Wojny aresztacyjne i wojsko w białych kapeluszach: 450 000 zapieczętowanych aktów oskarżenia = 1000 trybunałów JAG: procesy, wyroki i [niektóre] egzekucje – sprawiedliwość za kulisami – Q Army: The Final Battle Video!

Medeea GreereAutor: Medeea Greere24 kwietnia 2024r Zaktualizowano: 24 kwietnia 2024 r

Wojny aresztacyjne i wojsko w białych kapeluszach: 450 000 zapieczętowanych aktów oskarżenia = 1000 trybunałów JAG: procesy, wyroki i [niektóre] egzekucje – sprawiedliwość za kulisami – Q Army: The Final Battle Video!


https://rumble.com/embed/v4e13ei/#?secret=aERcefvHUC

Pośród chaosu naszego świata istnieje równoległa sfera, w której rządy prawa są absolutne. Królestwo, w którym 450 000 zapieczętowanych aktów oskarżenia służy jako nieme zwiastuny sprawiedliwości. Te akty oskarżenia to nie tylko kawałki papieru; Są to strzały odpłaty, wskazujące na tych, którzy popełnili niewyobrażalne zbrodnie.

W tym mrocznym królestwie zbierają się tysiące trybunałów JAG, ukrytych przed wścibskimi oczami opinii publicznej. Trybunały te nie są zwykłymi postępowaniami sądowymi; Są to tygle sprawiedliwości, w których przeprowadzane są procesy, wydawane wyroki, a w niektórych przypadkach wykonywane są egzekucje.

Ale kto jest celem tej tajnej sprawiedliwości? Są sprawcami najohydniejszych zbrodni, jakie można sobie wyobrazić: handlu ludźmi, zbrodni przeciwko ludzkości, zdrady. W tej sferze nie ma żadnych umów, których można by udzielić, ani ułaskawień. Dla tych, którzy krzywdzą niewinnych, nie ma odkupienia.

Architekci tej ukrytej wojny nie są zwykłymi śmiertelnikami; Oni są stróżami sprawiedliwości, szafarzami sprawiedliwości. Wśród nich JAG Marynarki Wojennej jest latarnią morską skuteczności i szybkości, zapewniając, że koła sprawiedliwości nigdy się nie zachwieją.

Niedawne rewelacje rzucają światło na prawdziwy zakres tego ukrytego konfliktu. Tekst, który otrzymaliśmy w ubiegły wtorek, mówi wiele o rzeczywistości Sił Kosmicznych i Globalnego Sojuszu MIL. Podczas gdy świat pozostaje nieświadomy, siły te są zaangażowane w ciche wykorzenianie zła, a nawet nieprawdopodobni sojusznicy, tacy jak Rosja, dołączają do walki.

Za zamkniętymi drzwiami toczą się próby. Stenogramy sądowe z procesu Hillary Clinton, procesu Brennana, procesu Podesty – wszystko to maluje ponury obraz głębi deprawacji. A jednak pośród ciemności jest iskierka nadziei. Huma Abedin, niegdyś powierniczka władzy, teraz staje przed sądem, obracając dowody przeciwko swojej byłej sojuszniczce, Hillary Clinton.

Ale być może najbardziej intrygującą postacią w tej ukrytej wojnie jest admirał marynarki wojennej USA Crandall, główny sędzia w Zatoce Guantanamo. Jego imię budzi zarówno strach, jak i szacunek, ponieważ z niezachwianą determinacją przewodniczy procesom stulecia.

W annałach historii ta ukryta wojna może nigdy nie zostać odnotowana. Ale dla tych, którzy byli świadkami jego rozwoju, jego znaczenie jest niezaprzeczalne. Jest to wojna toczona nie za pomocą karabinów i bomb, ale za pomocą słów i czynów. Jest to wojna o duszę ludzkości, w której sprawiedliwość jest najwyższą nagrodą.

Wojny aresztowe i wojsko w białych kapeluszach. Zbliżające się tsunami wojskowe sprawiło, że GITMO, osławiona Zatoka Guantanamo, znalazła się w centrum uwagi. Za drutami kolczastymi i imponującymi murami czeka zdumiewające odkrycie – wojsko płaci ogromną sumę 30 000 dolarów za każdego zatrzymanego za podstawowe rzeczy, takie jak żywność, media, usługi medyczne i transport. Ale jeszcze bardziej zdumiewająca jest decyzja Białych Kapeluszy o przekierowaniu skonfiskowanego majątku przestępców na utrzymanie zatrzymanych. To nie jest tylko areszt śledczy; To labirynt tajemnic, w którym przestępcy płacą za swoje grzechy w sposób niewyobrażalny dla świata zewnętrznego.

Zagadka GITMO. W granicach GITMO więźniowie egzystują w izolacji od luksusów współczesnego życia. Żadna telewizja, internet, telefon ani radio nie łączą ich ze światem zewnętrznym. Pozbawieni swoich przywilejów, ci przestępcy są zmuszeni żyć w ten sam sposób, w jaki wyrządzali krzywdę innym, czego kulminacją jest podróż, która prowadzi ich prosto do progu objęć Lucyfera. GITMO jawi się nie tylko jako areszt śledczy, ale także jako czyściec, w którym sprawiedliwość przybiera niekonwencjonalną formę.

OSTRZEŻENIE: Ujawniono ukrytą tajemnicę Watykanu: “Boska modlitwa – jednominutowy cud dla teksańskich patriotów, wszystkich Amerykanów, naszych bohaterów i prezydenta Trumpa – niech Bóg błogosławi Amerykę!” WIDEO PONIŻEJ

Pod powierzchnią rozgrywa się finansowy taniec. Wojsko Białych Kapeluszy odrzuca konwencjonalne wykorzystywanie funduszy wojskowych dla przestępców, przekierowując skonfiskowane aktywa na podtrzymanie operacji GITMO. To śmiałe posunięcie zapewnia, że nieuczciwie zdobyte zyski przestępców służą szlachetnemu celowi – zapewnieniu pożywienia, opieki medycznej i transportu osobom zamkniętym w placówce. To wyraźne przypomnienie, że sprawiedliwość ma swoją cenę, a w tym przypadku sprawcy płacą rachunek za własne uwięzienie.

Operacja z okazji Święta Dziękczynienia. Białe Kapelusze i Siły Specjalne rozpoczęły śmiałą misję zatrzymania Joe Bidena i jego świty w posiadłości miliardera Davida Rubensteina. Święto Dziękczynienia, zazwyczaj czas wdzięczności i świętowania, stało się polem bitwy o prawdę. Początkowe doniesienia o obecności Bidena okazały się misternymi wymysłami, a prasa zaaranżowała wielką iluzję, aby oszukać opinię publiczną. Siły specjalne, nieustępliwe w dążeniu do sprawiedliwości, wtargnęły do posiadłości Rubensteina, ale okazało się, że nie ma w niej żadnego śladu oskarżonego.

Zdjęcia i filmy rozpowszechniane przez prasę były niczym innym jak zręcznymi manipulacjami. Każde zdjęcie przedstawiające Joe Bidena na terenie posiadłości Rubensteina było skrupulatnie spreparowanym fałszem. Czarne Kapelusze próbowały wyprzedzić siły specjalne, ale spotkały się ze zdecydowaną porażką. Narracja namalowana przez prasę rozpadła się pod ciężarem prawdy, pozostawiając opinię publiczną z uświadomieniem sobie, że oszustwo osiągnęło bezprecedensowe wyżyny.

Próba złapania Joe Bidena i jego współpracowników w Święto Dziękczynienia była kluczowym momentem w trwających wojnach aresztacyjnych. Obnażyło to nie tylko to, jak daleko Czarne Kapelusze posunęły się, aby chronić swoje sekrety, ale także odporność i determinację Białych Kapeluszy w obronie sprawiedliwości. W miarę jak świat zmaga się z konsekwencjami tej tajnej operacji, staje się jasne, że bitwa o prawdę jest daleka od zakończenia.

Za zasłoną operacji wojskowych i tajnych przedsięwzięć kryją się prawdziwi ludzie z prawdziwymi historiami. Więźniowie w GITMO nie są bezimiennymi istotami, ale osobami, które kiedyś siały spustoszenie w życiu innych. Operacja z okazji Święta Dziękczynienia ujawnia złożoną sieć osobowości, motywacji i sprzecznych interesów. W dążeniu do sprawiedliwości często gubi się ludzki dotyk i trzeba pamiętać, że każde działanie, każda decyzja ma głęboki wpływ na życie zaangażowanych osób.

