Wspólna misja USA i Chin do gigantycznej kosmicznej arki ET pod Oceanem Atlantyckim

Drugi artykuł z trzech kolejnych, w cyklu, na temat niezwyczajny, o aktywacji Prehistorycznych Arek Kosmicznych w Układzie Słonecznym i na Ziemi oraz  o podjętych badaniach przez USA i Chiny, a ostatnio dołączyła do tych badań Rosja. Te Arki aktywują się na: Księżycu, Marsie, księżycu Jowisza i innych na razie nie wymienionych planetach naszego Układu.

W przypadku Ziemi, w tych nagraniach jest mowa o aktualnie aktywowanych i badanych Arkach na Antarktydzie i w Trójkącie Bermudzkim na dnie Atlantyku, największej z nich. Wymienione są  także inne miejsca lokalizacji kolejnych Prehistorycznych Arek Kosmicznych w: Ameryce Południowej, Południowo-Zachodniej Rosji i Europie Środkowej, z dużym prawdopodobieństwem, że jest to na terenie Polski. W raczej niedługim czasie, będą ujawnione konkretne lokalizacje w wymienionych i innych obszarach geograficznych na Ziemi.

Całość tych badań i harmonogram ujawnień koordynuje  tajny Sojusz Ziemski, w którym główną rolę odgrywają tajne struktury i armie: USA, Rosji i Chin. Tenże Sojusz koordynuje także obecne przemiany na Ziemi w pozytywnym kierunku wyzwolenia ludzkości z opresyjnego systemu zarządzanego od dziesiątek tysięcy lat, przez nieludzkie istoty w ludzkich ciałach, pod kierownictwem i nadzorem negatywnych: fizycznych i nie fizycznych istot pozaziemskich.

Cykl tych materiałów opracował dr Michael Salla, bardzo wytrawny znawca tej bardzo młodej dziedziny wiedzy i jednocześnie informator oraz były uczestnik tajnych amerykańskich programów kosmicznych. Ta dziedzina wiedzy radykalnie zmienia spojrzenie na otaczającą rzeczywistość, w tym, sprawujących władzę, naukę uniwersytecką i… religie funkcjonujące na Ziemi.

Redakcja KIP

——————————

10 stycznia 2022 roku mój informator z US Army, JP, ujawnił, że uczestniczył w tajnej misji do pozaziemskiej arki kosmicznej znajdującej się pod Oceanem Atlantyckim u wybrzeży Florydy w pobliżu Bermudów. Była to druga kosmiczna arka, z którą spotkał się w tajnych misjach wojskowych – pierwsza dotyczyła kosmicznej arki znalezionej na Księżycu, jak donosi wcześniejszy artykuł.

JP opisał, jak misja rozpoczęła się od oficjalnej odprawy, którą otrzymał w bazie wojskowej, w której obecnie służy. Następnie został zabrany przez helikoptery Osprey na dużą platformę w kształcie pączka na Atlantyku, która została umieszczona bezpośrednio nad zanurzoną arką kosmiczną. JP szacuje się, że ma co najmniej milowy kształt jajowaty.

Poniżej znajdują się fragmenty naszej rozmowy przez Skype’a, w której opisał różne aspekty misji. Oto pierwszy fragment, w którym opisuje, jak został zabrany na jakąś dużą platformę zawieszoną nad kosmiczną arką:

Myślę, że był jednym z pilotów, którzy przywieźli nas na statki, na te masywne statki, o których wam mówiłem, które mają dużą powierzchnię. Są ogromne. Dotarliśmy tam, a potem ustawili wszystkich w szeregu. Obraz widać na podłodze. Ten statek jest tym samym statkiem, który odwiedziłem kilka lat temu, ale teraz miał obrazy na podłodze z napisem OK chińskim, a następnie mówi rosyjskim, ale mówi w ich języku. Jak tam, gdzie jest formacja, więc wszyscy się formują. Byłem więc na placu parkowym w Stanach Zjednoczonych. Cóż, wszyscy się formują. W Stanach Zjednoczonych jest co najmniej 20 lub 30 osób i co najmniej 15 Chińczyków.

JP rozpoznał platformę oceaniczną jako tę samą, na którą został zabrany przez statek kosmiczny antygrawitacyjny w kształcie trójkąta około 2014 roku, kiedy to po raz pierwszy powiedział mi o platformie. Zamiast pozwolić mu zejść z platformy do tego, co leżało pod spodem, starszy oficer wojskowy (generał) odmówił mu wstępu i kazał mu odejść. W tym czasie JP był cywilem.

