SZEF IZRAELSKIEGO PROGRAMU KOSMICZNEGO: “KOSMICI PROSILI BY NIE OGŁASZAĆ, ŻE TU SĄ, LUDZKOŚĆ JESZCZE NIE JEST GOTOWA”

4 grudnia 2020 roku z byłym szefem izraelskiego programu kosmicznego profesorem Haim’em Eshedem został przeprowadzony wywiad. W tym wywiadzie ujawnił, że istnieje Galaktyczna Konfederacja, w której kosmici istnieją i są w kontakcie z nami od lat. Jednak trzymali to w tajemnicy, ponieważ nie czuli, że ludzkość jest gotowa.

Oryginalne źródło tego wywiadu pochodzi z platformy o nazwie “ynet”. Jest to cyfrowy format wiadomości jednej z najbardziej rozpowszechnionych gazet o nazwie: “Yediot Achronot”. Znaczenie nazwy – najnowsze wiadomości.

Poniżej znajduje się pełny zapis wywiadu, z komentarzem  tłumacza Michaela Greenberga.

Specjalne podziękowania dla Michaela Greenberga za przetłumaczenie na język angielski tego bardzo ważnego wywiadu.

—— Początek transkrypcji ——

Prof. Haim Eshed kierował izraelskim programem kosmicznym i kierował projektem wystrzelenia satelity Ofek. Ale dopiero po tym jak opuścił swoje oficjalne obowiązki, zwrócił się do tego co naprawdę go interesowało: kosmitów. W nowej książce “Wszechświat za horyzontem” twierdzi, że kosmici z całego wszechświata już chodzą wśród nas, spotkania trzeciego typu są tuż za rogiem, a “Galaktyczna Federacja” opóźnia publikację informacji, aby nie wywoływać paniki. Teraz opowiada, jak kosmici zapobiegli nuklearnym holokaustom, co tak naprawdę dzieje się na tajemniczej farmie w Utah i kiedy będziemy mogli wskoczyć, aby odwiedzić czarne dziury.

To był świetny początek tygodnia. naprawdę. W niedzielę wyszedłem z domu Prof. Haima Esheda w podniosłym nastroju: kiedyś na pewno skontaktujemy się z kosmitami, nauczą nas wszystkiego co wiedzą, nauka przeskoczy tysiąc lat świetlnych do przodu, będziemy mogli zacząć podróżować w czaso-przestrzeni i przeskakiwać z dziećmi na koniec gromady Plejad, oddalonej o 444 lata świetlne od układu słonecznego – dużo lepiej niż Holon Park – i być może nawet znajdziemy rozwiązanie zagadki Beni Gantza.

To jest dobra wiadomość.

Jest też świetna wiadomość, ale poczekajmy trochę. cierpliwości. Czekaliśmy tysiące lat na trzeci rodzaj spotkania – i to spotkanie jest tuż za rogiem, Prof. Eshed uważa, że stanie się to za jego życia, a człowiek ma 81 lat – więc zgodzicie się poczekać do połowy tego artykułu z doskonałą wiadomością. Podpowiedź? To jest życie wieczne, ale nie w tym ciele – przykro mi, Neta Alhamister i Aviv Alush; Nie w tym ciele. Szczegóły później.

Nie przejmowałbym się spontanicznym wybuchem radości – co za wybuch radości i niedziela – ani nie stałbym w moim malutkim domowym ogrodzie tej nocy, wpatrując się w niebo z niecierpliwością oczekując nie wiem czego- gdyby nie Prof. Haim Eshed.

Prof. Eshed jest jednym z najbardziej szanowanych i bystrych astronautów w Izraelu, który kierował administracją Izraelskiej Agencji Kosmicznej przy Ministerstwie Obrony i był bezpośrednio odpowiedzialny za planowanie i rozwój izraelskiego programu satelitarnego i wystrzelenie pierwszego satelity Ofek 1 w 1988 roku ze specjalnie opracowaną wyrzutnią Shavit. Później zajmował się także wynalezieniem i rozwojem izraelskich dronów. A reszta to historia, tajny karabin.

Pozostałem z otwartymi ustami

Co powiecie o starszym pilocie, badaczu i technologu aeronautyki, który zdobył Nagrodę Israel Security Award i Nagrodę Szefa Sztabu, i kosmici? Eshed nie jest bynajmniej maniakiem ze sklepu z komiksami, który opowiada o latającym spodku, który wylądował na jego podwórku wczoraj w południe, kiedy karmił koty. Nie; Eshed jest prawdopodobnie najbardziej odpowiedzialną osobą w Izraelu w – powiedzmy – branży latających rzeczy z prędkością odrzutowca w celach, dla których milczenie jest preferowane.

