Czy Prezydent Władimir Putin jest globalistą i marionetką Chabad Lubawiczerów ? Dla domorosłych politykierów zaplątanych w „teorie spiskowe” i własne miazmaty umysłowe !

Propaganda i dezinformacja na temat Prezydenta Rosji Władimira Putina jest oszałamiająca od co najmniej kilkunastu lat. Przypisuje mu się, że jest globalistą, żydem, marionetką żydowskiej satanistycznej sekty Chabad Lubawicz, zbrodniarzem, satrapą itd. itd. Jeśli ktoś jest tak oczerniany, od tak wielu lat, przez globalistyczne ścierwomendia  w rękach żydowskich, to powinno, samo to uwiarygodnić go, jako największego i najpotężniejszego przeciwnika Nowego Satanistycznego Porządku Świata. Powiedział już o tym publicznie w 2013 roku ( jest artykuł na naszej stronie), że Zachodem rządzą sataniści. Ale o jego ocenie dowodzą jego czyny, a nie zdjęcia z różnymi gremiami globalistycznymi.

Należy tu dodać, że przywódcy ZSRR i następnie Rosji: Michaił Gorbaczow i Borys Jelcyn, którzy doprowadzili do upadku Związku Radzieckiego i następnie prawie samej Rosji, byli nieustannie chwaleni przez Zachód… za zdradę swoich krajów. Tak samo jest i w Polsce, zdrajcy są chwaleni, a patrioci dbający o własny kraj są oczerniani, a nawet zabijani, jak Andrzej Lepper.

Władimir Putin  doszedł do władzy, dzięki Borysowi Jelcynowi, który zrozumiał, że w czasie swoich rządów znalazł się w matni i dlatego rozpił się. Jako następca w skrojonej w czasie pierestrojki formie rządów z silną władzą prezydencką, uratował Rosję przed rozpadem i podziałem na 10 państw (polski episkopat realizując wytyczne Watykanu zaplanował podział Rosji na diecezje i parafie, oczekując jej rozpadu ), co m.in. upublicznił pułkownik Słowacki kilka lat temu.

Prezydent Putin swoją strategię odbudowy Rosji  z gospodarczych i społecznych zgliszcz ( pod koniec lat 90-tych wskutek nie wypłacania w Rosji wynagrodzeń, emerytur i rent zmarło z głodu 15 milionów obywateli Rosji – według oficjalnych danych statystycznych !!!) realizował krok po kroku w istniejących bardzo trudnych  uwarunkowaniach wewnętrznych ( nasycenie V kolumną wszelkich środowisk po prezydencie Jelcynie i Gorbaczowie ) i zewnętrznych (dominacja na wszelkich szczytach władzy, zwłaszcza w krajach Zachodu,  struktur globalistycznych i satanistycznych). Dopiero odbudowa potencjału militarnego, w tym zwłaszcza rodzajów broni, których nikt na świecie nie ma, pozwoliła Rosji, cierpliwie znoszącej wszelkie upokorzenia od Zachodu przez ponad trzydzieści lat, pokazać najpierw „lwi pazur” w Syrii, a obecnie w znacznie większej skali na Ukrainie, stworzonym sztucznym tworze do szachowania Rosji.

Na końcu tego artykułu zamieszczamy wiele linków do artykułów o prezydencie Władimirze Putinie i samej Rosji opublikowanych na naszej stronie w ciągu 8 lat. Szczególnie ważne jest przypomnienie po raz kolejny rozmów Albina Siwaka  z Marszałkiem ZSRR Wiktorem Kulikowem, Głównodowodzącym Wojsk Układu Warszawskiego, m.in. o tym kim jest Władimir Putin, opisanych w książce  pt. „Syndrom gotowanej żaby”[i] i opowiadanych przez Autora, piszącemu ten tekst:

