PLAN DEMIA Dr Judy Mikovitz

Polecamy ten ważny wywiad z odważnym naukowcem, chociaż nie zgadzamy się z nią co do istnienia wirusów i dobrodziejstwa poprzednich szczepionek, ale rozumiemy, że tej bariery zmowy nie mogła przekroczyć, bo i tak często ryzykowała swoim życiem. Uzupełnieniem do wywiadu jest szereg innych informacji, których dr Judy Mikovitz nie mogła powiedzieć.

Redakcja KIP

Film jest cenzurowany i nie wyświetla się link, więc należy go skopiować i wkleić bezpośrednio do przeglądarki:

https://m.cda.pl/video/62672394d

 

https://www.cda.pl/video/62672394d

 

Comments

 1. krnabrny1 says:

  W zasadzie to na jakiej podstawie redakcja twierdzi, że wirusy nie istnieją?
  To dość odważne stwierdzenie:-)

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Już to Panu wcześniej udowadniałem, ani odkrywca “wirusa” odry nie wyizolował, go tylko skłamał, ani odkrywca “wirusa” HIV nie wyizolował go, ale później się przyznał że skłamał i musiał uciekać do Chin, aby chronić życie. Ale obaj dostali wcześniej nagrody Nobla, za to kłamstwo !!! Aktualnie jest nawet nagroda 1 mln euro dla tego, kto go wyizoluje i udowodni, że istnieje. Może się Pan tym zająć i udowodnić, że istnieje, a dla takiej nagrody to przecież warto. Za jednym zasiadem, będą “dwa grzybki w barszczu”: udowodni Pan, że istnieje i jeszcze taka kasa…

   • krnabrny1 says:

    No tak, ale jak pisałem to mówi o wirusach odry i HIV.
    Jest to rzecz którą w przypadku odry można zdaje się nawet w wikipedii przeczytać.

    Natomiast dopuszczenie uogólnienia, że wogóle nie istnieją, o to się pytam?;-)

    Co do nagrody, niestety nie posiadam sprzętu pozwalającego na ogląd, zatem nie kwalifikuję się:-)

    • Klub Inteligencji Polskiej says:

     Już ten temat Panu kilka razy wyjaśnialiśmy, więc przytaczamy po raz kolejny fragment z obszernego artykułu na naszej stronie sprzed ponad roku, a zalecamy zapoznanie się z całym analitycznym i wielowątkowym tekstem na linku pod fragmentem:
     “Więc co powoduje tę chorobę o objawach takich samych lub podobnych do grypy ? Odpowiedź, którą akceptują prawie wszyscy brzmi: WIRUS !!! Otóż jest to fundamentalne kłamstwo założycielskie całej powszechnie rozumianej wirusologii, jako wnikanie do organizmów z zewnątrz zarazków wirusowych poprzez: kichanie, kontakty, uściski dłoni bez rękawic, oddychanie bez maseczek itp.

     Otóż WIRUS nie istnieje !!! Ani żywy ani martwy !!! Nie wyizolował go ani Koch, ani John Franklin Enders odkrywca „wirusa” odry, ani Luc Montagnier odkrywca „wirusa” HIV, mimo, że za to kłamstwo ci dwaj ostatni dostali nagrody Nobla. Później jednak przyznali się do kłamstwa, że żadnego żywego wirusa nie wyodrębnili.

     Poprzedni artykuł omawia szeroko fikcję istnienia „wirusów” na podstawie spójnej logicznie i merytorycznie medycyny germańskiej Hamera. W tekście zawarte jest przyznanie się do winy sfałszowania swoich wyników badań przez Ludwika Pasteura. Te badania posłużyły na zbudowanie fundamentów obecnej medycyny rockefellerowskiej. Jak ją tworzono ? Co koncerny farmaceutyczne nie chcą abyś wiedział ? I jak wygląda statystyka w medycynie ? Przeczytasz na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/05/page/4/

     „Wirus” to nie jest coś żywego, jest to wymaz w komórkach i jeżeli komórka jest zanieczyszczona, to wypuszcza taki płyn do spłukiwania. To nie jest żywa substancja. Ona zawiera genom, ponieważ każdy dotyk pozostawia ślad genetyczny.

     Słowo „virus” oznacza truciznę”, a słowo „korona” opisuje promieniowanie pola, które czasem emitują wysokiego napięcia urządzenia! (Zobacz tutaj, tutaj i tutaj aby uzyskać więcej informacji).

     W ten sposób słowo koronawirusy dosłownie oznacza zatrucie promieniowaniem!
     „Wirusami”, są nazywane egzosomy wydzielane przez organizm i NIE SĄ ONE PROBLEMEM w organizmie. One są tam po to, aby POMÓC ORGANIZMOWI W DETOKSYKACJI TRUCIZN !!!
     W tym miejscu przytoczymy obszerną wypowiedź dr Roberta O. Younga udokumentowaną jego badaniami pt. „Wpływ promieniowania elektromagnetycznego na ludzkie komórki”. Ten niezwykle odważny naukowiec, nie tylko podważa oszustwo istnienia koronowirusa i wirusów w ogóle, ale także podważa fundamenty całej farmaceutyczno-medyczno-eugenicznej „RELIGII” Rockefellerowskiej, której „bogiem” jest fałszerz Ludwik Pasteur.”
     Więcej na linku:
     https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/05/czy-koronawirus-jest-w-rzeczywistosci-choroba-popromienna/

Wypowiedz się