Aktualizacje z Sojuszu Tajnego Programu Kosmicznego przez Corey’a Goode’a (cz. 1-4)

Witajcie,

Poniżej przedstawiamy Wam ostatnie doniesienia Corey’a Goode’a. Informacje płynące z Sojuszu nie nastrajają optymistycznie, jednak należy pamiętać o tym, że mamy do czynienia z ogromną wojną informacyjną, która zatacza coraz szersze kręgi oraz wnika na coraz głębsze poziomy naszej świadomości z cudownym skutkiem wybudzania nas. 

Starajmy się zachować trzeźwe spojrzenie na docierające do nas informacje. Starajmy się również używać krytycznego myślenia i porównywać doniesienia, a nie brać wszystko za pewnik tylko po to, by później frustrować się z powodu braku rezultatów.

Nie można oczekiwać, że przełom tysiąclecia odbędzie się bezobjawowo, płynnie i bezboleśnie. Jest to niemożliwe z wielu powodów. Wyburzanie starej struktury nigdy nie umknie naszej uwadze. To już się dzieje, ciąg dalszy następuje każdego dnia, a najlepszym działaniem obecnie jest edukacja i zadawanie pytań rządzącym. 

To na co kierujemy naszą uwagę będzie wzmacniane – PAMIĘTAJMY O TYM!

My zajmijmy się tworzeniem rezultatów, a inni niech zajmą się przynoszeniem nam informacji 😉 

TŁUMACZENIE WPISU COREY’A Z TELEGRAMU, Cz. 1

https://t.me/ascensionworkstv/1109 

Czy nadchodzą bardziej szczegółowe aktualizacje? TAK i to już WKRÓTCE. Będę przekazywał więcej szczegółów odnośnie briefingów od Gonzalesa, Delegacji Anshar oraz dowództwa TPK, którzy brali udział w locie na zamaskowanym majańskim statku kosmicznym, zorganizowanym przez Aree i członka Starszyzny Anshar Ka-El-Lil’a. Przekazano nam dość sporo informacji na temat tego co się dzieje, w miarę jak odwiedziliśmy poszczególne lokalizacje jedna po drugiej, aż do momentu, w którym nas wykryto, co zmusiło nas do zakończenia lotu. Briefingi odbyły się w ciągu kilku różnych misji, które nastąpiły w odstępie kilku  tygodni. 

Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny zablokował cały Układ Słoneczny zupełnie tak samo, jak wprowadzono lockdown w poszczególnych państwach na Ziemi, ze względu na „pandemię”. Zanim Zygmunt został zabity, otrzymał całą bazę danych na temat Czarnej Floty, na kilku twardych dyskach. Zginął właśnie z powodu tych informacji, jednak wcześniej zdołał je dostarczyć Sojuszowi TPK. 

Sojusz rozpowszechnił je pośród swoich frakcji, a MKK użył ich po to, by wprowadzić lockdown całego Układu Słonecznego w celu zidentyfikowania „zagrożeń”. 

Sytuacja ta, w sposób epicki, obróciła się przeciwko Sojuszowi. 

Zabrano nas do różnych lokalizacji na Księżycu, w Pasie Asteroidów i na Marsie. Odbyliśmy dwa wypady na Antarktydę gdzie przeszliśmy przez briefingi, oraz do innych lokalizacji, gdzie byliśmy świadkami wejścia zakamuflowanej sondy majańskiej w przestrzeń placówki reptyliańskiej oraz ich miasta, która następnie została wykryta przez reptyliańskich żołnierzy paranormalnych, stacjonujących w tamtych lokalizacjach. Następnie udaliśmy się do baz Super Federacji (znajdujących się w pobliżu Saturna i Jowisza) w celu odbycia briefingów przez nadzorców, na rzecz Sojuszu TPK, na temat roli ludzkości w spotkaniach kosmicznych, do których zostaliśmy dopuszczeni. W jednej z tych baz poinformowano nas również o tym, że możemy oczekiwać przybycia Nowych Opiekunów, którzy mają przekazać wiadomość wszystkim członkom (po raz pierwszy wszystkim należącym do Super Federacji w tym ludziom MKK). Powiedziano nam również, że możemy spodziewać się wezwania na tę konferencję. 

