Próbując ukraść dusze wszystkich dobrych ludzi

Czytanie jest najlepszym źródłem informacji,

Pomyśl o tym i zacznij szerzyć wiedzę!

Niedługo wkroczymy w Złoty Wiek, a oto instrukcje, jak pokonać system.

Odpowiedź na najważniejsze pytanie jest prosta:

“Dlaczego się urodziłem i co robię na tej planecie?”

Jak działa system

Wszystko zaczyna się od narodzin dziecka, którego dusza wchodzi do płodu w łonie matki w trzecim miesiącu ciąży za pomocą kodu energetycznego. W ten sposób gra zaczyna się dla każdej osoby.

Każdy z nas ma dwie półkule mózgowe, prawą i lewą. Prawa półkula jest intuicyjna, a lewa logiczna. Po urodzeniu każda osoba rozpoczyna “walkę” o wybór między prawicą a lewicą. Intuicja zwykle mówi coś zupełnie innego niż logika. U większości ludzi logika wygrywa, ponieważ pasuje do dominującego systemu, który nas kształci.

Zaraz po urodzeniu bezbronne dziecko zostaje zaatakowane przez system zwany “Matrixem” ze straszliwą siłą, która ma blokować mózg dziecka, zwłaszcza szyszynkę i jego intuicję.

Dziecko, pierwotnie urodzone jako król i całkowity władca, jest uczone przez rodziców, że jest całkowicie głupie, zależne, niezdolne do podejmowania własnych decyzji, więc o wszystkim muszą decydować za niego inni. Jeśli dziecko okazuje niezadowolenie i zaczyna się kłócić lub płakać, jest karane. Jest to podstawowy etap przygotowawczy do dalszej demoralizacji małego człowieka, ponieważ aby przyjąć kompletny program z Matrixa, musi on najpierw zaprzeć się samego siebie.

Zrozumieć, że jest niegodny, gorszy, głupi i bezużyteczny. Mówią, że powinniśmy być wdzięczni za to, że mamy system, który mówi nam, kim mamy być, w co mamy wierzyć i co mamy robić ze swoim życiem.

Mówi się ci, że nie musisz wymyślać niczego nowego, ponieważ inni ludzie, którzy rozumieją to znacznie lepiej niż ty, już wszystko dla ciebie wymyślili, więc byłaby to strata czasu.

Tak więc wiele osób uważa, że samodzielne myślenie jest niepotrzebne, a jeszcze więcej z nich nie jest w stanie tego zrobić. Zawsze muszą iść i zapytać kogoś innego, co mają robić.

Branie odpowiedzialności za własne życie i zdrowie naprawdę przeraża wiele osób. Ku uciesze przemysłu farmaceutycznego, kościoła i innych systemów, które wysysają z ludzi energię, czas, zdrowie i pieniądze.

Nie chodzi tylko o to, jak wychowuje się jednostki, które nie są niebezpieczne dla systemu, ale o to, jak oni sami tworzą system. Jednostka zostaje wrzucona w ręce niewolnictwa i przekształcona w osobę doskonale dopasowaną do systemu.

Pytasz dlaczego?

Ponieważ chcą, abyś nie był w stanie uciec z niewoli. Cały system jest piramidalny. Na dole są zwykli ludzie, a na górze są ludzie, którzy ich kontrolują. W systemie istnieją dwie piramidy, matczyna i drugorzędna. Obie piramidy trzeba ominąć, inaczej się w nich zgubisz.

System stara się uniemożliwić Ci ich obejście w każdy możliwy sposób i stawia na Twojej drodze przeszkody – pokusy i manipulacyjne żądania. Oferuje ci pożyczki, które uczynią cię niewolnikiem pieniędzy. Kradnie twój czas, abyś nie miał możliwości wypełnienia swojej prawdziwej misji i znalezienia powodu, dla którego się tu urodziłeś. Nadmiar czasu dla ludzi jest czystą trucizną dla systemu.

Oferuje kuszącą pracę lub projekt, którego nie możesz odrzucić, a może przyjemne hobby, na punkcie którego masz obsesję i marnujesz czas.

Piramida matki jest zdominowana przez sześciu upadłych aniołów, których rozkazy są przyjmowane przez Watykan. Watykan przekazuje je następnie na inne poziomy, na poziomy drugorzędne. Drugorzędne poziomy to kościoły, rządy, policja, sądy, szkoły, prawa, urzędy, żołnierze i wszystkie władze, które kontrolują i ograniczają ludzkość.

