PiS chce naprawdę oddać Polskę Żydom !

Tajny dokument polskiego rządu potwierdza, że chcą oddawać 100 proc. majątków

Dziennikarze wp.pl dotarli do utajnionego dokumentu Prokuratorii Generalnej, która zawiera propozycję kompromisu z Izraelem. Założenia dokumentu sugerują, że ustawa reprywatyzacyjna powinna umożliwić zwracanie majątków ze 100 proc. rekompensatą (dot tej pory zakładano 20 proc.) lub całych nieruchomości!

Prace nad ustawą reprywatyzacyjną, która ma zakończyć kwestię roszczeń majątkowych przejętych przez państwo po wojnie, zostały wstrzymane po krytyce najważniejszych jej zapisów przez Izrael i Stany Zjednoczone. Chodziło głownie o ograniczenie kręgu spadkobierców jedynie do najbliższej rodziny, zakaz zwracania majątków w naturze i ograniczenie rekompensat do 20 proc. wartości majątku.

Projekt na polecenie premiera Morawieckiego został cofnięty z komitetu stałego rady ministrów, który przygotowuje obrady rządu, do ministerstwa sprawiedliwości, gdzie powstał. Premierowi nie podobał się całkowicie kształt tego projektu.

Według informacji Wirtualnej Polski, projekt może wrócić w zmienionym kształcie, a propozycja wniesienia rewolucyjnych poprawek została zawarta w opinii sporządzonej w Prokuratorii Generalnej.

Prokuratoria potwierdziła istnienie dokumentu, jednak został on utajniony.

Dziennikarzom wp.pl udało się dotrzeć do głównych założeń dokumentu.

Zgodnie z nimi przez rok od wejścia w życie ustawy reprywatyzacyjnej będzie można uzyskać 100 procent wartości utraconej po wojenni nieruchomości. Do tej pory mówiło się o maksymalnie 20 – 25 proc.

Opinia PK zakłada także pełny zwrot przejętych przez państwo nieruchomości, co wcześniej wykluczano.

– To daleko idące zapisy. Mogą się spotkać z oporem. Dla Izraela istotny jest zapis dotyczący obywatelstwa. Być może powinien być zmieniony – powiedział dla wp.pl informator zbliżony do rządu.

Zgodnie z wcześniejszym projektem Ministerstwa Sprawiedliwości prawo do rekompensaty miało przysługiwać tylko Polakom pod warunkiem, że w chwili nacjonalizacji odebrany grunt też należał do obywatela polskiego.

O powyższym problemie alarmował wiele razy redaktor Stanisław Michalkiewicz.

Źródło: wp.pl

WYBRANE KOMENTARZE

kibol 02/03/2018 at 12:42

Tak, tak. Tak działa żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.

Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób!
Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami.
Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

Jwhsh 02/03/2018 at 12:55

Jestem Polakiem z dziada pradziada ale ateista. To czyni mnie gorszym i tylko z kościoła można wynieść prawdy życiowe?

  1. 02/03/2018 at 17:50

masz pecha. straty niestety muszą byc. a my Polacy, my musimy pilnować Polski a przypilnować mozna przez odpowiedni dobór ludzi do władzy, najbardziej bezpieczny jest własnie przez kontrolę metryki chrztu do co najmniej czterech pięciu pokolen wstecz /archiwa parafialne/ oraz nieodłącznie, aktywne uczestnictwo kandydata we Mszach sw., nabożenstwach w KK, co oczywiscie musi jeszcze potwierdzic proboszcz!a ty, no cóz, nie musisz się pchac do rządzenia w Polsce!

Polak 02/03/2018 at 16:38

Masz rację Polska rządzą Żydzi chazarscy ścierwo z wyłudzonym polskim obywatelstwem Polska nadal jest zniewolona okupowana Polska rządzą Żydzi chazarscy zdrajcy narodu Polskiego Polaków i interesu Polskiego

West 02/03/2018 at 13:04

Co wy piszecie? Jeśli mają oddawać 100 % szanowanych majątków wszystkim spadkobiercom, to bardzo dobrze. Natomiast pytanie, Czy chcą zwracać majątek nie mający spadkobierców organizacjom żydowskim?

zenek 02/03/2018 at 14:06

No właśnie, to ci skandal – oddać majątek właścicielom lub spadkobiercom. Co to za różnica, czy właścicielem jest Polak, Żyd czy Chińczyk? Skandaliczny był projekt Jakiego. To nie był projekt reprywatyzacji, tylko usankcjonowania komunistycznej nacjonalizacji, a za niezwrócony majątek, mieliśmy te 20 % w podatkach zapłacić my, żeby sobie Państwo mogło korzystać jak gdyby nigdy nic z ukradzionego mienia i brać czynsze od lokatorów w nieswoich kamienicach. Szkoda tylko, że rząd nie robi tego pod wpływem Polaków, tylko obcokrajowców. Ten portal to coraz większa żenada. Z wolnością ma niewiele wspólnego.