KULIKOW O PUTINIE I TAJNEJ ORGANIZACJI ROSJAN z książki Siwaka

( strona 32) „… tenże Żukow obalił też trzeci mit. Żydzi po drugiej wojnie głosili na cały świat, że władzy nigdy nie oddadzą. Mam na myśli władze NKWD w Moskwie. Do dziś można znaleźć opisy modłów dziękczynnych w synagogach na Zachodzie. Dziękowali Bogu, że mają w ZSRR władzę i rozszerzą ją na cały świat. Jak Żukow zastrzelił Berię na posiedzeniu Biura Politycznego i zamknięto Kaganowicza, a Kulikow wybił dwa garnizony moskiewskie NKWD, to Żydom na świecie zrzedła mina…” ;

Wypowiedź marszałka Wiktora Kulikowa do Albina Siwaka ( strona 40-41) „… Ale przy okazji powiem Ci, że nigdy bym nie poszedł do Żyda na doradcę, a Żyd nie wziąłby mnie z prostej przyczyny: ja  bym nie poszedł, bo po śmierci marszałka Żukowa zostałem szefem tajnej organizacji, właśnie tej partyjnej „razwiedki”. A ta organizacja właśnie została założona w celu usunięcia Żydów ze wszystkich zajmowanych przez nich stanowisk i funkcji. Czyli odsunięcia ich od władzy i możliwości wywierania wpływu na sprawy państwa i los ludzi. (…) Otóż kiedy Żukow robił tą czystkę na Biurze Politycznym, to ona by się nie udała, gdybym swoimi ludźmi nie zlikwidował obu moskiewskich garnizonów NKWD. Przecież pół godziny przed godziną wyznaczoną na rozpoczęcie akcji marszałek Żukow zebrał w ministerstwie obrony tych dowódców okręgów podmoskiewskich, którzy mieli wyznaczone konkretne zadania. Ja dostałem rozkaz likwidacji tych obu garnizonów NKWD. A rozkaz był taki: << Wszystko co się tam porusza – zlikwidować. Tam nie ma Rosjan. Jeśli źle wykonasz rozkaz to każę cię zastrzelić. Zresztą jeśli źle to zrobisz, to oni cię zabiją pierwsi.>> A Żydzi na świecie doskonale wiedzą, że to ja dowodziłem tą dywizją, której żołnierze wykonali ten rozkaz. Do dziś można uzyskać dane liczbowe zlikwidowanych obu garnizonów NKWD i jest to prawie cztery tysiące ludzi. I jak ty myślisz – spytał mnie marszałek – gdyby Putin był Żydem, to przyjąłby mnie na swojego doradcę. A spójrz też na to z innej strony. Przede wszystkim jestem oficerem, marszałkiem zostaje się później i za konkretną wiedzę oraz i zaufanie najwyższych władz, i czy ja oficer ze szkoły Żukowa, gdzie o honorze dużo nasz uczono i wpajano, poszedłbym na służbę do Żyda ze swoją przeszłością ? Więc bądź pewny, że Putin to człowiek o korzeniach rosyjskich i ci co dorabiają mu rodowód żydowski doskonale o tym wiedzą. Ale użyli broni bardzo skutecznej przeciwko Putinowi, bo i u nas znaleźli się ludzie, którzy w tą brednię uwierzyli lub mieli wątpliwości czy jest Rosjaninem. Przypomnę ci – mówił marszałek – że i tobie dorobili rodowód rosyjski. Myśmy  znali tą gazetę Solidarności, gdzie Mazowiecki na pierwszej stronie, wielkimi literami, głosił: <Towarzysz A. Siwak nie jest Polakiem. Rosjanie go przywieźli i wsadzili do KC i Biura Politycznego. Jego rodzice żyją pod Moskwa i nazywają się Siwakow> . No i co ty na to ? – spytał. – Przysłowie mówi, że jak się obrzuci kogoś fekaliami, to coś tam się przyczepi i zostanie…”

[[i] Wyjaśnienie tytułu jest następujące: jak wrzucimy żabę do garnka z wrzącą wodą to oparzy się, ale wyskoczy z garnka, natomiast jeśli żabę będziemy powoli podgrzewać stopień po stopniu, to nim się zorientuje – się ugotuje. Ta paralela odnosi się do narodu polskiego, który jest gotowany krok po kroku, stopień po stopniu i stąd dylemat czy zorientuje się w porę, czy da się „ugotować „ jak żaba w garnku. ]

