Izraelski 9/11: Wyreżyserowany przez Chazarów pokaz klaunów w wykonaniu wszystkich zwykłych podejrzanych

Zamieszczone w dniu 30 kwietnia 2024 r., autor: State of the Nation


10/7:
Długo planowana i przejrzyście zainscenizowana
operacja
terrorystyczna pod fałszywą flagą przeprowadzona przez Mossad i IDF
przy użyciu stworzonego przez Izrael Hamasu jako pasztecikaTOMY DOWODÓW! “Atak terrorystyczny” z 10/7 był wyraźnie izraelską operacją fałszywej flagi


Uwaga redaktora SOTN: Nie ma już wątpliwości co do tego, że 10/7 jest [SZOKUJĄCYM] zaaranżowanym przez Izrael wydarzeniem masowych ofiar pod fałszywą flagą, celowo zainscenizowanym przeciwko własnym cywilom. Jednak naprawdę dziwne jest to, że praktycznie całe Alt Media nadal podąża za absurdalną oficjalną narracją. Prawie każdy istotny artykuł zaczyna się teraz od stwierdzenia o “ataku Hamasu” na izraelskich cywilów, podczas gdy cała seria tajnych operacji była ewidentnie operacją kierowaną przez MOSSAD i przeprowadzoną przez IDF.

KLUCZOWY PUNKT: Czy 7 października byli tam prawdziwi członkowie antyapartheidowskiej organizacji Hamas, którzy wykonali brudną robotę? Całkiem możliwe. Jednak ze względu na kluczową rolę “kryzysu zakładników” w całej tej syjonistycznej operacji psychologicznej, jest teraz oczywiste, że kamaryla Netanjahu ma całkowitą kontrolę nad tą sytuacją i dlatego może ją zakończyć w każdej chwili. Jednak ich teraz jasnym celem jest wykorzystanie całkowicie fałszywych i niekończących się negocjacji w sprawie zakładników, aby przedłużyć ten melodramat tak długo, jak to konieczne, aby dokończyć grabież ziemi w Gazie.

Oznacza to, że cały izraelski pretekst do przeprowadzenia trwającego ludobójstwa w Gazie opierał się na dobrze zaplanowanym i wysoce skalkulowanym ataku terrorystycznym pod fałszywą flagą, zaprojektowanym tak, aby wywołać natychmiastową i intensywną sympatię ze strony światowej społeczności narodów. Miało to również na celu dostarczenie dalszego fałszywego uzasadnienia dla apartheidowskiego państwa Izrael, aby kontynuować palestyński Holokaust, który sięga 1948 roku.
Kluczowym elementem tej układanki jest to, że nazistowski reżim Netanjahu niestrudzenie próbował przekonać świat, że jest to wojna między dwiema dobrze uzbrojonymi walczącymi stronami. To nie jest wojna; jest to rozmyślne masowe mordowanie niewinnych palestyńskich kobiet i dzieci, starszych i niedołężnych. To skrupulatnie skoordynowane ludobójstwo jest również przeprowadzane poprzez sprytnie zaplanowane i powolne głodzenie każdego Palestyńczyka w Gazie. Tym samym bezbronnym ofiarom metodycznie odmawia się ratującej życie opieki medycznej i rozpaczliwie potrzebnego mieszkania.
Innymi słowy, nie toczy się tu prawdziwa wojna. To jawna rzeź najbardziej bezbronnej i bezsilnej grupy muzułmanów i chrześcijan na Bliskim Wschodzie. I to przerażające ludobójstwo jest systematycznie popełniane, aby ukraść jeszcze więcej ziemi przodków narodu palestyńskiego. Po tym, jak syjonistyczne państwo Izrael zakończy tę kradzież ziemi w Gazie, IDF będzie na Zachodnim Brzegu. Wystarczy popatrzeć, jak najpierw odetchną, aby całkowicie uciec od wszelkich zarzutów MTS o zbrodnie ludobójstwa z premedytacją, skandaliczne zbrodnie przeciwko ludzkości i niezliczone zbrodnie wojenne.
Stan narodu
28 kwietnia 2024 r
Uwaga: Poniższe exposé przedstawia tylko ułamek twardych dowodów, które ostatecznie dowodzą, że 10/7 był zorganizowanym przez Izrael atakiem terrorystycznym pod fałszywą flagą na własnych obywateli.