Grupa Anshar uważa, że znajdujemy się na optymalnej linii czasowej, choć skaczemy pomiędzy różnymi scenariuszami, mniej lub bardziej „optymalnymi” oraz pomiędzy takimi, które są dalekie od „optymalnych”. Zmienia się to wraz z masą świadomości na Ziemi, która znajduje się obecnie w chaosie. Widząc zwątpienie na mojej twarzy, Aree dodała, że chaos zawsze występuje na koniec każdej ery, ze względu na energie, które były również częścią ich własnej linii czasowej. 

Ciągle staram się znaleźć najlepszą metodę dostarczenia wszystkim tych briefingów pisemnie lub w formie video, a czas aktualizacji jest nadzorowany przez Aree. Wszystkie briefingi miały miejsce w ciągu ostatniego tygodnia i ciągle staram się złożyć wszystkie myśli oraz informacje razem. 

Doświadczyłem ostatnio bardzo ciekawych interakcji z Zulusami, którzy komunikowali się ze mną w snach, a Aree potwierdziła, że rzeczywiście był to kontakt. Zarówno oni jak i Grupa Anshar pracują ze mną na wielu poziomach w przygotowaniach do tego, co ma nadejść w następnym roku. Pomagali mi również w uporaniu się z Czarną Magią, która była ostatnio intensywnie używana przeciwko mnie i mojej rodzinie (istoty cienia, demoniczne wtargnięcia do domu itd.) 

Będę mówił więcej na temat aspektu wojny duchowej, który umyka uwadze wielu. Znajdujemy się w strasznych, jednak wspaniałych czasach wypełnionych nadzieją, jeśli uda nam się pokonać strach i propagandę oraz zrozumieć naszą własną moc tworzenia. Ta kolektywna moc tworzenia była manipulowana od eonów w celu kontrolowania naszej rzeczywistości, jednak tym razem odzyskaliśmy ją. Nie ma oczekiwania na zbawców, nikt nas nie będzie ratował. To my jesteśmy zbawcami, na których czekamy. Pamiętajmy, że w okresie „końca czasów” nawet król elekt może być oszukany. Czujność jest obecnie ważniejsza niż wcześniej! Dotyczy to zarówno informacji pochodzących ode mnie jak i od innych, nie ważne jak szczere jest ich źródło. 

Corey Goode 

Krótkie streszczenie ostatniego Video Coreya pt. 

(WTF) Co do cholery się dzieje? Sojusz TPK, Ciemna Flota, Super Federacja oraz Wojna Propagandowa – Jaka góra, taki dół. 

Corey mówi nam, że z ostatnich doniesień Gonzalesa, wynika to, że mamy do czynienia z szaleństwem propagandy. Około 80% informacji z alternatywnych mediów jest dezinformacją. Doniesienia, zawierające nadzieje, są w większości nieprawdą. Wiąże się to z próbą zamanifestowania rzeczywistości w celu jej zaistnienia, a nie z tym, co naprawdę ma miejsce w naszej czasoprzestrzeni. 

Cały Sojusz TPK jest w rozsypce. Doszło do ogromnych zdrad na wysokim szczeblu, a wielu ludzi stchórzyło gdy przyszło do próby sił. Niektóre osoby z Sojuszu zmieniły stronę i zadają się ze „złymi ludźmi”. Chodzi tutaj o dobrze znanych generałów, którzy obecnie związali się z drugą stroną. 

Ciemne Przymierze (Dark Alliance) jest obnażone do tego stopnia, że starają się stworzyć namiastkę działania starego systemu, co im nie wychodzi. Wydzielają się z nich nowe gałęzie władzy, zupełnie tak, jak poszczególne głowy hydry. Wyeksponowani ludzie, są najbardziej poszukiwanymi na świecie lub nawet w naszym układzie słonecznym. Chowają się w zatęchłych bazach reptyliańskich, gdzie chcą przeczekać „burzę”. 

Corey mówi wyraźnie, że nie chce być wciągnięty w wojnę propagandową związaną z Federacją. 

