Trump dał rozkaz aby wyeliminować Sorosa

Amerykanie domagają się zidentyfikowania organizatora „kolorowych rewolucji” Georga Sorosa jako terrorysty.

Soros 2

Wywiad przeprowadzony przez Dmitra Rodionova z Igorem Shatrovem i  Vladimirem Mozhegovem.

Amerykanie proszą prezydenta USA Donalda Trumpa, aby  zidentyfikował  finansistę George Sorosa jako terrorystę. Petycja pojawiła się na stronie internetowej Białego Domu. Petycja została opublikowana w dniu 20 sierpnia przez użytkownika o pseudonimie EB. Obecnie apel został podpisany przez ponad 70 tysięcy osób. Aby Biały Dom zareagowała na to zapotrzebowanie, konieczne jest, aby  30 000 głosów podpisało petycje do 19 września.

Autorzy petycji twierdzą , że Soros „nieustannie próbuje zdestabilizować sytuację i dział przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych i ich obywateli.”

Sorosa obciąża fakt, że stworzył i finansuje dziesiątki (i prawdopodobnie setki) poszczególnych organizacji, z jedynym celem – promowania upadku rządu konstytucyjnego.

Soros jest również oskarżany o szkodliwy  i nieuzasadniony wpływ na całą Partię Demokratyczną, a najbardziej na rząd federalny USA.

„Ministerstwo Sprawiedliwości powinno natychmiast zdelegalizować: George Sorosa,  wszystkie jego organizacje i ich członków jako terrorystów, a jego majątek osobisty i aktywa powinny zostać skonfiskowane”napisano w petycji.

zobacz także

Świat „Drang nach Osten”: Rosyjski znienawidzony nawet w Brazylii, RPA i Peru

Sondaże pokazują, Anglosasi, odnotowują „ogromny przypływ rusofobii”

Warto zauważyć, że działalność Soros została skrytykowana nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Jest on oskarżony o oszustwa finansowe, w szczególności w zakresie organizacji kryzysu finansowego w Wielkiej Brytanii oraz w spowodowaniu kryzysu kredytów hipotecznych w Stanach Zjednoczonych.

Ponadto, jednym z głównych zarzutów jest jego działalność polityczna. W szczególności, Soros jest zamieszany w tzw. „kolorowe rewolucje” w niektórych krajach. Zgodnie z informacjami na stronie internetowej Funduszu Sorosa, dla „rozwoju demokracji” w Europie Wschodniej i byłym Związku Radzieckim, wydano w ciągu ostatnich 33 lat – 1,6 mld USD.

Soros oskarżany jest także za to, że próbuje ingerować w politykę  w samych Stanach Zjednoczonych. W poprzedniej petycji opublikowanej przeciwko temu finansiście  mówi się, że Soros podważa fundamenty demokracji, uprawiając lobbing na rzecz swoich kandydatów w wyborach, na stronie internetowej Białego Domu w styczniu 2017 r.

Po zwycięstwie Donalda Trumpa Soros powiedział, że przywódca USA po inauguracji może zamienić się w dyktatora. Sam miliarder wspierał w kampanii   rywalizującą  Trumpem byłą Sekretarz Stanu USA Hillary Clinton z Partii Demokratycznej. Po klęsce Clinton, Soros finansował  organizację  protestów przeciw Trampowi.

Soros 9Amerykański miliarder George Soros (Foto: AP / TASS)

George Soros jest jednym z publicznych przedstawicieli grupy międzynarodowych elit globalistycznych – wspomina zastępca dyrektora Narodowego Instytutu Nowoczesna Ideologia Rozwoju – Igor Shatrov .

– To bankierzy i właściciele firm międzynarodowych pomnażają swoje pieniądze na wykorzystywaniu możliwości nie tylko konkretnych krajów, ale na całym świecie jako całości. Dlatego potrzebują dostępu do zasobów naturalnych w dowolnym miejscu na świecie, taniej siły roboczej i innych narzędzi, aby pomnożyć swój kapitał. Oznacza to, że muszą zarządzać rządami, które zapewnią uprzywilejowane funkcjonowanie w świecie biznesu bez uwzględniania granic narodowych i interesów narodowych. Soros w tej grupie odgrywa swoją rolę poprzez finansowanie publiczne poparcia dla tworzenia korzystnego środowiska dla ponadnarodowej działalności. To „wsparcie” w ostatnich latach zaczęło przynosić efekty w postaci „kolorowych rewolucji” i innych zaburzeń publicznych na całym świecie.