Ale w ostatniej dekadzie, jak przyznaje, kosmici stale go zatrudniali, a w ciągu ostatnich dwóch lat biznes stał się już inflacyjny; Z około 6000 doniesień w zeszłym roku o UFO obserwowanych na Zachodzie i z dokumentacją niebiańskiego obiektu “Umuamua” na Hawajach – o którym Prof. Abraham Leib, szef Wydziału Astronomii na Harvardzie, stwierdził, że to UFO – Eshed nie może się już więcej oprzeć. “Nawet Harry Reid, były przywódca większości Senatu USA, udzielił wywiadu i powiedział: Naciśnij na rząd aby opublikował dowody, które zgromadził na przestrzeni lat. Wystarczy.’

Do niedawna Eshedowi udało się powstrzymać, ale wtedy Trump oficjalnie utworzył “ramię kosmiczne”, a prasa otrzymała wiadomość, że “grupa zadaniowa ds. niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych” Pentagonu zacznie publikować swoje odkrycia co sześć miesięcy. W tym samym czasie farma bydła Skinwalker amerykańskiego miliardera Roberta Bigelowa w Utah – miejsce, które wcześniej było podejrzane o bycie ulubionym lotniskiem przez kosmitów – udokumentowała kilka rzeczy, dla których żadna ilość popcornu na świecie nie wystarczy do obejrzenia.

“Nienormalne zjawiska zostały udokumentowane na tej farmie”, entuzjastyczny Eshed. “Zespół naukowców NASA i absolwentów MIT przyniósł tam wszystkie możliwe urządzenia -kamery, spektrometry, spektrografy, gamma-ray, X-ray, UV, IR, wszystkie dziedziny, i widzieli rzeczy, które badałem przez dziesięć lat, zostałem z otwartymi ustami. Nie tylko ja. Rozmawiałem z Prof. Itzikiem Ben-Israelem (obecnie prezesem Agencji Kosmicznej), który zawsze uśmiechał się trochę, i on też był poruszony.

Co tam widzieli?
“Czy znasz termin portal w tym kontekście? Więc widzisz nazwę, która pojawia się UFO -fotografujesz ją w całym spektrum kamer, widzisz promieniowanie na wszystkich częstotliwościach, to szaleje!”

To nie może być jakiś znajomy pojazd powietrzny?

“Nie! Wykazuje wyraźne oznaki UFO: szalone przyspieszenia, brak grawitacji, 90-stopniowe zmiany kierunku przy ogromnych prędkościach, deformacja. Wszyscy naukowcy są w szoku”.

A co robi UFO?
“Widzisz odbicie promieniowania i widzisz wychodzące ciało zmieniające kształt, światło wychodzące z niego z częstotliwością, której nie widać gołym okiem – w rzeczywistości nic nie widzisz gdy patrzysz normalnie – ale w kamerach, przy wysokich częstotliwościach, widzisz to ciało. “Okaleczająca Rzeź – pobiera krew z bydła na ziemi przed twoimi oczami. ”

Co dokładnie widzieli?
“Coś jak chmura. Jak rysowanie ducha dzieciom. To nieokreślona, amorficzna chmura, promienie z niej emanują i widzisz jak krowa się trzęsie. A kiedy się skończy, wszyscy wybiegają na pole aby zobaczyć, i nie ma nic, nie ma krwi – ale ciało krowy ma cięcie. To jak laserem. Wyjęli jej organy i pobrali od niej krew! Gdyby mi to powiedzieli, powiedziałbym: “Przepraszam, to jest przedstawienie. Ale profesorowie MIT i czołowi badacze to widzieli i potwierdzili, i wszyscy są zszokowani. Więc słuchaj, musisz przynajmniej sprawdzić.”

Dlaczego sam Robert Bigelow o tym nie mówi?
“Otrzymał ogromne fundusze od NASA w ramach programów, o które moi przyjaciele stamtąd tylko mamroczą pod swoim nosem, i obiecał na piśmie, że wszystko idzie do Pentagonu i tam są gromadzone. Irytuje go to, że Ministerstwo Obrony nie jest skłonne niczego ujawnić”.

Umowa między Obcymi a Stanami Zjednoczonymi
Cóż, musimy się tu zatrzymać na chwilę, ponieważ dopiero zaczynamy, a później Prof. Eshed może powiedzieć jeszcze bardziej dalekosiężne rzeczy, więc warto przyjrzeć się tu i teraz, powiedzmy, jego szybkości połączenia w jego wieku; Cóż, to absolutne.

W rzeczywistości, Eshed wygląda dużo młodziej i bardziej energicznie niż jego wiek. Jego badania są pełne książek, listów uznania, a zwłaszcza niezliczonych teczek, w których skrupulatnie przechowuje każdy artykuł na temat swojej działalności – w tym, przez ostatnią dekadę, kosmitów. I mówi na ten temat z tym samym błyskiem w oczach, z którym Richard Dreyfus przechodzi przez “spotkania trzeciego typu” Spielberga. W rzeczywistości Eshed jest obecnie rodzajem Izraelskiego Dreyfusa podróżującego wbrew kierunkowi ruchu drogowego w drodze na spotkanie, o którym wie, że ma się odbyć u podnóża góry, której kształt nieświadomie wyrzeźbił w stosie puree ziemniaczanego.

