DLACZEGO ŻYDZI CHCĄ MIESZAĆ RASY (MULTIKULTURALIZM)

Multikulturalizm 2O mieszaniu ras i dlaczego Żydom tak na nim zależy.

Obcych ras nie należy wpuszczać do Polski nie dlatego, że mają za małe IQ (to może być używane jako argument w przypadku np. Murzynów, ale już nie w przypadku np. Chińczyków), ale dlatego, że są inni niż my i ich masowe przybycie tutaj i osiedlenie się byłoby po prostu kolonizacją.

Czy to oznacza, że nienawidzę przedstawicieli innych ras? Nie! To oznacza po prostu, że chcę, aby Polska była krajem Polaków, czyli (czy to się komuś podoba, czy nie) białych ludzi. Oczywiście przynależność do białej rasy nie jest jedyną cechą narodu polskiego, ale jest jedną z nich, nawet jeśli gdzieś tam na przestrzeni historii znajdzie się jakiś śniady rodzynek szczerze spolonizowany.

Trzeba rozróżnić szowinizm od separatyzmu rasowego. To, że chcę zachowania Polski taką, jaka jest pod względem rasowym, nie znaczy, że innym rasom życzę źle. Wręcz przeciwnie, niech im się wiedzie jak najlepiej, ale niech wykuwają swoją pomyślność we własnych krajach.

Analogicznie – to, że nie zgodziłbym się, aby kloszardzi z dworca wprowadzili się do mnie do domu, nie oznacza, że życzę tym ludziom źle, czy ich dehumanizuję.

Druga sprawa: mieszanie ras jest narzędziem globalizmu, aby zniszczyć narody i państwa, zwłaszcza te zbudowane przez białego człowieka. Pan X czy Pani Y może sobie nie wierzyć w znaczenie czy nawet istnienie ras, ale Żydzi, którzy stoją za globalizmem, wierzą. Istnieją wypowiedzi bardziej i mniej znaczących Żydów – Morgenthau, Coudenhove-Kalergi, Freud, czy głośne w ostatnich latach wypowiedzi niejakiej Barbary Spectre i Noela Ignatieva, dostępne w internecie, w których wprost mówią o konieczności zniszczenia białej rasy jako jedynego realnego konkurenta Żydów do władzy nad światem lub o konieczności kolonizowania państw należących do białych ludzi za pomocą masowej imigracji przedstawicieli innych ras.

Otwieranie państw należących do białych ludzi na masową imigrację, to oprócz rewolucji seksualnej i feministycznej, główny postulat na wskroś żydowskiej i zarazem szowinistycznej Szkoły Frankfurckiej, sfinansowanej przez żydowskich krezusów oraz czołowe syjonistyczne organizacje żydowskie, a prowadzonej przez żydowskich intelektualistów; nie jakichś „lewicowców” bez żydowskiej świadomości, lecz autentycznych nacjonalistów czy wręcz szowinistów.

To Szkoła Frankfurcka jest odpowiedzialna za zgniliznę, która zniszczyła naszą cywilizację w drugiej połowie XX wieku. Zostało to zrobione świadomie przez żydowskich supremacjonistów, którzy wcale tego nie ukrywali.

Polecam lekturę książki Kevina MacDonalda „Kultura krytyki”, a zwłaszcza rozdziały: „Szkoła frankfurcka w socjologii i patologizacja więzi w społeczeństwach nieżydowskich” oraz „Zaangażowanie Żydów w kształtowanie polityki imigracyjnej USA”, gdzie, w oparciu głównie o źródła żydowskie jest opisana działalność Żydów w USA od 2 połowy XIX wieku do 1965 r, kiedy to za pomocą odpowiedniej ustawy otworzyli USA na oścież dla masowej imigracji, która sprawiła, że Stany w ciągu zaledwie kilkudziesięciu lat straciły swój dotychczasowy, euroamerykański charakter.

Jeszcze raz podkreślam: dla Żydów rasa ma znaczenie, co wynika jasno z ich wypowiedzi.

Multikulturalizm nie jest „lewicową utopią”, jak wielu naiwnych mniema, ale jest przemyślanym narzędziem niszczenia białego człowieka, niszczenia chrześcijaństwa (czy się to komuś podoba, czy nie, to biały człowiek był na przestrzeni wieków rozsadnikiem chrześcijaństwa) i niszczenia suwerennych państw narodowych na rzecz postulowanego przez Żydów i ich masońskie psy jednego państwa światowego.

W książce MacDonalda jest przytoczone określenie syjonisty z USA, niejakiego Bena Wattenberga, który życzy sobie, aby Amerykanie stali się pierwszym „narodem powszechnym” świata. Warto tu dodać cytat innego syjonisty z USA, niejakiego Earla Raaba:

„Urząd statystyczny poinformował, że wkrótce kolorowi czy nie-Europejczycy będą stanowić mniej więcej połowę ludności Stanów Zjednoczonych. I wszyscy będą obywatelami amerykańskimi. Przekroczyliśmy granicę, poza która partia nazistowsko-aryjska nie będzie już mogła zwyciężyć w tym kraju. Od półwiecza [my, Żydzi] wspieramy amerykańskiego ducha sprzeciwu wobec dogmatyków. Duch ten nie jest jeszcze w pełni rozwinięty, ale heterogeniczna natura ludności sprawia, że jego rozwój jest nieodwracalny – i dzięki temu mamy dziś pewniejsze zapory przed dogmatyzmem, niż kiedykolwiek przedtem”.

Jak widać z tego cytatu, niszczenie homogeniczności państw białych ludzi służy Żydom jako narzędzie trzymania tych ludzi w ryzach i do kontroli materialnych zasobów ich krajów). Bo jak Euro-Amerykanie mają się teraz zorganizować i odwrócić to, co się stało w 1913 r. i później? W multikulturowym społeczeństwie jest to bardzo, ale to bardzo trudne, jeśli wręcz nie niemożliwe.

Tak więc Stany Zjednoczone nadal będą państwem-własnością Żydów (którzy stanowią zaledwie około półtora procenta ich populacji) i ich narzędziem dominacji nad resztą świata. A Euro-Amerykanie będą tylko ich nawozem, tak jak dotychczas.

Izrael Szahak twierdził, że „ historię narodu żydowskiego cechują cykle koniunkturalne, które polegają na tym, że Żydzi w państwach nie-Żydów zdobywają sobie status, który polega na tym, że, w różny sposób, doprowadzają do wyniesienia w takim państwie przychylnych sobie władców lub skorumpowania tamtejszych elit i przy ich pomocy do nadania sobie takich praw, które pozwalają eksploatować masy ludzkie tego kraju.”

Jednak zawsze prędzej czy później dochodzi do tego, że albo pojawia się jakiś władca utożsamiający się z tymi eksploatowanymi masami, albo te masy wywołują powstanie i wynoszą do władzy jakiegoś swojego przywódcę i wtedy dochodzi do zemsty na Żydach, objawiającej się pogromami lub/i wypędzeniami.

Izrael Szahak twierdził, że żydowskie elity na przestrzeni wieków zdawały sobie sprawę z istnienia takich cykli koniunkturalnych ich narodu. W wyżej przytoczonym cytacie widać po prostu, że uszczelniają system. Bo kim są niby ludzie określani przez Raaba jako „dogmatycy”, jeśli nie potencjalnymi przywódcami amerykańskiego ruchu wyzwoleńczego?

Pozwolę sobie na jeszcze jeden cytat z książki MacDonalda:

„Istotnie, do najgłębszych motywów analizowanej w tym studium żydowskiej działalności politycznej i intelektualnej należy lęk przed antysemityzmem. Svonkin pokazuje, że po II wojnie światowej „zaniepokojenie” i niepewność nadal trapiły amerykańskich Żydów, mimo, że antysemityzm najwyraźniej osłabł wtedy tak znacznie, że stał się zjawiskiem marginalnym. Ale z powodu tych obaw po 1945 roku nadrzędnym celem organizacji żydowskich do spraw relacji z innymi grupami społecznymi (tzn. Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego, Amerykańskiego Kongresu Żydów i Ligi Przeciwko Zniesławieniu) było (…) zapobieganie powstaniu w USA reakcyjnego masowego ruchu antysemickiego”.

