Jestem “antysemitą” i jestem z tego dumny!

SpiritoLibero “Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie”.

Kiedyś określenie “antysemita” oznaczało „kogoś, kto nie lubi Żydów”, ale obecnie oznacza „kogoś, kogo Żydzi z tego czy innego powodu nie lubią”.

Celowym podstępem jest to, abyś pomyślał, że coś nie jest nie tak z żydowskimi zabójcami dzieci, kłamcami, złodziejami, aferzystami i szumowinami, którzy są notorycznymi ludobójcami, ale z osobą, która zauważa i reaguje na złe rzeczy, które robią ci złoczyńcy.

Pod płaszczykiem religii i fałszywej biblijnej przepowiedni o Wielkim Izraelu rozciągającym się od Eufratu po Nil, syjoniści nieustannie starają się rozszerzać swoje terytorium – Izrael jest jedynym krajem na świecie bez ustalonych granic.

Nie przestrzegają i nie szanują żadnej konwencji, żadnego traktatu, żadnej rezolucji; kłamać o wszystkim i o niczym; robić, co im się podoba; praktykują tortury, apartheid, nacjonalizm rasowy, terroryzm, niewolnictwo i ludobójstwo; zabijają dzieci, kobiety w ciąży i osoby starsze, z oczywistą przyjemnością łamią kości dzieciom na oczach całego świata; rozpoczynają kolorowe rewolucje i wojny w sąsiednich krajach w celu rozszerzenia ich terytorium; dopuszczają się ataków fałszywej flagi; gromadzą głowice nuklearne, których użyciem grożą całemu światu, jeśli ich syjonistyczny projekt zakończy się niepowodzeniem.

Czy naprawdę sądzicie, że nikt nie zauważa przewagi Żydów na najwyższych szczeblach piramidy społecznej?

Czy naprawdę sądzicie, że nikt nie zauważył, że wszystkie rządy na Zachodzie albo są obsadzone i kierowane przez Żydów, albo są finansowane przez żydowskich darczyńców?

Brawurowa akcja pana posła Brauna udowodniła niezbicie, że “polski” parlament to w rzeczywistości żydzi i ich szabesgoje.

Żydów halachicznych można jeszcze zrozumieć, walczą o interesy swojej “rasy”, ale kategorią wyjątkowo odrażającą są ci, którzy podając się za “Polaków” służą sprawie syjonizmu za stanowiska, kasę i przywileje.

Dla nich prezydent Putin ewakuujący dzieci z lini frontu jest “ludobójcą ściganym listem gończym” a “najmoralniejsza armia świata” dokonująca masakry cywilnej ludności Gazy broni “zachodnich wartości”.

Gdybym chciał napisać co myślę o tych żydowskich sługusach w polskiej polityce to cała notka musiałaby się składać jedynie z wielokropków i “biiip”.

Aby położyć kres jakiejkolwiek krytyce Żydów, Izraela i władzy żydowskiej, Żydzi wprowadzają prawa zabraniające “podżegania do nienawiści”, ale nie mają żadnych skrupułów przed bezkarnym pisaniem książek, które oczerniają nas. Ale jeśli my napiszemy trochę prawdy, zostaniemy natychmiast oskarżeni o “mowę nienawiści”. Przykład śp. dr Ratajczaka pokazuje, że można nawet zapłacić życiem.

Czy ta głęboka nienawiść i podwójne standardy żydów i ich sługusów są przyczyną “antysemityzmu”? Oczywiście, że są.

Większość ludzi milczy na ten temat, ale w środku gotuje się wrzód urazy, czekający na pierwszą okazję, by wybuchnąć.

Żydzi zawsze uważali się za lepszych od innych. Według żydowskiego dziennikarza Uri Avnery z internetowej gazety Counterpunch : „Żydowskie dzieci są uczone od wczesnego dzieciństwa, że ​​są narodem wybranym przez Boga. I nieświadomie ta idea zapada w ich umysły na całe życie, mimo że wielu z nich staje się całkowitymi ateistami”.

Oczywiście, nie jest grzechem, jeśli ktoś czuje się dobrze i jest dumny ze swojej rasy, narodu, kultury i religii, ale wśród Żydów ta duma przybiera patologiczne rozmiary: „naród wybrany przez Boga” tu, „ludzie lepsi” tam, „ światło ludzkości”, „ludzkość bez nas nie przetrwa”, „ludzie wyjątkowi”, „najinteligentniejsi”.

Przekonanie, że jest się “wybranym” przez stwórcę wszechświata i otrzymało się prawo do bezwzględnego panowania nad wszystkimi innymi narodami, świadczy o rodzaju megalomanii niespotykanej w historii.

