Czy wysocy szarzy przywódcy obcych zostali właśnie schwytani przez Galaktyczną Federację?

30 września otrzymałem wiadomość od Eleny Danaan i jej pozaziemskiego kontaktu, Thora Hana Eredyona, dotyczącą kontyngentu Wysokich Szarych przywódców obcych z Oriona, którzy właśnie zostali schwytani przez Galaktyczną Federację Światów. Twierdzono, że Wysocy Szaracy byli tymi samymi kosmitami, którzy w 1950 roku osiągnęli porozumienie z Majestic 12 Group bez zgody prezydenta Eisenhowera i sprzedali ludzkość w tym procesie. Jeśli jest to dokładne, przechwytywanie oznaczało duży krok naprzód w odzyskaniu przez ludzkość kontroli nad Układem Słonecznym.

Poniżej znajduje się aktualizacja, którą otrzymałem od Eleny na temat schwytania Orion Tall Grays:

[Elena] Thor Han połączył się ze mną telepatycznie, gdzie był: w ciemnym pokoju z innym personelem Federacji, patrząc na wysokie przezroczyste cylindry zawierające niebieskawy żel. Dziewięć z nich zawierało wysokiego Greya w zastoju. Mogłem zidentyfikować w pokoju Wysokiego Dowódcę Ardaanę, dowódcę naukowego Deneciora, kilku Ummitów i inne istoty z różnych ras.

[Thor Han] – To są Eban, bardzo rzadki i wyjątkowy połów, powiedział Thor Han. ([Elena]Wiedziałem, że Eban stoją na czele grupy Nebu Oriona i są odpowiedzialni za traktaty z MJ12 i MIC). Niezwykle trudno jest je złapać, kontynuował, ponieważ bawią się przesunięciami częstotliwości, międzywymiarowymi skokami i czasowymi grami w chowanego. A kiedy zdarzy nam się złapać jednego, natychmiast się rozczara. Jak wiecie, znaleźliśmy częstotliwość blokowania wszystkich ich portali w tym systemie gwiezdnym. W ten sposób złapaliśmy te, próbując uciec przez jeden z portali w pobliżu Saturna.

Ważne jest, aby podkreślić tutaj intel Thora Hana, że Ebanie są przywódcami Mgławicy Oriona, Wysokich Szaraków z konstelacji Oriona, i to właśnie ta grupa spotkała się i zawarła porozumienia z administracją Eisenhowera. Te spotkania i porozumienia z Wysokimi Szarakami zostały po raz pierwszy omówione przez Williama Coopera w jego książce z 1991 roku, Behold a Pale Horse. Napisał:

Później, w 1954 roku, rasa dużych nosowych Szarych Obcych, którzy krążyli wokół Ziemi, wylądowała w bazie sił powietrznych Holloman. Osiągnięto podstawowe porozumienie. Rasa ta identyfikowała się jako pochodząca z planety wokół czerwonej gwiazdy w gwiazdozbiorze Oriona, którą nazwaliśmy Betelgezą. Stwierdzili, że ich planeta umiera i że w jakimś nieznanym czasie nie będą już w stanie tam przetrwać.

Elena dodała później, że schwytani Ebanie pochodzą z Betelgezy, co pasuje do tego, co Cooper wcześniej ujawnił. Warto również podkreślić, że zdolność Wysokich Szaraków do transportu się poprzez “przesunięcia częstotliwości, skoki międzywymiarowe i czasowe poszukiwanie w chowanego” wyjaśnia potrzebę tworzenia siatki częstotliwości wokół planety.

poprzedniej aktualizacji z Val Nek (otrzymanej od Megan Rose) opisano, w jaki sposób nowe technologie były dostarczane do Dowództwa Kosmicznego USA, aby zapobiec Używaniu przez Wysokie Szaraki i inne negatywne grupy tak wyrafinowanych środków do infiltracji Ziemi i tworzenia spustoszenia tutaj.

Elena kontynuowała aktualizację, którą otrzymała od Thora Hana:

[Thor Han] Jest to wielki haczyk dla Galaktycznej Federacji, ponieważ po raz pierwszy mamy zamiar triangulować częstotliwość ich mózgu, próbując zneutralizować transmisję częstotliwości z ich świadomości królowej i dostać się do niej. Jak wiecie, Nebu funkcjonuje jako świadomość ula; po raz pierwszy w historii tej galaktyki zamierzamy złamać ten kod. Nie zostaną tutaj na tym statku, mają zostać przetransportowani w bezpieczniejsze miejsce.

[Elena] – Dlaczego są trzymani w ciemności?

