Biograf Nikoli Tesli twierdzi, że naukowiec miał kontakt z kosmitami

czy znałeś eraoflightdotcom „… Powiedział, że brzmiało to tak, jakby ludzie rozmawiali ze sobą w tę i z powrotem. Zrobił notatki, mówiąc, że w rzeczywistości słyszał inteligentne istoty z innej planety rozmawiające ze sobą, chociaż nie wiedział, w jakim języku mówią. Ale nadal czuł, że je rozumie… ”

Tim R.Swartz, znany biograf Nikoli Tesli, mówi, że mógł istnieć związek między futurystycznym wynalazcą a inteligentnymi kosmitami, zgodnie z jego pół-autobiograficzną książką  The Lost Journals of Nikola Tesla: HAARP – Chemtrails and Secrets of Alternative 4 .

Ta hipoteza jedynie podkreśla tajemnicę otaczającą Teslę, której osobiste dokumenty i notatki w większości zostały skonfiskowane przez rząd USA. Wiele osób uważa, że ​​jego wynalazki mogą być potencjalnie niebezpieczne dla interesów branży.

Jak wyjaśnił Swartz, podczas testów jednego z wielu jego wynalazków Tesla wykrył transmisje radiowe, które przesądzały o komunikacji pozaziemskiej. Po tym wydarzeniu wynalazca miałby obsesję na punkcie budowania lepszych i mocniejszych odbiorników radiowych.

Podczas testowania urządzenia, jak twierdził Swartz w wywiadzie, Nikola Tesla podsłuchał transmisje radiowe, które jego zdaniem były faktycznie przypisywane komunikacji pozaziemskiej:

„Zastanawiał się wtedy, czy nie słucha„ jednej planety witającej drugą ”, jak to ujął. Od tego momentu konstruowanie coraz lepszych odbiorników radiowych, aby sprawdzić, czy może powtórzyć to, co usłyszał, stało się w pewnym sensie jego obsesją.”

„Doszedł do punktu, w którym twierdził, że faktycznie odbiera transmisje głosowe. Powiedział, że brzmiało to tak, jakby ludzie rozmawiali ze sobą w tę i z powrotem. Zrobił notatki, mówiąc, że w rzeczywistości słyszał inteligentne istoty z innej planety rozmawiające ze sobą, chociaż nie wiedział, jakim językiem mówią. Ale nadal czuł, że je rozumie ”.

W tamtym czasie wybitni naukowcy przypuszczali, że Mars będzie prawdopodobnie przystanią dla inteligentnego życia w naszym Układzie Słonecznym, a Tesla początkowo sądził, że te sygnały mogą pochodzić z czerwonej planety.

Podczas gdy najbardziej znane rekordy i osobiste notatki Tesli znajdują się w rękach armii Stanów Zjednoczonych, Swartz twierdzi, że nabył szereg prywatnych akt na aukcji w 1976 roku.

Autor twierdzi, że wszystkich tych informacji zabrakło na powierzchni Ziemi po wizycie rzekomych „Facetów w czerni”.

Jak zauważyło National Geographic, większość dokumentów Tesli została zabrana przez rząd, ale większość jego rzeczy została później wydana jego rodzinie, a wiele z nich trafiło do Muzeum Tesli w Belgradzie, które zostało otwarte w latach 50.

Ale niektóre dokumenty Tesli są nadal utajniane przez rząd USA.

Wynalazki Tesli wykraczały daleko poza elektryczność. Dokonał przełomowych odkryć, takich jak bezprzewodowa komunikacja radiowa, silniki turbinowe, helikoptery (chociaż to Da Vinci jako pierwszy wpadł na ten pomysł), światła fluorescencyjne i neony, torpedy i rentgen. W chwili śmierci Tesla posiadał prawie 700 patentów na całym świecie.

„Nigdy nie zapomnę pierwszych wrażeń, których doświadczyłem, kiedy dotarło do mnie, że zauważyłem coś, co mogło mieć nieobliczalne konsekwencje dla ludzkości. Czułem się, jakbym był obecny przy narodzinach nowej wiedzy lub objawieniu wielkiej prawdy.”