JP następnie opisał windę, która przewoziła członków misji z powierzchni w dół do wnętrza statku. Personel pochodził głównie z USA i Chin. Najwyraźniej Chinom zezwolono na dostęp do kosmicznej arki znalezionej pod Atlantykiem, jako wzajemną przysługę po tym, jak zezwoliły USA na dostęp do kosmicznej arki znalezionej przez łazik Yutu 2 opisany we wcześniejszym artykule.

Oto, co JP miał do powiedzenia na temat umowy USA z Chinami i jego podróży w 2014 r., w której odmówiono mu wejścia na platformę:

Ze względu na Chińczyków pozwolili nam udać się na Księżyc, a ponieważ pomogli nam zbadać ten statek, teraz musimy pozwolić im zbadać ten, który znaleźliśmy tutaj na Atlantyku. Jest to umowa, którą zawarliśmy z Chińczykami, że wiecie wszystko, jeśli tam pojedziemy, teraz pozwolimy wam iść na ten ogromny statek, w którym zamierzamy wykonać misję i zaczęło się to, wiecie, że zaczynacie tę misję. Więc była tylko rozmowa z chińskimi generałami i uh o umowie. OK, wpuściliście nas na Księżyc, ale teraz wpuścimy was na ten statek, ale w tym miejscu są rzeczy, które nie były na Księżycu, które będą przełomowe. To szaleństwo, że technologia, która jest w tym konkretnym statku, który jest na Atlantyku, który został aktywowany wraz z tymi wszystkimi innymi statkami, które zostały aktywowane.

M: OK, więc jest to podobny statek do tego, co znaleziono na Księżycu, po prostu masywny rodzaj pozaziemskiego statku w kształcie kuli.

JP: Jest większy.

M: Jest większy.

JP: Jest większy

M: A to jest jak gdzieś na Atlantyku w pobliżu Bermudów i to na dnie oceanu.

JP: Na dnie oceanu jest statek, na który wsiadamy dokładnie tam, gdzie lądują Rybołowy, a oni tam lądują, a potem jest jak winda. Wygląda jak pączek, ten masywny statek, na który wchodzimy, wygląda jak masywny pączek, ale w środku jest jak winda, jak platforma wiertnicza, coś w rodzaju platformy wiertniczej, a potem jest winda, która schodzi do tego masywnego statku, który jest pod Atlantykiem.

M: Och, więc ten statek lub statek, na który zostałeś zabrany, faktycznie unosi się nad pozaziemskim statkiem na dnie oceanu.

JP: Tak, tak mówiłem o tym, że wszyscy się zapalają, pamiętaj, że pewnego dnia wpadłem w kłopoty, ponieważ myślę “Shen” lub “Lovent”, nie wiem, kto to był, ale byliśmy tak, jakby rozmawiali, jak och, nie powinno cię tu być. Pamiętajcie, że opowiadałem wam o facecie, który robił odprawę, zobaczył mnie, wściekł się, że tam jestem, i zabrali mnie z powrotem. Tak, nie powinno mnie tam być.

M: Był generalną prawicą, myślę, że powiedział pan, że jest generałem.

JP: Był generałem.

MS: Tak, że odprawiał wszystkich i to tak, jakby powiedział, co tu robisz, nie powinieneś tu być.

JP: Tak, dokładnie.

MS: OK, więc ta struktura jest taka, jak mówisz, że jest jak platforma górnicza. Jest po prostu zbudowany nad opuszczonym statkiem lub statkiem POZAZIEM, a oni idą do niego w środku jak platforma górnicza, jak platforma.

JP: Tak.

Ważne jest, aby pamiętać, że arka atlantycka jest znacznie większa niż ta znaleziona na Księżycu, obie zostały aktywowane, gdy duża flota statków kosmicznych przybyła i zaparkowała w pobliżu i Ganimedesa, co obejmowało inną misję, w której uczestniczył JP.