Piszący w latach siedemdziesiątych Isaacs przedstawił głębokie poczucie niepewności amerykańskich Żydów i ich przewrażliwienie na punkcie wszystkiego, co mogłoby się wydawać przejawem antysemityzmu. Rozmawiając na początku lat siedemdziesiątych „ze znanymi osobami” o antysemityzmie, pytał: „Czy według Pana/Pani może się to tutaj zdarzyć?”. „Nikomu nie trzeba było tłumaczyć, czym jest owo >>to

Kula Lis 62 06.09.2015 14:58:16

@Halszka 13:18:37

Feliks Koneczny, autor oryginalnego podziału na cywilizacje, przestrzegał przed CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĄ, a szczególnie pod znaczącym wpływem ŻYDOWSKIEJ, którą nazwał CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI. https://youtu.be/DGy6dFk1Xlc

Kula Lis 62 06.09.2015 15:00:24

 • @Halszka 13:18:37

Ilu imigrantów zamierzają przyjąć w swoich domach tacy ludzie jak pederasta/ciota duporezydent na dziś Dupska nie Słupska Biedroń, żydówka i pokraka także intelektualna Środa, pomiot ubowca Lisienko alias Lis, żyd Szechter alias Michnik i cała reszta tego żydolewackiego towarzystwa z usłużnymi im merdiami i szabesgojami? Czy oprócz bezpłatnego zakwaterowania imigrantów zapewnią im dożywotni wikt i opierunek? Przecież jako rasowi europejczycy, brzydzący się wszelkim fanatyzmem i ślepo zapatrzeni w ideę multikulti powinni pokazać reszcie Polaków jak należy zająć się imigrantami? Proponuję żeby nie bawili się w przyjęcie kilku osób, tylko od razu niech przyjmą po kilkadziesiąt osób. Jak tolerancja to tolerancja. Jak ich nie stać to niech, jak radził Polakom Bul: “zmienią pracę i wezmą kredyt”, ostatecznie proponuję im “lewatywę”- za radą Bula.. Francuzi co rusz mają od nich “lekcję życia” https://www.youtube.com

Kula Lis 62 06.09.2015 16:13:24

 • @Halszka 13:18:37

We Włoszech afrykańscy imigranci protestują przeciwko temu, że muszą mieszkać w „złych” warunkach. Nie są zadowoleni z namiotów oraz tego, że na jeden przypada po kilka osób. Rzeczywiście, sądząc po ich wyglądzie przywykli do lepszych warunków. Warto też zwrócić uwagę, że wśród nich praktycznie nie ma kobiet i dzieci. Unia próbuje nas zmusić do przyjęcia 10 tys. nielegalnych imigrantów. To tak na dobry początek, bo szacuje się, że do Europy trafią miliony. Tymczasem terroryści z państwa islamskiego zapowiedzieli, że przemycą wśród uchodźców swoich bojowników. Napływających imigrantów nikt nie sprawdza, a Niemcy wprowadzili wobec nich politykę otwartych drzwi. Przyjmowanie ich to jest czyste szaleństwo i zbiorowe samobójstwo Europejczyków. Nie możemy w tym uczestniczyć.
Wstrząsająca relacja z pierwszej ręki – zobaczcie sobie tutaj:
http://m.niezalezna.pl Dlaczego dawniej tak o Polaków się nie martwili, a teraz wymagają solidarności? Pamiętam te czasy kiedy Polacy jeździli na saksy w tamtych czasach, pamiętam dokładne kontrole na granicach, pamiętam osobne pasy dla Polaków na których stało się po 5-6 godzin, pamiętam jak celnicy rozbierali samochody, autobusy! Pamiętam obławy policji z psami! Pamiętam karteczki “nur fur deutsche” w witrynach sklepów z żywnością? Dziś ci sami Niemcy, Austriacy mieszają nas z błotem, bo nie chcemy płacić za ich dobroczynność….Tak Polakom pomagali szczególnie Austriacy i Niemcy! Przyjęcie 1 miliona uchodźców nakręci koniunkturę w budownictwie najpierw meczetów a później mieszkań 🙂 Tylko jak myślicie? za czyje pieniądze te meczety i mieszkania będą budowane? Bo przecież ci biedni uchodźcy są bez centa. Tych ludzi powinni przyjmować do swoich domów tacy osobnicy jak żyd Stolzman alias Kwaśniewski, Miller, chazarokałmuk Sikora alias Sikorski, bo to oni byli za tym aby wysyłać z Polski najemników na “misje” stabilizacyjne. Mają nieraz po kilka domów, a i pieniędzy im nie brakuje. To samo dotyczy żydoszwaba Tuska, ukraińskiego pomiotu Lis po mężu Kopacz, Kopacz i pozostałych zwolenników przyjmowania imigrantów. Łatwo przyjmuje się imigrantów za cudze czyli podatników pieniądze. Niech wreszcie te żydolewackie łajzy zamiast opowiadać bajki dadzą przykład.

Kula Lis 62 06.09.2015 16:33:18

 • @Halszka 13:18:37

W Niemczech jest propaganda że niby są na tak jeśli chodzi na emigrację. Państwo może i jest na tak obywatele mają już dość. Córka i syn mieszkający w Hannoverze opowiadali mi, że nie można już oficjalnie przyznać się, że jest się przeciw emigrantom bo wtedy jesteś rasistą. W jednym z ostatnich programów telewizyjnych pokazywano ośrodek z uchodźcami. Rosłe byczki były niezadowolone do końca z pobytu w Niemczech tylko dlatego, że łazienki im rzadko sprzątają. Szok! Wystarczy wejść na You Tube, tam jest wiele filmików, które pokazują, jak ci uchodźcy się zachowują. Jeden rzuca kobietą i dzieckiem o tory, potem sam sobie obija łeb, a wrzeszczy przy tym jakby go żywcem ze skóry obdzierali. Służby węgierskie próbują go odciągnąć od kobiety i dziecka, ten się szarpie i wrzeszczy. A potem pokazują ten materiał w polskich mediach, obcięty i zmanipulowany jako dowód na agresję węgierskich służb porządkowych wobec imigrantów.
Na innym filmiku węgierskie służby podają uchodźcom ( składającym się głownie z młodych, silnych mężczyzn) wodę i jedzenie, a ci to wyrzucają na tory, kopią i zwyczajowo drą przy tym mordy. Zachowują się agresywnie wobec tych, co chcą im pomoc. I to mają być uchodźcy, którzy uciekli przed okropnościami wojny? A widzieliście zdjęcia z pociągów węgierskich po opuszczeniu ich przez imigrantów. Jakby tam stado bydła wpuścić, to chyba nie zostałoby po nim tyle syfu. Przede wszystkim należy wystąpić z tej spedalonej, genderowej, żydolewackiej JEWUE i to jest klucz do szczęścia Polski a Araby, czarnuchy z Afryki niech zajmą w tej JEWUE miejsce Polaków i tyle, niech zrobią z niej Kalifat…CIA i Mossad stworzyły demona pt. ISIS. Niech sobie USA i Izrael tych “uchodzców” biorą. A nie biorą… no bo kto przy zdrowych zmysłach wpuściłby do siebie terrorystów i zasiłkowców… kto ? Jestem na 100% pewien, że Kopacz najchętniej przyjęłaby te 10.000 i więcej imigrantów. Jedyne co ją od tego powstrzymuje to nadchodzące wybory. Ale jak tylko PO wygra wybory, to mamy to jak w banku. Dlaczego tak sądzę? Bo “nasz” nierząd nigdy nie przejmował się tym co społeczeństwo myśli. Np. na Onecie kiedyś był sondaż z pytaniem: Czy zgadzasz się z polityką rządu w sprawie Ukrainy? 86 procent forumowiczów odpowiedziało “nie”. A oni i tak robili swoje. Tak będzie i tym razem. Dziennikarze próbują nam wcisnąć, że duża część uchodźców to uciekające kobiety i dzieci. Prawda jest taka, że zgodnie z danymi Eurostatu z 05.09.2015 77% uchodźców to mężczyźni. Po drugie zgodnie z danymi UNHCR: 78% uchodźców we Włoszech to dorośli mężczyźni, 12% kobiety, 10% nieletni. 27% z nich pochodzi z Erytrei, skąd młodzi ludzie uciekają przed obowiązkową służbą wojskową, 13% z Nigerii (gdzie nie ma żadnej wojny), 8% z Somalii (względny spokój w większości kraju, największy odsetek obrzezania kobiet, największa grupa imigrantów pobierająca zasiłki na zachodzie), tylko 6% jest z Syrii, tyle samo co z Sudanu, gdzie również nie ma żadnej wojny. Odnośnie Grecji, 69% to mężczyźni, 19% nieletni, kobiety 19%. Pierwsze miejsce wśród uchodźców – Syria 69%, 2. Afganistan 20% ( niemal wszyscy uciekinierzy to młodzi mężczyźni, dominuje radykalna odmiana Islamu). Patrząc na te dane, można dojść do wniosku, że media najzwyczajniej w świecie kłamią i próbują ogłupić opinię publiczną i większą część ludu, dla których jedynym źródłem informacji są fakty TVN i TVP z Kraśko, Newsweek Lisa, Polityka Żakowskiego i GW Michnika. A poniżej film: Miłość do bliźniego w Islamie 6: Francja (?) 2015 (W związku z ostatnimi wydarzeniami w Warszawie i oskarżeniami o brak “miłości” dla muzułmanów, publikuję ten film w którym muzułmanie pokazują jaka jest miłość dla chrześcijan w Islamie.
Zamieszki w Europie stały się już codziennością, w różnych miastach w Europie Policja boi się wkraczać do pewnych dzielnic, które są zamieszkiwane przez muzułmanów. Projekt multikulti się nie powiódł.) https://www.youtube.com/watch?v=q_2hR1zr92Y Ps…..He, he. Poniższe pojawiło się w Gazecie Michnika, która notorycznie blokuje komentarze pod wątkami o kolorowej imigracji;
wlodzimierz.ilicz
przedwczoraj