„Moje pierwsze obserwacje pozytywnie mnie przeraziły, ponieważ było w nich coś tajemniczego, żeby nie powiedzieć nadprzyrodzonego, i byłem sam w swoim laboratorium w nocy; ale wtedy idea tych zakłóceń jako inteligentnie sterowanych sygnałów jeszcze mi się nie ukazała ”.

„Zmiany, które zauważyłem, zachodziły okresowo i z tak wyraźną sugestią liczby i kolejności, że nie można ich było prześledzić do żadnej znanej mi przyczyny. Znałem oczywiście takie zakłócenia elektryczne, jakie są wytwarzane przez słońce, zorzę polarną i prądy ziemne, i byłem tak pewien, jak tylko mogłem, że te zmiany nie były spowodowane żadną z tych przyczyn.”

„Natura moich eksperymentów wykluczała możliwość zmian wywołanych przez zakłócenia atmosferyczne, jak niektórzy pochopnie twierdzili. Po jakimś czasie przyszła mi do głowy myśl, że zakłócenia, które zauważyłem, mogą wynikać z inteligentnej kontroli ”.

„Chociaż nie mogłem wówczas rozszyfrować ich znaczenia, nie mogłem myśleć o nich jako o całkowicie przypadkowych. Nieustannie narasta we mnie uczucie, że jako pierwszy usłyszałem powitanie jednej planety dla drugiej. Za tymi sygnałami elektrycznymi stał cel ”.

** Źródło

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/12/biograf-nikoli-tesli-twierdzi-ze.html

W zadziwiający dzień kosmici skontaktowali się z Nikolą Teslą

Science Vibe

W 1899 roku Nikola Tesla testował nadajnik, który zbudował do śledzenia burz oddalonych o 600 mil, kiedy nagle uwierzył, że otrzymał rodzaj transmisji z nieznanego źródła. Tesla usłyszał kolejno trzy uderzenia i nie miało to żadnego sensu, a im bardziej się nad nimi zastanawiał, tym bardziej był przekonany, że te sygnały musiały powstać gdzieś w kosmosie. Myślał, że to prawdopodobnie pozaziemski sygnał pochodzący gdzieś w naszym Układzie Słonecznym. Nadajnik Tesli był wystarczająco czuły, aby odbierać fale radiowe spoza Ziemi. Pamiętaj, że Tesla głęboko wierzył, że myślenie, że jesteśmy jedynymi inteligentnymi istotami we wszechświecie, jest absurdem. Wierzono też, że inteligentne istoty w naturalny sposób będą chciały komunikować się z innymi „cywilizowanymi” istotami? W rozmowie zCollier Weekly  Tesla podał tę relację i udokumentował, że wierzył w istoty pozaziemskie w lutym 1901 roku. Oto jego własne słowa, jak to opisał

Ulepszając swoje maszyny do wytwarzania intensywnych działań elektrycznych, doskonaliłem również środki do obserwacji słabych wysiłków. Jednym z najbardziej interesujących wyników, a także jednym o wielkim znaczeniu praktycznym, było opracowanie pewnych urządzeń do wskazywania na odległość wielu setek mil zbliżającej się burzy, jej kierunku, prędkości i przebytej odległości.

„Podczas wykonywania tej pracy po raz pierwszy odkryłem te tajemnicze efekty, które wzbudziły tak niezwykłe zainteresowanie. Doprowadziłem do perfekcji opisywaną aparaturę do tego stopnia, że ​​z mojego laboratorium w górach Kolorado mogłem wyczuć jakby puls płata, odnotowując każdą zmianę elektryczną, jaka zachodziła w promieniu tysiąca pięciuset mil.