JP następnie wyjaśnia, co się stało, gdy zjechał windą z resztą członków misji, w tym również grupą rdzennych Azteków wyglądających na Indian we wnętrze gigantycznej kosmicznej arki:

Rozmawialiśmy tam i wszyscy to tak, jakbyście rozmawiali o odkryciu i o tym, jak się aktywowało i jak słychać szum, ponieważ wszyscy naprawdę boją się wejść na ten statek, ponieważ kiedy się do niego zbliżysz, to tak, jakby szedł jak fala, jakby utknęła w czasie. Patrzysz na swoje ręce i machasz nimi i widzisz swoją rękę w fali, jakbyś utknął w czasie, więc wielu ludzi naprawdę boi się wejść na statek, ale  grupa z nas poszła. Wiesz, że byłem ubrany na czarno, zmieniamy się, zabrali nas do swojego pokoju uh na tylnej  pączkowej części statku i umieścili nas w salce, a potem przeszliśmy przez um jak spraye i dezynfekcje i tak dalej, ponieważ cokolwiek było na tym statku, nie chcieliśmy zawracać sobie głowy niczym, co wiesz, zainfekowane lub jeśli coś żyje “, ponieważ znaleźli tlen, tak naprawdę czysty, czysty tlen wewnątrz tego statku i myślę, że to z powodu roślin, które wciąż żyją. Typ jak nie grzyby, ale jak rodzaj roślinnych alg, a jeden z naukowców, którzy mówili mi, że ten rodzaj grzybów, rodzaj roślin, świeci w ciemności, będąc przyklejonym do ścian. Jest to związane z mołdawitową skałą, która jest na ścianach i świeci. Cały statek przypomina jasnoniebieski, zielonkawy kolor, który ciągnie się i szumi, a my nie potrzebowaliśmy tych dronów, których używaliśmy na Księżycu, ponieważ  ten masywny statek był bardziej aktywowany niż inne.

MS: Więc wszedłeś do środka, a winda ze statku nawodnego przechodzi całą drogę z powierzchni oceanu na statek.

JP: Tak, ze statku na powierzchni oceanu  na ten statek, więc po tym, jak zmieniliśmy na te czarne ubrania, umieścili nas w windzie i wszyscy byli zdenerwowani, wszyscy patrzą na siebie. Chińczycy śmiali się, śmiali się z nas, jak się z nas śmiali, są jak och, cipki. Wiesz, jak huh oni się śmieją wyłącznie, pamiętam, że widziałem tam również meksykańskich ludzi. Ale nie mówili po hiszpańsku, mówili jakimś starożytnym językiem azteckim, i byli naprawdę niscy, i nadal można zobaczyć farbę na ich twarzach, ale mieli te garnitury na sobie. Więc domyślam się, że kiedy naukowcy już weszli na ten statek, ale nie mogli otworzyć pewnych miejsc, to właśnie się dzieje, a kiedy się pojawili, mówili o tym, że czas jest inny na dole, możesz zobaczyć swoje ręce wiele razy, kiedy machasz nimi, jak rodzaj matrycy, którą znasz. Na przykład czas jest naprawdę powolny, a kiedy skaczesz, potrzeba kilku sekund, aby spaść z powrotem w dół, jakby to było szalone, a potem zaczęliśmy schodzić, a potem rozglądasz się, a potem, kiedy idzie do oceanu i dwie, trzy lub cztery sekundy, staje się czarny, puh, więc tak szybko to idzie. To idzie naprawdę szybko i musimy zapiąć pasy.

Jestem w windzie, ale stoimy, nie ma siedzeń, więc stoimy przy ścianach, a ty zapinasz pasy i pozostajesz w górze, a on spada i możesz poczuć, jak twoje uszy wyskakują, jakby wyskakiwały, tak naprawdę szybko, ale potem winda ma to ciśnienie i wtedy możesz zobaczyć, jak staje się mała z powodu ciśnienia, ale jest to rodzaj metalu, który jest naprawdę niezniszczalny, nie łamie sie ten rodzaju metalu, więc kiedy rosnie ciśnienie, nie ściska windy, ale kiedy idzie w górę i w dół, widać, jak rozszerza się i obraca.

Wewnątrz statku wystąpił efekt dylatacji czasu, którego członkowie misji doświadczyli, a powietrze zostało sprężone, aby ułatwić im podróż do wnętrza statku, który byłby w pewnym stopniu pod ciśnieniem, aby wytrzymać ogromne ciśnienie oceaniczne na dnie Atlantyku.

Po wejściu do kosmicznej arki JP ujawnił, że meksykańscy azteccy członkowie rozpoznali niektóre hieroglificzne pisma i zareagowali bardzo emocjonalnie na to, co widzieli. Ponownie rozwinął efekt czasoprzestrzenny w Arce:

MS: Więc kiedy jesteś tam na dole, co widzisz?