Oceniono 46 razy30

“Z powodu wyjątkowo agresywnych treści propagujących przemoc, sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej i wyznaniowej, zamykamy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach. “

Nie powiodła się promocja pederastii.
Nie powiodła się promocja narkomanii.
Nie powiodła się promocja banderowców.
Nie powiodła się promocja Mohamedów.
W końcu żyd Szechter alias Michnilk rozczarował się polskim narodem i uniemożliwił mu wyrażanie opinii na łamach GW.
Może Michnik wreszcie wybierze sobie inny naród a Polakom da spokój?
Za umyślne degenerowanie polskiego społeczeństwa za pomocą propagowania zboczeń, ohydnych nałogów i skłaniania Polaków do popierania obcych, szkodzących nam narodowości, Michnik powinien być poddany ostracyzmowi i banicji, tak jak to kiedyś bywało w starożytnej Grecji.

Kula Lis 62 06.09.2015 16:53:15

 • @Halszka 13:18:37

Rząd lekceważy problem uchodźców? Autor tych wypocin niejaki żyd, lewak, szabesgoj…Krzysztof Rak Obserwuj115ekspert Ośrodka Analiz Strategicznych
Polityką zagraniczną zajmuję się chyba od zawsze. A przynajmniej przez całe ostatnie ćwierćwiecze. Pracowałem w kancelarii prezydenta i premiera RP. W polskim i niemieckim ministerstwie spraw zagranicznych. Doradzałem politykom i uczyłem dyplomacji studentów. Byłem szefem największego polskiego programu informacyjnego “Wiadomości” TVP1 oraz współautorem programów publicystycznych TVP Info. Pisałem do gazet polskich (m.in. “Życie”, “Gazeta Wyborcza, “Wprost” i “wSieci” oraz zagranicznych (“Frankfurter Allgemeine Zeitung”, “Die Welt”). Obecnie współpracuję z “Rzeczpospolitą” i “Nową Konfederacją”, komentuję w “Telewizji Republika” oraz współtworzę nowy think tank Ośrodek Analiz Strategicznych – Centrum “Forbes”. – jednym słowem sprzedawczyk, V kolumna!!! całość jego wypocin tu: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzad-lekcewazy-problem-uchodzcow/7essn2 Ps. A poco tam jechać lewaku Rak? Jak decyzja jest gotowa przed spotkaniem!!
“Merkel zdradziła Niemcy” cytat z Sterna. de Więc zamknięto portale w internecie de, ot taka wolność słowa w Niemczech!!!! Lewaku Rak, jak chcesz to zaproś jedną albo dwie rodziny syryjskie, muslimskie, murzyńskie, etc… do siebie zobaczysz co się zacznie za kilka lat! Kalifat IS ma plan aneksji Europy i go systematycznie, metodycznie, realizuje. Każdy uchodźca wkrótce zaprosi kolejnych członków rodziny bo jest takie prawo. Każda Arabka i reszta wymienionych urodzi w Europie 12 dzieci… Ps. II … Generał Morgan, którego opiece powierzono los tych najbardziej upośledzonych “uchodźców”, przekonał się, że “UNRRA” finansowana z kieszeni podatnika amerykańskiego i brytyjskiego, była w istocie przykrywką do masowego przerzutu Żydów z terenów wschodnich do Palestyny. Nie byli oni ‘uchodźcami’. Ich rodzinne kraje zostały ‘wyzwolone’ przez Armię Czerwoną, a oni sami mieli zapewnioną przyszłość dzięki specjalnemu prawu przeciw “antysemityzmowi”, narzuconemu przez komunistycznego władcę skomunizowanym krajom. Nie byli oni “wysiedleńcami z Niemiec”, w których nigdy nie mieszkali. W rzeczywistości byli to Ostjuden, czyli Chazarzy, pędzeni przez talmudycznych panów do nowego kraju dla spełnienia konspiracyjnego zadania. W listopadzie 1946 roku Wybrana Komisja Badań brytyjskiej Izby Gmin doniosła, że “wielka liczba żydów, sięgająca rozmiarów Exodusu, emigruje z Europy Wschodniej do amerykańskiej zony w Niemczech i Austrii, przeważnie w intencji przedostania się do Palestyny. Widać w tym wyraźnie rolę doskonale zorganizowanego ruchu, wyposażonego w pokaźne fundusze i wspieranego przez najwyższe czynniki. Niestety, Podkomitet nie jest w stanie dostarczyć dowodów, kto w istocie kieruje tym ruchem”. Wysłany przez Senat Amerykański do Europy Komitet Dochodzeniowy raportował, że “masowa imigracja żydów wschodnioeuropejskich do Zony amerykańskiej w Niemczech jest częścią starannie zorganizowanego planu, finansowanego przez specyficzne grupy w Stanach”.

Kula Lis 62 06.09.2015 17:10:46

 • @Halszka 13:18:37

Podstępny i bezwzględny wróg, przebrany w garnitur, mający polskie nazwisko i posługujący się mową polską, bez jednego wystrzału nas pokonał. A dla naszego dobra zniszczył, zrabował, lub sprzedał za symboliczną złotówkę wszystko co miało dla nas wartość, następnie jako wentyl bezpieczeństwa otworzył granice bezrobotnym i głodnym, by mogli wyjeżdżać i dorabiać gospodarki obcych państw na całym świecie….

Kula Lis 62 06.09.2015 18:06:05

 • @Halszka 13:18:37

Netanjahu nie bawi się w polityczną poprawność: “Nie pozwolimy, aby Izrael został zalany falą nielegalnych imigrantów i terrorystów”…. Premier Izraela Benjamin Netanjahu uprzedził, że jego kraj nie zgodzi się na zalanie imigrantami z Syrii i Afryki. Ogłosił też, że powstanie ogrodzenie na granicy z Jordanią.
Nie pozwolimy, aby Izrael został zalany falą nielegalnych imigrantów i terrorystów
— powiedział na spotkaniu z rządem nazajutrz po apelu przywódcy opozycyjnej Izraelskiej Partii Pracy Isaaka Herzoga o przyjęcie Syryjczyków uciekających przed wojną domową.
Izrael nie pozostaje obojętny na tragedię uchodźców syryjskich i afrykańskich(…), lecz jest małym państwem, bardzo małym demograficznie i geograficznie i dlatego musimy kontrolować nasze granice
— oznajmił.
Jednocześnie poinformował, że z tego powodu Izrael zaczyna dziś budowę ogrodzenia na granicy z Jordanią”, czwartego „muru” stawianego przez Izrael.
Dodał, że pierwsza część ogrodzenia z Jordanią powstanie w okolicach Ejlatu, kurortu nad Morzem Czerwonym, gdzie Izrael ma zbudować nowe lotnisko. Zapowiedział także, że Izrael wzmocni umocnienia na Wzgórzach Golan, których część, 1200 km kw., okupuje od 1967 roku, a w 1981 roku oficjalnie zaanektował, czemu sprzeciwiła się Rada Bezpieczeństwa ONZ. Ok. 510 km kw. Wzgórz pozostaje pod kontrolą syryjską.
Herzog zaapelował w sobotę do izraelskich władz o przyjęcie uchodźców z Syrii; odwoływał się do pamięci o ucieczkach Żydów w czasach konfliktów.
Oficjalnie Izrael i Syria są w dalszym ciągu w stanie wojny i Izrael zabronił swoim obywatelom podróży do Syrii. Od początku konfliktu w Syrii cztery lata temu, ponad cztery miliony uchodźców uciekło do sąsiednich krajów, takich jak Jordania, Liban i Turcja, ale żaden z nich nie próbował dotrzeć do Izraela.

