Ukraińskie wojsko porwało 60 000 etnicznych rosyjskich dzieci

Opublikowano Sierpień 4, 2022, autor: State of the Nation

Pomóż uratować dzieci z Donbasu

Blog Video Rebel

Gonzalo Lira mieszka w Charkowie na Ukrainie. Ukraińcy zabrali 60 000 etnicznych rosyjskich dzieci z Donbasu z powrotem za linię frontu. Mogą być przetrzymywani jako zakładnicy. Miejscowa ludność Ukrainy obawia się, że dzieci mogą zostać sprzedane seksualnym drapieżnikom, aby nigdy nie wrócić. Nie jest to nieuzasadniona obawa, ponieważ każdego roku 300 000 kobiet i dzieci jest przemycanych z krajów słowiańskich. Żadne z nich nigdy nie są zwracane. Wielu ginie w filmach snuff. Słowo niewolnik pochodzi od słowa Słowianin.

Proszę, pomóżcie tym dzieciom, uświadamiając wszystkim, których znacie, o tym, co się z nimi stało. Żądaj, aby te dzieci mogły kontaktować się z rodzicami i rodzinami. Domagać się, aby niezależni obserwatorzy mogli widzieć i rozliczać wszystkie dzieci, sprawdzać ich dobro i rozmawiać z nimi bez nadzoru ukraińskiego rządu.

Proszę, pomóżcie, ponieważ żaden rząd NATO nie powiedział ani słowa na poparcie tych 60 000 zagrożonych dzieci.

Pierwotnie wspomniałem o tym we wczorajszym artykule, który dotyczył upadku imperium amerykańskiego, który moim zdaniem nastąpi już w 2023 lub 2024 roku. Gonzalo Lira wspomniał o trudnej sytuacji 60 000 dzieci w swoim najnowszym odcinku wideo Okrągłego Stołu, który zamieściłem poniżej. To jest wczorajszy artykuł:https://vidrebel.wordpress.com/2022/08/03/sun-tzu-taiwan-and-the-end-of-this-age/

https://youtube.com/watch?v=z5P85gjCRTc%3Fversion%3D3%26rel%3D1%26showsearch%3D0%26showinfo%3D1%26iv_load_policy%3D1%26fs%3D1%26hl%3Den%26autohide%3D2%26wmode%3Dtransparent

___
https://vidrebel.wordpress.com/2022/08/04/please-help-save-the-donbass-children/

Opublikowano za: Ukraińskie wojsko porwało 60 000 etnicznych rosyjskich dzieci | SOTN: Alternatywne wiadomości, analizy i komentarze (stateofthenation.co)

Comments

 1. alibabka12 says:

  a skad tak dokladnie wiadomo!! ze to az 60000 tysiecy ??

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   To że proceder porywania dzieci odbywa się na całym świecie, i to na wielką skalę, nie jest tajemnicą. Na Ukrainie ten proceder odbywa się od wielu lat. W tym przypadku wykorzystano przykrywkę jako “żywe tarcze” zakładników, co Ukraińcy robią także często z dorosłymi. Gonzalo Lira jest znanym i wiarygodnym dziennikarzem, chyba hiszpańskim, który demaskuje wiele ukrywanych spraw i wydarzeń. Mieszkając w Charkowie na Ukrainie ma bliski dostęp do informacji, a podana liczba ma charakter szacunkowy, co biorąc pod uwagę skalę tego procederu nie ma znaczenia dokładna liczba, która imiennie pewnie będzie z czasem ustalona, ale nie szybko. Przecież tego procederu żadne oficjalne czynniki Ukrainy, ani kontrolowane przez rząd mendia nie ujawnią, a jedynie będą tuszować i kłamać.

  • krnabrny1 says:

   Dokładnie to nie wiadomo, ale za to dokładnie wiadomo to co poniżej.
   W artykule znajdują się zarówno zdjęcia, jak wyglądają takie miny oraz jak działają. Można zobaczyć również detonacje podczas rozminowywania.

   https://www.sott.net/article/470805-The-West-is-silent-as-Ukraine-targets-civilians-in-Donetsk-using-banned-butterfly-mines

   Zachód milczy, gdy Ukraina bierze na cel ludność cywilną w Doniecku, używając zakazanych „motylkowych” min
   Eva Bartlett RT
   niedziela, 07 sie 2022 13:45 UTC
   rozminowanie donieck© RIA

   Rozminowanie na centralnej ulicy Doniecka. Podczas nocnych nalotów na miasto zrzucono zabronione odłamkowo-wybuchowe (PFM-1) miny przeciwpiechotne.
   W sobotę 30 lipca, tuż po 21:00, grzmiące eksplozje wstrząsnęły centrum Doniecka. Niedługo potem pojawiły się informacje , że obrona powietrzna zestrzeliła wystrzeliwane przez Ukraińców pociski zawierające miny typu „motylek ” (lub „płatki ”) . Biorąc pod uwagę, że ponad 300 takich materiałów wybuchowych znajduje się w każdej z wystrzeliwanych przez Ukraińców rakiet, centralny Donieck może dosłownie stać się polem minowym, jeśli uda im się wylądować.

