Głupio protestując Izrael niechcący puścił farbę”…?

Gruba „niezręczność” Izraela odsłania „kuchnię” antypolonizmu?

Oświęcim 3

Przedstawiciele Izraela zaprotestowali przeciw wprowadzeniu kar za używanie określenia „polskie obozy śmierci” – =>Ambasador Izraela protestuje

Pozornie absurdalny i niezrozumiały protest? No, bo dokonując prostej logicznej analizy ich wypowiedzi – można dojść do b. ciekawych wniosków.

Bo zwykle protestuje ten, komu dana sprawa przeszkadza.
Czyli Izraelowi przeszkadza karalność kłamstw o polskiej odpowiedzialności za zagładę żydów?
Czyli oficjalne stanowisko tego państwa – że winni byli Niemcy, a nie Polacy – niekoniecznie musi się pokrywać z jego zakulisową, faktyczną polityką. – =>Izrael oficjalnie potępia termin „polskie obozy śmierci

Oświęcim 4

Wygląda więc na to, że medialne kłamstwa o „polskich obozach zagłady” – są co najmniej na rękę izraelskim agendom rządowym, gdyż ustawiają nas w roli„chłopca do bicia” oraz automatycznie spychają do narożnika przy jakichkolwiek negocjacjach.

I tu pytanie do ludzi wtajemniczonych – czy da się ustalić korelację między intensywnością takich kłamliwych publikacji, a zbliżającymi się „delikatnymi” negocjacjami z szeroko rozumianą „stroną żydowską”– w tym np. z bankami? Czy w ten sposób jesteśmy niejako „zmiękczani”i zawczasu zapędzani w kozi róg…?

Czyżby Izrael protestując w tak niepojęty sposób niechcący odsłonił rąbka tajemnicy?

A może istnieje swoiste kalendarium, by regularnie i pozornie bez związku z bieżącymi wydarzeniami przypominać światu o „ciepieniach zadanych żydom przez Polaków”? A np. sprawa żydowskiego udziału w komunistycznym zniewoleniu Polski jakoś tak spychana jest wtedy na drugi plan?

Bo wykorzystywanie sprawy holokaustu żydów do szantażowania świata, a Polski w szczególności, może być szalenie wygodnym narzędziem „strony żydowskiej”.

Dowiedzieliśmy się niedawno, że prowokacja w sprawie rzekomego udziału „60 tys. nazistów i faszystów” w listopadowym Marszu Niepodległości została nagłośniona „na cały świat”już dzień przed nim (gdy tylko autorzy prowokacji wiedzieli, że do niej dojdzie) – =>Kłamali o „60 tys. faszystów” jeszcze przed Marszem Niepodległości!!!

Faszyści 2

A ostatnia kampania nieproporcjonalnego wałkowania oraz wręcz histerycznego nagłośniania kwestii „naszych wafelkowych nazistów”(po 9. miesiącach „siedzenia”TVN-u na materiale?) jakoś tak „dziwnie”zbiegła się z procedowaniem i przyjęciem wspomnianej tu, i jak się okazuje – szalenie niewygodnej dla „strony żydowskiej” ustawy. C-i-e-k-a-w-e…

Bo cóż w praktyce może oznaczać penalizacja określenia „polskie obozy śmierci”?

Przede wszystkim kończy dotychczasową bezkarność oszczerców.

Bo chociaż groźba kary grzywny lub do trzech lat więzienia –„w Polsce, czyli nigdzie”– może nie stanowić wielkiej niedogodności dla „niezależnych i obiektywnych dziennikarzy”, ale – => Europejski Nakaz Aresztowania to już jak najbardziej.
I dlatego zastanowi się dwa, a może i więcej razy ten, kto zamierzał nas ponownie opluć, a Izrael może stracić wielce skuteczne narzędzie zakulisowego nacisku, jakim się najwyraźniej dotąd posługiwał, czyli usługi – =>tysięcy antypolskich sayanim, przede wszystkim w europejskich mediach.