Kula Lis 62 06.09.2015 18:19:32

 • @Halszka 12:59:12

Otwórz swój dom przed uchodźcami moralisto z parówkowego portalu! Dramat imigrantów sposobem walnięcia w „katolickich nienawistników”. Żałosne…..Każdy sposób jest dobry by uderzyć w „brzuchatych biskupów” i „katolików nienawistników”. Nawet przeszywający serce dramat setek tysięcy uchodźców.
Nie zabierałem do tej pory głosu w sprawie problemów Europy z masową imigracją. Nie czuję się kompetentny by przedstawiać gotową receptę na ten cywilizacyjny problem. Z jednej strony rozumiem i szczerze ubolewam nad dramatem ludzi uciekających z pogrążonego wojną kraju, którzy robią co każdy człowiek by zrobił: ratują najbliższych. Jako ojciec 6-letniego chłopca miałem łzy w oczach widząc zdjęcie obijającego się o turecki brzeg zwłok dziecka. Trudno nie patrzeć na taki obraz z przerażeniem. Z drugiej jednak strony nie zapominajmy, że takie obrazki nie raz są wykorzystywane przez terrorystów, by szantażować moralnie wrażliwych mieszkańców zachodniej cywilizacji.
Nie zmienia to jednak faktu, że nie można obok śmierci naszych bliźnich przechodzić obojętnie. Tyle, że emocje nie mogą być głównym doradcą w kwestiach geopolitycznych. A masowa imigracja do Europy musi być rozpatrywana w takich właśnie kategoriach.
Problem uciekających z pogrążonych wojną krajów nie może być oderwany ani od problemów gospodarczych Unii Europejskiej ani islamizacji Europy, która ma przecież wymierne konsekwencje. Dlatego, jak wspomniałem na początku tekstu, nie zabierałem się za ocenianie dramatu imigrantów i najróżniejszej reakcji na niego europejskich polityków. Jako chrześcijanin najchętniej bym przyjął do Polski wszystkich cierpiących i zbudował z pieniędzy podatników ośrodki pomocy. Tak podpowiada serce. Obok niego jest jednak jeszcze rozum. I ten każe dokonać głębszej analizy problemu.
Są jednak tacy, którzy nie tylko problem obejmują emocjonalnie, ale w żenujący sposób wykorzystują tragedię imigrantów do swojej ideologicznej wojenki. Kimś takim jest dziennikarz natemat.pl Michał Gąsior, który popełnił tekst pod jakże „oryginalnym” tytułem: „Otwórzcie kościoły przed uchodźcami! Gdzie się podziali księża moraliści”. W tekście tym Sikora pisze:
Gdyby chodziło o “dżender”, aborcję czy związki partnerskie, polscy księża grzmieliby z ambon, pisali płomienne listy i udzielali się w mediach. Teraz, gdy w sprawie kryzysu migracyjnego mają do odegrania ważną rolę, milczą. Inaczej niż np. duchowni we Włoszech, gdzie kardynał wezwał proboszczów, by otworzyli przed imigrantami świątynie.
Potem przytacza m.in. wypowiedź pastora Kościoła Ewangelickiego, który oskarża polskich hierarchów o milczenie. Autor powołuje się co prawda zarówno na czerwcowy dokument Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek oraz tweeta prymasa Polski abp. Wojciecha Polaka: http://wpolityce.pl/p/326515 Ale szybko potem pyta: „Co z tego? Czy rola Kościoła ogranicza się dziś do przypominania martwego dokumentu sprzed kilka miesięcy? Czy sprowadza się do „trwania modlitwie” i duszpasterstwa na Twitterze?” Cały jego, pożal się Boże, wywód ma na celu jedno: walnąć w „katolika nienawistnika” ( dostajemy taki śródtytuł w jego wypocinach). Polski „katolik nienawistnik” prowadzony przez abp. Hosera jest przeciwstawiany włoskim hierarchom, który otworzyli drzwi kościołów dla imigrantów. Nie jest istotne, że Polska to nie Italia, gdzie imigranci dosłownie zalewają miasta i koczują na ulicach. Nie jest też istotne, że my dopiero kształtujemy swoją politykę wobec imigracji, mając szansę by nie popełnić błędów krajów Europy. Istotne w tekście jest to by walnąć w biskupów. Brzuchatych biskupów i „nienawistników katolickich”. Biskupów, którzy przecież mówią jasno, że imigrantów należy traktować z miłosierdziem! Ale przecież Gąsior ma na to jedną odpowiedź-„co z tego?”.
Jest taka stara dobra maksyma, którą wygłosił pewien cieśla z Nazaretu. Ten cieśla, którego wizerunek w miejscach publicznych przeszkadza dzisiejszym jakobin…znaczy się postępowym laicystom, nauczał by dostrzec najpierw belkę w swoim oku, przed wytykaniem drzazgi w oku bliźniego. Ten mądry cieśla założył Kościół brzuchatych biskupów ( również ten nad Wisłą!), którzy dziś przeszkadzają zamkniętemu w umysłowym getcie autorowi z natemat.pl.
Niemniej jednak publicysta parówkowego portalu może dać nam wszystkim przykład. Wszystkim „katolikom nienawistnikom” może pokazać siłę swojej miłości do bliźniego. Jak? Wystarczy otworzyć drzwi do swojego mieszkania i przyjąć pod dach kilku imigrantów. Warto brać przykład z włoskich hierarchów. Nieprawdaż?

autor: Łukasz Adamski

Kula Lis 62 06.09.2015 18:23:21

@Halszka 19:07:30

No nie trzymajcie mnie. Jakaś mówiąca głowa za nasze pieniądze z jakiejś tam organizacji poinformował w Tvp 3, ze Ci imigranci to klasa średnia z tamtych krajów, która może dźwignąć gospodarczo Europe. Obraził mnie tym śmiertelnie. To my co jesteśmy w tej Europie kim, niewydolnymi konsumentami, że potrzeba nam aż z krajów arabskich /bystrych, szybkich, sprawnych intelektualnie, pomysłowych, uczciwych (chciałoby się)/muzułmanów..To dlaczego ta klasa średnia nie buduje dobrobytu u siebie. Nie wszędzie jest wojna, skąd przybywają. I takich oto mamy przedstawicieli żydolewackich i lewackich szabesgojów, co tak mówią. Ta gadająca głowa to Krzysztof Bobiński – prezes zarządu Fundacji „Unia and Polska”. Człowiek POnoć poważny, historyk, analityk spraw międzynarodowych, wybitny dziennikarza, prywatnie mąż Leny Kolarskiej – Bobińskiej. Gdzie ten facet się uchował. Emigranci będą pracować wydajnie i uczciwie? Ludzie trzymajcie mnie bo głupota ludzka sięga absurdu. Otóż ten człowiek przekonywał również, że w dobie zapowiadanego braku rąk do pracy ludzie ci będą bardzo potrzebni. I zamiast kierować się uprzedzeniami i obawami, trzeba im dać zachętę – pomóc im na starcie, a staną się ważnym i potrzebnym elementem „mechanizmu społecznego”. A ja się pytam pana Bobińskiego (szkoda, że tego nie robi dziennikarz) dlaczego dwa miliony ludzi, którzy w ostatnich latach z Polski wyemigrowało na tą „drobną pomoc na starcie” się nie doczekało. Dlaczego na tą „drobną pomoc na starcie” nie mogą dziś w Polsce liczyć choćby młodzi ludzie którzy się wpakowali w niepewny KREDYT we frankach? Dlaczego państwo takiej pomocy w ostatnich latach nie udzieliło własnym obywatelom? Myślę, że wszyscy będziemy zainteresowani odpowiedzią. Tak, sama inteligencja tu zjechała: https://www.youtube.com Można te jego wypociny wyśmiać. No popatrzcie nikt z nich się nie rejestruje, nie mają żadnych dokumentów tożsamości, nie mówiąc o świadectwach szkolnych, dyplomach, w, a dziennikarzyna już wie, że to klasa średnia :-)buaaahahhahahaha…hahaha muzułmanik który pracuje i płaci uczciwie podatki w EUROPIE? Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne! Mucha nawet POwiedziała, że mogą ją nauczyć KULTURY!!!??? chyba po arabsku muchę wybzykać, pewno na to czeka!!! W Saksonii Heidenau, okolice Drezna, widać na co dzień szwendające się po ulicach grupki po 15 – 30 mężczyzn tzw. uchodźców. Naprawdę strach jak się na nich patrzy. Tylko jakiś niedorozwój może powiedzieć, że to klasa średnia. Dla mnie to doły i metr mułu. Poważny dziennik niemiecki podał, że w większości to analfabeci albo co najwyżej po-4 klasach! Oczywiście, że w takiej masie znajdzie się inżynier czy profesor ale w większości ci ludzie nie mają żadnego, kwalifikowanego wykształcenia, które pozwoli im znaleźć zatrudnienie na bardzo wymagającym rynku niemieckim! Myślę, że Niemcy wiedzą, że to są odbiorcy socjalu i raczej stawiać będą na ich dzieci, które trafią już do szkół niemieckich. Nas na to nie stać!!! Niemcy niewiele już z resztą mają do powiedzenia ze strachu przed muzułmanami we własnym kraju i dlatego taka polityka. Została przekroczona już masa krytyczna i ten kraj jest już stracony dla Europy jaką pamiętamy. To są działania poszyte strachem już w Kalifacie niemieckim.. Kanclerz Austrii ma pełne pory, bo jak Niemcy zamkną granicę, a Orban im puści wszystkich co się pchają, a puści by pozbyć się u siebie problemu to Wiedeń zadepczą, będzie wyglądał jak dworzec Keleti i Budapeszt, te autobusy po ich opuszczeniu. Najlepszy pomysł choć według mnie utopijny, ponieważ stamtąd będą mieli bliżej do Europy, taki przyczółek, albo jak kto woli baza wypadowa, miał Egipcjanin, miliarder, nawet sam chciał sfinansować kupno wyspy od Grecji/Włoch (90 mln€)- być może byłby spokój w Unii, a uchodźcy byliby bezpieczni i mieli pracę budując osiedla, uprawiając rolę…Pomysł podobny do rozwiązania australijskiego. Niestety problem w tym, że żydowscy i arabscy sponsorzy wycieczek/delegacji uciekinierów do EU wraz z mafiami Włoch, Turcji, etc..nie są takim bezpiecznym rozwiązaniem zainteresowani-oni chcą zniszczyć Europę!!! Jeśli nie chcą sprzedać wyspy lub wysp niech uwzględnią sposób australijski jak postępować z dziką emigracją. Australijczycy rozwiązali to w prosty sposób. Rząd wysłał na morze okręty wojenne i policyjne, które patrolowały północny akwen Australii. Wychwycone łodzie lub pontony, gdy były sprawne, były holowane do obozu w Papua Nowa Gwinea. Po wysadzeniu nielegalnych, łodzie i pontony były niszczone. Nielegalna migracja skończyła się jak nożem uciął, ponieważ żadnego socjalu na wyspie nie ma, papierosów, kieszonkowego, telefonów komórkowych, 2 razy papu + woda, no i wręcz spartańskie warunki pobytu, oraz deportacja do obozów w Kambodży gdzie jeszcze gorsze warunki..