Faktem jest, że wszędzie tam, gdzie dominują Żydzi, przynoszą wojujący homoseksualizm, transwestytów i narkotyki. Z całych sił zachęcają do imigracji, kpią z tradycji naszych przodków; w swoich powieściach, gazetach i filmach drwią z religii tubylców, którzy ich goszczą.

Na innej skali wszechpotężna i wysoce zorganizowana diaspora żydowska, rozproszona wśród innych narodów, nigdzie liczniej niż w Stanach Zjednoczonych Ameryki i Europie, głosi w Izraelu dokładnie coś przeciwnego do tego, co głosi wszędzie na Zachodzie. Beztroska granicząca ze schizofrenią.

Tak więc w Izraelu Żydzi stanowczo sprzeciwiają się mieszaniu ras, małżeństwom dla wszystkich, nielegalnej imigracji, prawom mniejszości, demokracji, uniwersalizmowi i zaciekle opowiadają się za prawem krwi, granicami, państwem etnicznym lub nawet rasowym separatyzmem. Klasyczny przykład schizofrenii.

“W niedzielę 21.04 palestyńska  obrona cywilna poinformowała , że ​​znalazła setki ciał Palestyńczyków pochowanych w masowych grobach przez siły izraelskie na dziedzińcu szpitala Nassera w Khan Younis w południowej Strefie Gazy. 

Do niedzielnego południa czasu lokalnego wydobyto co najmniej 200 ciał z dwóch masowych grobów na terenie kompleksu medycznego. 

W miarę kontynuowania poszukiwań ratownicy oszacowali, że jest tam co najmniej 400 ciał. 
Biuro prasowe rządu Gazy podało, że niektórym znalezionym ciałom odcięto głowy oraz usunięto skórę i narządy.

Według Al Jazeery wśród odnalezionych ciał znalazły się ciała dzieci, starszych kobiet i młodych mężczyzn. Zespoły ratownicze stwierdziły, że niektóre ciała miały ręce związane za plecami, co sugeruje, że zostały rozstrzelane i pochowane na miejscu.”

Dowiedziałem się tego z portalu Middle East Eye https://www.middleeasteye.net/news/hundreds-bodies-unearthed-nasser-hospital-mass-graves.

Nasze ścierwomendia nie zająknęły się nawet o tym.

Najwyraźniej wolą pisać o ustawce false flag w Buczy. Potem różne zakute łby kolportują takie fejki bo są ponoć “obiektywne”.

Próbuje się przeczołgać ambasadora Rosji z powodu ukraińskiej rakiety, która zabiła dwóch Polaków w Przewodowie a ambasador syjonistycznego (po)tworu chwilowo zlokalizowanego w Palestynie jawnie może kpić z zabójstwa polskiego wolontariusza.

Czy trzeba lepszego dowodu na służalczość “naszych elit”?

Dlaczego Polacy nie protestują masowo przeciwko ludobójstwu w Gazie? Marsze protestacyjne odbywają się przecież w całej Europie. Jedynym wytłumaczeniem, które przychodzi mi na myśl jest to, że z dumnego narodu ceniącemu sobie wolność ponad wszystko, także innych, staliśmy się sparszywiałym motłochem i bydłem wyborczym potrzebnym, co kilka lat by przyklepać “demokratyczne” wybory szabesgojów i ich patronów.

Moja przygoda z blogowaniem zaczęła się w 2010 po makabrycznej akcji syjonistycznego reżimu nazwanej “Płynny ołów”. Wtedy zmasakrowano “tylko” trochę ponad 1000 cywili w nalotach “najmoralniejszej armii świata”.

Nigdy przedtem nie zajmowałem się polityką ale ta masakra spowodowała, że coś we mnie pękło i musiało jakoś znaleźć ujście. Nie było wtedy jeszcze Nowego Ekranu a Salon24 szybko zlikwidował mojego bloga. Część tekstów uratowała się na nie działającej już stronie Wolna Palestyna https://palestyna.wordpress.com/?s=spiritolibero

Teraz sprawę Gazy, przynajmniej dla nas Polaków, przesłania walka Rosji z “kolektywnym zachodem” przy użyciu Ukraińców. Zbyt mało uwagi poświęcamy Gazie.

I jeśli prawdziwe jest twierdzenie, że “antysemitą” jest ktoś kogo Żydzi z tego czy innego powodu nie lubią to ja jestem takim “antysemitą” i jestem z tego dumny.

