Ali Baba Izrael i 447 rozbójników

Od 2011 r. Izrael wziął sprawę restytucji mienia żydowskiego w swoje ręce.

BRUDZIŃSKI

kogokolwiek, nawet jeśli ma siedzibę na prestiżowej ulicy Nowego Jorku”

jakiekolwiek odszkodowania organizacjom żydowskim z Nowego Jorku”

KACZYŃSKI 

„próbuje się jeszcze czegoś więcej, próbuje się stwierdzić, że Polska ma w związku z II wojną światową jakieś zobowiązania finansowe””

„Polska żadnych zobowiązań nie ma.”

MORAWIECKI 

„Polska ma prawo się domagać wielkich, ogromnych odszkodowań, a nie być przedmiotem jakichkolwiek odszkodowań

Dla mnie nie ma takiego tematu, że będziemy zwracać. W moim odczuciu, to jest absolutnie wykluczone, żebyśmy my byli odpowiedzialni za jakiekolwiek odszkodowania. My powinniśmy otrzymać ogromne odszkodowania”

Kabaret się rozkręca. Ale po kolei. 

Brudziński udaje głupiego (wersja optymistyczna). WJRO nie ma siedziby „na prestiżowej ulicy Nowego Jorku” ani nie jest „organizacją żydowską z Nowego Jorku”. WJRO ma siedzibę w Jerozolimie. Jerozolima – największe miasto Izraela, stolica administracyjna Dystryktu Jerozolimy i stolica państwa Izraela według izraelskiego prawa (na marginesie: ciekawe sformułowanie: WEDŁUG IZRAELSKIEGO PRAWA, teoretycznie wg izraelskiego prawa któregoś dnia może zostać ogłoszona dowolna rzecz, np. wg izraelskiego prawa cała Jerozolima należy do Żydów,  pół Polski należy do Żydów itd.).

Projekt HEART zainicjowany przez rząd Izraela (Holocaust Era Asset Restitution Taskforce) ma centrum organizacyjne w mieście Holon. Holon – miasto położone w dystrykcie Tel Awiw w Izraelu. Leży na nadmorskiej równinie Szaron w zespole miejskim Gusz Dan.

Ilustracja. Gdzie Rzym, gdzie Krym?

GDZIE RZYM, GDZIE KRYM? 

Od 2011 r. Izrael wziął sprawę restytucji mienia żydowskiego, mienia pozostałego po holokauście w swoje ręce. To, że Amerykanie (tacy Amerykanie, jak Michnik Polak) pod naciskiem lobby żydowskiego zobowiązali się do nadzoru i szantażowania opornych płatników – to odrębna sprawa.

OBYDWA CENTRA RESTYTUCYJNE SĄ W IZRAELU. DLACZEGO TRZECH WODZIREJÓW O TYM ANI BE, ANI ME?

Bo jakże to by było przyjęte przez wyborców, którym wodzireje piorą mózgi od 4 lat, że Izrael to największy przyjaciel polski? To jak to tak?

NAJWIĘKSZY PRZYJACIEL SZYKUJE NAPAD RABUNKOWY, WYMUSZENIE ROZBÓJNICZE? NA KOGO BY WTEDY WYSZLI NASI rządowi FORDANSERZY?

Na idiotów, frajerów, czy jeszcze inny gatunek? Może na najemników? Ten, do kogo pieją pieśni miłosne, serenady, jeżdżą co tydzień, hołdy składają co 3 dni, świętują jego święta świeckie i religijne okazuje się RABUSIEM, ROZBÓJNIKIEM, WYŁUDZACZEM, NAPASTNIKIEM, SZANTAŻYSTĄ… Jak to możliwe?

DLATEGO ANI PREZES ANI PREMIER NIE UŻYLI SŁOWA: Żydzi, żydowskie i Izrael.

Użył tylko Filip z konopii Brudziński, ale zrobił to cwanie w swym nierozgarnięciu – bo całe odium wstrętu, jaki odczuwają Polacy do gangsterów chcących nas rąbnąć na 3 setki mld $ nasz Joachim zdjął z pleców Izraela i wrzucił na bliżej nie zidentyfikowane, nieistniejące nowojorskie organizacje restytucyjne.

Wszyscy trzej herosi, których zrodził… Michalkiewicz i jego notatka oraz akcje narodowców, wszyscy śpiewają z klucza nadużywając słów: jakichkolwiek, jakiekolwiek, ktokolwiek, jakieś oraz eksponują, że TAK IM SIĘ WYDAJE TERAZ, czy jak mówi Morawiecki: DLA MNIE, W MOIM ODCZUCIU.

