ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI MAJĄTKU NARODOWEGO

Żydzi i antysemityzm

IZRAEL PRZECIWKO POLSCE

CAŁY SENS ZAGRYWKI IZRAELA.

 ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI – KAMIENIC, LASÓW, FABRYK, NAWET BILION ZŁOTYCH. 

W końcu, mam nadzieję, że obudzi się polski naród i zobaczy prawdziwego przeciwnika. Mam nadzieję, że obudzą się politycy, ponieważ zostali rozegrani, jak dzieci, jak przedszkolaki. Żydzi znowu nas rozgrywają.

Proszę zwrócić uwagę: to, co się dzieje wokół ustawy o IPN to nie przypadek, tylko perfidnie przygotowana ustawka.

Znowu, jak wiele razy w historii, nasz rząd otwiera usta, drapie się po głowie i myśli: „co ci Żydzi wyprawiają, o co tu chodzi…?”. To nie działa w ten sposób, że ustawa o IPN była przygotowywana gdzieś w zakamarkach czterech ścian.

30 sierpnia 2016 roku, pani Azar spotyka się z wiceministrem sprawiedliwości, Marcinem Warchołem. W sumie dochodzi do kilku spotkań w sprawie ustawy. Z tego wynika, że Żydzi wszystko wiedzieli o ustawie IPN, znali zapis „polskie obozy śmierci”.

Żydzi wiedzieli i o sankcjach dla polskich i zagranicznych osób, używających tego zwrotu. Mało tego, dostali wytrych w ustawie w postaci zapisów o swobodnym używaniu terminu „polskie obozy śmierci” przez artystów i naukowców.

Pierwszy raz ustawa czytana była w Sejmie w październiku 2016 roku. Miesiąc później premier Beata Szydło uzgodniła z Netanjahu zakaz używania terminu: „polskie obozy śmierci”.

Ustawa o IPN była negocjowana z Żydami i w konsekwencji wyrazili na nią zgodę. Proszę zwrócić uwagę na kolejne słowa ambasador Izraela. Powiedziała na filmie w 7:40: „trzeba jeszcze powiedzieć, że w Stanach jest niemały bałagan na ten sam temat”.

Co się dzieje w Stanach? Trwa walka o uchwalenie ustawy 447. Z jednej strony organizacje żydowskie lobbują za uchwaleniem tej ustawy, z drugiej strony organizacje polonijne lobbują, aby jej nie uchwalić.

Przypominam, że jest to ustawa wręcz bandycka dla Polski. Po jej podpisaniu przez prezydenta Donalda Trumpa, organizacje żydowskie, wyliczą ile majątku pozostawili Żydzi i będą żądać za nie pieniędzy.

Nieważne, czy właściciel nieruchomości żyje, czy nie. Teoretycznie, mogą udokumentować, że 100 lat temu twój dom, twoje nieruchomości należały do Żydów i oczekują teraz rekompensaty.

Sam tytuł ustawy „Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017” („Sprawiedliwość dla Ocalałych, którzy nie otrzymali rekompensat”) jest fałszywy, ponieważ nie ma ocalałych z Holokaustu, którzy nie otrzymaliby rekompensat.

To tak, jakby organizacja Polska zgłosiła się do władz USA o oddanie terenu, na którym stoi miasto Chicago, ponieważ kiedyś należał faktycznie do Polaka. Wyśmialiby tę organizację i oskarżyli o wymuszanie pieniędzy.

Gra toczy się o miliardy dolarów. Plan był następujący. Cały świat w tym Ameryka musi dowiedzieć się o polskich obozach śmierci, jak również o mordach Polaków na Żydach.

Skoro ambasador Izraela powiedziała, że takie polecenie dostała od premiera Netanjahu, to znaczy, że całą akcję zaplanowali. Sygnał poszedł w świat: to Polacy zrobili Holokaust, to Polacy mordowali Żydów.

Co z tego, że w mediach polskich będą odkręcać te oskarżenia, skoro w USA taki przekaz poszedł z żydowskich mediów do polityków amerykańskich. W takich warunkach ustawa JUST zostanie uchwalona i podpisana przez prezydenta.

Żydzi zaczną procedurę ponownego okradania Polaków na sumę miliardów dolarów. Polska będzie musiała wypłacać rekompensaty, ponieważ za całą ustawą stoi światowa żandarm – USA. To jest cały sens zagrywki żydowskiego Izraela.

Jakie Polska wyniesie korzyści z tej plugawej akcji? Ostatni okres był bardzo niepokojący. Próbowaliśmy pisać w artykułach, że Żydzi w Izraelu są bardzo niebezpieczni, że mają bardzo duży wpływ na politykę polską i amerykańską, że to ten naród rozgrywa karty.

W końcu, mam nadzieję, że obudzi się polski naród i zobaczy prawdziwego przeciwnika. Mam nadzieję, że obudzą się politycy, ponieważ zostali rozegrani, jak dzieci, jak przedszkolaki. Zostali mocno obici po twarzach.To wstyd dla całego narodu, wstyd dla rządu, wstyd dla polityków.

