ZBRODNIE SYSTEMU NIESPRAWIEDLIWOŚCI, czyli jak mieszać kaszę, aby ją spalić!

16 kwietnia, 2024 bitomat

W obecnym „prawie”, otrzymujesz wyrok sądu bez uzasadnienia. Aby otrzymać uzasadnienie, musisz złożyć wniosek formalny o doręczenie wyroku wraz z uzasadnieniem. Jeśli złożysz wniosek o doręczenie (tylko) uzasadnienia, to go nie otrzymasz. Aby otrzymać uzasadnienie musisz dodatkowo wnieść opłatę 100 zł. Aby otrzymać uzasadnienie, masz bodajże 7 dni na złożenie wniosku o to uzasadnienie, inaczej go nie otrzymasz w ogóle.

Tak obecnie wygląda gra w „prawo”, która zyskuje miano gry strategicznej, w które wszystkie przepisy i urzędnicy są przeciwko tobie a ty musisz z siebie dać wszystko, aby nie popełnić błędu, który będzie cię wiele kosztował, ponieważ bez uzasadnienia, nie za bardzo możesz wnosić apelację lub kasację, ponieważ bez uzasadnienia, nie jesteś w stanie nic zarzucić sędziemu, ponieważ nie masz pojęcia o tym, jaką makulaturą i jakimi przepisami oraz bełkotem podparł swoje orzeczenie.

Z mojej informacji jak również intuicji wynika, (posiadam taką świadomość i tak myślę), że uzasadnienia tworzone są dopiero po złożeniu wniosku.

Prezentuję zatem pismo z psychiatrycznego i zwyrodniałego systemu, jakie do mnie dotarło.

Ktoś złożył wniosek o przesłanie wyroku wraz z uzasadnieniem, i otrzymał pismo, które zaprezentuję poniżej.

Treść tegoż pisma co najmniej poraża i świadczy o bardzo perfidnej grze lub psychopatyczno-zwyrodniałej formie osoby, która zarządziła napisanie takiego pisma. Inne wnioski do głowy mi nie przychodzą.

Witajcie w nasz bajce… o srawiedliwości, nierządliwości i psychotycznej popierdoloności…

Brednie polskiego wymiar tak zwanej „sprawiedliwości”, wygenerowane w celu utrudnienia walki o sprawiedliwość.

Po pierwsze w odniesieniu do części, to powinno zostać napisane: „której” a nie „jakiej”. Po drugie co najbardziej istotne, złożenie wniosku obliguje sąd do przesłania uzasadnienia a tutaj wyprodukowano posraną makulaturę i zastrzeżono sobie, że w momencie nie usunięcia „braków formalnych”, grozi rygor odrzucenia wniosku, co zapewne całkowicie odebrałoby możliwość uzyskania tego uzasadnienia. Brakiem formalnym w żadnym przypadku nie jest brak określenia, jakiej części uzasadnienia dotyczy wniosek, ponieważ wniosek składa się w sprawie doręcznia wyroku wraz z uzasadnieniem. Koniec. Kropka.

BEZCZELNY, ZWYRODNIAŁY, CZEKISTOWSKI i UBECKI BANDYTYZM!

Ja osobiście odpisałbym mniej więcej tak:

Pisemne uzasadnienie dotyczy całości orzeczenia, jego kolorowej, środkowej i biało-czarnej części, wszystkich części razem i osobno. Proszę również przesłać fragment uzasadnienia od 67 znaku w tekście do znaku 113 z uwzględnieniem znaku 114 i wykluczeniem co trzeciego znaku. Poza tym proszę zgłosić się do psychiatry.

Oczywiście to tylko prześmiewcza wersja. Sprawa natomiast jest bardzo poważna i nie mam wątpliwości, że jest to mataczenieprzeciąganie czyli standardowa w Polsce proceduralna przewłoka, stosowana aby wykańczać ludzi psychicznie, gnoić ich oraz uniemożliwiać im rzeczowe działania oraz odebrać ludziom prawo do uzyskania uzasadnienia. Nie mam wątpliwości, że jest to jedno z ich bezczelnych i perfidnych zachowań!

Jest raczej oczywiste, że każdy chce dostać całe uzasadnienie orzeczenia, ponieważ jest to podstawą do dalszych działań. Już samo wprowadzenie orzeczeń bez uzasadnienia jest absurdalne, ponieważ nie jestem w stanie przyjąć do wiadomości, że oni orzekają, bez wcześniejszego uzasadnienia swojego orzeczenia, tylko tworzą je po jego wydaniu. Wiecie co to oznacza? Oznacza to ni mniej ni więcej, że oni sobie orzekają, jak im pasuje! Dopiero na wniosek strony, płodzą uzasadnienia do wystawionych orzeczeń.

Ja nie muszę się utwierdzać w tym, że polski wymiar tak zwanej sprawiedliwości, to po prostu UB’ecka katownia dla Polaków. Nie mam ani jednego promila zaufania do tego systemu. Jestem świadomy jak bardzo potrafią mataczyć, fałszować dokumenty, daty, orzeczenia, zezwolenia, mapy – słowem wszystko, co można tylko sfałszować, aby poprowadzić sprawę na własną korzyść a przeciwko Polakom.

Opublikowano za: https://bitomat.wordpress.com/2024/04/16/zbrodnie-systemu-srawiedliwosci-czyli-jak-mieszac-kasze-aby-ja-spalic/

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do tej problematyki przypominamy:

Comments

 1. czystesale says:

  Reżym faszystowski nazywany Wolną Polską

  “uzasadnienia tworzone są dopiero po złożeniu wniosku” i zapłaceniu 100 zł, tzn. wszystekie postanowienia i wyroki sądów w Wolnej Polsce są arbitralen i bez uzasadnienia.

  Inny przykład faszystowskiego bandytyzmu nazywanego jurysdykcją w Wolnej Polsce. Osoby, które wpadły w ręce Gestapo, nie ta organizacja nazywa się w Wolnej Polsce ośrodkiem pomocy społecznej (ops). Taki (ops) ma możliwość skazać każdego będącego pod jego “opieką” na uwięzienie w tzw. DPS. Tego rodzaju kary więzienia w Wolnej Polsce wydają nie wydziały karne sądów tylko wydziały rodzinne i nielenich.

  Co prawda z reguły więźniowie “pomocy społecznej”, DPSów, nie są zmuszani do pracy, co zdarza się w więzieniach karnach, ale za to zgodnie z ustawą muszą opłacać swoje więzienie przynajmniej 70% przysługujących im dochodów. Z reguły są pozbawiani swych dochodów przez organy je wypłacające bez pytania o zgodę.

  Faszyzm, pochodzi od łacińskiego fascio „wiązka“, chodzi o wyselekcjonowaną wg. określonych kryteriów grupe, która panuje i terroryzuje resztę ludności. Faszyzm przyjmuje formy totalitarne i może wynikać z każdej totalitarnej ideologii, czy to definiując “wiązkę” wg. kryterium narodowych, czy też ideologicznych n.p. socjalizmu, zielonych, czy też kryterium zdrowotnego: “wiązka” zdrowych, “wiązka” wyszczepieńców.

  Kryterium selekcji do “wiązki” może być wielokrotne, n.p. zielonych wyszbzepieńców.

  Faszyzm jest daleko bardziej praktykowany, niż mendia uznają, zwykle określa się tym mianem faszyzm wg. kryteriów narodowych, ale jako metoda “dziel społeczeństwo i panuj” jest praktycznie uniwersalnym narzędziem panowania kręgów

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#RiR

  zarządzających globalnym imperium.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

Wypowiedz się