Dość kłamstw holokaustu

Prezentujemy przedruk tekstu z przed blisko 4 lat ze strony Neon24.pl, w tym samym temacie co poprzedni artykuł o zmarłym profesorze francuskim Robercie Faurissonie.

Redakcja KIP

***

Potrzebny film o ludobójstwie Żydów na Polakach.

Kłamstwo holokaustu jest jedynym historycznym twierdzeniem posiadającym prawną ochronę !!! – ?

Dziwna to „prawda” historyczna, która musi być obwarowana karą więzienia. Nie istnieją wiarygodne dane o likwidacji 6 milionów Żydów w czasie II wojny światowej. I to nie Żydzi doznali największego ubytku swojej populacji w czasie wojny. O wiele większe straty ponieśli Polacy, Rosjanie, inne narody.
(Polacy ponieśli w II w. światowej największe straty ludnościowe – 222 osoby na 1000 mieszkańców, następna w kolejności Jugosławia straciła 108 osób na 1000 mieszkańców, Żydzi są na szarym końcu tej tragicznej listy – „Rachunki do zapłacenia L. Staszyński, s.10)
Nigdy nie istniał plan zagłady Żydów. Istniał natomiast i był realizowany plan zagłady Słowian (Generalplan Ost) opracowany przez żydowskie kierownictwo III Rzeszy.

Procent grup narodowych przeznaczonych do eliminacji oraz wysiedleń na terenach okupowanych, przeznaczonych przez III Rzeszę na niemiecką kolonizację

Grupa narodowa           Procent przeznaczony do eliminacji/wysiedlenia
Polacy                                          80-85%
Rosjanie                                       50-60% przeznaczonych do eliminacji oraz 15% do wysłania na zachodnią Syberię.

Białorusini                                   75%
Ukraińcy                                      65%
Litwini                                          85%
Łotysze                                        50%
Estończycy                                   50%
Czesi                                           50%
Łatgalowie                                 100%

Żydowskie przedsiębiorstwo holokaustu wyłudziło od Niemców ponad 100 mld $USA odszkodowań, ale nawet promil tej kwoty nie dotarł do tych Żydów, którzy przeżyli obozy koncentracyjne i dzisiaj mieszkają w Izraelu.
Żydowskie przedsiębiorstwo holokaustu, w ramach „odszkodowań” chce wyłudzić od Polaków, od ofiar II wojny światowej, 65 mld $USA. Wspomagają ten haniebny proceder żydowskie władze III żydo-RP (jednym z pomocników żydowskich złodziei był prezydent L. Kaczynski).

Antypolski film „Ida” otrzymał Oskara. Film zrealizowany przez Żyda z Wlk. Brytanii, przez syjonistyczne instytucje sponsorowany, w tym przez Polski Instytut Sztuki Filmowej – utrzymywany z pieniędzy polskich podatników! – i przez Żydów nagrodzony. Dlaczego, z jakiego powodu? Ponieważ w treści filmu pada zdanie, że Polak zamordował żydowską rodzinę – film powstał dla tego jednego zdania!

Cała żydo-reżimowa banda, od władz, po żurnalistów ogromnie się raduje, że „polski” film – tak wmawiają Polakom -, dostał najważniejszą nagrodę filmową. Zatem dopowiedzmy: jest to najważniejsza nagroda, ale w żydowskim świecie filmowym całkowicie podporządkowanym syjonistycznej polityce Międzynarodowego Żyda.

Żydo-reżim w Polsce nazywa siebie polskimi władzami. A czy widział ktoś, żeby te „polskie” władze stawały w obronie polskich interesów, żeby walczyły z żydowskimi mediami, które używają terminu „polskie obozy koncentracyjne”, żeby pogoniły tych żydowskich złodziei, którzy chcą wyłudzić od Polaków 65 mld $USA?

Dlaczego „polskie” władze, „Polski” Instytut Sztuki Filmowej nie zainicjują powstania filmu o żydowskim ludobójstwie na Polakach?
W latach 1939 – 53 na terenach przejętych przez ZSRR Żydzi z NKWD wymordowali ok. 2 mln Polaków.
W latach 1944 – 56 żydowskie UB oraz IW w PRL wymordowały ok. 300 tys. – 600 tys. Polaków.