Przytoczone bardzo wiarygodne, z pierwszej ręki wyjaśnienie odnośnie prezydenta Władimira Putina, uzyskane od Albina Siwaka zaprzyjaźnionego z Marszałkiem Wiktorem Kulikowem, powinno wystarczyć, ponieważ były przytaczane wielokrotnie w książkach Albina Siwaka i na naszej stronie. Należy tu dodać, że marszałek Wiktor Kulikow do samej śmierci w wieku 93 lat w roku 1993 r. był przez kilkanaście lat osobistym doradcą Prezydenta Putina i Premiera Miedwiediewa.

Te informacje wystarczały by ograniczyć różne dezinformacje jedynie przez kilka lat w internecie, bo mendiach głównego ścieku, nie ma co liczyć na prawdę w każdym temacie. Ale ostatnio kampania oczerniania Prezydenta Putina wzrosła do kosmicznych rozmiarów, w związku z demilitaryzacją i denazifikacją Ukrainy przez Rosję, a przede wszystkim zdecydowane postawienie się zakłamanemu, oszukańczemu i zbrodniczemu Zachodowi, rządzonemu przez satanistycznych globalistów NWO.

W związku z tym, prezentujemy poniżej świetną i dosadną w słowach analizę Bacy o Władimirze Putinie i Rosji, zawartą w 6 części  cyklu relacji o wojnie na Ukrainie. Polecamy te relacje ( na dziś jest już 12 odcinków wraz z komentarzami; drukowaliśmy jedynie 3-5 odcinek, ponieważ mieliśmy duże problemy z blokadami naszej  strony ), ponieważ są najlepszymi, najbardziej kompetentnymi i prawdziwymi relacjami, nie tylko w Polsce, o tym co się dzieje na Ukrainie i w związku z tym o globalnej konfrontacji Rosji z Zachodem.

Analiza Bacy

„Dziś szybka analiza dla ludzi, którzy dopatrują się w Putinie – na przekór własnym oczom i na przekór własnym uszom – jakiegoś agenta kabały.
Jeśli plony jakie zebrał Putin was nie przekonują – no to nic już was nie przekona – te owoce które wam podsunął pod nos na srebrnej tacy. A w tej sytuacji dyskusja jest zbędna. To dlatego bo za długo drążyliście żydowskie spiski a one wam mózgi nieodwracalnie zdewastowały. To jest dokładnie ten sam syndrom, o którym już we wcześniejszych wpisach pisałem na temat np badaczy „prawa morskiego”. Oni tak długo badali ten żydowski bełkot aż sami stali się obłąkani i obecnie pierdolą od rzeczy – godzinami, jałowo, bez życiowych konkretów… a zapytani o praktyczne zastosowanie tego „prawa” – no cóż… oni nie są w stanie podać ani jednej realnej (przydatnej) w realnym życiu porady tylko… wybuchają szałem, tupią nóżkami i podnoszą oburzone głosy 
🙂
Badacze „żydowskości” Putina mają dokładnie to samo – ślepi na jego DZIAŁANIA – snują brednie o jego agenturalnych antyludzkich zamiarach. Mimo iż co DWA DNI Putin ratuje Słowian – tuż przed ich oczami. Zabija neonazistów, wygasza biznesy koszerne, pędzi precz całą tę swołocz z odwiecznie ruskiej ziemi. Ba, z kolebki Rusi…
Dyskusja naprawdę jest zbędna w tej sytuacji. Wyjebałem więc w chuja tego typu komentarze i serdecznie autorów wypraszam – idźcie może z tym gównem na facefucka, ok? Tam do woli możecie pluć na Putina i tam do woli możecie snuć na jego temat niewyobrażalne brednie.
A ja tu sobie pozostanę, bo ja nie mam bani zrytej żydowskim obłędem i żydowskimi spiskami. A poza tym mam póki co niezawodną na 100 % intuicję – której możecie się do woli naczytać w moich poprzednich Szybkich Wieściach – ona jeszcze nigdy w życiu mnie nie zawiodła. Ani razu! I we wczesniejszych Szybkich Wieściach macie jej całe tony jako koronne przykłady. I ona mi mówi od samego początku tej wojny, że Putin jest po jasnej stronie mocy. Kropeczka. I nie będę moją intuicją nikogo na siłę uszczęśliwiał. Mam sekstans we łbie odkąd tylko pamiętam i tylko pokazuję innym kierunki. Czy ktoś z tego kierunku skorzysta – jego własna sprawa. Ja nie jestem i nie będę ewangelistą urabiającym kogoś na swoje prawdy dyskutując o jednym temacie miesiącami.

