SATANISTYCZNY HOLOKAUST- 85% LUDNOŚCI z użyciem IZRAELSKIEJ BRONI 5G ! – Ewa Pawela

Satanistyczne gigantyczne ludobójstwo na skalę planetarną, za pomocą broni wynalezionej przez naszego „WIELKIEGO PRZYJACIELA” czyli IZRAEL  i za pomocą chińskiej firmy Huawei w Polsce, zostanie zapewne medialnie „osłodzone” przez „polskojęzycznych” rządzących. No bo jak „przyjaciel” to napewno nie on, lecz Chińczycy, albo nawet … kosmici…

A drugi „WIELKI PRZYJACIEL” Usrael, który dał „po łapach” i Izraelczykom i Chińczykom z firmy Huawei, czy chce sam przejąć ten wielki „tort” finansowy dla swoich firm – jak mówią media „głównego ścieku” wlewając szambo do umysłów ludzi ?

Czy może jednak ten „WIELKI PRZYJACIEL” zza oceanu nie tylko zrywa się z „łańcucha”  „WIELKIEGO PRZYJACIELA” z Bliskiego Wschodu, ale dał mu mocno po „łapach” aby temu zapobiec ? Najbliższe miesiące to wyjaśnią.

Odnośnie „PRZYJACIÓŁ”  to należy przytoczyć stare porzekadło: „PANIE BOŻE STRZEŻ MNIE OD PRZYJACIÓŁ,
BO OD WROGÓW OBRONIE SIĘ SAM”.

Redakcja KIP

 

STUDIO – VTV1 Data premiery: 28 sty 2019

UWAGA: Polska strefą wolną od 5G! Międzynarodowa konferencja, Kraków, 28 luty 2019

http://mywolniludzie.net/wydarzenia/p…

Wykład poruszający niesamowite zagadnienia zaplanowanego na masową skalę holokaustu 85% żywych organizmów: W wykładzie m.in: -5G to broń technotroniczna -teoria fizyka dr Barrie Trower’a -koszerne smartfony dla ortodoksyjnych… -STALIN i prąd elektryczny dla Rosji -Elity a depopulacja globu -tylko co ósme dziecko ma być normalne -przekodowywanie kodu genetycznego za pomocą fal radiowych -generatory psychotroniczne -wojna handlowa -chińska afera Huawei w Polsce Wykład prowadziła Pani Ewa Pawela Tytuł prelekcji: „TECHNOLOGIA 5G JAKO BROŃ TECHNOTRONICZNA” Karnawałowy KONGRES ZDROWIA. (ANPOL-Stare Olesno) ponadto: Międzynarodowy Apel o powstrzymanie 5G na ziemi i w przestrzeni kosmicznej: http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_te… Audycja prisonplanet.pl Technotronika: http://www.prisonplanet.pl/audycje/au… Audycja prisonplanet.pl 5G Sieć śmierci: http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_te… Mojmir Babacek, Broń psychotroniczna: http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_te… http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_te… Jan Białek, Tech.Krytyka rozwoju środowiska technologicznego, Wyd.Garda, Warszawa 2017 Uwagi krytyczne do projektu ustawy UD172: Dr Diana Wojtkowiak: http://www.torsionfield.eu/?page_id=242 Dr Barbara Gałdzińska-Calik( Nasze Bielany): https://prawodozycia.pl/services/uwag… Cyberbezpieczeństwo w rytmie sojuszy: https://www.youtube.com/results?searc… Izrael w polityce Chin: innowacje i znaczenie strategiczne: https://www.pism.pl/publikacje/biulet… I o potwierdzenie odbioru. E.P. Wywiady z dr Barrim Trowerem NTV: https://www.youtube.com/watch?v=mElVn… https://www.youtube.com/watch?v=CwpBt…