Atak “Hamasu” z 7 października 2023 r. był izraelskim atakiem pod fałszywą flagą

Oto niektóre z dowodów

BINKY LARUE
Globaliści kontra ludzkość

Rzeczownik fałszywej flagi

 1. atak lub inne wrogie działanie, które zaciemnia tożsamość uczestników przeprowadzających akcję, jednocześnie wskazując inną grupę lub naród jako sprawcę (często używane atrybucyjnie). Dowody wskazują na to, że tajna operacja była fałszywą flagą. Atak terrorystyczny pod fałszywą flagą skłonił wojsko do pospiesznej reakcji.Po pierwsze, postawmy sprawę jasno: Izrael ma długą i wyjątkowo paskudną historię organizowania ataków pod fałszywą flagą (zobacz tutaj) w celu osiągnięcia celów geopolitycznych. Nie da się temu zaprzeczyć. Izrael został założony i był kierowany przez kilku ludzi, którzy należeli do grup terrorystycznych. Na przykład człowiek, który został szóstym premierem Izraela, Menachem Begin, przewodził żydowskiej grupie terrorystycznej Irgun, która przeprowadziła niesławny zamach bombowy na hotel King David. W ataku tym zginęło 91 niewinnych osób, a 45 zostało rannych, a w zamach zamieszani byli muzułmanie. Znacznie później, w 1974 roku, dziennikarz Russell Warren Howe przeprowadził wywiad z Menachemem Beginem i zapytał go, jak to jest być znanym jako ojciec terroryzmu na Bliskim Wschodzie. Begin odpowiedział nagle: “Na Bliskim Wschodzie? Na całym świecie!”Zamachy bombowe w Egipcie w 1954 r. zostały przeprowadzone przez Izrael i również były zamaskowane jako muzułmańskie ataki terrorystyczne. Oto opis owej kampanii bombardowań, która na szczęście szybko została przerwana:W wydanej w 1979 r. książce “The Untold History of Israel” (Nieopowiedziana historia Izraela) izraelscy dziennikarze Jacques Derogy i Hesi Carmel relacjonują, że w 1954 r. izraelska sekcja wywiadu wojskowego opracowała plan ataku na brytyjski personel oddelegowany do rządu króla Husajna w Jordanii. Celem było pogorszenie stosunków między Wielką Brytanią a Jordanią, a także między Jordanią i Wielką Brytanią z jednej strony a Egiptem, który byłby obwiniany za takie ataki.
  Wkrótce potem ta sama izraelska organizacja wywiadowcza uruchomiła dwie siatki egipskich Żydów, założone po raz pierwszy w 1948 roku. Ci młodzi ludzie zostali zwerbowani w Egipcie, potajemnie szkoleni w Izraelu, a następnie odesłani z powrotem do swoich domów w Kairze i Aleksandrii, aby oczekiwać na rozkaz przeprowadzenia aktów sabotażu w przypadku wojny między Egiptem a Izraelem.
  Teraz siatki miały zdetonować małe bomby zapalające w amerykańskich instalacjach w Egipcie, przypuszczalnie po to, by zapoczątkować łańcuch wzajemnych oskarżeń, aby zepsuć rodzące się zaloty Eisenhowera i Nassera. Po zakończeniu sabotażu amerykańskich instalacji, te same siatki miały następnie zbombardować miejsca publiczne w Kairze i Aleksandrii, działania, które Naser przypisywał Bractwu Muzułmańskiemu, które wspierało obalonego generała Naguiba, i w ten sposób stworzyć klimat egipskiej niestabilności podczas brytyjsko-egipskich negocjacji w sprawie Strefy Kanału.

  W 1967 roku Izrael zaatakował USS Liberty trzema torpedowcami i kilkoma nieoznakowanymi samolotami, najwyraźniej próbując nakłonić Stany Zjednoczone do prowadzenia wojny z arabskimi wrogami Izraela podczas wojny sześciodniowej. Izrael potwierdził, że okręt był amerykański przed rozpoczęciem ataku. Izrael zabił 34 amerykańskich marynarzy i ranił 174, ale ten celowy atak naszego “sojusznika” został z jakiegoś powodu zamieciony pod dywan przez rząd USA. Być może stonowana reakcja amerykańskiego rządu na izraelski atak miała z tym coś wspólnego: istnieją dowody na to, że kilka lat wcześniej Izrael zamordował JFK.

