Marines urządzają zasadzkę na bandytów FEMA w ogarniętej sztormem Nebrasce

Autor: Michael Baxter -28 kwietnia 2024 r

Blokada Białych Kapeluszy uniemożliwiła uzbrojonemu konwojowi FEMA wjazd na spustoszone przez tornado przedmieścia Elkhorn w stanie Nebraska w sobotę rano po tym, jak gwałtowny wybuch tornada zrównał z ziemią setki domów i firm, pozostawiając obywateli oszołomionych i domagających się niezbędnych rzeczy, takich jak żywność, woda, schronienie i elektryczność.

Dwa dni wcześniej Dowództwo Cyberprzestrzeni Sił Piechoty Morskiej podsłuchiwało rozmowę telefoniczną między dyrektorem FEMA Deanne Criswell a zastępcą administratora wsparcia misji Tami Franklin. Ta tyrańska dwójka dyskutowała o podwyższonym ryzyku wybuchu tornada na Wielkich Równinach przez Narodową Służbę Pogodową i wspomniała o posiadaniu “zespołu badawczego” gotowego do oceny przyszłych szkód wyrządzonych przez burzę. Pozornie prorocza Criswell zasugerowała, aby przygotować karawanę, która “wtoczy się do Omaha”, gdy burze się rozproszą, co skłoniło jej podwładnego do zapytania: “Uzbrojona?”

– Standardowa procedura – odparł Criswell. — Ale bądź ostrożny. Ostatnio ponieśliśmy zbyt wiele strat.

Biorąc pod uwagę historię terroryzowania i włamywania się do ofiar huraganu przez FEMA, Dowództwo Cyberprzestrzeni powiadomiło generała Smitha, który zapytał, czy mają koralik na temat lokalizacji Criswella. Powiedziano mu, że nieuchwytny administrator FEMA zadzwonił ze Szwajcarii. Criswell należy do hordy despotycznych członków Deep State, którzy ukrywają się za granicą, aby uniknąć schwytania i wysłania do Guantanamo.

“Ci faceci po prostu nie przestaną. Można by pomyśleć, że będą nieco bardziej ostrożni po wklejeniu, które daliśmy im na Maui. Ich wytrzymałość jest… zaskakujące” – powiedziało źródło w biurze gen. Smitha w rozmowie z Real Raw News.

Dodał, że długowieczność FEMA jest w dużej mierze uzależniona od dostępu do nieograniczonej gotówki i gotowości do zatrudniania skazanych przestępców. Agencja jest obecnie w trakcie rekrutacji, oferując 30 USD za godzinę w desperackiej próbie uzupełnienia swoich szeregów. Nasze źródło powiedziało, że White Hats uzyskało dostęp do bazy danych wniosków FEMA i odkryło, że bezkrytycznie tuszuje przestępstwa, które wykluczają zatrudnienie rządowe i posiadanie broni palnej.

“Porywacze, napaści na tle seksualnym, włamywacze do domów – FEMA ma to gdzieś” – powiedziało nasze źródło.

Porównał Criswella do aktora Cliffa De Younga, który wcielił się w rolę abolicjonisty pułkownika Jaya Montgomery’ego w filmie “Chwała” z 1989 roku, w którym jayhawker splądrował i zbombardował miasto Darien, wykorzystując nienawiść do niewolnictwa jako pretekst do osobistego zysku.

“FEMA ma kasę gotówki i czarne nadwyżki budżetowe na zagranicznych kontach – plądrują, bo to lubią. Każdy pracownik FEMA chwytający za broń przeciwko obywatelom lub rabujący go jest winny zdrady. Generał Smith spodziewał się, że tak się stanie, jeśli FEMA wkroczy do Omaha, jeśli uderzy burza” – powiedział nasz informator.

Słysząc rozmowę między Criswellem a Franklinem, generał uruchomił dwa plutony strzeleckie i kazał je przewieźć do Offutt AFB, kontrolowanej przez White Hat instalacji w południowo-wschodniej Omaha. Przygotowując się do ewentualnego starcia, Dowództwo Cyberprzestrzeni monitorowało częstotliwości taktyczne FEMA, mając nadzieję na zebranie następnego ruchu agencji. Informacja ta pojawiła się w piątek późnym wieczorem po tym, jak niszczycielskie tornada zrównały z ziemią domy na przedmieściach Omaha w Elkhorn.

“Intel był ‘zaawansowanym zespołem oceny szkód’, który miał przybyć do Elkhorn o świcie. Zespół ds. oceny szkód to naprawdę żargon terrorystów. Dostaliśmy wiadomość, że przyjadą do Elkhorn z Lincoln autostradą nr 6 i generał zdecydował, że będziemy mieli ambu – niespodziankę dla nich” – powiedział nasz informator.