Ilość materiałów i informacji, które Eshed zgromadził na ten temat, wraz z jego niemal dziecinnym entuzjazmem, często powodują, że zygzakuje między różnymi sprawami i kwestiami w sposób podobny do tego jaki ma przeciętne UFO: gwałtowne zmiany kierunku, daleko idące przyspieszenia, forma, która wymaga czasu aby się ustabilizować.

Jego determinacja – nawet jeśli jest sprzeczna z rozsądną logiką lub postrzeganiem “Akademii głównego nurtu”, jak ją nazywa – kumuluje się w trakcie rozmowy i w pewnym momencie staje się przekonująca. Jego nowa książka, “The Universe Beyond the Horizon” (wydana przez Yedioth Ahronoth), której współautorem jest Hagar Yanai i służy jako rodzaj biografii, która opowiada historię jego życia, poświęca całą swoją ostatnią i obszerną część Yopologii – badaniom kosmitów i setkom znalezisk i świadectw zebranych w tej dziedzinie do tej pory. Materiały są poważne i autorytatywne i nie zawierają wyraźnych odniesień do Alef lub Mork z Ork Star. Szybko czytasz te strony w książce i znajdujesz się mamrotając na końcu, wbrew swojemu dobremu osądowi: he, oni są tutaj.

“Gdybym wyszedł z tym co dziś mówię pięć lat temu, byłbym hospitalizowany” – Eshed wie. Wszędzie, gdzie po dziś dzień chodziłem do Akademii, wyrzucali mnie. Nawet jeśli byłem gwiazdą na innych polach, kiedy tam dotarłem, powiedzieli: facet oszalał. Kniewski.

Czy nie ryzykuje Pan kiedy jest Pan przesłuchiwany w tej sprawie?
“Nie mam dziś nic do stracenia. Otrzymałem dyplomy i nagrody, jestem honorowany na uniwersytetach za granicą, i nawet tam trend się zmienia i chętnie o tym mówię, nawet jeśli w wielu miejscach nadal mówią: słuchaj, upewnij się, że słoń w pokoju zostanie w pokoju, i nie cytuj nas.”

Gdzie takie rzeczy się mówi?
Zeznawali o tym także Amerykańscy prezydenci. Truman przyznał, że widział całą grupę Obcych nad Waszyngtonem. Nixon, który był przyjacielem komika Jackie Gleasona i wiedział, że ma bzika na punkcie UFO, powiedział mu: “zamierzam spełnić twoje życiowe marzenie” i zabrał go do bazy White-Patterson i pokazał mu ciała obcych. Gleason popadł w depresję. Wnuczka Eisenhowera zeznała, że jej dziadek podpisał umowę z Obcymi, że będą mieli tajną bazę lądowania tutaj w strefie 51 w Nevadzie, że będą mogli kontaktować się z ograniczoną liczbą ludzi, przeprowadzać eksperymenty i że warunkiem było dostarczenie nam technologii. Aby obiekt odłączył się od grawitacji-R. S.)”.

I mamy te technologie?
Tak. Mamy antygrawitację i inne rzeczy.”

Dlaczego więc ukrywają się przed nami i jak rządy i armie na świecie mogą współpracować w ukrywaniu czegoś tak ważnego?
“Nie wszystkie rządy świata. Istnieje grupa partnerów – Amerykanie, Rosjanie, Japończycy, Anglicy i Chińczycy – wszyscy skoordynowani na poziomie gdzie nadal nie wolno publikować, a ci, którzy prosili aby nie publikować, są nimi.”

Kim oni są?
“Galaktyczna Federacja.”

Czy istnieje coś takiego?
“Istnieje. Pisałem o tym, chociaż było to postrzegane jako teoria spiskowa, ale ostatnio byli wyżsi generałowie również mówiący aby publikować, a Trump był o krok od dowiedzenia się, a kilku głównych profesorów również mówi: chłopaki, powiedzcie. Ale Obcy w Federacji powiedzieli: czekajcie. “Najpierw uspokójcie się, nie piszcie jeszcze, bo zobaczycie co się dzieje z wami. Nadal walczycie ze sobą, zniszczycie siebie.”

Dlaczego nie przyjdą i nie porozmawiają z nami bezpośrednio?
“Ponieważ wywołato panikę i doprowadzi do upadku ludzkości. Co się stanie? Rynki się zawalą, nie będzie co jeść, ludzie staną się kanibalami, zamkną szpitale, wyjdą wszystkie mroczne namiętności, może to być koniec – a oni nie są tym zainteresowani. Wręcz przeciwnie, obserwują cały czas. – I jest wiele raportów na ten temat – po wydarzeniach nuklearnych na świecie, monitorują wszystkie stacje i bazy broni jądrowej-jestem gotów dać ci wszystkie rzeczy napisane – i były już rzeczy, które zapobiegły. Wiedz, że to nie tylko szczęście, że Rosjanie w Zatoce Świń nie użyli broni jądrowej. “Amerykanie. Ktoś to zneutralizował. Bez nich nie mam wątpliwości, że ludzkość sama by się zniszczyła. Chcą powiedzieć ludzkości: dzieci, uspokójcie się.”