Podczas gdy echa Operacji z okazji Święta Dziękczynienia odbijają się echem w korytarzach władzy, wojny o aresztowania nasilają się, a prawda walczy o wyzwolenie się z kajdan oszustwa. GITMO jest symbolem wymierzanej sprawiedliwości, choć w niekonwencjonalny sposób. Nieustanne dążenie do prawdy przez Wojsko Białych Kapeluszy służy jako promyk nadziei w świecie, w którym cienie często przesłaniają rzeczywistość. Przygotuj się na kolejne rozdziały tej sagi, w których ludzki duch się z siłami, które starają się ukryć prawdę. W najbliższych dniach wojskowe tsunami zaleje wszystko, pozostawiając po sobie przekształcony krajobraz sprawiedliwości i objawienia.

Więzienie GITMO gotowe do masowego osuszania bagien. Barki więzienne wysłane do Gitmo . Lista elit i trybunałów Demokratów.

– WIĘZIENIE GITMO PRZYGOTOWUJE SIĘ DO MASOWEGO OSUSZANIA BAGIEN

Jak pamiętacie: 21 grudnia wydarzyło się kilka rzeczy:

1) Prezydent Trump podpisał dekret, który w zasadzie ogłosił stan wyjątkowy w każdym obszarze – dając prezydentowi prawo do obalenia tych elit na całej planecie.

2) Generał Mattis (Sekretarz Obrony) złożył niespodziewaną wizytę w naszej Dzierżawionej Bazie Marynarki Wojennej w Cube zwanej Zatoką Guantanamo (GITMO) w celu przeprowadzenia niezapowiedzianej inspekcji.

Ostatni raz Sekretarz Obrony odwiedził GITMO 16 lat temu, kiedy Donald Rumsfeld udał się tam, aby przygotować go do przyjęcia więźniów.

3) 850 Batalion Wojskowy z Gwardii Narodowej Arizony został zmobilizowany wraz z całym 800 personelem i wysłany do GITMO na 9-miesięczną misję, aby pomóc w pilnowaniu – 40 więźniów?

Najwyraźniej ostatni szalony prezydent zarządził, że wszystkie jednostki Gwardii Narodowej mają być rozmieszczane na 1 rok co 3 lata – co całkowicie niszczy czyjąkolwiek zdolność do znalezienia pracy w Gwardii Narodowej. Hej szefie – mogę pracować dla Ciebie tylko 2 lata z 3 lat?

Spekuluje się, że Stany Zjednoczone przygotowują się na ogromny napływ więźniów do GITMO, którzy są bardzo zamożni, ponieważ baza właśnie otrzymała 800 milionów dolarów na odbudowę nie tylko bazy, ale także samego więzienia.

Ponad 200 elitarnych dyrektorów generalnych w Ameryce podało się do dymisji natychmiast po podpisaniu przez prezydenta ustawy o stanie wyjątkowym.

Większość z tych elit dosłownie ucieka na wzgórza – zakopując swoje dolary na zagranicznych kontach. Niestety, wszystkie konta bankowe na całym świecie mogą być dostępne dla Systemu Rezerwy Federalnej – z wyjątkiem Nowego Banku, który jest tworzony przez Chińczyków i Rosjan w ich Nowym Systemie Międzybankowym.

Prezydent Trump ma pełną współpracę z przywódcami Rosji i Chin w tym sensie, że te elity nie będą mogły uciec do żadnego z tych krajów.

5) Linie lotnicze IBC Airlines rozpoczęły regularne loty do GITMO i obecnie latają tam 3 razy w tygodniu.

IBC Airlines zajmuje się frachtem – więc najwyraźniej część dostaw jest teraz przekazywana do GITMO.

Wygląda na to, że GITMO przygotowuje się na przyjęcie kilku elit bardzo wysokiego poziomu, które mogą być sądzone za zdradę i znaleźć dłuższy pobyt w “GITMO Resort”.

Przy odrobinie szczęścia te zdradzieckie elity mogą nawet dostać poduszkę na dłuższy pobyt – nie żartuję.

Tu nie chodzi o lewicę kontra prawicę – tu chodzi o zniszczenie planety Ziemia.

Co więcej, prezydent Trump uchwalił stare prawo imigracyjne, które jasno stwierdza, że jeśli chcesz zniszczyć rząd amerykański, nie możesz tu migrować – prawo zignorowane przez ostatnich czterech prezydentów w wyraźnej próbie zainicjowania planu Clowarda Pivensa i zniszczenia Ameryki i wolności.

Oznacza to, że jeśli jesteś imigrantem i należysz do organizacji, która planuje obalić rząd USA – zostaniesz odesłany do domu.

Przypuszczam, że oznacza to, że FBI będzie musiało zamknąć WSZYSTKIE 50 obozów terroru, które prowadzą w tym kraju?

Dotyczy to również tych, którzy przestrzegają Koranu i planują zniszczyć prawo USA poprzez wprowadzenie prawa Sahrii.

Jeśli chodzi o 258 milionów imigrantów na całym świecie, to wjadą oni do USA wtedy i tylko wtedy, gdy poprą rząd USA.

Proszę, módlcie się, aby w przypadku rozpoczęcia nowych procesów norymberskich tych szalonych nazistowskich lewicowych przywódców, prezydent był w stanie zebrać wszystkich tych, których trzeba powstrzymać.

GITMO jest w stanie obsłużyć około 800 Więźniowie i prywatne więzienia na pustyni w Arizonie są w stanie poradzić sobie z nieograniczoną liczbą leworęcznych.

Trybunał wojskowy w GITMO: lista osób wymienionych w ponad 71 000 federalnych aktach oskarżenia

TO JUŻ NIE JEST “TEORIA SPISKOWA” – Zasłona oszustwa podnosi się!

W świecie tonącym w oszustwie, w którym każdy zakątek obiecuje mroczne sekrety i szeptane kłamstwa, wyłania się wstrząsające odkrycie, przygotowujące grunt pod przebudzenie ludzkości. Skomplikowana sieć wysoko postawionych elit, znana jako Władza Realna, została zdemaskowana za ich rzekomy udział w szokujących przedsięwzięciach. Pozostaje pytanie: czy prawda jest światłem nadziei, czy też świadectwem głębi ludzkiego zepsucia?

Łatwo jest odrzucić szepty w ciemnych zakamarkach internetu jako zwykłe teorie spiskowe. W końcu opowieści o globalnej kabale, tajnych spotkaniach i ukrytych planach brzmią jak wyjęte prosto z hollywoodzkiego scenariusza. Ale dziś te opowieści nie są już wytworem wyobraźni. Zajęły one centralne miejsce, stając się narracją o świecie poszukującym odpowiedzi.

Władza Realna – termin, który wszyscy słyszeliśmy, często spotykający się ze sceptycyzmem – jest rzekomo międzynarodową siecią wpływowych VIP-ów. Oskarżenia, które przez długi czas pozostawały przemilczane, zagłuszane przez symfonię propagandy mediów głównego nurtu, sugerują ich zaangażowanie w handel dziećmi, korupcję, łamanie praw człowieka, a nawet mrożące krew w żyłach rytuały satanistyczne.

Dla tych, którzy odważyli się zajrzeć pod powierzchnię, cienie zawsze sugerowały bardziej znaczącą, bardziej złowrogą rzeczywistość. Mówi się, że zapieczętowane akty oskarżenia, ukryte przed opinią publiczną, zostały wykonane przez nikogo innego jak amerykańskie siły specjalne. Oskarżeni, zabrani dyskretnie, udają się do Guantanamo Bay (często określanego jako Gitmo) na przesłuchania i procesy.

Jeszcze bardziej intrygujące są jednak szersze implikacje związane z tymi rozwijającymi się wydarzeniami. Antarktyda, dziewiczo biała przestrzeń, od dawna jest przedmiotem spekulacji. Twierdzenia o bazach ukrytych pod lodowymi prześcieradłami, pozostałościach tajnej technologii i tajemnicach związanych z życiem pozaziemskim unosiły się ściszonym głosem.

Czy to możliwe, że Władza Realna była marionetką, zapewniającą, że te prawdy nigdy nie ujrzą światła dziennego? Kropki wydają się łączyć, sugerując nikczemne intencje stojące za utrzymywaniem ludzkości w ciemności.

Pełne ujawnienie

Paradygmat się zmienia, a krajobraz wiedzy wydaje się zmieniać na zawsze. Z każdym urzędnikiem Władzy Realnej zabieranym do Gitmo pojawia się wyczuwalny, choć ostrożny optymizm, że jesteśmy na krawędzi “pełnego ujawnienia”.

Zaawansowane technologie, jeśli wierzyć szeptom, mają moc zrewolucjonizowania życia na całej planecie. Ludzkość stoi u progu czerpania korzyści z innowacji, które zbyt długo były trzymane z dala od opinii publicznej.