JP: Widzimy światła glonów jak wszędzie, a potem mali Meksykanie zaczęli wskazywać na ścianę na tego rodzaju pisma, które znali. Więc poszliśmy tam z nimi, a oni byli jak dotknięci, a oni byli płaczący i szczęśliwi, jak patrzyli na to, i byli jak A curia Marte Pamiętam to szczególne słowo “A curia Marte”, “A curia Marte” i byli jak dotknięci i naprawdę szczęśliwi. To jest szczególne zdanie, które pamiętam, A curia Marte, A curia Marte, A curia Marte. Płakali i mówili to słowo. Byli prawie tańczący, ponieważ widzieli to konkretne pismo. Myślę, że to był brakujący napis na ich świątyniach meksykańskich lub jednym z tych azteckich pism, których oni naprawdę szukali, i domyślam się, że ruiny są faktycznie połączone z tunelem, tunelem, który wchodzi, wchodzi w ziemię, ale nie pozwolono nam tam wejść.

Mali Meksykanie wyglądający na ludzi, którzy próbują. Indianie, weszli i pozwolono im wejść tam tylko dlatego, jak myślę, że było dla nich święte, w tym konkretnym obszarze, w którym się znaleźli, a potem, kiedy weszli pod ziemię, nigdy nie wrócili i wszyscy byli jak wow OK, co robimy teraz, co mówimy na górze, kiedy wrócimy, a oni nie wrócą, i byliśmy jak, o cholera, o cholera, co zamierzamy zrobić, co powiemy,

A potem Chińczycy zaczęli iść w ich kierunku, ale potem zaczęli iść powoli, jakby wszystko spowalniało czas, a potem wrócił Chińczyk i zabrakło mu tchu. Był naprawdę wściekły, że nie mogą iść, a potem… zaczęli się kłócić z jednym z naszych facetów. Mówiąc: “Hej, obiecaliście nam, że… możemy wejść tam i zbadać wszystko w ten sam sposób, w jaki wy … wiesz, że pojechaliśmy na Księżyc i nie mamy do niego dostępu”. Więc wściekali się, bo nie mogli… uzyskać dostępu, ale to nie była nasza wina, że sam statek wpuszcza pewnych ludzi i niektórych ludzi.

Jest to fascynująca obserwacja JP na temat tego, jak pozaziemska arka zareagowałaby na różnych odwiedzających. Meksykańskiej grupie Azteków pozwolono iść daleko naprzód, prawdopodobnie dlatego, że ich genetyka i / lub częstotliwości były akceptowalne. Kiedy jednak Chińczycy próbowali zrobić to samo, zostali zablokowani przez statek, który rozpoznał pewną niezgodność. Czy może to mieć coś wspólnego z materialistyczną filozofią komunistycznych Chin, która wpływa na zachowanie i przekonania, uniemożliwiając im w ten sposób dostęp głębiej do rzemiosła na własną rękę?

JP kontynuował swoją relację z tego, co się stało, gdy członkowie międzynarodowej misji się naprzód w eksploracji Arki:

Tak więc, kiedy weszliśmy, zaczęliśmy przechodzić i wszystko zaczęło iść powoli, jak … w zwolnionym tempie i poczuliśmy  spokój i szczęście. A potem Chińczycy, kiedy zaczęliśmy wchodzić, Chińczycy byli za nami, podążając za nami. Więc szliśmy krok po kroku, a potem w oddali można było zobaczyć, światła pewnego rodzaju kryształów, takich jak Mołdawit, świecące w ścianach i to było piękne, i można było zobaczyć pewne rodzaje roślin, które świecą. Niesamowite, to oszałamiające doświadczenie, a wszyscy byli prawie jak w łańcuchu, ponieważ byliśmy, trzymając się nawzajem, aby dostać się do tego konkretnego miejsca. A kiedy dotarliśmy do konkretnego miejsca, gdzie świeciły pełne rośliny, widzieliśmy w oddali małych Meksykanów, ale nie mogliśmy do nich dotrzeć. Krzyczeliśmy, rozmawialiśmy z nimi, ale oni nas nie słyszeli, ale nadal widzieliśmy, jak idą dalej, ale to było zwolnione tempo, ale prawdopodobnie, jakby … odeszli, ale nadal mogliśmy zobaczyć odbicie ich ciał, jak odejście, jak zniknięcie, jak można było zobaczyć, jak znikają.

To zniknięcie meksykańskiej grupy Azteków było nieoczekiwane, ale towarzyszący im meksykański naukowiec / tłumacz pozostał przy misji.

