ZAGŁADA LUDZKOŚCI pod pretekstem fałszywej plandemii !!!

Żydówka, która przeżyła wojnę i prześladowania, mimo swojego wieku, bardzo jasnym umysłem mówi, że obecna sytuacja fałszywej pandemii jest dużo gorsza, a ci co stosują się do nakazów, w tym noszenia maseczek, to kolaboranci !!!

Redakcja KIP

Opublikowano za: Sebastian Ross

Wybrane Komentarze

Jerry

Dzisiaj jest batalia o całą ludzkość. Zamaskowani kolaboranci, to prawda.

Barbara Zebrowska

 @Alicja Cieslik  Australia żyje normalnie ⁉️ Łudzisz się kobieto , 3/4 świata nie żyje „normalnie” , w tej chwili Globaliści wykonują polecenia Gadów , zrobić z ludzi niewolników , jestem przekonana , czytając twój komentarz , że wierzysz w ten cyrk PLAN (demiczny) , mieszkam w Anglii ( południe) , nie jest najgorzej , ale nie ma czegoś takiego , jak normalność i NIGDY już nie będzie , tego ludzie nie potrafią zrozumieć i karmią się kłamstwami , naszym celem jest walka o nasze człowieczeństwo , nasze dusze

Jerry

 @Alicja Cieslik  Każdy kto będzie miał podaną te ich eksperymentalną terapię genową będzie miał zmienione DNA i nie będzie już człowiekiem tylko bio-robotem niewolnikiem i własnością korporacji a Kill Bill zapowiedział, że chce szczepić całą populację, tak, to jest walka o całą ludzkość.

Pawlitto

 @Jerry  Nanocząsteczki stosowane w szczepionkach. Nanocząstki żelaza – swoje miejsce znalazły przede wszystkim w medycynie jako nośniki leków i preparaty kontrastowe.  Jeżeli nanożelazo dostanie się do organizmu, może uszkodzić komórki mózgu, zaburzyć funkcjonowanie i przyśpieszać procesy planowanej śmierci komórek oraz powodować stres oksydacyjny. Uważa się, że są przyczyną choroby Alzheimera i Parkinsona. Najczęściej stosowany jest tlenek żelaza (iron oxide).

Jerry

 @Pawlitto  zgadza się, podejrzewam że część ludzi przeznaczona do likwidacji dostanie po prostu wirusa, a reszta nanotechnologię, by można było ich poprzez 5 g kontrolować i niszczyć organy w razie potrzeby, by farma-mafia zarabiała na chorowitym społeczeństwie

Da04 S17

 @Jerry  Taki jest plan NWO ! Zniszczyć cywilizację, unicestwić ludzkość ,a zrobić miejsce biorobotom, zombie ,hybrydom i innym gadom. Nie na darmo ten plan nazywa się szatańskim planem. To ludzie oddają satanistom ziemię i swoje dusze. Bierność i ślepe posłuszeństwo złu doprowadzi do upadku ludzkości!

Marzenna Palasz

Starsza Pani ma więcej rozumu i świadomości w tym temacie niż wielu młodych i wykształconych ludzi . Dziękuję i pozdrawiam serdecznie 🌹❤️ z Polski

eRemi Olo

Starsza Pani już z definicji jest świadoma i z większym rozumem bo i przeżyła niemało i doświadczenie ma większe😊

Iris

Dzięki, że pokazuje mądrych Ludzi. Przy nich każdy manipulator i zmanipulowany wygląda żałośnie i staje się godny politowania.

Anka Szatkowska

fantastyczna kobieta❣️ oby jej slowa dotarły do innych, mam tu na mysli tych, ktorzy nie wierzą w srovida, ale dla świetego spokoju stosują sie do nakazów psychopatów

markowa33

Mówi to od dawna Grzegorz Braun – On pierwszy porównał maski/przywry do opasek z gwiazdą Dawida

ursula rudy

Druga wojna światowa trwała pięć lat!! Trzecia trwa już rok 😕

# work

Dziękuje Sebastian Być może ta starsza pani oświeci wielu ludzi,  którzy tak naprawdę nie są świadomi co się wokół nich dzieje…

Małgosia K.