P.S. Bo warto zdawać sobie sprawę, że nasza świadomość codziennie jest kształtowana nie tylko zalewem „fake newsów”, ale też i zgodnym przemilczaniem pewnych spraw – nie tylko po lewackiej, ale także i po „naszej” stronie  przekazu medialnego. A naszymi zaprzysięgłymi wrogami często okazują się, niestety, nie tylko ruscy i szwaby…

Oświęcim 5

WYBRANE KOMENTARZE

Sobotnie wydanie programu „Studio Polska”, który prowadzili Magdalena Ogórek oraz Jacek Łęski, było niezwykle emocjonalne. Debata na temat kwestii relacji polsko-żydowskich w kontekście przyjętej przez Sejm ustawy zakładającej m. in. karanie za używanie sformułowania „polskie obozy śmierci”, przerodziła się w burzliwą awanturę.
[ Publikujemy przytoczony w komentarzu  tekst –red. kip]

Awantura w „Studiu Polska” w TVP. „Żydzi mają cały czas jakieś roszczenia”, „Poprzednio wymyślano mi od Żydów w marcu ’68”

Sobotnie wydanie programu „Studio Polska”, który prowadzili Magdalena Ogórek oraz Jacek Łęski, było niezwykle emocjonalne. Debata na temat kwestii relacji polsko-żydowskich w kontekście przyjętej przez Sejm ustawy zakładającej m. in. karanie za używanie sformułowania „polskie obozy śmierci”, przerodziła się w burzliwą awanturę.

Do ostrej wymiany zdań doszło między jednym z uczestników publiczności programu, a gościem – Adamem Sandauerem, doktorem fizyki, społecznikiem żydowskiego pochodzenia, honorowym przewodniczącym Stowarzyszenia Pacjentów „Primum Non Nocere”.

– Niby jako jedyny naród pomagaliśmy Żydom, a teraz Żydzi mają cały czas jakieś roszczenia do nas. Senat amerykański przyjął ostatnio ustawę 447, która mówi, że mamy im zwrócić 65 miliardów dolarów. Panie Sandauer, Pan powiedział, że Polacy się nie nauczyli, żeby w świat puścić wiadomości prawdziwe. To jeżeli Żydzi mówią we wszystkich językach, to powinniście też jako naród przez nas ratowany, opowiadać wszystkim – stwierdził gość z publiczności.

Wtedy Adam Sandauer oburzony poderwał się i oznajmił, że opuszcza program. Został jednak zatrzymany przez prowadzących.

My jesteśmy na swoim terytorium. Cały czas idzie rozgrywa o Żydów na terytorium Polski – kontynuował uczestnik publiczności „Studia Polska”.

Adam Sandauer odpowiedział: – Poprzednio wymyślano mi od „Żydów” w marcu ’68. Taki pan bił mnie po mordzie wtedy – przepraszam po twarzy – dostałem pięścią. Mam obywatelstwo polskie. Nie znam hebrajskiego i nie jestem obrzezany. I nie życzę sobie, żeby wymyślano mi od „Żydów”.

Ostatecznie Adam Sandauer opuścił „Studio Polska”.

Za: https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/awantura-w-studiu-polska-w-tvp-żydzi-mają-cały-czas-jakieś-roszczenia-poprzednio-wymyślano-mi-od-żydów-w-marcu-68/ar-BBIkvS2?ocid=spartanntp

ewinia 28.01.2018 15:55:22

Dość !

Podczas wojny swoi ich nie chcieli, ratowali ich Polacy. A teraz plują na nas i oskarżają, chcą zakłamywać historię i pchają łapy w nasze sprawy. Żyli u nas setki lat jak u Pana Boga za piecem, dorabiali się majątków, mieli wolność wyznania.

Husky 28.01.2018 16:07:14

@Husky 16:07:14

W końcu Polacy zrobią to, o co są ciągle oskarżani: staną się AKTYWNYMI antysemitami.
Na początek może deportacja WSZYSTKICH pejsatych z Polski?
Nie mówię, żeby ich puścić w komin (choć za to co robią przez DZIESIĘCIOLECIA – UB, to by się należało), ale wyrzucić z NASZEGO kraju, jak najbardziej.
Od 48′ mają swój, niech tam rozrabiają.

laurentp 28.01.2018 16:43:47

@laurentp 16:43:47

Każdy inny kraj uznałby prawo Palestyny do terenów okupowanych przez żydów . To zakończyłoby problem „Państwa Izrael” .Izrael 10 https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSqs9tlJoCn7qCJ68KUOgdiNeRCQ2lTueG-4uPp6ZZC2zE3LWS2Tg

Repsol 28.01.2018 17:03:20

@laurentp 16:43:47

Żydzi zorientowali się trochę za późno, że ta nowa ustawa może im troszeczkę przeszkodzić w dojeniu Polski i Polaków z kasy za wyssany z brudnego palucha udział w holokauście. No i teraz gardłują.