Cofnijmy się nieco dalej w historię. Bogaci, wpływowi Żydzi byli zaangażowani w rozpętanie obu wojen światowych, a jednym z ich głównych celów było stworzenie niepodległego państwa żydowskiego. Osiągnęli ten cel po wielu cierpieniach i śmierci. Szacuje się, że podczas II wojny światowej zginęło 80 milionów ludzi. W 1948 roku narodziło się państwo Izrael. Czy było warto?

Od czasu swoich narodzin z popiołów II wojny światowej, Izrael dopuścił się poważnych naruszeń praw człowieka i przerażających zbrodni wojennych na oczach opinii publicznej. A Izrael popełnia ohydne zbrodnie wojenne teraz w Gazie, na oczach całego świata. Tak więc, oprócz rzadko omawianej historii ataków pod fałszywą flagą, Izrael ma długą, odrażającą historię przemocy kryminalnej, która jest znacznie szerzej znana.

11 września 2001 roku Izrael po raz kolejny uderzył w Stany Zjednoczone atakiem pod fałszywą flagą i tym razem udało mu się nakłonić Stany Zjednoczone do prowadzenia wojny z wrogami Izraela na Bliskim Wschodzie. Jest prawdopodobne, że ponad milion ludzi zostało okaleczonych i zabitych w “globalnej wojnie z terroryzmem”, która opierała się na kłamstwie, że muzułmańscy terroryści dokonali zamachów z 11 września. Ale oczywiście Izrael i część rządu USA były prawdziwymi winowajcami.

Ważne jest, aby zrozumieć, że ataki te stanowią tylko niewielką próbkę izraelskich ataków pod fałszywą flagą, o których wiemy. Widzę teraz wiele dowodów na to, że większość lub wszystkie poważne ataki terrorystyczne są dziełem zachodnich lub izraelskich służb wywiadowczych. Ataki te mają na celu wywołanie strachu i gniewu, kontrolowanie i manipulowanie masami oraz wywoływanie wojen.

To prowadzi nas do ataku “Hamasu” na Izrael 7 października. Po pierwsze, skąd tak naprawdę wziął się Hamas? Czy wiesz, że Izrael pomógł stworzyć Hamas i finansuje Hamas?

“Każdy, kto chce uniknąć utworzenia państwa palestyńskiego, musi wspierać Hamas i musi przekazywać pieniądze Hamasowi. To właśnie robimy. To jest część naszej strategii: finansować Hamas, żeby nigdy nie było państwa palestyńskiego”.

~Benjamin Netanjahu, marzec 2019 r., Kneset.

Były zastępca szefa Szin Bet, Gideon Ezra, powiedział o Synu Hamasu, izraelskim szpiegu w Hamasie: “Są setki takich kolaborantów jak on. Nie jest niczym niezwykłym. Po prostu postanowił napisać o tym książkę”. Syn Hamasu, izraelski szpieg w Hamasie, który był również synem współzałożyciela Hamasu.

Dlaczego Izrael stworzył Hamas

Netanjahu: Pieniądze dla Hamasu częścią strategii utrzymywania Palestyńczyków podzielonych

Ron Paul: Hamas został stworzony przez Izrael i USA, aby przeciwdziałać Jaserowi Arafatowi.

Czy wiesz, że Stany Zjednoczone i Izrael stworzyły i finansowały Hamas?

Jak Izrael pomógł zrodzić Hamas

Tajna historia Hamasu

Powiązane: Dowody na to, że ISIS jest tworem Mossadu i CIA

Co wiemy do tej pory? Wiemy, że potężne grupy żydowskie przyczyniły się do wybuchu I i II wojny światowej. Jednym z ich głównych celów było stworzenie Izraela. Widzieliśmy, że Izrael ma długą, brudną historię tworzenia ataków pod fałszywą flagą, w tym ataku na USS Liberty i 9/11, a prawdopodobnie także zabójstwa JFK. Wiemy, że Izrael jest winny popełniania przerażających naruszeń praw człowieka i zbrodni wojennych przeciwko Palestyńczykom. A teraz rozumiemy, że Izrael pomógł stworzyć i finansować Hamas, który jest opisywany jako palestyńska grupa terrorystyczna. Mając to wszystko na uwadze, przeanalizujmy oficjalną narrację ataku terrorystycznego “Hamasu” na Izrael z 7 października 2023 roku.