Owoce Putina. Owoce.

Miliarder izraelski i oligarcha żydowsko cypryjski Igor Kołomojski, jest/był właścicielem telewizji One Plus One, gdzie zaprezentował program zatytułowany Sługa Ludu, w którym aktor Zelenski zagrał prezydenta. Następnie, pochodząca z banderowskiej rodziny Victoria Nuland – jakaś sekretarz u Pedo Joe Bidena – wpompowała w Majdan 5 miliardów amerykańskich dolarów, żeby obalić legalny rząd na Ukrainie. I wtedy Zelenski nagle z komika stał się „prawdziwym” prezydentem. A teraz jest skorumpowanym żydowskim miliarderem i bardzo dobrym przyjacielem Pedo Huntera Bidena, syna amerykańskiego prezydenta. Obydwaj są finansowani przez tego samego żydowskiego oligarchę Kolomojskiego. Obydwaj są narkomanami. Obydwaj są umoczeni po same uszy w biolaby z bronią biologiczną, handel dziećmi, handel narkotykami i handel organami.
Putin to kompleksowo w ONZ opowiedział a na Ukrainie skasował. I zapobiegł swoją operacją specjalną zaplanowanemu na 8 marca 2022 roku atakowi bronią biologiczną. Udaremnił atak bronią etniczną mającą zlikwidować całkowicie Słowian. Jego operacja uratowała niezliczoną ilość istnień.
A teraz konsekwentnie denazyfikuje z neonazistów cały teren byłej Ukrainy. Ubija ich jak wściekłe psy.
Psy w niebogłosy skowyczą.
To są fakty.
Kolejne fakty to te, że cały obnażony Zachód jest przerażony. CAŁY. A za Putinem już się tworzy koalicja antysatanistyczna – tylko dzięki jego działaniom.
Wy w ogole nie wyczuwacie wiatru jaki wieje, bo nie macie za grosz intuicji. A tymczasem idzie prawdziwa burza ze wschodu. Taka dobra burza, która oczyszcza zatęchłe powietrze.
Tyle zrobił Putin.
A ilu wy: „badacze żydowskości Putina” przepędziliście żydowskich klaunów, żydowskich marionetek i żydowskich oligarchów? Ilu zlikwidowaliście banderowców? Ilu uratowaliście Słowian?
Napiszcie ilu, to wam nie usunę komentarzy. Pozdrawiam.
W komentach jest bardzo pozytywny Słowiański Wiec i nie chcę żeby jakiś jad go od środka zatruwał.
PS. Dwa dni temu byłem na tourne w Polsce i między innymi na dworcu głównym we Wrocławiu. Specjalnie, żeby zobaczyć Ukraińców. Moje własne oczy ujrzały że: 90 % z nich to matki z dziećmi – którym trzeba naprawdę pomóc, bo wypłoszyła ich tylko i wyłącznie propaganda – jeszcze gorsza u nich niż u nas. Zero czarnuchów albo facetów w wieku poborowym. Garstka starców i emerytów. Parę procent jest też młodych kandydatek na galerianki. Jasna strona jest taka, że zwiększyła się podaż na rynku pracy – teraz wołają 40 a nie 70 zeta za „w paszczu”, i wybredny konsument ma naprawdę w czym wybierać.
Wniosek: nie mam absolutnie żadnych obaw, że będą „rezać Lachów”. No nie mam w ogóle tego typu fazy. Mam przeczucie, że będzie dobrze. I to pod każdym względem.
Po kilku dniach już nawet ścierwomedia wyją z rozpaczą, że: „Ukraińcy wracają” – ci którzy dostali u Polaków dach nad głową. Siedzą pod tym dachem kilka dni a potem postanawiają – już po ochłonięciu z propagandy – zwyczajnie wracać. Ścierwomedia totalnie zrozpaczone, bo kilka dni i brednie ulatują jak toksyczne opary. I to młode kobiety z dziećmi lub bez wracają tam gdzie jeszcze trwa akcja policyjna Putina, Odessa, Mariupol i tak dalej. Ta sprzed kilku lat emigracja już gada płynnie po polsku a ta nowa myślę że jak okrzepnie do najwyżej miliona też się szybko zasymiluje albo powróci jak Putin pozamiata, na swoje śmieci albo wyfrunie na Zachód co jest najbardziej prawdopodobne – galerianki na bank to zrobią i większość młodych. Starcy powrócą na pewno na swoje śmieci. Ba, już powoli wracają i już ścierwościek o tym pisze, no więc na litość…