„SP”: –  Jaki jest związek Sorosa z obecną administracją amerykańską? Pamiętam, że aktywnie sprzeciwiał się Trumpowi i dał pieniądze na antytrampowskie akcje w ubiegłym roku …

– Trump zbudował swoją kampanię na konfrontacji z globalistami, takimi jak Soros. Jednak amerykański prezydent przeszedł do chwili obecnej metamorfozę  (faktyczna odmowa spełnienia obietnic wyborczych, agresywna retoryka wobec innych państw), ponieważ globaliści robią postępy, stopniowo wyłączając i blokując Trumpa w jego działaniach.

„SP”: –  Jak rozumieć niniejszy wniosek? Kto za tym stoi? Dlaczego atysorosovskie siły nasiliły się teraz?

– Istnieją oczekiwania, że Trump nadal nie porzucił swoich zwolenników, których głosy doprowadziły go do zwycięstwa. Jego zwolennicy mają nadzieję, że Trump  znajdzie w sobie siłę i będzie realizował ich  interesy, a nie globalistów. Dla Trumpa  obecna sytuacja  w Stanach Zjednoczonych nie różni się od tego samego co w Polsce. Tylko wtedy, gdy USA – jako centrum finansowe planety –  odgrywa rolę wizytówki świata zachodniego dla wschodnich państw europejskich i dla całej ludzkości. Jednakże Stanom Zjednoczonym globaliści powierzyli wiele obowiązków. Jednym z tych obowiązków jest  rola globalnego policjanta. Trump zapowiadał i nadal próbuje się temu sprzeciwiać. I jego poparcie przez  zwykłych wyborców i część zorientowanych narodowo elit, zostało spowodowane tym, że widzą oni zagrożenie dla Stanów Zjednoczonych, jeśli będą kontynuować  podobną misję. Innymi słowy, zmiany w stanach dojrzały. Trump wygrał przez przypadek. Ale ataki na Sorosa są oznaką oczekiwań – kontynuowania tych zmian.

„SP”: –  Czy Biały Dom da odpowiedź do tej petycji? Jeśli tak, to co?

– Nie sądzę, aby Trump odważył się otwarcie sprzeciwić się Sorosowi. Głównym powodem jest to, że  Soros nie jest sam. Soros – to tylko wierzchołek góry lodowej, z którym gdyby zderzył się  parowiec „Trump” to mógłby szybko zatonąć.

„SP”: –  Istnieje anegdota, że jedynym krajem na świecie, w którym nie może być „kolorowej rewolucji” – jest USA, ponieważ nie ma w nim ambasady USA. Jak prawdziwe dzisiaj to stwierdzenie?

– Widzimy obecnie, że w USA globaliści starają się doprowadzić do „kolorowej rewolucji”. I to struktury Sorosa kierują protestami przeciwko pamięci sympatyków Konfederacji. Okazuje się, że Soros jest groźniejszy od ambasady amerykańskiej.

„SP”: –  Autorzy petycji wystosowali żądanie uznania Sorosa terrorystę. Dlaczego nie ujmuje się w petycji głosów w innych krajach? Po tym wszystkim, jest on krytykowany nie tylko w Ameryce …

– W dzisiejszym świecie nie ma zgody w kwestii, kto powinien być traktowany jako terrorysta, ale kto, jako orędownik praw i wolności. Soros i jemu podobni próbowali tego dokonać, ale taki konsensus nie został osiągnięty. To samo można powiedzieć o ludziach i organizacjach finansujących terroryzm. Kiedy społeczność międzynarodowa nie istnieje wspólne stanowisko staje się trudne do udowodnienia.

– Jest oczywiste, że petycje są składane zgodnie amerykańskim prawem, oburzenie jakie mamy w dzisiejszej Ameryce, jest spowodowane atakiem na wartości i tradycje  konserwatywne, przykład których widzieliśmy niedawno w Charlottesville – powiedział politolog, amerykanista Wołodymyr Mozhegov .

– Jest to przede wszystkim aktywna część elektoratu Trumpa. Ale muzułmanie i izraelscy konserwatyści też są niezadowoleni z Sorosa. Soros jako twarz globalizacji, jest on zajęty niszczeniem wszystkich tradycji kulturowych.

Soros

„SP”: –  Czy w petycji wymagana jest liczba głosów Zbierz? Czy będzie reakcja? I co z tego? Autorzy petycji proszą prezydenta USA do uznania Sorosa za terrorystę. Czy to możliwe?