Poniemiecki obóz koncentracyjny, Kl Warschau, funkcjonował w centrum stolicy kraju do 1953r.!!! – nie wolno nam o tym zapomnieć, do póki nie rozliczymy naszych krzywd.

Na tym jednak nie koniec. Od 1990r. (dokładnie od 1980r.) żydo-reżimowe władze realizują (ponownie! po 1956r.) systematyczną likwidację narodu polskiegoludobójstwo -, poprzez likwidację majątku narodowego, miejsc pracy, bezpieczeństwa socjalnego, możliwości rozwoju we wszystkich dziedzinach, ochrony zdrowia, norm moralnych i obyczajowych, poprzez degeneracje oświaty i kultury, itp., itd.

W minioną niedzielę banda czołowych, europejskich syjonistów, wykonujących polecenia z USA, defilowała w Kijowie wspierając politykę Międzynarodowego Żyda – politykę konfliktu z Rosją. Politykę firmowaną na Ukrainie przez dwóch żydowskich złodziei i bandytów, Poroszenkę i Jaceniuka.
Mimo, że cieszą nas zwycięstwa wojsk DRL i ŁRL, zwłaszcza ostatnie – zamkniecie w kotle w Debalcewie żołnierzy ukraińskiego żydo-reżimu wspomaganego przez najemników Międzynarodowego Żyda z NATO -, trzeba uczciwie przyznać, że jak dotąd, to MŻ może na swoim koncie zapisać sukcesy. Udało mu się, bowiem ulokować wewnątrz państw słowiańskich konflikt, który przerodził się w okrutna wojnę, w wojnę, którą MŻ chce rozszerzyć na pozostałe państwa Słowian. Jest to ta sama zbrodnicza polityka MŻ, jaką od dawna stosuje na Bliskim Wschodzie wśród krajów arabskich.

Wiedzmy i pamiętajmy:

Naszym wrogiem nie jest Rosja, nie są Ukraińcy. Naszym wrogiem jest Międzynarodowy Żyd z siedzibą w USA i w UE, jest żydo-reżimowa władza, ich syjonistyczna polityka niszcząca narody i państwa, dążąca do wywołania III wojny światowej.
Jedynym państwem, które może powstrzymać światowy terroryzm Międzynarodowego Żyda jest Rosja pod rządami W. Putina.

Dariusz Kosiur

 https://wiernipolsce1.wordpress.com/

WYBRANE KOMENTARZE

@Autor

Witam, proszę o linki do źródeł na temat finansowaniu Idy. Trochę się tym tematem zainteresowałem i to co znalazłem, to był duński żyd.
Bardzo byłbym Panu wdzięczny za dowód, że ten paszkwil powstał z naszych podatków.

Pozdrawiam

wk..ny 23.02.2015 20:38:50

Syjonistycznych komentatorów-rolli, Cajun i night rat, uspokoję ich plemienną dialektyką

Wielki przyjaciel Polski, Szewach Weiss, mądry niczym rabin, powiedział w publicznej tv kilka lat temu, że „jeżeli Żyd był komunistą i jako komunista dopuścił się zbrodni, to on nie był już Żyd i tej zbrodni nie popełnił jako Żyd” – czyż nie genialna to dialektyka?

Co wy na to, panowie Cajun i night rat? Czujecie się uspokojeni?
Dariusz Kosiur

Rzeczpospolita 23.02.2015 20:39:28

@wk..ny 20:38:50

Nie penetrowałem sprawy tak dokładnie. Natomiast oficjalnie wiadomo, że wsparcie finansowe było ze strony UE (tutaj spróbuję coś znaleźć).
Dosłownie przed chwilą reżyser K. Zanussi w wiadomościach tvp mówił, że film był reklamowany przez zagranicznych sponsorów.

