Jak zarówno Izrael, jak i Partia Republikańska w USA całkowicie straciły moje poparcie w ciągu zaledwie 6,5 miesiąca

26.04.2024 // Mike Adams // 

Przed 7 października byłem proizraelski i popierający Republikanów. Zaraz po 7 października byłem jeszcze bardziej proizraelski, odczuwając wielki smutek z powodu śmierci Izraelczyków, która miała miejsce podczas ataku Hamasu. Wkrótce jednak Izrael zaczął bombardować Gazę w odwecie. Wkrótce stało się jasne, że IDF wcale nie bombarduje Hamasu. Bombardowali szpitale, uniwersytety, ośrodki dla uchodźców i budynki mieszkalne ludności cywilnej.

W miarę jak rosła liczba ofiar śmiertelnych masowych bombardowań, działania Izraela stały się nie do pogodzenia z twierdzeniem o “samoobronie”. Z powodu śmierci 5000 mieszkańców Gazy bardzo się zaniepokoiłem. Przy 10 000 byłem przerażony. Przy 20 000 zgonów byłem oburzony. Dzisiaj liczba ofiar śmiertelnych wynosi 35 000+, a Izrael upiera się, że nadal bombarduje mieszkańców Gazy na śmierć w akcie “samoobrony”. Podczas tego wszystkiego prawie żaden członek Partii Republikańskiej nie wypowiedział się przeciwko masowym bombardowaniom przez Izrael infrastruktury cywilnej i budynków mieszkalnych, przy użyciu dostarczonych przez USA bomb o wadze 2000 funtów, które są masowymi zabójcami wszystkich niewinnych cywilów, którzy mają pecha znaleźć się w dużym promieniu wybuchu. Dalekie od “precyzyjnych uderzeń”, izraelskie ataki na Gazę były dokładniej opisywane jako “ludobójcze naloty dywanowe”, mające na celu zniszczenie każdej żywej osoby w całym mieście.

Gdy prawdziwe intencje Izraela stały się niemożliwe do zignorowania – całkowita eksterminacja narodu palestyńskiego – nie można było również nie dojść do wniosku, że Izrael był zaangażowany w akty ludobójstwa. Współczesne zbrodnie wojenne, mające na celu eksterminację całej grupy etnicznej, aby syjoniści mogli ukraść ich ziemię, wodę i zasoby. To właśnie w tym momencie Izrael całkowicie stracił moje poparcie. Z perspektywy czasu bez wątpienia dałem Izraelowi zbyt wiele wahania, skłaniając się ku temu, by dać im korzyść z wątpliwości, tylko dlatego, że moje zrozumienie tego, co Izrael naprawdę robił, zostało przesłonięte przez całe życie proizraelskiej propagandy Zachodu.

Ludzka wiedza jest atakowana! Rządy i potężne korporacje używają cenzury, aby wymazać bazę wiedzy ludzkości na temat odżywiania, ziół, samodzielności, naturalnej odporności, produkcji żywności, gotowości i wielu innych. Chronimy ludzką wiedzę za pomocą technologii sztucznej inteligencji, jednocześnie budując infrastrukturę ludzkiej wolności. Skorzystaj z naszej zdecentralizowanej, opartej na blockchainie, nieocenzurowanej platformy wolności słowa w Brighteon.io. Zapoznaj się z naszymi bezpłatnymi narzędziami do generowania sztucznej inteligencji do pobrania na stronie Brighteon.AI. Wesprzyj nasze wysiłki na rzecz budowania infrastruktury ludzkiej wolności, robiąc zakupy w HealthRangerStore.com, oferującej przetestowaną laboratoryjnie, certyfikowaną żywność ekologiczną, niemodyfikowaną genetycznie i rozwiązania żywieniowe.

Prawdziwa natura Izraela i syjonizmu jest aż nadto jasna i czuję osobisty wstyd, że nie rozpoznałem tego wcześniej. Izrael jest krajem skrajnej nienawiści i przemocy, rządzonym przez morderczych zbrodniarzy wojennych, którzy codziennie działają z głęboko złymi zamiarami osiągnięcia ludobójczej eksterminacji narodu palestyńskiego. Te działania przywódców Izraela są celowe, a nawet celebrowane ich własnymi słowami, ponieważ otwarcie wzywają do masowej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków. Jest teraz całkowicie oczywiste, że ludobójcza natura Izraela jest nie do pogodzenia z trwałą cywilizacją ludzką (a nawet z pokojem w regionie) i że eskalacyjne działania Izraela (takie jak zbombardowanie budynku konsulatu Iranu w Damaszku) są tak skrajnie niebezpieczne, że Izrael nie jest “największym sojusznikiem Ameryki”, ale w rzeczywistości stał się najniebezpieczniejszym wrogiem Ameryki.