– Oczywiście, tą petycje odbierze. Ale w uznanie Sorosa za terrorystę trudno uwierzyć. Z drugiej strony, historia może stać się punktem krystalizacji amerykańskiego prawa. Muszą coś oprzeć się dzisiaj, spersonalizować wroga. Soros jest idealnym kandydatem. Oczywiście Trump jest w pełni świadomy i może prawdopodobnie wykorzystać tę szansę, aby stworzyć swój własny konserwatywny „Front Ludowy” przeciwny „Washington bagno”. Wsparcie ludzi  ma zasadnicze znaczenie dla przetrwania i rozwoju jego programu. Trump doszedł do władzy pod hasłem „Ameryka Fest” (Ameryka w pierwszej kolejności), hasło izolacjonizmu, za którym opowiadała się XX wieczna tradycyjna Ameryka. Dzisiaj, Ameryke małych miasteczek można również skonsolidować przeciwko globalizacji, której „twarzą” jest Soros, tworząc coś w rodzaju nowej „Komitetu America Fest”. Tutaj jest to rzeczywiście możliwe, że będzie to doskonały wynik.

zobacz także

Zmiana taktyki USA w podbrzusze Rosji

Waszyngton próbuje ponownie ustanowić przyczółek w Azji Środkowej

„SP”: – Jak Soros próbuje zdestabilizować sytuację w innych krajach, które znamy, ale w Ameryce jak?

– Poprzez politykę imigracyjną, promowanie równości płci, legalizacje aborcji, seksprosvet, kupowanie głosów w Kongresie w wyborach i lobbing swoich kandydatów, itd … Innymi słowy – rozwój instytucji demokratycznych, jak to wskazano autorom petycji. Soros jest taki sama wszędzie – w Europie, w Ameryce. U ludzi, tego rodzaju bez narodu lub kraju, ich ojczyzną jest globalny świat i enklawy kontrolowane przez banki.

„SP”: –  Czyje interesy są bronione przez Sorosa? Jest to jedyna?

– Soros – prawie żaden, moim zdaniem. Pochodzi z rodziny żydowskiej drobnego adwokata, w Budapeszcie, został podniesiony z błota, podniósł się i zaczął pracować za dobre pieniądze. Jego fundusze zarabiają dzięki informacjom poufnym. Oznacza to, że nie zarabiają. To tylko kieszeń, gdzie pieniądze są osuszone, gromadząc siły, które są następnie wykorzystywane do promowania niektórych programów. Potężnymi siłami dla Sorosa są tak naprawdę  domy bankowe i ideolodzy globalizacji. Soros jest tylko ich fasadowym chłopcem do bicia.

„SP”: –  Wcześniej ostro skrytykowano działalność finansisty  na Węgrzech, później do krytyki Sorosa dołączył Izrael. Kto jeszcze może się przyłączyć? Czy może być stworzona  międzynarodowa jedność przeciwko niemu? Które kraje mogą rozpoznać Sorosa jako terrorystę i co on ma  do stracenia?

– Każdy może się przyłączyć. Organizacje Sorosa pracują w 30 krajach na całym świecie są zaangażowane w jednym i tym samym: finansowaniu sił antyrządowych, promocji LGBT, równość płci (w chwili obecnej, jak się wydaje, jest istnienie czterdziestu płci uznawane na poziomie międzynarodowym), wpływaniu na procesy migracyjne, etc … To oznacza  erozję i zniszczenie tożsamości rasowej i narodowej, co dotknęło głównie narody europejskie, ale także Azji. Ale w uznanie Sorosa za terrorystę, jak już mówiłem, nie wierzę. Nikomu nie będzie szczególnie przykro z powodu wyeliminowania Sorosa, ale to nie oznacza likwidacji fundamentów globalizacji. One pozostaną i nadal  będą kontynuować swoją pracę  niszczenia tradycyjnej cywilizacji i kultur.

Rozmawiał: Dmitry Rodionov

Opublikowano za: http://svpressa.ru/politic/article/180568/?ans=1 tekst oryginalny poniżej.