   Ostrzeżenia w mediach społecznościowych i Telegram zachęcały mieszkańców do pozostania w środku i czekania, aż służby ratunkowe oczyszczą ulice i chodniki – co zaczęli robić w nocy. Ale nadszedł dzień, niezliczona liczba tych maleńkich urządzeń wciąż pozostała. Pojawiło się więcej ostrzeżeń, aby pozostać w domu – lepiej spóźnić się do pracy niż stracić nogę. Mieszkańcom, którzy absolutnie muszą wychodzić, zaleca się spuszczanie oczu, aby obserwować, gdzie idą, unikać obszarów trawiastych i chodzić bardzo ostrożnie.

   ukraińskie kopalnie motyli
   © Ewa Batlett
   Podczas gdy Ukraina od wielu miesięcy używa tych min na Donbasie, w ostatnich dniach intensywnie bombardują nimi dzielnice. Początkowo celem ataków były ciężko dotknięte dzielnice Kijowski na północy, Kirowski na południowym zachodzie i Kujbyszewki na zachodzie. Ale od sobotniej nocy Ukraina uderzyła nimi w centralny Donieck.

   A teraz chodzenie po centrum miasta to koszmar, który musiałem znieść, aby udokumentować, jak rozległe są tutaj te kopalnie: na centralnych ulicach i chodnikach, w pobliżu mieszkań, w parkach…

   Trudne do zauważenia, łatwe do uruchomienia

   Jak się okazuje, „płatki” są nie tylko rozpowszechnione, ale często bardzo trudne do zauważenia – nawet jeśli tuż obok umieszczono znaki ostrzegawcze. Ich mały kształt i matowy kolor wtapiają się w otoczenie, a jeśli nie patrzysz aktywnie w miejsce, w którym się znajdują, możesz je łatwo przegapić.

   Chodząc, uczysz się unikać wszelkich obiektów, które mogą zakrywać kopalnię i stąpać tylko po pustych ulicach lub chodnikach .

   Pierwsza wiązka min, które zobaczyłem, była zaznaczona kredą, z przodu umieszczono znak ostrzegawczy, aby samochody nie przejeżdżały po nich, a ludzie nie nadepnęli na nie. Było to na centralnej ulicy Doniecka, dzielnicy mieszkalnej ze sklepami i pobliskim parkiem.Cały teren był zaśmiecony „płatkami”. Saperzy z DPR pracowali metodycznie, oczyszczając obszar po obszarze. Ale biorąc pod uwagę, że w całym mieście zrzucono setki kopalń, jest to żmudna praca.

   W pobliżu niektórych bloków mieszkalnych znaleziono liczne miny i wywieszono znaki ostrzegawcze: „niebezpieczeństwo, miny”, jak głosił maleńki materiał wybuchowy zakreślony kredą, oponą lub czymkolwiek, co miało zwrócić uwagę na jego obecność.

   motyle kopalnie
   © Eva Batlett
   Znak ostrzegawczy z napisem „Uwaga, miny!” umieszczony obok niektórych kopalń „motylków” w Doniecku
   Ale w wielu przypadkach, patrząc na obszar oznaczony jako zawierający minę, zajęło mi dużo czasu, aby go zobaczyć. A teraz wyobraź sobie, że w ogóle nie było żadnych znaków… krwawej łaźni dla cywilów, a także zwierząt, ponieważ ich odpalenie nie wymaga dużej wagi .

   Komentarz: Zgodnie z oświadczeniem Ministerstwa Spraw Zagranicznych Donieckiej Republiki Ludowej, zaledwie 5 kilogramów wagi może je zdetonować.

   Podstawy kopalni motyli

   Mniej więcej wielkości przeciętnej zapalniczki, „płatki” są malutkie, ale wciąż bardzo mocne. Film udostępniony na Telegramie ilustruje to: żołnierz DRL rzuca oponę w jednej z kopalni, a opona jest wyrzucana wysoko w powietrze z wybuchu. Nie potrzeba potężnej wyobraźni, aby oszacować, co by się stało, gdyby ktoś nadepnął na jeden z nich. Materiały wybuchowe są umieszczane za pomocą zdalnych metod dostarczania, co oznacza, że ​​mogą zostać rozrzucone za pomocą moździerza, pocisku lub artylerii, zrzuconej przez helikoptery i samoloty.