„Nigdy nie zapomnę pierwszych wrażeń, których doświadczyłem, kiedy dotarło do mnie, że zauważyłem coś, co mogło mieć nieobliczalne konsekwencje dla ludzkości. Czułem się, jakbym był obecny przy narodzinach nowej wiedzy lub objawieniu wielkiej prawdy. Moje pierwsze obserwacje pozytywnie mnie przeraziły, ponieważ było w nich coś tajemniczego, żeby nie powiedzieć nadprzyrodzonego, i byłem sam w swoim laboratorium w nocy; ale wtedy idea tych zakłóceń jako inteligentnie sterowanych sygnałów jeszcze mi się nie ukazała ”.

„Zmiany, które zauważyłem, zachodziły okresowo iz tak wyraźną sugestią liczby i kolejności, że nie można ich było prześledzić do żadnej znanej mi przyczyny. Znałem oczywiście takie zakłócenia elektryczne, jakie są wytwarzane przez słońce,  zorzę polarną i prądy ziemne, i byłem tak pewien, jak tylko mogłem, że te zmiany nie były spowodowane żadną z tych przyczyn.

„Natura moich eksperymentów wykluczała  możliwość zmian wywołanych przez zakłócenia atmosferyczne , jak niektórzy pochopnie twierdzili. Niedługo potem przyszła mi do głowy myśl, że zaburzenia, które zaobserwowałem, mogą wynikać z inteligentnej kontroli.

„Chociaż nie mogłem wówczas rozszyfrować ich znaczenia, nie mogłem myśleć o nich jako o całkowicie przypadkowym. Nieustannie narasta we mnie uczucie, że jako pierwszy usłyszałem powitanie jednej planety dla drugiej. Za tymi sygnałami elektrycznymi stał cel ”.

Najważniejsze było to, że chociaż Nikola Tesla nie mógł rozszyfrować znaczenia otrzymanych wiadomości, był przekonany, że kosmici są zainteresowani Ziemią i – będąc bardziej zaawansowani – niewątpliwie byli obecni na naszej planecie. Był absolutnie nieugięty, że gdzieś we wszechświecie istnieją  inteligentne  pozaziemskie formy życia. Czy Tesla miał bezpośredni kontakt z ET? Wierzył, że miał i wielu spekuluje, że informacje, które otrzymał, umożliwiły mu rozwój niektórych głównych wynalazków, takich jak bezprzewodowa transmisja energii lub wirujące pole magnetyczne, które fantastycznie wyprzedziły jego czasy.

Nie jest tajemnicą, że istnieje wiele wynalazków Tesli, które zostały przypisane innym „wynalazcom”, wśród nich jest radio i pierwsza maszyna zdolna do poszukiwania życia pozaziemskiego. FBI przejęło dokumenty, w tym liczne wynalazki znacznie wyprzedzające czas Teslasu, możliwą tajną technologię, w tym wersję słynnego bezprzewodowego nadajnika, który mógł wysyłać skupione fale radiowe do odległych punktów Układu Słonecznego. Podczas gdy geniusz Tesli jest niepodważalny, niektórzy ludzie kwestionują, czy w jakimś momencie jego umysł wpadł w urojenia.

___
https://sciencevibe.com/2020/06/02/the-astonishing-day-aliens-contacted-nikola-tesla/

Opublikowano za: http://stateofthenation.co/?p=45487

 

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Tak tak, warto wspomnieć Pana Teslę , w końcu to on wymyślił metodę przesyłu wielkich mocy, cienkim drutem poprzez wynalezienie prądu zmiennego, który właśnie chcieli byśmy aby został odcięty…..żart historii:-)

  W między czasie jednak Pan zwykły Amerykanin popada w depresję i wkleja nawet opisy starych imigrantów z Rosji, którzy opowiadają co robić, a czego nie robić w …SYSTEMIE KOMUNISTYCZNYM!

  Warto przeczytać, bo faktycznie tak było. Ten człowiek prawdę opowiadał.

  KATASTROFA WYDARZYŁA SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ

  FAKT: Wczoraj późnym wieczorem pojawił się Pelosi i Kongres był w trakcie sesji.
  Prawdopodobny fakt: w tych warunkach znalazła sposób na odwołanie się do 25. nawet bez zgody Pence’a. Trump może dziś zostać usunięty.

