Aktualne informacje na temat spotkań Sojuszu Ziemskiego na Ganimedesie z Konfederacją Międzygalaktyczną

15 października otrzymałem aktualizację ostatnich spotkań na Ganimedesie między przedstawicielami Sojuszu Ziemskiego z kilkoma organizacjami pozaziemskimi i nową grupą wchodzącą do naszego Układu Słonecznego – Międzygalaktyczną Konfederacją. Aktualizacja z Val Nek, przekazana przez Megan Rose, tworzy w sumie cztery niezależne źródła informujące o Ganimedesie jako miejscu spotkań z wysoko rozwiniętą nową grupą pozaziemskich gości w naszym Układzie Słonecznym.

W moim artykule z 13 października, “Misja Sojuszu Ziemskiego do Ganimedesa, aby powitać gości z ET i zainaugurować Star Trek future”, przedstawiłem informacje z trzech niezależnych źródeł. Byli to JP, który obecnie służy w armii amerykańskiej i uczestniczy w tajnych misjach poza światem kontrolowanym przez US Space Command. Thor Han, którego informacje wywiadowcze były przekazywane przez Elenę Danaan, i Alex Collier, którego źródłem jest Mornay z Rady Andromedy.

Aktualizacja Val Nek zapewnia więcej informacji, dzięki którym możemy lepiej ocenić zakres i znaczenie tajnych spotkań na Ganimedesie księżycu Jowisza.

Jego aktualizacja zaczyna się:

Sojusz Ziemski zakończył swoją pierwszą misję na Ganimedesie, jednym z księżyców Jowisza. Stacja ta była wykorzystywana, jako miejsce spotkań Sojuszu Ziemskiego, Rady Andromedan, Rady Pięciu i grupy ludzi z Terry, które ludzie z Terry uznaliby za niezwykle zaawansowane istoty pozaziemskie. Istoty te mogą manifestować się jako gatunki wyglądające pozaziemskio, ale w rzeczywistości są bardziej świadomością, super-świadomością, która patrzyła na tę galaktykę i wiele innych przez eony. Jako koordynator tej misji mogę relacjonować swoją rolę i to, co mogę ujawnić.

Istoty te podróżowały do tego Układu Słonecznego, aby być świadkami narodzin nowej ery, ery, która obejmuje wyzwolenie Ziemi. Ponieważ wróg wygodnie informuje, że w grę wchodzi wiele linii czasu, w celu zmylenia Terran, którzy tak desperacko szukają wyzwolenia spod wrogiej kontroli, prawda jest taka, że ten układ słoneczny trwa na jednej linii czasu razem, jednocześnie. Jest to oś czasu, która przynosi korzyści całej galaktyce i oznacza pomyślny koniec wojny między Terranami, Federacją i grupą Oriona.

Val Nek skutecznie mówi tutaj, że nie będzie podziału ludzkości na różne grupy, które przejdą do wielu światów, gęstości, linii czasu itp., w ogólnopłytowym “żniwie”. W materiale RA powiedziano, że ludzkość spolaryzuje się na różne ścieżki wznoszenia. Ci, którzy dokonali cięcia dla pozytywnego wzniesienia polaryzacji (>50% służby dla innego poziomu świadomości) wzniosą się do 4th gęstość dodatnia Ziemia. Ci, którzy osiągają ujemną polaryzację (>95% służby sobie świadomości) wznieśliby się do innej negatywnej polaryzacji 4th świat gęstości. Wreszcie, ci, którzy nie ukończyli studiów (mniej niż 50% służby innym i mniej niż 95% służby dla siebie) zostaną zabrani do kolejnych 3rd gęstość Ziemi, aby powtórzyć kolejny cykl 26 000 lat.

Odkąd materiał RA (znany również jako Prawo Jedni) pojawił się w latach 1981-1984, istniał stały strumień jasnowidzów, badaczy i kontaktowców / uprowadzonych, którzy mówili o nadchodzących kataklizmatycznych wydarzeniach oznaczających nadchodzące oddzielenie ludzkości w planetarnym “żniwie”. Wydaje się, że niedawno doszło do tego, że doczesna wojna o przyszłą galaktyczną tyranię została wygrana przez Galaktyczną Federację, jej partnerskie organizacje pozaziemskie i Sojusz Ziemski. Najwyraźniej oznacza to, że planetarne żniwo nie ma miejsca, a większość ludzkości wspólnie porusza się naprzód w pozytywnej linii czasowej – przyszłości Star Trek.