O tym, jak Partia Republikańska jeszcze szybciej straciła moje poparcie

Z kolei Partia Republikańska wydaje się być w pełni kontrolowana przez Netanjahu i jego skrajnie prawicowych ekstremistów z partii Likud. Szokujące posłuszeństwo gubernatora Teksasu Grega Abbotta, który wysłał setki żołnierzy stanowych do brutalnego ataku na pokojowych propalestyńskich demonstrantów na kampusie UT w Austin, przeczy rażącemu porzuceniu podstawowych zasad praw obywatelskich, które obecnie definiują Partię Republikańską w Ameryce. Ci sami Republikanie, którzy krzyczeli o nadużywaniu władzy federalnej przeciwko pokojowym demonstrantom J6, teraz wzywają do użycia siły militarnej przeciwko nieuzbrojonym, pokojowo nastawionym studentom tylko dlatego, że Izraelowi nie podoba się treść przemówienia protestujących.

Oficjalne stanowisko gubernatora Teksasu Abbotta, przyznane teraz w jego własnych tweetach, jest takie, że twoje prawa wynikające z Pierwszej Poprawki są teraz zdefiniowane i ograniczone przez Izrael, a jeśli Izrael powie, że nie podoba mu się twoje przemówienie, to Teksas użyje przytłaczającej siły wojskowej, aby cię aresztować i uwięzić, nawet jeśli nie popełniłeś żadnego określonego przestępstwa innego niż “obrażanie Izraela”.

To, że senator Ted Cruz zgadza się na to – i że gubernatorzy Noem i DeSantis są najwyraźniej zobowiązani wobec żądań Izraela – jest szokującym oskarżeniem Partii Republikańskiej w ogóle. Jest to grube przyznanie, że Partia Republikańska z łatwością porzuci każdą zasadę – w tym najświętszą zasadę zapisaną w Pierwszej Poprawce – aby uspokoić syjonistyczne lobby, które teraz wydaje się sprawować całkowitą kontrolę nad Republikanami w Ameryce.

W ten sposób Partia Republikańska straciła moje poparcie. A fakt, że Trump nadal opowiada się po stronie izraelskiej brutalności i ludobójczej przemocy, zamiast potępiać te ataki na wolność słowa w Ameryce, pokazuje, że sam Trump jest również syjonistyczną marionetką, której nie można ufać, że podejmie decyzje polityczne oparte na uniwersalnych zasadach.

Z grubsza mówiąc, dr Shiva miał absolutną rację, kiedy powiedział: “Wszyscy oprócz mnie są do bani syjonistyczni c#ck”. Miał na myśli RFK, Jr., Donalda J. Trumpa, Viveka Ramaswamy’ego i innych kandydatów ubiegających się o prezydenturę. Chociaż jego metafora jest bluźniercza, nie jest błędna.

Dobrze poinformowani ludzie nie kupują już wojennego haraczu i syjonistycznego planu represjonowania

Podsumowując, wystarczyło 6,5 miesiąca, aby zarówno Izrael, jak i Partia Republikańska straciły moje poparcie. Teraz wypowiadam się przeciwko zbrodniom Izraela przeciwko ludzkości i wzywam każdego członka Partii Republikańskiej, który jest współwinny ludobójczych zbrodni Izraela. Jestem znany jako “influencer wpływowych ludzi” i chociaż straciłem kilku zwolenników z powodu mojego wypowiadania się przeciwko Izraelowi (głównie chrześcijańskich syjonistów), zyskałem ogromny zasięg wśród tych, którzy są zniesmaczeni wojną, rozwścieczeni kompleksem przemysłu wojskowego i mają dość syjonistów grających kartą “antysemityzmu”, próbując udawać ofiarę za każdym razem, gdy knują, aby usprawiedliwić swoje masowe morderstwa.

Co ważniejsze, teraz zdaję sobie sprawę, że establishment Partii Republikańskiej nie ma żadnych pozostałych zasad przewodnich… nawet zasada wolności słowa. A jeśli Partia Republikańska nie będzie bronić twojej Pierwszej Poprawki, nie będzie też bronić twojej Drugiej Poprawki… albo, jak widzieliśmy ostatnio w przypadku spikera Johnsona, a nie Czwarta Poprawka.