A wróci jeszcze więcej jak Putin wyreza bandersynów, bo Putin wie co to za swołocz i rozumie ich jak nikt inny. On wie, że dlatego nienawidzą Polaków, żydów i Rosjan, bo to jest nienawiść… zdrajców. Czysta, nieuleczalna i bezgraniczna. Nikt bardziej nie nienawidzi zdradzonego narodu jak sami zdrajcy. Putin o tym wie i Putin ich utylizuje, bo to jedyna sensowna kara za zdradę. I on to robi zamiast gadać i komuś to w kółko tłumaczyć. Robi i należy mu się nie tylko dozgonna wdzięczność za Rosjan którzy Polskę od Niemca wyzwolili ale też dozgonna wdzięczność za pomszczenie Polaków pomordowanych na Kresach. On rosyjski prezydent pomścił – a nikt inny np. polski „prezydent” nawet nie chciał o tym gadać. A Putin pomścił. Kolejny owoc na srebrnej tacy jaki pod nos Polakom podsunął Putin.
Jeśli zaś banderowcy do Polski zbiegną to Putin tu po nich przyjdzie żeby nie pozwolić im się odrodzić, bo oni tak mają że jak idą na faszystów to nie zatrzymują się w pół drogi. Tak więc i tak dobrze i tak nieźle, każdy wariant jest dla nas ok, myślę.
I myślę też, że antypolskie przywileje od antypolskiego rządu się dla Ukraińców bardzo szybko skończą – najdalej w momencie likwidacji Ukrainy. Ukraińcy otrzymają wówczas status Cyganów i się skończy zasiłkowanie – albo pójdą do normalnej roboty zapierdalać na siebie i na Nowe Kacze Łady albo będą musieli wracać. Ani Sorosz ani Kaczor nie jest aż tak bogaty żeby im kasę za nic wiecznie dawać. Wręcz przeciwnie, widząc po lichwiarskich ogłoszeniach, wnoszę że pragną ich odsetkami zwyczajnie oskubać – więc oskubani tym prędzej się zawiną z pola widzenia. Zachód już się od Ukraińców – w końcu Słowian – plecami kompleksowo odwrócił, bo Zachód od tysięcy lat ma drang nach osten, a nie odwrotnie.
Tak więc proszę z Putinem wyluzować. Jeśli już musicie go opluwać lub szkalować – cały internet stoi przed wami otworem. Nawet facefuck!
Tylko u mnie nie wolno, tylko tu, bo mnie jego owoce smakują. W sytuacji, kiedy anglosasi i żydostwo chciało od zawsze aż do teraz nas po prostu wymazać z istnienia razem z resztą Słowian żeby ukraść ziemię i surowce, a Putin im w tym od trzech tygodni jak jeszcze nikt przeszkadza… no tego to nawet nie potrzeba nikomu kto ma dwie klepki objaśniać. Tylko ślepy i tylko głuchy nie widzi tego co się dzieje. I tylko głupi nie rozumie, tylko się w tym doszukuje podwójnych, potrójnych spisków – a to już jest sorrry ale jakaś choroba umysłowa związana z upośledzeniem poznawczym. Takich osób KOMPLETNIE nic nie będzie nigdy w stanie przekonać – nawet jak im Putin na tacy poda obcięte łby komików lub neonazistów. Oni dopatrzą się w tym „kolejnej pułapki”. Do psychologa z tym panowie, do psychologa a nie do bacy.
PSS. Przy okazji proszę już po raz chyba dwudziesty nie wklejać tych samych Kękusiów, bo Kękusie i ich „prognozy” no słabą mają u mnie moc prognostyczną, ponieważ przez całe życie podejmowali najchujowsze jakie tylko można było podjąć decyzje, albo pracując w żydowskich bankach które ich wyruchały albo poślubiając żydówki, które ich jeszcze mocniej od banków wyruchały. Kękusie to jest kolejny syndrom „badaczy prawa morskiego” – latami zalewają internet pismami z bankami, ministrami, z żonami i z każdym kolejnym rokiem i pismem popadają w jeszcze głębszy obłęd. Słabiutko u Kękusiów z oczami, z uszami, z rozumem i z prognostyką. Słabiutko. U Kękusiów nigdy ABSOLUTNIE nie będzie PROPOZYCJI na przyszłość. Będzie tylko piana z toksycznego jadu i oglądanie się wstecz. Więc po co Kękusie na Słowiańskim Wiecu? No po co? Mają swoje blogi z tego co mi wiadomo – tam Kękusiów zapraszam.
Na powyższe tematy już nie będę dyskutował więc proszę się nie wysilać na polemiki jakieś – ponieważ będę usuwał takie wątki razem z odpowiedziami.”

