UFO, istoty pozaziemskie i postęp duchowy.

 Droga Kosmiczna Społeczności,

Od roku 2000 obserwuje się coraz większe przyspieszenie świadomości na temat form życia, które istnieją zarówno w wymiarze fizycznym, jak i poza nim, tu na Ziemi i gdzie indziej. 
Być może miałeś doświadczenie z pozaziemską formą życia poprzez medytację, wystąpienie poza ciałem lub osobiście? 
Być może zrozumiałeś, że wszystkie formy życia rozpoczynają swoją podróż w formę „spoza fizyczności”? 
Co jeśli niedawne zainteresowanie (rosnące od 2017 r.) i rosnąca pozorna otwartość „głównego nurtu” na akceptację innych form życia ma miejsce, ponieważ coraz więcej ludzi rozwija swoją duchową świadomość?
Rzeczywiście, powiedziałam już w marcu 2020 r. (tak jak rozprzestrzeniała się globalna pandemia), że Covid będzie „miękkim otwarciem” na to, co ma nadejść. To była sekwencja, która pozwoliła milionom ludzi wejść do środka, zastanowić się i dowiedzieć się, kim są, aby idea życia na innym świecie, nie wydawała się tak obca lub szokująca. Oto fragment mojego bloga z 2020 roku…
” Teraz możesz powiedzieć:
 „Koronawirus jest miękkim otwarciem? Ale to jest intensywne? Jak wyglądałoby trudne otwarcie? Cóż, wyobraź sobie, że ludzkość miałaby się obudzić poprzez wojnę, która dotknęła wszystkie kraje na raz, atak nuklearny na wszystkie kraje, uderzenie meteorytu, klęski żywiołowe na całym świecie lub wreszcie ujawnienie się ET przed głównym nurtem – mówiąc nam, że Ziemia nigdy nie byłam sama.
W dzisiejszym ZUPEŁNIE NOWYM poście na blogu przyjrzyjmy się, co potencjalnie „nadejdzie”. 
Kiedy Pentagon ma ujawnić swój tajny raport na temat UFO 25 czerwca 2021 r. – nasilają się światowe media o innych zjawiskach na świecie.
 W nadchodzących miesiącach ważne będzie, abyś wiedział, kim jesteś i czego jesteś częścią, tak aby nie szli ścieżką opartą na strachu i abyś pozostał spokojny i odpowiedzialny, gdy świat powoli otwiera się na życie pozaziemskie.”
UFO i istoty pozaziemskie
Na początek, jakie są twoje przemyślenia na ten temat  życia pozaziemskiego? 
Czy kiedykolwiek widziałeś coś niezwykłego na niebie, coś, o czym instynktownie wiedziałeś, że jest nieziemskie? 
Być może miałeś nawet bliski kontakt, spotykając się z innymi istotami tego świata osobiście, podczas medytacji lub w jakiejś formie podróży astralnej? 
Wielu z nas to robiło i zbyt długo mówienie o takich doświadczeniach było wyśmiewane i źle rozumiane.
Wiele odważnych dusz podzieliło się swoimi doświadczeniami tylko po to, by spotkać się z niedowierzaniem i wstydem.
Ale fale się odwróciły.
Upewniło nas to ostatnie 18 miesięcy.
W 2021 i później, wkrótce stanie się powszechnym miejscem do posiadania bardziej „kosmicznego” spojrzenia na nasze miejsce we wszechświecie, za czym opowiadam się od 2003 roku.
Rzeczywiście, ludzie są „kosmicznymi obywatelami” i wielowymiarowymi istotami zrodzonymi ze światła. 
Ziemia nie jest naszym zwykłym domem. 
Rzeczywiście, królestwo ducha jest i dlatego tak wielu ludzi zamieszkujących ludzką formę może często czuć się tu „obcymi” i mieć trudności z asymilacją do surowszych fizycznych sposobów, przez które ludzkość nauczyła się wyrażać.
Kiedy po raz pierwszy mówię o temacie istot pozaziemskich, podzielę go na dwa obszary.
Fizyczne Istoty Pozaziemskie – to te istoty, które fizycznie odwiedzają Ziemię z naszego własnego Układu Słonecznego i spoza niego.
Istoty te mają ciała fizyczne (takie jak my), które są zaprojektowane dla ich szczególnego poziomu świadomości i ich planetarnego środowiska.