Wybrane komentarze

terminal 231sobota, 27 kwietnia 2024, 14:10:32

Po trzecie, sprawa Gazy ma drugie, trzecie itd….dno, .

Oczywiscie ,ze tak.
Protesty sa ogromne. Wczoraj – piatek 275000 ludzi :

Wywolywane sa przez lewice, ktora je jednozesnie kontroluje. Mlodziez studencka jest mocno neoliberalna. Transparenty o zniesieniu granic w Palestynie i jednym tchem o zniesienieu poludniowej granicy z Meksykiem , wiec o czym tu gadac?
Kwestia odkrytych masowych grobow z dziecmi z powiazanymi z tylu rekami ( sa tez glosy o pobranych organach) znana jest od tygodnia ale nie jest naglasniana i nie wydaje sie byc popularna wsrod ewangelickiej prawicy (70%) ktora kocha Izrael Trumpa i Stary Testament a historie o zamknieciu jakiegos miasta przez zydow i wymordowaniu wszystkiego co sie rusza nie jest dla nich zadna nowina , bo spiewali o tym piosenki odkad mieli 3 lata . razem ze swoimi kolegami z lewicy z Mahalia Jackson jakio pierwszy glos.

” Jozuego 6
6 A Jerycho było ściśle zamknięte z powodu synów Izraela: nikt nie wyszedł i nikt nie wszedł.
21 I wybili wszystko, co było w mieście, zarówno mężczyznę, jak i kobietę, młodego i starego, i wołu, i owcę, i osła, ostrzem miecza.”

Sprawa jest bardzo zlozona bo z jednej strony ogromne lewicowe protesty z drugiej prawica i jej biblijne wierzenia , ktore w dużej mierze sa powodem, dla którego starsi republikanie popierają tych mordujących dzieci zydow w duzym stopniu Stary Testament jest pełen historii o “Izraelu” mordującym dzieci, palącym miasta, ludobójstwie ludzi i kradzieży ich ziemi itp., więc gdy widzą, że dzieje się to w prawdziwym życiu zakładają, że musi to być wola Boga, ponieważ prawie idealnie pasuje do historii ktore znaja ze Starego Testamentu. Młodsze pokolenia są znacznie mniej zaznajomione z treścią Biblii i w rezultacie są bardziej przerażone ludobójczym rabunkiem ziemi przez zydów. Mialem nadzieje , ze to jakos pojdzie w dobra strone ale widze ze jest to jednak kontrolowana opozycja i zydzi tym powoza po swojemu.

Bez nicka53sobota, 27 kwietnia 2024, 12:37:08

Brawo Panie Jarku brawo!

We mnie też mogę powiedzieć kipi z tego powodu i w ogóle z powodu hipokryzji polityków zachodu.
Te podwójne standardy w każdej sprawie powodują u mnie poczucie bezsilności.
Dobrze, że napisał Pan ten tekst, czuję bardzo podobnie.
Dla mnie pewną nadzieją, że jeszcze nie wszystko stracone są protesty na uniwersytetach i koledżach w SZAP gdzie w jednym szeregu stanęła prawicowa i lewicowa młodzież. Mam nadzieję, że to klasyczna lewica a nie liberalno-lewicowa.

Playset71sobota, 27 kwietnia 2024, 12:52:31

Artur Kalbarczyk informuje :

“Dzisiaj krótki wpis na temat sprawy która się rozwija, i ma potencjał wymknąć się spod kontroli. Chodzi mi o antywojenne, pro palestyńskie protesty studentów na Uniwersytetach w całych Stanach Zjednoczonych.
Liczba uczelni która uczestniczy w tych protestach jest naprawdę duża, dziesiątki tysięcy studentów i profesorów. Doszli już do wielu aresztowań, policja na rozkaz stanowych gubernatorów używa przemocy, jednak to nie zatrzymuje nowych protestów które pojawiają się jak grzyby po deszczu.

W Teksasie, doszło do aresztowania pani profesor, którą skuto kajdankami w bardzo brutalny sposób, bez żadnego powodu. Wideo rozeszło się ‘viro’ jednak YT, FB inne platformy skutecznie blokują obrazki z aktów przemocy jakie dokonuje policja. Studenci domagają się natychmiastowego zakończenia wojny w Gazie, zakończyć ludobójstwo i czystki etniczne na Palestyńczykach. Sprawa zaczyna być naprawdę grupa, czytaj protesty zaczynają być skuteczne.
Wszyscy muszą pamiętać, że w roku 1971 protesty na amerykańskich uniwersytetach były dużym powodem, że wojna w Wietnamie się zakończyła. Podczas tych protestów, policja używała wtedy ostrej amunicji i zabiła kilku studentów. Obecny reżim w USA obawia się bardzo podobnego scenariusza.

