Czy tłumione technologie lecznicze są masowo produkowane na Księżycu w celu publicznego udostępnienia?

NAPISANE PRZEZ DR MICHAELA SALLA DNIA 14 WRZEŚNIA 2021

r. 11 września otrzymałem ważną informację dotyczącą zbliżającego się publicznego udostępnienia zaawansowanych technologii leczniczych, które są masowo produkowane na Księżycu w wyniku porozumień Jowiszowych z udziałem urzędników wojskowych i programów kosmicznych z 14 krajów i najnowocześniejszych firm lotniczych, które miały miejsce w lipcu. Aktualizacja została podana przez Val Neka, Naczelnego Dowódcę Galaktycznej Federacji Światów, która brała udział w Porozumieniach Jowiszowych, według Megan Rose, która przekazała informacje wywiadowcze Val Neka.

Aktualizacja Val Neka dotyczy Lunar Operations Command (LOC), byłej bazy niemiecko-nazistowskiej na Księżycu, która początkowo została przekazana przez Ciemną Flotę władzom USA, w tym Air Force Secret Space Program, NASA, CIA, National Reconnaissance Office, National Security Agencja i konsorcjum korporacji w latach 70. w wyniku tajnych porozumień. To korporacyjne konsorcjum w kolejnych latach stało się bardziej dominujące w zarządzaniu LOC i zostało nazwane Międzyplanetarnym Konglomeratem Korporacyjnym .

Pierwszym informatorem Tajnego Programu Kosmicznego, który omówił LOC, był Randy Cramer, który zgłosił się w kwietniu 2014 r. ze swoimi rewelacjami. On mówi, że został przewieziony do LOC do indukcji i szkolenia, zanim zostaną wysłane na Marsa, na okres 17 lat jako superżołnierz do walki z rdzennymi gadami i insektoidami w celu ochrony korporacyjnych kolonii na Marsie, zanim służył w programie Solar Warden przez kolejne trzy lata w operacjach w kosmosie. Opisał, że wrócił do LOC pod koniec swojego programu „20 i z powrotem” w 2007 roku, kiedy został poddany technikom regresji wieku, które cofnęły jego wiek do 17 lat. Następnie wrócił w czasie, w którym rozpoczął służbę w 1987 roku.
Doświadczenia Randy’ego dotyczące operacji księżycowych były bardzo podobne do tego, co później opisał Corey Goode na początku 2015 roku, kiedy przedstawił swoje doświadczenia. I w porównaniu Randy i Coreya doświadczenia w artykule opublikowanym w kwietniu 2015 r., a także włączył je wraz z innym informatorem, Michaelem Relfem, z informacjami o wydarzeniach na Marsie w rozdziale Insiders Reveal Secret Space Programs (2015).

Od tego czasu inni wtajemniczeni opisali swoje własne doświadczenia z LOC i zaawansowane technologie medyczne, które tam istnieją. Zobacz artykuł: Regresja wieku i podróże w czasie w tajnych programach kosmicznych W związku z tym informacja Val Neka, że ​​LOC zostanie ponownie wykorzystana do masowej produkcji i udostępniania ludzkości zaawansowanych technologii uzdrawiania, jest bardzo ważną wiadomością. Oto, co powiedział Val Nek (VN):

VN: Mogę teraz zameldować, że Dowództwo Operacji Księżycowych jest w trakcie przebudowy na placówkę medyczną dla ziemskiego wojska. Jak wiadomo, powstają technologie. Powtarzam raz jeszcze, że te technologie są zaawansowanymi technologiami Federacji i są produkowane przez ludność Terran. Technologia, która będzie obecna w Dowództwie Operacji Księżycowych, to technologie medyczne. Będzie służył jako baza medyczna dla ziemskiego wojska.