  Było kilka przepowiedni, że 45. prezydent Stanów Zjednoczonych albo się nie wydarzy, albo nie dokończy swojej kadencji, i że nie będzie kolejnych prezydentów (jeśli dobrze pamiętam), będziemy musieli zobaczyć, jak to się potoczy.

  Obudziłem się o 4:30 po tym, jak nie spałem dobrze, ponieważ czułem, że coś jest nie tak. Szukałem i szukałem dlaczego, aż w końcu około 6 odkryłem to na forum timebomb2000 i jest to legalne. Nikt inny jeszcze nie znał tej historii. Pojawił się Pelosi i najwyraźniej to zrobił, podczas gdy wszyscy inni potrzebowali, byli tam tajemniczo.

  W tym momencie potrzebujemy około 90 procent kongresów i 7 sędziów Sądu Najwyższego skazanych lub zmarłych. Jak to się stanie? Myślę, że patrzymy na „koniec gry” i rzeczywistość, że przepowiednie, że Ameryka zniknie w tym czasie, prawdopodobnie były słuszne.

  Co gorsza, ci, którzy ukradli ten kraj, otwarcie oświadczyli, że chcą, aby każdy, kto im stawiał opór, został zniszczony. I to oni w historii popełnili najgorsze ze wszystkich ludobójstw. Kiedy zabrali Rosję, mieli hiszpańską grypę, którą obecnie prawie potwierdzono, że była przenoszona przez skażone zastrzyki. Wygląda na to, że jak zwykle historia znowu się powtarza. Historia się powtarza, ponieważ ich metody się nie zmieniają.

  ________________________________________________________

  ANONIMOWY ROSJANIN OSTRZEGA PRZED TYM CO MA NADEJŚĆ.

  Poniżej publikuję zasady, które większość z nas praktykowała, aby przeżyć mieszkając w Związku Radzieckim. Dowiedz się, proszę, jeśli myślisz, że to ci się przyda (jeśli nie uciekniesz do Nowej Zelandii).
  Zdaję sobie sprawę z krzyków „Rosja, Rosja” ze strony Demokratów w ostatnich latach, ale to tylko głupie krzyki ignorantów. To, co nadchodzi, zniszczy ich tak samo jak ty i ja.

  Nie mają one związku z radą, którą wam tutaj daję, kiedy Stany Zjednoczone wchodzą w bardzo szczególną erę socjalizmu i całkowitej kontroli / kary, to koniec amerykańskiego snu.

  Oto zasady, które przestrzegaliśmy w ZSRR (nie wiesz, co będzie miało zastosowanie, ale musisz wiedzieć i ćwiczyć z wyprzedzeniem):

  1. Przestań wyrażać publicznie ŻADNĄ prywatną opinię. W miejscach publicznych należy przez cały czas wyrażać radość i uśmiechy, a nie słowa. Jesteś budowniczym komunizmu.

  Wszystkie twoje prywatne myśli są tylko dla ciebie, a nie dla innych. Pamiętaj – jeśli rozmawiasz ze współmałżonkiem o czymś prywatnym we własnej kuchni – co można zgłosić podczas rozwodu o większe alimenty, awans w pracy lub inne przysługi dla niej. Prosimy o rozsądek i restrykcje w tym, co mówisz na głos. NIE, jestem szczęśliwym mężem od 30 lat, ale teraz muszę być ostrożny, w USA czy nie. NIE, nie jestem paranoikiem, to po prostu nowa era dla USA (stara dla nas, imigrantów).

  2. Podążaj za swoimi przywódcami i zapamiętaj, co mówią. Jest to ważne, ponieważ to właśnie powinieneś powtarzać, gdy rozmawiasz publicznie lub prywatnie o polityce, a nawet z przyjacielem – i jeśli zauważysz, że ktoś mówi to samo, co mówią przywódcy innych komunistów – wiwatuj.