Rzeczpospolita 23.02.2015 20:53:00

@night rat 19:40:05

Nie wpuszczono żyda z tzw. Noworosji – co ty pieprzysz człowieku, nie wpuszczono do Polski nie dlatego, że jest żydem lub nie jest, lecz dlatego, że jest z Noworosji.

lorenco 23.02.2015 21:21:00

@partyzant 21:37:00

„Przedsiębiorstwo Holokaust – 6 milionów kłamstw.
Książka Dona Heddesheimera The First Holocaust: Jewish Fundraising Campaigns With Holocaust Claims During and After World War One, [Pierwszy holokaust: żydowskie kampanie zbierania funduszy z holokaustu podczas i po I wojnie światowej] jest ważnym kawałkiem rewizjonistycznej układanki. Autor przekonująco dokumentuje mnóstwo wcześniejszych prób żydowskich upowszechniania zwodniczej i nieprawdziwej propagandy okrucieństwa przed, podczas i po I wojnie światowej.

Pierwszy holokaust pokazuje zdumiewającą kolekcję wycinków z gazet i artykułów propagandowych od końca XIX wieku, które mówiły o cierpieniach i nadchodzącej eksterminacji europejskiego żydostwa.

W nich odkrywamy, że dziesiątki razy przed II wojną światową Żydzi przywoływali kabalistyczną liczbę “6 milionów”, jako liczbę Żydów na skraju śmierci i destrukcji, w różnych okresach zamieszek i konfliktów w Europie i Rosji.

Niewątpliwie książka demaskuje celowy oszukańczy charakter tych żydowskich kampanii i ataków medialnych, na długo zanim Hitler został kanclerzem Niemiec w roku 1933, zaprojektowanych na wzbudzanie sympatii opinii publicznej i uzyskanie wsparcia finansowego dla żydowskich ambicji politycznych, głównie ustanowienia państwa Izrael.

Obsesyjne posługiwanie się kabalistyczną bajką o “6 mln zmarłych lub umierających Żydach” sprzed co najmniej 40 lat przed II wojną światową, bezpośrednio osłabia i zdradza pojęcie, jak twierdzili, że w latach 1939-1945 w Europie zginęło 6 mln Żydów. To było kłamstwem za pierwszym razem, i jest kłamstwem teraz!

Zachodnie społeczeństwa gojowskie przez dziesięciolecia były zalewane i wszczepiane niekończącym się pokazem hollywoodzkich filmów o holokauście, programów telewizyjnych, “doku-serialami”, książkami i wspomnieniami łączącymi się z obowiązkową“edukacją o holokauście” w północno-amerykańskich i europejskich szkołach.

Głównym zadaniem tej podstępnej globalnej kampanii propagandowej jest tylko pranie nie-żydowskich mózgów i doprowadzenie ich do skrajnego strachu i paraliżu, podczas gdy stajemy się zniewoleni ideologicznie, gospodarczo i fizycznie przez żydowskie plemię. Zorganizowano ją również po to, żeby zdelegalizować wszelką krytykę Żydów i państwa Izrael, oraz omotania nie-Żydów do zaakceptowania pro-żydowskich i pro-syjonistycznych poglądów.

Poprzez nienawistne kłamstwa holokaustyczne, syjonistyczni mitomani uczą masy dzieciaków nienawiści do Niemców, i ogólnie do Europejczyków. Te dzieciaki, nie mające wystarczającej wiedzy i nie umiejące za siebie myśleć, kiedy dorosną, ślepo wierzą w te wszystkie bajki, i nigdy nie kwestionują tego co im powiedziano. Indoktrynacja młodych syjonistyczną fikcją “holokaustyczną” czyni permanentne uszkodzenia w umysłach młodych ludzi.

Karmienie na siłę dzieci i nastolatków przekrętami i kłamstwami o II wojnie światowej, żeby sympatyzowali z żydowskim narodem i zdradzieckimi sprawami żydowskimi, takimi jak syjonizm i komunizm, jest niemoralne, destrukcyjne, szkodliwe i kryminalne. Trzeba z tym skończyć!
Można zadać sobie pytanie: “jakie jest znaczenie liczby ’6 mln’ i skąd się wzięła?”
Rzeczywiście intrygujące jest pochodzenie mitycznej liczby “6 mln”. Żydzi uparcie podkreślali ją w propagandzie horroru od roku 1890 do 1945.