Należy podkreślić, że do tego czasu prawdziwe technologie lecznicze nie były dostępne dla ludu Terran. Dla Federacji ważne było i jest ważne, aby te technologie były udostępniane we właściwy sposób, przez nas (Federację) i Sojusz [Ziemia]. Tak więc te technologie medyczne i ich uwalnianie są również opisane w umowach z Jupiterem. Wojsko Terrańskie ma również pomóc w produkcji tych technologii. Ich naukowcy i personel medyczny są przekwalifikowani i edukowani przez Federację.

Dowództwo Operacji Księżycowych zostało wybrane na placówkę medyczną ze względu na jego ogromną przestrzeń, a także położenie na Księżycu. Położenie na Księżycu sprawia, że ​​jest bardzo łatwo dostępny. Sojusz odpowiada za Dowództwo Operacji Księżycowych i organizuje tam wojsko terran. Obiekt jest remontowany w specjalnej technologii. Ta technologia jest bardzo interesująca dla Terran, ponieważ nigdy wcześniej nie była używana.
Informacja Val Neka jest taka, że ​​Sojusz Ziemski przejął kontrolę nad LOC, zastępując w ten sposób Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny, który był ściśle powiązany z Ciemną Flotą.

Co więcej, bez względu na regresję wieku i technologie uzdrawiania, które istniały w LOC dla tajnych programów kosmicznych, są teraz wzmacniane przez technologie uzdrawiania dostarczane przez Federację Galaktyczną, które będą masowo produkowane przez Sojusz Ziemski. Te technologie uzdrawiania będą wykorzystywane przez wielonarodowy sojusz kosmiczny gromadzony w ramach Porozumień Artemis i Połączonych Dowództw Kosmicznych pod przywództwem USA, jak określono w porozumieniach Jupiter , które zostały omówione w poprzednim artykule.

Najistotniejsze jest to, że te zaawansowane technologie lecznicze zostaną udostępnione reszcie ludzkości, co jest bardzo mile widzianym zerwaniem z przeszłymi praktykami, w których takie technologie były dostępne tylko w ściśle tajnych programach dla wybranej liczby uczestników. Przypuszczalnie takie technologie będą bardzo pomocne w radzeniu sobie z wieloma chorobami przewlekłymi, urazami zagrażającymi życiu i globalnymi pandemiami.
Val Nek kontynuował swoją aktualizację w następujący sposób:

Istnieją częstotliwości lecznicze, które są emitowane w niektórych sekcjach ambulatorium w tym ośrodku. Używamy tej technologii do leczenia super żołnierzy i niewolników, których uratowaliśmy z Marsa. Ponieważ ci ludzie są ofiarami naszego wroga, obowiązkiem Federacji po ich ewakuacji jest zapewnienie im odpowiedniej opieki medycznej. Technologia jest oparta na częstotliwościach… nie mogę być zbyt szczegółowa, jednak mogę wyjaśnić, że kiedy ciało wchodzi w kontakt z tymi częstotliwościami, przestawia atomy do swojej pierwotnej struktury, całkowicie uzdrawiając DNA i przywracając mu pierwotną sekwencję.

Ten proces jest szczególnie korzystny dla super żołnierzy, którzy przeszli kontrolę umysłu opartą na traumie. Uraz w ich mózgach spowodował, że neurony utworzyły silne połączenia między sobą, w sposób, którego zwykle nie można cofnąć w sposób naturalny lub bez interwencji. Chociaż nie ma rzeczy niemożliwych, najlepszą formą leczenia, jaką możemy zaoferować, jest interwencja medyczna. Wysoka częstotliwość ponownie trenuje fale mózgowe, aby zachowywały się w normalny sposób bardzo szybko, zamiast żołnierza wykonującego lata terapii lub leków psychotropowych w celu przekwalifikowania tkanki mózgowej. Z przyjemnością informuję, że ten proces trwa i zgłoszę więcej, gdy nadejdzie odpowiedni czas.