[Thor Han] – Rozwijają się na świetle ultrafioletowym. Nasze regularne światło szkodzi im, musimy zachować je przy życiu. Cały Nebu próbuje opuścić ten system. Wielu już to zrobiło, mając nadzieję na zebranie sił i powrót. Stąd pojawia się potrzeba dezaktywacji ich centralnej świadomości. Po odłączeniu od niego będą bezużyteczne, zneutralizowane.

Jest to punkt, który zarówno Elena, jak i Megan poczyniły na temat Drako Reptilians i Orion Grays, którzy opuszczają nasz Układ Słoneczny z powodu interwencji Galaktycznej Federacji podtrzymującej ich Pierwszą Dyrektywę.

Drakoni i Szarzy mają zamiar powrócić z nowymi sojusznikami, a ludzkości / Sojuszowi Ziemskiemu brakowało czasu na przygotowanie zaawansowanych technologii obrony planetarnej i potężnej floty kosmicznej do ochrony reszty Układu Słonecznego.

W aktualizacji Thora Hana zaintrygowały mnie podobieństwa z Borgiem przedstawione w serii Star Trek i sposób, w jaki częstotliwości mózgu były wykorzystywane przez poszczególnych członków do łączenia się z kolektywem. Zapytałem o to Elenę, a poniżej znajduje się Q & A między nami:

[Michał] To dobra wiadomość Elena. Są więc jak Borg. Po oddzieleniu od umysłu ula są bezużyteczne, ponieważ nie rozwinęły indywidualności.

Co jest w ich częstotliwości mózgowej, która łączy ich z umysłem Królowej? Mówimy o czymś zupełnie innym niż implanty, prawda?

[Elena] O tak, całkowicie. Wszystkie Szaraki z genomem, takie jak Eban, Zeta, Grail, Solipsi Rai, Do-Hu itp., Znajdują się w strukturze społecznej typu ulowego. Tak, jak Borgowie! Nie, nie mówimy o implantach, to coś zupełnie innego. Nie ma w tym żadnej technologii. Mówimy o świadomości. Chociaż mają indywidualne myślenie o sobie, ich umysły są skalibrowane na określonej częstotliwości mózgu połączonej z centralną świadomością zwaną “królową”.

Kiedy rozkazy przychodzą od tej scentralizowanej “królowej”, nie mogą się oprzeć i są posłuszni, tak jak Borg. Nie jestem pewien, czy jest to prawdziwa “królowa”, może to być superkomputer lub rodzaj supra-AI, nie wiem, ale nazywa się “królowa”. Ta “królowa” znajduje się w mgławicy Orion M42. Mają indywidualność, ale jest ona bardzo podstawowa. Kiedy “królowa” wysyła rozkaz, wyobraź sobie kwantowego pająka w centrum sieci: każdy go otrzymuje, a on przejmuje funkcje mózgu i podstawowe indywidualne myślenie. Po odłączeniu od królowej, a więc od ula, są zgubione i bezużyteczne.

Tak więc Galaktyczna Federacja próbuje porwać tę królową. Ekscytujący.

Program Nebu polegał na zrobieniu tego samego z ludzkością.

To była fascynująca odpowiedź, Wysokie Szaraki były połączone świadomością z królową, a implanty nie były częścią ich procesu komunikacji. Oznacza to, że proces komunikacji jest podobny do pszczół i innych gatunków owadów, w których umysł ula jest przekazywany wyłącznie przez świadomość, pozwalając królowej kontrolować kolektyw.

Co ważne, implanty byłyby używane przez Tall Grays do celów śledzenia, a nie komunikacji, czego przykładem jest zjawisko uprowadzeń, w którym miliony uprowadzonych ludzi zostały wszczepione przez dziesięciolecia.

Szare implanty wydawały się być bardziej wyrafinowane niż surowe chipy RFID, które były masowo produkowane przez duże firmy, takie jak Siemens, w celu śledzenia ludzi porwanych i / lub zabranych do handlu niewolnikami, jak wyjaśniłem w grudniu 2015 r.

Porwanie przydarzyło się Elenie, gdy miała dziewięć lat, a szary implant został ponownie wykorzystany, aby mógł działać jako urządzenie komunikacyjne z Thorem Hanem i Federacją.

Aktualizacja Eleny od Thora Hana wydawała się być bardzo dobrą wiadomością. Ta sama grupa przywódców Tall Gray, która osiągnęła porozumienie z Majestic 12 Group, była teraz w areszcie. Byłem zaintrygowany tym, jaki będzie ich los i zadałem Elenie /Thorowi Hanowi kilka pytań na ten temat. Oto odpowiednie Q i A z Thor han [TH].

Michael: Było ich 9 w kapsułkach. Czy są częścią jakiejś Rady Zarządzającej, czy tylko jednym lub dwoma przywódcami i ich sługusami?