Druga wojna światowa zakończyła się w 1945 roku, i od tego czasu ta kabalistyczna liczba zdobyła pozycję świętości, dzięki lichej i oszukańczej kampanii wielokrotnego mówienia o holo-oszustwie w wiadomościach i przemyśle rozrywkowym z ośrodkiem w żydowskim Hollywood….”
polecam cały artykuł : http://worldinfoport.hvs.pl/przedsiebiorstwo-holokaust-6-milionow-klamastw/
A skąd się wzięła tak długo wyczekiwana i preparowana talmudyczna 6 mln ofiar, a dał ją żydom na tacy kolejny polskojęzyczny łachmyta niejaki Rotmistrz Pilecki, który w tajemniczych okolicznościach dał się zapakować do Oświęcimia jeszcze bardziej tajemniczo się z niego wydostał, unikał jak ognia polskich organizacji wolnościowych w obozie za to poleciał na zachód pierwszy.

Okazało się, że to on przekazał żydom fałszywe dane na których oparło się całe przedsiębiorstwo holokaust. Żydzi chcieli mieć liczbę 6 mln ofiar bo tak było w ich proroctwach i to im pozwalało zbudować państwo Izrael i Pilecki im to dał.

Kiedy wrócił ze zleceniami z zachodu do Polski bezpieka zarzuciła mu szpiegostwo, współpracę z zachodnim wywiadem [ też biskup Kaczmarek], Bierut nie skorzystał z prawa łaski.

Pilecki fałszował dane z obozu czym przyczynił się do zawyżenia liczby żydowskich ofiar, a zaniżenia polskich, rosyjskich i innych. Wprowadził w błąd badaczy, dopiero w 1990 poprawiono liczbę ofiar żydów, którą Pilecki zawyżył 6 krotnie. Dzięki temu żydzi ściągają z Polaków odszkodowania, szmacą nasz naród na całym świecie, a od 1989 próbują stworzyć państwo Chazaria ziem Polski i Ukrainy.
Stąd taka produkcja Żołnierzy Wyklętych w III SyjoRP.

Kjawor 23.02.2015 21:59:59

@Cajun 21:11:24

Eric Abraham mieszka w Danii. Finansowanie z PISF jest domniemane, masz dowody? Ja jakoś znaleźć nie mogę, dziwnie google wyszukuje, więc jest coś na rzeczy..

wk..ny 23.02.2015 22:09:24

@Kjawor 21:59:59

„…kolejny polskojęzyczny łachmyta niejaki Rotmistrz Pilecki, który w tajemniczych okolicznościach dał się zapakować do Oświęcimia jeszcze bardziej tajemniczo się z niego wydostał, unikał jak ognia polskich organizacji wolnościowych w obozie za to poleciał na zachód pierwszy. Okazało się że to on przekazał żydom fałszywe dane na których oparło się całe przedsiębiorstwo holokaust. Żydzi chcieli mieć liczbę 6 mln .ofiar bo tak było w ich proroctwach i to im pozwalało zbudować państwo Izrael i Pilecki im to dał…”

A mógłbym prosić o jakieś konkret materiały w temacie?
Bo powiedzieć że :

„kolejny polskojęzyczny łachmyta niejaki Rotmistrz Pilecki”

Jest u waści łatwo. A jak tam z dowodami?

Wstrzymam się na razie z obiciem mordy. Bo nigdy nic nie wiadomo.

radzioron 23.02.2015 22:41:57

@Kjawor 21:59:59

U nas to taki kawał był:
– Gdzies ty był jak ciebie nie było?
– A siedziałem.
– Za co?
– Za AK
– Ty za AK? Niemożliwe!
– A kury, a kaczki…

lorenco 23.02.2015 23:01:15

@lorenco 23:01:15

Dokładnie, syjonistyczna III RP naprodukowała fałszywych bohaterów dla swojej ułomnej na umyśle świty. Świadkowie jeszcze żyją, oprócz tych którzy nie żyją, a mieli w swoich rękach unikatowe dokumenty Gestapo, jak małżeństwo Jaroszewiczów, jako pierwsze zlikwidowane przez nowy reżim [ razem z dwójką innych świadków].