JP opisał rozpoznanie jednego z chińskich naukowców jako tej samej osoby, której był świadkiem podczas wizyty w starożytnej arce kosmicznej znalezionej na Księżycu:

Więc dotarliśmy do tego miejsca, a potem meksykańscy naukowcy, którzy tam byli, zostali z nami i innymi małymi ludźmi, którzy byli Meksykanami, których opuścili i nie mogliśmy już tego zobaczyć, a także badaliśmy ściany, pisma na murach i widziałem tego samego chińskiego archeologa, który był również na Księżycu. Widziałem go. Ale innego faceta, z którym byłem na księżycu, nie było tam. Był tam inny facet, badający pisma i tak dalej, a my byliśmy tam tylko po to, aby być z nim i upewnić się, że wszystko jest w porządku, a drugi facet został poproszony o pilnowanie Chińczyków, ponieważ chcieli konkretnej informacji, której nam nie powiedzieli, że znaleźli na Księżycu.

Zauważalne jest, że chociaż USA i Chiny prowadziły wspólną misję eksploracji zanurzonego statku, po obu stronach istniały głębokie podejrzenia, że druga strona trzyma się kluczowych informacji niezbędnych do powodzenia misji. Wygląda na to, że będzie to odwieczny problem między USA i Chinami, ponieważ współpracują one we wspólnych misjach niezbędnych dla bezpieczeństwa planetarnego.

W następnym fragmencie z naszej rozmowy przez Skype’a JP odpowiedział na jedno z moich pytań:

MS: Co takiego było w statku, który się aktywował. Chodzi mi o to, że powiedziałeś, że wiesz, że naukowcy lub wojsko bardzo się zainteresowali, że ten statek aktywował się, więc kiedy wcześniej tam byli, zobaczyli go i byli w środku i nie został aktywowany, więc kiedy się teraz aktywował, co się stało?

JP: Cóż, wszystko zaczęło świecić. Wszystko, co można zobaczyć, pisma świecą, ponieważ znacie pisma, które są podobne, są jak rzeźbione, ale z powodu glonów, które rosną na nich i świecą, możecie zobaczyć, możecie zobaczyć, możecie zobaczyć, język łatwiej z blaskiem glonów, które są na szczycie pisma. Możesz więc zobaczyć to z większą perfekcją. To właśnie zaintrygowało naukowców. Że były pewne części, o których nie wiedzieli, że jest pismo, były pisma, które znacie, i znaleźli podobny język Azteków.

Dziwne pismo hieroglificzne było wyraźnie widoczne świecące pod glonami, które go pokrywały.

Następnie poprosiłem JP o opisanie tego, co czuł, gdy był wewnątrz statku:

MS: Więc, kiedy jesteś w statku, wiesz, że powiedziałeś, że czujesz się dobrze, czy możesz powiedzieć więcej o swoich uczuciach, wiesz, co wyczuwałeś?

JP: Podobne do tego, co czuliśmy w pobliżu Ganimedesa, w tym konkretnym budynku. Czujesz to szczęście i podobne do tego, co czuliśmy na Księżycu, ale to było to bardziej intensywne, co czuliśmy tutaj na tym statku.

MS: Tak, cóż, kiedy mówisz bardziej intensywne … po prostu opisz, co się działo.

JP: To było tak, że widzisz wszystko powoli i czujesz się tak szczęśliwy, że masz ochotę płakać, że czujesz się dobrze. Tylko ludzie, którzy byli szaleni, byli Chińczykami, ponieważ nie dano im dostępu, ale można było również zobaczyć ich twarze, że byli zdumieni tym, co otrzymali. Byli szczęśliwi, prawie płakali, ale nie tak jak ci dwaj mali Meksykanie, byli naprawdę szczęśliwi. Byli jak tańczący i byli tacy, jakbyście wiedzieli, że byli naprawdę szczęśliwi… Potem pamiętam, że patrząc na te inne pisma, pamiętam, że widziałem je w Ganimedesie, ponieważ wyglądało to bardzo podobnie do tych pism i czułem tyle błogości, jakby wszystko było połączone. Jakbym czuł to samo uczucie jak [kiedy] byłem na Księżycu i Ganimedesie.

MS: OK, przypomnij mi, kiedy byłeś na Księżycu, kiedy byłeś na Ganimedesie, poszedłeś do różnych miejsc i miejsc na powierzchni Ganimedesa, różne lokalizacje były podobne jak statki, podobne statki lub po prostu podobna technologia?