Dlatego też ciała te mogą wyglądać zupełnie inaczej niż ciała ludzkie – chociaż istnieją pewne istoty pozaziemskie, które mogą zmieniać swój kształt, a także dowolnie przekształcać się w ludzką formę.
Stereotypowy ET z wielkimi oczami, świecącą skórą, dużą głową, małą i/lub wysoką sylwetką oraz patykowatymi rękami i nogami jest często spotykany na Ziemi.
Chociaż istnieje wiele form.
Weź pod uwagę, że te istoty rozwinęły swoje umysły i mogą tworzyć „fizycznie – natychmiast” na poziomie myśli.
Dlatego mają tak piękne ciała fizyczne (w porównaniu z ludźmi).
Nie muszą fizycznie przenosić energii – robią to na niefizycznej płaszczyźnie myśli, co my również robimy – jednak ludzkość jest nadal słabo rozwinięta w tym zakresie.
Z mojego doświadczenia wynika, że ​​te istoty regularnie i zawsze czuwają nad naszą planetą.
Mogą pojawiać się tam, gdzie mamy dużą obecność militarną, gdzie występują naturalne wiry energetyczne i gdzie interesują się rozwojem zachodzącym wśród ludzkości. 
Wielu z nas widziało te istoty i miało z nimi kontakt. 
To nie jest tajemnica, gdzie występują naturalne wiry energetyczne i gdzie interesują się rozwojem zachodzącym wśród ludzkości.
Wielu z nas widziało te istoty i miało z nimi kontakt.
Niefizyczne Istoty Pozaziemskie – To te istoty, które są w ciągłym kontakcie z Ziemią i rzeczywiście z nami wszystkimi, na poziomie niefizycznym.
Te istoty pozaziemskie mogą dowolnie zmieniać się i materializować, czasami udając fizyczne, a jednak niefizyczne.
 Mogą odwiedzać cię poprzez medytację, podróże poza ciało i kiedy po prostu łączysz się z uniwersalnym przepływem – w naturze – gdzie wibracja jest naturalnie wysoka.
W 2004 roku miałam bezpośrednie doświadczenie (główne w moim życiu, które tak żywo pamiętam) spotkania 3 świetlistych, ale fizycznie uformowanych istot pozaziemskich – które weszły do ​​mojego domu, po prostu poprzez materializację.
Nie było nikogo więcej.
Byłam tylko ja i oni.
Obudziłam się pewnego ranka i znalazłam je w mojej sypialni.
Podeszli do mnie i czułam, że komunikują się ze mną przez trzecie oko. Nie ruszałam się, ale czułam się zrelaksowana (czułam, że to było ważne) i kiedy podeszli bardzo blisko mnie, jeden z nich nałożył rękę na moje trzecie oko, a ja zgasłam i przypomniałem sobie, że obudziłem się następnego dnia.
Rzeczywiście, rok 2004 był rokiem pogłębiania mojej duchowej świadomości na wszystkich poziomach.
Właśnie zacząłem pisać moje cotygodniowe prognozy energetyczne pod koniec 2003 roku i każdego dnia byłem zanurzony w duchowym wzroście.
Ciągle doświadczałem OOBE i podróży astralnych.
Spotkanie z tymi istotami wydawało mi się naturalnym postępem i przyspieszeniem mojej ścieżki.
Moja praca i cel znacznie wzrosły w 2004 roku.
Może miałeś podobne spotkania?
Czy zauważyłeś, że twoja duchowa świadomość wzrosła, gdy pozwoliłeś sobie na większe otwarcie się na inne istoty wymiarowe i międzygwiezdnych podróżników?
Technologia z Ziemi, gdzie indziej i wykraczająca poza myślenie fizyczne
Następnie pojawia się pytanie – skąd pochodzi statek, który jest widziany i doświadczany fizycznie jako UFO? Do tego mówię, że niektóre statki obcych nie są z Ziemi, a jednak niektóre są. Technologia istnieje na Ziemi od jakiegoś czasu, dzięki czemu organizacje rządowe i prywatne eksperymentują i już wiedzą, jak i „stworzyły” statki antygrawitacyjne, z zaawansowaną technologią napędową. Czuję, że wiele z tego, co ludzie widzą i identyfikują jako UFO, to rzemiosło wykonane przez człowieka.