Chyba nikt, kto ma choć odrobinę zdrowego rozsądku, nie uwierzy, że chodzi im o coś innego: pieniążki dla „narodu wybranego” są najważniejsze i tylko one się liczą.

Kara grzywny lub do 3 lat więzienia dla osób, które przypisują Polsce odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką.

Premier Izraela Benjamin Netanjahu zdecydowanie sprzeciwia się tej ustawie. Dlaczego Izrael tego nie chce? Bo chce dobrych stosunków w Niemcami kosztem nawet swojej tragicznej historii i kosztem dobrego imienia Polski.

Izrael trzyma sztamę z Niemcami pomimo, że to Niemcy są odpowiedzialne za tragedię II wojny światowej. Dla Izraela liczą się interesy i nic więcej. Decyzja premiera słuszna, ale rola marszałka senatu – całkowicie niezrozumiała.

Tą sprawę powinno załatwić szybko i jednoznacznie MSZ. Babę spakować i wysłać ciupasem do domu. Jak towarzystwo nie jest w stanie zrozumieć języka polskiego, to niech się uczy ! Wcale bym się tak nie cieszył, że to akurat Marszałek Senatu przyjmie panią ambasador gdyż to właśnie Senat może tę ustawę aktualnie zablokować.

kula Lis 67 28.01.2018 20:06:58

@laurentp 16:43:47

W kwestii ustawy chroniącej dobre imię naszej Ojczyzny i godności narodu polskiego, nie może być w niej poprawności politycznej.

Prawda i tylko prawda wycelowana jak pięść, pozwoli nam być dumnymi Polakami a tego nie chcą żydzi i to nie od dziś.

kula Lis 67 28.01.2018 20:10:45

Niedawno szczur europy Tusk i 6 zaprzanskich europosłów było bardzo aktywnych na forum UE w sprawach wewnętrznych Polski. Teraz, gdy Polska jest oczerniana – milczą.
Podobno to się nazywa „patriotyzm”. Podobno.

Husky 28.01.2018 20:20:00

@laurentp 16:43:47

Czemu kolejni raz nasi włodarze zginają kark przed żydami ???, to skandal powinni twardo bronić tej ustawy i postawić do pionu panią ambasador Izraela, niech zna swoje miejsce w szeregu !!!>

„W każdym narodzie musi się wyrobić ponad masy jakaś inteligencja i rodzaj arystokracji. My jesteśmy materiałem gotowym, my zawładniemy krajem, opanujemy go przez giełdy i przez wielką część prasy. Naszym właściwym królestwem, naszą stolicą, naszym Jeruzalem będzie Polska. My będziemy jej arystokracją, my tu rządzić będziemy. Kraj ten należy do nas, jest nasz!” 1981-Berele Lewartow alias Geremek.

kula Lis 67 28.01.2018 20:26:54

@kula Lis 67 20:26:54

Święcicki powiedział, że Gross podniósł ważny temat udziału Polaków w mordowaniu Żydów. Patrioci zaorają dziś tego śmiecia

Rasista

Husky 28.01.2018 20:33:27

@Husky 20:33:27

Polecam. https://www.youtube.com/watch?v=wn3WunPJ8As

Repsol 28.01.2018 20:36:01

@stachS 20:44:21

Jest Pan w błędzie. Bez znaczenia co byśmy zrobili i tak Żydzi będą nas nękać. Hydrze należy uciąć łeb od początku problemu. Było to 20 lat temu.
Nie zrobiono tego ale wcale to nie znaczy że nie można załatwić tego teraz. Powtórzę jeszcze raz, żydzi którzy nas szkalują to pijawki i żyją właśnie z tego co wypiją tak więc co byśmy miłego nie zrobili zawsze będziemy źli.
To trzeba przerwać raz na zawsze bez znaczenia czy kilku dupków wyższej rangi to lubi czy nie.
Jeżeli do tego nas doprowadzą będzie trzeba powiedzieć im WON bez względu na konsekwencje gdyż konsekwencje bierności będą dla Polaków o wiele bardziej dramatyczne.

