jarosława i partii.

Osobnik może i dobroduszny, lecz wykastrowany z wyobraźni, z przewidywania skutków, z samodzielności, ze zdolności wyobrażania sobie niekonwencjonalnych wyjść z trudnych sytuacji.

Imię Polaków małych jest wciąż, niestety, legion. Obsiedli internet. Podjudzani są przez ludzi w rodzaju Sakiewicza, partyjnych wyrobników powiązanych pajęczyną finansów z szefem partii. Oraz przez pracowników mediów humorystycznie zwanych PUBLICZNYMI,  trzymanych na sznurku przez cara.

Klasyczna “nowa klasa” Dżilasa. Ci dzisiejsi mali Polacy pełni są wściekłości partyjnej – chodzą i plują jak swego czasu tłumy homo sovieticusów robiły broniąc komunistów, choć mam wrażenie, że wtedy większa ilość ludzi zachowywała trzeźwy rozum. 

Wtedy wszyscy Polacy wiedzieli, że rząd nie jest nasz i że sojusznik nas okrada. Dzisiaj tę wiedzę zwalczają ludzie podający się za patriotów.

Pełni są przywiązania do cara, do skinięcia jego dłoni, do mrugnięcia jego oka i do jego magicznych słów, które jak spojrzeć na nie trzeźwo – wyprane są z wszelkiej treści – no, chyba że…

Chyba że mówi o Izraelu i Żydach. Wtedy słowa jego nabierają polotu (pozornego polotu, gdyż wszystkie zdania wypowiadane z namaszczeniem przez prezesa o państwie Izrael, są kalkami syjonistycznej propagandy obecnej na izraelskich stronach w sieci) i wzniosłego tonu.

O Polakach mówi, że… myślą portfelem, o Izraelczykach – że nad ich losem czuwa sam bóg, że są pełni siły ducha, męstwa. CZY MY NAPRAWDĘ NIE ZASŁUGUJEMY NA INNEGO PRZYWÓDCĘ?

Czytając wypowiedzi o Izraelu, o tym, że jest cudem naszych czasów, niezwykłym państwem, o jego męstwie ducha – miałem myśli, czy J. Kaczyński kiedykolwiek wypowiedział się o Polsce w tak egzaltowanych słowach?

Czy powiedział, że NAD ODRODZENIEM SIĘ PAŃSTWA POLSKIEGO PO 123 LATACH NIEWOLI CZUWAŁ BÓG?

Czy powiedział, że odzyskanie niepodległości przez Polskę jest dowodem na istnienie Boga??

Jeśli nie zdążył ich wypowiedzieć do dzisiaj, kiedy jest już w szacownym wieku, a zdążył je wyrecytować z przejęciem o obcym, zbrodniczym państwie zamieszkałym przez naród, który prawie od zawsze był zapiekłym wrogiem nawet myśli o polskiej niepodległości – to znaczy, że ten starszy pan jest po prostu mesjanistycznym syjonistą.

Jeśli coś ewidentnie na coś wygląda i się jako to coś samo z dumą  przedstawia, TO JEST TYM CZYMŚ!  Po jakimś czasie od chwili, gdy przyszły mi do głowy te myśli, znalazłem w sieci, na twitterze identyczne myśli kogoś obcego. Znak to, że myśl różnych ludzi idzie w podobnym kierunku. Tylko trzeba ten pochód budzących świadomość myśli – przyspieszać. I może to robić każdy z nas na dziesiątki sposobów.

 Polak mały dzisiejszy cierpi na niedobory w wielu sferach. Tak jak rządząca partia, która wykastrowana jest z odwagi, zdecydowania, woli obrony polskiej godności, woli realizowanej każdego dnia i programowo – a nie dopiero wtedy, jak naród da wyraz w internecie lub w sondażach, że się na coś nie zgadza.

To rząd ma budzić naród, narodową godność i siłę, a nie naród każdego dnia kontrolować ucieczki i wycofywania się rządu, lub podkładanie się obcym, zaprzyjaźnionym lobbies.

Rzeczy w Rzeczypospolitej stoją na głowie.

Podobna ślepota jest w kwestii stosunku do UE. I tu znowu potężna jest odpowiedzialność rządu, który modeluje swój stosunek do UE ślad w ślad za sondażami A NIE WEDŁUG WZORCA SWOICH NIEZACHWIANYCH, SILNYCH, NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH POGLĄDÓW. W tak ważnych kwestiach przywódcy stają się lustrem bezmyślnej opinii społecznej, zamiast ją wykształcać, podnosić i uświadamiać oraz trenować w poczuciu siły i godności. A potem się dziwią, że UE ich traktuje jako pętaków. Bo UE widzi dokładnie tę słabość, to płaszczenie się, tę małość.

Mali Polacy ujadający w obronie swoich carów są przekleństwem Rzeczypospolitej.

Typ człowieka z opowiadań Czechowa i Zoszczenki. Nieśmiertelny typ. Taki, który nastawia swój grzbiet, by po nim przeszedł but carskiego oficera i który wycina z surduta owo miejsce z odciskiem podeszwy swego pana, oprawia je w ramki i wiesza na ścianie. I śpi z uchem przy ścianie, by ułowić coś, co mógłby donieść na swojego sąsiada i zasłużyć się car-bogu.

 1. OBCE KARABINY NA LOTNISKACH I ULICACH – SYMBOL NASZEJ KLĘSKI DUCHOWEJ ORAZ MAŁOŚCI LUB ZDRADY WŁADZ PAŃSTWOWYCH

Wielu z nas doświadczyło już obecności na lotnisku, w restauracjach hotelowych bądź na ulicy – dziwnych sylwetek uzbrojonych sołdatów o smagłej karnacji z karabinami nie na plecach, ale trzymanymi w pozycji gotowej do strzału. Sylwetek żołnierzy obcego, wg wielu badaczy, neobolszewickiego państwa. Dla wielu był to szok. Czy komuś przychodzi do głowy, że to mogą być… zielone ludziki i że sprawa z nimi skończy się, jak z tamtymi ludzikami? Jeśli nie pomyślał, to niech pomyśli…

Rozmawiałem miesiąc temu ze znajomym z drugiej półkuli, który po przyjeździe z lotniska właśnie był w szoku po takim widoku. Wcześniej prawie filosemita. Po tym przeżyciu – nie wiadomo, czy nie zmieni kanonu lektur na, jak to pisali przed wojną niektórzy księża – judeorealizm.

Identyczne przeżycia są udziałem setek Polaków na terenach byłych obozów zagłady, lub przy okazji wszelakich marszów żydowskich na terenie Polski.

Dyskryminacja polskich flag, polskich bohaterów. Powolne przejmowanie naszej historii. Rząd, który na takie rzeczy spokojnie patrzy i na to pozwala – jest co najmniej rządem podejrzanym, choć wielu już się nie certoli i mówi “okupacyjnym”.

Karabiny, bajeczki o kotku, aktorskie kłamstwa premiera, prymitywne media, – to wszystko łączy się na poziomie głębokim, poziomie symbolicznym. Rzeczywistość fizyczna jest obrazem rzeczywistości mentalnej, ikoną rzeczywistości duchowej. To, co ukrywają przed narodem, to, o czym kłamią, to – nie polskie – co wielbią, to wszystko kształtuje ducha narodu. Wzmacnia go, lub powoli unicestwiając – zabija.