Po usłyszeniu informacji Val Neka o uzdrawiających częstotliwościach wystrzeliwanych przez medyczną zatokę LOC, natychmiast pomyślałem o elektromagnetycznych częstotliwościach Nikoli Tesli, które, jak sądził, mogą być używane zarówno do leczenia ludzi, jak i do zwiększania ich zdolności umysłowych. Zapytałem Val Neka o Teslę i jego wynalazki, a jego odpowiedź pojawia się poniżej po zakończeniu aktualizacji z 11 września.
Aktualizacja z 11 września kontynuowana, gdy Megan (M) i Val Nek (VN) mają pytania i odpowiedzi: M: Więc czy Dowództwo Operacji Księżycowych zostało już odnowione, czy jest w trakcie remontu, czy działa jako placówka medyczna?

VN: Są jego sekcje, które działają. Jest to bardzo duży obiekt, nie został całkowicie wyremontowany. Istnieją inne sekcje obiektu, które będą również wykorzystywane do innych rzeczy, które zostaną zgłoszone w późniejszym terminie. Sekcje operacyjne są wykorzystywane do odzyskiwania ludzkich żołnierzy z Marsa.
M: Mówisz o łóżkach medycznych? VN: Nie nazywamy ich łóżkami medycznymi…. koncepcja łóżek medycznych, tak, ta technologia medyczna jest podobna do tego, co nazywacie łóżkami medycznymi. Ze względu na możliwość niewłaściwego wykorzystania tej technologii lub jej sprzedaży dla zysku, a nie dla dobra Terry, Federacja jest bardzo surowa w kwestii tego, jak będzie ona administrowana, zgodnie z postanowieniami Porozumień Jupitera.

Warto podkreślić, że technologia łóżka medycznego była częścią pionierskiej medycyny kosmicznej, która była rozwijana przez dużą firmę lotniczą TRW, w latach 1967-1971, według Williama Tompkinsa , który wtedy tam pracował.
Regresja wieku i inne zaawansowane technologie medyczne dla przemysłu lotniczego zostały opracowane w TRW, który został później przejęty przez Northrup Grumman w 2002 roku. Zapytałem Val Neka o to połączenie Grummana i jego odpowiedź pojawia się również poniżej w odpowiedzi na moje pytania. Zobacz artykuł: Regresja wieku stosowana w tajnych programach kosmicznych potwierdzona jako naukowo wykonalna pytania Megan i Val Neka kontynuowane w następujący sposób: M: Więc niektóre z tych technologii zostały już wyprodukowane do użytku?

VN: Tak, w ramach przygotowań do wyzwolenia Marsa i odejścia Ciemnej Floty, zawarto porozumienia na mniejszą skalę niż porozumienia Jowisza na produkcję niektórych z tych technologii przez Sojusz [Ziemia]. Jak powiedziałem, Dowództwo Operacji Księżycowych jest w rękach Sojuszu, podobnie jak produkowane przez niego technologie. Technologie medyczne, te same produkowane na mniejszą skalę przez Sojusz, będą produkowane na większą skalę, masowo przez korporacje, które uczestniczyły w porozumieniach Jupiter.
[M] Val Nek dał mi obraz użycia tej technologii: pokazano mi osobę kładącą się z częstotliwością wokół i biegającą po jej ciele. Wyjaśnienie obrazu przez Val Neka.

[VN] Częstotliwość jest wyższą częstotliwością i ma składową międzywymiarową. Przechodzi pomiędzy materią i wykorzystuje siłę magnetyczną, aby zmienić DNA na jego pierwotny wzór. W każdej nici DNA znajdują się sekwencje, które są utrzymywane razem przez wzór magnetyczny. Ten wzór jest identyfikowany przez technologię, a następnie zmieniany w celu utworzenia tego wzoru. Jest bardzo zaawansowany.
M: Z czego zbudowana jest technologia? VN: Jest zrobiony z metali szlachetnych i innych pierwiastków… niektóre z nich są naturalne dla Terry, a niektóre nie są naturalne dla Terry. M: Czy jest jakiś powód, dla którego ostatnio udzielasz tak wielu informacji? VN: Ponieważ uważam, że to ważne, aby powiadomić ludność Terran o naszych trwających operacjach. Potrzebują nadziei.