Stara Baba 28.01.2018 21:02:51

@stachS 21:20:18

Skrytykuj prezydenta USA – wolność słowa, trafna diagnoza
Skrytykuj rządu Zimbabwe – znakomita orientacja geopolityczna
Krytykuj rząd Polski – celne punktowanie efektu niedojrzałej demokracji, zdolność analitycznego rozumowania, słuszne wnioski,

Skrytykuj Izrael – ANTYSEMITYZM

Husky 28.01.2018 21:34:51

@Husky 21:34:51

Jaki israel , przecież to Palestyna .Pzdr.

http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-photos-flag-palestinian-image38483668

Repsol 28.01.2018 21:46:38

Słyszycie jak broni …za chwilę ogłosi Alarm !..

Tusk w PEHusky 29.01.2018 08:20:39

@stachS 21:49:48

Proponuje aby MSZ-RP wydało oświadczenie ze Niemcy w 39 weszli do Polski by ratować Żydów przed polskim antysemityzmem i będzie super.

Husky 29.01.2018 09:21:45

@Husky 09:21:45

Izraelscy lekarze prowadzili makabryczne eksperymenty na ocalałych z Auschwitz. Na początku tego wieku w Izraelu przeprowadzano eksperymenty, które muszą dziś budzić obrzydzenie. Prowadzono je m.in. na starcach, którzy przeżyli Auschwitz. Ich autorami byli izraelscy lekarze.

Nie od dziś wiadomo, że najgorsze rzeczy mogą spotkać człowieka ze strony drugiej osoby. Jednak to, co miało miejsce w latach 2000-2004 przechodzi ludzkie pojęcie. W dwóch izraelskich szpitalach – Kaplan Hospital w Rehowot oraz Hartzfeld Hospital w Gederze – grupa sześciu lekarzy przeprowadzała na pacjentach oddziału geriatrycznego eksperymenty, które równie dobrze mogłyby być sprawką doktora Mengele.

Nazwisko nazistowskiego lekarza – jednego z największego zbrodniarzy II Wojny Światowej; człowieka, który realizował chore eksperymenty – zostaje tu przywołane nie przez przypadek. Wydarzania te miały bowiem miejsce w Izraelu, a wiele osób, które poddane zostały doświadczeniom stanowili byli więźniowie niemieckich obozów koncentracyjnych, wśród których niektórzy byli obiektami zainteresowania wspomnianego już doktora Mengele. Tym razem piekło zgotował im jednak nie nazistowski zbrodniarz, ale ich pobratymcy.

To, co działo się w dwóch izraelskich placówkach medycznych musi wywoływać oburzenie. Pod opiekę medyków-tyranów trafiali przede wszystkim ludzie starsi, w wieku od 67 do 102 lat. Znaczna część z nich, ze względu na podeszły wiek, była mocno schorowana. Byli i tacy, którzy cierpieli na demencję starczą i nie zdawali nawet sobie sprawy z tego, na co tak naprawdę wyrazili zgodę.

Wśród koszmarnych doświadczeń, na jakie narażani byli podopieczni izraelskich lekarzy znajdowały się zabiegi, które polegały np. na głodzeniu pensjonariuszy przy jednoczesnym podawaniu im medykamentów pobudzających apetyt. W wielu przypadkach we wspomnianych szpitalach dopuszczano się również procedur upuszczania moczu wprost z pęcherza. Na porządku dziennym było wykonywanie nowatorskich i jednocześnie bardzo niebezpiecznych, eksperymentalnych operacji. W przypadku niektórych pacjentów dokonywano też celowego przedawkowania farmaceutyków.

Jedną z podopiecznych izraelskich lekarzy była Berta Wiesel, polska Żydówka, która omal nie stała się jedną z ofiar dr. Mengele. Królikiem doświadczalnym niemieckiego psychopaty nie została tylko dlatego, że ukrywała fakt posiadania siostry bliźniaczki – informował dziennik “Rzeczpospolita”.