11 maja w Marszu: Nie dla Roszczeń Żydowskich naród powie lub pokaże Mateuszowi, gdzie ma jego odczucia… Szef rządu, który w takiej sprawie mówi o swoich ODCZUCIACH? Żenada i sromota. Morawiecki bierze pieniądze za… komunikowanie swoich odczuć?!

Powstała sytuacja to kapitalna okazja dla środowisk narodowych, by na podstawie gangsterskich planów wobec Polski żywionych przez Izrael – wymusić na rządzie kompletną rewizję patologicznych relacji z tym niebezpiecznym państewkiem-utrzymankiem USA. Bez miliardów USA ten rozsadnik terroryzmu znika z mapy momentalnie. Miliardy od Niemców i Amerykanów sfabrykowały ten twór, a nie była jego twórcą – jak mówi Jarosław Kaczyński – siła boska.

Kapitalna jest sieć, w którą na swoje życzenie wpadł prezes.

CUD NASZYCH CZASÓW (IZRAEL) OKAZAŁ SIĘ… GANGSTEREM WZGLĘDEM POLSKI!!!

Państwo kierowane (według prezesa) przez Boga – chce nas ogolić do gołej skóry w imię 1000-letniej przyjaźni! To jak to jest? Wg prezesa sam… Bóg chce nas orżnąć na ponad 300 mld $? Bóg dokonuje wyłudzeń rozbójniczych? Jaki to Bóg? Skąd on się wziął… w Polsce? Skąd J.Kaczyński go przytargał nad Wisłę? Bo to jakiś niezwykle dziwny Bóg, coś jakby… demon albo bezwzględny mafiozo. Prezesa wzywa chyba już emerytura…

NA CZELE PAŃSTWA POWINNA STAĆ OSOBA ZDOLNA DOKONYWAĆ ROZRÓŻNIENIA DOBRA I ZŁA.

Całe pokrzykiwanie o „jakichś odszkodowaniach” to słynna piosenka wodzireja z filmu „Wodzirej” pod tytułem: „LA, LA, LA”.

Ale przecież obiecują ustawę – zakrzyknie jakiś zbłąkany pelikan. Z ustawami to już pokazali co robi się, na znak z Izraela :). Z TĄ BĘDZIE IDENTYCZNIE. Coś tam przegłosują a po wyborach… :))))) A po wyborach zadzwoni telefon… W ekspresowym tempie zbierze się sejm i…

==============================================

Powstała strona poświęcona gromadzeniu informacji o represjach wobec niezależnych mediów, umysłów i publicystów oraz wobec środowisk narodowych. Prosimy blogerów o podawanie innych przykładów represji, które mają miejsce na wyspie wolności. Dopisywać inne przypadki rządowych działań pacyfikujących wszystkie niepokorne osoby i środowiska można w komentarzach na stronie.

Adres strony:

https://rwrpmuzeum2.wordpress.com/

WYBRANE KOMENTARZE

No i to chodziło od początku „walki o wolność”. Najpierw Polska i Polacy patrzyli z otwartymi buziami jak nas ograbiają z czego się dało….po 89 roku.Za ułamek wartości, zostały sprzedane prawie wszystkie polskie firmy, stocznie, huty, cementownie, cukrownie.Wiele z nich potem odsprzedane z kilkaset procent większym zyskiem.
„Wyceną” zajmowali się zachodni spece, którym Polska płaciła jeszcze za tę wycenę, czyli za okradanie nas.
Kapitał w większości ,został ulokowany w firmach z kapitałem amerykańskim.

https://twitter.com/robert_kogga

http://7f73ffd955.neon24.pl/post/147299,jak-obrabowano-polske

Potem, jako skutek „prywatyzacji w Polsce pojawiły się trudności w znalezieniu pracy, i tym sposobem z obrabowanego kraju ciężko pracujących ludzi, wydrenowano kadrę wykształconą przez Polskę z pieniędzy polskiego podatnika. Lekarzy, inżynierów, budowlańców. I oczywiście pozostałą fachową siłę roboczą, której płacono tam mało. Ale lepiej niż w Polsce.