W miarę jak sieć zaciska się wokół globalnych i politycznych elit, mnożą się spekulacje na temat ich losu. Sądy federalne, sądy międzynarodowe i trybunały wojskowe w GITMO wydają się być gotowe na to, by domniemani sprawcy stanęli przed sądem.

Częściowa lista osób wymienionych w ponad 71 000 federalnych aktach oskarżenia:

 • Senator John McCain – sądzony, przyznający się do winy, skazany, stracony
 • Były prezydent USA George Bush Jr. – sądzony, przyznający się do winy, skazany, stracony
 • Były prezydent USA H.W. Bush
 • Były prezydent USA Bill Clinton
 • Była pierwsza dama i była sekretarz stanu Hillary Clinton
 • Były prezydent USA Barack Obama
 • Była pierwsza dama Michelle Obama
 • Były dyrektor CIA John Brennan
 • Były dyrektor FBI James Comey
 • Były dyrektor FBI Robert Mueller
 • Były dyrektor wywiadu narodowego Robert Clapper
 • Wiceprezydent Mike Pence
 • Były wiceprezydent USA Joe Biden
 • Były wiceprezydent USA Dick Cheney
 • Były sekretarz stanu John Kerry
 • Zastępca dyrektora kontrwywiadu FBI Edward “Bill” Priestap
 • Były lider większości w Senacie Harry Reid
 • Biznesmen, miliarder George Soros
 • Demokratyczna kongresmenka z Kalifornii, przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi
 • Demokratyczna senator z Kalifornii Dianne Feinstein
 • Demokratyczna kongresmenka z Kalifornii Maxine Watters
 • Demokratyczny kongresman z Kalifornii Adam Schiff
 • Lider mniejszości w Senacie Chuck Schumer
 • Były sekretarz obrony Donald Rumsfeld
 • Sekretarz Skarbu USA Seven Mnuchin
 • Była prokurator generalna USA Loretta Lynch
 • Była zastępczyni prokuratora generalnego USA Sally Yates
 • Była doradczyni Clintona Huma Abedin
 • Były dyrektor kampanii Clinton John Podesta
 • Robert Podesta
 • Nelli Ohr z firmy Fusion GPS
 • Były zastępca dyrektora FBI Andrew McCabe
 • Agent FBI Piotr Strzok
 • Agentka FBI i kochanka Strzoka, Lisa Page

Zatoka Guantanamo nabiera tempa: akty oskarżenia, aresztowania i egzekucje

Ten artykuł zawiera informacje o rzekomych aresztowaniach, trybunałach i egzekucjach, które miały miejsce podczas epidemii Covid. Nie możemy zweryfikować tych informacji na pewno, więc prosimy o przeprowadzenie własnych badań. Odkąd ta lista zaczęła krążyć w Internecie, wiele osób pytało:

Dlaczego wciąż widzimy tych ludzi w wystąpieniach publicznych i w mediach społecznościowych?

Wierzymy, że dotyczy to optyki. Gdyby ludzie dowiedzieli się o tym wszystkim naraz, byłoby to dla nich bardzo przykre. Nie krępuj się badać deep fake’ów, robotyki, sobowtórów i klonowania i sam zdecyduj.

Osuszanie bagien przez Donalda Trumpa wkrótce rozpocznie się na dobre, z politycznymi oszuściami w całym kraju ukrywającymi monitory na kostkach, pożarami domów próbującymi zniszczyć dowody w wielu domach wysoko postawionych ludzi, a Zatoka Guantanamo jest przygotowywana na napływ amerykańskich wysoko postawionych więźniów.

Istnieje wiele dowodów dla tych, którzy wiedzą, czego szukać. Naciesz oczy tymi wspaniałymi przykładami:

Jak donosi Fox w Phoenix, prezydent Trump wysłał Gwardię Narodową Arizony, aby pilnowała więźniów w Zatoce Guantanamo na Kubie. Dlaczego? Obecnie przebywa tam tylko 41 więźniów. Oczywiście, wkrótce w Gitmo będzie znacznie więcej więźniów, a ponieważ wysłano Gwardię Narodową, najprawdopodobniej będą to wysoko postawieni więźniowie.

NA CAŁYM ŚWIECIE DOSZŁO DO TYSIĘCY ARESZTOWAŃ. NIE SPOSÓB WYMIENIĆ ICH WSZYSTKICH

Aresztowania i egzekucje znanych osób 2022 zaktualizowane:

 • ANDREW McCABE ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY WYROK DOŻYWOCIA
 • BARACK OBAMA ARESZTOWANY I STRACONY
 • MICHELLE OBAMA (BIG MIKE) ARESZTOWANA I STRACONA
 • BILL GATES NIE ŻYJE
 • MELINDA GATES NIE ŻYJE
 • MIKE PENCE ARESZTOWANY I STRACONY
 • ANTHONY FAUCI ARESZTOWANY I ZWOLNIONY NA JAKIŚ CZAS, ABY POMÓC TRUMPOWI
 • HUMA ABEDINE ARESZTOWANA I STRACONA
 • JOHN BRENNAN ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY DOŻYWOCIE
 • GEORGE H.W. BUSH ARESZTOWANY I STRACONY
 • GEORGE W. BUSH ARESZTOWANY I STRACONY
 • LAURA BUSH ARESZTOWANA I STRACONA
 • BUSH ARESZTOWANY I STRACONY
 • DICK CHENEY ARESZTOWANY I STRACONY
 • JAMES BAKER ARESZTOWANY I STRACONY
 • JAMES CLAPPER ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY DOŻYWOCIE
 • HILLARY CLINTON ARESZTOWANA I STRACONA
 • BILL CLINTON ARESZTOWANY I STRACONY
 • JAMES COMEY ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY DOŻYWOCIE
 • DIANE FEINSTEIN ZESŁANA DO CHIN
 • ERIC HOLDER ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY DOŻYWOCIE
 • JOHN KERRY ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY DOŻYWOCIE
 • LORETTA LYNCH ARESZTOWANA I ODSIADUJĄCA DOŻYWOCIE
 • LISA PAGE ARESZTOWANA I ODSIADUJĄCA DOŻYWOCIE
 • TONY PODESTA ARESZTOWANY I STRACONY
 • JOHN PODESTA ARESZTOWANY I W GITMO
 • SAMANTHA POWERS ARESZTOWANA I ODSIADUJĄCA DOŻYWOCIE
 • HARRY REID ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY DOŻYWOCIE
 • SUSAN RICE ARESZTOWANA I ODSIADUJĄCA DOŻYWOCIE
 • DONALD RUMSFELD ARESZTOWANY I STRACONY
 • ADAM SCHIFF ARESZTOWANY I STRACONY
 • ERIC SCMIDT ARESZTOWANY I W GITMO
 • DEBBIE WASSERMAN-SHULTZ ARESZTOWANA I W GITMO
 • GEORGE SOROS ARESZTOWANY I STRACONY
 • MAXINE WATTERS ARESZTOWANA I W GITMO
 • SALLY YATES ARESZTOWANA I W GITMO
 • NANCY PELOSI ARESZTOWANA I W GITMO
 • CHUCK SCHUMER ARESZTOWANY I W GITMO
 • RUTH BADER GINSBURG ARESZTOWANA I STRACONA
 • PETER STRZOK ARESZTOWANY I W GITMO
 • ELIJA CUMMINGS ARESZTOWANY I STRACONY
 • JACINDA ADERN ARESZTOWANA I PRZETRZYMYWANA W ARESZCIE DOMOWYM
 • TOM HANKS ARESZTOWANY I STRACONY
 • RITA WILSON HANKS ARESZTOWANA I STRACONA
 • MADONNA ARESZTOWANA I STRACONA
 • LADY GAGA ARESZTOWANA I STRACONA
 • OPRAH WINFREY ARESZTOWANA I ARESZTOWANA W ARESZCIE DOMOWYM
 • ELLEN DEGENEROUS ARESZTOWANA I ARESZTOWANA W ARESZCIE DOMOWYM
 • STEPHEN SPIELBERG ARESZTOWANY I STRACONY
 • HARVEY WEINSTEIN ARESZTOWANY I OSADZONY W WIĘZIENIU
 • JEFFREY EPSTEIN ARESZTOWANY I ODSIADUJĄCY WYROK DOŻYWOCIA
 • PAPIEŻ FRANCISZEK ARESZTOWANY I STRACONY
 • WSZYSCY KARDYNAŁOWIE W WATYKANIE ARESZTOWANI I STRACENI
 • KRÓLOWA ELŻBIETA ARESZTOWANA I STRACONA
 • PHILLIP WINDSOR ARESZTOWANY I STRACONY
 • CHARLES WINDSOR ARESZTOWANY I STRACONY
 • JUSTIN TRUDEAU ARESZTOWANY I PRZEBYWAJĄCY W ARESZCIE DOMOWYM
 • SCOTT MORRISON ARESZTOWANY I OSADZONY W ARESZCIE DOMOWYM
 • HARRY WINDSOR ARESZTOWANY I STRACONY
 • MEGHAN MARKLE ARESZTOWANA I STRACONA
 • MERYL STREEP ARESZTOWANA I ARESZTOWANA W ARESZCIE DOMOWYM
 • ROBERT DE NIRO ARESZTOWANY I STRACONY
 • RICHARD GERE ARESZTOWANY I PRZEBYWAJĄCY W ARESZCIE DOMOWYM
 • JOE BIDEN ARESZTOWANY I STRACONY
 • HUNTER BIDEN ARESZTOWANY I STRACONY
 • JOHN MCCAIN ARESZTOWANY I STRACONY
 • ROY HORN Z SIGFREID I ROY ARESZTOWANI I STRACENI
 • TROY SNEED (PIOSENKARZ) ARESZTOWANY I STRACONY
 • FRED CHRZEŚNIAK (RAPER) ARESZTOWANY I STRACONY
 • JOEL ROGOSIN (PISARZ) ARESZTOWANY I STRACONY
 • MATTHEW SELIGMAN (MUZYK) ARESZTOWANY I STRACONY
 • CHARLES GREGORY ARESZTOWANY I STRACONY
 • HILARY HEATH ARESZTOWANA I STRACONA
 • HAL WILNER (PRODUCENT) ARESZTOWANY I STRACONY
 • JOHN PRINE (PIOSENKARZ) ARESZTOWANY I STRACONY
 • LEE FIERRO ARESZTOWANY I STRACONY
 • ADAM SCHLESINGER ARESZTOWANY I STRACONY
 • JOE DIFFIE ARESZTOWANY I STRACONY
 • Mitt Romney aresztowany i w gitmo
 • Britney Spears ARESZTOWANA ODSIADKA DOŻYWOCIA
 • Christina Aguilera ARESZTOWANA ODSIADUJĄCA DOŻYWOCIE
 • Miley Cyrus ARESZTOWANA ODSIADUJE DOŻYWOCIE
 • Bette Midler ARESZTOWANA ODSIADUJĄCA DOŻYWOCIE
 • Robert Downey Jr. ARESZTOWANY I STRACONY
 • Dwayne Johnson (skała) ARESZTOWANY I STRACONY
 • George Clooney aresztowany i stracony
 • Adam Sandler ARESZTOWANY I STRACONY
 • Nicolas Cage aresztowany i stracony
 • Kevin Spacey aresztowany i stracony
 • Charlie Sheen ARESZTOWANY I STRACONY
 • Ashton Kutcher ARESZTOWANY ODSIADUJĄCY DOŻYWOCIE
 • Kyriakos Mitsotakis PREMIER GRECJA ARESZTOWANY TRYBUNAŁ OCZEKUJĄCY
 • Panagiotis Pikrammenos WICEPREMIER ARESZTOWANY TRYBUNAŁ OCZEKUJĄCY
 • Celine Dion ARESZTOWANA I STRACONA
 • Don Lemon ARESZTOWANY TRYBUNAŁ OCZEKUJĄCY
 • Chris Quomo ARESZTOWANY TRYBUNAŁ OCZEKUJĄCY
 • Elizabeth Warren ARESZTOWANY TRYBUNAŁ OCZEKUJĄCY
 • Kamala Harris ARESZTOWANA OCZEKUJĄCA TRYBUNAŁ
 • Nydia Velázquez ARESZTOWANY TRYBUNAŁ OCZEKUJĄCY
 • Ilhan Omar ARESZTOWANY TRYBUNAŁ OCZEKUJĄCY
 • Alexandria Ocasio-Cortez ARESZTOWANY TRYBUNAŁ OCZEKUJĄCY
 • Rashida Tlaib ARESZTOWANY TRYBUNAŁ OCZEKUJĄCY
 • Quentin Tarantino aresztowany i stracony
 • Michael Moore aresztowany i stracony
 • Jerry Nadler ARESZTOWANY I W GITMO
 • BERNIE SANDERS ARESZTOWANY I W GITMO
 • BORIS JOHNSON ARESZTOWANY I STRACONY
 • JIMMY KIMMEL ARESZTOWANY PRZEZ TRYBUNAŁ OCZEKUJĄCYCH
 • ALEC BALDWIN ARESZTOWANY I STRACONY
 • WILLIAM BALDWIN ARESZTOWANY I STRACONY
 • JACK NICHOLSON ARESZTOWANY I STRACONY
 • JOHNNY DEPP ARESZTOWANY I STRACONY
 • WILL SMITH ARESZTOWANY I STRACONY
 • BRUCE WILLIS ARESZTOWANY I STRACONY
 • DEMI MOORE ARESZTOWANA I STRACONA
 • MARTIN SCORSESE ARESZTOWANY I STRACONY
 • Król Norwegii Harald V aresztowany i stracony
 • Królowa Norwegii Sonja aresztowana i stracona
 • Erna Solberg, premier Norwegii, aresztowana i osadzona w więzieniu
 • Stefan Löfven PREMIER SZWECJI ARESZTOWANY I STRACONY
 • Karol XVI Gustaw KRÓL SZWECJI ARESZTOWANY I STRACONY
 • Silvia Renate Sommerlath GUSTAW KRÓLOWA SZWECJI ARESZTOWANA I STRACONA
 • ANGELA MERKEL CHANCLOR Z NIEMIEC ARESZTOWANA I STRACONA
 • Frank-Walter Steinmeier PREZYDENT NIEMIEC ARESZTOWANY I STRACONY
 • Sauli Niinistö PREZYDENT FINLANDII ARESZTOWANY I OCZEKUJĄCY TRYBUNAŁ
 • Sanna Marin, premier Finlandii, aresztowana i oczekująca na trybunał
 • Emmanuel Macron PREZ, FRANCJA ARESZTOWANY I STRACONY
 • Édouard Philippe PREMIER FRANCJI ARESZTOWANY I STRACONY
 • JOHN BOLTON, DORADCA DS. BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO, ARESZTOWANY I OCZEKUJĄCY TRYBUNAŁ
 • Ghislaine Maxwell ARESZTOWANA I ODSIADUJĄCA DOŻYWOCIE
 • Steve Bing ZAMORDOWANY
 • Marina Abramović ARESZTOWANA I STRACONA
 • François Legault, premier Quebecu, aresztowany i przebywający w areszcie domowym
 • Recep Tayyip Erdo?an Pres z Turcji aresztowany i stracony
 • Keanu Reeves aresztowany i stracony
 • Justin Bieber aresztowany i stracony
 • John Travolta aresztowany i stracony
 • Tom Cruise aresztowany i stracony
 • John Huntsman, były ambasador w Chinach
 • Anderson Cooper aresztowany i stracony
 • Ben Affleck aresztowany i stracony
 • Beyoncé aresztowana i stracona
 • Bill Murray aresztowany i stracony
 • Courtney Love ARESZTOWANA I STRACONA
 • Gwen Stefani ARESZTOWANA I STRACONA
 • James Franco aresztowany i stracony
 • James Gunn aresztowany i stracony
 • Jim Carrey aresztowany i stracony
 • John Cusack aresztowany i stracony
 • John Legend aresztowany i stracony
 • Katy Perry aresztowana i stracona
 • Lynn Forester De Rothschild ARESZTOWANA I STRACONA
 • Naomi Campbell aresztowana i stracona
 • Farrell Williams aresztowany i stracony
 • Seth Green ARESZTOWANY I STRACONY
 • Shawn Carter Jay-Z ARESZTOWANY I STRACONY
 • Stephen Tyler aresztowany i stracony
 • Will Ferrell aresztowany i stracony
 • Woody Allen aresztowany i stracony
 • John Davison “Jay” Rockefeller IV ARESZTOWANY I STRACONY
 • Sadiq Khan aresztowany i stracony
 • Matt Hancock aresztowany i stracony
 • Tony Blair aresztowany i stracony
 • Richard Branson ARESZTOWANY I STRACONY
 • Leo Eric Varadkar, premier Irlandii, aresztowany i stracony
 • David Cameran Były premier Wielkiej Brytanii aresztowany i stracony
 • Prif Weinidog Cymru Walia PREMIER ARESZTOWANY I STRACONY
 • Jordana Brewster ARESZTOWANA I STRACONA
 • Sandra Bullock ARESZTOWANA I STRACONA
 • Helen Hunt ARESZTOWANA I STRACONA
 • Calista Flockhart aresztowana i stracona
 • Vin Diesel aresztowany i stracony
 • Mathew Perry aresztowany i stracony
 • Barbra Streisand ARESZTOWANA I STRACONA
 • Brad Pitt aresztowany i stracony
 • Angelina Jolie ARESZTOWANA I STRACONA
 • Billy Bob Thornton aresztowany i stracony
 • Christopher Bridges aresztowany i stracony
 • Gal Gadot aresztowana i stracona
 • David Schwimmer aresztowany i stracony
 • Mathew Leblanc aresztowany i stracony
 • Lisa Kudrow ARESZTOWANA I STRACONA
 • Leonard Goldberg Producent: ARESZTOWANY I STRACONY
 • Wszystkie tantiemy zostały usunięte, aresztowane lub stracone na całym świecie

Wszyscy premierzy zostali usunięci, aresztowani lub straceni na całym świecie, z wyjątkiem Polski

200 000 federalnych aktów oskarżenia w sprawie bagien – lista jest zdumiewająca!