Wybrane komentarze

Tom 242

Prostując Ewę Pawelę napiszę, ze jest nas ponad 7 miliardów a nie 7 milionów, a elity chcą zredukować liczbę ludności świata do 500 milionów a nie 500 tysięcy. Liczba ludności Polski ma zostać zredukowana do około 15 milionów obywateli, a to oznacza, że albo Ty, albo ktoś z Twoich bliskich zostanie uśmiercony mikrofalami lub innym sposobem z listy, którą nam serwują nasi lokalni sataniści zainstalowani w różnych decyzyjnych miejscach władzy. To co może przynieść światu technologia 5G jeśli pozwolimy zaistnieć jej w formie radiowej, zostało predyktywnie pokazane w kilkunastu filmach, które zostały zrealizowane na zlecenie iluminatów zapowiadających to co dla nas przygotowali. Film „Droga” mówi o dramacie ludzkości, która została zdepopulowana, oraz o wymieraniu wszystkich drzew na świecie. Film „Czynnik kontroli” mówi o tym do czego i jak można wykorzystać tą technologię do sterowania ludźmi zarówno pojedynczymi jak i w skali masowej. Film „Ludzkie dzieci” pokazuje bezpłodną ludzkość, która czeka na wymarcie. Filmów tego typu jest więcej, ale nie pamiętam teraz tytułów. Generalnie plan na kolejne kilkadziesiąt lat, jaki wymyślili i realizują przedstawiciele i reprezentanci sił ciemności na Ziemi, jest bardzo złowrogi. Apokalipsa Jana opisuje, że jeśli by nie nastąpiła ingerencja sił wyższych, które przybędą uratować tych, co jeszcze pozostaną żywi, po tym co ma nastąpić, to nikt nie pozostanie, a to by znaczyło, że skoro inne opisane w tym wiekowym materiale sprawy dzieją się na naszych oczach, to elitom czy też ich mrocznym nieludzkim mocodawcom uda się depopulacja znacznej liczby ludności świata.

Stefan Gutowski  

Te 7 miliardów to dezinformacja! Od 50 lat powtarzają tę liczbę, a tak naprawdę jest nas o wiele mniej … Przecież na świecie ginie tysiące ludzi w tym dzieci…poza tym różne wojny, rewolucje, morderstwa itp. Więc jak nas może być ciągle 7 mld??? Wystarczy logicznie pomyśleć i nie powtarzać  bezmyślnie fałszywe dane… Jest nas przypuszczalnie ok. 2- 3 miliardów (optymistycznie!)

Wuza 8

Wiesz, że uśmiercą świadomych na samym początku…

G87

5G to wstęp do blue beam, głosy w głowie i obrazy na niebie… Plus metale jakie sypią na nas z nieba, to wszystko co nasze organizmy pochłonęły, 5G będzie sterować i nami. Jebać to.

Zwój

Głosy w głowie i coś na niebie, to chyba od dawna ludzie słyszeli i widzieli.

Seed of Light

5G to będzie wyrok śmierci dla ludzi, którzy mają rozruszniki serca. Będą padać jak kawki. Widziałam eksperymenty na 5G z roślinami. Tam gdzie były one potraktowane tą bronią nie wyrastały.

Bozena Cho

Ostatnie zdanie p. Paweli, „ musimy wymusić na naszym rządzie „ Co to znacz wymusić, czyli co?, kim jest ten rząd, ze my Polacy musimy na nim wymuszać, kim oni są? To jest polski rząd, czy wyłącznie sprawuje tu władze na tym terytorium? To my nasz naród mamy z nimi o to walczyć, żeby nas nie uśmiercano, czy ja dobrze to rozumiem ???

Zbyszek

Bozena to nie jest polski rząd jak i poprzednie od lat 70-ch

Magdalena Romanczyk

Bozena Cho ,Tak dobrze Pani rozumie. To jest rząd polskojęzyczny, a nie Polski.. Rząd ten jest ekspozyturą amerykańsko-izraelską.. Realizuje interesy amerykańsko-żydowskie..5G w Polsce nie podobało się Amerykanom ze względu na wojnę handlową z Chinami, nie podobało się też Izraelowi ze względu na utworzenie w przyszłości na terenie Polski Judeopoloni. Pozdrawiam.

Stefan Gutowski

Niestety…zrozumiałaś dobrze! Żydowski (chazarski) rząd NIE JEST POLSKI!!!

Bozena Cho

Cóż to za chory człowiek, który daje łapkę w dół, odnośnie tak ważnego tematu tego programu. Myślę, że musi być to osoba naprawdę chora lub jakaś opętana.

tom tom

5 medalionów jonów ujemnych tworzy ogromną zaporę wobec promieniowania

CUDOKSIĘŻNIK

Czy te 5G jest potrzebne przecież internet śmiga wystarczająco B-).

soszkin sss

tak czy inaczej jest to broń-żydowska… żydzi kontrolują systemy komputerowe, giełdy, procesory, banki centralne, holywood, watykan , waszyngton itd… jest to broń do kontroli gojów i transhumanizmu … tak uważa nawet Trump i chce zablokować rozwój sieci 5G w Polin przez Huawei, chyba ze zainstalują swoją… a z adamowiczem to była ściema jak z kulczykiem… nie było tam żadnej krwi to bzdura… teatr

Nadzieja

Warto mieć w głowie , że karma wraca, więc trzeba mieć wiarę, że będzie dobrze. Jedyne co teraz możemy, to codzienne medytacje, że żyjemy we wspaniałej Polsce . Zdrowi, szczęśliwi, bogaci. To na początek,  a w przyszłości możemy pokojowo wyjść na ulicę i odmienić nasz kraj.

