Sąd wojskowy USA wyłączył aparaturę podtrzymującą życie Klausa Schwaba

JAG wyciąga wtyczkę z Klausa Schwaba

Autor: Michael Baxter -26 kwietnia 2024 r

Saga globalistycznego króla Klausa Schwaba zakończyła się jego śmiercią w środę po południu, po tym, jak prezydent Donald J. Trump podobno nakazał wiceadmirałowi Darse E. Crandallowi “wyciągnąć wtyczkę” – powiedziało źródło GITMO Real Raw News.

Schwab, cierpiący na niewydolność narządów i ostre odstawienie adrenochromu, był podłączony do aparatury podtrzymującej życie od czasu przybycia do Szpitala Marynarki Wojennej w Zatoce Guantanamo 19 kwietnia, a personel wątpił, czy wyzdrowieje, aby zostać uznanym za zdolnego do stanięcia przed sądem, a perspektywa ta malała z każdą mijającą godziną.

Śmierć Schwaba nastąpiła dwa dni po tym, jak rzekomy Red Hat próbował go zamordować w jego szpitalnym pokoju. Na marginesie, JAG krytycznie odniósł się do “sensacyjnego nagłówka” RRN, twierdzącego, że Red Hats “zinfiltrował” GITMO, ponieważ twierdzenie to nie ma merytorycznych dowodów. Obecnie tylko wątpliwe przyznanie się niedoszłego zabójcy łączy go z Czerwonymi Kapeluszami, w które z nieznanych powodów może próbować wplątać. – Dowiemy się, czy naprawdę jest Czerwonym Kapeluszem, ale może to być samotny wilk lub sprytna roślina Władzy Realnej. Tytuł twojego artykułu sugeruje, że GITMO zostało zaatakowane przez armię Czerwonych Kapeluszy, ale tak nie jest. Proszę, zróbcie to lepiej” – powiedział nam JAG. W przyszłości zrobimy to lepiej.

Robię dygresję.

W środę wieczorem prezydent Trump zadzwonił do admirała Crandalla, aby zapytać o stan Schwaba i o to, czy 86-letni przynoszący śmierć będzie kiedykolwiek na tyle zdrowy, aby stanąć przed trybunałem wojskowym za niezliczone zbrodnie przeciwko ludzkości. Admirał, jak podało nasze źródło, poinformował Trumpa, że rokowania Schwaba są ponure, a najlepsi lekarze GITMO oceniają jego szanse na wyzdrowienie na mniej niż 1:150 000.

“Panie prezydencie, jeśli odzyska przytomność, jest mało prawdopodobne, że będzie wiedział, kim jest, gdzie jest i co się dzieje. On jest warzywem, panie prezydencie. Tutejszy specjalista zasugerował radykalną terapię, która mogłaby go obudzić, ale jest to nieetyczne, niemoralne i nie jest to coś, czego byśmy spróbowali – przynajmniej nie bez twojej zgody” – powiedział admirał.

— Co to jest? – zapytał prezydent Trump.

Cóż, panie prezydencie, oznaczałoby to nabycie i podanie adrenochromu — powiedział admirał.

“To jest nie dopuszczalne” – powiedział autorytatywnie prezydent Trump. “Schwab jest i zasługuje na straszliwe powieszenie, ale nie ma sensu tego przeciągać. Wyciągnij wtyczkę. To moja decyzja”.

Godzinę później, jak podało nasze źródło, lekarze usunęli rurkę oddechową Schwaba; Jego serce przestało bić, a wkrótce potem stracił przytomność.

“Będzie trzymany na lodzie, tak jak reszta” – powiedział nasz informator.

Zapytany, czy prezydent Trump i admirał Crandall rozmawiali o sanitariuszu, który chciał upłynnić wnętrzności Schwaba kwasem, nasze źródło powiedziało: “Nie zrobili tego. Ustalimy jego lojalność, a potem zdecydujemy, dokąd się udać.

Opublikowano za: https://realrawnews.com/2024/04/jag-pulls-plug-on-klaus-schwab/

W uzupełnieniu przypominamy:

Wypowiedz się