Dlaczego nie nawiązać kontaktu i nie powiedzieć wprost, że przychodzą w pokoju?

„UFO prosiły aby nie publikować, że są tutaj, ludzkość nie jest jeszcze gotowa. Będzie wielkie szaleństwo wszystkich, a to co Inkwizycja zrobiła takim gościom jak Galileusz i Kopernik, powróci. Chcą, żebyśmy najpierw byli zdrowi i zrozumieli. Czekali do dzisiaj, aż ludzkość ewoluuje i osiągnie punkt, w którym nawet zrozumiemy czym jest kosmos i statek kosmiczny-pomyślcie, w I wojnie światowej nie mieliśmy nawet samolotów – i nie chcą masowej histerii tutaj, a najlepszym przykładem jest to co wydarzyło się w 1938 roku, ze skeczem. I wojna światowa Orsona Wellesa, policja upadła i wszystko eksplodowało na ulicach. A to co mówią, to: po pierwsze, stańmy, że rynki akcji nie upadną, że nie będzie szaleństwa, że ludzkość trochę się uspokoi. ”

Czy komunikujemy się z nimi w sprawie daty ujawnienia?
“Istnieje porozumienie między rządem USA i kosmitami – nie mogę tego udowodnić, rozumiem, że brzmi to jak teoria spiskowa – ale zrozumienie jest takie, że Galaktyczna Federacja ma dziewięć elementów zaawansowanych kosmitów różnego rodzaju, którzy podpisali z nami kontrakt na przeprowadzenie eksperymentów tutaj.”

Co ich interesuje?
“Tu są wszystkie zasoby. Jest tu woda w ilościach, których nie ma nigdzie indziej, jest wszelkiego rodzaju roślinność, wszelkiego rodzaju zwierzęta, ocean.”

Ale jak inteligencja rozwijała się od nas, jak jesteśmy dla nich przydatni?

Dajcie spokój, w obecnym wieku nie ma mowy, żeby coś takiego było utrzymywane w tajemnicy.
“Ile lat trzymałeś w tajemnicy fakt, że Ziemia nie jest centrum wszechświata? 1500 lat. Albo “Plan Manhattan” (amerykański projekt bomby atomowej) – czy wiesz, ilu ludzi tam pracowało? 150 000 osób. Ilu wiedziało co to było? Trzy. Więc jeśli chcesz zachować to w tajemnicy, możesz. I jest straszny, obsesyjny system milczenia Amerykanów, którzy zdecydowali, pod kierunkiem Obcych, którzy jeszcze nie publikują. Robert Bigelow powiedział także: “nie mogę publikować filmów.”

A co, zabiją go?
“Tak. Po drodze sporo zginęło. Każdy kto otworzył usta.”

Kosmici i astronauci na Marsie
Rozumiesz, że dyskusja z Eshedem niemal w każdej chwili przesuwa się w oczekiwany wzór, w którym próbujesz powstrzymać wypowiedź danej osoby przed zdenerwowaniem historią, która wymaga przynajmniej pewnego stopnia sceptycyzmu. Przed wszystkimi Twoimi “tak, ale” jest jeszcze dziesięć pozornie oczywistych dowodów w postaci artykułów, cytatów, opinii i przeczuć, które czuje się jako solidne. To wciąż fascynująca dyskusja, głównie dlatego, że to Eshed – ktoś, kto jest w pełni świadomy konspiracyjnego dzwonienia, pochodzącego z nakładania się całego biznesu, a mimo to upiera się, że są rzeczy -prawdopodobnie latające – które są bardzo realne.

Przez większość swoich lat Eshed trzymał się tu i teraz. Nowa książka opowiada historię dziecka, które wyemigrowało z rodzicami ze Stambułu w trudnych latach 40-tych do granicy między dzielnicą Mugrabi i Tikvą w Tel Awiwie, sklasyfikowanego w szkole podstawowej jako stereotypowy i beznadziejny produkt sąsiedztwa, wybrukowanego na szkołę zawodową i przyjętego wciąż bez świadectwa maturalnego. Na Wydziale Budownictwa, a następnie Elektrotechniki jako kontynuacja zawierał już doktorat z inżynierii lotniczej, rozwoju infrastruktury technologicznej i uzbrojenia dla wydziału wywiadu oraz profesjonalny wygląd, gdy po porozumieniu pokojowym z Egiptem i wstrzymaniu możliwości swobodnego fotografowania tego co się dzieje na Synaju, Eshed wpadł na nieprawdopodobny pomysł wystrzelenia satelity. Opozycja rozrastała się, ale dziewięć lat i około 200 milionów dolarów później, Ofek 1 został wystrzelony, co czyni Izrael siódmym krajem na świecie z możliwością rozwoju i wystrzelenia satelitów.