Wuza 8

Chcesz się oszukiwać? Może lepiej ruszyć tyłek i zmienić świat. Patrz – 5G – oni zmienią świat…

Grzegorz Baginski

Elita USA to sataniści, też elita UK

Magdalena Wisniewska

Wolałabym takich chorób nikomu nie życzyć, bo sama cierpię na MCS, wiem jakie to straszne. Ale ludzie są tak głupi i leniwi do nauki i myślenia, że wydaje się, iż tylko własne dotkliwie cierpienie może doprowadzić do zmian w rozumieniu.

Barbara Kamenar

WARTO TEZ ZOBACZYĆ FILM – JEST WOJNA ALEX BERDOWICZ ‚

Marta

czy ktoś może wymienić, te 17 krajów , które maja zostać ocalone przed depopulacja?

Wuza 8

Nigeria, Kanada, Meksyk, IZRAEL, USA, Australia, Indie, Mozambik, IZRAEL, USA, Niemcy, Włochy, WATYKAN, IZRAEL, USA, Jugosławia, Haarp Niestety.. Polski nie ma :C

Zbyszek

oni nie mają duszy

Magdalena Wisniewska

Wszystkim, którzy niedowierzają i lekceważą zagrożenia 5G życzę takich oto CHORÓB (dramatyczne reakcje organizmów na fale EM) po kolei i razem wziętych natychmiast dla nich osobiście i dla ich bliskich: MCS oraz CFS oraz Fibromyalie oraz SM ( MS ) _ ta ostatnia najlżejsza w nagrodę, jeśli zamkną niedouczone a bezczelne pyski.

Wuza 8

Czy skończyła pani wydział fizyki stosowanej? Bo po argumentach mogę stwierdzić, że jest pani osobą bardzo światłą.

Rozkwitający Ogród Kwiatów

Pragnę zwrócić uwagę, że pomyliła się Pani podając liczbę ludności świata oraz planowaną ilość po depopulacji: nie 7 milionów i 500 tysięcy lecz 7 miliardów i 500 milionów. Dziękuję za wykład. Pozdrawiam!

Elżbieta Jankowska

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2019/01/oni-nie-moga-czytac-moich-mysli-prawda.html zamiast szukać wiedzy, śmiej się dalej!

Wuza 8

ŚMIEJ SIE DALEJ, ALE JAK CIE ANTENA SPALI, TO NIKT CI JUŻ NIE POMOŻE ZOSTAN W DOMU PROSZE BO UMRZESZ

Król Artur

Jeśli chodzi na wpływ na nasz rząd, to myślę,  że już jest wpływ totalny przez 5G, co pewnie złośliwi wyznawcy boga, w tym przypadku Izraelczyków, tchórzy co spierdolili i z polski i z Izraela,  bo prawda jest taka a nie inna .To z drugiej strony za pieniądze są sterowani,  jak to słynny Jackob Rothschild powiedział: tak czy inaczej Polacy się nie zgadzają ze śmiercionośnym 5G, a tu mimo wszystko Stany szantażują nas, by zrezygnować  z chińskiego 5G. Myślałem ze USA to przyjaciele i że powiedzą,  że to 5G to zabójca. W Stanach przecież jest to stwierdzone i zabronione,  jak się nie mylę, a tu patrzcie sataniści żydowscy z pierdolcami satanami z pedofilskiej Ameryki kłócą się, kto nas przejmie i wymorduje, pewnie każdy z nich ma swój określony sposób mordu, jaki by nie był,  Polacy wymrą i już wymierają, tak jak moja rodzina przejęta przez satanistów ludojadów w UK, ja dopiero przechodzę MK na dwa sposoby,  ale jestem już słaby, pod ciągłym atakiem, w zrozumiały wam sposób, dlatego mówię wam,  że masowy mord na Polakach jest wykonywany w różne sposoby, duchowy itd. będę walczył z nimi do końca,  aż padnę lub oni

tom tom

no ale to nie wiecie, że 5 medalionów jonów ujemnych tworzy ogromną zaporę wobec promieniowania ??dziwne, przecież jony ujemne są naturalną obroną, a było w NTV…… o co tu chodzi, nie macie mózgów, czy to celowo jest zatajane???

Jaroslaw Czujko

stopthecrime.net

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=3FXdH9jQTSw&feature=youtu.be&t=3094

Wypowiedz się