Niewidzialni ciemiężyciele

Planeta Ziemia dotknięta negatywną polaryzacją

Jesteś kimś więcej niż myślisz

Twoja dusza wie, co ma nadejść

Planeta Ziemia dotknięta negatywną polaryzacją

Kiedy ostatni raz zatrzymałeś się, by pomyśleć o czymś pięknym i czystym? Planeta jest taka, jaka jest, dzięki waszym zbiorowym myślom na jej temat. A ponieważ większość z nas jest wciąż nieświadoma i nieprzebudzona, padamy ofiarą manipulacji rządzących kabałem. Negatywna polaryzacja w ludzkiej podświadomości pomaga rządzącym osiągnąć ich ostateczny cel, jakim jest rząd światowy. Władcy Władzy Realnej są wam wdzięczni, śpiące głupki.

Krótko mówiąc, negatywna polaryzacja planety Ziemia jest jednym z ich najpotężniejszych narzędzi. Z tego powodu media masowe nasycają umysł każdego niezdrowymi substancjami podawanymi przez telewizję lub publikowanymi w innych miejscach w czasopismach i gazetach, aby uzależnić ludzkość od przemocy, korupcji, pornografii, chciwości, nienawiści, egoizmu, nieustannych “złych wiadomości”, strachu i “terroru”.

Ze strachem przez Terror. Od najniższego do najwyższego szczebla, Władza Realna działa w ten sam sposób: mianowicie, poprzez wzbudzanie intensywnego strachu poprzez terror, aby kontrolować wszystkich. Osiąga się to m.in. poprzez strach przed śmiercią, na który wprowadzono darmowe szczepienia przeciwko Covid, strach przed śmiercią jest centralny, wszystkie mandaty Władzy Realnej przeszły szkolenie w oparciu o tę zasadę. Tak, aby ich doświadczenie z pogranicza śmierci gwarantowało “śmierć i zmartwychwstanie”, ogromny strach i ślepe posłuszeństwo.

Tylko przez arogancję i ignorancję ludzie wierzą, że są sami w wszechświecie. Okres od “Wielkiego Wybuchu” do powstania naszego Układu Słonecznego wynosił około 9,1 miliarda lat. Prawie dwa razy więcej niż 4,6 miliarda lat, które zajęło Ziemi ewoluowanie do dnia dzisiejszego.

Jakie ewolucje mogły powstać gdzie indziej w ciągu tych ponad 4 miliardów lat, zanim uformował się nasz Układ Słoneczny? Dodajmy do tego 4,6 miliarda, minus 200 000 lat od naszych początków do dziś. Od zarania ludzkości 200 000 lat temu do dzisiejszego człowieka, jakiego znamy, jest bardzo długi czas na rozwój różnych wczesnych cywilizacji technologicznych, które skolonizowały wszechświat.

Celem tej analizy jest uświadomienie sobie, że kosmici wyprzedzają nas technologicznie o ponad kilka tysięcy lat, jeśli nie już o miliardy lat. Nie myślcie więc, że jesteśmy wszechwiedzący, jest całkiem możliwe, że nasz obecny poziom wiedzy jest tylko kilkoma procentami naszego Zewnętrznego Wszechświata Brata i Sióstr!

Pamiętajmy, że wielu z nas nie zna nawet ziemskiej hierarchii. Wbrew powszechnej opinii; Brytyjska rodzina królewska nie jest najpotężniejsza w hierarchii Władzy Realnej. Wiele znanych nazwisk w dzisiejszych czasach nie ma żadnej mocy. Inni ponad tymi rodzinami w światowej hierarchii, których imiona są tajne, służyli na planecie Ziemia przez wiele stuleci. Struktura ta jest dokładnie opisana i ponownie udokumentowana w książce “Wielkie Przebudzenie” w formacie PDF lub w formie e-booka.

Książka ta wyjaśnia między innymi, dlaczego “demokracja” jest iluzją, stworzoną w celu utrzymania zniewolenia ludu. Niezależnie od tego, która partia polityczna “wygrywa”; Władza Realna zawsze wygrywa. Czerpią z wielu opcji i alternatywnych “skryptów”. Wszystko to prowadzi do ostatecznego celu, jakim jest wprowadzenie Jednego Rządu Światowego, z rygorystycznie zmniejszoną liczbą ludności.

Jesteś kimś więcej niż myślisz

Gdy ludzka świadomość wznosi się; stopniowo promuje względny ruch w tym kwadrancie Wszechświata. Często ktoś mówi, że chce zmienić świat. Oczywiście, tym światem musi być planeta Ziemia. Niewielu wie, że jest to możliwe i że jest to o wiele łatwiejsze niż się wydaje.

Niewielu rozumie; że aby zmienić świat, wystarczy zmienić siebie. Inni jednak chcą, aby świat się zmienił, ale sami się nie starają.

Zastanów się nad tym głęboko!

