Pułkownik USAF ujawnia współrzędne starożytnych ruin Antarktydy

Pułkownik USAF ujawnia współrzędne starożytnych ruin Antarktydy

26 grudnia 2021 r. moje źródło w armii amerykańskiej, JP, otrzymało zestaw współrzędnych geograficznych od nienazwanego podpułkownika (USAF), który po prostu powiedział mu, aby je publicznie ujawnił. JP widział oficera na tajnej odprawie, w której uczestniczył w bazie wojskowej, w której obecnie stacjonuje, gdzie powiedziano mu o starożytnych ruinach znalezionych na Antarktydzie, Księżycu, Marsie i innych miejscach w naszym Układzie Słonecznym.

Były one badane we wspólnych misjach z różnymi narodami Ziemi, w tym z Chinami. JP uczestniczył w misji księżycowej, którą omówiłem w poprzednim wywiadzie z nim,oraz we wcześniejszej wspólnej misji do Ganimedesa.

Współrzędne podane JP (72°31’12″S 3°36’26″W) wydają się pokazywać duży kompleks budynków położony około 150 mil (240 km) od wybrzeża Antarktydy w Ziemi Królowej Maud. Jest to obszar, który został zajęty przez Trzecią Rzeszę Hitlera i gdzie kolonia antarktyczna, Baza 211, została potajemnie założona podczas 2 wojny światowej.

Ruiny znajdują się na podwyższonym obszarze, który jest wolny od lodu i wydaje się, że ma pas startowy lub bardzo długie hangary, z których pojazdy lotnicze mogą startować i lądować.

Zrzut ekranu przedstawiający strukturę Antarktydy. Kontrast i jasność dostosowane.

Ważne jest, aby podkreślić, że ruiny znajdują się wiele mil od dwóch pobliskich norweskich baz Troll (72°00′42″S 2°32′06″E) i Tor (71°53′22″S 5°09′34″E). Są to dwie najbliższe antarktyczne stacje badawcze do współrzędnych podanych JP, co pokazuje strukturę prawie 8 stopni na zachód od Troll, o podobnej szerokości geograficznej. Przybliżoną lokalizację struktury w stosunku do Antarktycznych Stacji Badawczych zaznaczyłem na poniższej grafice.

Według JP, amerykańskie wojsko pracuje wewnątrz kilku budynków w ruinach, z których jeden zawiera “gwiezdne wrota” lub “portal”, który umożliwia natychmiastową podróż w naszym Układzie Słonecznym. Oto wiadomość SKYPE JP do mnie o ruinach:

To są ruiny, w których spotykają się wszyscy. Jest jednym z oficerów. Widziałem go tylko raz w pokojach, w których odbywamy spotkania. Podszedłem do mnie i powiedziałem, aby podzielić się informacjami. Pracuje w budynku, w którym znajdują się bramy, które prowadzą do różnych miejsc w naszym Układzie Słonecznym. [12/26/2021].

Co istotne, mówi się, że podpułkownik USAF pracuje w budynku, w którym znajduje się portal / brama. Szacowany rozmiar ruiny, przy użyciu Google Earth, wynosi około 2500 stóp (około 830 metrów).

JP stworzył film, który pokazuje strukturę w Google Earth dla podanych mu współrzędnych i porównuje jego rozmiar do Machu Picchu (wideo JP zaczyna się o 3:08 w wersji audio tego artykułu).

Lokalizacja ruin sugeruje, że został on odnaleziony i wcześniej używany przez niemiecką TPK (Ciemną Flotę) i był niedostępny dla wojska amerykańskiego. Byłoby tak zwłaszcza, gdyby mieścił portal umożliwiający natychmiastową podróż w naszym Układzie Słonecznym i poza nim.

Możliwe, że ruiny zostały niedawno przekazane wojsku amerykańskiemu przez Chiny. W poprzednich artykułach analizowałem twierdzenia, że niemiecka Ciemna Flota musiała niedawno ewakuować się z Antarktydy z powodu interwencji Sojuszu Ziemskiego współpracującego z przyjaznymi organizacjami pozaziemskimi: Galaktyczną Federacją Światów. Obiekty Ciemnej Floty zostały podobno przekazane Chinom, które szybko przekazały je Dowództwu Kosmicznemu USA z zastrzeżeniem, że będą prowadzone wspólne badania naukowe w tych miejscach, zgodnie z ustaleniami osiągniętymi w lipcu nad Jowiszem, które omówiłem tutaj.

Krytycy mogą wskazywać na pozorne ruiny jako jedynie pikselizację ze względu na obrazy o niskiej rozdzielczości z US Geological Survey, które Google Earth wykorzystał do stworzenia przeglądu lotniczego. Dokładne zbadanie obrazu w porównaniu z innymi pobliskimi obszarami sugeruje, że obiekt nie jest spowodowany pikselizacją obrazu. W Google Earth Pro historyczny przegląd współrzędnych wysłanych przez JP pokazuje, że po raz pierwszy pojawiła się struktura.

Oficjalna grafika z AntarcticGlaciers.org pokazuje, że pokrywa lodowa ma mniej niż 500 metrów grubości w regionie, w którym znajdują się ruiny. Jego położenie na podwyższonym obszarze wolnym od lodu sprawia, że nadaje się jako baza lotnicza, z której korzystali jego dawni mieszkańcy – Niemcy, istoty pozaziemskie lub starożytna cywilizacja.

Niektórzy mogą się zastanawiać, dlaczego JP otrzymał współrzędne tych starożytnych ruin od oficera USAF i kazał je publicznie ujawnić. Ważne jest, aby podkreślić, że w 2017 roku agenci Sił Powietrznych kilkakrotnie instruowali JP, gdzie patrzeć w niebo, aby zrobić zdjęcia latających trójkątów i prostokątów w pobliżu bazy sił powietrznych MacDill. Zdjęcia i powiązane artykuły są dostępne tutaj, tutajwięcej tutaj.