Równolegle z kraju zaczęły płynąc miliardy do zachodnich firm i banków.
A nasze zadłużenie w MFW i Banki Światowym rosło z roku na rok coraz bardziej. Obecnie płacimy 82 mln zł DZIENNIE odsetek!!
Dług ukryty razem ze zobowiązaniami emerytalnymi to ponad 5 bln zł.

http://niewygodne.info.pl/artykul9/04598-Codzienne-koszty-obslugi-polskiego-dlugu.htm

http://wgospodarce.pl/informacje/40617-wydrenowali-polske-na-ponad-pol-biliona-zlotych

POLACY zaczęli bardziej chorować i zabijać się!!!!!!!!!!
Obecnie piją więcej jak za komuny!!

https://t.co/rmxSgc697h

I tu następuje Rozdział III likwidacji Polski. Tzw.” ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej”.
Zepchnąć nas jeszcze głębiej w dół, całkowicie przejąć gospodarkę, która już jest ubezwłasnowolniona. Kluczowe dla przetrwania narodu dziedziny NIE są w polskich rękach, można nas wyłączyć w jedną chwilkę.
A naród ostatecznie uczynić bezwolnymi zastraszonymi rabami, ma być naród roboli, hydraulików, niższych urzędników, sprzątaczek i kucharek dla narodu „wyższego”.

Nie dotyczy to oczywiście grupy oddanych ” beneficjentów”,szabesgojów i sprzedawczyków , rasy panów którym są i będą rzucane ochłapy i kości ze stołu!!

ENERGETYKA???WODA???
TELEKOMUNIKACJA??
TRANSPORT??
Jeszcze pozostało wykończyć rolnictwo, jako zabezpieczenie żywnościowe narodu.

Uzależnić spożycie całkowicie od zatrutego chłamu z zachodu i USA!
I dlatego akcja „usypiania ” została uruchomiona!

Polak to kupi??że co , że naród poprzebierany szalał w naciskach na uchwalenie tej ustawy, tylko tak sobie z muzom ??dla picu??po to żeby ustalić statystycznie jak w krajach są „realizowane” restytucje????

Bujać ty my ale nie nas…panowie szlachta!!!

https://youtu.be/w5hsZBIMIl0

Ale przecież NIC SIĘ NIE STAŁO, POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO!!!

trojanka 09.05.2019 09:03:29

@trojanka 09:03:29

https://t.co/rmxSgc697h

Ponad 90% inwestycji komercyjnych w nieruchomości w Polsce jest w zagranicznych rękach.

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1787172,1,polacy-bija-rekordy-w-piciu-alkoholu.read

https://www.salon24.pl/u/salonowcy/943962,dlaczego-polacy-pija-retrospekcja-historyczno-geologiczna

„Mamy w Polsce problem. Pijemy coraz więcej alkoholu. Polacy piją więcej alkoholu niż w czasach PRL-u – wynika z najnowszego raportu WHO. Jesteśmy blisko przekroczenia granicy, za którą czeka nas degradacja społeczna. Na świecie spada spożycie alkoholu. Mniej piją Niemcy, Włosi, Francuzi, a także Rosjanie. Inaczej jest w Polsce. 19 lat temu według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) wypijaliśmy 8 litrów czystego alkoholu na głowę. Dziś jest to 11 litrów. Niebawem osiągniemy poziom 12 litrów. Według WHO powyżej tej granicy rozpoczyna się proces degradacji społecznej…”

NOOO i o to chodzi o to chodzi!!

trojanka 09.05.2019 09:09:03

Ostrzega Michał Kołodziejczak AGROUNIA!!

https://twitter.com/kolodziejczak_m

Uwaga!! Bardzo niebezpieczne: „Ponadto, w znowelizowanej ustawie znalazł się przepis, który pozwala, by Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, za zgodą ministra rolnictwa, ustanowił na państwowej ziemi zabezpieczenia pod zaciągane zobowiązania finansowe.”

trojanka 09.05.2019 09:28:58

@Arjanek 09:19:22

https://www.salon24.pl/u/salonowcy/943962,dlaczego-polacy-pija-retrospekcja-historyczno-geologiczna

trojanka 09.05.2019 09:30:17

Polska wieś…

https://youtu.be/HfcaneTleWE

trojanka 09.05.2019 09:36:22

Spożycie alkoholu w Polsce – dane GUS – Business Insider

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/spozycie-alkoholu-w-polsce-dane-gus/zkndw0z

trojanka 09.05.2019 09:40:44

Leszek Żebrowski zaprasza na marsz #STOP447: Wszyscy musimy bronić Polski [WIDEO]

https://t.co/RNrNOxI7Ea

https://nczas.com/2019/05/07/marsz-przeciwko-uroszczeniom-zydowskim-stop447-znamy-szczegoly/