? 02/03/2018 at 15:15

Skandalem jest to, że Żydki mają dostać 100% majątku, a Polak 0-20%.

  1. 02/03/2018 at 18:08

zydzi już dostali spłatę swoich majątkow w dolarach!!! komunisci rządzący w Polsce poprzez 20 lat spłacali im do banków w USA czterdzieści miliardów dolarów w latach pięćdziesiątych szescdziesiątych, siedemdziesiątych XXwieku!! czterdziesci lat temu Polska biedna która musiała sie odbudowac z gruzów spłaciła zydom wszystko cokolwiek tu kiedykolwiek mieli przy czym

NALEZY PAMIĘTAC ZE ICH KAMIENICE BYŁY ZADŁUZONE W POLSKICH BANKACH!!!

A NIEMCY ROZWALILI TE ICH ZADŁUZONE KAMIENICZKI A PO WOJNIE POLACY JE ODBUDOWALI!!!

ZYDZI TU W POLSCE NIC A NIC JUŻ OD 40 LAT NIE MAJA DO ODEBRANIA!!!!! POLACY!!

POLAKOM NIGDY NIC NIE ZWRÓCONO. ANI ZE STRONY NIEMCÓW ODSZKODOWAN POLACY NIGDY NIE OTRZYAMLI, ANI ZE STRONY PANSTWA POLSKIEGO NIE ZWROCONO IM ZABRANEGO PRZEZ KOMUNISTÓW MAJĄTKU!!!

NIECH JUZ NIEUKI SIE NIE ODZYWAJĄ, ZE ZYDOM SIĘ COKOLWIEK NALEZY!!! ONI,ZYDZI, NAWET MORDERCY JAK MOREL, MICHNIK, WOLINSKA I TYSIĄCE INNYCH ZYDOWSKICH KOMUNISTÓW POMIMO, ZE MAJĄ NA SUMIENIU DZIESIATKI TYSIĘCY ZABITYCH POLAKOW, DOSTAWALI /MICHNIK DOSTAJE BO JESZCZE NIE ZDECHL/ DO KONCA SWOJEGO PARSZYWEGO ZYCIA, Z POLSKI EMERYTURY!!!

CI CO ZABILI ROTMISTRZA PILECKIEGO, DANUSIĘ SIEDZIKÓWNĘ DO KONCA DOSTAWALI SOWITE EMERYTURY.

A NAM POLAKOM ZORGANIZOWALI STAN WOJENNY, WIĘZIENI, ZAKAZ STUDIOWANIA LUB TOTALNE OGRANICZENIE MIEJSC NA STUDIACH DLA POLSKICH DZIECI W LATACH SZCZEGÓLNIE SIEDEMDZIESIATYCH I OSIEMDZIESIĄTYCH. ZORGANIZOWALI NAM GŁÓD I KARTKI NA CUKIER, KARTKI NA MIĘSO I NA PASZTETOWĄ, KARTKI NA BUTY, KARTKI NA MYDŁO, KARTKI NA SRODKI PIORĄCE, ITD!!

bags 02/03/2018 at 20:39

Depopulacja Polaków trwa w najlepsze…

an 02/03/2018 at 21:49

Ty durniu, chodzi o mienie bezspadkowe

Gabor 02/03/2018 at 14:31

Nie ma co się łudzić, socjaliści z PiSu nie różnią się od socjalistów z PO itp. grają inaczej ale to ciągle ta sama gra, gdzie główna zasada to kopiemy się do kostek, jak mawia p. Michalkiewicz. I pamiętajmy że prawo własności przysługuje jednostkom, a nie społecznością.

IrekW 02/03/2018 at 15:08

Prawo własności nie zależy ani od wyznania, ani od narodowości czy obywatelstwa!

Jan 02/03/2018 at 15:27

Te procenty wynikały ze stanie w jakim nieruchomość się znajdowała. Często ruina po pobycie armii czerwonej.

sslyk 02/03/2018 at 15:51

A dlaczego ktoś miałby być proPiSowski? Już dwa lata rządzą i co? Gdzie jest dostęp do broni dla wolnych Polaków? Gdzie wolność gospodarcza? Zamiast tego wszędzie Ukry i coraz więcej ciapatych na ulicach. Nikt nie siedzi a Adrian blokuje wszystko co się da aby utrzymać status quo.

Polak 02/03/2018 at 17:04

Żyd żyda pogania dla żyda wszystko dla Polaka goja gowno od 1945r nie rządził w tym kraju rodowity Polak dudus też żydek jak i jego poprzednicy pan Wałęsa też żydek nie ważne czy po PiS to tylko teatrzyk dla głupich gojow przez te żydowskie chamstwo Polska Polacy są podzieleni bo łatwiej rządzić omamionymi skluconymi gojami mordy sobie wycieraja konstytucja i to wszyscy czy po czy PiS robią szopkę a głupie goje dają się dymac bez buntu narodu powstania nic w tym kraju się nie zmieni .

