Prawdziwa zmiana leży w zmianie świadomości i myślenia
Nowy świat 5D czeka na nas
Niesamowita nowa oś czasu
Szacunek zmieni społeczeństwo
Płynne przejście do nowego systemu pieniężnego QFS

Antarktyda zawiera portal, który może transportować wybrane globalne elity do odległych światów w innych galaktykach we Wszechświecie, gdzie będą pod dobrą opieką, ale na zawsze wygnani z planety Ziemia.

Te nieliczne wybrane światowe elity to Claus Schwab, założyciel i prezes Wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego oraz Christine Lagarde, prezes EBC, która uczestniczyła w lipcu w tajnym spotkaniu na Antarktydzie. Dwoma innymi uczestnikami byli Brad Garlinghouse i David Schwartz, odpowiednio prezes i dyrektor techniczny Ripple Labs, firmy zajmującej się oprogramowaniem komputerowym specjalizującej się w systemach płatności online.

Zostaną oszczędzeni ze względu na ich pomoc w demontażu istniejącego systemu pieniężnego Głębokiego Państwa, aby umożliwić płynne przejście do nowego systemu pieniężnego QFS, który będzie prowadzony przez samych ludzi.

Zanim będą mogli wyjechać do nowego świata, muszą najpierw pomóc w przejściu z globalnego systemu finansowego do QFS i cofnąć całą czarną magię, która została użyta do zniewolenia ludzkości i samej Ziemi. Przeczytaj więcej tutaj.

Są jedynymi, którzy mogą rozmontować ciemną sieć, którą stworzyli. Pomyślany, aby zniszczyć społeczeństwa oparte na niewyobrażalnej patologicznej przestępczości. Była to decyzja wyższej hierarchii Ziemi i Sojuszu Ziemskiego, że z tego przekazania władzy nie powinien powstać żaden wielki chaos. Upadek gospodarczy spowodowałby jeszcze większe cierpienie ludności w owych i tak już trudnych czasach na Ziemi. Narody już zbyt wiele wycierpiały. Tak więc Galaktyczna Federacja i Sojusz Ziemski upewniają się, że to przejście powoduje jak najmniej szkód.

Przejście to jest bezpośrednio zintegrowane z wprowadzeniem Kwantowego Systemu Finansowego (QFS), na temat którego spekulowano. Przeczytaj więcej na ten temat tutaj.

Hierarchia szatańska

Do tej pory prawdziwym celem rządów i władz jest zawsze i wszędzie umożliwienie nielicznym wyzysku wielu. Obecny system pieniądza Władzy Realnej jest sprytnym sposobem na zrobienie tego. Współczesny świat przemysłu, handlu i inwestycji działa na oprogramowaniu win-win. Tylko rządy, z ich bitwami, wojnami, podatkami, cłami, robią to rozkazy i nie robią tamtego zakazu; nadal operować na przedcywilizowanym programowaniu, okradając społeczeństwo za wszystko, co może zdobyć.

Dla przypomnienia; Agenda 2030 została ustanowiona, aby dać głos satanistycznej hierarchii, mówi, kto będzie rządził światem na ziemskim poziomie; ma na imię Lucyfer. A na poziomie duchowym Pan Świata Szatana

W tym naszym dzisiejszym świecie; Chciwość, seks i bogactwo materialne odgrywają najważniejszą rolę w życiu wszystkich tych ludzi, których szatan zainspirował, aby pomogli wymyślić plany Nowego Porządku Świata. Dlatego większość z tych ludzi postrzegała ekonomię jako ważny wehikuł do tworzenia Nowego Porządku Świata. Jednak ostatecznie został zmieniony w pandemię Covid, dla szerszego i bardziej złowrogiego wpływu i okazał się znacznie bardziej udany. . Obejrzyj ten film,

Jednak w międzyczasie piramidalna struktura globalnej elity, w tym większości rządów i korporacji, stała się dysfunkcyjna. Struktura, która stworzyła podział klasowy i sprzyjała wierze w niedobór, a kłamstwa globalnego ocieplenia dobiegają końca.

Porzucenie paliw kopalnych jest kluczem do uwolnienia wielu alternatywnych technologii darmowej energii, które zostały stłumione od początku 1900 roku. Podobnie, wiele innych stłumionych technologii, takich jak elektromagnetyczne i holograficzne metody leczenia, również zostanie uwolnionych, zastępując w ten sposób większość wkrótce zdyskredytowanych szpitali, instytucji medycznych, firm farmaceutycznych, stając się wynikiem buntu populacji przeciwko obowiązkowej polityce szczepień przez mafię medyczną i wielką farmację, którzy wzmocnili potrzebę tych toksycznych zastrzyków.