Od Redakcji KIP: George Soros był w imieniu globalnej finansjery, głównym organizatorem (firmował) solidarnościowej „kolorowej rewolucji” w Polsce i kolonialnej transformacji ustrojowej. Jego wysłannik Jeffrey Sachs był głównym nadzorcą Leszka Balcerowicza i Polski, w zrealizowaniu w naszym kraju ustrojowego „szoku bez terapii”, czyli grabieży i podbiciu kraju. Szczegółowe zasady takich najazdów ekonomicznych bez użycia armii opisał John Perkins w książce pt. „HITMAN. Wyznania ekonomisty od brudnej roboty”. Ekonomia, w tym spekulacyjny, lichwiarski system pieniądza. są bardziej skuteczne w podboju krajów niż najsilniejsze armie świata.

Główną agendą nadzorczą nad sprawowaniem władzy w Polsce jest Fundacja im. Batorego finansowana od początku przez George Sorosa, czyli globalnych banksterów, oraz ambasad dwóch ważnych krajów. Obecne protesty organizowane przez Komitet Obrony Demokracji ( bardziej odpowiednią nazwą jest określenie Komitet Obrony Destrukcji ) są także finansowane przez Georga Sorosa, podobnie jak Majdan na Ukrainie i wiele przedsięwzięć podobnego typu w kilkudziesięciu krajach.

Najbardziej syntetyczne i całościowe przedstawienie skutków podboju Polski według teorii Sun Tzu ( drugi tekst wstecz) zaprezentowane są przez Członka Zarządu KIP-u Zbigniewa Dąbrowskiego w artykule: Zbigniew Dąbrowski –Transformacja ustrojowa w demokrację kolonialną

PS. Od redakcji KIP: Zebrano już 100 tysięcy podpisów pod petycją do Białego Domu o uznanie Georga Sorosa za terrorystę. Do końca terminu zbierania podpisów w dniu 19 września 2017r. zostanie zebranych najprawdopodobniej kilka razy więcej niż wymagany limit.  Tekst poniżej:

Petycja  o uznanie terrorystą Soros uzyskała wymaganą liczbę podpisów

Soros. 5 jpgGeorge Soros – terrorystą. Zdjęcie: Inforos.ru

Liczba obywateli amerykańskich, kładąc swój podpis pod petycją o uznanie George Sorosa za terrorystę  osiągnęła 100 tys. osób – obywateli USA. Jest to minimalna liczba podpisów niezbędnych dla administracji Białego Domu aby oficjalnie rozpocząć dochodzenie.

„George Soros celowo i stale próbuje zdestabilizować kraj i do zachęca do popełniania aktów przemocy wobec Stanów Zjednoczonych i ich obywateli, stworzył i finansuje dziesiątki i prawdopodobnie setki organizacji, których celem jest zastosowanie modelu taktyk terrorystycznych „Alinsky” do spowodowania upadku ustroju konstytucyjnego USA” – napisano w tekście petycji .

 Podpisujący petycję do Białego Domu  także wzywają rząd do zajęcia   mienia i aktywó miliardera. To wyjaśnia, że ​​na stronie internetowej Białego Domu pojawiła się petycja 20 sierpnia.

Wcześniej EADaily poinformował, że wczoraj – 1 września liczba sygnatariuszy petycji wynosiła 60 tysięcy, brakowało 40 tysięcy podpisów …
Подробнее: https://eadaily.com/ru/news/2017/09/02/peticiya-o-priznanii-sorosa-terroristom-nabrala-nuzhnoe-kolichestvo-podpisey

Tekst oryginalny

Трамп отдал приказ на ликвидацию Сороса

В США известного организатора «цветных революций» требуют признать террористом и забрать у него деньги

Дмитрий Родионов

Американский миллиардер Джордж Сорос (Фото: AP/TASS)

Материал комментируют:

Владимир Можегов

Игорь Шатров

Американцы просят президента США Дональда Трампа признать финансиста Джорджа Сороса террористом. Соответствующая петиция появилась на сайте Белого дома. Петиция была опубликована 20 августа пользователем с псевдонимом E.B. На данный момент обращение подписали более 70 тысяч человек. Для того чтобы Белый дом отреагировал на это требование, ему необходимо набрать 30 тысяч голосов до 19 сентября.

Авторы петиции считают, что Сорос «постоянно пытался дестабилизировать ситуацию и действовал против интересов Соединенных Штатов и ее граждан».

Сороса обвиняют в том, что он создал и профинансировал десятки (и, вероятно, сотни) отдельных организаций, с единственной целю — способствовать краху конституционного правительства.

В вину Соросу также вменяется развитие нездорового и необоснованного влияния на всю Демократическую партию и большую часть федерального правительства США.