Nadszedł czas na nową partię polityczną, która nie jest zaludniona przez syjonistyczne marionetki, handlarzy pigułkami z Big Pharmy, podżegaczy wojennych z Kompleksu Wojskowo-Przemysłowego i skorumpowanych, niekompetentnych szaleńców, którzy chcą wpędzić nas wszystkich w III wojnę światową. Pułkownik Douglas Macgregor, który obecnie pełni funkcję dyrektora generalnego OurCountryOurChoice.com, ma całkowitą rację, gdy mówi, że obecnego systemu jednopartyjnego nie da się uratować ani zreformować. To już za daleko. Wybory nie mają już znaczenia, ponieważ niezależnie od tego, na kogo głosujesz, zawsze dostajesz (politykę) Johna McCaina.

Dalsze popieranie tych samych kandydatów, którzy teraz całkowicie sprzedali się Ukrainie, Izraelowi lub innym zagranicznym interesom – a wszystko to przy jednoczesnym całkowitym porzuceniu pilnych problemów wewnętrznych, które zagrażają istnieniu naszego kraju (takich jak kryzys otwartych granic) – jest aktem szaleństwa. Demokraci niemal zawsze okazują się autorytarnymi tyranami, ale Republikanie zawsze zdają się dochodzić do tego samego autorytaryzmu za pomocą różnych wymówek. Jeśli chodzi o politykę, którą popierają, nie ma dosłownie żadnej różnicy: zarówno Demokraci, jak i Republikanie w pełni popierają Big Pharmę i przemysł szczepionkowy, Wielką Wojnę i przemysł ŚMIERCI, Wielką Bankowość i PRZEMYSŁ DŁUGU, a przede wszystkim WIELKI RZĄD, który kontroluje wszystko, co wolno ci mówić lub myśleć.

Demokraci aktywnie zniszczyli ten niegdyś wielki naród, ale Republikanie albo byli całkowicie współwinni, albo stali z boku i nic nie robili, podczas gdy podpalacze podpalali filary naszej konstytucyjnej republiki. Jak jest teraz oczywiste dla każdego, kto zwraca na to uwagę, w Stanach Zjednoczonych Ameryki nie mamy już funkcjonującego społeczeństwa obywatelskiego. Mamy upadły rząd, nieudaną uczciwość wyborów, nieudany system sprawiedliwości, nieudaną fałszywą walutę, fałszywe media korporacyjne, fałszywą propagandę wojenną, nieudany system edukacyjny oraz uzbrojony system nauki i medycyny, który dosłownie rozwija i rozmieszcza broń biologiczną przeciwko narodowi amerykańskiemu, jednocześnie aktywnie pozbawiając opinię publiczną wiedzy o rozwiązaniach, które mogłyby uratować miliony ludzi przed obrażeniami i śmiercią podczas COVID (takich jak iwermektyna, i kwercetyna).

Dzisiaj rząd federalny Stanów Zjednoczonych funkcjonuje jako celowa broń nie tylko przeciwko narodowi amerykańskiemu, ale przeciwko całemu światu, i każdego dnia, gdy się budzą, urzędnicy rządu federalnego bez wątpienia zadają sobie pytanie: “Jak możemy dziś skrzywdzić więcej ludzi?” Albo: “Jak zniszczyć więcej narodów, aby Ameryka mogła utrzymać swoją słabnącą dominację jeszcze kilka lat?”https://www.brighteon.com/embed/00d63a04-b179-4585-bd86-32122f59c768

Żyjemy pod nieubłaganą tyranią geopolitycznego kultu samobójców, a jego apetyt na zniszczenie i ludzkie cierpienie nie zna granic. Gdy to upadające imperium desperacko próbuje utrzymać się przy władzy, zniszczy życie, majątek i marzenia całego narodu. I zarówno Izrael, jak i Partia Republikańska wrzucają granaty przyspieszające do ogniska zniszczenia, paląc tę cywilizację doszczętnie i zabierając ze sobą tak wielu ludzi, jak to tylko możliwe.

Nie mogę już w żaden sposób uczestniczyć we wspieraniu tak destrukcyjnego, demonicznego systemu narodowego samobójstwa. Niniejszym wycofuję swoją zgodę i swój głos.

Przeczytaj więcej wiadomości o ludobójstwie Izraela na IsraelCollapse.com.

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2024-04-26-how-both-israel-and-the-gop-completely-lost-my-support.html

Wypowiedz się