Kolejna pułapka w systemie nazywa się “wahadłem”. Teraz mówimy o mechanicznych szkodach wyrządzonych ludziom. Są to wypadki samochodowe, morderstwa i inne, które uniemożliwiają kontynuowanie swojej ścieżki.

Oferuje ci się trujące jedzenie, a jeśli je zjesz, wchodzisz do drugiej piramidy. Drugorzędna piramida ma złapać wszystkich ludzi, którzy nigdy nie dali się złapać w szpony pieniędzy i kredytów i nigdy nie pozwolili, aby skradziono im czas.

Ich ciała zaczynały zanikać po zjedzeniu niezdrowej żywności, ich umysły pogarszały się i szli do lekarza.

Piramida wtórna to gigantyczny aparat farmaceutyczny ze wszystkimi jego etapami w postaci lekarzy i trujących pigułek. Każdy człowiek jest odpowiedzialny za swoje ciało i nigdy nie może pozostawić go w rękach innych.

System zawsze próbuje ukraść twoją duszę. Niektórzy nawet chętnie sprzedają go za pieniądze i sławę.

Ale nie martw się, ta wiadomość jest w rzeczywistości bardzo konstruktywna. Powstała na prośbę dziewczyny w kolorze indygo poznanej osobiście. Ma ogromne zdolności parapsychiczne, potrafi lewitować, podróżować astralnie, ale przede wszystkim – jest parapsychiczna. Ta dziewczyna widziała przyszłość tej planety i poprosiła mnie, abym zaniósł to przesłanie całej ludzkości.

Dlaczego powstał Matrix

Wyobraźmy sobie radę siedmiu starszych siedzących przy okrągłym stole. Jest między nimi tylko miłość i dobre intencje. Są zainteresowani ustanowieniem nowego, wyższego systemu i uzgodnili, jak powinien on wyglądać.

Ale ponieważ nie mogą być pewni, jaki będzie wynik, zgodzili się najpierw przeprowadzić próbę. To najlepszy sposób na zbudowanie czegoś, co jest bezbłędne i będzie trwało tak długo, jak to możliwe.

Tak więc Rada Starszych podzieliła się na stronę konstruktywną i destrukcyjną, aby odegrać swoją rolę w niebezpiecznej grze zwanej Matrixem. Najmądrzejszy i pełen szacunku członek Rady zasugerował, aby stanąć samotnie przeciwko innym.

Wszyscy się zgodzili. Jego sześciu braci zdecydowało się grać po stronie destrukcyjnej do samego końca.

To gra o kosmicznym znaczeniu dla przyszłości ludzkości i niepowtarzalna. Możesz być wdzięczny, że dano Ci możliwość bycia jego częścią.

Wszechświat to ogromna rodzina licząca wiele bilionów członków. Rada Siedmiu pozwoliła nam dobrowolnie grać w swoją grę. Nic, co tu widzisz, nie jest prawdziwe, to symulacja.

Tym, który sprowadził cię na planetę Ziemię, jesteś TY, a twoim przewodnikiem przez Ciemność jest twoja prawa półkula, której instrukcji powinieneś słuchać przez całe życie. Każdy, kto tu mieszka, jest jak postać, ale ich prawdziwe źródło znajduje się w zupełnie innym wymiarze.

Postać, z którą poruszasz się po planecie, jest tylko małą cząstką twojej prawdziwej istoty.

Czas tak naprawdę nie istnieje, jest tylko symulowany na potrzeby gry. Dlatego kilka milionów lat na naszej planecie jest jak sekunda dla twórców nowej cywilizacji.

Rada Zła pozwoliła 144 000 konstruktywnym istotom Światła inkarnować się i grać po dobrej stronie. Istoty te znają całą prawdę i mają pomóc ludzkości w zwycięstwie.

Bierzemy udział w eksperymencie, w którym albo ludzie pokonają maszyny i stworzą nową cywilizację i Złoty Wiek, albo maszyny pokonają ludzi, a szósty Matrix skończy się źle i destrukcyjnie dla ludzkości.

Strona destrukcyjna zdecydowała, że gra jest możliwa tylko do szóstego Matrixa, gdzie musi zostać rozstrzygnięta.