 1. DOGADAJĄ SIĘ JAK RESTYTUCJA Z PROSTYTUCJĄ?

Ani polityczne, ani antysemickie elementy nie powstrzymają nas przed wypełnieniem tego ważnego moralnego obowiązku – zapewniła izraelska minister ds. równości społecznej Gila Gamliel. Izraelska minister mówi, iż nikt nie powstrzyma Żydów przed przejęciem mienia bezspadkowego. Portal Haaretz jawnie i bez ceregieli pisze o tym, żeby Polacy spieszyli się ze spłatą za mienie szacowane na “kilka setek milardów $”.

W tym czasie Przywódca obmyśliwał wywiady o kotku…

Prawie wszystkie izraelskie media nazwały marsz Konfederacji marszem antysemitów. Gdy tak nazwali czerwoni z Brukseli marsz niepodległości – było trochę protestów PIS-u.

W tym przypadku, oprócz haniebnej rządowej blokady informacyjnej zobaczyliśmy kompletny brak reakcji na bezczelne oszczerstwa mediów żydowskich.

Nie można tu nie mieć przed oczyma Piłata umywającego ręce. Inni mówią: rząd kompradowski, rząd kolonialny, żałośni najemnicy, cali zanurzeni w snach o brukselskich emeryturach.

Czy to już sięgnięcie dna przez ludzi, których partyjne machinacje i okrągłostołowe cyrografy postawiły prawem kaduka na czele państwa?

To już prawie dno, to już za 5 dwunasta dla narodu, który wreszcie musi zareagować. Musi, gdyż oni nigdy się nie zmienią, bo to są kadry wyselekcjonowane przez dobór negatywny. I zanurzone w formalinie zakonu.

 1. KTO PRZYBIŁ NA POLSKIM GODLE PIECZĘĆ BĘDĄCĄ SYMBOLEM NAZIZMU POLAKÓW?

Jesteśmy już o krok od tego, by powoli zacząć wchodzić do historii nie jako ofiary, lecz oprawcy II wojny i polscy naziści. Jak to możliwe? Wystarczyło dobre rozpoznanie wywiadowcze i trafna konstrukcja profilów psychologicznych przed planowaną transformacją oraz  “postawienie” na wyselekcjonowane osoby. Sprawne lobby może więc już zacząć pisać podręczniki historii na nowo, tzn. podręczniki hagad.

Od kiedy i dzięki komu ułatwiona została szatańska robota uczynienia z ofiar – oprawców tożsamych z nazistami?

Odpowiedzi udziela W. Sumliński w nagraniu z Youtube z 13.05.2019. Ustanawia on punkt graniczny w tym momencie, gdy Lech Kaczyński zablokował ekshumację w Jedwabnem. Mówi, że od tego momentu symbol nazizmu przylgnął na stałe do Polski i Polaków. I ja się z tym zgadzam na 100%. Lech Kaczyński to postać tragiczna – w wielu aspektach. A jego brat bliźniak i jego ekipy rządowe, czy zrobiły coś, by te koszmarne, tragiczne błędy Lecha minimalizować, bądź likwidować?

 1. ŚCIĄGAMY HIENY SYPIĄC IM KARMĘ, A POTEM KRZYCZYMY, ŻE NAS ROZSZARPUJĄ

Dwa lata temu w warszawskim ZOO J. Kaczyński wygłosił z żarem takim, z jakim nigdy o Polsce się nie wypowiadadługie i maksymalnie mocne wyznanie wiary syjonistycznej i apoteozę (dokładnie zgodną z definicją “apoteozy”) państwa Izrael.

Nie zrobił tego przymuszany torturami typu tych, których doznawali żołnierze podziemia. Nie zrobił tego w interesie Polski. Zrobił to czysto ideowo, z własnej, nieprzymuszonej woli i w świętym przekonaniu, iż robi dobrze. Co dla każdego, kto to usłyszał znaczyło, iż jest to zła wróżba dla Polski. I ci tak myślący nie mylili się.

Z grubsza rzecz biorąc od tego momentu zaczęło się pasmo nieszczęść dla Polski. Dynastycznie wcześniej podbudowane przez brata prezesa. Oprócz symbolicznego poddania Polski syjonistycznym planom przez decyzję o Jedwabnem podtrzymaną świadomie przez prezesa – łączą los braci inne zworniki, np. żydowska loża Bnai Brith, którą z hukiem i w bezrozumnej ekstazie zalegalizował i uroczyście przyjął LK.

Taż sama loża jest członkiem Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego (WJRO), której to szef 2 dni temu ponagla Polaków, a więc – mam nadzieję – także prezesa w sprawie wypłaty miliardów.

W roku syjonistycznych ślubów prezesa sprowadzono też do Polski inną odmianę sępów długodziobych. Waszczykowski i Duda finalizowali zainstalowanie w Polsce AJC. A. Duda uroczyście otwierał ich biuro ze swoją głupkowatą radością na twarzy i obfotografowując się bez umiaru. A dziś? Dzisiaj ich głosem mówi szef WJRO wołając o miliardy rekietu, gdyż AJC jest jej członkiem. Tak samo jak jest nim Światowa Organizacja Syjonistyczna, czyli centrum wiary prezesa.

Widzimy więc tu wielokrotne wiązania łączące braci z różnymi częściami szajki napadającej polski dom.

To program 300 mld minus, o wiele mniej głośny niż 500+, ale za to tysiąc razy bardziej brzemienny dla przyszłości Polski.

Trudno nazwać to, co spotkało braci zaplątaniem się w sieci syjonizmu. Oni wkroczyli tam z fanfarami licząc na królewskie szaty utkane z tych nici. Zdaje się jednak, że z królewskości – nici, a Polska jest owijana powoli, nieuchronnie lepką siecią gangsterskiej żarłoczności…

Głaskany kotek narodu zaś coraz bardziej przywiązuje się do prezesa, prawie nieprzytomnie. Pozostaje tylko wyjaśnić, skąd się wzięła kwota 300 mld. Doskonale znający prezesa, wicepremier i doktor filozofii powiedział o nim, że jest to bezwzględny, 100% cynik.

Mateusz zaś Morawiecki jest zdobywcą wawrzynu dla najperfekcyjniej kłamiącego pośród premierów i prezydentów, Wałęsa i Kwaśniewski mogą się uczyć od niego. Kłamie bez mrugnięcia okiem i rozbudowując kłamstwa w kilometrowe, ludycznie zabarwione hagady okraszone topornym witzem. Kłamie na 200%. Dodajemy więc 100% cynizmu i 200% kłamstwa – i co otrzymujemy? Owe 300 miliardów o które chodzi…

W. Sumliński – bardzo słusznie – mówi, iż spłacenie nawet złotówki roszczeń żydowskich za holokaust zhańbi nas na zawsze, zhańbi pamięć tych Polaków, którzy zginęli za ojczyznę, gdyż niepostrzeżenie wsunie nas pod kategorię ludobójców i nazistów.
Po latach nikt nie będzie dociekał, czy zapłaciliśmy 1 zł, czy 300 mld. Ona będzie PRZYZNANIEM SIĘ DO WINY.
Ta złotówka zapłacona z tytułu odszkodowania za holokaust uczyni z nas wszystkich oprawców – i jako tacy przejdziemy do historii i podręczników, jako zrównani z nazistowskimi bestiami.
To byłby dopiero – mówiąc słowami premier Szydło – prezent od prezesa. Dla Polaków. Na zawsze – nie tylko na rok wyborczy! 