Byłoby tam co poczytać o Katyniu i spadkobiercach oprawców, obecnie „szanowanych politykach” z Polski, Niemiec i Izraela.
Resztę dokumentów ukrył zawsze usłużny IPN.

Najprościej zapytać żywych którzy znali „Inkę” Siedzikównę kolejną Żołnierzycę Wyklętą chociaż boją się o tej psychopatycznej postaci wspominać, bo byli tacy co pytali. Nie dało się tego puścić w obieg za obecnej okupacji.
Z kolei grupa historyków toruńskich chętnie udzieli informacji na temat gestapowskiej działalności kolejnej Żołnierzycy E. Zawadzkiej, a nawet wyliczy odszkodowanie jakie się należy Polakom za jej „patriotyczną działalność”.

Najgorsze jest jednak to że polskie dzieci wybijają sobie ząbki jeżdżąc alejkami przeznaczonymi do rekreacji a które zawłaszczyła sobie szabasowa sekta katoliczników kremówkowych rządząca się w Polsce jak u siebie. Zamiast dawnych alejek dzieci mają wystawkę pomników-szkaradków otoczonych zombie-ludem.

Kjawor 23.02.2015 23:53:26

@radzioron 23:14:39

Nie wiem jak u was, u nas na Podkarpaciu- tu pomijam w tej chwili kwestie banderowców – zaraz po wojnie i jeszcze tak z parę lat po niej, do różnych wsi przychodziły uzbrojone bojówki, niestety polskie i okradały mieszkańców, terroryzowały ich.

Mieli na sobie mundury albo zwykłe cywilne ubrania i oznaczenia także niemieckie, zwykle gówniarze. Część pochodziła też z tych okolic, zostali w końcu wyłapani przez milicję i poszli siedzieć. Wyszli, wrócili do swych miejscowości, większość wzięła się do normalnego życia.
Po upadku PRL-u zostali bohaterami, jeździli w mundurach polskich galowych AK na spotkania jako weterani AK!
Ludzie oburzali się i oburzają do tej pory, gdyż wtedy zaraz po wojnie, były to zwykłe bandziory a nie żołnierze AK!
Stąd ten „dowcip” o kurach i kaczkach.

lorenco 24.02.2015 00:06:31

@Kjawor 23:53:26

A ja nie wiem, kto ich tak „wyklął”. Chyba sami siebie? Od kiedy jest ta nazwa „żołnierze wyklęci”?