Wygląda na to, że nie mamy co liczyć na to, że ktoś do nas zejdzie i nas zbawi. Byliśmy programowani (przez religie), by w okresie „końca czasów” oczekiwać zbawcy, który nas uratuje. Jest to trudna sytuacja, ale musimy ją przezwyciężyć. 

To my sami musimy jasno zasygnalizować potrzebę zmiany naszych liderów, oraz sami zadbać o wybranie nowych, uczciwych i działających dla dobra ludzi. Obecnie jesteśmy reprezentowani przed Super Federacją przez siły Cabala, należące do MKK. Jest oczywiste, że nie będzie on działał dla naszego dobra i to należy zmienić. Inicjatywa musi wyjść od nas, nikt tego za nas nie zrobi i nikt za nas nie podejmie decyzji. 

Czy chcemy być reprezentowani przez psychopatów? Na pewno nie.

Nie będzie zbawców, nikt nas nie uratuje, o ile sami się nie uratujemy. Corey ujmuje to zabawnie: „Musimy zacząć wydzwaniać do Stwórcy i powiedzieć mu, że dość już tego”. 

Być może to zmusi nas, by wyjść spoza ekranów komputerów i by zacząć głośno wyrażać swoje niezadowolenie z powodu całej sytuacji.  

Sojusz stara się wyprowadzić ludzi na ulicę, gdyż nie dojdzie do aresztowań – Sojusz nie ma na to sił i odwagi. 

Nadchodzące miesiące, a nawet lata będą dla nas wyzwaniem – musimy o tym pamiętać. 

Co my jako ludzie możemy z tym zrobić? 

Jedyne na co obecnie mamy wpływ, to na koncentrowanie się na naszej indywidualnej misji, którą należy wypełnić. 

Tego nam wszystkim życzymy z całego serca.

Zespół Kosmicznego Ujawnienia

Odnośnik do oryginalnego filmu:

Streszczenie Aktualizacji z Sojuszu TPK, Cz. 2

Poniżej przedstawiamy Wam część 2 doniesień od Coreya. 

Warto to widzieć, jednak dla niektórych informacje te nie będą zbyt wielką niespodzianką. 

Pamiętajmy, że wszelkie wiadomości przekazujemy Wam dla Waszej informacji.

Nie dajmy się zwariować doniesieniom – pamiętajmy, że myśli mają wpływ na naszą rzeczywistość, a ona jawi się jako obiecująca 🙂 

Jesteśmy z Wami, tak jak Wy jesteście z nami,

Zespół Kosmicznego Ujawnienia

TŁUMACZENIE WPISU COREY’A Z TELEGRAMU, Cz. 2

https://t.me/ascensionworkstv/1119  

PODSUMOWANIE AKTUALIZACJI: 

Podczas podróży po Układzie Słonecznym i różnych lokalizacjach na Ziemi, bardzo wiele widzieliśmy. Jest bardzo dużo do omówienia, co będzie publikowane częściami, by było łatwiej przetrawić i zaabsorbować informacje, zanim przejdziemy do kolejnych tematów. 

Co widzieliśmy na Księżycu, w bazach na Antarktydzie oraz w Ameryce Południowej i Centralnej? 

Poniżej zamieszczam krótkie streszczenie tego z czym spotkaliśmy się w jednej z odwiedzanych baz. Znacznie więcej nadejdzie wkrótce. Skompilowanie tego i napisanie raportów z informacjami zajmie trochę czasu. Planuję opublikować serię filmów z briefingami z odbytych podróży. 

Szaraki na Księżycu (mają również mniejszą placówkę na Marsie i pod powierzchnią ziemi):