JP: Podobna technologia, to… to ten sam rodzaj technologii, ale myślę, że to było jeszcze bardziej … stare. Można powiedzieć, że jest starsze, … jak jego zużycie. Jest starsze, więc myślę, że jest to samo, myślę, że ten sam wiek

JP opisał, w jaki sposób on i kilka innych osób miało zdolność aktywowania arki po prostu będąc fizycznie blisko niej. JP opisał, jak arka rozświetlała się w obszarach, do których wchodził, ale nie było tak w przypadku innych osób.

MS: Więc kiedy tam poszedłeś… Twoim zadaniem było towarzyszenie lub asystowanie archeologowi badającemu pisma?

JP: Są pewne rzeczy, które zostały aktywowane, kiedy tam dotarłem.

MS: Opowiedz mi o tym, no wiesz… po przyjeździe rzeczy zaczęły się aktywować.

JP: Tak, rzeczy zaczęły się świecić, kiedy byłem, jak przy niektórych ludziach nie włączają się światła, ale kiedy poszedłem, zapaliły się pewne światła i były jak to, co…. Ludzie byli jak, jak niespodzianka… to było dziwne, ale to było dobre uczucie… To były pewne światła na ścianach, które nie były włączone i świeciły, kiedy przyjechałem.

MS: OK, w porządku, więc … w rzeczywistości twoja fizyczna obecność jest częścią procesu aktywacji, a może masz geny lub jest coś, co nosisz.

JP: Poza tym z Chińczykami był facet, którego nie widziałem na twarzy, miał bluzę z kapturem i był z Chińczykami i on też aktywował… te światła i tak dalej. A potem, kiedy … chciałem widzieć jego twarz, nigdy nie pozwalał mi zobaczyć jego twarzy. Nigdy nie pozwolił mi zobaczyć swojej twarzy, tak jakbym nie mógł zobaczyć jego twarzy. Miał bluzę z kapturem i również pracował z Chińczykami, ale po drugiej stronie, można było zobaczyć światła aktywujące się, gdy machał ręką. Jakby wiedział, co robi, jak aktywowanie świateł i wiedział co robi. Nie wiedziałem. Po prostu wszedłem i lubię się włączać, ale myślę, że są pewni ludzie na całym świecie, którzy mają, wiesz, że mogą aktywować te starożytne artefakty…

Niektórzy pytali o dość przyziemne role, jakie JP wydawał się odgrywać w swoich tajnych misjach na Ganimedesa i Księżyc, biorąc pod uwagę jego niską rangę wojskową i raczej ponure obowiązki eskorty dla archeologów badających dziwny język hieroglificzny. Jedną z rzeczy, którymi JP dzielił się w naszych komunikatach od 2008 roku, jest to, że często był zabierany przez wyglądające na człowieka istoty pozaziemskie do dużych struktur półkuli, które opisał jako arki. Był świadkiem starożytnych roślin, zwierząt i technologii, które były zachowywane na przyszłość. Powiedział również, że spotkał kilka innych osób zabranych do tych ark – z których jedna była obywatelem Chin.

JP powiedział, że został zabrany do tych dużych ark na czas, kiedy staną się one ważne dla ludzkości w radzeniu sobie z nieprzewidzianymi sytuacjami na całej planecie. JP zaczął dzielić się ze mną tymi informacjami około 2014 roku, a ja zachowałem te informacje dla siebie, ponieważ nikt inny o tym nie mówił.

Amerykańscy tajni agenci monitorują jednak pozaziemskie kontakty JP i naszą komunikację od 2008 roku. Najlepiej świadczą o tym zdjęcia tajnych statków kosmicznych w kształcie trójkąta i prostokąta, które sfotografował w pobliżu bazy sił powietrznych MacDill w 2017 roku, które wysłał do mnie do publicznego wydania przy aktywnym wsparciu tajnych agentów.

To prowadzi mnie do przekonania, że JP robi znacznie więcej niż tylko eskortowanie naukowców do tych starożytnych ark i wykonywanie przyziemnych obowiązków towarzyskich. Ze względu na swój wcześniejszy dostęp lub wrodzone cechy genetyczne, nosi pewną częstotliwość energetyczną, wibracje lub kod, który aktywuje części statku, który odwiedza, ułatwiając w ten sposób bezpieczeństwo i sukces misji do tych starożytnych ark kosmicznych.