Ujawnienie obecności obcych na Ziemi
Często czułam, że możliwe jest, że na jakimś przyszłym etapie na Ziemi (przez nas) zostanie zainscenizowana „fałszywa inwazja obcych”. 
Czemu?
Głównym powodem, który czuję, jest utrzymywanie ludzi w strachu i niższej świadomości. 
Rzeczywiście, trudno mi sobie wyobrazić, że inne istoty tego świata kiedykolwiek przybędą na Ziemię z wrogimi planami. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​istoty te są wysoce rozwinięte i kiedy ktoś jest wysoko rozwinięty, nie bierze się pod uwagę wrogości. 
To ludzka cecha, zrodzona z dualizmu i jednej z niższych wibracji, świadomości 3D.
Dlatego ważne jest, aby każdy z nas wzniósł swoje myślenie, uczucie i połączenie z boską i kosmiczną świadomością. Tak więc, jeśli i kiedy „autentyczna” (tj. nie zaprojektowana przez człowieka) lub nawet „stworzona przez człowieka” obecność obcych zostanie ujawniona na naszej planecie, nie popadamy w strach i zamiast tego używamy naszego rozeznania.
Jeśli nie wpadniesz w panikę i pozostaniesz spokojny i skupiony, zachowasz swoją osobistą moc nienaruszoną. Jak podnieść swoją świadomość, aby zaakceptować inne ziemskie istoty jako część swojej normy?
Zajmę się tym dalej, poniżej.
Kim są ludzie i skąd jesteśmy?
Uważaj, że jako istota ludzka doświadczająca ziemskiego życia na Ziemi, jesteś również wielowymiarową istotą (duszą) zrodzoną i jednocześnie istniejącą w sferze duchowej. Można by powiedzieć, że jesteś „przybyszem” na Ziemi – podróżnikiem dusz, doświadczającym ludzkiej postaci.
Jednak nie tak bardzo obce Ziemi, ponieważ twoje ciało jest dobrze przystosowane do tego fizycznego środowiska.
Twoja świadomość płynie i może być skierowana w dowolne miejsce.
Rzeczywiście, proces rozwijania waszej świadomości i otwierania się na wielowymiarowe światło jest znany jako proces wznoszenia się.
Napisałam wnikliwy post na blogu, który demistyfikuje, na czym polega wniebowstąpienie.
Jako istoty duchowe (światła) w naszym rdzeniu, nie różnimy się od istot pozaziemskich, które często odwiedzają Ziemię i podróżują międzywymiarowo. 
Rzeczywiście, robisz to cały czas.
Byłbyś tego najbardziej świadomy podczas snu, a właśnie o to chodzi w śnieniu.
Jeśli medytujesz regularnie, będziesz również świadomy swojej zdolności dostępu i odwiedzania innych rzeczywistości wymiarowych. 
Jak myślisz, tak się staje.
Czy istoty pozaziemskie naprawdę różnią się tak bardzo od nas w rdzeniu? 
Czy nie są to dusze zamieszkujące różne kostiumy? 
Rzeczywiście, czy wybraliście różne formy ciała (różne królestwa planetarne i rzeczywistości wymiarowe), aby zamieszkać w różnych wcieleniach?
Wielu z nas tak.
Przesłaniem wszechświata jest to, że wszyscy jesteśmy jednym.
Często pozory mogą zmylić.
Kontakt z innymi wymiarami
Rzeczywiście, moje wspaniałe doświadczenia przebudzenia na Ziemi (które wydarzyły się ponad 25 lat temu) miały miejsce poprzez pojazd OBE (doświadczenia zewnętrznego ciała) oraz podróże astralne lub inne wymiarowe.
Pisałem o tym w mojej książce Kosmiczni Posłańcy.
Zdarzyło mi się to spontanicznie (podczas snu) w okresie mojego życia, kiedy intensywnie szukałam odpowiedzi na temat mojej ścieżki i celu.
Być może doświadczyłeś tego samego?
Ja (dusza) byłabym świadoma tego, że opuszczam swoje fizyczne ciało, podróżując przez długie kosmiczne korytarze w przestrzeni i wkraczając w różne rzeczywistości wymiarowe, spotykając mnóstwo świetlistych istot. Zmieniło to wszystko dla mnie (z pierwszej ręki wiedziałem, co to znaczy być duszą – doświadczyłem życia poza ciałem i wciąż byłam sobą).