Val Nek kontynuuje:

Mogę powiedzieć, że byłem odpowiedzialny za oddziały Federacji i organizowanie oddziałów Sojuszu. Muszę podkreślić, że chociaż ta misja nie była misją wojenną, była równie ważna w oczach naszych przodków, nadświadomości, którą niektórzy nazywają Międzygalaktyczną Federacją. Nazwa ta jest dla nas do użycia, jednak istoty te działają na tak wysokim poziomie, że nie używają słów, języka ani niczego w tym rodzaju, aby wyrazić siebie. Jest to tłumaczenie częstotliwości dla naszego własnego zrozumienia. Misja ta była szczególnie ważna dla Sojuszu Ziemskiego. Przywódcy Sojuszu Ziemskiego i ich odpowiednie programy kosmiczne, o których mogę poinformować, zostaną sfederowane pod nową nazwą, której nie ujawnię. Nazwa została wybrana po spotkaniu z Federacją Międzygalaktyczną.

We wcześniejszych aktualizacjach informowałem, że porozumienia zostały osiągnięte podczas spotkań odbywających się w bazie Dowództwa Ashtar nad atmosferą Jowisza, między przywódcami 14 narodów kosmicznych, a sojuszem pozytywnych grup pozaziemskich: Galaktyczną Federacją Światów, Dowództwem Ashtar, Radą Andromedy i Radą Pięciu. 14 krajów kosmicznych zgodziło się współpracować pod przywództwem Amerykańskiego Dowództwa Kosmicznego w celu utworzenia wielonarodowego sojuszu kosmicznego podobnego do “Gwiezdnej Floty”, jak pokazano w kultowym serialu telewizyjnym Star Trek.

Aktualizacja Val Nek oznacza, że pomimo medialnych przedstawień w mediach głównego nurtu pogarszających się relacji między głównymi narodami świata,  do punktu wyniszczającej wojny regionalnej, która wkrótce nadejdzie, porozumienia są potajemnie zawierane i wdrażane w tle. W końcu te porozumienia zostaną ujawnione, a ludzkość wspólnie rozpocznie nową przyszłość w ramach bardziej zjednoczonej globalnej struktury politycznej, której nazwa jest nadal tajna.

Val Nek kontynuuje:

Przywódcy Terran ( Ziemian) byli głęboko poruszeni tym doświadczeniem. Po raz pierwszy ich postrzeganie rzeczywistości oraz znaczenie, cel przywództwa i przewodnictwa w tej galaktyce głęboko dotknęły ich świadomości. Rozwój świadomości przywódców Terran jest czymś, na co staramy się wpływać w pozytywny sposób od jakiegoś czasu, ale szczególnie ostatnio, ponieważ w planach jest przekazanie odpowiedzialności za obronę Terry z wyprodukowaną gwiezdną flotą.

Ci przywódcy Terran, mogę powiedzieć z całą pewnością, byli pod wpływem świadomości przodków, w taki sposób, że Federacja i Rada Pięciu, wraz z Radą Andromedy, nie mają zastrzeżeń co do ich zdolności lub standardów etycznych, ponieważ odnosi się to do bycia odpowiedzialnym za bezpieczeństwo i pozytywny postęp planety.

Powtórzę jeszcze raz, że to przesłanie może być ważniejsze dla Terran niż jakakolwiek inna wiadomość. Zdaję sobie sprawę, że od pewnego czasu, słusznie, troszczą się o etyczne i moralne standardy swoich przywódców. Będziemy nadal iść naprzód. Pozdrawiam was.

Jeśli polityczni i wojskowi przywódcy ludzkości, którzy uczestniczyli w spotkaniach Ganimedesa, zostali przekształceni w wyniku spotkań z Międzygalaktyczną Konfederacją (lub Federacją), byłoby to dla nas niezwykle ważne przesłanie do rozważenia.

W drugiej wiadomości z 15 października, Val Nek zapewnił, że spotkanie Ganimedesa omawiało czas pełnego ujawnienia życia pozaziemskiego:

Ujawnienie Terranom życia pozaziemskiego jest czymś, co było omawiane na tych spotkaniach. Jak powiedziałem wcześniej, świadomość przywódców Terran została najpierw oceniona przez starszych. Opracowano plan ujawnienia światu, terrańskim cywilom, prawdy o życiu pozaziemskim i związku tych istot z terrańskimi ludźmi. Jest to delikatna procedura, ponieważ większość Terran została oszukana, aby uwierzyć, że są jedynym życiem w tym Układzie Słonecznym, w tej galaktyce. Aby nie przestraszyć Terran, ujawnienie nastąpi powoli z czasem.

Istnieje konkretny plan, który został sformułowany, jak wspomniałem, zgodnie z tą linią czasową, która się rozwinie, ale nie wolno mi podawać szczegółów. Wskazówki, których szukano od Federacji Międzygalaktycznej, obejmowały tę kwestię, zgodzili się, że Galaktyczna Federacja i plan Sojuszu Ziemskiego rzeczywiście obejmuje najlepszy interes Ludu Terran.