Mam ciary, przekaz tej starszej pani mówi sam za siebie, w paru słowach ujęła całą prawdę o zbrodni wszechczasów. W ubiegłym roku kiedy sama po jakimś czasie mojego otumanienia odkryłam to oszustwo , w ciepły dzień wracałam do domu , jadąc samochodem miałam przebłyski prawdy, skojarzenia tego co się dzieje z holokaustem , jak to ludzie szli do gazu , a mówiono im ,że mają się umyć aby wejść na teren obozu pracy , tym razem czysta, sterylna, i zaszczepieniona ma być cała ludzkość . Słonko świeciło,ptaki śpiewały w powietrzu pachniało późnym latem, ja jechałam i płakałam,płakałam , płakałam,a serce mi pękało przepełnione piekącym bólem….. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, przesyłajcie kochani ten film znajomym.

R P

Takich starszych ludzi, jak ta pani nie ma za wielu, bo większość została tak przestraszona ta brutalna propaganda medialna, ze boi się własnego cienia

TheCorstenn
Ta kobieta powiedziała coś bardzo ważnego, tej propagandy nie da się znieść, Sam nie oglądam TV od 10 lat. Jak słyszę informacje w radiu czy wiadomościach z TV to rzygać mi się chcę. Jedno wielkie gówno!
Ave Bia

Podobało mi się jedno zdanie „Jesteście kolaborantami” ! Piękne !

Dariusz Stepaniuk

 „Zamaskowani kolaboranci” w punkt

Barbara Zebrowska

Sama jestem babcią i składam hołd dla tej Pani za powiedzenie ludziom PRAWDY , nie mogę patrzeć się na twarze w kagańcach , nigdy nie miałam założonego ( nie mówiąc o chorowaniu ) , co z dobrym skutkiem wmawiają ludziom ….zostań w domu ‼️chroń siebie i innych ‼️ więc chronią , zakładając sobie i dzieciom plastikowe kagańce , a nawet dwa na raz , ponieważ dla nich wykładnią prawdy są ściekowe media , które mają na celu zaganianie owieczek na „ globalistyczny szafot” można powiedzieć , że kto do tej pory jeszcze nie widzi i nie słyszy prawdy , jest człowiekiem straconym i to na własne żądanie , gorzej gdy pociąga za sobą na zatracenie swoje dzieci …..to jest walka z Gadami o nasze dusze i nasze człowieczeństwo , nie możemy się poddać i oddać im dobrowolnie nasze życie

Beata

Ta kobieta wie co mówi….co takie biedne dziecko myśli jak ma założoną maseczkę, nie wyobrażam sobie być teraz dzieckiem i zewsząd mnie straszą chorobą i śmiercią 😞. Będąc dzieckiem byłam wolna, cudownie wolna!

Cyber Sim

A słyszeliście o bandzie przebranej za policjantów (oczywiście w maskach), która napadła na restaurację, najpierw wchodząc pod pozorem kontroli? Można się tego było spodziewać, że końcu ktoś wykorzysta taki genialny sposób.

Dariusz Górski

Miałem podobna sytuację w autobusie 😉 Gdzie starsza pani-po zwróceniu jej uwagi przez maseczkowców krzyczała „Odczepcie sie od ludzi którzy myślą, odczepcie się od nas wolnych „ To było piękne 😉 Pani miała około 70 lub nawet po

Janek Jan

Myślenia nie można zabronić, ale co zrobić, jak ludzie nie chcą myśleć. Myślenie odróżnia nas od zwierząt, więc kto nie chce myśleć, chyba zasługuje na los zwierząt wysyłanych do rzeźni.

Ted Ted

Jak obudzić lemingi? Co jeszcze muszą z ludźmi zrobić, by zaczęli dostrzegać PLANdemię ‚masonerii i banksterów. Czy mamy dać sobie tatuować numery paszportów szczepionkowych?

Laura 0117

Ja jeszcze nie odkryłam tej Tajemnicy:dlaczego jedni ludzie rozumieją, że to co nam zrobili to odebranie wolności, a inni tego nie rozumieją! Nie wiem na czym polega ta różnica? Głupota? Lenistwo umysłowe? Legalizm? Podporządkowanie ślepe „autorytetom”? Debilizm?

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=82DwofW0ydk&t=2s

Wypowiedz się