Temat, który nie istnieje #STOP447

https://publicystyczny.pl/temat-ktory-nie-istnieje-stop447/

POLONIA!!
https://twitter.com/i/status/1112454618452250624

trojanka 09.05.2019 09:52:26

@trojanka 09:42:31

Rozkaz jest rozkaz to i szczuć trzeba. Nie można zmarnować żadnej okazji i pluć na Rosję. Dostanie za wysługę medal im. Targalskiego

zbig71 09.05.2019 09:59:32

Ustawka

Obecne „odszczekiwania się” Morawieckiego, Kaczyńskiego, Brudzińskiego w sprawie wypłaty odszkodowań dla żydów to ustawka. Świadczy o tym dobitnie milczenie strony żydowskiej i amerykańskiej! Gdyby „szczekanie” Morawieckich i Kaczyńskich było ich inicjatywą, żydowskie media w Polsce i na świecie zrobiłyby z nich kaszankę!
Ustawka ma na celu uśpienie polskich wyborców tak aby w jesiennych wyborach do parlamentu wybrali PIS. Gdy tak się stanie rozpocznie się operacja zasadnicza: grabież polskiego majątku przez żydostwo! Na początek zagrabią (albo już zagrabili) polskie rezerwy złota (112 ton) które już pewnie przejęli gdyż są w ich bankach w Londynie. W następnej kolejności zagarną polskie rezerwy walutowe, które wynoszą kilkaset miliardów złotych. O tej grabieży polscy obywatele się nie dowiedzą, zadbają o to żydowskie media!
Gdy już „oskubią” nas „dyskretnie”ze złota i rezerw walutowych przystąpią do rabunku „oficjalnego” . Do tego będą potrzebowali pozorów legalności, które zapewni ustawa sejmowa.
Gdy Polacy w końcu połapią się że padli ofiarą bandyckiego rozboju i spróbują „fikać”, do akcji wkroczą amerykańskie wojska stacjonujące w Polsce. Żydowskie media w USA i na świecie „roztrąbią”, że oto polscy naziści i faszyści próbują obalić demokrację. Wszystkie narzędzia prawne do uruchomienia takiego scenariusza są już w Polsce przygotowane.
„Polski” rząd może już poprosić inne państwa Unii o wojskową interwencję jeśli uzna, że demokracja jest zagrożona. „Polski” rząd może przekazać uzbrojenie i amunicję polskiej armii, wojskom obcym, i taka ustawa już jest!
Słowem scenariusz ograbienia Polaków jest już rozpisany i w szczegółach przygotowany! Po jesiennych wyborach parlamentarnych w Polsce rozpocznie się „jazda” jakiej świat nie widział!

władek 09.05.2019 10:08:19

@władek 10:08:19

Czarny scenariusz, niestety prawdopodobny. Po to została stworzona cała otulina propagandowa przez ostatnie lata, ci ,, polscy naziści,, aby świat przyjął że zrozumieniem, że trwa akcja pacyfikacji ,,polskich nazistów,, w razie jakichkolwiek protestów.

zbig71 09.05.2019 10:28:46

@trojanka 09:03:29

Ciekawe uwagi zamieszcza na ten temat Roman Zielinski /portal Wprawo.pl/.

morgan 09.05.2019 12:49:02

Opublikowano za: http://wawel.neon24.pl/post/148818,ali-baba-izrael-i-447-rozbojnikow

Wodzireje, usypiacze i otwierający bramy, czyli 447 i „rząd”
Fordanserzy i wodzireje przyłapani na otwieraniu bram…
JK, MM, JB to fordanserzy, oni nawet nie wiedzą na kogo będzie robiony przelew naszej kasy. Ich zadaniem jest tylko otwierać drzwi i odbierać płaszcze, czy też mówiąc bardziej obrazowo i bliżej prawdy: uśpić miasta i otwierać ich bramy…

 MOTTO

Kiedy się nagle zachce śpiewać, a tekst ci nie jest znany,

Nie musisz się na siebie gniewać, już problem rozwiązany…….

Ogromna możliwości skala kryje się w jednym słowie la, la

Piosenka radość w nas rozpala (la, la, la), wspólnego śpiewu rośnie fala…

…Gdy płyną dźwięki tej piosenki, każdy się robi w sercu miękki.

[piosenka wodzireja z filmu „Wodzirej”]

O, figa z makiem. Dopóki jest rząd PiS, nie ma mowy, by jakakolwiek polska złotówka popłynęła do kogokolwiek, nawet jeśli ma siedzibę na prestiżowej ulicy Nowego Jorku – powiedział szef MSWiA Joachim Brudziński w TVP Info.

„Polska żadnych zobowiązań nie ma. Po wczorajszych słowach prezesa PiS i premiera – Roma locuta, causa finita. Są w Polsce ci, którzy próbują Polaków straszyć, ku uciesze Kremla, że rząd PiS będzie chciał wypłacać jakiekolwiek odszkodowania organizacjom żydowskim z Nowego Jorku.”