Praktycznie wszyscy, w całym systemie USA, od Bidena przez speakera Johnson do gubernatorów stanowych, wyzywają studentów od rasistów i antysemitów, pomimo, że w protestach uczestniczy też wielu młodych Żydów. Sam Bibi Netanjahu opublikował video i porównał sytuację do lat 30 w Niemczech, gdzie Hitler zaczął gonić Żydów. Warto dodać, że Trump siedzi cicho i nie odzywa się na ten temat “.

RhumekFr12sobota, 27 kwietnia 2024, 13:48:35

Z perspektywy czasu…

.. i doświadczeń nabytych w….
“Kiedyś określenie “antysemita” oznaczało „kogoś, kto nie lubi Żydów”, ale obecnie oznacza „kogoś, kogo Żydzi z tego czy innego powodu nie lubią”.”….
… dokonałbym drobnej acz istotnej zmiany …
“Kiedyś określenie “antysemita” oznaczało „kogoś, kto nie lubi Żydów”, ale obecnie oznacza „kogoś, kogo s y j o n i s c i z tego czy innego powodu nie lubią”.”
https://palestyna.wordpress.com/2011/09/03/jack-bernstein-zycie-amerykanskiego-zyda-w-rasistowskim-marksistowskim-izraelu/
w oczywisty sposób wyjaśnia….różnice ….pojęć.

Za notkę 5*

Kruk6380sobota, 27 kwietnia 2024, 21:00:42

To nie jest przedmiot dla emocji

Duma to kwestia emocjonalna, a na polu emocji oni są mistrzami w wykorzystaniu jej do kierowania naszymi umysłami. Oni tzn ci wybrani przez boga. Specjalnie napisałem z małej litery, bo ten ich bóg, to jakiś odprysk z Bożego planu. Owszem przylecieli na Ziemię, stworzyli ludzką rasę na swoje fizyczne i psychiczne podobieństwo, ale na tym nasze związki się kończą. My, Ludzie, mamy łączność z Najwyższym i niewyobrażalną moc tworzenia, czego oni nie zaznali. To dlatego stworzyli takie reguły życia, abyśmy naszych przyrodzonych zdolności nie byli w stanie poznać i wykorzystać. To dlatego postawili na straży tzw „naród wybrany”, aby brukać nas w kloace niskiej moralności, bo to trzyma nas z dala od naszej mocy. Nasz świat jest czysty i pełen energii, ale wymaga pozostawienia całego tego bajzlu za sobą. Trudno, całe nasze życie trzeba postawić na głowie i usunąć z naszego życia to, co zostało zasiane wbrew temu co cicho szepce nasze serce. Dlatego ani emocje, ani umysł, tylko medytacja nad tym co w środku mówi nam nasze najskrytsze pragnienie 

Bez nicka32sobota, 27 kwietnia 2024, 21:22:45

Panie Jarku.

Po pobieżnym przeanalizowaniu gwiazdek, kciuków w górę i w dół pod komentarzami pod pańskim bardzo dobrym wpisem muszę z przykrością stwierdzić że chyba nasz Duda miał rację zapewniając swoich gości chabadników, że tu jest polin.
Polin widoczny również na Neonie.
Albo co nie mniej groźne Polacy są tak zmanipulowani, że nie rozróżniają dobra od zła, prawdy od kłamstwa, propagandy od rzeczywistości i długo by tak jeszcze pisać.

Opublikowano za: https://spiritolibero.neon24.net/post/176043,jestem-antysemita-i-jestem-z-tego-dumny

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do powyższej problematyki przypominamy:

Comments

 1. czystesale says:

  Nie jestem antysemitą

  gdyż Semici to bardzo liczna i zróżnicowana społeczność, której powiązanie z żydostwem jest dość znikome.

  Niechęć czy wrogość wobec żydostwa, tych nosicieli patogenu zbrodni

  https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2024/04/czy-nawet-jezus-chrystus-nie-powiedzial-nam-kto-bedzie-prawdziwym-zagrozeniem-dla-calej-ludzkosci/comment-page-1/#comment-17570

  jest wszakże przejawem rozsądku a może nawet pobożności przy okazji, w końcu są żydzi winni zamordowania Jezusa i tylu innych ludów, i trwa to od tysiącleci

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  wystarczy zresztą zajrzeć do Starego Testamentu i przeczytać go ze zrozumieniem, Jakub nazywany był oszustem, później Izraelem.

Wypowiedz się