Bardzo pomocna jest wiedza, że ​​Federacja Galaktyczna aktywnie zachęca Sojusz Ziemi do uwolnienia tłumionych i nowo nabytych zaawansowanych technologii medycznych, aby dać reszcie ludzkości nadzieję. To naprawdę trudny czas dla ludzkości, ponieważ jednostki muszą radzić sobie z blokadami, utratą pracy, depresją, samobójstwami itp., Ponieważ Głębokie Państwo rozgrywa swoje ostatnie karty, aby odeprzeć nieuchronną porażkę przez Sojusz Ziemski i ich partnerów z Federacji Galaktycznej.
Po otrzymaniu aktualizacji Megan zadałem Val Nekowi pięć pytań i oto jego odpowiedzi:

[SM]. 1. Val Nek powiedział, że uwolnienie technologii medycznych jest częścią porozumień Jupiter. Czy wie, ile z 5915 wycofanych wniosków patentowych w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych USA na rok 2020 dotyczy technologii medycznych?
VN: Nie jestem pewien co do dokładnych obliczeń na rok 2020… Mogę powiedzieć, wiem, że około połowa tych patentów obejmuje tłumione technologie medyczne. Powodem, dla którego Federacja jest zaangażowana w tłumione patenty, jest to, że dotyczą one technologii pozaziemskich, które zostały stłumione przez naszych wrogów, a my działamy zgodnie z prawami Federacji, naprawiając zło. Pomagamy również ulepszać te plany, schematy technologii, tak aby były jak najbardziej aktualne. Pod koniec 2020 r. Urząd Patentów i Znaków Towarowych USA poinformował, że 5 915 patentów zostało wstrzymanych z powodu nakazów zachowania tajemnicy złożonych przez jedną lub więcej federalnych agencji rządowych. Takie nakazy skutecznie umieszczają patenty w stanie zawieszenia, gdzie nie mogą być rozwijane do komercyjnego wydania, ale mogą być włączone do tajnych programów.
[SM]. 2. Ponadto, czy umowy z Jupiterem odnoszą się do uwolnienia nowych technologii energetycznych i napędowych, które są również częścią 5915 wycofanych wniosków patentowych w USA?

VN: Bardzo się cieszę, że mogę poinformować, że darmowa energia jest częścią porozumień z Jowiszem. Mogę donieść, że korporacja prowadzona przez jednego z ludzi, o których spekulowano, że weźmie udział w Porozumieniu Jupitera, a co zostało później potwierdzone przez Thora Hana i mnie, będzie produkować część darmowej energii i uwalniać ją w ciągu dekady. Oczywiście możesz spekulować, kto to może być, ale nie jestem w stanie dokładnie wymienić osoby lub firmy.

Spekuluję, że to albo SpaceX Elona Muska, albo Blue Origins Jeffa Bezosa będą produkować technologie darmowej energii do komercyjnego wydania. SpaceX Muska planuje ambitne misje na Marsa pod koniec tej dekady, aby założyć kolonie. Rozwój technologii darmowej energii umożliwiłby takie przedsięwzięcie, więc skłaniałbym się ku SpaceX, jak nawiązuje do firmy Val Nek.
[SM]. 3. Val Nek odnosi się do częstotliwości uzdrawiania, które są używane do leczenia superżołnierzy i innych cierpiących na uraz mózgu i/lub kontrolę umysłu. Brzmi to bardzo podobnie do rodzaju częstotliwości EM, które Nikola Tesla promował w celu uzdrawiania i wzmacniania mózgu na początku XX wieku. Czy słuszne jest stwierdzenie, że tego rodzaju technologie leczenia EM były tłumione przez Głębokie Państwo od ponad wieku?