«Министерство юстиции должны немедленно объявить Джорджа Сороса и все его организации и их членов домашними террористами, его личное имущество и активы должны быть конфискованы», — говорится в петиции.

Читайте также

Мировой «Дранг нах Остен»: Россию возненавидели даже в Бразилии, ЮАР и Перу

Соцопросы англосаксов демонстрируют «громадный всплеск русофобии»

Стоит отметить, что деятельность Сороса подвергается критике не только в США. Его обвиняют в финансовых махинациях, в частности, в организации финансового кризиса в Великобритании и в зарабатывании на ипотечном кризисе в США. Кроме того, одним из основных объектов критики является его общественно-политическая деятельность. В частности, Сороса считают причастным к т.н. «цветным революциям» в ряде стран. Согласно информации на сайте фонда Сороса, на цели «развития демократии» в странах Восточной Европы и на территории бывшего Советского Союза за последние 33 года было потрачено 1,6 миллиарда долларов.

Сороса обвиняют в попытках вмешиваться в политику и в самих Соединенных Штатах. В частности, в предыдущей петиции против финансиста, опубликованной на сайте Белого Дома в январе 2017 года сказано, что Сорос подрывал основы демократии, лоббируя своих кандидатов на выборах.

После победы Дональда Трампа Сорос заявлял, что американский лидер после инаугурации может превратиться в диктатора. Сам миллиардер в рамках предвыборной кампании поддерживал соперника Трампа от демократов — экс-госсекретаря Хиллари Клинтон. После поражения Клинтон Сорос вкладывал деньги в организацию антитрамповских протестов, чего и не скрывал.

— Джордж Сорос — один из публичных представителей той группы международных элит, которую принято называть глобалистами, — напоминает заместитель директора Национального института развития современной идеологии Игорь Шатров.

— Это банкиры и владельцы транснациональных компаний, которые преумножают свои капиталы на эксплуатации возможностей не какой-то конкретной страны, а всего мира целиком. Поэтому им необходим доступ к природным ресурсам в любой точке планеты, дешевая рабочая сила и прочие инструменты для умножения собственных капиталов. А значит, им нужны управляемые правительства, которые обеспечат для их бизнеса мир без государственных границ и национальных интересов. Сорос в этой группе играет свою роль, финансируя общественную поддержку создания благоприятной среды для транснационального бизнеса. Именно такая «поддержка» в последнее время стала приносить плоды в виде «цветных революций» и прочих общественных возмущений по всему миру.

«СП»: — Каковы отношения Сороса с нынешней американской администрацией? Помнится, он активно выступал против Трампа и давал деньги на антитрамповские акции в прошлом году…

— Трамп строил свою предвыборную кампанию как раз на противостоянии глобалистам, которых представляет Сорос. Метаморфозы, происходящие с американским президентом сейчас (фактический отказ от выполнения предвыборных обещаний, агрессивная риторика в отношении других государств), говорят о том, что глобалисты добиваются успехов, постепенно включая Трампа в свой проект.

«СП»: — Как понимать нынешнюю петицию? Кто стоит за ней? Почему атисоросовские силы активизировались сейчас?

— Если Трамп и сдается, пока еще не сдались его сторонники, те, кто своими голосами привел его к победе. Они надеются, что Трамп найдет в себе силы и станет радеть за интересы США, а не глобалистов, для которых США ничем не отличаются от той же Польши. Только если последней отведена роль витрины западного мира для восточноевропейских государств, то США — витрина того же самого Запада для всего человечества и финансовый центр планеты. Однако на Штаты глобалистами возложено и много обязанностей. Роль мирового жандарма — одна из них. Трамп выступал и еще пытается выступать против этого. И его поддерживают и рядовой избиратель, и та часть национально ориентированных элит, которая видит угрозу в следовании США подобной миссии. Иными словами, перемены в Штатах назрели. Трамп победил неслучайно. А нападки на Сороса — признак сохранения ожиданий этих перемен.

«СП»: — Будет ли реакция Белого дома на данную петицию? Если да, то какая?

— Не думаю, что Трамп рискнет в открытую выступить против Сороса. Главная причина: Сорос не одинок. Сорос — это только верхушка айсберга, столкнувшись с которым пароход «Трамп» может быстро затонуть.

«СП»: — Есть такой анекдот, что единственная страна в мире, где не может быть «цветной революции» — это США, поскольку там нет американского посольства. Насколько сегодня верно это утверждение?