Może zrozumieją w końcu, że z Żydami nie robi się uczciwych interesów. W każdej chwili mogą zdradzić, porzucić, sprzedać. Tak zrobili ostatnio, tak robili w przeszłości i tak będą robić w przyszłości…

TEGO ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI – LASY, FABRYKI, NAWET BILION ZŁOTYCH

Dotarliśmy do stanowiska Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego w sprawie tzw. dużej ustawy reprywatyzacyjnej!

Żydzi mieszkający poza Polską oczekują poprawek pozwalających im na skorzystanie z odszkodowań.

Domagają się zwrotów w naturze lub rekompensat za utracone kamienice, a nawet lasy, pola czy nieruchomości przemysłowe.

Ostatecznie może chodzić nawet o bilion złotych. Wszystko zaczęło się od ustawy, której projekt przedstawił w październiku 2017 r. wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki (33 l.).

Chodzi o dużą ustawę reprywatyzacyjną, która zakłada m.in. rekompensaty za utracone mienie. Szybko okazało się, że są zastrzeżenia do projektu płynące z zagranicy.

Dotarliśmy do dokumentu, który do resortu przysłała wspomniana organizacja żydowska. Po pierwsze, protestuje ona przeciwko temu, że ustawa dotyczy tylko obywateli Polski.

Do tego organizacja żydowska sprzeciwia się wyłączeniu z ustawy nieruchomości rolnych, leśnych, przemysłowych czy brakowi ścieżki dochodzenia roszczeń za przejęcie firm rodzinnych.

W sumie zgłoszono kilkanaście uwag – od przedłużenia terminów zgłaszania roszczeń, po szybszą ścieżkę formalną. Czy ministerstwo się ugnie?-

Potwierdzam, że takie stanowisko do nas wpłynęło. Nasz projekt ustawy optymalizuje ramy zadośćuczynienia oraz eliminuje dawne roszczenia. Z listy zgłoszonych postulatów obecnie rozważamy jedynie kwestie obywatelstwa – mówi dr hab. Kamil Zaradkiewicz (46 l.), współautor ustawy.

Ale spór dotyczy też żydowskiego mienia, które nie ma spadkobierców. Normalnie stałoby się własnością Skarbu Państwa, Żydzi mają jednak inną propozycję, bo ich zdaniem takie zwroty są kluczowe, jeśli chodzi np. o pieniądze dla osób ocalałych z Holokaustu.

Co ważne, jeszcze przed polskimi propozycjami w lutym w Senacie USA zaprezentowano projekt ustawy 447 dającej amerykańskiemu Departamentowi Stanu uprawnienia m.in. do pomocy w odzyskiwaniu żydowskiego mienia bezdziedzicznego.W grudniu Senat przyjął projekt aktu.

Ile mogą być warte roszczenia wobec Polski? Mówiło się o kwocie 230 mld zł, ale biorąc pod uwagę nowe okoliczności zawarte w dokumencie, kwota może być znacznie wyższa. – Nawet bilion złotych – przyznaje nasze rządowe źródło.

Polska ma zostać wpisana na listę krajów winnych dokonania Holokaustu (państw Osi hitlerowskiej). Wszystko to, co się aktualnie dzieje w Polsce (odnalezienie „polskich” nazistów” sprzed pół roku, wystąpienie „ambasador” w obozie), oskarżenia o sprowokowany przez to wystąpienie antyżydowski odzew w mediach etc. zostało wyreżyserowane na potrzeby wyłudzenia pod tym pretekstem od Polski niebotycznych kwot i uposażenia na majątku Polski (lasach, nieruchomościach itp.) Żydów i nowych przybyszy z Synaju.

Ta napaść jest ściśle skoordynowana z niemieckimi i unijnymi atakami na Polskę, Polaków i polskość. Nie do wiary, że to się dzieje. Ale to się dzieje!!! Z Różą Thun w tle i dzisiejszym wykluczeniem Ryszarda Czarneckiego z UE.

„Głos” Toronto 07.02.2018 r.

KOMENTARZE

Żydzi już dostali odszkodowania z Niemiec. W 1953 roku podpisano taka umowę, na która Izrael się zgodził. Na dzisiejsze pieniądze dostali jakieś $89000 milionów. Plus Niemcy sprawili Izraelowi flotę wojenną i do dziś uzbrajają Izrael za 1/2 ceny. Teraz gdy Polska ładnie wygląda Izrael próbuje dostać odszkodowanie drugi raz za to samo, tym razem od Polski , tez ofiary Niemieckiej. Idąc tokiem takiego rozumowania Polska powinna zarządać odszkodowania od Żydów. Żydzi współpracowali z Gestapo i mordowali Polaków. NKWD to byli Żydzi i też Polaków mordowali. Komuna była założona przez Żydów. Marks, Engels, Lenin byli Żydami jak i Hitler, Goebels itp. Jest czego od Żydów się upominać.

staszek kieliszek 08.02.2018 02:49:19

@staszek kieliszek 02:49:19

Z radością w sercu obserwuję wybudzanie się Polaków.
Nawet na niemieckim / USSA WP (cenzurowanym) komentarze są ZA Polską, przeciw żydkom…
Niewiele ale jednak znaczy.