Można spekulować, że ujawnienie pozaziemskie nastąpi niedługo po publicznym wydaniu zaawansowanych technologii zdrowotnych, systemów darmowej energii i egzotycznie napędzanych statków kosmicznych produkowanych masowo dla przyszłej Gwiezdnej Floty opisanej w poprzednich artykułach. Te publikacje technologiczne zwiększyłyby zaufanie społeczne do nowego globalnego sfederowanego systemu politycznego uzgodnionego na spotkaniu Ganimedesa, który zastąpi skompromitowany system międzynarodowy kontrolowany przez Władzę Realną, który obecnie działa.

Zadałem Val Nek serię pytań, które zostały mu przekazane przez Megan, i otrzymałem jego odpowiedzi 16 października. Poniżej znajdują się odpowiednie Q i A z Val Nek (VN).

  1. Czy Sojusz Ziemski ustanowił bazę operacyjną na Ganimedesie, czy została im dana, czy po prostu odwiedzili i odeszli?

[VN] Sojusz Ziemski nie ma tam bazy. My, Federacja i Sojusz, otrzymaliśmy jeden do wykorzystania na tych spotkaniach. Baza należy do Ashtar Galactic Command, z systemu Syriusz b, są grupą, która zbuntowała się przeciwko infiltracji Ciakahrr i ustanowiła obecność wojskową na orbicie Jowisza. Mogę poinformować, że gdy Federated, co oznacza, że Sojusz Ziemski dołączy do członkostwa w Federacji, otrzymają dostęp do niektórych stron i baz jako uprzejmość do wykorzystania na takie wydarzenia lub spotkania.

Oznacza to, że wszelkie udogodnienia, które zostały dostarczone Sojuszowi Ziemskiemu na Ganimedesie, są tymczasowe i stanowią jedynie środki do przyszłych spotkań i negocjacji, dopóki Sojusz Ziemi formalnie nie srzymierze się z Galaktyczną Federacją.

  1. Czy przywódcy Sojuszu Ziemskiego pochodzili ze swoich cywilnych programów kosmicznych lub wojskowych dowództw kosmicznych?

[VN] Mogę zdysmaskować, że niektórzy przywódcy byli eskortowani przez wojsko sojuszu i Federację. Przywódcy ci obejmowali członków ze Stanów Zjednoczonych i ich zorganizowane dowództwo kosmiczne. Wkrótce wokół Terry pojawi się jedna zorganizowana frakcja, która będzie siłą militarną. Istniały prywatne cywilne programy kosmiczne wykorzystywane do transportu, jednak nie dla przywódców Sojuszu Ziemskiego.

Val Nek ujawnił, że przyszłość Star Trek przewidziana jako optymalny harmonogram w raporcie z warsztatów Space Futures 2019, który przedstawił osiem możliwych przyszłych scenariuszy w kosmosie do roku 2060, nastąpi znacznie szybciej niż przewidywano.

  1. Czy korporacje lotnicze były obecne na spotkaniach?

[VN] Mogę powiedzieć, że tak, byli, w interesie duchowego postępu, zostali zaproszeni. Widzicie, celem Federacji jest pomoc w rozwijaniu świadomości wszystkich tych przywódców, ludów i korporacji, poprzez wystawienie ich na różne kultury i punkty widzenia, oczywiście z pozaziemskiego punktu widzenia. Może to przynieść korzyści ich świadomości, ale także zrozumieniu innych gatunków, z którymi będą wchodzić w interakcje, gdy będą członkami Federacji.

Jest to znaczące, ponieważ oznacza to, że te same korporacje, które uczestniczyły w lipcowych spotkaniach Jowisza, były również obecne na spotkaniach Ganimedesa. W poprzedniej aktualizacji Val Nek potwierdził, że SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic były wśród firm lotniczych, które uczestniczyły w spotkaniach Jowisza. Dwaj dyrektorzy generalni tych korporacji, Jeff Bezos i Richard Branson, byli na pierwszych załogowych lotach kosmicznych swojej firmy do dolnej krawędzi kosmosu, które były dla nich skutecznie przykrywką do udziału w spotkaniach Jowisza. Potwierdza to, że załogowe loty kosmiczne są wykorzystywane jako przykrywka dla dyrektorów generalnych korporacji i ich przedstawicieli uczestniczących w spotkaniach dyplomatycznych z różnymi organizacjami pozaziemskimi. Odnosi się to do następnego pytania:

  1. Czy niedawny lot Williama Shatnera do Blue Origin był dla niego przykrywką do udziału w spotkaniach?

[VN] Nie mogę potwierdzić, ale zapraszam do spekulacji.