 • Mają OGROMNĄ bazę z wieloma tysiącami wysokich istot szarych,
 • Mają małe istoty szare, które są genetycznie stworzonymi organizmami-maszynami, wykonującymi większość prac fizycznych, 
 • Mają 3 potężne urządzenia, przy pomocy których Grupa Anshar ma być zniszczona podczas Rozbłysku Słonecznego,
 • Mają 4 główne programy, które zauważamy działające w powiązaniu z innymi mniejszymi: 
 1. Istoty wysokie szare wysyłają pojazdy-drony z załogą złożoną z małych szaraków i z obserwatorów ludzkich (jest to częścią porozumienia zawartego z Ziemskim Rządem), które mają za zadanie wykonywanie eksperymentów genetycznych i w celach reprodukcyjnych. Większość badań odbywa się na pokładzie dronów, jednak w niektórych przypadkach ludzie zabierani są do baz, zlokalizowanych bardzo głęboko pod powierzchnią ziemi w jaskiniach, z mieszaną załogą wysokich szarych i ludzi.
 2. Porwani monitorowani są oraz manipulowani przy pomocy implantów. Istoty szare, siedząc w święcących krzesłach z błyszczącymi kulami na oparciu przedramion, kontrolują ludzi (wyobraźcie sobie panel sterujący). Przejmują ciała astralne ludzi podczas snu i ściągają dane z odbytych doświadczeń oraz inne informacje, jak i również instalują „energetyczne implanty” w oczach i innych częściach ciał. Fragmentują  i kradną również części ciał astralnych i przechowują je. 
 3. Kontrolują zachowanie oraz percepcję rzeczywistości przy pomocy fizycznych oraz energetycznych implantów umieszczonych w ciałach fizycznych i astralnych uprowadzonych. Dzięki temu są w stanie używać porwanych, niemalże jak dronów, a także przekazywać im informacje, które mogą skażać społeczeństwa.
 4. Istoty szare używają tych samych świecących krzeseł po to, by przechwytywać ciała astralne ludzi lub duszę po ich śmierci. Ściągają doświadczenia i informacje dla swoich potrzeb. Niektóre dusze są wysyłane do innych układów gwiezdnych za pomocą jednego z 3 wcześniej wspomnianych urządzeń. Większość dusz jest wysyłanych z powrotem na Ziemię po wcześniejszym pobraniu „części duszy” (z braku lepszego określenia) i zaprogramowaniu ich genetycznie lub do innych krain „stworzonych przez zmarłych”, wpojonych nam przez religijne systemy wierzeń. Większość dusz ludzkich oraz oddzielonych części dusz jest wysyłanych na Ziemię w celu reinkarnacji. Grupa Anshar powiedziała mi, że istoty wysokie szare naruszyły naturalny duchowy rozwój naszej planety. Istnieje ogromny obszar, na których istoty szare przebywają w komorach hibernacyjnych, podczas gdy inne grupy szaraków, przejęły ich dusze i pofragmentowały je, a następnie wysłały na Ziemię w celach inkarnacji. Wiele ludzi, którzy zostali porwani, są właśnie tymi istotami szarymi. Robią to w ten sposób, by nie naruszyć praw kosmicznych. 

Z powyższych doniesień, możecie się spodziewać, że niektóre z tych spotkań, były odrażające. Niektóre z nich były zarówno dla mnie, jak i dla członków Sojuszu Tajnych Programów Kosmicznych, czymś całkiem nowym. Jest bardzo wiele nadziei zawartych w tych informacjach, jednak z początku są one szokujące i przyprawiające o mdłości. Uczciwie Was ostrzegam. 

Powyższe podsumowanie przygotowuje Was do dalszych odniesień, które mają nadejść. 

Jeśli myślicie, że informacje o istotach szarych są straszne, to poczekajcie aż dojdziemy do doniesień na temat baz reptyliańskich na Marsie, Księżycu i Antarktyce. Tam w większości będziemy omawiali duchowy aspekt, przez jaki obecnie przechodzą poszczególne społeczeństwa oraz cały świat. 

Było to dla mnie doświadczeniem otwierającym mi oczy. 

Więcej nadejdzie wkrótce.

Corey Goode. 

Doniesienia z Reptyliańskich obszarów Księżyca, Marsa i Antarktyki, Cz.3

Poniżej przedstawiamy Wam część 3 doniesień od Coreya. 