— Мы видим, что сейчас в США глобалисты как раз и пытаются устроить «цветную революцию». И именно уши Сороса торчат из-за протестов против сторонников памяти о Конфедерации. Выходит, Сорос-то пострашней американского посольства.

«СП»: — Авторы петиции требуют признать Сороса террористом. Почему еще не признали в других странах? Ведь его критикуют не только в Америке…

— В современном мире нет единого мнения по вопросу, кого следует считать террористом, а кого — борцом за права и свободы. Сорос и иже с ним постарались, чтобы такой консенсус не был достигнут. То же самое можно сказать и о людях и организациях, финансирующих терроризм. При отсутствии общей позиции мирового сообщества это деяние становится трудно доказуемым.

— Очевидно, за петицией стоят американские правые, возмущенные происходящим сегодня в Америке, атакам на традицию и консервативные ценности, пример чего мы видели недавно в Шарлоттсвилле, — считает политолог-американист Владимир Можегов.

— Это активная часть электората Трампа, прежде всего. Но и мусульмане, и израильские консерваторы Соросом недовольны. Сорос — это лицо глобализации, он занят уничтожением всех культурных традиций.

«СП»: — Наберет ли петиция необходимое число голосов? Будет ли реакция? И какая? Авторы петиции просят президента США признать Сороса террористом. Возможно ли такое?

— Конечно, наберет. Но в признание Сороса террористом трудно поверить. С другой стороны, эта история может стать точкой кристаллизации американских правых. Им нужно на что-то опереться сегодня, персонализировать своего врага. Сорос — идеальная кандидатура. Трамп это, конечно, прекрасно понимает, и, вероятно, может использовать этот шанс для создания своего консервативного «народного фронта», противостоящего «вашингтонскому болоту». Поддержка народа ему жизненно необходима для выживания и продвижения своей программы. Трамп пришел к власти под лозунгом «Америка фест» (Америка прежде всего), лозунгом, под которым в ХХ веке традиционная Америка ратовала за свой изоляционизм. Сегодня простая Америка маленьких городов также может консолидироваться против глобализации, которая воплощается в Соросе, создав нечто вроде нового «Комитета Америка фест». Вот это действительно возможно, и это было бы прекрасным результатом.

Читайте также

США меняют тактику в подбрюшье России

Вашингтон вновь пытается создать плацдарм в Центральной Азии

«СП»: — Как Сорос пытался дестабилизировать ситуацию в других странах, мы знаем, а в Америке как?

— Ну, как: миграционная политика, поддержка гендерного равенства, легализация абортов, секспросвет, покупка голосов в Конгрессе, лоббирование своих кандидатов на выборах и т. д. То есть — разложение демократических институтов, как это и указывают авторы петиции. Сорос везде одинаков — что в Европе, что в Америке. У людей такого рода нет ни нации, ни родины. Их родина — глобальный мир, управляемый анклавом банков.

«СП»: — Чьи интересы отстаивает Сорос? Только ли свои?

— Сорос — почти никто, на мой взгляд. Он из еврейской семьи мелкого будапештского адвоката, его подняли из грязи, вырастили и поставили делать определенную работу за хорошие деньги. Его фонды зарабатывают на инсайдерской информации. То есть, они вообще не зарабатывают. Это просто карманы, куда сливают деньги, аккумулируя мощности, которые потом используют для продвижения определенных программ. За Соросом стоят по-настоящему могущественные силы — банкирские дома и идеологи глобализации. Сорос — только их фасад, мальчик для битья.

«СП»: — Ранее с жесткой критикой деятельности финансиста выступила Венгрия, позднее к критике Сороса подключился Израиль. Кто еще может подключиться? Может ли быть создано интернациональное объединение против него? Какие страны могли бы признать Сороса террористом, и чем это ему грозит?

— Кто угодно может подключиться. Организации Сороса работают в 30 странах мира и везде занимаются одним и тем же — финансированием антиправительственных сил, продвижением ЛГБТ, гендерного равенства (сейчас, кажется, уже существование сорока гендеров признали на международном уровне), влияют на миграционные процессы и т. д. То есть — размыванием, уничтожением расовых, национальных, государственных начал, в основном, европейских наций, но также и азиатских. Но в признание Сороса террористом я, как уже сказал, не верю. Сороса, конечно, никому особо не жалко, его могут слить. Но фонды его никуда не денутся. Они сохранятся, и будут продолжать свою работу по уничтожению традиционных цивилизаций и культур.

Źródło: http://svpressa.ru/politic/article/180568/?ans=1

Wypowiedz się