PS.

Każdy z tych, którzy czują się patriotami, a nie wiedzą co robić, może drukować, odbijać teksty na których się wychował, teksty, które uzna za ważne dla obudzenia i kształtowania polskości. Rozpowszechniać, rozkładać te teksty w różnych miejscach. Np. w przeróżnych poczekalniach. Można też posługiwać się żółtymi znakami nawiązującymi do żółtych kamizelek. Musimy zacząć intensywnie przypominać o tym, kto jest gospodarzem tych ziem. Z przebiegłym bowiem wrogiem los nas zmierzył. Przypominać o narastającej świadomości i woli narodu. Być prawdziwym, a nie kanapowym patriotą lub pełzającym wyznawcą cara. I zaznaczać. Swoje przestrzenie, poglądy, swoje zdecydowanie. Zaznaczać w symboliczny sposób, lecz budzący respekt. Jest tu pole do indywidualnej inwencji.

Jakaś zaraza eksterytorialności zaczyna się szerzyć w naszym kraju. I fizycznie, na terenach hitlerowskich obozów zagłady. I symbolicznie, w naszej kulturze, sztuce, edukacji, nauce i obyczajowości.

Każdy może na swój sposób przyłożyć rękę do tego, by morze mądrej polskiej myśli zalało i zatopiło okupację zła na naszej ziemi. Nie toczymy walki przeciw ciału ani krwi, tylko przeciw pierwiastkom zła na wyżynach niebieskich.

Musimy pilnować, żeby było widać, gdzie jest nasz teren, gdzie, wbrew kabale i bogom wojny panuje Chrystus, twórca Europy i Polski.

To wojna duchowa, wojna Chrystusa z bogiem wojny i kłamstwa. Bóg pokoju, prawdy i dobra albo bożyszcze wojny, kłamstwa i przewrotności. Stań się żołnierzem tego boga. Rolą mediów jest być oczami i uszami narodu. Jednak oślizgłe cielsko boga wojny wpełzło i do mediów, by nas usypiać w trakcie inwazji.

Straciliśmy swoje oczy i uszy, media zakryły je kłamstwami. Każdy z nas musi stać się uszami i oczami swojego narodu.

Dzisiejszy czas jest niezwykle ważny dla Polski. Jeśli ktoś popiera nienarodowe ruchy i partie, to teraz jest ostatnia szansa, gdy może się przysłużyć ojczyźnie – w jakikolwiek sposób, robiąc klipy wideo, drukując, przesyłając różne materiały znajomym. Bardzo ważna jest działalność w internecie, by zniwelować dywersję środowisk typu sakiewiczowskiego. Gdy nastaną – a nastaną z pewnością, bo takie są prawa duchowe –  rządy prawdy i rządy polskie – to pierwszym pytaniem będzie, co robiłeś w czas matriksu, schizofrenii i aksamitnej zdrady?

Jeśli rozumiesz, że nasz Bóg prawdy i dobra, to nie ten sam “bóg”, co bóg reketierów, bandytów i kłamców – to pamiętaj, że prawda zatriumfuje wbrew wszystkiemu.

To jest ostatnia chwila na to, by się opamiętać i zrzucić z siebie sentymenty patrymonialne i tęsknoty za orientalnymi ojcami narodu.

PILNE! Sumliński, Budzyński i Ks Małkowski o odwołanej delegacji z Izraela ws. 447 i sytuacji Polski

https://youtu.be/8uwgRhggCps

Opublikowano za: http://wawel.neon24.pl/post/148919,sytuacja-jest-bardziej-powazna-niz-sie-zdaje

Od Redakcji KIP:
W uzupełnieniu do powyższego tekstu blogera “wawela” i nagrania filmowego z udziałem Sumlińskiego przedstawiamy “mapę drogową” koniecznych działań :
I. KONSEKWENCJE ZAPŁACENIA SYMBOLICZNEJ ZŁOTÓWKI ODSZKODOWAŃ ŻYDOM OZNACZAJĄ:
 • przyznanie się do winy wobec żydów,  zneutralizuje ewidentne zbrodnie, zdrady, eksploatacje finansową Polaków i ochronę żydów na przestrzeni 800 lat ich pobytu, za które powinni zapłacić dziesiątki bilionów w każdej walucie, należnych Polakom i Polsce;
 • przyznanie się do winy wobec wyznawców tej oszukańczej religii nie gwarantuje, że nie wystąpią z ponownymi żądaniami odszkodowań za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat;
 • podtrzymanie mitu holokaustu, który się coraz bardziej załamuje, co dokumentują m.in.:
Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że „holokaust” był żydowskim oszustwem.
Sąd Najwyższy Rosji powiedział żydowskiemu kłamstwu – nie, pomimo rezolucji ONZ w sprawie „Holocaustu”!

Ujawnienie archiwów III Rzeszy i w mniejszym stopniu NKWD spowoduje zupełny upadek oszustwa Holokaustu.

 • Jeśli Polaków by zmusili do przyznania się do niepopełnionych win, to wtedy mogliby egzekwować odszkodowania od wszystkich krajów, których marionetkowe rządy udzieliły poparcia III Rzeszy  i ich żołnierze walczyły w razem z Niemcami. Należy narodom kolaborującym z Niemcami uświadamiać, żeby włączyli się w obnażanie hucpy żydowskiej we własnym dobrze pojętym interesie.
 • Najważniejszą kwestią jest to, że przyznanie się do winy, za niepopełnione czyny, umożliwi łatwiejsze zainstalowanie części żydów z Izraela w Polsce i palestynizację kraju w Polin.
 • Polacy powinni gromadzić dowody zdrad, eksploatacji finansowej, handlu niewolnikami z terenów naszego kraju. Pozycja żydów w świecie szybko słabnie. Ponadto żydzi liczą się tylko z siłą, a łagodność i naiwność Polaków traktują jako słabość.
 • Należy zaprzestać eksponowania, ile to Polacy uratowali żydów w czasie wojny, ponieważ to nie ma dla nich żadnego znaczenia i traktują to jako słabość i naiwność nierozgarniętych Polaków.  Wszyscy Ci co zostali nagrodzeni za uratowanie żydów medalem Sprawiedliwy Wśród Nardów Świata przez Instytut Yad Vashem, lub ich rodziny, powinni się zebrać w jedną lub więcej grup i przy kamerach oddać te medale w ambasadzie Izraela lub po prostu wrzucić na teren ambasady w  proteście wobec nieludzkiej nikczemności żydów. Efekt propagandowy będzie bardzo duży w mediach, zwłaszcza społecznościowych, na całym świecie. 
II. REPREZENTOWANIE POLSKI PRZEZ OSOBY Z POTRÓJNIE FAŁSZYWĄ TOŻSAMOŚCIĄ:
 • udających Polaków pod polskimi nazwiskami, a nie będących narodowości polskiej, lecz pochodzenia aszkenazyjskiego (chazarskiego) lub sefardyjskiego;
 • udających katolików, demonstracyjnie chodzących do kościoła i na pielgrzymki dla osłony marketingowej, lecz po cichu zachowujących obrzędy, zwyczaje żydowskie i solidarność wobec współwyznawców przeciw Polakom;
 • udających żydów, jako semitów, a nie będących nimi, lecz chazarami, którzy są pochodzenia turecko -mongolskiego i nie mieli nic wspólnego z obszarem Palestyny, której mieszkańcy mają 80 % genetyki Hebrajczyków z okresu życia Jezusa.