Eshed spędził następne 29 lat w izraelskim programie bezpieczeństwa kosmicznego, a po oficjalnej emeryturze nadal rozwijał program nauczania dla szkół średnich – w tym faktyczne wystrzelenie maleńkich satelitów przez uczniów.

Następnie, z grubsza, Obcy zaczęli wchodzić w rutynę jego spokojnego życia lub jak natychmiast wyjaśnia na początku rozmowy: “Kosmos dla mnie jest obsesją. Kiedy zwykły człowiek patrzy na niebo w nocy widzi ciemność i kilka gwiazd. Ja widzę tam niesamowite rzeczy cały czas. Gwiazdy, które się tworzą, rzeczy, które się kumulują-słuchaj, przestrzeń To Times Square 4 lipca. Kosmos to karnawał.”
Eshed z całego serca wierzy w sprowadzenie kosmitów, choć osobiście przyznaje, że nigdy nie widział UFO. “Myślę, że jest bardzo blisko – w przyszłym roku NASA uruchomi Teleskop Jamesa Web’a, który zastąpi Tarantula Hubble’a i będzie wykrywał rzeczywiste sygnały.”

Ile form życia jest w kosmosie?
“Istnieją tysiące gwiazd z warunkami na tyle podobnymi do naszych, a poważni naukowcy zidentyfikowali i udokumentowali dziesiątki form życia – nawet jeśli główny nurt tego nie akceptuje. Najbliżej nas są ci, których nazywamy ‘szarakami’ , czyli szare stworzenia z dużymi oczami”.

Gdzie są geograficznie blisko nas?
“Przypuśćmy, że niektórzy z nich pochodzą z Plejad, planet, które mają warunki życia, o których wiemy – nie możemy się tam dostać, ale oni mogą dotrzeć do nas, ponieważ są znacznie bardziej zaawansowani.”

Gdzie jeszcze w okolicy jest życie?
“W głębi Marsa znajduje się podziemna baza i są tam ich przedstawiciele, a także nasi amerykańscy astronauci.”

Skąd to wiemy?
“Chcesz artykuły? Są. Ale nauka, do tej pory nie chce słuchać.”

Jak wyglądają ich statki?
“Duży statek kosmiczny jest prawie wielkości małego miasteczka. Wyłaniają się z niego małe statki kosmiczne – większość z nich jest robotyczna, obsadzona przez inteligentne roboty. Na początku będą wysyłać takie roboty, prymitywne do nich lub wiadomość, którą będziemy musieli rozszyfrować.”

Aby do nas dotrzeć muszą poruszać się przynajmniej z prędkością światła. Jaka jest ich metoda napędu – rakieta? Nuklearne?
“Nie. Mają metodę tworzenia bańki, która neutralizuje czasoprzestrzeń, a narzędzie nie porusza się – porusza się przestrzeń, a to jest zgodne z ogólną teorią względności. Weźmy na przykład mrówkę, która chce przejść z jednej strony na drugą. Załóżmy teraz, że złożyłem stronę na dwie części – przesuwa się na drugą stronę w sekundę. Tak też składa się czasoprzestrzeń.”

Czego używają do przemieszczania czasoprzestrzeni?
“To trochę skomplikowana fizyka; napęd opiera się na ciemnej energii – 25 procent wszechświata to ciemna materia – która pozwala na zniekształcenie czaso-przestrzeni i dotarcie do innych galaktyk w mgnieniu oka. Możesz stworzyć małą czarną dziurę – to właśnie robimy w Szwajcarii, to technologie, które brzmią jak science fiction, ale są prawie tam.”

A co się stanie gdy przyjdą do nas?
“Ludzkość połączy się z tkanką wszechświata, a kiedy się połączymy, nasza nauka skoczy o tysiące lat, będziemy zdolni do antygrawitacji, będziemy poruszać się między systemami gwiezdnymi, religia straci kontrolę jaką ma dzisiaj – kosmici nie wierzą w religię, wierzą w rozszyfrowanie tkaniny wszechświata, która nie jest Bogiem, to matematyka ”

Dlaczego zawsze są opisywani jako stosunkowo krótkie stworzenia, z długą szyją i dużą głową? Właśnie tak ujrzy je natychmiastowa ludzka wyobraźnia.
“Nie. Mają różnego rodzaju kształty – są funkcją gwiazdy, wokół której się skupiają, a niektóre z nich mogą zmieniać kształt.”

Czy to biologicznie rozsądne?
“Tak. Oto przykład, który od razu zrozumiesz” – Eshed wskazuje na ciężki drewniany stół między nami. “To stół, tak? Jest zbudowany z atomów. A jeśli jądro atomu jest tutaj na stole – czy wiesz gdzie jest jego elektron? Może w Rosz Pina, może w środku niczego. To teoria kwantowa, materiał jest pusty.”