Tym razem przechodzimy do obszarów reptyliańskich, czyli przygotujcie się na szok informacyjny.  Doniesienia te kończą się ogromną dawką nadziei i prośbą do Czytelników 🙂 

Pozdrawiamy Was, 

Zespół Kosmicznego Ujawnienia

TŁUMACZENIE WPISU COREY’A Z TELEGRAMU, Cz. 3

https://t.me/ascensionworkstv/1133 

https://t.me/ascensionworkstv/1134

https://t.me/ascensionworkstv/1135

STRESZCZENIE REKONESANSU Z OBSZARÓW REPTYLIAŃSKICH, Z KSIĘŻYCA, MARSA I ANTARKTYKI: 

Gdy byłem zabrany w podróż po Układzie Słonecznym przez Majów i Grupę Anshar, odwiedziliśmy Księżyc, Ceres, Marsa, bazy Super Federacji na orbitach Jowisza i Marsa, a skończyliśmy na Antarktyce. Dla celów tego podsumowania, podzielę się z Wami zgromadzonymi danymi na temat Reptylian, a także skondensowanymi informacjami z obserwacji z ich baz na Księżycu, Marsie i Antarktyce. 

We wszystkich 3 lokalizacjach, wykonywane przez nich czynności wyglądały bardzo podobnie. W tej szczególnej misji, towarzyszył nam ambasador Micca, nasz kosmiczny kuzyn, pochodzący z najbliższej nam zamieszkałej planety, który dzielił się z nami doświadczeniami jego ludu w zmaganiach wyswobodzenia ich układu gwiezdnego. W tym raporcie nie rozwinę tematu niedoli ludu ambasadora Micca. Podczas obserwacji tej misji był on bardzo emocjonalny, gdyż nie tak dawno jego ludzie znajdowali się w podobnej sytuacji. 