Kula Lis 65 06.09.2015 20:40:49

 • @Rebeliantka 20:02:50

Droga Rebeliantko!

Cały dzień dzisiejszy nasłuchiwałam informacji o rozwoju sytuacji, jeśli idzie o napływ emigrantów do Europy. Ponownie przeczytałam i obejrzałam dostepne mi materiały. Najważniejsze wkleiłam, jako odpowiedź, do Pani komentarzy. Ponieważ jest niedziela, głównie dotarły do nas stanowiska hierarchów KK, reprezentujące perspektywę międzynarodową, z natury rzeczy. Niestety, stanowisko zajęte przez K.K. jest niezgodne, z mojego punktu widzenia, z polską racją stanu i z polskimi obowiązkami wobec bliźnich. Zrzucania na Polaków ciężarów wojny wywołanej w interesie międzynarodowego, żydowskiego kapitału jest wyjątkowym skurwysyństwem. Proszę się przez chwilę zastanowić, czy jest Pani w stanie przyjąć do swego domu tych uchodźców? Czy polskie rodziny są wstanie to zrobić? Ja, gdybym nawet bardzo chciała, a nie chcę, nie mam czym podzielić się z nimi. Gdybym nawet miała czym się podzielić, to wiem, że jest bardzo wielu szlachetnych ludzi w Polsce, którym potrzeba by była moja pomoc równie bardzo, jak tym azjatyckim i afrykańskim uchodźcom. Niech Polakom w końcu ktoś pomoże, np. Kościół Katolicki niech da na chleb polskim dzieciom, niech ktoś pomoże Polakom pozbyć się tych złodziei, oszustów, bandziorów, którzy niszczą Polskę w majestacie prawa i urzędu. W Polsce jest wiele do zrobienia, bo i tutaj życie ludzi jest zagrożone, wielu ludzi popełnia samobójstwa z przyczyn ekonomicznych i też musimy być uchodźcami z Polski – kilka milionów Polaków tuła się po świecie, bo tu nie może zapracować na życie.
Droga Rebeliantko! Nie pociesza mnie fakt, że owi uchodźcy chcą do Niemiec, więc może się tutaj nie zatrzymają. To jest bardzo blisko i granice są free. Gdyby to byli ludzie z naszego kręgu kulturowego, naszej cywilizacji, wyznajacy te same wartości, może mniej bym się bała, ale to są głównie muzułmanie, których wpuszczamy do Europy, wiedząc, że Ci mają plany zniszczenia naszej cywilizacji i chrześcijaństwa. Więc o co tu chodzi? Dlaczego Kościół Katolicki idzie na to? Jeśli wiedzą coś więcej niż ja, to niech mi powiedzą, bo ja nie rozumiem i nie potrafię przyjąć dostępnego mi stanowiska Kościoła Katolickiego w tej kwestii. Bardzo mi przykro. Naprawdę. Niezwykle mi przykro. Czuję się zawiedziona i zdradzona.

Nie dla przyjmowania tej fali uchodźcow do Polski. My nie jesteśmy wobec nich niczym zobowiazani – ani moralnie, ani politycznie, ani jakkolwiek. Jakie zobowiązania ma Kościół Katolicki, tego nie wiem.

Przydałoby się też pomyśleć o tym, kto to jest “nasz bliźni”.

Halszka 06.09.2015 21:28:34

 • Vaclav Klaus: „Masowa imigracja stanowi fundamentalne zagrożenie dla stabilności Europy”

Vaclav Klaus jest przeciwny masowej imigracji ludności z Afryki i kieruje do czeskiego rządu petycję. Wzywa do „zapewnienia bezpieczeństwa wewnętrznego i nienaruszalności granic kraju wszystkimi dostępnymi środkami”.

W sobotę były prezydent oraz premier naszego południowego sąsiada wystosował do swojego rządu odpowiednie pismo. – My (sygnatariusze) nie jesteśmy obojętni na cierpienie tysięcy ludzi spowodowane przez wojny i katastrofy, ale (…) jesteśmy przeciwni manipulacji opinią publiczną poprzez tworzenie fałszywego poczucia solidarności z migrantami

– mówił podczas konferencji prasowej w Lysej nad Labem niedaleko Pragi.

Masowa imigracja stanowi fundamentalne zagrożenie dla stabilności Europy i krajów Unii Europejskiej

– czytamy w stworzonej przez Klausa petycji. Ostrzega on także przed „ryzykiem i zagrożeniami wynikającymi ze sztucznej mieszanki narodów, kultur i całkowicie odmiennych religii”.

Jest niedopuszczalne, by pod szyldem UE, a przede wszystkim pod naciskiem Niemiec i Francji zasady strefy Schengen były gwałcone, a tym krajom, które dokładają starań, by zasady te były przestrzegane – jak np. Węgrom – groziły sankcje

– grzmi były prezydent Czech.

Klaus, mając na uwadze dobro narodu czeskiego, domaga się od rządu „zapewnienia bezpieczeństwa wewnętrznego i nienaruszalności granic kraju wszystkimi dostępnymi środkami”, „niezaakceptowania na poziomie UE żadnych kwot lub podobnych środków dystrybucji migrantów” i „domagania się przestrzegania umów w sprawie polityki azylowej”.

Petycję na stronie internetowej podpisało do godziny 16 w sobotę ponad 20 tysięcy osób.

