Planetarna transformacja

  • Negatywne siły sabotują pozytywne inicjatywy
  • Potęga suwerennego sumienia
  • Próbują nas powstrzymać, ale wiedzą, że nie mogą!

Negatywne siły sabotują pozytywne inicjatywy

Dzisiejszy temat zwraca uwagę na ważny szczegół, aby uspokoić większość z nas. Albowiem energia generowana teraz przez otwarcie portalu 5D zacznie znacząco zmieniać DNA ciała fizycznego wewnętrznie, co jest między innymi niezbędne do intensywnej detoksykacji.

Ciemne Moce, które cieszyły się nieograniczoną wolnością na planecie Ziemia przez pięćset tysięcy lat, teraz stają twarzą w twarz z naszymi pomocnymi pozaziemskimi braćmi i siostrami, Siłami Światła, Cyfrowymi Żołnierzami i Patriotami, którzy poprzez wielki wysiłek czynią postępy, aby usunąć te negatywne siły z planety Ziemia na dobre.

To właśnie te negatywne siły sabotowały pozytywne inicjatywy, aby uniemożliwić przełamanie tej negatywnej izolacji. Ale teraz im się to udało.

Krytycy pandemii wiedzieli o tym od samego początku, co teraz potwierdził amerykański urząd ds. zdrowia. Test PCR nie wykrywa wirusów i ich infekcji.

Cała pandemia, w tym “dobrowolne” obowiązkowe zastrzyki toksyczne, wszelkie środki ograniczające swobodę, takie jak noszenie maseczek, opierały się wyłącznie na wynikach testu PCR.

Czy rządy i politycy odpowiednio zareagują? – Oczywiście, że nie. Co to oznacza? Że “Corona Proclaimers” to przestępczy syndykat przestępczy, który zasługuje na karę śmierci.

Ludzkość jest poddana zbyt głębokiemu praniu mózgu, że nawet pozytywne staje się negatywne. Te owce żyją w świecie iluzji, w którym demokracja jest promowana jako wolność, podczas gdy w rzeczywistości jest to dyktatura; gdzie 51% rządzi pozostałymi 49%. Dlatego znaczenie anarchii zostało zmienione na bunt, ponieważ w rzeczywistości oznacza ono samorządność!

Im szybciej ludzkość obudzi się i zobaczy kłamstwa i oszustwa, tym lepiej dla nas wszystkich. Nie bądź skromny. Niech to będzie wyzwanie dla wszystkich, aby wziąć udział i wykorzystać nasz maksymalny potencjał.

Nasza planeta jest całkowicie zanieczyszczona ogromnymi ilościami, chemikaliami, promieniowaniem, kłamstwami, oszustwami, dezinformacją, zniekształceniami, fałszywymi wiadomościami itp. Utrzymywane za pomocą półprawd, oszustw, zafałszowanych obrazów, zwodniczych miraży, propagandy, a przede wszystkim prania mózgu.

Nasze ciało fizyczne jest “całkowicie zatrute i zanieczyszczone” przez promieniowanie i zanieczyszczenie powietrza, a także metale ciężkie i niebezpieczne toksyny poprzez leki farmaceutyczne i żywność. Wszystko to jest przechowywane w organizmie człowieka, dlatego konieczna stała się fizyczna detoksykacja.

Rozpoczął się wielki przewrót! Tego procesu nie da się już zatrzymać! Z góry i z dołu na Ziemi zbiegają się energie. To przez wiele wieków długo wyczekiwany moment. W rezultacie przenosimy się teraz do nowego świata 5D!

Dotarliśmy do wyjątkowego punktu w historii Wszechświata, a mianowicie na planecie Ziemia, są dwa światy działające równocześnie; negatywny świat 3D i pozytywny świat 5D. Ta sytuacja jest tworzona z góry, aby oddzielić budzących i śpiących. Świat 5D staje się nową Ziemią, śpiący 3D przenoszą się na inną planetę 3D. Kropka!

Kabała Władzy Realnej została pokonana, to co pozostało to marionetki kabała i ich kumple, którzy zostaną usunięci, gdy większość ludzkości się obudzi. Śpiący muszą przekonać samych siebie, by uwierzyć i zobaczyć, kto jest ich prawdziwym wrogiem. I że pandemia Covid jest kłamstwem propagandowym, mającym na celu zniszczenie ludzkości na ziemi.