Prawdziwa zmiana leży w zmianie świadomości i myślenia

Kiedy będzie dostępna darmowa energia, transport i replikatory dystrybuowane do wszystkich, staniemy się równi. Nikt nie będzie zniewolony, ludzie będą po prostu robić to, co chcą, będą mieli wolny czas, czas na refleksję i kreatywność. Nie trzeba niczego gromadzić.

Zaawansowane cywilizacje nie zastanawiają się, skąd przyjdzie ich następny posiłek, jak zapłacą za czynsz, jak podróżują z punktu A do punktu B.

Ale zasadniczo prawdziwa zmiana leży w twojej zmianie świadomości i myślenia. W miarę jak zbliża się czas wielkiej zmiany w naszym społeczeństwie, nadszedł czas, aby przekształcić ból i cierpienie z przeszłych doświadczeń w radość, pokój i dobrobyt! Nadchodzi nowy dzień, który przyniesie troskliwą i pełną szacunku erę dla ludzkości!

Warto pamiętać, że obecnie istnieje ponad 6000 patentów, które są tłumione z powodu nakazów bezpieczeństwa narodowego nałożonych przez społeczności wywiadowcze. Większość tych stłumionych patentów dotyczy alternatywnych źródeł energii i technologii leczniczych.

Kiedy w styczniu 2017 r. prezydent Donald Trump wydał ściśle tajne memorandum o wydaniu 1000 z tych patentów w ciągu najbliższych dwóch lat, został zignorowany przez swoją społeczność wywiadowczą, którą jego administracja z kolei wzięła na celownik.

Nowy świat 5D czeka na nas

Gdyby zbiorowa świadomość ludzkości nie była wystarczająco rozwinięta, aby pomieścić częstotliwości piątej gęstości, implodułaby w wywołanej przez siebie globalnej katastrofie. Gdyby jednak świadomość ludzkości ewoluowała, rozpocząłby się złoty wiek mądrości, miłości i pokoju.

Trzeba wyjaśnić, że globalne elity zrozumiały, że ich bitwa o zajęcie planety Ziemia została przegrana. Ponieważ nie chcą być częścią tego, co nadchodzi, ich jedyną alternatywą jest zabezpieczenie ich życia, jest współpraca w przejściu na nową Ziemię, aby móc korzystać z portalu Antarktydy, aby na zawsze opuścić inną planetę.

Wspomniane spotkanie dotyczące transferu władzy w systemie pieniężnym jest punktem zwrotnym dla nich i dla nas wszystkich. Gdyby zostały stłumione, system finansowy i gospodarczy załamałby się w straszliwym chaosie. Są lepsze sposoby. Są oni wzywani do przekazania Sojuszowi swoich kluczy i narzędzi, aby przejście było jak najbardziej płynne dla ludności.

Inną rzeczą, o której warto wspomnieć, jest to, że ci Ciemni zostali nauczeni czarnej magii, ponieważ ta czarna magia musi zostać cofnięta, co kabał rutynowo wykorzystuje do globalnej kontroli nad nami.

Ale przed opuszczeniem planety Ziemia ludzie muszą zobaczyć swojego wroga twarzą w twarz, aby otworzyć swoją świadomość na prawdę. Jakkolwiek bolesny jest ten proces, jest to konieczne.

Postanowieniem Porozumień jest kapitulacja globalnej elity do grudnia 2021 roku. Ta oś czasu jest potwierdzona przez lipcowy tweet Christine Lagarde, że spotkania miały się odbyć na Antarktydzie w grudniu. Jej tweet jest przekonującym dowodem na to, że kabał rzeczywiście otrzymał pięć miesięcy na przygotowanie się do przekazania swojej władzy, bez zawalania światowego systemu finansowego jako warunku ich odejścia z Ziemi przez międzygalaktyczny portal Antarktydy.

Niesamowita nowa oś czasu

Ta wynegocjowana kapitulacja i odejście kabała sygnalizuje niesamowitą nową linię czasu, która leży przed nami, gdy świat przechodzi do nowych systemów finansowych, politycznych, zdrowotnych i energetycznych, które zrewolucjonizują nasze życie.

Tutaj trochę więcej ujawnienia faktów, o których byliśmy przetrzymywani w ciemności przez co najmniej 70 lat, kiedy admirał Byrd leciał swoim małym samolotem przez pustą Ziemię z północy, prosto na biegun południowy. Nie był w stanie o tym opowiedzieć, dopóki nie znalazł się na łożu śmierci. Ale odkrył także imponujące piękne podziemne miasto, zwane Shamballa, na Antarktydzie.