Moje spekulacje są takie, że Shatner wraz z trzema innymi “astronautami”, którzy lecieli z nim w drugim locie załogowym Blue Origin, wykorzystali to jako przykrywkę do udziału w spotkaniach Ganimedesa. Dla przypomnienia, trzema pozostałymi astronautami byli Audrey Powers (wiceprezes Blue Origins ds. Misji i operacji lotniczych); Glen de Vriest (współzałożyciel Medidata Solutions); oraz Chris Boshuizen (współzałożyciel Planet Labs).

Szczególnie wymowna była silna reakcja emocjonalna Shatnera po locie. Shatner powiedział dziennikarzom:

“Jestem tak pełen emocji na temat tego, co się właśnie wydarzyło. To niezwykłe, niezwykłe. Jest o wiele większe ode mnie i życia. Nie ma to nic wspólnego z małymi zielonymi ludźmi i niebieską kulą. Ma to związek z ogromem, szybkością i nagłością życia i śmierci.

Widzieć niebieski przy tobie, a teraz wpatrujesz się w czerń… każdy na świecie musi to zrobić. Każdy na świecie musi to zobaczyć”.

“Byłem przytłoczony wszystkimi rzeczami, które musimy zrobić, miłością i stratami. To był dla mnie ogromny moment, którego nigdy się nie spodziewałem”.

Najwyraźniej Shatner był przytłoczony tym doświadczeniem, ale czy było to spowodowane wyłącznie lotem kosmicznym przez kilka minut nad linią Von Karmana, na wysokości 100 kilometrów, czy też jego emocjonalna reakcja była spowodowana czymś znacznie bardziej znaczącym? Czy wspomnienia Shatnera o spotkaniu z istotami pozaziemskimi zostały tymczasowo stłumione, więc wszystko, co mu pozostało, to emocjonalny wpływ tego spotkania? To prowadzi mnie do następnego Q & A:

  1. Czy możesz rozwinąć, w jaki sposób przywódcy Sojuszu byli poruszeni spotkaniami? Np. otwarcie czakry serca, oczyszczenie negatywnych przywiązań energetycznych, połączenie z energią źródła itp.?

[VN] Ahh to bardzo interesująca odpowiedź. Widzicie, te istoty, świadomość, jeśli wolicie, którą nazywamy Federacją Międzygalaktyczną, są odpowiedzialne za zasiewanie wielu różnych ras, które datują się daleko poza historię człowieka. Są przodkami planety Terra i wielu innych i utrzymują świadomość stworzenia. Pomocne może być myślenie o nich jako o energii, a nie o istotach pozaziemskich lub ludziach. Ich energia posiada częstotliwość kwantową, która zawiera pierwotną intencję tej planety i jej mieszkańców, kiedy została po raz pierwszy stworzona, a nawet zanim ona i mieszkańcy zostali stworzeni.

Proszę zrozumieć, że zdajemy sobie sprawę, że na planecie Terra było wiele eksperymentów genetycznych z rasą ludzką, ale nie o tym mówię. Mówię o rozwoju duszy, świadomości. Będąc w ich obecności, częstotliwość kwantowa aktywuje w nich “wiedzę”. Świadomość, że nie są ciałem, ale duszą. Że są one połączone z sercem ludzi, wszystkich ludzi. Tak więc współpraca w najlepszym interesie wszystkich jest tym, co będzie nie tylko korzystne, ale intencją stojącą za stworzeniem.

Jest to niezwykle ważne wyjaśnienie Val Nek. Samo przebywanie w obecności członków tej Międzygalaktycznej Konfederacji wyzwala “poznanie”, przebudzenie duszy, poprzez częstotliwość kwantową, którą emanują. Mogę tylko spekulować na temat efektu przebywania w obecności wysoko rozwiniętych istot, które budzą do “pierwotnej intencji tej planety i jej mieszkańców”. Byłoby to rzeczywiście przytłaczające i zmieniające życie, podobne do tego, co relacjonował Shatner.

Aktualizacja Val Nek jest rzeczywiście oszałamiająca w swoim zakresie i implikacjach. Dostarczył znaczących nowych szczegółów na temat tego, co wydarzyło się na Ganimedesie. Niezwykle ważne jest, aby podkreślić, że informacje Val Nek są czwartym niezależnym źródłem relacjonującym spotkania Ganimedesa. Coś głębokiego i zmieniającego życie dzieje się obecnie na Ganimedesie i być może nie będziemy musieli czekać zbyt długo, zanim prawda zostanie ostatecznie ujawniona dla całej ludzkości.

© Michael E. Salla, Ph.D. Informacja o prawach autorskich

[Wersja wideo tego artykułu jest dostępna na YouTube i Rumble. Podcast dostępny na Apple, Spotify i Google]

Powiązane artykuły i podcasty

Aby uzyskać pełną listę artykułów i wywiadów dotyczących Galaktycznej Federacji i / lub z udziałem Megan Rose i Eleny Danaan kliknij tutaj.

Wypowiedz się