Jak ujawniono w sporządzonym w czasie śledztwa raporcie, niektóre z eksperymentów realizowano, mimo że nie miały one szans przełożyć się na żadne istotne korzyści z punktu widzenia nauki czy medycyny. W wielu wypadkach doświadczenia przeprowadzano pomimo ostrzeżeń wysyłanych przez autorytety świata nauki, które sugerowały, że mogą być one nieetyczne bądź niezgodne z prawem.

Zgody na udział w eksperymentach pozyskiwane były od pacjentów w sposób podstępny. Nierzadko bywało tak, że zamiast podpisów pod odpowiednimi oświadczeniami znajdywały się tylko odciski palców. Wielu ze schorowanych seniorów, którym cało udało się przetrwać piekło obozów koncentracyjnych, nie przeżyło prowadzonych na nich testów. Jak wykazało późniejsze śledztwo, lekarze dopuszczali się w wielu wypadkach niszczenia sporządzonej dokumentacji dotyczącej swoich ofiar.

Cała sprawa wyszła na jaw w 2006 r. za sprawą dziennikarzy dziennika “Haarec”. Przypadki eksperymentów prowadzonych na starcach oburzyły izraelską opinię publiczną. Natychmiast zaczęto stawiać pytania o przesłanki, jakimi kierowali się medycy. W wielu wypadkach przyczyna była całkiem trywialna – okazywało się, że wieloma z lekarzy kierowały osobiste ambicje i chęć przyspieszenia własnej kariery. Autorzy eksperymentów nie ukrywali też, że zabiegi przeprowadzone na ludziach dawały im bardziej miarodajne wyniki niż te realizowane na zwierzętach.

W 2006 r. dokonano serii aresztowań lekarzy zamieszanych w proceder. Wobec czterech najbardziej doświadczonych lekarzy, których zatrzymano, wysunięto zarzuty m.in.: o oszustwa, napaści, znęcanie się nad pacjentami, zaniedbania i fałszerstwa.

Jak udało się ustalić śledczym, ofiarami mrocznych eksperymentów mogły się stać nawet setki osób. Szokować może fakt, że doświadczenia prowadzone były przez tak długi czas – realizowano je aż przez cztery lata. Jak to możliwe, że nikt wcześniej nie zauważył, że na oddziałach geriatrycznych dzieje się coś złego?

Najbardziej bulwersujący w całej sprawie jest fakt, że w czasie, kiedy czas rozliczania okrucieństw, jakich dopuszczali się hitlerowcy podczas II wojny światowej, jeszcze nie minął, inni kaci czaili się w pobliżu, a w ich żyłach płynęła ta sama krew, która znajduje się w żyłach ich ofiar. Okrutnym chichotem losu jest fakt, że w czasie, gdy niektórym z bezbronnych ofiar medycznych eksperymentów cudem udało się przeżyć obozowe piekło, oprawców znaleźli wśród swoich rodaków, którym zdecydowali się powierzyć swój los.

“Nie sądziłem, że takie rzeczy mogłyby się wydarzyć w Izraelu, ale się działy. Jest ich niewielu, ale tacy ludzie istnieją. Jestem żydem i nigdy nie przypuszczałem, by takich rzeczy mogli się dopuszczać żydowscy lekarze. Szczególnie biorąc pod uwagę naszą ponurą historię w tej dziedzinie” – powiedział dr Jacques Michel, który kierował wówczas śledztwem. Kim trzeba być, aby wykorzystać w sposób tak okrutny ludzi, którzy już raz, mając za sobą podobne doświadczenia, cudem ocaleli?

http://niewiarygodne.pl

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2013-01-12)

kula Lis 67 29.01.2018 10:34:51

@Husky 21:34:51

Zamiast wdawać się w dziwne dyskusje dlaczego nie przypomnicie:
1) „W 1940 na tych terenach władze niemieckie utworzyły obóz przeznaczony początkowo do osadzania więźniów politycznych i opozycji, głównie Polaków.”