lorenco 24.02.2015 00:30:00

@lorenco 00:30:00

Jak to kto, syjonistyczni poprawiacze historii Polski i świata, zombią Polaczka, aż wióry lecą.
Teraz wciskają gimbazie Brygadę Świętokrzyską na cokoły. Historia powojenna jest na ogół powikłana, szanujący się naród w niepodległym państwie nie powierza politykom grzebania w dokumentach, jak to się stało w Polsce. Dlatego od Czechów dowiadujemy się innej prawdy o Katyniu, Czesi w każdej chwili mogą też podrzucić inny obraz Brygady Śawiętokrzyskiej [ do historii band żydowskich chyba nie dotrzemy bo jest mocno chroniona ]
„Brygada Świętokrzyska powstała latem 1944 roku z polowych oddziałów Narodowych Sił Zbrojnych, które nie uznały umowy o zjednoczeniu z Armią Krajową z 7 marca 1944 roku. Aż do stycznia 1945 roku działała na terytorium Polski, jednak ze względu na antysowieckie nastawienie dowódców i żołnierzy o jakimkolwiek porozumieniu ze zbliżającą się Armią Czerwoną nie mogło być mowy. Dlatego po rozpoczęciu sowieckiej ofensywy w styczniu 1945 roku brygada rozpoczęła odwrót na zachód, na głębokie niemieckie tyły. Niemcy zaproponowali dowódcy jednostki płk. Antoniemu Bohun-Dąbrowskiemu (właśc. Antoniemu Szackiemu) przemarsz przez Czechosłowację, a ten zgodził się…Archiwa czeskie dostarczają natomiast wielu informacji na temat pobytu Brygady Świętokrzyskiej w zachodnich Czechach od momentu zakończenia wojny aż do jej odejścia do Bawarii 6 sierpnia 1945 roku. Polacy zostali początkowo zakwaterowani w wioskach na przedgórzu Szumawy: we Vsekarech (dowództwo), Stichovie, Neumeru i Kvícovicach…W tym czasie stosunki między władzami czechosłowackimi a brygadą stawały się coraz bardziej napięte. Jednostka dostawała wprawdzie aprowizację od armii amerykańskiej, ale jedynie dla żołnierzy (Amerykanie przekazali też Polakom nowy sprzęt wojskowy). Tymczasem do brygady wciąż dołączali Polacy powracający z obozów koncentracyjnych, w tym członkowie NSZ. Żywność dla nich można było kupować u miejscowej ludności, bądź też – gdy odmawiała ona sprzedaży – rekwirować. Sytuację utrudniał fakt, że Polacy płacili markami niemieckimi, które straciły ważność na terytorium Czechosłowacji. Co gorsza, skupowanie towarów przez żołnierzy brygady prowadziło do tego, że mieszkańcy okolicznych wiosek nie mogli wywiązać się z nałożonych przez państwo obowiązkowych dostaw żywności. Nie podobało się to oczywiście urzędom czechosłowackim, które zmagały się z brakiem żywności.
Coraz częściej mieszkańcy wiosek, w których kwaterowali żołnierze brygady, skarżyli się na zachowanie Polaków. W jednym z dokumentów czytamy: Polacy zabierali i zabierają ludziom po wioskach dobytek i wieprze, które sami zabijają. Mieszkają w domach, podczas gdy tutejsi ludzie nie mają gdzie spać, kiedy oni zajmują ich łóżka. Zbiory zostały zaniedbane, panuje zupełny nieurodzaj. Nikt nie może się im przeciwstawić. Mieszkańcy byli już z deputacją u dowództwa armii amerykańskiej nie tylko miejscowego, ale nawet w Pilźnie, jednak bezskutecznie. Niektóre rodziny przeprowadziły się stąd, mówiąc, że nie mogą tu dłużej mieszkać. […] Polacy mówią ludziom, że to jest ich nowy dom, że nikt ich stąd nie ruszy, że wspólnie z tutejszymi będą go bronić z bronią w ręku. Ludzie, którzy tu mieszkają, nigdy nie wyobrażali sobie takiego wyzwolenia i są bardzo rozgoryczeni.”

Historia toni jest hop królik z kapelusza i mamy albo bohatera dla gawiedzi albo zdrajcę bo władza tak mówi.

Trochę pokory wobec źródeł i mniej niezdrowych emocji albo kubeł zimnej wody na łeb. Wstać z tych klęczek historycznych i oceniać rzetelnie.
A w ogóle to 90% uwagi poświęcić żyjącym, ledwie żyjącym w tym reżimie.

Kjawor 24.02.2015 00:51:18

@lorenco 00:06:31

U nas ludzie po wojnie bali się UPA i AK, jedni i drudzy nieśli grabież i mordy rodzin chłopskich na wsiach. Dodam że nie otrzymali nigdy żadnego odszkodowania.
Żydzi dostali od Polski odszkodowanie tuż po wojnie bo tylko w ten sposób Polska mogła liczyć na uznanie przez „zachód” nowych granic, trzeba się było mośkom wkupić.
Drugi raz wyłudzili jako mienie kościoła szybko przez Watykan odsprzedane za grosze albo oddane za przysługi. A teraz dostaną trzecią transzę od POPiSu.

Kjawor 24.02.2015 00:57:42

@night rat 01:36:50

I co z tego, że ktoś gloryfikuje PRL? A jeśli komuś nie podoba się but USA to co? Powiesisz go w piątek po południu?

lorenco 24.02.2015 01:41:30

@night rat 01:42:18

Dlaczego tak bełkoczesz? Gdzie w Rosji ślą do pieca żydów, a jednocześnie Rosja jest wyzwolicielką i opiekunką żydów?

lorenco 24.02.2015 01:48:48

@Cajun 02:31:17

Jestem zwykłym Polakiem i naprawdę nie chcę się wtrącać między wasze gierki między wywiadami.
Lecz nie podoba mi się dzielenie ludzi na żydów i gojów.