Ale ty i ja nie wiemy, jak zmienić ten stół w coś innego.
“Ale my też jesteśmy energią. Nawet kiedy umieramy, nie umieramy, ponieważ jesteśmy zbudowani z cząsteczek i atomów i przenosimy się do innej energii. Łączysz się z kosmiczną tkaniną, z siecią, z połączeniem świadomości. Jesteś świadomością.”

Umrze ze mną, prawda?
“Nie, zapomnij o tym. Świadomość nie umrze. Wszystko co zgromadziłeś jest dodawane. Trafia do tej samej sieci – i wszystko co zgromadziłeś w swoim życiu, osobowość, suma tego przez co przeszedłeś, gromadzi się. Stephen Hawking zrozumiał również, że nasza świadomość dodaje do struktury wszechświata. Tworzymy klocki. Faza w drodze. ”

Biolodzy powiedzą ci bzdury, to wszystko jest aktywność chemiczna i elektryczna w mózgu.
“Przynieś mi dowód. Czy wiesz, że jest to największa debata w nauce – świadomość? Nie podsumowali tego, a są zjawiska, których nie można wytłumaczyć aktywnością elektryczną w mózgu.”

Ludzkość tu nie przetrwa
Przyznaję, że w tym momencie w dyskusji już przesunąłem wszystkie moje żetony (ma na myśli z kasyna) na stronę Esheda. Jestem z nim w tej grze. Jestem gotowy i chętny kiedy nadejdzie dzień, aby ponownie połączyć mój umysł z ogólną tkaniną – zachowaj mi miejsce obok świadomości Jerry’ego Seinfelda – i z niecierpliwością czekam, wraz z Eshedem, oficjalne ogłoszenie o dalszym zaangażowaniu z kosmitami – to raczej nie przejdzie. Specjalna zapowiedź premiera, o którym Eshed uważa, że Netanjahu nie wie. “Większość krajów jest od niego odizolowana” – mówi. I lepiej w ten sposób.

Zbyt łatwo – oczywiście, jak sugeruje ostatni akapit – odrzucić większość tej rozmowy jako nieco urojoną, ale Eshed wciąż jest Tym, który zgromadził w swoim życiu wystarczająco wiarygodny i imponujący przebieg. Od służby z początkującym Netanjahu (“mogę powiedzieć ci rzeczy, które Cię powalą”) po rozmowy z Elonem Muskiem (“jest geniuszem. usiądź z nim, możesz poczuć się trochę jak ze mną – jest trochę szalony, ale żyje, a jego firma, “Space X”, jest związana z kwestią kosmitów “) – Eshed zadbał o to aby zostać, szczególnie w swoim biznesie, z obiema nogami na ziemi. “Nie jestem naukowcem kosmicznym, jestem technologiem kosmicznym”, wyjaśnia.

Nie, żeby nie zapłaciłby jakiejkolwiek kwoty za wyprawę poza atmosferę. W rzeczywistości, jak mówi, był jednym z kandydatów na pierwszego izraelskiego astronautę, ale Ilan Ramon został ostatecznie wybrany, “I miał mnie zastąpić po powrocie na stanowisko szefa programu bezpieczeństwa kosmicznego i pozwolić mi wrócić do Akademii.”

Z perspektywy czasu pewnie cieszysz się, że nie latałeś.
“Nie, jestem bardzo rozczarowany. Posłuchaj, ludzkość tu nie przetrwa, a jeśli ktoś nie zatroszczy się o środowisko, dam nam mniej niż 50 lat. Ludzkość umrze – mam nadzieję, że oni (Eshed wskazuje na sufit), nie dopuszczą do tego. Wiedzieć, skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy. ”

Ale w turystyce kosmicznej jesteś po prostu wyniesiony do wysokości stu kilometrów, a następnie wracasz. Co jeszcze można tam robić?
„Twoja świadomość się zmienia. Jeśli wyjedziesz w kosmos, wrócisz inny. Twoje zdjęcie jest inne. Zapytaj każdego astronautę, który tam był.”

Jesteś zazdrosny o Eitana Steve’a?
“On jest wspaniałym facetem, a to co się stało, to to, że wzięli i zabrudzili to w bibistyczny sposób. Wyszedł z tym i powiedział: “Chcę to i jestem gotów zapłacić. Przed nim było już pięciu miliarderów Amerykanów, którzy zostali wysłani. “Chciał po prostu mieć doświadczenie. Moje serce bolało.”

Czy turystyka kosmiczna jest w ogóle sprawą naukową?
“Nie, to skończy się jako hobby dla bogatych. Co jest naprawdę interesujące to kopalnie na asteroidach – które mają drogie materiały w ogromnych ilościach, złoto i platyna, które już zatonęły w centrum kuli ziemskiej a asteroidy są nadal na powierzchni. “I dziel co chcesz. Elon Musk i Jeff Bezos już to planują. To będzie nowa gorączka złota.”