  Jeśli nie będziesz kibicować, zostaniesz oskarżony o niepoprawność polityczną. Twój przyjaciel, żona lub sąsiad Cię zgłoszą. On / ona zostanie nagrodzony, pójdziesz do więzienia / gułagu / obozu FEMA na zawsze.

  3. Jeśli – nie daj Boże – Twoje dziecko powie coś, co nie jest zgodne z linią partii komunistycznej (w przedszkolu lub szkole), stracisz pracę, miejsce zamieszkania i – swoje dziecko. Zachowaj ostrożność w tym, co uczysz swoje dziecko, kiedy je uczysz. To, co można powiedzieć, a czego nie, powinno być bardzo jasne. Proszę, bądźcie poprawni politycznie w domu.

  4. Nigdy nie narzekaj na to, co masz – pracę, pracę, dom, żonę, dziecko (dzieci). Jeśli nie jesteś szczęśliwy, od razu stajesz się niebezpiecznym elementem. Zostaniesz wyeliminowany.

  5. NIGDY nie czytaj książek ani czegokolwiek, co jest zabronione. Widziałem kiedyś zewnętrzną okładkę książki zakazanej przez Komunalistyczną Partię ZSRR. Osoba, która go potajemnie nosiła (16-letnia dziewczynka) spędziła 2 dni w celi KGB, spędziłem tam około 4 godzin – nie byłem niebezpieczny, bo książki nie czytałem. 2 osoby dorosłe zostały wysłane na Syberię w związku z incydentem (rodzice, a nie moi).

  6. Pamiętaj, wszystkie wybory są uczciwe i prawidłowe. Jeśli kiedykolwiek zwątpisz, niech Bóg błogosławi twoje martwe ciało. Poważnie, proszę nigdy o tym nie mówić. Zresztą wszyscy wiedzą – wybory są uczciwe.

  7. Udawaj głupka zawsze, gdy rozmawiasz z szefem, zwłaszcza jeśli jest w drużynie.

  Zasadniczo to jest to, jeśli chodzi o naszą najbliższą przyszłość.

  Dziękuję za przeczytanie, wszyscy jesteśmy w tym razem.

 2. krnabrny1 says:

  WAŻNE!!

  Jakiś rok temu, jedna Pani w Polsce otrzymała ofertę od istot astralnych, a raczej prośbę o przekazanie informacji, o tym co jest i co będzie.
  Ważne w tym wszystkim jest to, że pomimo tego, że większość przekazów była ogólna to jednak spora część dotyczyła TYLKO SPRAW POLSKI.

  W rezultacie powstało wiele sesji w których Pani Arkija, według mnie trafnie oceniła sytuację,

  Wówczas nie informowałem o tym, bo nie był to właściwy czas. Jednak dziś te informacje stają się jak najbardziej AKTUALNE i POTRZEBNE.

  Sesje dostępne są na youtube.
  Wklejam kilka najistotniejszych dla NAS.

  Proponuję redakcji KIP zrobić z tego artykuł, jeśli uzna to za ważne.

  Tutaj najważniejsze sesje dotyczące Polski.

  https://www.youtube.com/watch?v=NP4pZiAXBYk

  https://www.youtube.com/watch?v=lMacLRegKp0

  A tutaj sesja dotycząca spraw ogólniejszych, między innymi rozbłysku słonecznego o którym tutaj rozmawiano ostatnio.

  https://www.youtube.com/watch?v=NlsdLo5aKeg

  Tutaj dwie ogólne sesje.

  https://www.youtube.com/watch?v=oig6-n88KTo&list=PLUnE1TSi2LtQjc5QTLXyjC1pTnm0ni4nb&index=2

  https://www.youtube.com/watch?v=TAAiA-rDlrc&list=PLUnE1TSi2LtQjc5QTLXyjC1pTnm0ni4nb&index=1

  Osobiście zalecam przesłuchanie wszystkich jej przekazów ponieważ choć częściowo już się zdeaktualizowały, to w większości są pomocne i użyteczne szczególnie dziś!