Wszystkie pięć poprzednich systemów zostało zniszczonych w wojnie nuklearnej. Teraz gra się skończyła. Po jednej stronie szachownicy znajduje się konstruktywna moc wszechświata wraz ze 144 000 Istot Światła i innych konstruktywnych ludzi, a po drugiej stronie szachownicy znajduje się sześć upadłych aniołów wraz ze wszystkimi pułapkami systemu zaprojektowanego w celu zniszczenia i oszukania ludzkości. Albo wygra ludzkość, albo maszyny.

Rozwiązanie

Jest to wiadomość dla wszystkich ludzi, którzy obecnie działają przeciwko systemowi,

“Pamiętaj, że jesteś konstruktywny i jeśli walczysz, aby pomóc innym otworzyć oczy i w końcu zobaczyć prawdę, musisz kontynuować swoje działania. Nie pozwól, aby matryca sprowadziła cię na złą ścieżkę.

Nie wolno ci zacząć myśleć destrukcyjnie. Na razie wygrywamy z ciemną siłą, ale to może się zmienić, wynik nie jest jeszcze przesądzony. Nie słuchaj cyników i ludzi, którzy myślą logicznie tylko wtedy, gdy mówią ci, że jesteś dziwny, naiwny i głupi, jeśli podejmujesz decyzje intuicyjnie, wierzysz w anioły i żyjesz zdrowo. Ignoruj ich, gdy mówią ci, że wierzysz w bajki i że prawdziwy świat jest czymś innym.

Są to agenci, którzy wciągną cię z powrotem w ignorancję i chaos. System chce, abyś marnował czas na śmieci i nie martwił się o to, co naprawdę ważne, abyś ani ty, ani twoi bliscy nie mogli wypełnić swojego przeznaczenia i przejść do Złotego Wieku.

Twoja misja jest niezwykle ważna dla Ciebie i ludzkości, nie pozwól, aby cokolwiek jej zagroziło.

Pamiętaj, że kiedy ktoś decyduje się zakończyć swoją misję, często ma to wpływ na innych ludzi, którzy w przeciwnym razie zostaliby sprowadzeni na właściwą ścieżkę przez swoje działania. Każdy człowiek się liczy i każdy człowiek, który stanie po właściwej stronie szachownicy, może zadecydować o losach tego świata i nowego. Ale uwaga!

Tylko konstruktywni ludzie wejdą w nowy Złoty Wiek. Nikt z tych, którzy rozmyślnie krzywdzą innych, nie przejdzie. Przyszłość Złotego Wieku jest przygotowana tylko dla dobrych i życzliwych ludzi.

Indygo Girl powiedziała również, że w 2012 roku mieliśmy taką samą szansę, jak teraz. Wszyscy czekaliśmy na Złoty Wiek, ale on nie nadszedł. Energie potrzebne do transformacji nie zostały aktywowane, ponieważ nie mieliśmy masy krytycznej świadomych ludzi.

Dano nam jeszcze kilka lat na znalezienie bardziej konstruktywnych ludzi, którzy się obudzą i zobaczą prawdę. Nie wszyscy ludzie muszą się obudzić, ale pewna liczba musi zostać osiągnięta.

Przejście do Złotego Wieku jest nadal możliwe. Dziewczyna Indygo przypomniała nam, że nikt z nas nie może zabrać niczego z tego świata do następnego, więc nie ma sensu kolekcjonować materii i szukać chwały.

Jedyną naprawdę wartościową rzeczą, dla której się tu urodziłeś, jest przejście do Złotego Wieku Ludzkości, które nadejdzie po pomyślnym pokonaniu wszystkich tych pułapek.

Przekaż te informacje wszystkim, których znasz!

Nowa Era w końcu się rozpoczęła! Wyraźnie widać, że rządy są przestarzałe. Nie ma sensu trwać przy obecnym, tajemniczo zbankrutowanym systemie, który nic nie gnębi i nic nie wnosi. Bądź na bieżąco z nowymi wydarzeniami codziennie na naszej stronie Telegram.

https://t.me/thefinalwakeupcallchannel

Wielu zapyta kiedy? Jeśli protesty rolników, kierowców ciężarówek, obywateli, taksówkarzy i innych aktywnych dziś osób będą nadal manifestować się na całym świecie, przełom nastąpi pod koniec marca.

Opublikowano za: https://finalwakeupcall.info/en/2024/03/29/trying-to-steal-the-souls-of-all-good-people/

Wypowiedz się