Dr Hermann Oberth jest szanowanym niemieckim fizykiem i inżynierem urodzonym w Austro-Węgrzech, znanym na całym świecie pionierem rakiet i szefem amerykańskich laboratoriów Caltech do 1955 roku. Uważany jest za jednego z ojców założycieli rakietnictwa i astronautyki. Oberth w końcu przyszedł do pracy dla jednego ze swoich uczniów, byłego oficera SS Wernera von Brauna, który był w tajnych podziemnych bazach opracowujących rakiety kosmiczne dla NASA.

Dobrym przykładem jest ukrywanie przez NASA innych światów. NASA jest gigantyczną zasłoną dymną, która ukrywa programy kosmiczne DS i kontakty z kosmitami. Obejrzyj wideo; “Ludzie z innych światów” – Robert Sepehr, 15 czerwca 2021 r. – Potajemnie pracują z innymi gatunkami spoza świata od 70 lat, odkąd naziści wkradli się do Ameryki w 1947 r. www.youtube.com/watch?v=8qqR5dJOpRo

Dalej; od prezydenta Władimira Putina i grupy wywiadu wojskowego związanego z ruchem Q dowiadujemy się również, że światowe elity praktykują “satanistyczne rytuały”, które wyczarowują moc demonicznych i innych negatywnych istot, aby podporządkować sobie ludzkość i ducha naszej planety. Putin skutecznie powiedział w swoim orędziu o stanie państwa z 2013 roku, że Nowy Porządek Świata czci szatana.

Ceremonie czarnej magii są rutynowo przeprowadzane w różnych wirach energetycznych lub “świętych miejscach” na całej planecie, jak ujawniło wielu badaczy okultyzmu, takich jak Fritz Springmeier w swojej serii książek Bloodlines of the Illuminati. Niedawno Brad Olsen, kompetentny badacz i autor, ujawnił wiele z tych czarnych magicznych / satanistycznych praktyk w swojej serii książek Beyond Esoteric:

Istnieje całkowita kontrola nad rasą ludzką, a myślenie, że czarna magia może być użyta do kontrolowania mas, jest niepokojące. Okultyzm jest dziś stosowany w nowym rodzaju faszyzmu, aby całkowicie kontrolować prawie każdy aspekt naszego życia, od zdrowia i finansów po politykę i edukację.

Szacunek zmieni społeczeństwo

W miarę jak wzrastacie w świadomości, szacunek dla siebie nawzajem nabiera nowego, rozszerzonego znaczenia. Szacunek nie służy osobistemu zyskowi. To jest wasze suwerenne prawo. Świadomość jedności szanuje i utrzymuje każdą duszę w wielkim szacunku przez cały czas. Szacunek przekształci społeczeństwo i popchnie je szczęśliwie w kierunku nowego wyniku. Szacunek dla każdej osoby będzie normą. Jest to podstawa dla naszego nowego i transformującego się społeczeństwa, opartego na świadomości Jedności. 

Światem od dawna rządzą ludzie związani z tajnymi stowarzyszeniami, takimi jak Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Komisja Trójstronna (TC) i Grupa Bilderberg. Wszystko to można prześledzić wstecz do znacznie wcześniejszych stowarzyszeń, takich jak Templariusze i Różokrzyżowcy, przekształcając się w bawarskich Iluminatów i Masonów. To prawicowe niemieckie Thule Gesellschaft, czyli Towarzystwo Thule, odgałęzienie Krzyżaków, utworzyło jądro raczkującej partii nazistowskiej, która przyjęła niesławne credo Iluminatów; “cel uświęca środki“, które żyją w sercach dzisiejszych korporacyjnych właścicieli, powszechnie zwanych globalistami, którzy cenią sobie mieszanie się władzy państwowej i korporacyjnej, co jest samą definicją faszyzmu.

Jedyną organizacją, która zapewnia tkankę łączną między tymi różnymi tajnymi stowarzyszeniami, jest Shadowy Bilderberg Group, składająca się z potężnych mężczyzn i kobiet, w tym wielu europejskich członków rodziny królewskiej, którzy spotykają się w tajemnicy każdego roku, aby omówić wynikające z tego problemy. Ta samotna grupa jest uważana przez wielu badaczy za centrum światowych manipulacji społecznych i ekonomicznych.

Na szczęście wszystko to przechodzi teraz do historii, ponieważ przed nami świetlana przyszłość. Świat tylko czeka na masowe przebudzenie!

Opublikowano za: https://finalwakeupcall.info/en/2021/12/22/antarctica-and-agenda-2030/