Ustawa 1066 zezwala obcym wojskom wjechać i strzelać do obywateli polskich w obronie rządu przed Polakami po to jest ta ustawa gdyby naród końcu się zjednoczył i wymowil im posłuszeństwa zbuntowal się wraz z częścią wojska i innych służb mundurowych to załatwione nas obcymi.

Proszę poczytajcie o 1066 i stwierdzi każdy kto tu jest kim i czy polska jest suwerena wolna bo nie jest i nie będzie puki Polacy nie przejrza nie uświadomia sobie że mają mamy wroga wewnętrznego który niszczy nas kraj nas od środka.

Nazywają się elita Polakami patriotami a to zwykle chazarskie żydostwo. Bo prawdziwi Polacy patrioci co walczyli za ten kraj za nasza wolna Polske którzy odbudowywali ja i budowali do dziś podnosili z kolan po wojnie to oni dziś stoją w kolejkach u lekarzy w aptekach i kupują leki zamiast chleba kupują leki zamiast opłacić rachunki nie żyją lecz wegetuja i czekają na śmierć bo państwo nie dba o nich, bo żyd o Polaka nie zadba zamiast emerytur dostają jałmużnę zamiast dać im leki nie opodatkowane ucinają leki refundowane zamiast tego oddają Polski majątek w obce ręce zamiast dać elicie bo to jest elita tego kraju dają po 100 mil zł na cmentarze żydowskie po 100 euro żydom płacimy wypeedzonum z Polski przez innych żydów ponad miliard złotych leci do Izraela, a nie do kieszenie emerytów ile by mieli jak by co roku dawać ten miliard do emerytur czy poziom życia czy jesień ich życia nie była by godniejsza sami zdecydujcie czy kłamie czy napisałem wam prawdę wszystko możecie sprawdzić chodźmy pójść rano do najbliższej apteki

agent izrahelsko-hamerykanski karakan kalsktein mały chuj 02/03/2018 at 17:40

żydowskość śmierdzi. jebać wszystkich żydów, a kto sprawiedliwy z nich się nie obrazi na to.

Taxi 02/03/2018 at 21:43

Temat ukartowany od lat. I jeszcze będą się po wszystkim tłumaczyć że chcieli dobrze a wyszło jak zwykle.

polacy 02/03/2018 at 22:17

Jasny gwint,, poprzednicy chcieli sie zjednoczyc z niemcami jak to mowil Walesa, PIS chce lacznosci z Zydami, toz to ten rzad jest do wymiany wszyscy musimy glosowac tylko na II RP tam byli Polacy i rzad musi byc tylko Polski zadnych innych partii i obcych w rzadzie, niech sie polacy zjednocza i glosuja na II RP tylko polska

Ogrodnik 02/03/2018 at 22:40

Trza się pakować i opuszczać Polin.

Remek 03/03/2018 at 13:47

Niech .Niemcy, Austria, Rosja i żydzi płacą!

Andrzej 03/03/2018 at 14:13

Jaki miał dobry pomysł ale jeśli spróbują faktycznie oddać 100% majątków POLSKICH  Żydów w ręce obcokrajowców to wyjdą ludzie na ulicę wytargać tych rządzących od ich koryt i dadzą Pstryczka.

wojgrod 03/03/2018 at 22:10

To ruch samóbojczy PISu, straci swój elektorat na południu i przegra kolejne wybory, starsze osoby z opowieści swoich rodziców dokładnie pamiętają bezwzględne zachowanie Żydów wobec chłopów Galicyjskich. Lepiej niech od razu oddadzą władze PO.

Opublikowano za: http://nczas.com/2018/03/02/pis-chce-naprawde-oddac-polske-zydom-tajny-dokument-polskiego-rzadu-potwierdza-ze-chca-oddawac-100-proc-majatkow/

Od Redakcji KIP:

Informacje z tego tekstu należy powiązać z:

I. Bardzo mocną, następną na stronie, wypowiedzią 6 minutową Jerzego Zięby w maju br., na temat największego problemu w Polsce, a mianowicie kwestii żydowskiej, bez załatwienia której nie da się rozwiązać innych problemów w Polsce. Zrozumiał to poprzez własne doświadczenie Pan Jerzy Zięba – autor Ukrytych Terapii – że próby rozwiązania spraw zdrowego żywienia i zachowania zdrowia Polaków napotykają barierę MURU – od którego odbijają się jak przysłowiowy „groch od ściany” wszelkie inicjatywy i petycje do obecnych władz. Całość wystąpienia wraz poparciem ogromnej ilości komentatorów ( przytaczamy tylko niewielką cześć) jest na linku:

Jerzy Zięba, a sprawa żydowska

II. Zamieszczamy także cały zestaw innych artykułów na naszej stronie, które dość wszechstronnie dokumentują działania, także obecnego rządu, nie pozostawiając żadnych wątpliwości dla ludzi samodzielnie myślących:

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkudziesięciu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

 

Wypowiedz się