Brakowało jeszcze w tym cyrku o nazwie „Rząd plus 1 pozarządowy”  (JK, JB MM) okrzyków „Wara od naszych pieniędzy! Nie damy się sprowadzić do nędzy!”. Okrzyki będą zapewne 2 dni przed wyborami do PE.

To jest kabaret wyższej rangi – trzej panowie zdają się nie wiedzieć nawet komu mają (nie) płacić naszymi pieniędzmi.

Brudziński drze gębę o jakimś Nowym Jorku – objawienie miał? Siedziba WJRO (World Jewish Restitution Organization) jest w Izraelu, w Jerozolimie (5 Mapu St.  Jerusalem 94189 Phone: +972-2-5612497  Fax: +972-2-5612496  ISRAEL). Izrael już w 2011 r. wziął w swoje ręce sprawę „kasa od frajerów”.

Siedziba zaś centrum projektu HEART (Holocaust Era Asset Restitution Taskforce) powołanego przez rząd izraelski jest także w Izraelu (PROJECT HEART, PROJECT ADMINISTRATOR, c/o A.B. DATA, LTD. PO BOX 1343 , HOLON 58112 ISRAEL).

Trzeba podać chłopcom adres, bo jeszcze lebiegi wyślą kasę… dwa razy za to samo – i do Nowego Jorku i do Izraela. Na końcu podam jeszcze chłopcom linki – choć sam nie wiem po co.  Im w zasadzie żadne dane nie są potrzebne.

Bo po pierwsze Fogelman zna adresy przecież.
A po drugie  – rząd tworzą przecież fordanserzy, wodzireje i bawidamki.

A całą polską politykę – przynajmniej tak mówią złośliwi –  robią i wszystko  załatwiają „nasi” Żydzi (made in Poland), tzn. różni wiceministrowie, dyrektorzy departamentów etc. z izraelskimi i nowojorskimi rodakami.

A wodzireje, fordanserzy i bawidamki, co wystawieni na scenie ludowej? Co robią? Śpiewają:

Piosenka radość w nas rozpala (la, la, la), wspólnego śpiewu rośnie fala…

I prowadzą korowód. Chocholi. Już bez złotego rogu. Zresztą chyba nawet nigdy go nie mieli. To też była… atrapa.

LINKI DLA FORDANSERÓW Z „RZĄDU”

https://wjro.org.il/

//www.heartwebsite.org/Sponsors.aspx

https://www.jta.org/2011/04/28/lifestyle/israel-taking-holocaust-restitution-into-its-own-hands

https://en.wikipedia.org/wiki/Jewish_Restitution_Successor_Organization

 

 

Adresy WJRO oraz HEART

LINKI POKREWNE Z WCZASÓW I ZABAW INTEGRACYJNYCH Z 1000-LETNIMI PRZYJACIÓŁMI (PROJEKT O NAZWIE III RP)

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2019/05/05/fabryka-atrap/

Z frontu walki z KORPOPISEM

Kult młota i pośrednika, czyli co i dlaczego ukazało się poza murem

https://www.salon24.pl/u/wawel/953070,morawiecki-za-wpisaniem-obecnosci-polski-w-ue-do-konstytucji-i-wniebowzieciem-polskiej-flagi

https://www.salon24.pl/u/wawel/952961,konfederacja-31-mezczyzni-w-wieku-18-30-lat

https://www.salon24.pl/u/wawel24/953967,wykleta-walka-o-wolne-polskie-media

https://www.salon24.pl/u/wawel/952364,o-lepsza-polske-wysluchaj-tego-a-juz-nic-nie-bedzie-takie-samo

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2019/04/25/judasz-w-pruchniku-czyli-cala-polska-mierzy-nosy-sobie-i-diablom/

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2019/04/18/watykan-na-lewej-burcie-czyli-fundacje-sekty-nowa-religia-i-nowa-rewolucja/

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2019/04/14/magia-kabala-i-syjonizm-w-kulcie-kamieni-sciany-placzu/

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2019/03/18/dlugie-rece-martyny-w-i-odwrocony-system-budowania-rp/

                                         Opublikowano z: http://wawel.neon24.pl/post/148817,wodzireje-usypiacze-i-otwierajacy-bramy-czyli-447-i-rzad

Jakiekolwiek komukolwiek kogokolwiek

 To lekkostrawna notka na ciężkostrawny temat.