Do tego czasu przebudzeni będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Jeśli chcemy odzyskać wolną planetę Ziemię i naszą osobistą wolność, musimy osiągnąć to sami od dołu! Nikt poza naszą planetą nie przychodzi z pomocą. Przewodnictwo i wsparcie ze strony naszych pozaziemskich braci i sióstr to jedyna pomoc, jakiej możemy się spodziewać.

Obudźcie się, zachęćcie innych i zabierzcie się do pracy, potrzebujemy wsparcia co najmniej dwóch trzecich populacji. Pamiętać; Agenda 2030 jest już ukończona w 98%! Do godziny 12 pozostało niecałe pięć minut. O godzinie 12 nie ma już odwrotu, aby odzyskać naszą wolność, tak jak pierwotnie zamierzył dla nas Bóg Ojciec/Matka!

Nasz powracający pozaziemski korespondent Vital Frosi pomaga informować ludzkość o tym, co dzieje się podczas przejścia do nowego świata 5D.

POTĘGA SUWERENNEGO SUMIENIA

Kochani!

Planeta Ziemia kończy Stary Cykl w granicach Światła, gdzie ludzka świadomość jest ograniczona do doświadczania biegunowości w Szkole Prób i Pojednań. Dwoistość, której tu doświadczamy, dała wcielonym duszom wgląd w Prawo Przyczyny i Skutku, znane również jako Prawo Akcji i Reakcji.

Ludzkość wkracza teraz w nową fazę, w ramach tego, co nazywa się Ewolucją Światów. Pamiętajcie, że Światy to Planety, Gwiazdy, Księżyce, Galaktyki, Wszechświaty i Wieloświaty, ponieważ wszystko znajduje się w Nieskończonym Kosmosie.

Kiedy świat ewoluuje, zaczyna wibrować z wyższą częstotliwością i tę częstotliwość będziemy tutaj nazywać Wymiarem. Moglibyśmy to również nazwać gęstością, ale większość z was już rozumie, czym jest Wymiar.

Ziemia, jako Świat Prób i Pojednań, mogłaby jedynie zapewnić warunki dla waszych dusz inkarnujących się tutaj w częstotliwości 3D, ponieważ gęstość materii ograniczyłaby ich świadomość podczas inkarnacji. Wyjaśnia to również potrzebę duszy do odcieleśnienia się po pewnym czasie w ciele.

Kiedy dusza się odcieleśni, bez ciężaru materii, wznosi się do czwartego wymiaru, a to pozwala jej, poprzez wyższą częstotliwość, pamiętać poprzednie wcielenia, a także wiedzieć więcej o przyszłości.

To właśnie te okoliczności ułatwiają samoocenę jej ewolucji, a także stworzenie nowego Planu Wcielenia. Ten Plan jest zawsze dostosowaniem przeznaczenia, innymi słowy, projektem, który pozwala wam szybciej ewoluować jako świadomość.

Starożytny Cykl 3D, znany również jako Próby i Pojednanie, dobiega końca na planecie Ziemia. Chociaż zostało to już ogłoszone 2000 lat temu przez samego Władcę Galaktyki Sanandę, który stał się ciałem, aby być wśród nas jako Jezus z Nazaretu, te 20 Wieków było konieczne, ponieważ wcielone dusze nie mogą tak szybko dokonać takiego Skoku Kwantowego.

Ruch spiralny galaktyk określa ilość i intensywność Światła otrzymywanego przez każdą planetę. Całe życie istniejące na którymkolwiek z nich rozwija się i zmienia w zależności od Światła, które otrzymuje. Oczywiście planeta Ziemia zawsze była częścią tego ruchu, dlatego przewidywano, że światło gamma zastąpi teraz światło fotoniczne, które wcześniej zalało planetę.

Zmiana częstotliwości Światła określa życie i formę tego życia, które istnieje w każdej sferze gwiazdowej. Pewnego dnia zrozumiemy, że dusza jest świadomością, która wibruje w ramach określonej częstotliwości. I to właśnie ta częstotliwość pozwala każdej części naszej monady, czy to Super-duszy, Duszy, czy nawet Duszy-fraktalowi, doświadczać światów rozrzuconych po nieskończoności Kosmosu.

