Ponad Majestatyczną 12 – aktualizacja filmu z napisami PL

Rośnie szybko liczba ludzi, którzy nabrali przeświadczenia, że nie jesteśmy sami we wszechświecie, jak różne religie próbowały nam to wmówić. Wszechświat tętni życiem. Kontakty z Ziemią różnych cywilizacji pozaziemskich trwają nie od tysięcy, lecz od milionów lat, czego dowodzi m.in. publikowany u nas cykl pt. „Bogowie to Nie Fikcja”.

Dzisiaj przedstawiamy Państwu kolejne dowody –  w prezentowanym materiale filmowym ujawniającym utajnione kontakty w czasach współczesnych. Autorzy filmu zestawili w formie dokumentu wypowiedzi dwudziestu paru osób, w tym prezydentów USA, mówiących o kulisach tajnych programów kosmicznych i udokumentowanych kontaktach z innymi cywilizacjami na Ziemi. Wypowiedzi kończące prezentację wyjaśniają intencje i oczekiwania autorów.

Film ten staje się przekazem kultowym, podobnie jak kilkanaście lat temu stał się takim  „Matrix”. Film ten wiele osób może szokować. Polecamy go szczególnie tym, którzy nie boją się szukać prawdy, poznawać  rzeczywistość taką, jaką faktycznie jest. Skala ujawnianego procederu poraża, burzy wszelkie zasady i normy wpajane w procesie kształtowania cywilizacji. Prawda skrywana przed ludzkością jest de facto fundamentem zbrodni, jej konsekwencje zaczynamy odczuwać coraz wyraźniej już obecnie.

Mamy nadzieję, że obejrzenie tego filmu przetłumaczonego przez stronę http://kosmiczneujawnienie.com,   pozwoli  ludziom z otwartymi umysłami, zdolnymi do samodzielnego myślenia, zweryfikować dominujące powszechnie w świadomości społeczeństw poglądy. Informacje zawarte w filmie mają charakter rozwojowy i przedstawione tam fakty mogą ulec zmianie w miarę odkrywania kolejnych wątków. Tę problematykę będziemy kontynuować.

Redakcja KIP

Film jest do obejrzenia pod adresami:

  • Napisy z małymi literami:

https://www.cda.pl/video/324886605

  • Napisy z dużymi literami:

https://www.cda.pl/video/324671270

Jest także do ściągnięcia bezpośrednio na swój komputer:

z małymi literami:

https://tinyurl.com/y5e4ztya

https://tinyurl.com/y2ytktdj (serwer zapasowy)

z dużymi literami:

https://tinyurl.com/y43o67u7

https://tinyurl.com/yykzjzpc (serwer zapasowy)

wersja z kontenerem mkv:

https://tinyurl.com/y69d7fdz

Opublikowano za: http://kosmiczneujawnienie.com/2019/03/18/ponad-majestatyczna-12-aktualizacja-filmu-z-napisami-pl/

 

Wypowiedz się