 3. krnabrny1 says:

  Pan Stankov widzi to tak.

  The Soul Catharsis of the Shift – The Descent of the Human Souls
  by GEORGI STANKOV wysłany 13 STYCZNIA 2021 R

  http://www.stankovuniversallaw.com

  Od końca listopada stale mówię o aktywacji potrójnego płomienia życia, siedliska duszy, u wszystkich wznoszących się kandydatów przeze mnie, co zostanie uzupełnione Przemianą i wrzuci ludzkość do zbiorowego, globalnego katharsis duszy :

  Przeczytaj: Droga do wolności: jak ludzie zmienią się jako systemy energetyczne podczas nadchodzącej globalnej zmiany

  Tylko ludzie, którzy doświadczyli pełnego zejścia swojej duszy do ich fizycznych naczyń, znają niesamowitą dramaturgię, jaką takie wydarzenie wywołuje w ciałach energetycznych – emocjonalnych, mentalnych, czakrach, eterycznych i fizycznych – oraz jak niszczące jest to doświadczenie dla umysłu, psychiki i ciało fizyczne. Szczególnie ten ostatni jest prawie całkowicie sparaliżowany na kilka dni, aby pomieścić znacznie wyższe częstotliwości archetypowej struktury duszy, podczas gdy w tym samym czasie umysł ego jest całkowicie zrównoważony i praktycznie żadna aktywność fizyczna nie jest możliwa przez pewien okres czasu. czas. Ludzie wpadną w coś, co już opisałem jako katalepsję .

  Całkowity upadek ludzkiego światopoglądu jest najbardziej bolesnym aspektem do czynienia i nie ma sensu, aby opisać ten proces o ile nie doświadczyłem i wiem co to znaczy. Inni i tak mi nie uwierzą, dopóki nie dokonają tego doświadczenia. Możesz jednak policzyć na palcach jednej ręki żyjące istoty ludzkie na tej planecie, które przeszły to wszechprzemieniające katharsis duszy, wykorzystały jego przytłaczającą energię i wyłoniły się jak Feniks po drugiej stronie zapory ogniowej jako prawdziwy mistrz .

  W szczególności emocjonalna burza, która ogarnie wznoszącą się część ludzkości, będzie przytłaczająca. Ciemna część ludzkości nie doświadczy żadnego zejścia duszy, ponieważ dopiero zaczyna kolejny makabryczny cykl inkarnacji na nowych niższych liniach czasu 3D, które zostaną oddzielone od tej wznoszącej się ziemi po Przemianie.

  Ale ich ciemność zostanie wyzwolona w jak najbardziej możliwy sposób, a ich wewnętrzna złośliwość i zło wyjdą na powierzchnię jak płonąca lawa z eksplodującego wulkanu. To, co będzie się wtedy działo na poziomie społecznym, pozostawiam raczej waszej twórczej wyobraźni.

  Tego ranka nawet ja byłem przytłoczony nadchodzącym emocjonalnym tsunami, które teraz nabiera rozpędu po tym, jak wczoraj nastąpiło kolejne masowe pobieranie energii Źródła i towarzyszące mu globalne oczyszczenie ludzkości. Ten proces masowego uwolnienia się od strachu został wywołany pozornie beznadziejną sytuacją polityczną w USA, gdzie wydaje się, że Trump i patrioci przegrali bitwę z lewicową mafią, głębokim państwem i jego ciemnymi korporacjami, i byli zdruzgotani perspektywą mieszkają w komunistycznym kraju pod przewodnictwem starczego kleptokraty Bidena. Depresja budzących się Amerykanów jest obecnie tak gruba, jak angielska owsianka, a wczoraj była tak ciężka, że ​​prawie nie można jej było znieść, kiedy omawiałem ją zeszłej nocy z niektórymi członkami PAT.

  Ponadto zamknięto większość krytycznych alternatywnych witryn, filmów i kont w mediach społecznościowych. Wielki cień dystopijnego, orwellowskiego świata z roku 1984, unosi się nad Ameryką i resztą budzącej się populacji świata. Jestem bardzo szczęśliwy, że mój serwer znajduje się poza zachodnim światem.