2) „W marcu 1941 po raz pierwszy obóz wizytował Himmler – zdecydował wtedy o jego rozbudowie, tak aby mógł pomieścić 30 tysięcy więźniów (wcześniej obóz planowano na ok. 10 tysięcy), a także wydał rozkazy o rozpoczęciu budowy obozu Auschwitz II w odległej o trzy kilometry od KL Auschwitz wsi Brzezinka. Początkowo miał to być obóz dla jeńców (przygotowywano miejsce dla tysięcy jeńców radzieckich), jednak potem plany te zostały zmienione.

3) Dopiero po Konferencji w Wannsee – spotkanie: „, które odbyło się 20 stycznia 1942 roku w willi przy Großer Wannsee 56/58 w Berlinie (obecnie muzeum Dom Konferencji w Wannsee), na którym zebrali się niemieccy prominenci nazistowskiej służby państwowej, pod przewodnictwem Reinharda Heydricha. Tematem narady było praktyczne rozwiązanie kwestii żydowskiej, jak eufemistycznie określano planowane ludobójstwo żydów.) ” I najważniej – gdzie, w którym miejscu, znajdziecie wzmiankę o wymordowaniu żydów. Nigdzie. Niemcy wiedzieli co robią. Na papierze nie ma dowodów, a fakty, jak okazuje się dzisiaj, można dowolnie ustalać.

Macie swój strategiczny sojusz z Izraelem. Trzeba zrobić wreszcie jedną rzecz: przeprowadzić ekshumacje w Jedwabnem. I wtedy WSZYSTKO się wyjaśni.

To kiedy będą badania naukowe w Jedwabnem? Ekshumacja? A może niech Izrael wyjaśni, dlaczego tak bardzo jej nie chce? Czy dlatego, że nie mógłby dłużej głosić kłamstw o polskich sprawcach? Dlatego trzeba nagrywać filmować aparatami komórkami więźniów Polaków uwięzionych w obozach niemieckich i niech mówią czyje to były obozy i że Niemcy komendanci po niemiecku mówili. Póki żyją czas. Delikatnie ale niech nie marudzą że kogo to obchodzi albo że wszyscy wiedzą. Nie wszyscy wiedzą. Nikt nie wie. Nawet Obama z USA nie wie! Zapisywać! Filmować! Utrwalać! Do Internetu YouTube wrzucać!

kula Lis 67 29.01.2018 11:04:15

@Husky 09:21:45

Mam pytanie do Polaków ratujących żydów w czasie II wojny światowej: Czy warto było poświęcać się, narażając na śmierć siebie i swoje rodziny z czego narody Europy się śmieją i tego nie rozumieją, skoro teraz ci sami żydzi plują wam w twarz i nazywają was mordercami i sprawcami holokaustu. Oddajcie im te medale, te drzewka.

kula Lis 67 29.01.2018 11:18:05

@Docent zza morza 21:52:52

Dyplomacja nie przyłożyła się wystarczająco. Izraelczycy mieli prawo się oburzyć ? Czy aby na pewno nas Polaków nie obraża „polskie obozy śmierci” O co ten krzyk z Izraela ? A jakie mamy fakty w tej sprawie? Sięgnijmy do niedawnej historii, by przypomnieć rzeczy, wydawałoby się, oczywiste.

Odrzucając jednoznacznie umizgi Hitlera i w przeciwieństwie do wielu innych państw europejskich (Włochów, Austriaków, Słowaków, Rumunów, Bułgarów, Węgrów, Hiszpanów, Finów i przez dwa pierwsze lata wojny także Rosjan ) od pierwszego do ostatniego dnia II wojny światowej Polska była po właściwej stronie, przeciwstawiając się Niemcom i barbarzyńskiej ideologii nazistów – to fakt.
Za wierność ideałom, walkę z Niemcami na wszystkich frontach II wojny światowej i twardy opór wyrażający się z jednej strony w braku jakichkolwiek form zorganizowanej na szczeblu państwowym kolaboracji (w przeciwieństwie np. do Francuzów czy Norwegów),
z drugiej zaś w utworzeniu największej podziemnej armii w okupowanej Europie, w Powstaniu Warszawskim i w pomaganiu mordowanym przez Niemców Żydom, zapłaciliśmy straszną cenę: wielką daninę krwi oraz strat materialnych i terytorialnych, nieporównywalną z żadnym innym krajem – to także fakt.