Czytaj także: Orban chce wysłać wojsko na granicę z Serbią. „Morze imigrantów nie ma końca”…. PS…Można tylko Czechom pozazdrościć posiadania takiej klasy polityków jak Vaclav Klaus. Czyste i jasne sformułowanie stanowiska bez jakiejkolwiek manipulacji i bez cienia skrępowania (czy raczej kneblowania) poprawnością polityczną. Kozodupców i brudasów od półksiężyca nie wolno wpuścić do Europy jeżeli nie chcemy następnej tragedii dziejowej. https://youtu.be/yUUYwzZ4odo Granica z Austrią: wstrząsająca relacja Polaka z autokaru napadniętego przez „imigrantów”:
…. Jeszcze wczoraj, czytając newsy na wszystkich stronach internetowych. podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem, a dzisiaj po tym, co zobaczyłem, zwyczajnie się boję, a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej Ojczyzny jako celu swojej podróży. My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi – ani kulturowo, ani finansowo. Nie wiem, czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia, jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać. I wybaczcie, jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem…
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=16227&Itemid=47 Swoich polskich polityków i patriotyczną młodzież to mieliśmy do 1939 roku i w okresie okupacji hitlerowskiej. Ale co nie udało się wyniszczyć hitlerowskim Niemcom, to wyniszczyła stalinowska Rosja przy pomocy polskich żydów, którzy ustawiali się w kolejce do niszczenia patriotycznych i katolickich Polaków i rządzenia wszystkimi
Polakami. Co zresztą trwa do dzisiaj. A nasze protesty nic nie dają.

Kula Lis 65 06.09.2015 21:32:39

 • @Kula Lis 62 21:25:34

Wystarczy NIE dla bezkontrolowanego napływu uchodźców.
Rosja, Czesi i Węgrzy mają władze dbające o dobro ich krajów. Polactfo ma to na co głosują – pejsatych zdrajców.

Kula Lis 65 06.09.2015 21:34:12

 • @Halszka 21:28:34

10/10!!! Super wpis!!! Ja, Małżonka, rodzina, znajomi także jesteśmy zawiedzeni postępowaniem hierarchów KK w tym jak i wielu innych temacie.

Kula Lis 65 06.09.2015 21:38:29

 • @Halszka 21:28:34

Czy znany jest przypadek krzywdy – jakiejkolwiek, jaki przydarzył się imigrantowi (szczególnie gwałcicielom) w Europie. Pomijam przydzielone godziny prac społecznych które przecież i tak nie wykonują.
Pomijam fakt że im zimno – bo przecież to nie ich klimat. I chociaż sypią nam z nieba przeróżne świństwa, a kondensatory HAARP rozgrzane są do białości i jeszcze montować będą te ustrojstwa na terenie Europy w tym i Polsce. To i tak będą marznąć, ci imigranci, bo naturę złamać nie sposób.
Pomijam też potrawy jakie im serwują, bo to nie jest kuchnia śródziemnomorska, a imigranci zdaje się, że wieprzowiny nie jedzą (nawet przedniej części). Mam na myśli wpakowanie takiemu potencjalnemu gwałcicielowi pół magazynka 9 mm które wypełniając jemu trzewia i pomogą zrozumieć że powinien jeden z drugim się zachowywać i dostosować. Też uważam, że ten p. Shahid Mehdi niekulturalny (bo u siebie nie jest) powinien przestać ostrzegać strasząc, wymuszać a więc pieprzyć. Taki Shahid Mehdi jest niekwestionowanym autorytetem wśród muzułmanów dlatego jego poglądy są niezwykle groźne i popularne wśród nich. Jednakże nie o to chodzi. On mówi tylko to co oni wszyscy myślą. W społeczności muzułmańskiej nawet muzułmanka ubrana w te swoje szmaty nie może się pokazać sama na ulicy bo będzie traktowana jako dziwka. MUSI być w towarzystwie mężczyzny i to 5 kroków za nim tak jak mówi/naucza Koran..

Islam to jest całkowicie wroga chrześcijaństwu cywilizacja i nie ma innej alternatywy tylko taka, że albo my ich zabijemy albo oni zabiją nas. Kto myśli inaczej jest ostatnim DURNIEM.

Proszę sobie przemyśleć poniższe Prawdy podawane przez muzułmanina i zrozumieć co czeka Polaków jak te islamska dzicz wpuszczą do Polski.

Były muzułmanin ostrzega przed islamem: „Każdy muzułmanin to potencjalny terrorysta“ https://youtu.be/HYLQ4tsbeCk http://apologetyka.com/swiatopoglad/i
SZCZEGÓŁOWY FILM O PEDOFILII W ISLAMIE: http://www.youtube.com/watch?v=Qy70OO
LUB KRÓTKA WERSJA: http://www.youtube.com/watch?v=NMC2PF

Kula Lis 65 06.09.2015 21:47:12

@Halszka 21:28:34

Muzułmanin dzwoni do telewizji czyli miłosierdzie według islamu https://www.youtube.com/watch?v=I6SX9H4luRY Telefon od muzułmanina mieszkającego w Szwecji i popierającego ISIS.

– Zdobędziemy Szwecję! Podbijemy całą Europę! “Podbicie całej Europy w imię Allaha. Muzułmańskie okazanie litości przez zabijanie, lub wygnanie. Zaś płaci im nie rząd Szwecji, lecz Allah…” Materiał ten jest tylko kolejnym potwierdzeniem tezy, że wyznawcy islamu są ludźmi z gorzej wykształconym mózgiem i te różnice między nimi i Europejczykami są bardzo duże. Po prostu panujący tam klimat nie sprzyjał i nie sprzyja postępowi (w pozytywnym sensie). Wkład ludów semickich w rozwój światowej technologii jest bardzo niski. Na przykład bogaci szejkowie konsumują dobra stworzone głównie przez pochodzących z Europy białych chrześcijan. Jestem ciekaw, jaką odpowiedź na te fakty mają poddani Allaha?

https://www.youtube.com/watch?v=I6SX9H4luRY Nic nowego dla kogokolwiek mającego jakiekolwiek pojęcie o islamie. Brakuje tu tylko kwestii seksu z dzieciakami wliczając w to niemowlaki, który w islamie nie jest niczym złym, a wręcz przeciwnie…. Islam i pedofilia czyli: prawda bolihttps://www.youtube.com/watch?v=NMC2PFtb7LI A co Koran mówi o zoofilii? Skoro nazywają ich “kozojebcy”, to pewnie coś tam musi być? Czy z kozą mleczną, czy bezmleczną, po linieniu czy przed? 🙂 A tak na serio, to głowa od tego puchnie, mózg tego nie przyjmuje do wiadomości. Jednak trzeba wypuścić Breivika… https://www.youtube.com/watch?v=N5gF-GUOP0s
https://www.youtube.com/watch?v=02OUAVO1dNk
A myślałem, że to przesada, oczernianie, manipulacja…Zaczynam wątpić, że żyjemy w 21 wieku. Chcecie zobaczyć coś więcej? Oto co robił Mahomet:
http://sunnah.com/bukhari/23/105
http://sunnah.com/bukhari/23/32
http://sunnah.com/muslim/51/2
wszystko to jest sahih a więc autentyczne… oto werset koranu który o tym mówi…sura 65:4 oraz 33:49
jeśli obejrzysz szczegółowy film o pedofilii w islamie to tam jest wszystko bardzo dokładnie podane
link pod filmem https://www.youtube.com/watch?v=Qy70OOHqlQE SZCZEGÓŁOWY FILM O PEDOFILII W ISLAMIE: http://www.youtube.com/watch?v=Qy70OO… Właśnie ( http://www.barenakedislam.com/ ) ogłosili, że FB cenzuruje antyislamskie wpisy. Big Brother czuwa.

Kula Lis 65 06.09.2015 22:07:11

@Halszka 22:21:50

Niemiecki dziennik krytykuje Polskę. “Odmowa pomocy jest zdradą wartości UE”…Imigranci u bram Europy

drukuj 07 września 2015, 7:23
Niemiecki dziennik krytykuje Polskę. “Odmowa pomocy jest zdradą wartości UE”
Niemiecki dziennik krytykuje Polskę. “Odmowa pomocy jest zdradą wartości UE”
Foto: PAP / EPA | Video: Reuters TV
“Jeśli chodzi o uchodźców, Europa jest konglomeratem narodowych egoistów”
Niemiecki dziennik “Sueddeutsche Zeitung” zaapelował do krajów Unii Europejskiej o przyjęcie uchodźców z Syrii. W przeciwnym razie Europa “udławi się skąpstwem i hipokryzją” a “Europa orbanowska” przestałaby być UE. Odmowa pomocy ze względu na religię jest zdradą wartości – uważa dziennik.

“Kryzys w Grecji był prologiem; dopiero teraz UE stanęła przed największym wyzwaniem. Stawką nie jest już euro i unia walutowa, lecz ludzie znajdujący się w wielkiej potrzebie. Chodzi o odpowiedź na pytanie, czy Europa jest w stanie i czy chce zapewnić przeżycie setkom tysięcy uchodźców” – pisze w poniedziałek publicysta “SZ” Heribert Prantl. Fundamentalne europejskie zasady
Unia Europejska liczy 510 milionów mieszkańców – przypomina niemiecki dziennikarz, zaznaczając, że udzielając schronienia nawet dwóm czy trzem milionom uciekinierów z Syrii Europa “nie udławi się”. “Ta Europa udławi się, jeśli ich (uchodźców) nie przyjmie; udławi się swoim skąpstwem, swoim narodowym egoizmem i hipokryzją” – ostrzega Prantl.