Szokujące słowa rabina. „Goje jak zwierzęta pociągowe – mają służyć Żydom”
2010-10-22 06:01
Owadia Josef (fot. Youtube)Owadia Josef (fot. Youtube)
Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że „goje rodzą się po to, by służyć Żydom”.

– Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze. Potem porównał osoby, które nie są Żydami do… zwierząt pociągowych – pisze „Rzeczpospolita”.

Zdaniem rabina, gdyby goje nie mogli służyć Żydom „nie mieliby po co istnieć”. Tłumacząc zaś długowieczność ludzi pochodzenia nie-Żydowskiego rabin Josef użył plastycznej metafory porównując takich ludzi do… osłów. – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda – mówił rabin.

Rabina potępiły już organizacje żydowskie z USA. – Judaizm naucza czegoś zupełnie innego – oburzał się szef Amerykańskiego Kongresu Żydów David Harris. Od radykała odcinają się też niektórzy ortodoksyjni Żydzi. – Jako ortodoksyjny rabin czułem się zażenowany, słysząc jego ostatnią wypowiedź – przyznał rabin Mosze Jakow Poupko z Jerozolimy w rozmowie z „Rzeczpospolitą”.
Josefa jednak prawdopodobnie nie spotkają żadne poważne konsekwencje mimo iż jego słowa mogłyby być ścigane na podstawie ustawy o zakazie szerzenia rasizmu. – Od tego człowieka zależy istnienie rządu. Dlatego władze nie kiwną palcem – tłumaczy „Rzeczpospolitej” Uri Huppert, specjalista ds. judaizmu z Jerozolimy.
„Rzeczpospolita”, arb

lorenco 24.02.2015 02:48:43

@Cajun 02:46:53

Dziękuję za przypomnienie, jak piękne potrafią być rosyjskie pieśni.
Odwdzięczam się bardziej aktualnymi.

https://www.youtube.com/watch?v=Pqk_vPc-PbA
https://www.youtube.com/watch?v=-EkEc9a9j9I
https://www.youtube.com/watch?v=iO9LDZN81QU

lorenco 24.02.2015 03:25:58

@lorenco 03:25:58

Dzięki za to przypomnienie . Ode mnie pierwsza z pieśni w wykonaniu małych dzieci . Patrzcie wszelkiej maści „edukatorzy” w Polsce i uczcie się tego jak powinno sie wychowywać młode pokolenie.

https://www.youtube.com/watch?v=ZKPX19-pckk

detektywmjarzynski 24.02.2015 07:20:11

@Kjawor 23:53:26

Sprawa Jaroszewicza jest bardzo ciekawa.

Mord założycielski III żydo-RP

P. Jaroszewicz 13 września 1944 powołany został na stanowisko szefa Zarządu Polityczno-Wychowawczego 1 Armii WP (sprzeciwiał się temu na posiedzeniu Biura Politycznego PPR Jakub Berman, twierdząc że Jaroszewicz nie jest komunistą).
Nieodzowna wydaje się notka o J. Bermanie:
od 1928 roku żonaty z Gustawą z d. Grynberg (1900–1978), z którą miał córkę Lucynę (ur. 1929), żonę Feliksa Tycha. Feliks Tych (ur. 31 lipca 1929 w Warszawie) – „polski” historyk i publicysta, w latach 1995–2006 dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego. W latach 1971–1987 pracował w Centralnym Archiwum Komitetu Centralnego PZPR.
W 1983 na polecenie gen. W. Jaruzelskiego (należał do Informacji Wojskowej, a jego oficerem prowadzącym był Cz. Kiszczak) żydowski zbrodniarz J. Berman został odznaczony medalem Krajowej Rady Narodowej.