– Demokratyczny Reprezentant Stanu Illinois, Keith Farnham. Podał się do dymisji i został oskarżony o posiadanie pornografii dziecięcej oraz o chwalenie się na stronie internetowej molestowaniem seksualnym 6-letniej dziewczynki.

– Rzecznik Partii Demokratycznej w Arkansas, Harold Moody, Jr. został oskarżony o rozpowszechnianie i posiadanie pornografii dziecięcej.

– Demokratyczny członek Rady Komisarzy Radnor Township, Philip Ahr. Zrezygnował ze stanowiska po tym, jak został oskarżony o posiadanie pornografii dziecięcej i wykorzystywanie dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

– Działacz Partii Demokratycznej i organizator BLM, Charles Wade, został aresztowany i oskarżony o handel ludźmi i prostytucję nieletnich.

– Demokratyczny adwokat i aktywista z Teksasu, Mark Benavides, został oskarżony o uprawianie seksu z nieletnią, nakłanianie dziecka poniżej 18 roku życia do seksu i zmuszanie do prostytucji co najmniej dziewięciu legalnych klientów oraz posiadanie pornografii dziecięcej. Został uznany za winnego sześciu zarzutów handlu ludźmi w celach seksualnych.

– Demokratyczny delegat z Wirginii, Joe Morrissey, został oskarżony o związek z 17-letnią dziewczyną i został oskarżony o nadzorowanie nieobyczajnych swobód z nieletnim, elektroniczne nagabywanie nieletnich, posiadanie pornografii dziecięcej i rozpowszechnianie pornografii dziecięcej.

Demokratyczny kongresmen z Massachusetts, Gerry Studds, został ocenzurowany przez Izbę Reprezentantów po tym, jak przyznał się do niewłaściwego związku z 17-letnią Page.

Demokratyczny były burmistrz Stillwater w stanie Nowy Jork, Rick Nelson, został uznany za winnego pięciu zarzutów posiadania pornografii dziecięcej dla dzieci poniżej 16 roku życia.

– Demokratyczny były burmistrz Clayton w stanie Nowy Jork, Dale Kenyon, został oskarżony o akty seksualne wobec nastolatka.

– Były burmistrz Hubbard w stanie Ohio, Richard Keenan, został skazany na dożywocie za gwałt na 4-letniej dziewczynce.

– Były demokratyczny burmistrz Winston w stanie Oregon, Kenneth Barrett, został aresztowany za zorganizowanie spotkania w celu uprawiania seksu z 14-letnią dziewczynką, która okazała się policjantką.

– Demokratyczny były burmistrz Randolph w stanie Nebraska, Dwayne L. Schutt, został aresztowany i oskarżony o cztery przypadki napaści seksualnej trzeciego stopnia na dziecko i jeden przypadek umyślnego znęcania się nad dzieckiem.

– Były demokratyczny burmistrz Dawson w stanie Georgia, Christopher Wright, został oskarżony o molestowanie dzieci, sodomię, gwałt, molestowanie dzieci i gwałt na 11-letnim chłopcu i 12-letniej dziewczynce.

– Były demokratyczny burmistrz Stockton w Kalifornii, Anthony Silva, został oskarżony o dostarczanie alkoholu młodym dorosłym podczas gry w rozbieranego pokera, w której uczestniczył 16-letni chłopiec na obozie dla ubogich dzieci prowadzonym przez burmistrza.

– Były burmistrz Millbrook w stanie Nowy Jork, Donald Briggs, został aresztowany i oskarżony o niewłaściwy kontakt seksualny z osobą poniżej 17 roku życia.

Lider Partii Demokratycznej w hrabstwie Victoria w Teksasie, Stephen Jabbour, przyznał się do posiadania i otrzymania ponad pół miliona zdjęć z pornografią dziecięcą.

– Działacz Partii Demokratycznej i fundraiser, Terrence Bean, został aresztowany pod zarzutem sodomii i wykorzystywania seksualnego w sprawie dotyczącej 15-letniego chłopca, a gdy domniemana ofiara odmówiła składania zeznań, a sędzia oddalił sprawę.

– Przewodniczący Partii Demokratycznej w hrabstwie Davidson w stanie Tennessee, Rodney Mullin, podał się do dymisji w związku z zarzutami o pornografię dziecięcą.

– Działacz Partii Demokratycznej, Andrew Douglas Reed, przyznał się do wielokrotnego wykorzystywania seksualnego drugiego stopnia nieletniego w celu produkcji pornografii dziecięcej.

Demokratyczny urzędnik z Terre Haute w stanie Indiana, David Roberts, został skazany na więzienie federalne za produkcję i posiadanie pornografii dziecięcej, w tym umieszczanie ukrytych kamer w sypialniach i łazienkach w domu, który dzielił z dwiema nieletnimi ofiarami.

Demokratyczny kongresmen z Kalifornii, Tony Cárdenas, został pozwany w hrabstwie Los Angeles za rzekome wykorzystanie seksualne 16-letniej dziewczyny.

– Demokratyczny doradca senator Barbary Boxer, Jeff Rosato, przyznał się do zarzutów handlu pornografią dziecięcą.

Demokratyczny reprezentant stanu Alaska, Dean Westlake, zrezygnował ze swojego mandatu po tym, jak media opublikowały raport, w którym zarzuca mu się, że spłodził dziecko z 16-letnią dziewczyną, gdy miał 28 lat.

– Demokratyczny członek Zgromadzenia Stanowego New Jersey, Neil Cohen, został skazany za posiadanie i rozpowszechnianie pornografii dziecięcej.

– Republikanin Tim Nolan, szef kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa w Kentucky, przyznał się do handlu dziećmi w celach seksualnych i 11 lutego 2018 r. został skazany na 20 lat więzienia.

Republikański senator stanowy Ralph Shortey został oskarżony o cztery przypadki handlu ludźmi i pornografii dziecięcej. W listopadzie 2017 r. przyznał się do jednego zarzutu handlu dziećmi w celach seksualnych w zamian za wycofanie pozostałych zarzutów.

– Republikański działacz antyaborcyjny Howard Scott Heldreth jest skazanym gwałcicielem dzieci na Florydzie.

– Republikański komisarz hrabstwa David Swartz przyznał się do molestowania dwóch dziewczynek poniżej 11 roku życia i został skazany na 8 lat więzienia.

– Republikański sędzia Mark Pazuhanich nie przyznał się do pieszczot 10-letniej dziewczynki i został skazany na 10 lat więzienia w zawieszeniu.

Republikański działacz antyaborcyjny Nicholas Morency przyznał się do posiadania pornografii dziecięcej na swoim komputerze i wyznaczenia nagrody każdemu, kto zamorduje lekarza dokonującego aborcji.

Republikański ustawodawca Edison Misla Aldarondo został skazany na 10 lat więzienia za zgwałcenie swojej córki w wieku od 9 do 17 lat.

Republikański burmistrz Philip Giordano odsiaduje wyrok 37 lat więzienia federalnego za wykorzystywanie seksualne 8- i 10-letnich dziewczynek.

– Republikański konsultant kampanii Tom Shortridge został skazany na trzy lata w zawieszeniu za zrobienie nagich zdjęć 15-letniej dziewczynie.

– Republikański senator Strom Thurmond, znany rasista, uprawiał seks z 15-letnią czarną dziewczyną, co spowodowało urodzenie dziecka.

Republikański pastor Mike Hintz, którego George W. Bush pochwalił podczas kampanii prezydenckiej w 2004 roku, oddał się w ręce policji po tym, jak przyznał się do romansu seksualnego z nieletnią kobietą.

Republikański ustawodawca Peter Dibble nie przyznał się do niewłaściwego związku z 13-letnią dziewczynką.