VN: Jestem bardzo rozbawiony tym człowiekiem, jest bardzo bystry (odnosi się do dr Salli). Tak dokładnie, te pomysły i technologie zostały przekazane Nikoli Tesli ponad 100 lat temu przez Federację. Ponieważ w te idee i technologie, idee i schematy, ingerował nasz wróg, mamy prawo zgodnie z naszym prawem interweniować i naprawiać zło. Należy zauważyć, że te ulepszenia przyniosą korzyści całej ludzkości, a nie jednemu konkretnemu krajowi i będą zarządzane jako takie, jak pierwotnie były przeznaczone. Sojusz nazistowsko-gadziowy (Mroczna Flota) i Kabała, jak to nazywasz, ingerowały w ewolucję społeczeństwa, tłumiąc te postępy. Tak więc w interesie równowagi jesteśmy zaangażowani w wydawanie ludzkości tego, co słusznie należy do nich.

Wynalazki Tesli w tym zakresie faktycznie zaczęły być wdrażane w Szwecji w klasach szkolnych w 1912 roku, tuż przed wydarzeniami I wojny światowej, które zmiotły te pionierskie wysiłki. Artykuł ukazał się w Popular Electricity Magazine 1 grudnia 1912 roku, zatytułowany „Plan Tesli dotyczący elektrycznego leczenia dzieci w wieku szkolnym”, który wyjaśniał, jak precyzyjnie skalibrowane kąpiele elektromagnetyczne mają szczególne właściwości lecznicze i wzmacniające mózg.

Moje pytania do Val Neka brzmiały następująco: [MS] 4. Jeśli chodzi o technologie lecznicze, które mają być masowo produkowane przez korporacje, czy obejmuje to firmy takie jak SpaceX, Blue Origin, Virgin Galactic, Bigelow Aerospace, które są zainteresowane takimi technologiami? na dłuższą podróż kosmiczną?2021-09-14-tłumione-uzdrawianie-tech-2

VN: Ponieważ dotyczy to stron, które współpracują z Federacją, ale również są oddzielone od Federacji, nie mogę do końca odpowiedzieć na to pytanie w interesie prywatności firm, ale także bezpieczeństwa Megan. Możesz spekulować, jeśli chcesz, ale nie mogę potwierdzić.
To nie pierwszy raz, kiedy Val Nek odniósł się do potrzeby ochrony Megan przed skutkami uwolnienia danych wywiadowczych. Dom matki Megan odwiedziło kilka dni temu czterech Facetów w Czerni, pytając o młodą damę, Megan. Oczywiste jest, że wizyta miała na celu wysłanie wiadomości i zastraszenie matki Megan, a tym samym wpłynięcie na Megan, aby nie kontynuowała wydawania aktualizacji. Moje ostatnie pytanie brzmiało tak:

[MS] 5. Wreszcie, William Tompkins powiedział, że od 1967 do 1971 pracował w TRW i pracowali nad technologiami regresji wieku, które później zostały włączone do Tajnego Programu Kosmicznego Marynarki Wojennej USA. TRW została przejęta przez Northrup Grumman w 2002 roku. Czy zatem Northrup jest jedną z firm, które uczestniczyły w porozumieniach Jupiter i będą zaangażowane w masową produkcję technologii leczniczych, które wkrótce zostaną udostępnione ziemskiej populacji?

VN: Nie mogę wiele powiedzieć, ponieważ te firmy są niezależne od Federacji, ale możesz spekulować, jeśli chcesz. Znam schematy podane i włączone do marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych w tamtym czasie. Mogę również potwierdzić, że wiem, że Federacja była w kontakcie z marynarką wojenną w tym okresie. Technologie lecznicze podane w tamtym czasie były bardzo zaawansowane i będą podobne do tych, które zostały wydane. Wypuszczane nowe technologie są nadzorowane przez Federację, aby zapewnić, że są absolutnie najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze. Należy zauważyć, że te technologie będą zgodne z ewolucją ludzkości. Mam na myśli to, że wszystko ma potencjał do nadużycia z nikczemnych powodów, dlatego Federacja i Rada Pięciu są zaangażowane w nadzorowanie tych projektów podczas pracy z Sojuszem.