 Po wygranej wojnie zostaliśmy zdradzeni przez wszystkich i sprzedani w Jałcie kolejnym, tym razem sowieckim, okupantom, czego skutki odczuwamy po dziś dzień – to kolejny fakt . Pomimo wszystkich tych faktów, ktoś (kto?) zadał sobie wiele trudu i mocno pracował nad tym, by przypięto nam łatkę sojuszników Hitlera, podłych „nazistów” w

spółodpowiedzialnych za holokaust Żydów, twórców „polskich obozów koncentracyjnych”, i czy nam się to podoba czy nie, taki wizerunek mamy dziś w świecie (kto nie wierzy, niechaj obejrzy film Violetty Kardynał „Do góry nogami” o postrzeganiu „nazistów” przez młodzież amerykańską i kanadyjską) – to także fakt.

Podjęta właśnie przez polski Sejm próba zablokowania czy choćby ograniczenia szerzenia tych kłamstw oraz walki o prawdę spotkała się z ostrym protestem oraz negacją oficjeli i autorytetów z Izraela – to najnowszy i ostatni już fakt.
O co zatem chodzi? Furia, którą w pewnych kołach w Izraelu wywołała ustawa polskiego Sejmu o karaniu za kłamstwa o rzekomych „polskich obozach śmierci” spowodowała, że maski właśnie spadły i jaśniej widać dziś to, co do niedawna było zakryte – że mogło to być coś znacznie więcej, niż „tylko” przyzwolenie na kłamstwa i że powielanie tych oczywistych łgarstw było po prostu Żydom na rękę.

Być może dlatego, że skuteczne – a przynajmniej bardziej skuteczne niż dotąd – zwalczanie kłamstw o Polakach, jako współsprawcach „nazistowskich zbrodni” (o niemieckich zbrodniach nie ma na świecie w ogóle mowy), a zamiast tego pokazywanie polskiego wkładu w walkę z „nazistami” i potwornej ceny, jaką za tę walkę ponieśliśmy, stanowi zagrożenie dla „monopolu” cierpień Żydów, ofiar Holokaustu?

A może dlatego, że zablokowanie kłamstw i odkrycie przed światem oczywistej dla nas prawdy, mogłoby zaburzyć funkcjonowanie świetnie funkcjonującej maszynerii „przedsiębiorstwa Holokaust”, które właśnie, przy pomocy senatu USA, weszło w decydujący etap walki o zapłatę przez Polskę (w takiej czy innej formie) 65 miliardów dolarów, które w ramach roszczeń miałyby przypaść żydowskim organizacjom zajmujących się edukacją na temat holokaustu?
Były polskie obozy koncentracyjne czy nie były?
Byliśmy narodem nazistów czy nie byliśmy?
Jesteśmy po stronie katów czy ofiar?

Wszyscy Polacy znają odpowiedzi na te pytania – ale nie zna ich świat.

Mówienie o „polskich obozach koncentracyjnych” – „bo przecież były ulokowane w Polsce”, jak tłumaczą obrońcy tego terminu – jest równie absurdalne, jak mówienie na przykład o „żydowskich obozach koncentracyjnych”, bo przecież w większości byli zamykani w nich żydzi.

Polski rząd powinien odwołać swojego ambasadora z Izraela i pożegnać panią opluskwiaczkę pełniącą obowiązki ambasador Izraela w Polsce.

Aż do uchwalenia dużej ustawy reprywatyzacyjnej przez Sejm RP, co definitywnie utnie zakusy Przemysłu Holokaust na 800 miliardów złotych do upolowania..

Bo jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo że chodzi o pieniądze! Nie bez powodu w USA kończą się prace nad ustawą która przekazuje majątek pożydowski za granicami Stanów amerykańskim i izraelskim ORGANIZACJOM żydowskim.

I nie bać się! W obecnej sytuacji międzynarodowej to Izraelowi bardziej zależy na nielicznych pozostałych sojusznikach, niż Polsce na przyjaźni (interesownej ) Izraela.