Nie wcielacie się w tym momencie przez przypadek. Potrzeba było wielu tysiącleci przygotowań, aby móc być tutaj na Ziemi teraz, jako część przejścia planety Ziemia z 3. do 5. wymiaru wraz ze wzniesieniem części ludzkości.

Przebudzeni jesteście tutaj, aby dokonać własnego wzniesienia i wkrótce staniecie się Wzniesionym Mistrzem, jak również każdym poprzednim Wzniesionym Mistrzem przed wami.

Musisz to wiedzieć, a przede wszystkim uwierzyć! Jesteś czymś znacznie więcej, niż myślisz. Jeśli kiedyś byłeś małą cząstką własnej świadomości, teraz ta świadomość gwałtownie wzrasta i nowe wersje ciebie przejmują kontrolę nad twoim materialnym ciałem. Stajesz się nową świadomością.

Nasz powracający pozaziemski korespondent Vital Frosi kontynuuje poniżej, aby pomóc ludzkości w nadchodzących zmianach.

TWOJA DUSZA WIE, CO MA NADEJŚĆ

Kochani!

Nasza świadomość biograficzna, do której dusza ma dostęp podczas inkarnacji, zna na wyższych częstotliwościach wszystko, co nadejdzie wkrótce.

Pamiętajmy, że zasłony nie zostały jeszcze podniesione, ale nasze wyższe wersje intuicyjnie informują o naszym fraktalu, przynajmniej w bardziej subtelny sposób. Im bardziej pozwalasz sobie na poszerzanie swojej świadomości, tym więcej informacji otrzymujesz.

To właśnie ta informacja w formie częstotliwości powoduje tak wiele nigdy wcześniej nie odczuwanych objawów. Wiadomości przychodzące poprzez komunikację, prowadzą mnie do przekonania, że większość Pracowników Światła przechodzi obecnie poważną aktualizację energetyczną.

Dzieje się to w tak intensywny sposób, że jest to zaskakujące, ponieważ większość Pracowników Światła już wierzyła, że przeszli przez gęstszą sieć.

Ja również byłem zaskoczony objawami ostatnich kilku tygodni. Jestem pewna, że to, co wielu ludzi odczuwa, ja również doświadczam, być może po to, aby dać trochę więcej wsparcia wszystkim, którzy idą ze mną w tej podróży.

Nigdy wcześniej nie odczuwane energie przechodzą teraz z jednej skrajności w drugą. To naprawdę jak rollercoaster. Niepokój, kołatanie serca, tachykardia, problemy z ciśnieniem krwi, depresja, brak apetytu lub niechęć do niektórych pokarmów, suchość w ustach, bóle ciała, nieuzasadnione lęki, biegunka i wiele innych.

Nie jest łatwo nadążyć za tak wysoką częstotliwością. Ale powinniśmy przynajmniej zdać sobie sprawę, że większość objawów jest spowodowana wzniesieniem. Oczywiście, zawsze dobrze jest mieć oko i sprawdzać inne przyczyny, ponieważ my również nadal doświadczamy wibracji ze Starej Ziemi.

To, czego dusza będzie doświadczać od tej pory, wiedziała już zanim przyjęła tę Szkołę Terran, ale nigdy wcześniej tego nie doświadczyła. A to stwarza dla niej tak wielkie oczekiwania, które znajdują odzwierciedlenie w ciele fizycznym, a także w ciele emocjonalnym.

Pamiętaj, że ciało wyraża język duszy.

Staraj się bardziej zrelaksować i nie opieraj się zmianom. Wszystko, co nadejdzie, wyjdzie na dobre. To jest gwarancja, którą otrzymaliśmy z góry. Mamy też znacznie większe wsparcie, niż nam się wydaje. Nie ma się więc czego bać. Czekaliśmy na ten moment wiele tysiącleci. Ta chwila właśnie nadeszła.

Jak już wspomniano, niektóre nawyki pomagają zrównoważyć te zmiany. Picie dużej ilości wody, świeżej żywności, owoców i warzyw, ćwiczenia, kontakt z naturą, techniki oddechowe, medytacja i tak dalej. Ale przede wszystkim nie popadajcie w strach i opowieści o starej kontroli, która wciąż istnieje.

Nasze własne przekonania muszą zostać przewartościowane, ponieważ nie wszystko, czego nas nauczono, jest prawdą.

Zaufaj Planowi i uwierz, że jesteś duszą uwięzioną w ciele, aby doświadczyć życia na tej pięknej Planecie.

Jestem Vital Frosi, a moją misją jest oświecenie!

Namaste!

Opublikowano za: https://finalwakeupcall.info/en/2023/10/07/the-invisible-oppressors/

Comments

  1. czystesale says:

    Klucz do umysłu

    “The Most Potent Weapon in the Hands of the Oppressor is the Mind of the Oppressed” – Steve Biko

    https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

Wypowiedz się