Dodał, że Marines ustawili pojazdy po obu stronach mostu Ashland Bridge nad rzeką Platt, podczas gdy zespół zwiadowczy pojechał w kierunku Lincoln cywilnym samochodem w poszukiwaniu najeźdźców z FEMA. O 3:45 nad ranem zespół zwiadowczy zauważył sześć SUV-ów z naklejkami FEMA na drzwiach i dwa taktyczne mobilne centra dowodzenia jadące na północ w kierunku mostu.

Konwój FEMA zatrzymał się po przejechaniu mostu, a jego ruch do przodu został zatrzymany przez blokadę drogową Humvee i 50 marines celujących z karabinów i kilku wyrzutni rakiet AT-4 w pojazd prowadzący. Dowódca plutonu, porucznik, jasno wyraził swoje intencje: trąbka wzmocniła jego głos, gdy poinformował FEMA, że uzbrojenie się lub wycofanie się zakończy się ich zniszczeniem. Tylny element pozostał ukryty po przeciwnej stronie rzeki na wypadek, gdyby FEMA głupio próbowała uciec.

Marines otoczyli kawalkadę FEMA, wyciągając nadzorców i żołnierzy z ich pojazdów i krępując ich. Porucznik piechoty morskiej powiedział agentowi FEMA (AIC), że zamierza przeprowadzić inspekcję ładunku FEMA pod kątem broni.

“Jeśli masz przy sobie tylko jedzenie i wodę, a nie broń, nie masz się czym martwić” – powiedział porucznik.

AIC stwierdziło jednak, że Marines nie mają prawa opóźniać jego “misji miłosierdzia”, chociaż przyznał, że ma niewielki zapas broni palnej, wyłącznie do samoobrony.

Maleńki zapas, jak powiedział nasz informator, okazał się 34 karabinkami M4, 27 pistoletami Glock 23, 3 systemami broni snajperskiej M24 i mnóstwem amunicji. Chociaż FEMA miała wystarczająco dużo broni, aby prowadzić małą wojnę, nie miała przy sobie ani jednego MRE ani butelki wody, ani żadnych artykułów pierwszej potrzeby, aby pomóc bezdomnym mieszkańcom Elkhorn.

“Będziemy je konfiskować” – powiedział porucznik AIC.

Podczas przeszukiwania AIC porucznik znalazł przy sobie coś, co nasze źródło nazwało dymiącym pistoletem, dokument, który zawierał nazwiska i adresy najbogatszych mieszkańców Elkhorn. Zawierał listę ich miejsc pracy, rocznych dochodów i tego, czy kiedykolwiek wypełnili formularz 4473 – obowiązkowy rejestr transakcji z bronią palną ATF.

“Dobry dzień na konfiskatę broni, prawda?” – powiedział porucznik do AIC.

AIC zaprotestowało: “Musimy tylko wiedzieć, kto ma broń dla naszego bezpieczeństwa”.

— Nie jedziesz dziś do Elkhorn — odparł porucznik. “W rzeczywistości nigdzie się nie wybieracie – z wyjątkiem GITMO, was i waszych, jakkolwiek się nazywacie – liderów zespołów. Reszta twojej “drużyny ratunkowej” może odejść, z powrotem do skały, z której się wyczołgałeś. Twoi ludzie mogą powiedzieć Criswell, że nie jest tu mile widziana, nigdzie nie jest mile widziana.

Rozbrojony i zniechęcony konwój FEMA odjechał, nie włamując się ani nie terroryzując ani jednego mieszkańca.

“Ołów i trzy inne, które dostaliśmy, będą traktowane jako wrogie boje” – powiedziało nasze źródło. “Marines nadal są w okolicy, w Nebrasce, Kansas i Iowa, i odeprą lub wyeliminują dalszych najeźdźców FEMA” – powiedział nasz informator.

Edit: Nasze źródło Marines miało “taktyczny powód” do uwolnienia większości sił FEMA, ale nie wyjaśniło powodu.

Sprostowanie: Pierwotnie informowaliśmy, że Criswell rozmawiał z Erickiem Leckeyem. To był błąd. Źródło po prostu zidentyfikowało kontakt jako administratora wsparcia misji, a ja, nie pamiętając treści każdego napisanego artykułu, zapomniałem, że Leckey został schwytany na Hawajach w zeszłym roku. Skontaktowaliśmy się z naszym souce w celu uzyskania wyjaśnień, a on zidentyfikował drugą stronę jako zastępcę zastępcy administratora Tami Franklin. Poprawiliśmy artykuł, aby to odzwierciedlić.

Opublikowano za: https://realrawnews.com/2024/04/marines-ambush-fema-brigands-in-storm-stricken-nebraska/

Wypowiedz się