   Według służb DPR Emergency Ukraina do rozprzestrzeniania min używa rakiet wystrzelonych przez Hurricane MLRS. Każda zawiera 12 sztuk amunicji kasetowej, każda kaseta ma w środku 26 min. Więc każda bomba ma 312.Gromada eksploduje w powietrzu, rozsiewając je szeroko, rozpraszając się w różnych kierunkach. Ich konstrukcja przypominająca motyla pozwala im zazwyczaj szybować i lądować bez wybuchu. Potem czekają, aż ktoś, kto ma pecha, nadepnie na nich.

   Niektóre z tych min przeciwpiechotnych mają zegar samozniszczenia. Inne, w tym te, które wypala Ukraina, mają wieloletni okres przydatności do spożycia. Nie wyrządzają prawie żadnych uszkodzeń pojazdom wojskowym, dlatego ich użycie w Donbasie jest podstępne – celowo atakują cywilów, aby ich okaleczyć.

   30 lipca w gęsto zaludnionej robotniczej dzielnicy zachodniego Doniecka, na polu z ogródkami dla mieszkańców okolicznych mieszkań, widziałem te same nikczemne kopalnie. Pierwotnie rozproszone, zostały zebrane i oczekiwały zniszczenia przez służby ratunkowe DPR.

   Na dużym dziedzińcu kompleksu mieszkalnego obserwowałem z bezpiecznej odległości, jak zegar służb ratunkowych zdetonował osiem min, które znaleźli na terenie. Dzień wcześniej zniszczyli 26. Kolejnych 150 zlokalizowano i zniszczono za pomocą trałowca sterowanego radiowo. Jednak wiele pozostaje do zrobienia, aby przywrócić bezpieczeństwo na ulicach i dziedzińcach.

   Ponieważ kopalnie zostały rozrzucone w sobotni wieczór, Przedstawicielstwo DPR w JCCC stworzyło interaktywną mapępokazywanie obszarów najbardziej skażonych przez miny, dające mieszkańcom ogólne ostrzeżenie, których obszarów należy unikać podczas chodzenia lub wjeżdżania. Podczas gdy niektóre samochody miały tyle szczęścia, że ​​pękła tylko opona, gdyby mina wybuchła w pobliżu zbiornika gazu, cały pojazd może eksplodować.

   Wielu cywilów zostało zabitych przez kopalnie od czasu ich rozrzucenia w Doniecku, a ranni cywile nadal przychodzą do miejskich szpitali. Według Vadima Onoprienko, zastępcy dyrektora centrum chirurgii urazowej, w ciągu ostatniego tygodnia wykonano dziesięć amputacji – ofiar sobotnich min i tych, które zostały zrzucone wcześniej, z których jednym był 83-letni mężczyzna.

   Wszystkie dowody wskazują na Ukrainę

   Jak można się spodziewać, proukraińscy komentatorzy obwiniają Rosję. Dziennikarze twierdzący, że dbają o ludność cywilną, utrwalają ukraińską propagandę , że siły Moskwy rozrzucają miny na tereny cywilne , nie mówiąc już o tym, że tereny te są kontrolowane przez sojuszników Rosji. Wśród nich jest niedoszły bohater wojenny Malcolm Nance , który tymczasowo porzucił pracę notorycznego antyrosyjskiego analityka MSNBC, by podobno faktycznie walczyć z Rosjanami na Ukrainie.

   To jest rodzaj projekcji, którą widziałem do znudzenia, gdy donosiłem z Syrii i zajmowałem się tamtejszą propagandą zachodnią.Ukraińscy nacjonaliści otwarcie przyznają, że nie postrzegają Donbasu jako człowieka i zachęcają do ich mordu. Ukraina od ponad ośmiu lat zabija i okalecza ludność cywilną w Donieckiej i Ługańskiej Republice Ludowej , strzelając amunicją kasetową w serca miast, atakując szpitale, rynki, szkoły i ruchliwe ulice. Biorąc to wszystko pod uwagę, rozproszenie kopalni motyli nad Donieckiem nie jest niczym zaskakującym. To zbrodnia, ale nic dziwnego.

   Jednym z argumentów używanym przez proukraińskich komentatorów jest to, że Kijów niszczy te miny w ramach Konwencji o zakazie stosowania min przeciwpiechotnych , którą podpisał w 1999 roku.Ukraina początkowo zadeklarowała, że ​​jest w jej posiadaniu, podobno tylko dwa miliony zostały zniszczone do 2018 roku.

   Ukraina ma dobre powody, by sądzić, że nie zostanie pociągnięta do odpowiedzialności za użycie ich przeciwko cywilom, biorąc pod uwagę skłonność jej zachodnich zwolenników i ich sojuszników do używania zakazanej broni na cywilach bez reperkusji – w tym agenta Orange w Wietnamie , zubożonego uranu w Iraku i Syrii . oraz białe bomby fosforowe i strzałkowe w Gazie .

   To, że zachodnie media przymykają oko, to także dobrodziejstwo dla Kijowa.

Wypowiedz się