Co jeszcze wydarzy się w następnej dekadzie?
“Szacuję, że komputery kwantowe osiągną poziom, który przekroczy ludzkie możliwości pod względem świadomości. To będzie nadświadome, będą mądrzejsze od nas i znacznie bardziej znaczące niż to co jest teraz. A zdolność komputera przyspieszy ludzką świadomość – zatrzymamy się z całą małostkowością a Miri Regev (Nie wiem, co dokładnie ma na myśli wspominając to imię – była lub nadal jest w Knesecie) i czekamy gdzie chcemy awansować. Jeśli zrozumiesz, że twoja świadomość buduje sieć wszechświata, powiesz: Z czym powinienem się kłócić? Wkładam swój udział, postęp, w końcu jestem częścią tkaniny. Wierzę, że ludzkość przestanie zajmować się małostkowością i wzrośnie w poziomie. Za dziesięć lat zobaczymy inną świadomość.”

W tej chwili wydaje się, że wszystko idzie w przeciwnym kierunku, z polaryzującymi sieciami społecznościowymi i wszystkim.
“To chwilowe. To jak szalka Petriego, która ma problemy, które trzeba zneutralizować. Nauka musi mieć szansę na pracę. Dziś jedyną rzeczą, która trzyma nas przy zdrowych zmysłach jest nauka.”

On sam nadal prowadzi badania, doradza i współpracuje z Centrum Nauki w Herzliji, które przenosi program nauki do szkół średnich w sześciu ośrodkach na peryferiach. Jego najstarsza córka stała się religijna (“w środku doktoratu”, ze smutkiem ogłasza), średni syn zaczyna biznes, a najmłodsza córka, ma 39 lat, pracuje w Filadelfii jako analityk rynku kapitałowego.

Ten stan rzeczy sprawił, że Eshed, wraz z koronawirusem, pozbawiony był wizyt wnuków i nie był przyzwyczajony do tego rodzaju rozłąki. Żonaty po raz trzeci (dzieci z pierwszej żony), Eshed nie raz tęskni, ale wierzy, że i tu nauka jest na drodze do zbawienia.

“Teoria kwantowa mówi, że możesz być tu i tam, a wiesz co Einstein powiedział o teorii kwantowej? To jest najgłupsza rzeczą jaka może się zdarzyć, ale to działa” – mówi. “A to oznacza również, że możemy manewrować w czasoprzestrzeni, a kiedy siedzę z Tobą tutaj, mogę również siedzieć z moją córką w Filadelfii. Wnuczki ciągle pytają, gdzie jest dziadek, a to pozwoli nam być tam, naprawdę tam, nie z alternatywną rzeczywistością. I możesz objąć swoją córkę, nawet jeśli jest w innym kraju. “Prof. Michio Kaku (japońsko-amerykański fizyk, jeden z twórców teorii strun) powiedział: “Będziemy w stanie przeskoczyć 400 lat do przodu jak żaba.”Pomyśl o tym co wydarzyło się dopiero w ciągu ostatnich 50 lat: od ilu lat istnieje Internet? Komórki? Teraz pomyśl w kategoriach 400-letniego skoku. ”

Raa’Nan Shaked

4.12.2020

—— Koniec transkrypcji ——
————————————————————

Opublikowano za: https://meditation539.com/2020/12/29/szef-izraelskiego-programu-kosmicznego-kosmici-prosili-by-nie-oglaszac-ze-tu-sa-ludzkosc-jeszcze-nie-jest-gotowa-angielski-transkrypt-wywiadu-przez-michaela-greenberga/

Podziękowania dla komentatora Krnabrny1 za nadesłanie tego interesującego artykułu.

PEŁNE UJAWNIENIE = NESARA / GESARA

 