Takie cuś jak: ktoś, coś, kiedyś, komuś….  taki niedookreślony konkret, jak to czasem się zdarza w wyrafinowanej polityce. Od tych tajemnych słów może się zamącić w żądnych prawdy umysłach. Nie tym razem.
Idą wybory, nie dziwimy się, że chaos w zenicie. O co tak naprawdę chodzi rządzącym? Dlaczego ważne osoby w RP są tak niekonkretni i oszczędni w mówieniu wprost? „Nadają” szyfrem prawdopodobnie po to, by ci, potencjalnie żądający od nas kasy nie podnieśli jazgotu, jak w przypadku ustawy o IPN. Być może strony uzgodniły te mgliste wypowiedzi i termin „polemiki” przesunęły na po wyborach, dopiero jesienią ….
Tak na prawdę, to nie wiadomo na pewno, czy dzisiaj Żydzi wiedzą, że to o nich była mowa (sic!) i kogo mówcy mieli na myśli …. ale Polacy pojęli wlot o co chodzi.
O tę przemilczaną przez rządzących do półtora roku ustawę 447 Just, o żądania biednego i osieroconego żydowskiego ludu wobec nas. Do tej pory ona ponoć nie dotyczyła Polski! Teraz wreszcie padła dyplomatyczna odpowiedź – „figa z makiem!” Ani złotówki!
Skoro tak, to jeno patrzeć a sejm uchwali odpowiednią ustawę! Projekty czekają.
Skoro tak, to jeno patrzeć, jak PIS dołączy się do „już uprawnionego i poprawnego” protestu- marszu 11. maja w Warszawie? Już raz, 11. listopada ub. roku tak zrobił.
Skoro tak, to niech słowa zamienią się w czyny.    

Co o tym myślicie?
Cytuję niektóre wypowiedzi, które są tematem notki:
„Znajdziemy odpowiednie formuły prawne i tak długo, jak będziemy odpowiadali za życie polityczne, to te regulacje, legislacja, którą my wdrożymy, nie będzie na pewno odpowiedzią na jakiekolwiek roszczenia z jakiejkolwiek strony. Nie pozwolimy na to” – zaznaczył premier Morawiecki.

„Figa z makiem dla roszczeń względem Polski, tyle dostaniecie. Dopóki mamy rząd PiS, dopóty nawet jedna złotówka nie popłynie w sposób nieuprawniony do kogokolwiek. W tych sprawach trzeba stać mocno na gruncie prawdy historycznej” – skomentował @jbrudzinski w #Woronicza17#TVP

Opublikowano za: https://www.salon24.pl/u/gocha/953921,jakiekolwiek-komukolwiek-kogokolwiek

 

Zestaw uzupełniających artykułów do tej tematyki:

0. UKRYTA HISTORIA NIESAMOWITEGO ZŁA CHAZARSKIEJ MAFII The Hidden History of the Incredibly Evil Khazarian Mafia
0 Interpelacja posła Majki w sprawie roszczeń żydowskich i rezygnacja polskich władz z posiadanej ochrony prawnej w tym zakresie.
0 Strategia żydów wobec Polaków, jako „podziękowania” za 800 –letnią ochronę ich egzystencji i przetrwania, według dr Zbigniewa Kękusia
1.      ANTYSEMICKIE MLEKO, ŻYDZI POSZLI ZA DALEKO…
2.      Żydzi byli wypędzani 47 razy w ciągu 1000 lat. Dlaczego?
3.      Dlaczego Polska padła z końcem XVIII wieku ?
  1. LICHWIARSKA ANTYCYWILIZACJA: PAN, czyli żyd i NIEWOLNIK, czyli chrześcijanin i muzułmanin !!!
5.      Żydowska okupacja – ziszczone obawy Juliana Ursyna Niemcewicza i ks. Stanisława Staszica
6.      O fałszywce tzw. „przywilejów żydowskich”
7.      Żydo-masońscy prowokatorzy Powstania Listopadowego – narodowej zbrodni w „oprawie” romantycznej i pseudopatriotycznej
8.      Żydzi a Powstanie Styczniowe i jego planowo antypolski wymiar
9.      POLSKIE MAJĄTKI trafiały w RĘCE ŻYDÓW za ZDRADĘ POLSKI ?!!!
10.  PRAWDA O WIELKIEJ ŻYDOWSKIEJ REWOLUCJI PAŹDZIERNIKOWEJ W ROSJI
11. Aleksander Sołżenicyn: Rola Żydów w systemie sowiecki
12. Uszkujnik. Paradoksy historii. Tajna historia Rosji, Europy i Świata http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/
13.  Media przemilczają najgorszy holokaust w dziejach ludzkości. Żydowscy mordercy zabijają 66 mln w sowieckich gułagach.
14.  Przeżyjesz SZOK: 100 lat agresji żydowskiej na Polskę
15.  Jak Żydzi zdradzali Polskę w 1920 roku ?
16.  Bitwa Warszawska bez udziału żołnierzy pochodzenia żydowskiego – zapobiegliwość gen. Sosnkowskiego ocaliła Polaków przed klęską?
17.  Judeopolonia – Paradissus Judeaorum
18.  Wstrząsające kulisy pierwszych dni wojny w Polsce. Oto co wtedy robili Żydzi.
19.  GESTAPO – NKWD Spotkanie Na Szczycie w Zakopanem
20.  Seks, korupcja i hazard: o „bohaterach” getta którzy nie uczestniczyli w powstaniu
21.  To chazarskie żydostwo mordowało Polaków w Katyniu
22.  “Po pierwsze. W Katyniu nie zginął ani jeden Żyd z polskiego wojska….”
23.  Profesor Chodakiewicz: czy w Jedwabnem w 1941 r. była stacja benzynowa?
24.  Jak żydowscy pretorianie Hitlera zainicjowali Holocaust
25.  Prof. Hirszfeld mieszkaniec Getta Warszawskiego: „ Żydzi nienawidzą Polaków, a Niemcy są ich nieodwzajemnioną miłością …. itd.”
26.  ŻYDOWSKA POLICJA W SŁUŻBIE GESTAPO
27.  Żydzi mordowali Polaków we współpracy z Niemcami
28.  Stawianie histerii holokaustu z „głowy na nogi”, czyli jak „dzielnie” żydowscy żołnierze Hitlera, walczyli ze Słowianami, w tym Polakami i swoimi współbraćmi, w interesie Niemiec !
29.  1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach
30.  Żydowskie obozy koncentracyjne
31.  Piramida i inne wyszukane tortury Salomona Morela. Komunistyczny zbrodniarz, który nigdy nie poniósł kary za sprawą… państwa Izrael.
32.  ŻYDOWSCY KACI NKWD
33.  ZAMORDOWALI I ZWIALI DO IZRAELA oprawcy, którzy zakatowali Gen Augusta Emila Fieldorfa „Nila”
34.  Dwa „pogromy”(Kielce, Jedwabne) – jedno kłamstwo wielokrotnie powtarzane
  1. Dlaczego Syjoniści rządzą Polską!
36.  Żydokomuna w Polsce po II wojnie światowej – według Kevina MacDonalda
37.  Jak konspirowano Syjonistów ? Zmiana nazwisk.
38.  Skąd się wzięły żydowskie nazwiska?
39.  Szokująca, brutalna prawda o hucpie w marcu 1968 r. i sprawcach terroryzmu na świecie.
40.  Prof. Żaryn o stosunku Episkopatu Polski do emigracji po marcu 68 roku 20.000 Żydów z PRL – „zbrodniarzy komunistycznych z lat stalinowskich” oraz ich rodzin.
41.  Żydzi wyjeżdżali dobrowolnie ! – prawda o Marcu 68′
42.  Żydzi znów chcą kasy od Polski. Wypędzeni w 1968 r. ze stanowisk w partii, bezpiece i rządzie domagają się odszkodowania!
43.  Współodpowiedzialność Żydów za Holokaust
44.  Religia Holocaustu a „polskie obozy śmierci”
45.  Historia powstania i upadek mitu o „holokauście”.
46.  Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że „holokaust” był żydowskim oszustwem.