Intrygujące w misji JP ze 10 stycznia do jednej ze starożytnych pozaziemskich ark znalezionych pod Oceanem Atlantyckim jest to, że pasuje ona do informacji opublikowanych przez Thora Han Eredyona przez Elenę Danaan 4 stycznia. Zapytany przez Elenę, gdzie można znaleźć starożytne arki na Ziemi, Thor Han odpowiedział:

Ameryka Południowa, Europa Środkowa, północno-zachodnia Rosja… Jeden pod wodami Oceanu Atlantyckiego. Ten jest największy. Są też inni, ale nie podam żadnych dokładnych współrzędnych, to nie jest moja odpowiedzialność, ale Sojuszu Ziemskiego.

Niecały tydzień przed misją JP Thor Han już niezależnie potwierdził, że kosmiczna arka znajduje się pod Atlantykiem i jest największą ze wszystkich ukrytych na całej naszej planecie. Uznałem to za oszałamiające potwierdzenie, ponieważ JP po raz pierwszy powiedział mi o lokalizacji na Atlantyku, do której został zabrany około 2014 roku, gdzie masywna platforma w kształcie koła została zawieszona na szczycie czegoś dużego.

Nie pozwolono mu wejść do pływającej konstrukcji, gdy został tam zabrany przez tajnych agentów. Krótko mówiąc, JP dowiedział się o czymś ukrytym na Atlantyku lata przed oświadczeniem Thora Hana.

Podsumowując, podróż JP wewnątrz Kosmicznej Arki znajdującej się pod Oceanem Atlantyckim jest prawdopodobnie tylko pierwszym krokiem do ujawnienia tych ark. Ich aktywacja sygnalizuje, że istnieje teraz harmonogram w grze i to Sojusz Ziemi musi je ujawnić. Położenie Arki rodzi pytanie o jakikolwiek możliwy związek ze starożytną Atlantydą, obserwacjami UFO w okolicy i oczywiście słynnym Trójkątem Bermudzkim. Mam nadzieję, że wkrótce dowiem się od innych, którzy mogą mieć wgląd w to, co kryje się głęboko pod Atlantykiem, co US Navy ukrywa przed obywatelami amerykańskimi i światem.

Wersja wideo tego artykułu jest dostępna na YouTube & Rumble

Audio Podcast dla Apple, Google, Anchor i Spotify dostępny tutaj

© Michael E. Salla, Ph.D. Informacja o prawach autorskich

Powiązane artykuły/podcasty

 

 

Opublikowano za: https://exopolitics.org/giant-et-space-ark-under-atlantic/

Od Redakcji KIP:

Linki do  zestawu o cywilizacjach pozaziemskich i tajnych programach kosmicznych:

·        Ponad Majestatyczną 12 – aktualizacja filmu z napisami PL
·        KOSMICZNY SEKRET | David Wilcock i Corey Goode| Pełna wersja filmu
·         Cała historia ludzkości jest FAŁSZYWA, teraz wszystko stanie się jasne
·         Potrzeba egzopolityki: implikacje pozaziemskich teorii spiskowych dla decydentów politycznych i globalnego pokoju
·         Nadchodzące wielkie zmiany w doniesieniach od Davida Wilcocka
·         Fałszywa Inwazja Kosmitów
·         Geneza Tajnego Programu Kosmicznego
·         NIE JESTEŚCIE SAMI – PRZEKAZ ROZSZERZONY CZĘŚĆ I
·         NIE JESTEŚCIE SAMI – PRZEKAZ ROZSZERZONY CZĘŚĆ II
·         Kontakt z istotami pozaziemskimi – nadchodzi
·         Ujawnienie UFO zbliża się do czołówki ludzkiej świadomości
·         Istoty pozaziemskie wśród nas
·         Raport o motywacjach i działalności ras pozaziemskich – typologia najbardziej znaczących ras pozaziemskich wchodzących w interakcje z ludzkością
·         Klony pośród nas
·         Aktualizacje z Sojuszu TPK, Ciemna Flota, Ziemia, Księżyc i Mars
·         TAJNE PAŃSTWO NASA
·         TAKTYKA ROZPOWSZECHNIANIA DEZINFORMACJI
·         UFO, istoty pozaziemskie i postęp duchowy.
·         Wielowymiarowość istnienia. Kasjopeanie odpowiadają na pytania o „Wniebowstąpienie”.
·         Aktualizacje z Sojuszu Tajnego Programu Kosmicznego przez Corey’a Goode’a (cz. 1-4)
·         Doniesienia od Corey’a: Ostrzeżenie przed Sztuczną Inteligencją
·         Potęga transformacji wielkiego rozbłysku słonecznego
·         Tytuły poszczególnych filmów aktualizacji od Corey’a Goode’a
·         Francuski Kontaktowiec potwierdza, że Międzygalaktyczna Konfederacja zasiewa ludzkie światy
·         Ukryte cywilizacje istot pozaziemskich
·         Ważne fakty historyczne: starożytne cywilizacje i istoty pozaziemskie
·         Wyzwolenie Planety Ambasadora Micca, Pułapka Zbawiciela
·         Tajna Podziemna Wojna osiąga ostateczne odliczanie
·         Aktualne informacje na temat spotkań Sojuszu Ziemskiego na Ganimedesie z Konfederacją Międzygalaktyczną
·         Czy wysocy szarzy przywódcy obcych zostali właśnie schwytani przez Galaktyczną Federację?
·         Spotkanie Rady Super-Federacji Intergalaktycznej i Strażników Lokalnej Gromady Galaktycznej 20 galaktyk
·         Kiedy rozpoczną się próby Superfederacji przeciwko Grupie Oriona i jej sojuszniczym Federacjom Awanturników? Dlaczego teraz?, Cz. 9
·         Wypadek w DOK: Tajne spotkanie MKK przerwanego przez Starszyznę Zulusów i Nowych Opiekunów
·         Oficjalne sprawozdanie Sojuszu TPK z Misji Zwiadowczej z Baz Grupy Oriona Zlokalizowanych na Księżycu, Marsie i Antarktydzie – Cz. 1 z 3
·         Oficjalne sprawozdanie Sojuszu TPK z Misji Zwiadowczej z Baz Grupy Oriona Zlokalizowanych na Księżycu, Marsie i Antarktydzie – Cz. 2 z 3
·         Oficjalne sprawozdanie Sojuszu TPK z Misji Zwiadowczej z Baz Wysokich Szarych oraz Blokada Układu Słonecznego – Cz. 3 z 3
·         MEDYCZNA TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI
·         Czy tłumione technologie lecznicze są masowo produkowane na Księżycu w celu publicznego udostępnienia?
·         Matryca Absolutu New Galactic Ops, część 9-1 Wielkie przejście kwantowe
·         Ukryta Historia Amerykańskich Badań Odtwarzania Niezidentyfikowanych Obiektów Latających
·         Najważniejsze informacje z seminarium internetowego na temat Antarktydy, Ciemnej Floty i Wyzwolenia Człowieka
·        Plan Eisenhowera w fazie finałowej
·        Plan Eisenhowera i co po wyborach w USA – Dan Willis dla Kosmicznego Ujawnienia
·        Plan Eisenhowera – Dan Willis dla Kosmicznego Ujawnienia, Cz. 2
·        KOSMICZNE UJAWNIENIE: Operacja Chaos
·        PRZERWANIE DOMINACJI DRAKO I SZTUCZNEJ INTELIGENCJI ?
·        SZEF IZRAELSKIEGO PROGRAMU KOSMICZNEGO: “KOSMICI PROSILI BY NIE OGŁASZAĆ, ŻE TU SĄ, LUDZKOŚĆ JESZCZE NIE JEST GOTOWA”
·        Biograf Nikoli Tesli twierdzi, że naukowiec miał kontakt z kosmitami
·        Odtajniony dokument FBI twierdzi, że istoty z innych wymiarów regularnie odwiedzają Ziemię

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Za Jim Stone

  https://twitter.com/VigilantFox/status/1490836284905975818

  “BUNT NA POZIOMIE FIRMY: Samochody górnicze Teraz dołącz do konwoju
  Nie da się ich ruszyć, na autostradzie nie ma nic, co by mogło. Aby je przenieść, muszą zadzwonić do firmy wydobywczej, która je wysłała, a ja nawet nie wiem, czy firma wydobywcza ma coś, co może je holować. Są one zwykle naprawiane w miejscu, w którym się psują, jeśli nie mogą odwieźć ich z powrotem do sklepu. To ważna eskalacja, ponieważ dowodzi, że do protestu przyłączyła się gdzieś duża firma.

 2. krnabrny1 says:

  A tutaj jak złośliwie zachowuje się Policja w Ottawie

  https://www.youtube.com/watch?v=gA_4LoqFXl8

Wypowiedz się