 • Reptylianie mają relatywnie małe bazy na Księżycu i Marsie, jeśli porównamy je do ogromnego miasta na Antarktyce. Na Księżycu były dwie główne bazy, położone od siebie na tyle blisko, że można je uznać za jeden kompleks budynków oraz jedną militarną na Marsie.
 • W bazach na Księżycu i Antarktyce zachodziły bardzo podobne działania, pełniły one również podobne funkcje. Wokół Ziemi orbitują 2 starożytne satelity, które są częścią reptyliańskiego projektu kontroli umysłu. W jednej z placówek na Księżycu, Reptylianie posiadają urządzenie podłączone to tych satelitów, które kontroluje centrum Antarktyki. Baza na Antarktyce pilnowana jest przez straż złożoną z najmocniejszych reptyliańskich żołnierzy parapsychicznych. 
 • Jednym z głównych projektów reptyliańskich było używanie technologii satelitów do kontrolowania umysłów oraz nastrojów ludzi po to, by powodować konflikty i wojny, utrzymujące populacje w uległości oraz mniej skłonne do opierania się strukturze władzy stworzonej na Ziemi, którą oni kontrolują. Program ten umożliwia im również generowanie na naszej planecie energii „loosh” w celu konsumowania na masową skalę przez nich i przez ich sztuczną inteligencję, której są wyznawcami. 
 • Gdy obserwowaliśmy Reptylian na Antarktyce, to byliśmy świadkiem straszliwych scen. Nie znam dokładnej liczby, jednakże, wydawało się, że było tam miliony Reptylian, w podziemnych jaskiniach, odpowiednio dostosowanych do ich potrzeb. Pewna część ich maista wyposażona była w super-zaawansowane urządzenia, które były używane na i przez Reptylian, bio-roboty (więcej na ich temat powiem później) oraz ludzi. W głębszej części jaskiń mieszkały inne kasty reptyliańskich społeczności. Wygląd tych obszarów najlepiej odzwierciedla określenie „spartańskie warunki” z bardzo prostą technologią. Przypominało to Celtyckie zamki z czerwonymi, czarnymi, purpurowymi oraz rudawymi gobelinami wiszącymi nad ogromnymi drzwiami oraz z rzeźbami umieszczonymi w przejściach. Tematyka całej „sztuki” związana była ze śmiercią, co odwzorowane było na ścianach pokrytych czymś, co przypominało wytatuowane skóry ludzi oraz innych, pokonanych przez Reptylian istot. Powiedziano mi, że każdy z tych makabrycznych obrazów opowiadał historię bitwy lub innych konfliktów. Statuy były zrobione z gipsu nałożonego na zmumifikowane ciała zarówno Reptylian jak i starożytnych ludzi oraz istot, które wydawały się  być rasą Pre-Adamową. Ambasador Micca powiedział mi, że poszczególne „eksponaty” były donoszone w różnych punktach historii po tym, jak Reptylianie zwyciężali kolejno ludzi i rasę Pre-Adamową oraz inne kasty reptyliańskie, których pokonani liderzy uwieczniani byli w formie statuetek. Micca powiedział, że jego ludzie odkryli bardzo podobne placówki w różnych lokalizacjach jego planety macierzystej po tym, jak wyswobodzili się z ich jarzma (więcej na ten temat w przyszłym artykule). Wiele z tych trofeów zwycięstwa nad ludźmi i rasą Pre-Adamową sięgało wstecz ponad 50 tyś. lat, z najnowszymi liczącymi sobie jakieś kilka tysięcy lat, po ostatnim Rozbłysku Słonecznym (mającym miejsce jakieś 11,8 tyś. lat temu).
 • Sztab dowodzenia i kontroli znajduje się w obszarze, który pozostaje w ciągłym kontakcie z ich pozaziemskimi sojusznikami, gdzie koordynuje się działania statków kosmicznych oraz różnych misji i projektów. Byliśmy świadkami bardzo szybkiego, super-zaawansowanego kontaktu typu „zoom” pomiędzy Reptylianami, Insektoidami i Istotami Wysokimi Szarymi, co wskazuje na to, że koordynują swoje działania. Na krótko widziałem symbol trójkąta z okręgiem wewnątrz, który pojawił się z holograficznej komunikacji, który wyglądał jak otoczony zakrzywionym światłem. Technologia w tej strefie jest bardzo zaawansowana i tylko nieliczne kasty ich społeczeństwa mają do niej dostęp. Nie koncentrowaliśmy się zbyt długo na tym obszarze, gdyż spostrzegliśmy obecność Białego Królewskiego Draco, który z łatwością mógłby wykryć obecność naszej misji zwiadowczej. 
 • Następnie obserwowaliśmy jedną z mniej zaawansowanych technologicznie stref miasta i znaleźliśmy tysiące, a być może nawet miliony kapsuł hibernacyjnych z reptylianami. Istoty te należały do innej klasy Reptlian, były niższe, mniej muskularne, jednak miały głowy większe podobne do członków rasy Pre-Adamowej. Wchodziły w bardzo głęboki proces hibernacji podczas gdy opuszczały swoje ciała w formie wysokich istot cienistych. Każda z tych reptyliańskich istot miała przy sobie od 3 do 8 innych żywych cieni, które były przez nią kontrolowane. Projektowały się one w placówkach militarnych, miejscach pracy, domach a nawet wchodziły w sny gdzie przebywały po to, by wpływać na ludzi i torturować ich teraźniejszością. Zbierały „loosh”, a jednocześnie wpływały na wibracje ludzi i stan ich świadomości. Były w stanie kontrolować wielu ludzi na raz, a także kontrolować lub opętać wielu innych. 
 • Niektóre z tych zahibernowanych grup miały przy sobie reptyliańską istotę doktora-wiedźmę, która ubrana była w pelerynę i stała pomiędzy uśpionymi członkami i wykonywała coś, co wyglądało na rytuały czarnej magii. W niektórych przypadkach, składała w ofierze ludzi podczas obserwowania holograficznej projekcji innych ludzi znajdujących się na powierzchni, wykonujących lustrzane odbicie tejże ceremonii, w których również składano ofiary z ludzi. Ofiary były poświęcane w tym samym czasie, co otwierało portal pomiędzy dwoma lokalizacjami. Wiedźma-doktor przechodziła przez ten portal i pojawiała się fizycznie przed ludzkim zgromadzeniem, które natychmiast padało na kolana czcząc ją. To, czego byliśmy świadkami przerosło moje najstraszliwsze koszmary, a pamięć tego towarzyszy mi do dnia dzisiejszego. Z powodu działań, jakie odbywały się w tej części miasta, była ona naszpikowana tym, co nazywamy demonami niższego, średniego i wyższego poziomu oraz negatywnie spolaryzowanymi elementalami. Demony te były oczywiście widziane przez Reptylian, gdyż wchodziły z nimi w interakcję, a w niektórych przypadkach odbierały rozkazy ataku na pewne grupy ludzi, w celu wywołania chaosu, chorób, stresu umysłowego lub śmierci, na obranych celach. 
 • W każdej reptyliańskiej strefie byli przetrzymywani ludzi. Niektórzy z nich byli operatorami Czarnej Floty, którzy musieli uciekać z programów po tym, jak Zygmunt wyeksponował te projekty. Byli obecnie uchodźcami w tych bazach i asystowali Reptylianom, wykonując manualne prace i nadzorując więźniów, którzy w większości przeznaczeni byli na ofiary rytualne lub na pożywienie. Wyobrażam sobie, że uchodźcy z Czarnej Floty martwią się tym, co się stanie z nimi gdy Reptylianom zabraknie niewolników ludzkich, którzy dostarczani są w tysiącach przez zorganizowane grupy przestępcze, które porywają ludzi z powierzchni ziemi właśnie dla tych celów. 
 • Obserwowaliśmy również dziwny typ androidów biologicznych, wyglądających jak ludzie. Grupa Anshar i Ambasador Micca wyjaśnili, że te maszyny biologiczne mają ponad milion lat. Są one rezultatem przejęcia przez sztuczną inteligencję pewnego układu gwiezdnego, a androidy te były wybudowane na podobieństwo rdzennych mieszkańców. Sztuczna inteligencja przejęła te androidy oraz technologię należącą do tej cywilizacji i użyła ich w celu unicestwienia każdej duszy w tamtym układzie. Bio-roboty niosą ze sobą programy SI, które sprawiają, że są bardzo użyteczne w budowaniu i projektowaniu większości technologii. Są one w rzeczywistości awatarami SI, która pozwala jej na produkowanie technologii, której Reptylianie nie są w stanie sami stworzyć. 
 • Obserwowaliśmy również setki mierzących ok. 2,4 metra istot ludzkich. Byli oni bardzo muskularni i mieli 6 palców u rąk. Należeli do rasy, która została pokonana przez Reptylian i SI i obecnie pozostają na ich służbie. Nie pozostało w nich zbyt wiele z ich oryginalnej osobowości, gdyż ich umysły są kontrolowane, a ich ciała są naszpikowane nanoidami, tego samego typu nano-robotami, które Reptylianie mają w sobie. Istoty te miały swój własny statek kosmiczny, który działa równolegle ze statkami Draco i są tymi, które wykonywały porwania oraz eksperymenty na ludziach dla Reptylian, w programach należących do kilku różnych grup pozaziemskich. 