– Republikański kongresman Donald “Buz” Lukens został uznany za winnego uprawiania seksu z nieletnią kobietą i skazany na miesiąc więzienia.

– Republikański fundraiser Richard A. Delgaudio został uznany za winnego zarzutów o pornografię dziecięcą i zapłacenie dwóm nastolatkom za pozowanie do zdjęć seksualnych.

– Republikański aktywista Mark A. Grethen skazany za sześć przestępstw seksualnych z udziałem dzieci.

– Republikański aktywista Randal David Ankeney przyznał się do usiłowania napaści seksualnej na dziecko.

– Republikański kongresman Dan Crane uprawiał seks z nieletnią kobietą pracującą jako strona Kongresu.

– Republikański aktywista i lider Koalicji Chrześcijańskiej Beverly Russell przyznał się do kazirodczego związku ze swoją pasierbicą.

Republikański kongresmen i działacz antygejowski Robert Bauman został oskarżony o uprawianie seksu z 16-letnim chłopcem, którego poderwał w gejowskim barze.

– Przewodniczący Komitetu Republikańskiego Jeffrey Patti został aresztowany za rozpowszechnianie klipu wideo przedstawiającego gwałt na 5-letniej dziewczynce.

– Republikański aktywista Marty Glickman (znany również jako “Republikański Marty”) został aresztowany przez policję na Florydzie pod czterema zarzutami nielegalnej aktywności seksualnej z nieletnią dziewczyną i jednym zarzutem dostarczenia narkotyku LSD.

– Republikański doradca legislacyjny Howard L. Brooks został oskarżony o molestowanie 12-letniego chłopca i posiadanie pornografii dziecięcej.

– Republikański kandydat do Senatu John Hathaway został oskarżony o uprawianie seksu ze swoją 12-letnią opiekunką i wycofał swoją kandydaturę po tym, jak zarzuty zostały zgłoszone w mediach.

UWAGA: Obejrzenie poniższego filmu da ci dostęp do wiedzy, o której rząd NIE chce, abyś wiedział

Republikański kaznodzieja Stephen White, który domagał się powrotu do tradycyjnych wartości, został skazany na karę więzienia po tym, jak zaoferował 14-letniemu chłopcu 20 dolarów za zgodę na uprawianie z nim seksu oralnego.

– Republikański gospodarz talk-show Jon Matthews przyznał się do obnażania swoich genitaliów 11-letniej dziewczynce. Republikański aktywista antygejowski Earl “Butch” Kimmerling został skazany na 40 lat więzienia za molestowanie 8-letniej dziewczynki po tym, jak próbował powstrzymać parę gejów przed jej adopcją.

Lider Partii Republikańskiej Paul Ingram przyznał się do sześciu zarzutów gwałtu na swoich córkach i odsiedział 14 lat w więzieniu federalnym.

– Republikański urzędnik komisji wyborczej Kevin Coan został skazany na dwa lata w zawieszeniu za nakłanianie 14-letniej dziewczynki do seksu przez Internet.

– Republikański polityk Andrew Buhr został oskarżony o dwa przypadki sodomii pierwszego stopnia z 13-letnim chłopcem.

– Republikański polityk Keith Westmoreland został aresztowany pod siedmioma zarzutami lubieżnego i lubieżnego obnażania się dziewcząt poniżej 16 roku życia (tj. obnażania się przed dziećmi).

– Republikański działacz antyaborcyjny John Allen Burt został oskarżony o niewłaściwe zachowanie seksualne z udziałem 15-letniej dziewczyny.

– Republikańska radna hrabstwa Keola Childs przyznała się do molestowania dziecka płci męskiej.

– Republikański aktywista John Butler został oskarżony o napaść seksualną na nastolatkę. Kandydat Republikanów Richard Gardner przyznał się do molestowania swoich dwóch córek.

– Republikański radny i były żołnierz piechoty morskiej Jack W. Gardner został skazany za molestowanie 13-letniej dziewczynki.

– Republikański komisarz hrabstwa Merrill Robert Barter przyznał się do bezprawnego kontaktu seksualnego i napaści na nastoletniego chłopca.

Republikański radny miejski Fred C. Smeltzer Jr. nie przyznał się do gwałtu na 15-letniej dziewczynie i odsiedział 6 miesięcy w więzieniu.

Republikański aktywista Parker J. Bena przyznał się do posiadania pornografii dziecięcej na swoim domowym komputerze i został skazany na 30 miesięcy więzienia federalnego oraz grzywnę w wysokości 18 000 dolarów.

– Republikański urzędnik komisji ds. zwolnień warunkowych i były reprezentant stanu Kolorado, Larry Jack Schwarz, został zwolniony po tym, jak znaleziono w jego posiadaniu pornografię dziecięcą.

Republikański strateg i absolwent Citadel Military College, Robin Vanderwall, został skazany w Wirginii za pięć zarzutów nakłaniania chłopców i dziewcząt do seksu przez Internet.

Republikański radny miejski Mark Harris, który jest opisywany jako “dobry wojskowy” i “chodzący do kościoła”, został skazany za wielokrotne uprawianie seksu z 11-letnią dziewczynką na 12 lat więzienia.

– Republikański biznesmen Jon Grunseth wycofał swoją kandydaturę na gubernatora Minnesoty po tym, jak pojawiły się zarzuty, że poszedł pływać nago z czterema nieletnimi dziewczynami, w tym z córką.

– Republikański dyrektor “Federacji Młodych Republikanów” Nicholas Elizondo molestował swoją 6-letnią córkę i został skazany na sześć lat więzienia.

– Republikański dobroczyńca konserwatywnych grup chrześcijańskich, Richard A. Dasen Sr., został oskarżony o gwałt za rzekome zapłacenie 15-letniej dziewczynie za seks. 62-letni Dasen, który jest żonaty, ma dorosłe dzieci i kilkoro wnucząt, rzekomo powiedział policji, że w ciągu ostatniej dekady zapłacił ponad milion dolarów za seks z dużą liczbą młodych kobiet.

– Demokratyczny darczyńca i miliarder, Jeffrey Epstein, prowadził dom publiczny zajmujący się seksem dziecięcym dla nieletnich i został skazany za nagabywanie nieletnich dziewcząt do prostytucji.

– Demokratyczny kongresmen z Nowego Jorku, Anthony Weiner, przyznał się do przekazywania nieprzyzwoitych materiałów nieletniemu w ramach ugody za seks i wysyłanie wiadomości prywatnych na Twitterze do nieletnich dziewcząt w wieku 15 lat.

– Demokratyczny darczyńca, aktywista i hollywoodzki producent Harvey Weinstein jest ścigany karnie i pozywany cywilnie za lata wykorzystywania seksualnego (co było dobrze znane w Hollywood jako “tajemnica”), w tym czynności seksualne nieletnich z aspirującymi aktorkami.

– Działaczka Partii Demokratycznej i orędowniczka #metoo, Asia Argento, zawarła ugodę w sprawie o molestowanie seksualne wynikające z czynności seksualnych z nieletnim aktorem.

– Demokratyczny burmistrz Racine w stanie Wisconsin, Gary Becker, został skazany za usiłowanie uwiedzenia dziecka, pornografię dziecięcą i inne przestępstwa seksualne wobec dzieci.

– Demokratyczny burmistrz Seattle Ed Murray podał się do dymisji po tym, jak wysunięto przeciwko niemu wiele oskarżeń o wykorzystywanie seksualne dzieci, w tym przez członków rodziny.

– Działacz Partii Demokratycznej i pomocnik burmistrza Nowego Jorku De Blasio, Jacob Schwartz został aresztowany za posiadanie 3,000+ zdjęć z pornografią dziecięcą.

– Działacz Partii Demokratycznej i aktor Russell Simmons został pozwany na podstawie zarzutu napaści seksualnej, w której zmuszał nieletnią modelkę do seksu.

– Demokratyczny gubernator Oregonu, Neil Goldschmidt, po tym, jak został przyłapany przez gazetę, publicznie przyznał się do relacji seksualnej z 13-letnią dziewczynką po upływie okresu przedawnienia zarzutów o gwałt.

– Demokratyczny kongresman z Illinois, Mel Reynolds, zrezygnował z członkostwa w Kongresie po tym, jak został skazany za gwałt na 16-letniej wolontariuszce kampanii.

Demokratyczny kongresmen z Nowego Jorku, Fred Richmond, został aresztowany w Waszyngtonie za nakłanianie do seksu 16-letniego chłopca.

– Działacz Partii Demokratycznej, darczyńca i reżyser Roman Polański uciekł z kraju po tym, jak przyznał się do gwałtu na 13-letniej dziewczynce.