Fałszywa tożsamość dotyczy również przedstawicieli Izraela i organizacji żydowskich, którzy po pierwsze nie są żydami, lecz chazarami ( żydami aszkenazyjskimi), a oni dominują wśród żydów, ponieważ nie ma jako takiego narodu żydowskiego, ale łączy ich jedynie religia rozbita na różne odłamy, przy dominacji w części z nich, w elitach, ukrytego satanizmu; po drugie nie są semitami ( Arabami) a oskarżają wszystkich tych, którzy mówią prawdę o nich i ich zachowaniach – antysemitami !!!

Tak więc wiele negocjacji i zawieranych umów w imieniu różnych narodów i na ich konto, dokonują osoby z fałszywymi tożsamościami, co w normalnie funkcjonującym i przestrzeganym prawie ( a nie prawie i egzekwowaniu na zasadach talmudycznych) jest przestępstwem ściganym według Kodeksu Karnego.

III. SZKODLIWOŚĆ OSÓB PUBLICZNYCH: ŚWIATOPOGLĄDOWA, IDEOWA I O FAŁSZYWYM WIZERUNKU.

1. Do wszelkich stanowisk publicznych należy dobierać i promować osoby o prospołecznym nastawieniu, potwierdzonych życiorysem i czynami od najmłodszych lat, a nie na podstawie tego co mówią. Kłamcy, egoiści, fanatycy, osoby  psychopatologiczne, głoszący “trujące” idee i światopogląd oraz z fałszywą tożsamością powinni być  z życia publicznego usuwani, a wręcz dyskryminowani. Szczególnie KŁAMSTWO powinno być PIĘTNOWANE.

2. Największe “zatrucie” umysłów Polaków, zwłaszcza młodszego pokolenia spowodowała ideologia neoliberalizmu, w tym wolnego rynku, które gloryfikują w każdej dziedzinie życia, nie tylko w ekonomii: wybujały indywidualizm, chciwość, egoizm, dominację nad innymi i bezwzględną rywalizację, nazywaną konkurencją. Ta ideologia ma charakter ludobójczy, co potwierdzili m.in. Jeffrey Sachs ( nadzorca Balcerowicza z ramienia Sorosa) i Andrzej Lepper oraz potwierdza ukrywany przez GUS coraz większy ujemny przyrost naturalny w Polsce. To jest systemowa DEPOPULACJA JAKO SKUTEK GŁÓWNIE TEJ IDEOLOGII.

3. Wśród osób głoszących i realizujących w praktyce tą ideologie należy wyróżnić następujące grupy:

a) Ludzie młodzi, którzy wynieśli tę ideologię ze szkół i uczelni, zwłaszcza ekonomicznych, gdzie naucza się ekonomii korporacyjnej, a nie obywatelskiej. Ta grupa jest w dużym stopniu nieświadoma destrukcyjnych skutków tej ideologi w średnim i długim okresie czasu. Jednak wśród ludzi młodych sprzeciw wobec tej ideologi rośnie najszybciej.

b) Ludzie w wieku średnim i starszych, którzy dzięki realizacji w praktyce tej ideologii doszli do znaczącego statusu społecznego, majątkowego, naukowego czy politycznego. Chociaż wielu z nich zdaje sobie sprawę z niszczycielskiej społecznie roli tej ideologii, ale nie chce przyznać tego przed otoczeniem. Liczba nielicznych, którzy to widzą i publicznie mówią o jej szkodliwości, zaczyna się coraz szybciej zwiększać.

c) Osoby które od dawna są świadome skutków szkodliwych społecznie, kulturowo, gospodarczo i politycznie,   ale  powszechnie, zwłaszcza w mediach głoszą poglądy neoliberalizmu i wolnego rynku. To są NAJWIĘKSI SZKODNICY TEJ CYWILIZACJI, będący na służbie, świadomie lub nie, OLIGARCHII  FINANSOWEJ RZĄDZĄCEJ ŚWIATEM, która dzięki temu przejmuje dość szybko w posiadanie wszelki majątek w skali tak świata, jak i naszego kraju.

4. Dwaj wielcy przedstawiciele OLIGARCHII ŚWIATOWEJ mówili w chwilach szczerości coś skrajnie przeciwstawnego do tej ideologi, mimo że dzięki niej zbili ogromne majątki, dużo większe niż najbogatsi z listy magazynu Forbes:

 • John Davidson Rockefeller twórca potęgi tego klanu banksterskiego mawiał ponad wiek temu: RYWALIZACJA JEST GRZECHEM !!!
 • Jego niedawno zmarły wnuk – David Rockefeller, szara eminencja Tajnego Rządu Światowego mawiał: MIĘDZY KORPORACJAMI NIE MA PRAWA BYĆ ŻADNEJ KONKURENCJI TYLKO WSPÓŁPRACA !!!

Zatrucie ideologią neoliberalną i tzw. wolnym rynkiem światowej społeczności, w tym zwłaszcza wszelkiego rodzaju elit spowodowało, że 6 klanów rodzinnych ( słownie SZEŚĆ) POSIADA MAJĄTEK TEJ SAMEJ WARTOŚCI CO BIEDNIEJSZA CZĘŚĆ LUDZKOŚCI ZIEMI, według organizacji brytyjskiej pozarządowej OXFAM, która skłamała podając liczbę 86 rodzin, aby nie było to tak szokujące.

5. Osoby głoszące i/lub realizujące w praktyce ideologię neoliberalizmu i “wolnorynkizmu”, powinny być eliminowane z przestrzeni publicznej, także z wszelkich nominacji na stanowiska.

Najbardziej “zasłużona” zatruciem umysłów Polaków w ciągu ponad 40 lat w Polsce jest grupa liberałów  na czele z ultraliberałem Januszem Korwinem Mike. Do tej grupy można zaliczyć m.in. Janusza Krzysztofa Bieleckiego, Janusza Lewandowskiego, Leszka Balcerowicza, Stanisława Michalkiewicza, Pawła Ziemkiewicza i wielu, wielu innych.

6. Skalą zatrucia umysłów Polaków jest to, że trzej z nich tzn. Stanisław Michalkiewicz, Paweł Ziemkiewicz i Janusz Korwin -Mikke jeszcze są ciągle wysoko notowani w przestrzeni publicznej. Stanisław Michalkiewicz uważany jest nawet za polskiego patriotę, ujawniając szereg ukrytych spraw polsko-żydowskich i agenturalnych. Ale Pan Stanisław mimo długiego głoszenia i lansowania poglądów neoliberalizmu i wolnego rynku, (obecnie mniej) nigdy nie przyznał się i nie przeprosił za lansowanie tej ludobójczej ideologii, co oznacza, że robił to w pełni świadomie, a nie, że czasowo się mylił. W związku z tym, to co obecnie głosi, od czasu do czasu przeinaczając fakty ( dwa kłamstwa wytknął  mu m.in. dr Zbigniew Kękuś ) jest jedynie marketingiem osłonowym dla utrzymania się  w przestrzeni publicznej, by firmować swoją osobą tą ludobójcza ideologię. Paweł Ziemkiewicz, wychowanek pozostałych dwóch, koncesjonowany w mediach, długo i bardzo wiernie  upowszechniał tę ideologię i to w sposób skrajny. Piszący te wyrazy słuchając w Radiowej Trójce, częstego bywalca Pawła Ziemkiewicza kilkanaście lat temu, raz w życiu nie wytrzymał, słuchając tych neoliberalnych bredni. Zadzwonił więc do radia i zapytał osobę do kontaktów ze słuchaczami: DLACZEGO CIĄGLE UDZIELACIE SWOJEJ ANTENY DLA TAKICH AGENTÓW WPŁYWU ? Odpowiedź osoby z radia brzmiała: NIE TYLKO PAN NAM TO MÓWI !!! Ziemkiewicz zniknął z Trójki na kilka miesięcy…,  zaczął odchodzić od poglądów neoliberalnych i przybrał mimikrę “narodowca”, którego udaje do dzisiaj. Ba, nawet ma wielu zwolenników wśród naiwnych narodowców zatrutych neoliberalizmem i wolnym rynkiem.