Mam duże zaufanie do wiarygodności JP jako świadka i jako kanału ujawniania informacji milcząco zatwierdzonych przez wyższych urzędników wojskowych. To prowadzi mnie do wniosku, że struktura znaleziona na zdjęciach Google Earth może być starożytnymi ruinami Antarktydy, znacznie większymi niż te znalezione w Machu Pichu, które wcześniej było używane przez niemiecką Ciemną Flotę, a teraz jest pod kontrolą Sojuszu Ziemskiego dowodzonego przez AMERYKAŃSKIE Dowództwo Kosmiczne.

Wersja wideo tego artykułu jest dostępna na YouTube & Rumble

© Michael E. Salla, Ph.D. Informacja o prawach autorskich

Dr Michael Salla

[Uwaga: wieczorem 31 grudnia 2021 roku JP poinformował mnie, że obecnie grożą mu środki dyscyplinarne za ujawnienie informacji o tajnej misji księżycowej na arenie publicznej. W jego bezpośrednim wojskowym łańcuchu dowodzenia są tacy, którzy twierdzą, że informacje nie powinny być publicznie ujawniane i chcą go ukarać. Pomimo tego, że JP wpada w kłopoty z powodu swoich uwolnień i musi wykonywać “nieprzyjemne prace” jako karę, zamierza nadal ujawniać informacje, ale podkreśla potrzebę jego dalszej anonimowości. Mówi, że jest chroniony przez wiele “białych kapeluszy”, które chcą, aby informacje wyszły na jaw. JP wyjaśnił swojemu łańcuchowi dowodzenia, że podane mu współrzędne dotyczące Antarktydy zostaną wkrótce opublikowane. Białe kapelusze powiedziały mu, że jest to w porządku. Niemniej jednak nadal będzie musiał stawić czoła postępowaniu dyscyplinarnemu za dalsze ujawnianie tych informacji.]

Powiązane artykuły/podcasty

(Odwiedził 36 150 razy, 9 859 wizyt dzisiaj)

Comments

 1. czystesale says:

  Różnica w obchodzeniu się z tajemnicą

  Vimeo bez oporu publikuje super tajemną wiedzę o Antarktydzie, patrz powyżej „Antarctica, the Dark Fleet & Humanity’s Liberation” a wideo dr. Wodarga zostało skasowane „Vimeo hat meinen Kanal mit allen Beiträgen gelöscht. ”

  https://www.wodarg.com/

  Vimeo skasował cały kanał dr. Wodarga nie tylko wideo, jak widać są mniejsze i większe wiedze tajemne, ta o plandemii jest większa, choć też ma niemało wspólnego z nazizmem:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

  Dla odprężenia możemy się zająć Antarktydą i tym co z tego wynika, szczególnie co z tego wynika na temat zarządzania mediami i doborem doniesień, jak powinny do nas dotrzeć, aby nasza „wiedza” została odpowiednio ukształtowany i my nic z nie nie uroniliśmy.

  Skoro w średniowiecznym ociepleniu klimatu, wtedy nie było żadnej zielonej ekologicznej histerii, mogli Europejczycy się osiedlić na Grenlandii, to pewnie osiedlanie na antypodach też było wówczas możliwe, ale o tym wiemy niewiele.

 2. axell says:

  Dr med. Wolfgang Wodarg w Polsce!
  Pragniemy z przyjemnością poinformować, że już w styczniu będziemy mieli okazję gościć wyjątkową postać ze świata medycyny – dr. med. Wolfganga Wodarga – niemieckiego internistę i pulmonologa, wykładowcę na wyższych uczelniach oraz przewodniczącego Komitetu Ekspertów ds. powiązanej z medycyną Ochrony Środowiska.
  Wskazana poniżej trasa spotkań z uczonym związana jest z publikacją przełomowej pozycji „Fałszywe pandemie. Argumenty przeciwko rządom strachu” Jego autorstwa! Stanowi ona zbiór medycznych i politycznych informacji oraz opisy doświadczeń autora, co zapewnia rzeczowe i wieloaspektowe ujęcie tematu.
  Już teraz dzięki współpracy Ordo Medicus i Wydawnictwa 3DOM pozycja jest dostępna w regularnej sprzedaży, można ją zakupić.
  Poniżej przedstawiam plan spotkań (wstęp całkowicie wolny):

  • Kraków – 28.01.2022, godz. 18:00 – Hotel Europejski – ul. Lubicz 5. Dojazd od ulicy Radziwiłłowskiej, 31-034 Kraków

  • Warszawa – 30.01.2022, godz. 18:00 – Hotel Royal Arkadia – Bronisława Czecha 10, 04-555 Warszawa

  • Gdańsk – 31.01.2022, godz. 18:00 – Hotel Sadova – Łąkowa 60, 80-769 Gdańsk

  Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w powyższych wydarzeniach! Będziemy wdzięczni za podanie informacji dalej – w swoich środowiskach, mediach społecznościowych czy na stronach internetowych. Z racji wszechobecnej cenzury, jesteśmy zdani tylko na Państwa pomoc! Zapraszamy także zainteresowanych dziennikarzy, redaktorów, youtuberów, influencerów, blogerów, którzy są zainteresowani upublicznieniem wydarzenia u siebie czy przeprowadzeniem wywiadu z autorem.
  za http://grypa666.net/2022/01/05/prawoslawne-boze-narodzenie-chrystus-sie-rodzi/

Wypowiedz się