– Demokraci i hollywoodzcy aktorzy do dziś go bronią, m.in. Whoopi Goldberg, Martin Scorcese, Woody Allen, David Lynch, Wim Wenders, Pedro Almodovar, Tilda Swinton i Monica Bellucci.

– Demokratyczny senator stanowy z Alaski, George Jacko, został uznany za winnego molestowania seksualnego nieletniej osoby ustawodawczej.

– Demokratyczny kandydat na reprezentanta stanu Kolorado, Andrew Myers, został skazany za posiadanie pornografii dziecięcej i nakłanianie dzieci.

Demokratyczny kongresman z Illinois, Gus Savage, został objęty dochodzeniem przez kontrolowaną przez Demokratów Komisję ds. Etyki Izby Reprezentantów za próbę gwałtu na nieletniej wolontariuszce Korpusu Pokoju w Zairze. Komitet doszedł do wniosku, że chociaż doszło do tych wydarzeń, jego przeprosiny były wystarczające i nie podjął żadnych dalszych działań.

– Działacz Partii Demokratycznej, darczyńca i rzecznik prasowy Subway, Jared Fogle, został skazany za rozpowszechnianie i otrzymywanie pornografii dziecięcej oraz podróżowanie w celu angażowania się w nielegalne zachowania seksualne z nieletnimi.

– Demokratyczny urzędnik Departamentu Stanu, Carl Carey, podlegający Departamentowi Stanu Hillary Clinton, został aresztowany pod dziesięcioma zarzutami posiadania pornografii dziecięcej.

Demokratyczny zastępca prokuratora generalnego stanu Maine, James Cameron, został skazany na nieco ponad 15 lat więzienia federalnego za siedem zarzutów posiadania, otrzymywania i przesyłania pornografii dziecięcej.

– Demokratyczny urzędnik Departamentu Stanu, Daniel Rosen, z Departamentu Stanu Hillary Clinton, został aresztowany i oskarżony o rzekome nakłanianie do seksu nieletniej przez Internet.

Demokratyczny urzędnik Departamentu Stanu, James Cafferty, przyznał się do jednego zarzutu przewożenia pornografii dziecięcej.

– Demokratyczny prezenter radiowy, Bernie Ward, przyznał się do jednego zarzutu wysyłania pornografii dziecięcej przez Internet. Demokratyczny zastępca prokuratora generalnego z Kalifornii, Raymond Liddy, został aresztowany za posiadanie pornografii dziecięcej.

– To tylko kilka z wielu tysięcy demonicznych, złych pedofilów i handlarzy seksem, którzy zostali postawieni w stan oskarżenia. A jeszcze więcej w przyszłości. Spodziewaj się masowych aresztowań, jeśli jeszcze się nie rozpoczęły. Możemy jedynie modlić się o położenie kresu tej nikczemnej, złej pladze poprzez wystawienie jej na światło dzienne.

Demokraci są problemem, są przestępcami. Niektórzy są już aresztowani. To, co widzisz, to podwójne. Akta sądowe wymieniają wszystkich, którzy zostali aresztowani i straceni. Fakty, nie kłamstwa.

Lista aresztowań i egzekucji znanych osób powinna zostać upubliczniona na początku 2022 roku. Jeśli masz inne informacje na temat aresztowań i egzekucji znanych osób 2021, podziel się nimi w komentarzach poniżej.

W jaki sposób Melania Trump pozostaje piękna? Wszystkie sekrety urody Pierwszej Damy UJAWNIONE!
Lista znanych ludzi aresztowanych i straconych “Film” – rozmontowywanie agentów i sobowtórów Władzy Realnej: Kimmela, Oprah, Bidena i innych…
 • Odsłanianie ukrytej prawdy: akty oskarżenia, aresztowania i egzekucje – rozszyfrowywanie rzeczywistości kryjącej się za iluzją
 • Odblokowanie Enigmy: Najnowszy apel agentów władzy realnej i ich sobowtórów

W świecie owianym tajemnicą i okrytym oszustwem toczy się nieustanna walka między siłami światła a cieniami manipulacji. Dla tych, którzy mają oczy szeroko otwarte, rozgrywający się dramat naszych czasów przypomina wielką produkcję filmową, trafnie nazwaną “Film”, w której bohaterowie nie są zwykłymi aktorami, ale graczami na globalnej scenie. Dzisiaj przedstawiamy zaktualizowaną listę tych, którzy stanęli w obliczu gniewu sprawiedliwości, tych, których spotkał upadek i tych, którzy nadal pociągają za sznurki z cienia. Przygotujcie się, bo to exposé da wam wizję 20/20, abyście mogli odróżnić rzeczywistość od iluzorycznego Matrixa, który nas otacza.

Rzut oka na “Film” – Przeczytaj cały artykuł tutaj: https://amg-news.com/list-of-indictments-arrests-and-executions-dismantling-the-deep-state-operatives-and-doubles

DLA LEWYCH MANIAKÓW:

1) Departament Sprawiedliwości USA ma nowego szeryfa, a morderstwa i kradzieże popełnione na ranczach w Nevadzie i południowym Oregonie są obecnie badane.

Módlcie się, aby winni kradzieży i morderstwa albo okazali skruchę, albo zostali natychmiast zneutralizowani.

Wreszcie – między Afganistanem a Pakistanem budowany jest ogromny płot, ale nie widzimy żadnych lewicowców buntujących się z tego powodu.

Wygląda na to, że Afganistan posiada ogromne ilości ropy naftowej i bogactw mineralnych, które siły amerykańskie próbują wydobyć od ponad 15 lat, ale miejscowi odmawiają zniszczenia własnej ziemi dla krótkoterminowych zysków.

Jedynymi czynnymi kopalniami są chińskie kopalnie litu i amerykańskie farmy opium, które wkrótce mogą się skończyć.

Życzymy wszystkim szczęśliwego Nowego Roku, ponieważ będzie to bardzo ciekawy rok.

Obóz przetrzymywania w Zatoce Guantanamo: aresztowania, akty oskarżenia i egzekucje tysięcy nowych byłych więźniów z elity – oficjalne dokumenty

Zanim zaczniemy, zrozummy najpierw, że przed Trumpem POTUS GITMO (Guantanamo Bay Detention Camp) był ułamkiem tego, co jest teraz. Wyraźnie potwierdzają to poniższe wizualizacje, identyfikujące znaczną ekspansję dla tego, co ma być dziesiątkami tysięcy nowych byłych elitarnych więźniów.

Cóż, przynajmniej ci, którzy nie zostali straceni przez trybunał wojskowy. Teraz, jeśli nie jesteście świadomi tych aktów oskarżenia, o których mówię, ma to sens, ponieważ są one nadal zapieczętowane i nie są jeszcze publicznie znane. Pozwólcie, że was oświecę. Odpowiadają one około 222 000 zapieczętowanym aktom oskarżenia i odnoszą się do najbardziej niepokojących i skorumpowanych zbrodni przeciwko ludzkości.

Obejmują one handel ludźmi, handel organami, handel dziećmi w celach seksualnych, niewolnictwo, zdradę, terroryzm, oszustwa, niewłaściwe wykorzystanie sztucznej inteligencji, ludobójstwo, pranie mózgu, zniesławienie, zagrożenie 5G, dyskryminację religijną, wprowadzanie w błąd, cenzurę, naruszanie prywatności i zapobieganie ratowaniu ludzkości przed zagrożeniem biotechnologicznym.

Poniżej znajduje się powiązany i potwierdzony pozew złożony przez Cyprus A. Parsa, The AI Organization vs. Google et al. w dniu 26 lutego 2020 r.

[1] Pełny pozew – Cyprus A. Parsa, The AI Organization vs. Google et al.

Podobnie, na stronie internetowej Międzynarodowego Trybunału Praw Człowieka opublikowano liczne dokumenty dotyczące naruszeń wszystkich 30 artykułów Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka (UDHR), w tym zbrodni wojennych popełnionych w celu popełnienia masowego ludobójstwa z udziałem ANTIFA, CDC, Fauci, Fundacji Gatesa, Narodowej Gildii Prawników, Krajowego Stowarzyszenia Gubernatorów, Rodziny Rothschildów i WHO.

[2] Pełny dokument – Międzynarodowy Trybunał Praw Człowieka przeciwko Gatesowi i in.

[3] Pełny dokument – Międzynarodowy Trybunał Praw Człowieka kontra Rodzina Rothschildów

[4] Pełny dokument – Międzynarodowy Trybunał Praw Człowieka przeciwko ANTIFA i in.

Wiele z tych elit głębokiego państwa zostało ostrzeżonych o zbliżających się aresztowaniach za pośrednictwem tajnych kopert rozdawanych na pogrzebie George’a H.W. Busha. Poniższy film i zdjęcie pokażą Ci kilka osób, którym doręczono list i co dokładnie zawierał list.