Osobą nr 1 wśród “wieszczy” ideologii neoliberalizmu i “wolnorynkizmu”, i to od ponad 40 lat w Polsce,  jest ULTRALIBERAŁ Janusz Korwin Mikke. Wielu jego zwolenników w kampaniach politycznych  jego partii w kolejnych wyborach, widząc jego praktyczne zachowania i dobór ludzi zniesmaczyło się i “wytrzeźwiało”. Ale niestety nie zrozumiało, że jest to wzorcowy przykład zachowań w tej ludobójczej ideologi, zaimplementowanej z Zachodu…, w której “okowach” zapewne większość z nich tkwi. Natomiast najlepszym potwierdzeniem skutków głoszonej przez niego trującej ideologii, jest jego nagranie z 2011 r., gdzie twierdzi, że rośliny genetycznie zmodyfikowane ( GMO) powinny konkurować równoprawnie z naturalnymi roślinami, na linku:

Jego “zasługi” i całej armii liberałów w zatruciu umysłów, są znacznie większe niż praktyczne zasługi w rozwalaniu i kolonizacji gospodarki polskiej przez L. Balcerowicza, J. Lewandowskiego i J.K. Bieleckiego, razem wziętych, ponieważ po pierwsze – nie byłoby możliwe zrobienie tego co zrobili; a po drugie byłoby to znacznie łatwiej odwracalne, niż obecnie.

Wyczerpującej odpowiedzi na to, co to jest ideologia neoliberalizmu i wolnego rynku, udziela artykuł: WOLNY RYNEK – OPIUM DLA MAS, a WIĘŹ – ISTOTA ISTNIENIA

IV. KONIECZNOŚĆ ROZPOZNAWANIA LUDZI Z FAŁSZYWĄ TOŻSAMOŚCIĄ WE WSZELKICH WYBORACH I POWOŁANIACH NA FUNKCJE I STANOWISKA  W SFERACH POLITYCZNEJ, SAMORZĄDOWEJ, SPOŁECZNEJ, GOSPODARCZEJ I RELIGIJNEJ:

1. Podstawowym warunkiem emancypacji Polaków we własnym kraju jest przyjęcie równouprawnienia, proporcjonalnie do udziału danej populacji etnicznej w całej populacji demograficznej Polski w doborze do: parlamentu, rządu, samorządów, nauce, edukacji, służbie zdrowia, mediach, kościołach, gospodarce i innych dziedzinach, w tym także na stanowiska. Ta zasada nieoficjalnie nieźle funkcjonowała w wielu dziedzinach w PRL-u, w okresie socjalizmu w latach 1956- 1981, a nawet do 1989. Zasadą kluczową zastosowania tego rozwiązania jest ujawnienie tożsamości etnicznej pod bezwzględnym rygorem wykluczenia z: czynnego udziału w życiu publicznym i wszelkich awansów, w przypadku osób ukrywających się pod fałszywą tożsamością etniczną, którym to dowiedziono.

2. Wyłączenie z ochrony danych osobowych i stanów majątkowych obywateli zatrudnionych na stanowiskach merytorycznych i kierowniczych struktur ponadpaństwowych, państwowych, samorządowych, w korporacjach finansowych i gospodarczych wraz historią stanu posiadania ich i ich przodków. Te zasady powinny też dotyczyć parlamentarzystów, radnych, osoby sprawujące funkcje kierownicze w strukturach gospodarczych z udziałem skarbu państwa, samorządów i organizacji wyznaniowych. Podobne rozwiązania należy zastosować dla funkcjonariuszy: organów ścigania, wymiaru sprawiedliwości, polityków, tzw. działaczy społecznych, funkcjonariuszy organizacji pozarządowych, dziennikarzy i publicystów, dyplomacji, bankowości, ubezpieczeń, partii politycznych, świata nauki, w tym i Polskiej Akademii Nauk, struktur konstytucyjnych, ministerialnych oraz ich terenowych jednostek z zachowaniem proporcjonalności etnicznej na wszystkich szczeblach organizacyjnych itp. Powyższe jest katalogiem otwartym.

3. NAJWAŻNIEJSZYM WARUNKIEM POPRAWY SYTUACJI W POLSCE I EMANCYPACJI POLAKÓW WE WŁASNYM KRAJU jest to, aby osoby kandydujące do wszelkich organów przedstawicielskich i na stanowiska, przedstawiały swoją genealogię wraz z wykazem nazwisk od 1850 r. Jest to rozwiązanie docelowe. Krótkookresowym rozwiązaniem jest przedstawienie dokumentacji imion i nazwisk swoich rodziców,  dziadków/babć i pradziadków/prababć z obu stron wraz ze zdjęciami z cmentarzy i ich adresami, gdzie są położone. Weryfikującym  rozwiązaniem jest badanie genetyczne haplogrup i podgaplogrup. Słowianie mają haplogrupę R1a1, w tym podhaplogrupę R1a1a7 posiadają potomkowie Lechitów/PoLachów. Kandydaci w wyborach, zwłaszcza parlamentarnych powinni sami  na publicznych stronach dokumentować swoje pochodzenie z dopuszczeniem możliwości publicznej weryfikacji.

4. Genetyczne pomieszanie zwłaszcza wśród osób pochodzących z rodów magnackich i szlacheckich jest bardzo duże, zwłaszcza z żydami. W związku z tym, istotne będzie, w jakiej części dana osoba ma pochodzenie słowiańskie, żydowskie, czy innych nacji. Obecnie według prawa rabinackiego w Izraelu, ten jest żydem, kto ma przynajmniej jedną babcię lub jednego dziadka pochodzenia żydowskiego. Jest to prawo mocno rozszerzające i przyciągające do określania się “żydem”, co nie znaczy, że nie ma znaczenia wysokość udziału krwi od żydowskich przodków. Tą kwestię dotyczącą tzw. mischlingów, żydowskiej tożsamości i wewnętrznej hierarchii, dobrze wyjaśnia ks. prof Chrostowski w swojej wypowiedzi do kapelanów wojskowych na Jasne Górze na linku:

Prelekcja ks. prof. Waldemara Chrostowskiego do kapelanów wojskowych na Jasnej Górze nt. „Dialogu z Żydami”.