TH: “Są odpowiednikiem oficerów, częścią specjalnego dowództwa. Uciekali z bazy Dulce i próbowali uciec przez portal Saturna, znajdujący się w pobliżu ich dawnej bazy saturna. Nie są częścią rady. Musimy je najpierw zbadać, a kiedy osiągniemy satysfakcję, ożywimy je i przeprowadzimy przez zwykłą procedurę. Bez negocjacji. Nebu nie negocjują, zabijają elementy ula, które zostały “zainfekowane”, by użyć terminu, którego używają.

Michael: Ponadto, czy będą negocjacje w sprawie ich wydania, jakaś próba, czy po prostu zostaną poeksperymentowani, aby złamać kod itp.?

TH: Mają osłony mózgu bezpieczeństwa, przez które musimy się przebić. Dopóki pozostają oszołomione, nie mogą wysłać sygnału do ula, co spowodowałoby ich zdalne usunięcie.

Elena: Usunięcie?

TH: Ich świadomość zostałaby natychmiast usunięta z ich otuleń ciała i wtopiłaby się z powrotem w globalną świadomość ula, w Uru An Na. Jest to odpowiednik zabijania ich zdalnie, pozbywania się ich przed wydaniem większej ilości informacji.

Odpowiedź Thora Hana wyjaśnia, dlaczego Orion Grays są potężną siłą w kosmosie, która działa podobnie jak fikcyjny kolektyw Borg, jeśli chodzi o zakończenie życia schwytanego personelu. Odniesienie do bazy Dulce jest również znaczące, ponieważ jest to ta sama lokalizacja zidentyfikowana przez informatora, Phila Schneidera, który opisał tam strzelaninę w 1979 roku, która doprowadziła do zabicia znacznej liczby amerykańskich sił specjalnych przez Tall Grays.

Tym, co potwierdza najnowszą aktualizację Eleny, jest to, że długoletni kontaktowy Alex Collier właśnie ujawnił się w wywiadzie potwierdzającym informacje opublikowane przez Elenę i Megan Rose na temat niedawnego wyzwolenia Układu Słonecznego od Orion Grays i Draco Reptilians. Alex podał oś czasu, w jaki sposób to się dzisiaj rozgrywa i jak negatywne grupy pozaziemskie, takie jak Wysokie Szaraki, są przechwytywane:

Gdzieś w połowie grudnia, przed Bożym Narodzeniem, to powinno się skończyć. Innymi słowy, bitwa między światłem a ciemnością, w tym momencie będzie tylko sprzątaniem, łapaniem, trybunałami, rzeczami tego rodzaju, ale sama wojna byłaby po wszystkim. Większość regresywnych [Orion Grays i Draco Reptilians], którzy byli na planecie, została usunięta, a ci, którzy wciąż tu ukrywali się, praktycznie poddali się, ponieważ nie mają wyboru.

Informacje z pozaziemskiego kontaktu Alexa z Andromedą, Mornay, bezpośrednio potwierdzają informację, że Orion Grays przegrywają swoją doczesną wojnę z Galaktyczną Federacją, Radą Andromedy i sprzymierzonymi grupami pozaziemskimi.

Pozorne schwytanie tej grupy przywódców Tall Gray zaangażowanych w porozumienia osiągnięte z Grupą MJ-12 jest kolejną oznaką głębokiej zmiany w zakresie ekspansji ludzkości w kosmos. Sugeruje to, że podstawowe struktury władzy stojące za eksploracją kosmosu zostały zmienione w fundamentalny sposób, jak donosiły Elena i Megan, i jak jesteśmy świadkami dzisiaj, wraz z szybką ekspansją operacji kosmicznych przez amerykańskie korporacje wojskowe i lotnicze, aby doprowadzić do Star Trek Future.

Chciałbym podziękować Eanie Danaan za przekazanie aktualizacji Thora Hana i odpowiedzi na moje pytania. Jej kanał na YouTube jest tutaj.

Uwaga: 9 października zorganizuję moje ostatnie webinarium na rok 2021 na temat “Galaktycznych Federacji, Rad i Tajnych Programów Kosmicznych”. Webinarium zakończy się specjalnym panelem z udziałem Eleny Danaan, Megan Rose i mnie.

© Michael E. Salla, Ph.D. Informacja o prawach autorskich

[Wersja wideo tego artykułu jestdostępna na YouTube i Rumble. Wersja podcastu dostępna na Apple, Spotify i Google]

Powiązane artykuły i podcasty

Aby uzyskać pełną listę artykułów i wywiadów dotyczących Galaktycznej Federacji i / lub z udziałem Eleny Danaan, Megan Rose i innych źródeł, kliknij tutaj.

(Odwiedził 33 317 razy, 87 Wizyt dzisiaj)

Wypowiedz się