Putin masowo dokonuje egzekucji przestępców COVID-19

Autor: Michael Baxter -28 kwietnia 2024 r

Władimir Putin w zeszłym tygodniu nakazał masową egzekucję 450 przestępców COVID-19, których armia rosyjska schwytała i uwięziła zgodnie z edyktem Putina z marca 2023 r. zakazującym zastrzyków skrzepowych i badań nad szczepionkami na rosyjskiej ziemi.

Agent FSB Andriej Zacharow powiedział Real Raw News, że niezliczeni pracownicy służby zdrowia i naukowcy w Rosji zdecydowali się zignorować rozkazy Putina, potajemnie forsując nowe szczepionki, nawet po tym, jak Ministerstwo Nauki udowodniło, że skażone jadem szczepionki spowodowały wydalanie szczepionek, zawały serca i zespół nabytego niedoboru odporności.

Armia rosyjska spędziła ostatni rok na łapaniu zdrajców i przetrzymywaniu ich w kolonii karnej IK-3 na północ od koła podbiegunowego, w tym samym gułagu, w którym zmarł najważniejszy wróg Putina, Aleksiej Nawalny, odsiadując wyrok 30 lat więzienia. Zacharow powiedział, że na liście gości obozu internowania znalazło się kilku polityków, którzy odrzucili mandat Putina i przekazali pieniądze na programy badań nad szczepionką COVID-19.

“Myśleli, że prezydent Putin się nie dowie. I mylili się” – powiedział Zacharow.

Putin odkrył, że bogaty członek Dumy Państwowej, niższej izby Zgromadzenia Federalnego Rosji, przekazał 184 331 797 rubli (około 2 000 000 USD) podziemnej organizacji proliferującej szczepionki, powiązanej z WHO. Kiedy wojsko wtargnęło do domu polityka z nakazem aresztowania, zostało zmuszone do zabicia jego 16-letniego syna, który miał pistolety dwuręczne, aby bronić ojca. Zapłakanego rodzica odciągnięto i przesłuchano, powiedziano mu, że on również zostanie zastrzelony – jeśli nie wymieni nazwisk swoich współspiskowców.

“Przekazał nam cenne informacje — 16 nazwisk. Aresztowaliśmy ich, oczywiście, i oczywiście musieliśmy też rozstrzelać człowieka z Dumy Państwowej. Był nie tylko, ale także zdrajcą” – powiedział Zacharow.

Dodał, że armia wyciągała skazańców z cel po 25 na raz, przywiązując przestępców do kłód wbitych w ziemię i zawiązując im oczy. Nie otrzymali żadnych prób, ostatnich posiłków, ostatniego namaszczenia ani ostatnich słów. Pluton egzekucyjny uczył ich o konsekwencjach przestrzegania zaleceń lekarskich.

Armia nie zawracała sobie głowy usuwaniem zwłok przed ustawieniem kolejnych 25; Po prostu pozwolili, by martwe ciała spadły na ziemię i zmusili następną grupę, by była świadkiem nieuchronnego losu, który ich czekał, będącego wynikiem ich niefrasobliwości.

“Ponieważ byli społecznością zdrajców, dzielili wspólny grób – wielką dziurę w ziemi” – powiedział Zacharow.

Opublikowano za: https://realrawnews.com/2024/04/putin-mass-executes-covid-19-criminals/

Wypowiedz się