Jaka jest strategia wysoko wtajemniczonych elit żydowskich wobec Słowian, a także mieszańców z żydami, przedstawia rabin Menachem Mendel Schneerson z satanistycznej sekty Chabad-Lubawicz, na linku: Tzw. elity obawiają się przebudzenia: tożsamości, świadomości historycznej, narodowej, etnicznej i rodowej dotychczas poróżnionych i skłóconych Narodów Słowiańskich.

5. Pilną koniecznością dziejową czasów współczesnych jest to, aby Polacy zaczęli sporządzać profesjonalne drzewa genealogiczne, w oparciu głównie o kościelne księgi metrykalne, sięgając do pokoleń wstecz, znacznie wcześniej  niż do 1850 r. Niektóre mniejszości etniczne to już robią obecnie.  Tam gdzie jest możliwe należy sięgać i odtwarzać jak najdalej wstecz. Obecne praktyki  potwierdzają możliwość odtwarzania nawet do XVII. Powszechne wdrożenie i odtworzenie drzew genealogicznych pozwoli ustalić osoby na polskich nazwiskach nie będące Polakami, a posiadający nawet trzy fałszywe tożsamości. Najwięcej takich osób pojawiło się po ostatniej wojnie. Natomiast wcześnie było wiele fal konwersji żydów na wiarę chrześcijańską np. tzw. frankiści, czy uzyskiwania także obok przechrzczenia statusu szlacheckiego, jak w okresie panowania pokoleniowego przechrzty, króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Drugim przykładem jest duża fala zmiany nazwisk żydowskich na polskie po powstaniu styczniowym 1863 r. w Kongresówce, także połączona z przejmowaniem przez denuncjatorów Polaków biorących udział w powstaniu, ich polskich majątków, po  zesłaniu na Syberię.

6. Należy wprowadzić lustrację majątkową wszystkich osób posiadających majątek większy niż 1 milion ( lub większy niż 1,5 miliona) zamiast dekomunizacji i deubekizacji.  Te eksploatowane przez 30 lat kampanie:  były po pierwsze – narzędziem propagandowym i służyły zastraszaniu Polaków, po drugie – służyły eliminowaniu takich Polaków z życia publicznego. Natomiast przynależność do obcych wywiadów państwowych jak i innych niekonstytucyjnych struktur obcych państw, czy też innych niekonstytucyjnych struktur ponadpaństwowych, nigdy nie były eksponowane, z wyjątkiem kierunku rosyjskiego.

7. Osoby, którym udowodni się, że korzystając z fałszywej tożsamości, działały na szkodę Polski i Polaków, powinny być skazywane na banicje ( wydalenie z Polski) bez prawa powrotu, z możliwością zabrania ze sobą jedynie majątku, jaki posiada przeciętny Polak. Ten bardzo humanitarny sposób kary, nie dotyczyłby osób, którym udowodni się zdradę lub zbrodnie ludobójstwa na narodzie polskim. Czasy, w których będzie można to zastosować, zbliżają się nieuchronnie, w wyniku szybkich przemian jakie zachodzą w świecie, w tym w Polsce.

Redakcja KIP

PS.

W uzupełnieniu do powyższej “mapy drogowej” przedstawiamy bogaty zestaw artykułów opublikowanych na naszej stronie, uzasadniających konieczność dziejową wdrożenia zaproponowanych działań :