Widzisz, każdy z nas ma możliwość kontaktu z rzeczywistościami innych wymiarów.
A inne rzeczywistości wymiarowe są z nami w stałym kontakcie.
Im bardziej wzrastasz i rozwijasz swoją świadomą świadomość życia poza tym, co fizyczne i im bardziej możesz rozjaśnić swoje życie (podnieść swoją wibrację), tym łatwiejsza staje się komunikacja z innymi istotami światła.
Osobisty i globalny postęp duchowy
Rzeczywiście, rok 2020 otworzył drzwi do dekady duchowego postępu, w którym nastąpi większe przyspieszenie w wiedzy o tym, kim jesteśmy „jako dusze i istoty duchowe” (w ciągu następnych 10 lat), niż doświadczyliśmy w ciągu ostatnich 10 000 lat.
Pracowaliśmy nad wielkim przesunięciem energii (przyspieszonym przez pandemię) od roku 2000.
Od roku 2000 przebudziły się dosłownie miliony dusz i jedna po drugiej torowały drogę do epokę, w którą teraz widzimy, jak się wkraczamy.
 Era, w której kontakt z innymi ziemskimi istotami będzie stopniowo akceptowany jako normalny i naturalny – bo w istocie wszyscy jesteśmy obywatelami kosmosu – wszyscy podróżnikami światła.
Gdy coraz więcej ludzi medytuje i świadomie łączy się w sobie, dokonuje mądrzejszych osobistych wyborów (niż kiedykolwiek wcześniej) i dostraja się do sfery duchowej, wibracja na Ziemi rośnie.
Ułatwia nam wszystkim łączenie się telepatycznie, a ludzkości łatwiej łączyć się z międzywymiarowymi podróżnikami, co niektórzy nazywają ET – o czym możesz również wiedzieć jako Przewodniki, Mistrzowie Nauczycieli, Aniołowie i Duchowi Pomocnicy Światła.
W miarę jak każdy z nas podejmuje kroki, aby żyć bardziej świadomie, gdy rozwijamy naszą duchową wiedzę, kolektyw również się rozwija.
 Działa duchowy efekt domina.
Zwiększamy częstotliwość łączenia się z ET’S
Czuję, że inne istoty wymiarowe (ET’S) są teraz częściej widywane na Ziemi, ponieważ coraz więcej ludzi się rozjaśnia, dostraja się do wyższych wymiarów i dlatego jest otwartych na łączenie się z istotami o wyższej częstotliwości.
Możemy tylko wiedzieć, kim jesteśmy.
Z pewnością widziałem to w moim życiu, kiedy przeszedłem moje pierwsze wielkie przebudzenie tuż przed rokiem 2000. I od tego czasu pogłębiam więź duchową z moimi przyjaciółmi.
Ufam, że widziałeś to również w swoim życiu i jesteś na ścieżce do pogłębiania swojej świadomej świadomości rzeczywistości poza fizycznymi.
To normalne i naturalne wiedzieć, że jesteś duchowym podróżnikiem i że istnieją inne istoty.
Im szybciej zaakceptujemy, że normalne i naturalne jest postrzeganie siebie jako istoty duchowej na Ziemi, doświadczającej fizycznego życia w ciągłym połączeniu z innymi wymiarami (z tym, co niektórzy nazywają boskim) – tym szybciej będziemy mogli być kim naprawdę jesteśmy.
Moim zdaniem to nienormalne i dziwaczne nie wiedzieć o tym i myśleć tylko, że się urodziłeś, umrzesz i poznasz tylko to fizyczne istnienie – bez połączenia z nieskończonością.
Lista kontrolna rozwoju ludzkich dusz
Idąc dalej, każdy z nas zostanie wezwany (w pewnym momencie) do jasnego i bezpośredniego rozumienia tego, kim jesteśmy i naszego miejsca w kosmosie, zarówno na poziomie fizycznym, jak i niefizycznym. Jeśli aktywnie rozwijasz swoją duchową ścieżkę, możesz pomóc sobie i wszystkim innym, otwierając się na prawdę o międzywymiarowych podróżnikach.
Są duszami takimi jak ty – tworzącymi różne kostiumy.