Według oficjalnej wersji, podczas zmasowanego ostrzału rakietowego Hamasu, tysiące terrorystów Hamasu przeniknęło przez najbezpieczniejszy, najlepiej strzeżony, najbardziej zaawansowany technologicznie mur graniczny na świecie, bez żadnej realnej izraelskiej odpowiedzi wojskowej. Potem terroryści szaleli w Izraelu przez następne 7-8 godzin, zanim izraelskie wojsko w końcu zabrało się do walki (istnieją doniesienia, że Netanjahu nakazał wojsku wycofanie się na siedem godzin). Powiedziano nam, że ten atak całkowicie zaskoczył znane na całym świecie izraelskie agencje wywiadowcze. Czy to naprawdę wydaje się prawdopodobne?

Ta historia nie ma sensu. Nie ma też sensu to, że kiedy izraelskie wojsko w końcu się pojawiło, żołnierze na oślep ostrzeliwali izraelskie samochody i domy, zabijając dziesiątki Izraelczyków. Istnieją pewne szacunki, że większość cywilnych ofiar śmiertelnych ataku została spowodowana przez izraelskie wojsko. Wygląda na to, że skorumpowany, przestępczy, morderczy rząd izraelski musiał zwiększyć liczbę ofiar śmiertelnych, aby wywołać niezbędne emocje i oburzenie do wojny z niewinnymi cywilami w Gazie – tak jak Izraelczycy musieli stworzyć niezbędne emocje i oburzenie 11 września, aby przekonać Amerykanów do prowadzenia wojny z wrogami Izraela na Bliskim Wschodzie.

Powiązane: Oskarżenia Hamasu o gwałt obalone. Izraelskie media przyznają, że propaganda okrucieństw została sfabrykowana

Atak Hamasu z 7 października był robotą wewnętrzną – obejrzyjcie film dokumentalny i zdecydujcie sami

Pozwolono na ataki na Izrael z 7 października. Oto dlaczego

Rozlew krwi w Strefie Gazy

Co naprawdę wydarzyło się 7 października?

Dowód: Siły Obronne Izraela otrzymały rozkaz ustąpienia 7 października

Czy atak na Izrael z 7 października był fałszywą flagą?

Fałszywa flaga: Dokumenty ujawniają izraelski spisek mający na celu ułatwienie ataku Hamasu 7 października

Operacja “fałszywej flagi” mająca na celu usprawiedliwienie stosunków izraelsko-amerykańskich Ludobójstwo na narodzie palestyńskim

Izraelski dowódca twierdzi, że celowo próbował zabić schwytanych Izraelczyków, ponieważ “lepiej powstrzymać porwanie”, niż zostawić swoich rodaków przy życiu w rękach Hamasu

Izrael przyznaje, że helikoptery Apache ostrzelały własnych cywilów uciekających z festiwalu muzycznego Supernova

Inny izraelski żołnierz przyznaje się do wdrożenia “dyrektywy Hannibala” 7 października

Dyrektywa Hannibala: W miarę jak rozwija się spisek z 7 października, staje się jasne, że syjoniści zabili swoich

Mit Moralnej Armii™: Zeznania z 7 października ujawniają, że izraelskie wojsko zabiło wielu własnych obywateli czołgami, rakietami

Oto dlaczego Netanjahu zainscenizował inwazję pod fałszywą flagą kontrolowanego przez kontrolowany przez Mossad Hamas dokładnie wtedy, kiedy to zrobił

Gaza jest ogromnym odwróceniem uwagi od faktu, że Netanjahu zarządza DWOMA ludobójstwami


Dr Shola Mos-Shogbamimu@SholaMos1

“Mój Boże, nie wiedziałem, że Izrael finansował, pomagał, podżegał i swoimi działaniami i zaniechaniami dokonał najgorszego ataku na Żydów od czasów Holokaustu. Zobacz, jak izraelski minister potwierdza, że Netanjahu zatwierdził finansowanie Hamasu 3 tygodnie przed 7 października; Izrael miał plany Hamasu 7 października na cały rok i nic nie zrobił; Siły Obronne Izraela nie uratowały ofiar (1200) 7 października przez 10+ godzin, a Izrael zabija palestyńskich cywilów, wiedząc, że nie zrobili nic złego. Oznacza to, że WSZYSTKO, co Izrael zrobił Palestyńczykom od 7 października – ludobójstwo (35000+), głód i czystki etniczne (1,5 mln+) jest celowe i z premedytacją. Nie sądziłem, że mógłbym być bardziej zniesmaczony Izraelem, ale uważam się za całkowicie, całkowicie i przytłaczająco zniesmaczonego. To jest zło na poziomie nazistowskim. Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Unia Europejska musiały o tym wiedzieć i nadal popierać to zło. Boże mój”.