Val Nek potwierdza, że ​​Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych pozyskała w tamtym czasie tak zaawansowane technologie, a ponadto, że współpracowała z Federacją Galaktyczną. Krótko mówiąc, nordyckie istoty pozaziemskie, o których wielokrotnie wspominał William Tompkins w swoich książkach i wywiadach, były członkami Federacji Galaktycznej.
Jasne jest również, że Val Nek nie poda ani nie potwierdzi konkretów, ale zachęca do spekulacji na temat firm i osób zaangażowanych w realizację porozumień Jupiter. W konsekwencji przypuszczam, że Northrup Grumman nadal jest kojarzony z produkcją zaawansowanych technologii leczniczych i będzie jednym z firm tworzących zakłady masowej produkcji w LOC.

Podsumowując, jasne jest, że Federacja Galaktyczna podejmuje działania mające na celu naprawienie zła wyrządzonego ludzkości z powodu tłumienia wielu zaawansowanych technologii leczniczych w ciągu ostatniego stulecia, sięgającego pionierskiej pracy Nikoli Tesli. Zgodnie z ich Pierwszą Dyrektywą, Federacja Galaktyczna może na mocy Artykułu IX i X podejmować działania, gdy krzywdy są utrwalane przez gatunki spoza planety, takie jak Imperium Drako i Sojusz Oriona, które w rezultacie zaczęły interweniować w sprawy ludzkie w latach 30. XX wieku. tajnych porozumień zawartych z hitlerowskimi Niemcami.

Wczesne umowy z nazistowskimi Niemcami i późniejsze umowy z istotami pozaziemskimi Draconian i Orion obejmujące USA i inne narody doprowadziły do ​​stłumienia tysięcy darmowej energii, egzotycznych napędów i technologii leczniczych. Najlepszym dowodem na to jest dzisiaj 5915 patentów, które nie zostały publicznie ujawnione z powodu nałożenia na nie nakazów zachowania tajemnicy. To, co skutecznie mówi Val Nek, to to, że wiele z tych stłumionych technologii, wraz z nowszymi wkładami Federacji Galaktycznej, jest obecnie masowo produkowanych na Księżycu i wkrótce zostanie udostępnionych na arenie publicznej. To rzeczywiście jest perspektywa, na którą warto się spodziewać w tych mrocznych czasach na naszej planecie.
Chciałbym podziękować Megan Rose za przekazanie mi informacji i odpowiedzi Val Neka. Strona Megan jest tutaj .

© dr Michael E. Salla
tłumaczenie z translatora…/
[Wersja wideo tego artykułu jest dostępna na YouTube i Rumble Źródło

Regenerator organów – maszyna bio-organiczna

 

Drogie Siostry i Bracia planety Ziemia, przekazujemy wam fantastyczną wiadomość!

Jesteśmy gotowi na naszych statkach kosmicznych i podekscytowani lądowaniem na planecie! Nie jesteśmy w stanie przewidzieć daty, ale chcemy, żebyście wiedzieli, że jesteśmy na to gotowi. Jesteśmy gotowi podzielić się z wami naszymi technologiami, które pomagają nam się rozwijać. Naszą pierwszą misją będzie poprawa zdrowia człowieka dzięki zaawansowanym technologiom na Ziemi. Naszym celem jest być zdrowszym i szczęśliwszym. Gospodarka jest popychana przez starzenie się ludności, ponieważ produktywność ludzi spada wraz z postępem wieku i coraz bardziej kosztownym systemem ochrony zdrowia. Nikogo nie może obwiniać, ale starszy wiek zwiększa ryzyko rozwoju poważnych chorób, które pogarszają jakość życia. Co więc nasza zaawansowana technologia zrobi dla starszych obywateli? Za kilka minut on będzie miał 20 lat!