Im szybciej przyjmiemy naszych przyjaciół światła, tym szybciej będziemy mogli również nasilić nasz duchowy postęp.
Przygotowałam więc listę kontrolną kroków, które (czuję) pomogą i przygotują Cię na nadchodzący wiek kontaktu z ET…
Medytuj regularnie.
Nauczenie się, jak przełączyć swoje skupienie z wymiarów fizycznych na niefizyczne, jest podstawową umiejętnością podczas łączenia się z duszą i innymi istotami świetlnymi.
Przekonasz się, że im bardziej możesz trenować swój umysł, aby zatopić się w sercu i być otwartym na przepływ energii kosmicznej, tym lżej się poczujesz i tym łatwiej będzie ci otrzymać przewodnictwo i połączenie w świetle. Napisałem pomocny wpis na blogu na temat 10 najważniejszych korzyści płynących z medytacji.
Zacznij rozmawiać i dzielić się bardziej otwarcie i częściej o duchowości i ścieżce duszy. Im bardziej możemy znormalizować to, co w rzeczywistości jest zdrowym i postępowym punktem widzenia, tym mniej „na marginesie” lub „tam” staje się utrzymywanie świadomej perspektywy na życie.
Postaraj się trzymać z daleka od tych, którzy pragną tworzyć władzę poprzez generowanie strachu – który w rzeczywistości osłabia twoją moc.
Możesz to zrobić, podnosząc swoją wibrację, aby podżegacze strachu nie mieli na ciebie wpływu.
Im wyższe tempo wibracji twoich komórek, tym mniej widoczna stajesz się dla cięższych, gęstszych energii.
Możesz podnieść swoje wibracje, dokonując wyborów dotyczących zdrowego stylu życia.
Jedz lekko, ćwicz i rozciągaj się codziennie, czytaj i żyj zgodnie z duchowymi zasadami, podejmuj mądre decyzje i bierz osobistą odpowiedzialność za kierunek, w jakim zmierza twoje życie.
Sięgnij i połącz się z podobnie myślącymi duszami i/lub bądź spokojny we własnej firmie.
W miarę postępu w duchowej wiedzy ci wokół ciebie, którzy nie rozwijają się w takim samym tempie jak ty, zaczną się wyróżniać.
Możesz zacząć czuć się mniej zgrany z członkami rodziny, przyjaciółmi, partnerami i współpracownikami.
Jeśli tak, nie przejmuj się.
Każdy jest inny, jeśli chodzi o to, jak i kiedy decyduje się wstać i iść naprzód.
Może się okazać, że potrzebujesz więcej czasu we własnej przestrzeni, aby dowiedzieć się, kim jesteś – abyś mógł czuć się swobodnie z innymi. Spędziłem kilka lat w tej cichej przestrzeni, kiedy po raz pierwszy rozwijałam się duchowo.
Pomogło mi poznać siebie – bardzo.
Dodaj do ilorazu miłości na Ziemi, regularnie wrzucając świadomość swojej głowy (osobowości) do swojego serca (duszy), gdy działasz ze zintegrowanej perspektywy serca i głowy.
Kiedy kontakt z istotami pozaziemskimi zostanie ujawniony na Ziemi (w sensie fizycznym), będziemy potrzebować wszystkich spokojnych i postępowych duchowych przywódców, których możemy zebrać.
Nie ma potrzeby robienia zamieszania.
Traktuj świadomy kontakt jako normalny kurs, ponieważ ludzkość rozwija się jako gatunek.
Przebywanie w zintegrowanej przestrzeni głowy i serca daje Ci siłę i moc.
Będziesz niezachwiany w obliczu wielkich wyzwań i zmian.
Przyjmiesz to i będziesz dla nas wszystkich wzorem do naśladowania.
Przesyłając Ci miłość i harmonię, gdy… doświadczasz swojej duszy
Elżbieta Peru
Artysta: nieznany
Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/07/ufo-istoty-pozaziemskie-i-postep-duchowy.html

Comments

 1. adamd says:

  Tiaa…
  Polecam do przeczytania.
  https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4111292/zapomnij-o-ziemi
  Optymalni i ich guru dr Kwaśniewski na pytanie czy przy jego diecie można medytować? odpowiedział..
  “oczywiście że można ale lepiej jest zacząc myśleć”….

Wypowiedz się