Więcej i szczegółowo na temat deratyzacji na Ukrainie na 6 odcinku „Szybkie Wieści”  Bacy na linku: https://bacologia.wordpress.com/2022/03/15/szybkie-wiesci-6/

Redakcja KIP

Linki do zestawu o Rosji i Putinie

Wojna na Ukrainie jest częścią “Wielkiej Gry Geopolitycznej”

ROSJA PUTINA: Doskonała przeciwwaga dla osi anglo-amerykańskiej i ich nowego porządku świata

Atlantysta Biden kontra eurazjatycki Putin

Natarcie Rosji i nowego świata. O co tak naprawdę walczy z „zachodem” Rosja na Ukrainie?

Dlaczego Zachód nienawidzi Putina

Przesłanie Prezydenta – Początek Nowej Ery

Oto najbardziej ocenzurowane przemówienie Putina – KIEDYKOLWIEK!

Pożegnanie. Putin rozpoczyna masową nacjonalizację

TEKST PRZEMÓWIENIA PREZYDENTA ROSJI WŁADIMIRA PUTINA DO OBYWATELI ROSJI

TO DLATEGO ROSJA ZAATAKOWAŁA UKRAINĘ !!!

WOJNA ! TAK TO JEST WOJNA ! ROSJA vs banderowska junta !

Co Rosja może zakręcić Europie? Okazuje się, że nie tylko gaz i ropę

PODSUMOWANIE WOJNY NA UKRAINIE

Niemiecki Spiegel pyta: “Czy Władimir Putin ma rację?” Nad rozszerzeniem NATO

Rosja uniemożliwia USA rozpętanie wojny biologicznej

Kto i dlaczego spowodował II wojnę światową oraz planował podział świata na 16 państw po wojnie ?

UKRYTA HISTORIA NIESAMOWITEGO ZŁA CHAZARSKIEJ MAFII The Hidden History of the Incredibly Evil Khazarian Mafia

OGROMNY! Rosja stała się “agentem kardynalnej zmiany dla całego świata”

Przeczytaj Koniecznie: Minister spraw zagranicznych Ławrow przemawia do “przywódców Rosji”… Mówi… prawdomówny… genialny (g)

Specjalna operacja Federacji Rosyjskiej wywraca cały świat do góry nogami

Dmitrij Miedwiediew opublikował wpis o Polsce. Ostrzega Polaków i przypomina historię “rosyjskich wyzwolicieli”

56 pytań – czy to wina Władimira Putina ?

