Szokująca, brutalna prawda o hucpie w marcu 1968 r. i sprawcach terroryzmu na świecie.

Żydzi i plany z 2012

Publikujemy BARDZO WAŻNE nagranie  ze Sławomirem Zakrzewskim i  Syryjczykiem AL MALAZI NABILEM o prawdziwej historii marca 1968 r., aktualnym cyrku medialnym i politycznym związanym z ustawką dotyczącą ustawy o IPN oraz fałszywych żydach, nie mających żadnych “korzeni” z obszaru Izraela i Palestyny, a także przyczynach i sprawcach terroryzmu na świecie.

W marcu 1968 r. Władysław Gomułka uniemożliwił Żydom wdrożenie dziedziczenia przez nich władzy w Polsce.

Po krwawym wdrożeniu żydo-komunizmu w latach 1944-1956 i częściowym odsunięciu ich od władzy przez Władysława Gomułkę po październiku 1956 r., chcieli znowu przejąć pełnię władzy w Polsce i utrwalić dziedziczne jej pełnienie  przez Żydów pod polskimi nazwiskami w Polsce.
W tym celu chcieli za pomocą tej rewolty zastąpić Władysława Gomułkę na funkcji I Sekretarza PZPR przez Antoniego Zambrowskiego – zbrodniarza i kryminalistę żydowskiego.
Proceder dziedziczenia władzy przez żydów dopiero wdrożyła Solidarność, zwłaszcza po 1989 r. Prezydent Lech Kaczyński potwierdził  to w czasie jednej z oficjalnych wizyt w Izraelu słowami, że JEGO PIERWSZĄ OJCZYZNĄ JEST IZRAEL, a w czasie innej powiedział, że Wojsko Polskie przebywa w Iraku i Libanie ze względu na interesy Izraela i wszystko jedno, kto w Polsce wygra wybory, bo i tak Wojsko Polskie będzie nadal stało na straży syjonistycznych interesów. Taka jest istota  żydowskiej demokracji w Polsce – Rzeczpospolita Polska ma służyć dziedzicznym żydowskim interesom, niezależnie od tego, jaka żydowska frakcja rządzi Polską: “S”, OKP, PC, UD, UW, AWS, POPiS. Całość na wypowiedzi na linku: https://www.youtube.com/watch?v=9yXCru9M2P0
Rewolta marcowa miała też na celu uniemożliwienie Władysławowi Gomułce normalizacji stosunków z Niemcami poprzez doprowadzenie do uznania Granicy na Odrze i Nysie Łużyckiej przez rewizjonistyczne Zachodnie Niemcy.
Także List Biskupów Polskich do Niemieckich, nie podpisany przez Kardynała Prymasa Stefana Wyszyńskiego, miał także  na celu zablokowanie tej normalizacji, co było sprzeczne Racją Stanu  Państwa i Narodu Polskiego !!!
Wydarzenia marcowe z 1968 roku były też odwetem za zerwanie stosunków dyplomatycznych z Izraelem po wojnie Izraelsko Arabskiej w 1967 roku .
Podobne wydarzenia wywoływane przez syjonistyczną młodzież żydowską w  wielu innych państwach europejskich, na fali uniesienia spowodowanego zwycięstwem armii Izraelskiej nad armiami Państw Arabskich, miały na celu pełne przejęcie władzy w tych krajach przez Żydów.
Przykładem może być Francja, gdzie te wydarzenia były skierowane przeciwko Prezydentowi Francji Charlesowi de Gaulle, doprowadzając w efekcie do jego usunięcia, czy też w Czechosłowacji, gdzie udało się przeprowadzić przewrót jako efekt tzw. „Praskiej Wiosny”.

Wypowiedz się