Wróćmy do P. Jaroszewicza
W 1945r. pułk. LWP P. Jaroszewicz oraz oficerowie Tadeusz Steć i Jerzy Fonkowicz, w pałacu w Radomierzycach pod Zgorzelcem weszli w posiadanie części tajnego wojennego archiwum Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy. Archiwum zawierało m.in. listy konfidentów gestapo, kompromitujące szanowanych obywateli i polityków Zachodu oraz pozostawionych przez gestapo na ziemiach polskich żydowskich folksdojczy (zasadniczo folkslisty przeznaczone były wyłącznie dla Żydów, którzy wcześniej musieli zmienić wyznanie na ewangelicko-augsburskie).
Małżeństwo Jaroszewiczów okrutnie torturowano. Jaroszewiczowi przybito stopy do podłogi. Zostali zamordowani 1 września 1992r., czyli już w III żydo-RP.

Kilka miesięcy później torturowano i zamordowano T. Stecia.
W podobny sposób w 1997r. zamordowano J. Fonkowicza.

* * *

Żydowscy bandyci, którzy objęli w PRL władzę w sierpniu 1980r., stosowali tortury jak wszyscy ich pobratymcy w każdej żydowskiej rewolcie – to ich rytuał plemienny. Np. ks. J. Popiełuszko w czasie tortur wyrwano język. Zamordowano go w 1984r.

Rzeczpospolita 24.02.2015 12:23:57

@Rzeczpospolita 12:23:57

Właśnie te morderstwa miałem na myśli nie rozpisując się w szczegółach , jeśli zaś chodzi o księdza Popiełuszkę to jawnie i poważnie obawiał się, ale Glempa który „traktował go gorzej niż SB”, no cóż brat Glempa zgodnie z tradycją narodu wybranego służył w SB.
Długo jeszcze można pisać o karierze Glempa i jego wejściu w schedę po Wyszyńskim [ jednym z dwóch soborowych gości z Polski obok Wojtyły co też jest istotne]. Kto ciekawy niech szuka dlaczego biskup Łukomski musiał mieć wypadek żeby prymasem został TW Wyszyński, inna rzecz że zdeklarowany faszysta.

[ W powyższym komentarzu jest kilka stwierdzeń nieprawdziwych: po pierwsze – prymas Glemp był rodowitym Polakiem, co zbadał i stwierdza Albin Siwak w swoich ostatnich książkach, a żydzi celowo rozpuszczali pogłoski, że jest Żydem aby wywołać nieufność Polaków wobec niego ( co często robili wobec znaczących Polaków); po drugie – Glemp musiał wiedzieć o współpracy ks. Popiełuszki z Żydami; po trzecie – przypisywanie zabójstwa ówczesnemu rządowi PRL ( w tym Jaruzelskiemu i Kiszczakowi) jest nieprawdziwe. Od czasu zamieszczenia tego komentarza ujawniono kulisy zabójstwa ks. Popiełuszki, które ujawnia m.in. Albin Siwak w swoich książkach [ w tym pt.:” W żołnierskim drelichu Narodowego Polskiego Wojska w nadziei na sprawiedliwy ustrój i szacunek dla wiary przodków” str.21 i 22] . Decyzję o złożeniu w „ofierze” na „ołtarzu” Solidurności ks. Popiełuszki została podjęta na spotkaniach w ambasadzie amerykańskiej z udziałem Zbigniewa Brzezińskiego, arcybiskupa Bronisława Dąbrowskiego, biskupa Alojzego Orszulika, Tadeusza Mazowieckiego, Adama Michnika i innych. Na pierwszym spotkaniu, gdzie krótko był prymas Glemp,  rozważano „złożenie w ofierze” dla podniesienia obumierającej Solidarności – cztery osoby: Mariana Jurczyka, Andrzeja Gwiazdę, ks. Jankowskiego i ks. Popiełuszkę. Prymas jak się zorientował na pierwszym spotkaniu o co chodzi, to w trakcie wyszedł i na następnych nie był obecny, (a Popiełuszkę nad grobem przeprosił). Prawdopodobnie tym zachowaniem, oszczędził pozostałych, ponieważ sam Zbigniew Brzeziński zadecydował, że czterech to za dużo, wystarczy jeden. I tak preparuje się historię Polakom. – red kip]

Kjawor 24.02.2015 13:13:01

Opublikowano za: https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/119480,dosc-klamstw-holokaustu

Wypowiedz się