Czy III wojna światowa jest blisko? (z USA Curriculum Vitae)

Dugin: czas porządków w Euroazjatyckim Domu

Poróżnienie Polaków z Rosjanami, to jest płaszczyzna współdziałania światowego żydostwa, finansowo-politycznych elit anglosaskich oraz watykańsko-jezuickiego ośrodka władzy światopoglądowo-politycznej.

Anglosasko-żydowskie elity przeciwko Słowianom

Rosja oskarża rząd USA o wytwarzanie “bioagentów” na bazie ras

Tzw. elity obawiają się przebudzenia: tożsamości, świadomości historycznej, narodowej, etnicznej i rodowej dotychczas poróżnionych i skłóconych Narodów Słowiańskich.

Prostowanie żydowskich kłamstw: Putin nie jest marionetką Lubawiczerów (Chabad Lubawicz)

Rozkwit Rosji jest końcem świata żydowskich finansowych elit. „Czego siły ciemności posiąść nie mogą, usiłują zniszczyć”

Obnażanie Matrixa – Zbrodnie Syjonizmu przeciwko Żydom, Słowianom, Semitom..

Oto proponowany przez Putina traktat między Rosją a NATO

 Ultimatum ze strony Rosji  dotyczy: Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i NATO

Koszmar Zachodu: wojna na trzech frontach

Współczesna Ukraina to obóz koncentracyjny pełen oszukanych Rosjan

Po Kazachstanie era kolorowej rewolucji dobiegła końca

Szybko nasilająca się wojna zastępcza USA-UE-NATO w Kazachstanie prawdopodobnie popchnie zagrożoną Rosję do bezprecedensowej postawy samozachowawczej.

Zaciekłe bitwy z bronią palną, gdy Zachód próbuje obalić rząd Kazachstanu, a nie tak jak zrobili to na Ukrainie

Ocena wyników szczytu Biden-Putin

Dlaczego USA pchają Ukrainę do wojny

Gwarantem istnienia suwerennego państwa polskiego jest silna Rosja

Odwalcie się od Putina… jeśli nie chcecie wywołać z terenu Polski hekatomby III Wojny Światowej !!!

I tak rozumieć trzeba Jałtę, co zyskała Polska dzięki ZSRR?

Czy można było nie wyzwalać Warszawy w 1945 roku? I wstydliwe tajemnice II wojny światowej.

Władimira Putina wykładnia genezy II wojny światowej i rozbicie propagandowego preludium do wywołania III !!!

Winimy Putina? A kto tak naprawdę zaczął awanturę? I kiedy Polacy wreszcie zmądrzeją ?

Prezydent Władimir Putin w Izraelu…

Wyzwolić Polskę od głupoty

KTO SIEJE WIATR, ZBIERA BURZĘ

Dawne i współczesne zakłamywanie przeszłości

List otwarty Tomasza Jankowskiego do Prezydenta Federacji Rosyjskiej, Władimira Władimirowicza Putina

O żydowskiej krwi w każdym Polaku, czyli uzasadnienie Dudy dla Polin

PALESTYNA W EUROPIE! – ŻYDZI TWORZĄ W POLSCE NOWY IZRAEL

Prawda – Kontrowersje ! – Kłamstwa

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/wystapienie-prezydenta-wladimira-putina-na-posiedzeniu-70-sesji-plenarnej-zgromadzenia-ogolnego-organizacji-narodow-zjednoczonych/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/czego-chce-putin/

Comments

 1. lotus33 says:

  Witajcie ! Kocham zwierzęta , a zwłaszcza psy . Gdy kiedyś obejrzałem
  na YT filmik z czarną labradorką Koni w roli głównej , na punkcie której Putin miał podobno świra , podobnie zresztą jak ja na punkcie też czarnej Eti , to od razu zrozumiałem , że jest to swój chłop , o wrażliwej słowiańskiej duszy
  i nikt mnie nie przekona , że tak nie jest . W Rosji władza spoczywa we właściwych rękach i pora , by u nas nastąpiło to samo . Robicie kawał dobrej
  roboty , a ja debiutuję na KIP i ufam , że mnie stąd nie wyrzucicie . Serdecznie pozdrawiam .