Tłumaczenie komórek może zostać przeprogramowane poprzez przeprogramowanie markerów chemicznych nagromadzonych w DNA. Nasza technologia przywraca komórki do młodszego stanu, pozwalając im wymienić uszkodzone tkanki, które odzyskują utraconą energię. Używając swoich doświadczonych mózgów, ludzie będą mogli wykonywać wszystko z wieloma siłami życiowymi na raz. Ich zdolności umysłowe będą ostre. To czego nauczyli się przez całe życie będzie miało dla nich wartość dodatkową. Jeśli zechcą, mogą urodzić dzieci i założyć nową, szczęśliwszą rodzinę! Będziesz się czuć jakbyś się odrodził – ale lepiej. Zamienisz się w młodsze ciało, a najlepsze jest to, że nie musisz tego przechodzić od początku. Wyobraź sobie, że budzisz się i widzisz, jak twoja twarz i ciało wygląda tak młodo, jak kiedyś! Nie tylko masz lepszy słuch, wizję, smak, dotyk i węch i młodzieńczą kondycję, ale także jesteś psychicznie przebudzony i młodzieńczy. Możesz prowadzić wieczny tryb życia. Potrafisz zachować swoją młodość. Będziesz znów mógł cieszyć się swoimi ulubionymi potrawami i cieszyć się bogactwem, stylem i ekscytacją, tak jak w młodości.

No i mamy zaawansowany skaner sztucznej inteligencji. Leżąc w wydrążonym cylindrze, twoje ciało będzie sprawdzone przez ponad 10 różnych częstotliwości fal elektromagnetycznych. Po tym wszystkim informacja ta zostanie wysłana do specjalnego super komputera nazywanego mechanizmem poprawczym. Ten komputer przeanalizuje wszystkie dane i zidentyfikuje równowagę organizmu. Zmieniając konkretne wzory częstotliwości, podpowie komórkom, jak przywrócić ich homeostazę. Każdą chorobę człowieka można uzdrowić w kilka minut!

Kolejna technologia, którą chcemy się z wami podzielić to ′′Regenerator Organów”. To niesamowita maszyna bio-organiczna zdolna do regeneracji organów. Za pomocą zaawansowanej technologii plazmowej zastępuje ona uszkodzone organy na zupełnie nowe! Z domyślnym programem stale przechowywane są pliki ludzkiej anatomii aż do komórek. W rzeczywistości można ponownie zainstalować dowolną część ciała. Używamy do tego naszego bio-printera 3D. Łatwo nim wydrukować narządy zastępcze. Wszystko to dzieje się automatycznie z wbudowanym AI. Wszystkie dane są przechowywane w naszej bibliotece anatomii 3D, za pomocą których są drukowane potrzebne części. Poczujecie się całkowicie nieważko leżąc na tym naszym urządzeniu, tak jak pływanie w kosmosie! Doświadczycie głębokiego snu. Będziecie całkowicie zrelaksowani bez żadnych skutków ubocznych.

Nasze zaawansowane technologie to medyczny przełom, który zmienia pogląd na uzdrawianie i choroby. Ta ′′niebiańska medycyna′ jest od bardzo dawna ukrywana przed publicznością. Nie możemy już dłużej czekać. Nie możemy już dłużej patrzeć jak cierpicie. Nie chcemy, aby stawała wam się krzywda. Kochamy was. Jesteście naszą rodziną Światła i ten wszechświat troszczy się o was. Naszą misją jest natychmiastowe wzmocnienie nowej ery Gai zaawansowanymi technologiami. Jesteście budowniczymi nowej Ziemi, gdzie wszystko jest możliwe. Rozpoczął się wiek Światła. Nowa Ziemia jest blisko i będzie szczęśliwa, spokojna, radosna, pełna muzyki i tańca!

Kochamy was bardzo. Jesteśmy rodziną Światła.

Aurora Ray, Ambasador Federacji Galaktycznej

Aurora RayCopyright 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Edycja: Krystal

Znalezione w: https://www.facebook.com/groups/212802686877282/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=389041882586694

Kwantowa technologia uzdrawiania

Wypowiedz się