W tym momencie naszej misji zostaliśmy wykryci przez jedną reptyliańską istotę wiedźmę i musieliśmy szybko przejść do naszej kolejnej misji na Antarktyce, gdzie znajdują się placówki Międzyplanetarnego Konglomeratu Korporacyjnego i wcześniejszej frakcji Czarnej Floty, które pozostają aktywne i nieustannie współpracują ze swoimi odpowiednikami w 3 różnych bazach znajdujących się na Księżycu. 

To co widzieliśmy tam wytrąciło nas z równowagi i bardzo zdenerwowało, a myśląc o następnej misji z Majami i Grupą Anshar, aż boimy się z czym możemy się następnie spotkać.  

Na całe szczęście w bazach Super Federacji otrzymaliśmy sporą dawkę nadziei, gdzie powiedziano nam, że nadchodzi główniejsze spotkanie z naszymi nowym Opiekunami, którzy będą omawiali z Super Federacją ich obowiązek przeprowadzania formalnego dochodzenia i pociągania do odpowiedzialności tych, którzy naruszają prawa kosmiczne. Ma się to odbyć w odpowiednim czasie. 

Częścią tego, czym zajmowały się grupy Majów i Anshar, było zgromadzenie odpowiednich świadków ludzkich wraz z dowodami, na nadchodzące kosmiczne rozprawy sądowe. Powiedziano nam, że rozprawy te rozpoczną się po wystąpieniu Rozbłysku Słonecznego oraz po tym, jak cywilizacja ludzka wybierze samodzielnie ścieżkę (ewolucyjną), po raz pierwszy w historii ludzkości. 