 2. jedensam says:

  Czy Żydzi Chabadu zorganizowali wojnę na Ukrainie, aby ustanowić swoje „trzecie królestwo Chazarii”?
  https://christiansfortruth.com/how-chabad-jews-orchestrated-ukraine-war-to-establish-their-third-khazaria-kingdom/

 3. joel says:
 4. ella says:

  Dzień dobry,
  Nie uczestniczę w żadnych forach, a na początku ,,pandemii” zlikwidowałam swoje konta na Face pejsie….Niemniej jednak namiętnie wczytuję się w treści KIP, jak i również kilku innych w moim mniemaniu, mniej lub więcej wiarygodnych źródeł informacji. No cóż….wdzięczność popłaca ( przynajmniej dobrostanowi duszy), zatem wdzięczna jestem ,,szanownym Twórcom pandemii”, oni nauczyli ostrożności, poszukiwań, krytycyzmu i ostrożnego brodzenia w medialnych rzygowinach, z których jednak czasem i ziarnko prawdy wydobyć można. Putin jest odbierany przeze mnie intuicyjnie ale także poprzez czytanie tzw ,,biografii”, także ,,autorskich spostrzeżeń” wielu ,,dziennikarzy” i wreszcie soczyste, zdrowe owoce autorów KIP. nadmieniam, że odbierany jest bardzo pozytywnie i wiele swoich przemyśleń miałabym do dodania ale po co, skoro meritum sprawy zaistniało już powyżej. Dlatego wreszcie i ja postanowiłam coś od siebie napisać. Zacznę od Hymnu, że jest jeszcze ktoś tak ,,ostro walnięty” jak ja, kto właśnie tak ową rzecz z Prezydentem P, Rosją i biednymi cabalami postrzega. TAK, TAK w całej rozciągłości autor mówi i myśli tak jak ja. Oczywiście u nas nie wszyscy tacy szaleni, o nie…Dzięki moim ,,odmiennym poglądom” straciłam całe ,,towarzystwo”, ,,Przyjaciół”, ponieważ według ich uznania pan Prezydent P jest ,,BE”. I super, przynajmniej głupot niczyich nie muszę już słuchać. I to na razie tyle. dziękuję Wam, ze jesteście, a sobie, że swoją świadomością wzbogacam jasną stronę egregoru, a przynajmniej go nie zawalam, jak większość naszych szanownych braci Słowian ( oczywiście oni o tym jeszcze nie wiedzą, ale może kiedyś…..). Ella

Trackbacks

 1. look online for sex cams

  Czy Prezydent Władimir Putin jest globalistą i marionetką Chabad Lubawiczerów ? Dla domorosłych politykierów zaplątanych w „teorie spiskowe” i własne miazmaty umysłowe !

 2. blackgirlhealing.org

  Czy Prezydent Władimir Putin jest globalistą i marionetką Chabad Lubawiczerów ? Dla domorosłych politykierów zaplątanych w „teorie spiskowe” i własne miazmaty umysłowe !

 3. Chaturbate pisze:

  Chaturbate

  Czy Prezydent Władimir Putin jest globalistą i marionetką Chabad Lubawiczerów ? Dla domorosłych politykierów zaplątanych w „teorie spiskowe” i własne miazmaty umysłowe !

 4. tabletka po gdzie kupic

  Czy Prezydent Władimir Putin jest globalistą i marionetką Chabad Lubawiczerów ? Dla domorosłych politykierów zaplątanych w „teorie spiskowe” i własne miazmaty umysłowe !

Wypowiedz się