  Nagromadzenie energii emocjonalnej rozpoczęło się wraz z Nowym Rokiem po 10 dniach aktywacji potrójnego płomienia życia duszy od otwarcia portalu Przesilenia Zimowego i osiągnęło nie do zniesienia szczyt wewnętrznego spustoszenia wczoraj po tym, jak Trump nic nie powiedział ważne w Alamo i rozbiło oczekiwania budzących się Amerykanów.

  Z psychologicznego punktu widzenia było to arcydzieło, ponieważ budzące się wcielone ludzkie osobowości są gotowe zaakceptować zejście duszy w stanie całkowitego spustoszenia, frustracji i depresji, gdy ego jest rozbite i nie widać żadnego ziemskiego ratunku. . Komplement, Trump!

  Ludzie, którzy nie odczuwają tych ogromnych wewnętrznych wahań emocjonalnych, nie wzniosą się, wierzcie mi na słowo.

  Dziś dominującą cechą energii jest rezygnacja, smutek i fatalizm, a także dużo nostalgii za dawnym stylem życia, który teraz nieodwracalnie dobiega końca. Tak to czuję i jest to najlepszy sposób, w jaki mogę to opisać, chociaż słowa są niewystarczające, aby wyrazić te ciągłe niekontrolowane wewnętrzne emocjonalne przebłyski, które wykoleją ludzką psychikę, jeśli nie jest ona przygotowana do radzenia sobie z takimi intensywnościami.

  Wewnętrzne napięcie jest nie do zniesienia i kontrastuje ze spokojem otaczającego mnie świata zewnętrznego, w przeciwieństwie do tego, co dzieje się w USA i gdzie indziej. Napisałem nawet do Brada, że ​​w powietrzu czuję tyle zagrożenia, chociaż mieszkam w chyba najspokojniejszym i najspokojniejszym miejscu we Włoszech, gdzie średni wiek mieszkańców przekracza mój. To miejsce to jedna duża rezydencja seniora na świeżym powietrzu. Nie ma tu tylko młodych pielęgniarek. Żartuj na bok…

  Dlaczego ci to wszystko mówię? Ponieważ w każdej chwili zbliżamy się do progu globalnego przesunięcia, a wewnętrzne napięcie osiągnęło punkt szczytowy nagłej eksplozji. Widzę, że zmiana nastąpi przed dniem inauguracji, 20 stycznia, jak już wielokrotnie mówiłem. Biorąc pod uwagę moje doświadczenia z tą wewnętrzną burzą emocjonalną w czakrach serca i potrójne płomienie budzącej się ludzkości, które aktywowałem przez prawie dwa miesiące z pełną siłą i odpowiednio czuję w podwyższony sposób na moich ogromnie otwartych polach, ta katharsis duszy ludzkości może wybuchnąć w każdej chwili.

  Czekałem tylko na potwierdzenie. Dzisiaj moi bracia, Arkturianie, przyszli z dokładną wiadomością:

  Eksplozje energii emocjonalnej ∞ Arkturiańska Rada 9D

  Obecny moment poprzedzający eksplozję emocji jest również dobrze przedstawiony w tym channelingu wideo:

  Czas jest teraz – wielkie przebudzenie

  Żadne znaczące objawienia nie mogą się wydarzyć przed Przemianą, ponieważ zbiorowe zachowanie budzących się mas obecnie okazuje się ponad wszelką wątpliwość i obszernie omówiłem je w ostatnich artykułach. Po pierwsze, ich dusze muszą zejść do swoich fizycznych ciał, a boski umysł i serce muszą zostać w pełni otwarte.

  Wtedy efekt szoku tego, co ma zostać ujawnione, będzie nieograniczony.

  Nadszedł czas, abyśmy przyspieszyli i rozpoczęli naszą misję jako nowych duchowych przywódców ludzkości.

Wypowiedz się