Jego zdaniem kryzys migracyjny pokaże, czy fundamentalne europejskie zasady mają jakąś wartość, czy też są już tylko “zbiorem sloganów”.

“Jeżeli należące do jądra Europy Węgry i Polska nie chcą przyjąć ludzi będących w potrzebie, ponieważ wyznają oni niewłaściwą religię, to jest to zdrada stanu wobec wartości, dla których powstała Unia Europejska” – pisze Prantl.

Publicysta podkreśla, że taki sposób myślenia oznacza cofnięcie się do czasów przed pokojem westfalskim (wielostronny układ, który zakończył wojnę trzydziestoletnią 1618–48; zapewnił luteranom i kalwinom wolność wyznania – PAP). “Konglomerat narodowych egoistów”
Prantl pisze, że zasada ochrony godności człowieka należy do fundamentalnych zasad europejskich. “Jeżeli te wartości przestały mieć znaczenie, to Europa nie zasługuje na dalsze życie. Prawo Europy nie jest prawem silniejszego. Europa opiera się na sile prawa, a prawo azylowe należy do fundamentalnych gwarancji europejskiego prawa – czytamy w “SZ”. Autor komentarza wyraża ubolewanie, że Europie nie udało się stworzyć jednolitego prawa azylowego. “Jeśli chodzi o ochronę uchodźców, Europa nie jest Unią, lecz konglomeratem narodowych egoistów” – ocenia publicysta.

“Europa orbanowska” przestałaby być Europą – uważa Prantl. Obowiązkiem UE jest udzielenie azylantom solidarnej pomocy. Jego zdaniem Niemcy nie powinni jednak uzależniać swojej pomocy od postawy innych krajów. “Jeżeli wszyscy będą czekać, aż ktoś inny zacznie, to w końcu nikt nie zacznie” – cytuje Prantl fragment ulotki rodzeństwa Scholl (monachijskich studentów, skazanych w czasie II wojny na śmierć za opór przeciwko Hitlerowi – PAP). Te słowa nie są, zdaniem komentatora, eksponatem w muzeum oporu przeciwko Hitlerowi, lecz każdy – także szefowie państw i rządów UE – musi zastanowić się, co one dziś oznaczają.

Nowy wizerunek Monachium?
Prantl chwali Niemcy za zaangażowanie w pomoc Syryjczykom. Postawa wolontariuszy jest “wzruszająca, wspaniała, historyczna”. Jego zdaniem Monachium, do którego przyjeżdża większość uchodźców, może stać się symbolem.

Publicysta przypomina, że stolica Bawarii była w 1938 roku miejscem konferencji monachijskiej, która odbyła się “pod dyktando Hitlera” i zapoczątkowała rozbicie i upadek Europy. Dziś Monachium może zapoczątkować nową dobrą tradycję i stać się symbolem ochrony i pomocy – czytamy w poniedziałkowym “Sueddeutsche Zeitung”. Ps. Czekam na pierwsze wieści ze wschodnich landów jak uchodźców ”tolerancyjni Niemcy” przyjęli ;))) Nawet Syryjczyk pogardzi państwem gdzie emeryt dostaje 600 PLN na przetrwanie i czas zastanowić się nad problemem tego emeryta czyli sprawiedliwym podziałem budżetu gdzie każdy potrzebujący otrzyma pomoc bo pieniądze są i czas je zacząć sprawiedliwie dzielić.

Kula Lis 65 07.09.2015 09:26:55

@Halszka 22:21:50

Złoty Świt przywraca porządek w greckich miastach….Miejscowość Skala była w ostatnich tygodniach świadkiem ataków na Greków ze strony imigrantów oraz cygańskich koczowników. Odpowiadając na prośby mieszkańców działacze Złotego Świtu, wśród nich parlamentarzyści, zorganizowali otwarte spotkanie oraz przemarsz głównymi ulicami miasta. Widok setek nacjonalistów broniących praw Greków sprawił, iż ataki przestępczych nomadów ustały.

Podobnie wyglądała sytuacja w mieście Trapezonti.

Podczas spotkania z funkcjonariuszami ateńskiej policji, parlamentarzyści Złotego Świtu otrzymali wiele podziękowań i wyrazów poparcia za dotychczasowe działania. Greccy narodowi rewolucjoniści podkreślali, iż niezmiennie będą działać zgodnie z zasadą „sami przeciwko wszystkim”.

Jesteśmy antykapitalistami, antykomunistami, wierzymy w państwo narodowe. Nasz cel jest prosty: Grecja ma należeć do Greków. Nie możemy spocząć na laurach po chwilowym wyborczym sukcesie. To nie jest istotą naszej walki. Cel Ruchu nie może być inny, niż zerwanie kajdan trzymających grecki naród w uścisku międzynarodowego syjonizmu i lichwiarzy. Złoty Świt spluwa na wszystkich skorumpowanych polityków i nie zapomni im zdrady, która doprowadziła kraj do ruiny. https://youtu.be/_4woedEv8eY

Kula Lis 65 07.09.2015 10:00:43

@Halszka 22:21:50 Jaka będzie nowa Europa?

Celowo czy przez przypadek? Gdy mamy do czynienia z wypadkami wykraczającymi poza codzienność, zwykle zadajemy sobie takie pytanie. Czy to coś dzieje się jako wypadkowa różnych głupot, czy też jest w tym jedna ręka?

Wojny, niepokoje społeczne, rewolty, bunty, powstania, rewolucje… Spontan, czy zdalne sterowanie?
Patrząc na tłumy ludzi zalewające dzisiaj Europę, po tym jak celowo zdestabilizowano kilka bliskowschodnich i afrykańskich krajów, trudno nie zadawać sobie pytania, czy jest to tylko niezamierzony skutek tamtych działań, czy może jest w tym szaleństwie metoda zmiany oblicza Starego Kontynentu.

A może jedno i drugie. Jak przy wszystkich tego rodzaju wypadkach – patrz pierwsza wojna światowa – można wskazać na procesy, które „wyrwały się spod kontroli”, na których różne „grupy zainteresowań” surfują jak na oceanicznej fali. Jedno wszak jest pewne, wielu inżynierów społecznych uważa wielkie tragedie za konieczną osnowę budowy nowego porządku, za „katalizator” nowego, które i tak musi przyjść. Przyszłość – jak wiadomo – rodzi się w bólach, a czasem też poród trzeba sprowokować; ba, mówi się nawet, że dzięki takim prowokacjom, udaje się unikać lub ograniczać ofiary, „zmniejszać koszty ludzkie”…

Anarchiści XIX wieku twierdzili, że nowy, lepszy świat może się narodzić wyłącznie na gruzach starego porządku, dlatego usiłowali bombami doprowadzić do chaosu. Dzisiejsi „anarchiści” już nie są naiwni i planują przyszłe wypadki przy pomocy nowoczesnych metod.

Oczywiście, gdybyśmy wierzyli w teorie spiskowe, warto byłoby przypomnieć powiastkę o frustracji kierowników systemu.

Chodzi o to, że zwykły Kowalski nie docenia, ile dla niego robią elity kierujące światem; tankuje sobie benzynę na stacji jak gdyby nigdy nic, pije czystą wodę, mieszka w logistycznie skomplikowanych wielomilionowych metropoliach, wymagających ciągłego czuwania służb, traktuje energię elektryczną i ciepłą wodę w kranie jak powietrze, tanią żywność w supermarketach uważa za prawo człowieka i jeszcze ma czelność narzekać i raz po raz swoją niesubordynacją płynącą z głupoty i niezrozumienia, sypać piasek w tryby systemu.

Przecież gdyby nie system, to tacy Kowalscy, kierujący się na co dzień plątaniną prostych instynktów i żądz pacyfikowanych przez przemysł rozrywkowy i mass media – pozabijaliby się według jakiegoś mad-maxowego scenariusza.

To nasi oświeceni kierownicy kombinują za nas, skąd wziąć energię za 50 lat, jak ograniczyć nadmierny wzrost urodzeń i posprzątać planetę.

Oni czasem są niewdzięcznością po prostu zmęczeni.

Dlatego niektórzy z nich gotowi są machnąć ręką – niech będzie chaos, niech będzie NIC, niech ludzie mrą jak mrówki – sami wtedy przyjdą prosić o obietnice bezpieczeństwa i stabilizacji, sami grzecznie usiądą na wskazanym miejscu.