47.  Sąd Najwyższy Rosji powiedział żydowskiemu kłamstwu – nie, pomimo rezolucji ONZ w sprawie „Holocaustu”!
48.  Holokaust czy 99 procentowy mit?
49.  Dość kłamstw holokaustu
50.  Dlaczego „polski” rząd boi się PRAWDY o holokauście?
51.  Dlaczego żydzi boją się PRAWDY o holokauście?
52.  ANTYSEMITYZM i Holokaust… wg Żydów „To taki trik.”
53.  ELITY III RP – RODOWÓD cz.1 – WŁADYSŁAW GAUZA [Radzę czytelnikowi to zapamiętać, czytając te dokumenty!]
54.  RODOWÓD NADZWYCZAJNEJ KASTY
55.  My weźmiemy władzę a wy Polacy pójdziecie z torbami, czyli Michnik szczery po alkoholu
56.  Czy potomkowie wdrożycieli Komunizmu Wojennego ( 1944-1956) zamierzają przywrócić terror wobec Polaków z tamtego okresu ?
57.  TAJNA POLITYKA JAKUBA BERMANA JEST WSPÓŁCZEŚNIE JAWNIE REALIZOWANA
58.  RASIZM ANTYPOLONIZMU = Rewizjonizm, odwracanie ról i restytucje: kazus polsko – żydowski
59.  Przypominamy historię mienia żydowskiego w okupowanej przez Niemców Polsce
60.  WYPŁACONE PRZEZ POLSKĘ ODSZKODOWANIA ZA MIENIE POŻYDOWSKIE
61.  Żydowscy uzurpatorzy Wywiad z prof. Normanem Finkelsteinem
62.  Pamiętne słowa sprzed 22 lat, które dziś brzmią proroczo…
63.  ZERO ODSZKODOWAŃ ŻYDOM ! -Oszczerczy Pozew i Wyrok Sądu USA wydany 3 marca 2006 – Dlaczego Panowie Tusk, Komorowski, Bartoszewski, Bracia Kaczyńscy i Duda ukrywali fakt istnienia takiego wyroku przed Polakami ?
64.  PODWÓJNE STANDARDY SYJONISTÓW. Jeden dla “Ludu Wybranego”, drugi dla “Pogan”
65.  Izrael żąda od Polski zmiany ustawy o restytucji mienia
66.  To nawet nie skandal, to ZDRADA! Potajemnie zmieniana jest pod dyktando Izraela ustawa reprywatyzacyjna!
67.  Jak Kaczyńscy sojusz z Izraelem budowali
68.  ŻYDZI ŻĄDAJĄ OD POLSKI ZWROTU ZAMKU KRÓLEWSKIEGO NA WAWELU
69.  Ustawa 447 kto to robi i kto zyskuje ?
70.  Dwie zrealizowane umowy o odszkodowania za mienie bezspadkowe pomiędzy: Izraelem a RFN z 1952 r., i Izraelem a Polską z 1947 r.
71.  Czy Kaczyńscy nie wiedzieli, że Żydzi już dostali odszkodowanie za mienie bezspadkowe od Niemiec i… w ramach umów indemnizacyjnych od Polski ???????
72.  Po co Polsce Izrael ? Czy tych dwóch, którzy zamierzali ukraść Księżyc – ukradną Polskę?
73.  Czy rzetelna prawda historyczna jest antysemicka ?
74.  Judeopolonia – atak Żydów na Polskę?
75.  Żydzi i inne nacje: symbioza czy pasożytnictwo?
76.  Żydzi i Polacy – po prostu nie pasujemy do siebie
77.  Kilka faktów o naturze „naszych starszych braci w wierze”
78.  „Żydzi w Polsce przygotowują ekspansję i mogą ją zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów” pod kontrolą WSI, ABW i AW
79.  ANTYPOLONIZM JAKO FORMA RASIZMU I SZOWINIZMU
80.  Dlaczego Żydzi nie walczą z antypolonizmem ? W Izraelu jest znacznie więcej antypolonizmu niż w Polsce antysemityzmu
81.  Antypolonizm i antysemityzm – wolnoć, Tomku, w swoim domku
82.  –Transformacja ustrojowa w demokrację kolonialną
83.  Czy ŻYDOFASZYZM obejmie Polskę w swym „BOSKIM” UŚCISKU?
84.  Żydowski kapitalizm niszczył II RP – dzisiaj niszczy III RP
85.  ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI MAJĄTKU NARODOWEGO
86.  Żydowskie koncerny przejmują polską wodę pitną
87.  Marek S. Program eliminacji Polaków
88.  PiS chce naprawdę oddać Polskę Żydom !
89.  Transformacja Polski w POLIN: 2 lata więzienia za krytykę żydowskich roszczeń?!
90.  Kiedy żydzi przyjdą ukraść twój dom, ten, w którym mieszkasz – Polskę…
91.  ODDALIŚCIE POLSKĘ ŻYDOM!
92.  Dekomunizacja czyli grabież majątku narodowego…
93.  MODUS OPERANDI, czyli jak schwytać sprawcę
94.  NIECHCIANI POLACY – przez post-solidarnościowych, syjonistycznych RASISTÓW, w elitach politycznych, intelektualnych i dyplomatycznych, u władzy kolejnych ekip III RP.
95. I JAK TU NIE BYĆ ANTYSEMITĄ ?
96.  Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni ?
97.  Judeocentrycy i masowe zbrodnie
98.  DLACZEGO ŻYDZI CHCĄ MIESZAĆ RASY (MULTIKULTURALIZM)
  1. Obiektywna analiza publicystyki politycznej Radia Maryja sprzed 5-12 lat.
  2. SATANISTYCZNY HOLOKAUST- 85% LUDNOŚCI z użyciem IZRAELSKIEJ BRONI 5G ! – Ewa Pawela

Wypowiedz się