Niektórzy ludzie mogą zadać następujące pytanie: “Jeśli atak z 7 października był naprawdę atakiem pod fałszywą flagą ze strony Izraela, dlaczego media tego nie zbadały i nie powiedziały nam tego?” Jeśli nie byliście tego świadomi, media są własnością i są kontrolowane przez ludzi należących do pewnej grupy etniczno-religijnej, która sympatyzuje z Izraelem. To jest ten sam powód, dla którego media nigdy nie zbadały zaangażowania Izraela w 9/11: wszyscy ci ludzie są w tej samej drużynie i wszyscy pracują razem. Historia się powtarza.

Związane z: Żydowska supremacja Droga wojny

Poniżej znajduje się kilka trafnych komentarzy na temat ataku z 7 października. Zakładam, że ludzie w filmach są legalni i są autentyczni. Jeśli tak, to dostarczają więcej dowodów na to, że atak “Hamasu” z 7 października był atakiem pod fałszywą flagą, atakiem zaprojektowanym w celu stworzenia pretekstu do czystki etnicznej Izraela w Strefie Gazy.


Izraelski weteran kwestionuje oficjalne wyjaśnienie ataku Hamasu:


Inny izraelski weteran poddaje w wątpliwość rządową wersję wydarzeń z 7 października:


Weteran izraelskiej armii kwestionuje oficjalną wersję ataku z 7 października:


Inny komentator przedstawia swoją opinię na temat ataku pod fałszywą flagą izraelskiego rządu z 7 października:


Kontynuacja dotycząca problemu pozornie nieistniejących izraelskich zakładników:


Były dowódca Sił Obronnych Izraela: IZRAELSKI RZĄD zbuntował się i zabija własnych obywateli


Konkluzja

Przegląd historii pokazuje, że potężne interesy żydowskie stały za największymi wojnami ubiegłego stulecia. Oczywiście powstanie Izraela nastąpiło w wyniku dwóch wojen światowych, a współczucie wywołane historią Holokaustu odegrało dużą rolę w powstaniu Izraela. Od momentu powstania Izrael popełnił wiele rażących i przerażających zbrodni wojennych na oczach opinii publicznej, a także zorganizował wiele ataków pod fałszywą flagą, aby osiągnąć swoje cele, okaleczając i zabijając przy tym niezliczoną liczbę niewinnych ludzi. Izraelowi udało się nawet wywołać poważną, wielonarodową wojnę z atakiem fałszywej flagi z 11 września, w wyniku której zginęło prawie milion gojów. “Żniwo Żydów!” Rabin Reichorn z pewnością by zapiał, uśmiechając się szeroko.

Atak z 7 października wpisuje się w ten długi schemat izraelskich ataków pod fałszywą flagą. Wyraźnie dostarczyło to pretekstu do wypchnięcia Palestyńczyków ze Strefy Gazy, co Izrael od dawna chciał zrobić. Fakt, że Izrael pomógł stworzyć Hamas i go finansuje, jest powszechnie znany i jest, no cóż, trochę czerwoną flagą. Ustąpienie izraelskiego wojska i jego niszczycielskie ataki na izraelskich cywilów, kiedy w końcu zareagowało, są niewytłumaczalne, chyba że były częścią celowego wysiłku zmierzającego do zwiększenia liczby ofiar i dopełnienia izraelskiej karty ofiary. Oficjalna narracja o ataku Hamasu z 7 października nie jest dokładna ani wiarygodna. Jest jasne, że był to kolejny izraelski atak pod fałszywą flagą, zorganizowany w celu uczynienia z Izraela ofiary i stworzenia pretekstu do prowadzenia wojny w Strefie Gazy.

Gdzie widzieliśmy to wcześniej?

Przegląd dowodów na Holokaust wskazuje, że żydowska narracja na jego temat również nie jest dokładnaOpowieść o Holokauście można opisać jako narrację pod fałszywą flagą. Jest oczywiste, że żydowska opowieść o Holokauście została wykorzystana do ochrony Izraela przed odwetem za jego zbrodnie, co jest podobne do tego, w jaki sposób narracja z 7 października jest wykorzystywana do ochrony Izraela przed konsekwencjami wojny z niewinnymi w Gazie. Istnieją jednak powody, by sądzić, że Izrael mógł w końcu przesadzić ze swoją kartą ofiary. Miejmy nadzieję, że tak.