Zasadniczo, George H.W. Bush przyznał się do wszystkiego w swoim trybunale praw człowieka (sfilmowanym analogowo), w co poważnie zamieszanych było wiele marionetek głębokiego państwa.

Wiele z tych zaangażowanych elit wykorzystuje COVID-19 jako przykrywkę dla swoich zbrodni przeciwko ludzkości, używając zakodowanej komunikacji, aby informować się nawzajem o swojej sytuacji prawnej. Poniższe zdjęcia dają nam świetny podział ich komunikacji.

Wielu z tych zaangażowanych elit jest obecnie wyposażonych w monitor kostki lub mikroczip. Często udają kontuzję nogi, aby uzyskać duży gips/ortezę nad monitorem, aby łatwo go ukryć. Poniżej widzimy Ellen DeGeneres z włączonym monitorem SMART.

Również: Seks taśma z dziećmi Hillary jest gorsza, niż możesz sobie wyobrazić | SYNDYKAT SZATANA

Na przykład Justin Trudeau przez jakiś czas sam miał monitor kostki, dopóki rzekomo nie miał wszczepionego mikroczipu, jak wyjaśniono poniżej w poniższej notatce Annie, urzędnika rządu kanadyjskiego.

Podczas gdy klon/sobowtór Joe Biden tak rażąco pokazuje, jak nie złamana jest jego stopa, zaledwie kilka dni po tym, jak rzekomo ją złamał. Tak wyraźnie ukrywa monitor na kostce, a to sprawia, że jest to po prostu niezaprzeczalne. Najwyraźniej całkowicie skapitulował przed planem i po prostu odgrywa swoją rolę, być może nawet aktora w białym kapeluszu.

Od 11 czerwca w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się zdjęcia list z nazwiskami elit, które krążyły w grupach i czatach grupowych. Wydaje się, że identyfikują, kto jest obecnie w areszcie domowym, w więzieniu, oczekuje na trybunał, w GITMO lub został już stracony.

Istnieje wiele wersji list i wydaje się, że nazwy w pewnym stopniu się pokrywają, co pomaga potwierdzić ich ważność:

Następujące 50 politycznie zaangażowanych elit zostało oskarżonych o dowolną kombinację następujących naruszeń Tytułu 18 Kodeksu Stanów Zjednoczonych, w tym:

18 Kodeks Stanów Zjednoczonych § 2381 – Zdrada

18 U.S. Code § 2382 – Sprzeniewierzenie zdrady

18 Kodeks Stanów Zjednoczonych § 2383 – Bunt lub powstanie

18 U.S. Code § 2384 – Spisek wywrotowy

18 Kodeks Stanów Zjednoczonych § 2385 – Popieranie obalenia rządu

Te aresztowania, egzekucje i trybunały rozpoczęły się już w 2017 r. podczas prezydentury Trumpa i trwają do dziś, ponieważ wiele aktów oskarżenia nie zostało jeszcze odpieczętowanych. Poniższe diagramy starają się zrozumieć “plan”, “show”, “film” lub “scenariusz”, który cały świat obserwuje, gdy kabała głębokiego państwa jest sprowadzana za kulisy.

Wiele elit, które już zostały aresztowane lub stracone, wraz z tymi, którzy nie mieli jeszcze trybunału wojskowego, nadal będzie popełniać samobójstwa lub umierać tajemniczą śmiercią. W ten sposób klony/sobowtóry w białych kapeluszach, zastępujące oskarżone elity, wyjdą z filmu, który wszyscy oglądamy.

Fałszywe media informacyjne mogą nawet oznaczyć wiele z tych zgonów Rommla jako COVID-19, aby przeforsować swoją narrację na śpiących masach, aby utrzymać jak najwięcej sianych strachów. Elity te starają się zachować swój publiczny wizerunek i spuściznę w nienaruszonym stanie i zawierają zakulisowe interesy. Zbrodnie, które popełnili, są albo zdradą, albo zbrodniami przeciwko ludzkości, które i tak równają się wyrokowi śmierci.

Uważa się, że Operacja Warp Speed, wojskowa operacja dostarczania szczepionek, potajemnie ujawnia te akty oskarżenia w celu masowych aresztowań za pośrednictwem wojska za zbrodnie przeciwko ludzkości, zdradę i inne poważne przestępstwa (wojsko jest lekarstwem). Widzieliśmy wiele transmitowanych na żywo zastrzyków szczepionek (z których wiele wydaje się używać igieł rekwizytów do fałszywych zastrzyków) do niektórych dobrze znanych zdradzieckich lub pedofilskich osób.

Teraz kluczową kwestią, którą należy przesadzić na poniższym obrazku, jest to, że wszystkie flagi są pomarszczone, co jest komutem dla zdrajcy/zdrady. Czy to możliwe, że te szczepionki są w rzeczywistości śmiertelnymi zastrzykami? Czy właśnie byliśmy świadkami wycofywania aktorów/klonów/sobowtórów z filmu?

Poniższe filmy pomogą ci zrozumieć, w jaki sposób Trump był w stanie wykorzystać dowody na handel adrenochromem i dziećmi we wszystkich krajach na całym świecie, aby skłonić je do kapitulacji przed planem. Obejmuje to członków rodziny królewskiej, premierów, prezydentów, Watykan i wszystkie banki centralne kontrolowane przez Rotszyldów.

Zasadniczo wyjaśnia to, dlaczego Trump jest obecnie najbogatszym człowiekiem na świecie z największą armią na świecie, ponieważ wszystkie kraje, które zgodziły się skapitulować przed żądaniami Trumpa, teraz wykonują każde jego polecenie.

Jak wspomniano w powyższych filmach, klonowanie ludzi zostało potwierdzone, a wiele elit, które teraz widzisz, to w rzeczywistości klony lub sobowtóry stojące za sobą.

Aresztowania, akty oskarżenia i egzekucje tysięcy nowych byłych więźniów z elity w Zatoce Guantanamo – oficjalne dokumenty

Na konferencji Out Of Babylon (segment 3 z 8), która odbyła się w Kościele Dobrej Nowiny w dniach 4-6 czerwca 2021 r., David Lester Straight (były zastępca szeryfa hrabstwa, oficer wywiadu i agent prezydenckiej grupy zadaniowej) potwierdził wykorzystanie Zatoki Guantanamo (GITMO), Guam i Ziemi Ognistej (Baza Marynarki Wojennej Ushuaia) do trybunałów wojskowych.

Od 2:06:38 w pełnym klipie David wyjaśnia, że te trybunały rozpoczęły się 30 września 2020 r. i tylko 30 reporterów otrzymało los na loterii, aby udać się do GITMO i obejrzeć procesy. Dalej precyzuje, że Hillary Clinton, Huma Abedin, John Brennan i John Podesta mieli już swoje procesy. Na koniec wyjaśnił, że miał przyjemność spotkać się z wiceadmirałem Darse E. “Del” Crandallem Jr. (Sędzia Marynarki Wojennej, Rzecznik Generalny, JAG), który jest głównym sędzią w GITMO, który miał zaszczyt sądzić Hillary.

Przeczytaj cały artykuł tutaj: https://amg-news.com/gitmo-update-guantanamo-bay-detention-camp-arrests-indictments-and-executions-for-thousands-of-new-ex-elite-prisoners-official-documents/

https://rumble.com/embed/v2qq6my/#?secret=30Ynww32Ib

https://rumble.com/embed/v2qq78i/#?secret=pH4UFqsHUa

Polityka redystrybucji treści

Opublikowano za: https://amg-news.com/arrest-wars-white-hats-military-450000-sealed-indictments-1000s-of-jag-tribunals-trials-sentencing-and-some-executions-justice-behind-the-scenes-q-army-the-final-battle-video/

Comments

 1. adamd says:

  Ach ci amerykanie …
  Właśnie tak jest sprawiedliwie..
  quote;
  “Pod powierzchnią rozgrywa się finansowy taniec. Wojsko Białych Kapeluszy odrzuca konwencjonalne wykorzystywanie funduszy wojskowych dla przestępców, przekierowując skonfiskowane aktywa na podtrzymanie operacji GITMO.
  (!!) To śmiałe posunięcie zapewnia, że nieuczciwie zdobyte zyski przestępców służą szlachetnemu celowi – zapewnieniu pożywienia, opieki medycznej i transportu osobom zamkniętym w placówce. (!!) To wyraźne przypomnienie, że sprawiedliwość ma swoją cenę, a w tym przypadku sprawcy płacą rachunek za własne uwięzienie.”

 2. makepeace1961 says:

  Daj Boże żeby to była prawda i żeby Trump zwyciężył wtedy świat będzie inny i lepszy

Wypowiedz się