Pomimo tego, że byliśmy świadkami straszliwych rzeczy, pozostawiono nas z niewyobrażalną nadzieją na naszą przyszłość i naszego nowego rozdziału determinacji, w dążeniu do celu. Z niecierpliwością czekam na przekazanie Wam nowego podsumowania kolejnych misji zwiadowczych. 

W międzyczasie, prosimy społeczeństwa, aby przekształcały swój strach i gniew w rozwiązanie zagadki „na czym polega nasza indywidualna misja”, by odegrać swoją fizyczną i duchową rolę w celu uwolnienia planety. 

Corey Goode. 

Doniesienia z Sojuszu TPK, Ambasador Micca, Cz.4

Tym razem bardzo krótka wiadomość. Potraktujcie to jako wstęp przed główniejszym doniesieniami od Coreya.

Pozdrawiamy Was, 

Zespół Kosmicznego Ujawnienia

TŁUMACZENIE WPISU COREY’A Z TELEGRAMU, Cz. 4

https://t.me/ascensionworkstv/1141 

WSTĘP DO WONOŚCI CYWILIZACJI AMBASADORA MICCA

Moim kolejnym podsumowaniem będzie „Super Federacja oraz Wyzwolenie Planety Ambasadora Micca”. Wielu czytelników było zszokowanych szczegółami, które przekazałem w moich poprzednich streszczeniach, które zawierały informacje na temat baz istot wysokich szarych i reptyliańskich oraz ich działań. 

Niektórzy ludzie oświadczyli, że jest to zbyt straszne, by móc zaakceptować to jako prawdę swojej rzeczywistości i w rezultacie obniżać swoje wibracje.  

Ludzie z planety Ambasadora Micca przechodzili przez te same doświadczenia. 

Najpierw nawiązywali kontakty w snach, a następnie niektórzy doświadczali kontaktów fizycznych z grupami o wyższym poziomie świadomości. Niebiescy Awianie oraz Zulusi asystowali im przez oczyszczanie ich układu gwiezdnego z pozostałości istot pozaziemskich po tym, jak samodzielnie wyzwolili wszystkich na swojej planecie. 

Rozpoczęło się to wszystko od niewielkiego procentu ludzi, którzy obudzili się i zaczęli rozpowszechniać tę wiedzę. Liczba ich rosła aż wszyscy wysłali wołanie do Jednego Stwórcy o pomoc. Coraz więcej ludzi z ich populacji budziło się, a niektórzy zaczęli wychodzić na zewnątrz i protestować. 

Czym więcej ludzi Ambasadora Micca słyszało o istotach pozaziemskich, tym bardziej ich rządy wprowadzały lockdowny i działały jak tyrani. 

Rzeczy przybrały ekstremalny przebieg, jednak Micca powiedział, że zanim jego populacja powstała, by wyswobodzić się z tyranii grup pozaziemskich, musiała najpierw poznać całą głębię tego zła. Było to katalizatorem dla coraz większej liczby ludzi z jego populacji aż doprowadziło do upadku systemu i rządów przez odmowę partycypacji w tym wszystkim. Zanim ludzie ci uwolnili się, sprawy zrobiły się paskudne, jednak ohyda tego wszystkiego, była największym katalizatorem zmian. 

Pełen raport na ten temat będzie opublikowany wkrótce. Zrozumcie, że niepokojących informacji będzie wychodziło coraz więcej. Nie chowajcie głowy w piasek, gdyż ohyda będzie katalizatorem dla pozytywnych zmian. 

Więcej szczegółów podam w pełnym raporcie.

Corey Goode. 

Opublikowano za:

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/09/13/aktualizacje-z-sojuszu-tpk-cz-1/

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/09/15/streszczenie-aktualizacji-z-sojuszu-tpk-cz-2/

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/09/17/aktualizacja-z-sojuszu-tpk-doniesienia-z-reptylianskich-obszarow-ksiezyca-marsa-i-antarktyki/

https://kosmiczneujawnienie.com/2021/09/17/doniesienia-z-sojuszu-tpk-ambasador-micca-cz-4/

Wypowiedz się