Szerszy obraz to wojna żydowskich suprematystów z całym światem. Ujawnianie zbrodni Izraela i budzenie ludzi do żydowskiej kontroli nad naszymi krajami jest dużą częścią walki, ponieważ nikt nie chce żyć – ani patrzeć, jak żyją ich dzieci – w tyrańskiej, koszmarnej dystopii, którą ci ludzie próbują stworzyć. Joe i Jane Sixpack będą walczyć, jeśli zrozumieją, o co toczy się gra. Więc jeśli uważasz, że materiał na tym substacku jest uzasadniony i ważny, podziel się nim szeroko z innymi.

___
https://binkylarue.substack.com/p/the-october-7-2023-hamas-attack-was

Comments

 1. czystesale says:

  Żydowska operacja fałszywej flagi ?

  To wysoce prawdopodobne, być może nawet jest to najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie źródła tej operacji.

  Jest rzeczą niewiarygodną, że znakomity żydowski wywiad: Mosad, Aman czy Shin Beth nie zadbały o kontrolę Hamasu i nie zainstalowały na czele tej organizacji swych agentów. Byłoby to ogromne i karygodne zaniedbanie, w które ja osobiście nie wierzę. Można było znaleźć relacje żydowskich świadków napadu na 7.10.23, że to IDF otworzyła ogień do bawiących się żydów.

  “The only way to fight a moral War is the Jewish way. Destroy their holy sites …”

  W taki sposób zniszczyło żydostwo klasztor na Monte Cassino, gdyż w klasztorze do czasu jego zniszczenia przez żydowskich zarządców, nie było żadnych stanowisk ogniowych Niemców, którzy w przeciwieństwie do żydostwa respektowali nietykalność klasztoru. To też jest różnica między nazistami a żydostwem, byli tylko nieudolnymi naśladowcami żydostwa.

  Jeśli chodzi o mord, szczególnie masowy, to jest bardzo ważny element żydowskiego rytuału.

  https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2024/01/zbrodnie-wojenne-izraela-sa-dokladnym-odbiciem-izraelskiego-spoleczenstwa-wywiad-z-bylym-zolnierzem-sil-specjalnych-izraela/comment-page-1/#comment-17040

  “Od czasu swoich narodzin z popiołów II wojny światowej, Izrael dopuścił się poważnych ” zbrodni, tzw. Izrael powstał jedynie z rabunku majątku tamtejszej ludności i mordów.

  https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2024/04/czy-nawet-jezus-chrystus-nie-powiedzial-nam-kto-bedzie-prawdziwym-zagrozeniem-dla-calej-ludzkosci/comment-page-1/#comment-17570

  Pytanie zasadnicze:
  Czy jest możliwe, że żydostwo może się dopuścić mordu na żydach ?

  Być może tekst daje odpowiedź: ” Bogaci, wpływowi Żydzi byli zaangażowani w rozpętanie obu wojen światowych”, w których została zlikwidowana pewna liczba ludności żydowskiej, głównie żydowskiego motłochu. Wykonawcy projektu II. Wojny otrzymali pod koniec 1941 zgoła polecenie zorganizowania obozów do likwidacji pewnej części, głównie na Wschodzie Europy, społeczności żydowskiej.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Konferencja_w_Wannsee

  Jeśli, jak żydostwo utrzymuje, naziści od początku chcieli zlikwidować żydostwo, dlaczego czekali z tym do trzeciego roku wojny ? Łatwo byłoby to wytłumaczyć, że ktoś z zewnątrz musiał im wydać to polecenie.

  Zwróćmy jeszcze uwagę na to, że żydostwo z CiWS

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#CiWS

  od przeszło stulecia miało w swej doktrynie

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#WojEur

  którą naziście w Niemczech znakomicie urzeczywistnili, umożliwiając w następstwie II. Wojny CiWS podbój Europy.

  Proszę sobie uświadomić, że tzw. “holokaust” miał dokonać selekcji kadr żydowskich, że jedynie najbardziej zbrodnicze elementy przetrwają go, to taka zbrodnicza zgraja założyła zbrodnicze państwo na BW. Czy wierzysz nadal czytelniku, że to był przypadek ?

Wypowiedz się