            PEŁNE UJAWNIENIE = NESARA / GESARA

Były izraelski szef ochrony przestrzeni kosmicznej mówi, że kosmici są w kontakcie z Izraelem i USA od lat.
Ta „Federacja Galaktyczna” podobno od lat utrzymuje kontakt z Izraelem i Stanami Zjednoczonymi, ale zachowuje tajemnicę, aby zapobiec histerii, dopóki ludzkość nie będzie gotowa. Czy państwo Izrael nawiązało kontakt z obcymi?
Według emerytowanego generała izraelskiego i obecnego profesora Haima Esheda, odpowiedź brzmi tak, ale zostało to utrzymane w tajemnicy, ponieważ „ludzkość nie jest gotowa”.
Przemawiając w wywiadzie dla Yediot Aharonot, Eshed – który był szefem izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego przez prawie 30 lat i jest trzykrotnym laureatem Israel Security Award – wyjaśnił, że Izrael i Stany Zjednoczone zajmują się kosmitami od lat.
I to w żadnym wypadku nie odnosi się do imigrantów, a Eshed wyjaśnia istnienie „Galaktycznej Federacji”.
87-letni były szef ochrony kosmosu podał dalsze opisy, jakie dokładnie porozumienia zostały zawarte między kosmitami a Stanami Zjednoczonymi, które rzekomo zostały zawarte, ponieważ chcą zbadać i zrozumieć „tkankę wszechświata”.
Współpraca ta obejmuje tajną podziemną bazę na Marsie, w której znajdują się przedstawiciele Ameryki i obcych.
Jeśli to prawda, zbiegałoby się to w czasie z utworzeniem przez prezydenta USA Donalda Trumpa Sił Kosmicznych jako piątej gałęzi sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych, chociaż nie jest jasne, jak długo tego rodzaju stosunki, jeśli w ogóle, utrzymują się między USA a ich doniesieniami. pozaziemscy sojusznicy.
Ale Eshed twierdzi, że Trump jest ich świadomy i że był „bliski” ujawnienia ich istnienia.
Jednak Federacja Galaktyczna podobno powstrzymała go przed zrobieniem tego, mówiąc, że chcą zapobiec masowej histerii, ponieważ czuli, że ludzkość musi „ewoluować i osiągnąć etap, na którym… zrozumiemy, czym jest kosmos i statki kosmiczne” – poinformował Yediot Aharonot.
Jeśli chodzi o to, dlaczego zdecydował się ujawnić te informacje teraz, Eshed wyjaśnił, że czas był po prostu spowodowany tym, jak bardzo zmienił się krajobraz akademicki i jak bardzo jest szanowany w środowisku akademickim.
„Gdybym znalazł to, o czym mówię dzisiaj, pięć lat temu, zostałbym hospitalizowany” – wyjaśnił Yediotowi.
Dodał, że „dzisiaj mówią już inaczej. Nie mam nic do stracenia. Otrzymałem stopnie i nagrody; Jestem szanowany na zagranicznych uniwersytetach, gdzie ten trend też się zmienia ”.
Eshed podał więcej informacji w swojej najnowszej książce The Universe Beyond the Horizon – rozmowy z profesorem Haimem Eshedem, wraz z innymi szczegółami, takimi jak to, jak obcy zapobiegli atomowym apokalipsom i „kiedy możemy wskoczyć i odwiedzić Facetów w czerni”.
Chociaż nie jest jasne, czy istnieją jakiekolwiek dowody, które mogłyby poprzeć twierdzenia Esheda, pojawiły się one tuż przed niedawnym ogłoszeniem SpaceIL, grupy stojącej za nieudaną próbą wylądowania statku kosmicznego na Księżycu w 2019 roku przez Izrael.
Przesłane do mediów społecznościowych z tekstem „Gotowi, by znów się ekscytować?”, Ogłoszenie zawierało 15-sekundowe wideo księżyca z tekstem „Powrót na Księżyc”, po którym podano datę 9 grudnia 2020 r.
Jest to prawdopodobnie kontynuacja statku kosmicznego Beresheet, który rozbił się po tym, jak inżynierowie stracili z nim kontakt na kilka minut przed lądowaniem. Oczekuje się jednak, że kolejny projekt, zatytułowany Beresheet 2, będzie gotowy po trzech latach.
Artysta: nieznany
Za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/01/pene-ujawnienie-nesara-gesara.html

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Rusza się:-)

  http://www.stankovuniversallaw.com/2021/01/breaking-news-trump-has-activated-the-insurrection-act-of-1807/

  Najświeższe wiadomości: Trump aktywował ustawę o powstaniu z 1807 roku
  by GEORGI STANKOV wysłany 13 STYCZNIA 2021 R

  Georgi Alexandrov Stankov, 13 stycznia 2021

  http://www.stankovuniversallaw.com

  Oczywiście ustawa powstańcza z 1807 roku została aktywowana przez Trumpa dwa dni temu, a następnie została przełożona.

  Trump przygotował podstawy prawne dla ustawy o powstaniu, ogłaszając rozejście się 6 stycznia.

  Dziś został w pełni aktywowany, według znawcy Simona Parkesa .

  Tak więc moja prognoza z 11 stycznia była absolutnie trafna, mimo że Trump nie ogłosił oficjalnie podczas swojego przemówienia w Alamo .

  Aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj ten film:

  https://www.simonparkes.org/post/doug-billings-and-simon-pakres

  Teraz możemy spodziewać się, że zmiana nastąpi w dowolnym momencie, tak jak napisałem dzisiaj .

 2. adamd says:

  Jasne że kosmici są między nami..
  W moim fachu pełno.. w rodzinie też…
  https://trybeus.neon24.pl/post/159275,kosmici-sa-wsrod-nas

 3. adamd says:

  Znam kosmitów osobiście od dziecka, są…
  https://trybeus.neon24.pl/post/159275,kosmici-sa-wsrod-nas

Wypowiedz się