Żydki podkopują swoją pozycję w OSTATNICH krajach, które były im przychylne. Następny „holokit” nie będzie kitem, nie będzie żydów. A świat odetchnie z ulgą.

laurentp 08.02.2018 05:00:55

Czy historia jest faktem ?

Skoro wiadomo, że od 1096 żydzi otrzymali u nas wikt i opierunek, skoro wiadomo, że uratowaliśmy ich przed zagładą zadawaną im przez tzw. zach. europę, skoro wiadomo, że w historii Polski żydzi zawsze byli elementem „destabilizującym”, chociażby UB i inne partyjne stanowiska, skoro to wszystko było w historii i jest poświadczone i oparte na faktach to dlaczego te żondy / sam sobie odpowiadam, hahahah / nie wystawią israelowi rachunku za gościnę, dlaczego, bo to taki sam tok rozumowania jak żydoski ?

provincjał 08.02.2018 08:17:40

@staszek kieliszek 02:49:19

Polska też wypłaciła tzw. odszkodowania dla USA, Izraela i innych państw. Ile razy będą wyciągać brudne łapy?

wercia 08.02.2018 09:17:15

@provincjał 08:17:40

Czy wiadomo? Rzecz w tym że – nie wiadomo. Ta wiedza jest dalej niszowa, w internecie ale nie przekłada się (jeszcze) w stopniu decydującym na aktywność masy wyborczej, z tym powinno być coraz lepiej ale nie wiem czy czas jest sprzymierzeńcem.
Za Tomaszem Sakiewiczem nie przepadam, w każdym z jego wywiadów
Rosja to co dziesiąte słowo, ale z tym co zamieścił na S24 wypada się zgodzić w 100 procentach.

„Naszą bronią jest prawda, prawda o polskiej historii, o napaści Niemiec na Polskę, stworzeniu przez nich tutaj obozów zagłady i mordowaniu w nich Polaków i Żydów. Wykorzystujmy do tego najnowsze narzędzia. Przy pomocy Internetu możemy dotrzeć do niemal każdego mieszkańca Izraela, Ameryki Północnej i Europy. Naprawdę niemal wszędzie. Na stronie internetowej niezalezna.pl widnieje specjalna zakładka „Stań w obronie Polski”. Znajdą tam Państwo materiały do wysłania, w tym opowieść młodego chłopca mieszkającego w Szkocji, ale o polskich korzeniach, o II wojnie światowej. Jest tam również link do strony Polskiego Radia – „German Death Camp” oraz orędzie premiera w języku angielskim. Będziemy tam dołączać kolejne materiały. Są tam adresy mediów zagranicznych i polityków. Przysyłajmy kolejne. Dzielmy się nimi z naszymi czytelnikami. Zagrzewajmy do działania. Od tego, do ilu ludzi na Zachodzie dotrzemy i ilu przekonamy, może dzisiaj zależeć bardzo wiele. ”
https://www.salon24.pl/u/tomaszsakiewicz/842632,stan-w-obronie-polski
A poza tym uważam że prezydent Trump tej ustawy (477) nie podpisze.

rymark 08.02.2018 09:22:47

Wałęsa opublikował lojalkę Kaczyńskiego:

https://forumemjot.wordpress.com/2018/02/08/szok-lojalka-jaroslawa-kaczynskiego/
Jeśli ten dokument nie jest fałszywy (a może i inne są) to wyjaśniłoby dlaczego raport o WSI nie jest publikowany. Wyjaśniłoby także bierność PiS-u w obliczu żydowskiej hucpy.

wercia 08.02.2018 09:22:55

  • @wercia 09:22:55

Nieświeże to to, oj nieświeże
Ta sama lojalkę opublikował J. Urban w tyg. NIE lat temu 20.
Potem skasował ten wpis i na dodatek przeprosił

Husky 08.02.2018 09:56:51

@Husky 09:56:51

No to Kaczyński powinien podać Bolka do sądu, bo publikowanie nieświeżych
i fałszywych dokumentów to dwa przestępstwa: o zniesławienie i posługiwanie się sfałszowanymi dokumentami.

wercia 08.02.2018 10:35:45

We wtorek przed IPN

odbyła się nielegalna demonstracja niezadowolonych z noweli do ustawy o IPN. Mimo, że nie była zgłaszana i cechowała się niebezpiecznymi burdami, policja nie interweniowała:
https://www.youtube.com/watch?v=3Zk6FaajNPk

wercia 08.02.2018 10:45:41

Opublikowano za: http://aleszuma.neon24.pl/post/142362,zycdzi-chca-od-polski-majatku-narodowego

Wypowiedz się