0. UKRYTA HISTORIA NIESAMOWITEGO ZŁA CHAZARSKIEJ MAFII The Hidden History of the Incredibly Evil Khazarian Mafia
0.Strategia żydów wobec Polaków, jako „podziękowania” za 800 –letnią ochronę ich egzystencji i przetrwania, według dr Zbigniewa Kękusia
0. Roszczenia żydowskie – historia, fakty, stan obecny
0 Interpelacja posła Majki w sprawie roszczeń żydowskich i rezygnacja polskich władz z posiadanej ochrony prawnej w tym zakresie.
0.Rządy PiS: złote żniwa lobby żydowskiego w Polsce
0.Nadciąga inwazja
0.OD KATOLICKIEJ I SŁOWIAŃSKIEJ POLSKI PRECZ !!! TESTAMENT polskiego patrioty, Wielkiego Polaka – Albina Siwaka – wierszem pisany !
1.      ANTYSEMICKIE MLEKO, ŻYDZI POSZLI ZA DALEKO…
2.      Żydzi byli wypędzani 47 razy w ciągu 1000 lat. Dlaczego?
3.      Dlaczego Polska padła z końcem XVIII wieku ?
4. LICHWIARSKA ANTYCYWILIZACJA: PAN, czyli żyd i NIEWOLNIK, czyli chrześcijanin i muzułmanin !!!
5.      Żydowska okupacja – ziszczone obawy Juliana Ursyna Niemcewicza i ks. Stanisława Staszica
6.      O fałszywce tzw. „przywilejów żydowskich”
7.      Żydo-masońscy prowokatorzy Powstania Listopadowego – narodowej zbrodni w „oprawie” romantycznej i pseudopatriotycznej
8.      Żydzi a Powstanie Styczniowe i jego planowo antypolski wymiar
9.      POLSKIE MAJĄTKI trafiały w RĘCE ŻYDÓW za ZDRADĘ POLSKI ?!!!
10.  PRAWDA O WIELKIEJ ŻYDOWSKIEJ REWOLUCJI PAŹDZIERNIKOWEJ W ROSJI
11. Aleksander Sołżenicyn: Rola Żydów w systemie sowieckim
12. Uszkujnik. Paradoksy historii. Tajna historia Rosji, Europy i Świata https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/
13.  Media przemilczają najgorszy holokaust w dziejach ludzkości. Żydowscy mordercy zabijają 66 mln w sowieckich gułagach.
14.  Przeżyjesz SZOK: 100 lat agresji żydowskiej na Polskę
15.  Jak Żydzi zdradzali Polskę w 1920 roku ?
16.  Bitwa Warszawska bez udziału żołnierzy pochodzenia żydowskiego – zapobiegliwość gen. Sosnkowskiego ocaliła Polaków przed klęską?
17.  Judeopolonia – Paradissus Judeaorum
18.  Wstrząsające kulisy pierwszych dni wojny w Polsce. Oto co wtedy robili Żydzi.
19.  GESTAPO – NKWD Spotkanie Na Szczycie w Zakopanem
20.  Seks, korupcja i hazard: o „bohaterach” getta którzy nie uczestniczyli w powstaniu
21.  To chazarskie żydostwo mordowało Polaków w Katyniu
22.  “Po pierwsze. W Katyniu nie zginął ani jeden Żyd z polskiego wojska….”
23.  Profesor Chodakiewicz: czy w Jedwabnem w 1941 r. była stacja benzynowa?
24.  Jak żydowscy pretorianie Hitlera zainicjowali Holocaust
25.  Prof. Hirszfeld mieszkaniec Getta Warszawskiego: „ Żydzi nienawidzą Polaków, a Niemcy są ich nieodwzajemnioną miłością …. itd.”
26.  ŻYDOWSKA POLICJA W SŁUŻBIE GESTAPO
27.  Żydzi mordowali Polaków we współpracy z Niemcami
28.  Stawianie histerii holokaustu z „głowy na nogi”, czyli jak „dzielnie” żydowscy żołnierze Hitlera, walczyli ze Słowianami, w tym Polakami i swoimi współbraćmi, w interesie Niemiec !
29.  1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach
30.  Żydowskie obozy koncentracyjne
31.  Piramida i inne wyszukane tortury Salomona Morela. Komunistyczny zbrodniarz, który nigdy nie poniósł kary za sprawą… państwa Izrael.
32.  ŻYDOWSCY KACI NKWD
33.  ZAMORDOWALI I ZWIALI DO IZRAELA oprawcy, którzy zakatowali Gen Augusta Emila Fieldorfa „Nila”
34.  Dwa „pogromy”(Kielce, Jedwabne) – jedno kłamstwo wielokrotnie powtarzane
 1. Dlaczego Syjoniści rządzą Polską!
36.  Żydokomuna w Polsce po II wojnie światowej – według Kevina MacDonalda
37.  Jak konspirowano Syjonistów ? Zmiana nazwisk.
38.  Skąd się wzięły żydowskie nazwiska?
39.  Szokująca, brutalna prawda o hucpie w marcu 1968 r. i sprawcach terroryzmu na świecie.
40.  Prof. Żaryn o stosunku Episkopatu Polski do emigracji po marcu 68 roku 20.000 Żydów z PRL – „zbrodniarzy komunistycznych z lat stalinowskich” oraz ich rodzin.
41.  Żydzi wyjeżdżali dobrowolnie ! – prawda o Marcu 68′
42.  Żydzi znów chcą kasy od Polski. Wypędzeni w 1968 r. ze stanowisk w partii, bezpiece i rządzie domagają się odszkodowania!
43.  Współodpowiedzialność Żydów za Holokaust
44.  Religia Holocaustu a „polskie obozy śmierci”
45.  Historia powstania i upadek mitu o „holokauście”.
46.  Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że „holokaust” był żydowskim oszustwem.
47.  Sąd Najwyższy Rosji powiedział żydowskiemu kłamstwu – nie, pomimo rezolucji ONZ w sprawie „Holocaustu”!
48.  Holokaust czy 99 procentowy mit?
49.  Dość kłamstw holokaustu
50.  Dlaczego „polski” rząd boi się PRAWDY o holokauście?
51.  Dlaczego żydzi boją się PRAWDY o holokauście?
52.  ANTYSEMITYZM i Holokaust… wg Żydów „To taki trik.”
53.  ELITY III RP – RODOWÓD cz.1 – WŁADYSŁAW GAUZA [Radzę czytelnikowi to zapamiętać, czytając te dokumenty!]
54.  RODOWÓD NADZWYCZAJNEJ KASTY
55.  My weźmiemy władzę a wy Polacy pójdziecie z torbami, czyli Michnik szczery po alkoholu
56.  Czy potomkowie wdrożycieli Komunizmu Wojennego ( 1944-1956) zamierzają przywrócić terror wobec Polaków z tamtego okresu ?
57.  TAJNA POLITYKA JAKUBA BERMANA JEST WSPÓŁCZEŚNIE JAWNIE REALIZOWANA
58.  RASIZM ANTYPOLONIZMU = Rewizjonizm, odwracanie ról i restytucje: kazus polsko – żydowski
59.  Przypominamy historię mienia żydowskiego w okupowanej przez Niemców Polsce
60.  WYPŁACONE PRZEZ POLSKĘ ODSZKODOWANIA ZA MIENIE POŻYDOWSKIE
61.  Żydowscy uzurpatorzy Wywiad z prof. Normanem Finkelsteinem
62.  Pamiętne słowa sprzed 22 lat, które dziś brzmią proroczo…
63.  ZERO ODSZKODOWAŃ ŻYDOM ! -Oszczerczy Pozew i Wyrok Sądu USA wydany 3 marca 2006 – Dlaczego Panowie Tusk, Komorowski, Bartoszewski, Bracia Kaczyńscy i Duda ukrywali fakt istnienia takiego wyroku przed Polakami ?
64.  PODWÓJNE STANDARDY SYJONISTÓW. Jeden dla “Ludu Wybranego”, drugi dla “Pogan”
65.  Izrael żąda od Polski zmiany ustawy o restytucji mienia
66.  To nawet nie skandal, to ZDRADA! Potajemnie zmieniana jest pod dyktando Izraela ustawa reprywatyzacyjna!
67.  Jak Kaczyńscy sojusz z Izraelem budowali
68.  ŻYDZI ŻĄDAJĄ OD POLSKI ZWROTU ZAMKU KRÓLEWSKIEGO NA WAWELU
69.  Ustawa 447 kto to robi i kto zyskuje ?
70.  Dwie zrealizowane umowy o odszkodowania za mienie bezspadkowe pomiędzy: Izraelem a RFN z 1952 r., i Izraelem a Polską z 1947 r.
71.  Czy Kaczyńscy nie wiedzieli, że Żydzi już dostali odszkodowanie za mienie bezspadkowe od Niemiec i… w ramach umów indemnizacyjnych od Polski ???????
72.  Po co Polsce Izrael ? Czy tych dwóch, którzy zamierzali ukraść Księżyc – ukradną Polskę?
73.  Czy rzetelna prawda historyczna jest antysemicka ?
74.  Judeopolonia – atak Żydów na Polskę?
75.  Żydzi i inne nacje: symbioza czy pasożytnictwo?
76.  Żydzi i Polacy – po prostu nie pasujemy do siebie
77.  Kilka faktów o naturze „naszych starszych braci w wierze”
78.  „Żydzi w Polsce przygotowują ekspansję i mogą ją zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów” pod kontrolą WSI, ABW i AW
79.  ANTYPOLONIZM JAKO FORMA RASIZMU I SZOWINIZMU
80.  Dlaczego Żydzi nie walczą z antypolonizmem ? W Izraelu jest znacznie więcej antypolonizmu niż w Polsce antysemityzmu
81.  Antypolonizm i antysemityzm – wolnoć, Tomku, w swoim domku
82.  –Transformacja ustrojowa w demokrację kolonialną
83.  Czy ŻYDOFASZYZM obejmie Polskę w swym „BOSKIM” UŚCISKU?
84.  Żydowski kapitalizm niszczył II RP – dzisiaj niszczy III RP
85.  ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI MAJĄTKU NARODOWEGO
86.  Żydowskie koncerny przejmują polską wodę pitną
87.  Marek S. Program eliminacji Polaków
88.  PiS chce naprawdę oddać Polskę Żydom !
89.  Transformacja Polski w POLIN: 2 lata więzienia za krytykę żydowskich roszczeń?!
90.  Kiedy żydzi przyjdą ukraść twój dom, ten, w którym mieszkasz – Polskę…
91.  ODDALIŚCIE POLSKĘ ŻYDOM!
92.  Dekomunizacja czyli grabież majątku narodowego…
93.  MODUS OPERANDI, czyli jak schwytać sprawcę
94.  NIECHCIANI POLACY – przez post-solidarnościowych, syjonistycznych RASISTÓW, w elitach politycznych, intelektualnych i dyplomatycznych, u władzy kolejnych ekip III RP.
95. I JAK TU NIE BYĆ ANTYSEMITĄ ?
96.  Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni ?
97.  Judeocentrycy i masowe zbrodnie
98.  DLACZEGO ŻYDZI CHCĄ MIESZAĆ RASY (MULTIKULTURALIZM)
 1. Obiektywna analiza publicystyki politycznej Radia Maryja sprzed 5-12 lat.
 2. SATANISTYCZNY HOLOKAUST- 85% LUDNOŚCI z użyciem IZRAELSKIEJ BRONI 5G ! – Ewa Pawela

Comments

 1. mjacek2013 says:

  Polecam ten materiał: Robert Majka w NTV o zbliżającym się rozbiorze Polski
  https://www.youtube.com/watch?v=nj_Vicns9g0

 2. marcin says:

  @ wawel
  //Wtedy wszyscy Polacy wiedzieli, że rząd nie jest nasz i że sojusznik nas okrada.  [o PRL i ZSRR].//

  Nie. To znowu zakłamywanie rzeczywistości. ZSRR „nas okradał” tylko przy założeniu, że ta żywność jadąca do ZSRR, to miała wysoką wartość, a ropa, którą otrzymywał PRL w zamian, to powinna przychodzić do Polski za darmo i w ogóle Polacy robili łaskę, że ją w ogóle brali.
  W rzeczywistości, gdyby uczciwie przeanalizować te zasady handlu, to ZSRR nie okradał nikogo. Co więcej, to dzięki ZSRR powstały warunki do budowy i funkcjonowania w Polsce rozwiniętego rolnictwa i przemysłu. Te warunki zniknęły dzień po wyjściu Polski ze strefy radzieckiej i dokładnie wtedy anglosascy żydzi doprowadzili do bankructwa polski przemysł i polskie rolnictwo.
  Rosjanie mają zupełnie inną narrację, uważają że gdyby nie państwa satelickie, to ludzie sowieccy żyliby jak w raju. Bo ZSRR musiał wysyłać ropę do Polski czy Bułgarii, w zamian odbierając buble, a jakby wysyłał na Zachód, to dostałby w zamian samochody Mercedes czy lodówki Phillips, które prowadzą wprost do zbawienia. I pewnie ta narracja jest bliższa prawdy, choć również w dużym stopniu fałszywa. Faktem jest, że gdyby nie Polska, to ZSRR mógłby kupować statki z Zachodu za ropę, którą zamiast Polsce, tam by wysyłał. Pytanie tylko, czy CIA by na to pozwoliła – to jednak chyba zagadnienie z zakresu historii alternatywnej.
  W każdym razie twierdzenie że „sojusznik nas okradał”, w długim okresie z pewnością jest nieprawdziwe i dość łatwe do obalenia za pomocą publiczne dostępnych statystyk. Pomijam w tej chwili fakt, że sam „rynek” czy „ceny rynkowe” w handlu międzynarodowym to po prostu mechanizm zorganizowanej grabieży zarządzany przez międzynarodowych żydów, bo to jest osobna historia. Jeśli posłużymy się „cenami rynkowymi” wymiany różnych towarów, to na pewno uznamy wniosek w rodzaju „sojusznik nas okradał” za fałszywy.

  =============

  W kontekście całego zamieszania z amerykańską ustawą 447 warto chyba zauważyć, że żydzi obecnie nie wysuwają żadnych pretensji wobec np. Białorusi czy Rosji, a z pewnością wszystkiego tam jeszcze nie ukradli. Szczególnie warty uwagi jest przykład Białorusi. Dlaczego?
  Może dlatego że terytorium Białorusi znajduje się pod ochroną Kremla. Wszyscy wiemy że Białoruś należy do rosyjskiej strefy wpływów, a Polska do amerykańskiej czy raczej judeoanglosaskiej. Z prawdopodobieństwem bliskim pewności można założyć, że gdyby Polska należała do rosyjskiej strefy wpływów, to polski majątek znajdowałby się poza zasięgiem żydów z Nowego Jorku.
  Całe ględzenie o „niepodległości” czy „suwerenności” jest pozbawione jakichkolwiek podstaw. Świat jest inny a żydzi (teraz) z Nowego Jorku cały czas używają Polski jako swojego agenta niszczącego jedność Słowian.

  =============

  @ komentarz Redakcji KIP

  //1. Do wszelkich stanowisk publicznych należy dobierać i promować osoby o prospołecznym nastawieniu, potwierdzonych życiorysem i czynami od najmłodszych lat, a nie na podstawie tego co mówią.//

  Uprzejmie proponuję pójść o krok dalej. Polska jest krajem Polaków, ewentualnie miejscem pochodzenia polskiej gałęzi Słowian (w przypadku powstania większego bytu). Tylko gospodarze, ewentualnie tylko Słowianie, mają w Polsce pełnię praw obywatelskich – tylko oni mają prawo do wykonywania zawodów zaufania publicznego, prawo do posiadania nieruchomości, prowadzenia działalności kulturalnej, itp. Podobne zasady obowiązują już w żydowskiej Palestynie. Oni tam stosują ustrój plemienny i warto pójść tym właśnie tropem.

 3. krnabrny1 says:

  W tym temacie jak widzę większość została bardzo dobrze wyłożona przez przedmówcę …ja jednak dodam drobną sugestie do wyjaśnienia.

  Po co wogóle to Żydzi robią i dlaczego teraz?
  To dość ważna kwestia dotycząca motywów działania, przecież to jasne że ich roszczenia są bezzasadne nawet dlanich, to nie są głupcy. Nie sądzę również żeby chodziło im o polskie marchewki, jabłka lub zboże:-)

  Odpowiedź jest dość prosta, otóż w tym samym czasie gdy my rozstrząsamy problemy żydów Chińczycy realizują wspaniały pomysł JEDEN PAS, JEDNA DROGA. Kto nie wie niech poczyta, chodzi generalnie o odbudowanie czegoś co można by nazwać Jedwabnym szlakiem. Pociągi z Chin przez Rosje dostarczają towary bezpośrednio do Europy. To piękna sprawa , jednakże nie każdemu się spodoba bo pomija wielu, wielu pośredników, W tym Amerykańskich i Żydowskich.

  Tak się składa że można doszukać się w internecie Chińskich prezentacji tego przedsięwzięcia, a tam okazuje się że oni chwałą się tym że budując wielki HUB przeładunkowy w okolicach Łodzi są w stanie w sposób konwencjonalny dostarczyć towary w przeciągu 1-4 dni do każdego miejsca w Europie.

  Teraz już rozumiecie???

 4. krnabrny1 says:

  Jako podpowiedź dodam jeszcze, że taka trasa to jak rurociąg, wystarczy że przechodzi przez 1 metr Twojej ziemi, a już kontrolujesz całość.

  Rzecz w tym, że ta ziemia należy do Polaków a Żydzi chcą pewnego interesu, nie dzierżawy, nie wynajęcia bo w każdej chwili mogli by zostać przez Polaków wyrugowani z geszeftu….oni potrzebują tej ziemi na własność! …ale nie dlatego że nie lubią Polaków, albo że uważają że popełnialiśmy jakieś straszne zbrodnie, nie dlatego że rzekomy holokaust który zdażył się z 80 lat temu coś dla nich znaczy…..chodzi tutaj po prostu o interes.

  Dlatego ważne jest pisać i o tym, bo ten interes jest w interesie Polski i Polaków:-))

  Miłego dnia dla wszystkich i całej drogiej redakcji bo teraz już wiecie wszystko:)))

 5. krnabrny1 says:

  Aha! Pamiętajcie jeszcze o jednym Rząd Polski BARDZO SIĘ STARA aby jakakolwiek informacja o tej ogólnoświatowej inwestycji nie pojawiła się na ich ustach bądź w prasie lokalnej, chociaż rząd chiński toczy rozmowy z wieloma europejskimi Państwami w tym czasie…. zrozumiecie również i naszych polityków:-)

Wypowiedz się