Jesteśmy tu i teraz, przy wejściu do Wielowymiarowego Portalu, który zabierze nas do Piątego Wymiaru. Nowa Ziemia nie będzie już miała częstotliwości 3D, a ludzka świadomość (dusza) musi dostosować się do wyższych wibracji, aby wejść do tego portalu. Muszą opuścić wibracje Starej Ziemi.

Krótko mówiąc, współzawodnictwo było kiedyś praktycznie koniecznością w walce o życie, teraz częstotliwość może być osiągnięta tylko wtedy, gdy porzucimy tę konkurencję i nieustanne dążenie do władzy.

Musimy zdać sobie sprawę, że prawdziwa moc leży w nas, a nie na zewnątrz. Prawdziwa moc to świadomość budząca się ku nowemu. Wzmocnienie siebie świadomością skoncentrowaną na współpracy, bezwarunkowej miłości, szacunku i współczuciu dla tych, którzy nie mogą przejść ostatecznych testów, jest mechanizmem, który uruchomi częstotliwość duszy, która umożliwi ci przekroczenie portalu Nowej Ziemi.

Widzimy również, że znaczna część ludzkości pozostaje uwięziona w wibracji konkurencji. Nienasycone pragnienie władzy; zysku i korzyści bez rzeczywistej wartości; nieokiełznana chciwość; strach przed niedostatkiem; brak zaufania do Większego Planu, który jest sprawiedliwy; Krótko mówiąc, bitwy, które kosztowały życie tak wielu ludzi, jak nadal obserwujemy, oraz brak szacunku dla wszystkiego i wszystkich.

Wszędzie będzie płacz i zgrzytanie zębów, ponieważ dusze, które nie zasługują na Nową Ziemię, będą intensywnie odczuwać negatywną wibrację porażki w tej Szkole Życia.

Utrata szansy na wzniesienie się teraz będzie największą tragedią, jakiej może doświadczyć dusza, pozostając w Świecie Prób i Pojednań.

Porażka w tym, ostatecznym wcieleniu Starożytnego Cyklu, jest tragedią jak żadna inna.

Nikt nie może twierdzić, że nie wiedział, ponieważ dusza jest swoją własną świadomością, zbudowaną przez setki, a nawet tysiące wcieleń, w których osadzona jest cała wiedza. Jest swoim własnym Sędzią i sumieniem, nie można go oszukać.

Wielu nadal wierzy w zdobywanie władzy poprzez konflikty i bitwy. To błąd. W wojnach nigdy nie ma zwycięzców, są tylko przegrani. W sporach o cokolwiek zawsze znajdą się przegrani, więc nikt nie wygrywa. Dotyczy to również zawodów.

Ale kiedy jest współpraca, wszyscy wygrywają i nie ma przegranych. Nowa Ziemia będzie Światem Współpracy. A ludzkość już zaczyna zdawać sobie sprawę, że ostateczna bitwa nie będzie walką między ludźmi, ale walką indywidualnej świadomości, innymi słowy, bitwą bez broni i bitwą skierowaną przeciwko nikomu.

Można powiedzieć, że jest to walka wewnątrz każdej osoby, ale nie jest to nic innego jak próba osiągnięcia wyższej częstotliwości własnej świadomości.

Znajoma broń to nic innego jak stare zabawki, których wciąż używają ci, którzy wciąż wibrują z częstotliwością prób i pojednań.

Są wyborami. I jak powiedział Wielki Nauczyciel: “Nagroda za pracę”. Na koniec powiem: każdy jest swoim własnym Architektem.

Jestem Vital Frosi, a moją misją jest oświecenie.

Uściski Światła!

“Próbują nas powstrzymać, ale wiedzą, że nie mogą!”

Działo Dolores Cannon

W cieniu naszego świata, pod powierzchnią codzienności, istnieje prawda, która jest przed nami celowo ukryta. Ci, którzy są u władzy, i ci, którzy desperacko trzymają się starych nawyków, są wyraźnie świadomi monumentalnych zmian, jakie zachodzą obecnie w naszym świecie.

Opublikowano za: https://finalwakeupcall.info/en/2023/10/20/planetary-transformation/

Wypowiedz się