No, ale to jest teoria spiskowa. Trudno zaś za „spiskowe” uznać słowa jednego z czterogwiazdkowych generałów USA… Generał Wesley Clark, który dowodził wojną powietrzną przeciwko Jugosławii w 1999 roku, w przypływie szczerości stwierdził, że „w ciągu pięciu lat Stany Zjednoczone zamierzają kopnąć w tyłek siedem państw (We are going to take out seven countries in 5 years, starting with Iraq, then Syria, Lebanon, Libya, Somalia, Sudan and, finishing off Iran).

Wówczas (a był rok 2007) słowa te wywołały śmichy-chichy; dzisiaj może można by polemizować z zestawioną listą, ale mniej więcej pokrywa się ona z obszarem, gdzie USA są zaangażowane w różne kampanie.

Czy rozwalając Libię, małpy polityki zachodnioeuropejskiej były aż tak głupie, by sądzić, że usunięcie Kadafiego przyniesie w tym kraju liberalną demokrację i prosperity (notabene istniejące już od dawna za Kadafiego)? Czy politycy Zachodu nie dysponowali informacjami wywiadu, opiniami ekspertów?

No pewnie dysponowali i wiedzieli, że napad na Libię to stworzenie kolejnego państwa „upadłego”.

Dlaczego więc to zrobili?

Po pierwsze, dlatego, by wyeliminować Libię, jako regionalnego gracza; by usunąć przeszkodę. Po to zrobiono to wobec wszystkich innych państw obejmowanych sponsorowanymi „rewolucjami”, od Egiptu, po Ukrainę.

W rozgrywkach globalnych nie liczy się cierpienie, bo kierownicy systemu racjonalizują śmierć zwykłych ludzi – podobnie jak terroryści – niewinni muszą umierać dla powstania lepszego jutra.

Pozwala to określać setki tysięcy zabitych i zamordowanych w Iraku czy w Syrii jako collateral damage, takie po prostu oops, śmierć przy okazji.

Co ciekawe, o ile wcześniej kryzys imigracyjny Europy pokazywano przede wszystkim na obrazkach spragnionych europejskiego socjalu Murzynów prących z wnętrza Afryki via Libia ku brzegom słonecznej Italii, o tyle teraz uwagę kieruje się przede wszystkim na Syrię. Sugeruje się, że przede wszystkim stamtąd ludzie uciekają. Stwarza to uzasadnienie szerszego zaangażowania Zachodu i dokończenia akcji obalania rządu Asada.

Argument idzie tak: – Musimy zlikwidować źródło, dlatego demokracja musi wygrać w Syrii. Stany Zjednoczone już zapowiedziały dodatkowe dostawy uzbrojenia. Problemem pozostają Rosja, Iran i Chiny, które nadal wspierają Asada. Wygląda na to, że prowadzona tam proxy-wojna o nowy porządek globalny zostanie podgrzana do nowej temperatury.

Kryzys imigracyjny pokazuje też, że potrzebna jest nowa, bardziej asertywna Europa, i projekt Unii Europejskiej musi być skutecznie realizowany. Europa musi być rządzona jak jedno państwo, czas skończyć z „podziałem dzielnicowym”.

Wrzód unijny musi pęknąć i fala imigrantów może się tutaj okazać zbawiennym katalizatorem. A jaka będzie nowa Europa? Kowalskiemu może się bardzo nie podobać. Ale co z tego?

Andrzej Kumor

Kula Lis 65 07.09.2015 10:25:15

@Halszka 22:21:50

Sprawdzeniem “kontrwywiadowczym” należy najpierw objąć arcybiskupa Gądeckiego, który wezwał wszystkie parafie do udzielania pomocy “uchodźcom”. Pożytecznych idiotów nigdy w naszym Kościele nie brakowało, ale takich szkodliwych apeli także nigdy nie wygłaszali.

Kula Lis 65 07.09.2015 11:46:29

Opublikowano za: http://spasowska.neon24.pl/post/125450,list-do-aktywistki-proimigracyjnej

PS. Polecamy obejrzeć lub przeczytać, dociekliwie przeanalizować i zestawić w pełny obraz myśli zawarte w materiałach poniższego zestawienia . Przykłady ze Szwecji są ostrzeżeniem, co nas czeka, jeśli nie „wyskoczymy z garnka”. Kolejne teksty pokazują multikulturalizm, którego elementem jest też obecna intensywna imigracja, jako narzędzie podboju Europy. Następne teksty objaśniają, kto tym steruje i prezentują dwa kierunki uniknięcia tego podboju oraz skutków upadku zdegenerowanej cywilizacji Zachodu. Mądra myśl Konfucjusz sprzed 2500 lat mówi, że „ Kto nie myśli daleko, ma kłopoty blisko”. Zalecamy więc czytanie i analizowanie w podanej kolejności i to nie raz.

 1. Krzysztof Jackowski: Programowanie umysłów i „gotowanie żaby” – PRZESŁANIE NA 2016 r. : https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/krzysztof-jackowski-programowanie-umyslow-i-gotowanie-zaby-przeslanie-na-2016-r/
 2. POSTĘP CZY PODSTĘP PO SZWEDZKU : https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/postep-czy-podstep-po-szwedzku/
 3. Samozagłada Szwecji i Europy: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/samozaglada-szwecji-i-europy/
 4. DLACZEGO ŻYDZI CHCĄ MIESZAĆ RASY (MULTIKULTURALIZM): https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/dlaczego-zydzi-chca-mieszac-rasy-multikulturalizm/
 5. MULTIKULTURALIZM jako nowoczesne narzędzie destrukcji państw narodowych, oraz ras !: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/multikulturalizm-jako-nowoczesne-narzedzie-destrukcji-panstw-narodowych-oraz-ras/
 6. Rozumiecie teraz dlaczego nazywam ich ścierwo-mediami? Bo kreują wojnę i ludobójstwo : https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/rozumiecie-teraz-dlaczego-nazywam-ich-scierwo-mediami-bo-kreuja-wojne-i-ludobojstwo/
 7. Watykan i hierarchia Kościoła Katolickiego wspiera islamski, multikulturowy podbój Europy: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/watykan-i-hierarchia-kosciola-katolickiego-wspiera-islamski-multikulturowy-podboj-europy/
 8. Dyktat Rotszyldów: „Co najmniej milion ludzi rocznie – to koniec waszej Europy!!!” cześć 1 i 2 na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/dyktat-rotszyldow-co-najmniej-milion-ludzi-rocznie-to-koniec-waszej-europy/
 9. Dyktat Rotszyldów (3) – “Precz z tymi granicami!!!”: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/dyktat-rothschildow-czesc-3-precz-z-tymi-granicami/
 10. Przywódca Iranu obnaża obłudę Zachodu: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/przywodca-iranu-obnaza-oblude-zachodu/
 11. Ponadczasowa twórczość Dmowskiego jest bronią wobec żydomasońskiego multikulturalizmu i globalizmu: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/ponadczasowa-tworczosc-dmowskiego-jest-bronia-wobec-zydomasonskiego-multikulturalizmu-i-globalizmu/
 12. Zachodnia demokracja = prawo legalnej korupcji dla władzy: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/zachodnia-demokracja-prawo-legalnej-korupcji-dla-wladzy/
 13. Dokąd zaprowadzi nas Waszczykowski ?: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/dokad-zaprowadzi-nas-waszczykowski/
 14. Anna Raźny: Polska na peryferiach Europy: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/prof-anna-razny-polska-na-peryferiach-europy/
 15. Komisja Europejska finansuje podbój multikulturowy Europy: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/komisja-europejska-finansuje-aktywistow-proimigranckich/
 16. III RP – perspektywy roku 2016 i dalszych: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/iii-rp-perspektywy-roku-2016-i-dalszych/
 17. Jacek Andrzej Rossakiewicz: WOJNA CZY POKÓJ W EUROPIE? : https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/jacek-andrzej-rossakiewicz-wojna-czy-pokoj-w-europie/
 18. Głos Winnetou: Los Indian – przestroga. Odwróćmy się od Zachodu – ratunek na Wschodzie: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/glos-winnetou-los-indian-przestroga-odwrocmy-sie-od-zachodu-ratunek-na-wschodzie/
 19. Czy konsument jest jeszcze człowiekiem, czy już biorobotem ?: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/czy-konsument-jest-jeszcze-czlowiekiem-czy-juz-biorobotem/
 20. dr Krzysztof Lachowski: Przemiany świadomości i paradygmatów: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/dr-krzysztof-lachowski-przemiany-swiadomosci-i-paradygmatow/

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści, zaoszczędzi czytania co najmniej kilku tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Wypowiedz się