Szybko uchwalić prawo zamykające im drogę do roszczeń wobec Polski, Poczekać, aż ochłoną i tyle. Oskarżenia Polski o „polskie obozy” skończą się natychmiast, gdy gra dla Przemysłu Holokaust będzie już tylko o pietruszkę, a nie setki miliardów od Polski i Polaków!

kula Lis 67 29.01.2018 11:33:36

@Docent zza morza 21:52:52

Największą zarazą faszystowską jest autor Ofera Aderet z Haaretza, który urodził się po II wojnie nie ma zielonego pojęcia , co ludzie wycierpieli pod okupacją niemiecką i co działo się w Polsce. Najlepiej jest bezczelnie szczekać i obrażać Polskę i Polaków. To kłamca i manipulant. Ta gazeta to izraelski odpowiednik „Wyborczej”, więc nie ma się co dziwić, że wypisuje takie brednie. Niemcy i żydzi wspólnie działają w tej sprawie. Żydzi chcą teraz od Polski odszkodowań za rzekomy holokaust czyli holokit, a Niemcy nie chcą płacić reparacji wojennych, połączył ich wspólny wróg, czyli nasz kraj !

Nie pojmuję, dlaczego wyjęto z ustawy sferę kultury i nauki, to jest ogromny błąd i skandal.
Przykład z poprzednich lat: Ida., Pokłosie, Klątwa i inne skandaliczne realizacje. Obecnie szykowany w Lublinie za społeczne pieniądze spektakl „Malowany ptak” wg. degenerata Kosińskiego, nie wspomnę o pseudonaukowych publikacjach Grossa. Nie warto żydkom ustępować. Oni nie cenią prawdy, uczciwości tylko pieniądze i własną pozycję.

kula Lis 67 29.01.2018 11:40:39

@Docent zza morza 21:52:52

„Polska powinna zostawić pisanie historii Holokaustu prawdziwym historykom”. A jedyni na świecie „prawdziwi” historycy muszą wywodzić się z narodu wybranego. Nie bardzo rozumiem tego bicia piany!

Z kim wy w ogóle dyskutujecie? tylko winny się tłumaczy. Olać żydowskich rasistów i ich bezczelne spekulacje.

My prawdę znamy i powinniśmy stąpać twardo po ziemi z podniesioną głową. Jak im nie pasuje, krótko wprowadzić obostrzenia w wydawaniu pozwoleń na wizyty w Leżajsku na grobie cadyka, niech swoje obrzędy odprawiają na swojej ziemi.

Wyburzyć obóz w Oświęcimiu, upamiętnić tylko jakimś obeliskiem. Karać tak jak w ustawie ale wymazać możliwość wykonywania tzw. performance w sztuce n/t temat.

Nie tłumaczyć się przed nikim, pisać książki i historię tak jak wyglądała. Jeśli zaś żydzi widzą w nas antysemitów to niech robią tak dalej a się nie zawiodą.

Bezczelni żydowscy lewacy, nasza ustawa IPN jest prawie słowo w słowo przepisana z ich ustawy, różni się tylko karą, oni mają 5 lat, my daliśmy 3 lata. I o czym to świadczy jak nie o ogromnej nienawiści do Polaków? Kneset chce już w Polsce rządzić?
 Niedoczekanie ich, jeżeli nasz rząd ustąpi choćby na krok to zapłacimy kartkami wyborczymi, nie pozwolimy aby obce mocarstwo szarogęsiło się w Polsce i zrównywało nas ciągle z błotem.
Zabrać się też za te wycieczki żydków do Oświęcimia bo to co tam się dzieje to urąga wszelkim prawnym normom, wydać ustawę o zakazie posiadania broni wjazdu Mossadu do Polski.
Ochroniarze też są w Polsce i możemy ich ochraniać tym bardziej jak dają się poznać z chamskiej strony należy żydków pilnować aby nie narobili szkód w obozie co już nieraz miało miejsce.
Jeżeli jak zwykle rząd PiS ugnie karki przed żydami to stracą w naszych oczach wszystko.
Niech potem żydzi opluwają na całego Polskę.
Ponoć grożą nam za ustawę jeżeli jej nie zmienimy sankcje Izraela ???? co daktyli nam nie sprzedadzą ? których i tak nie będzie bo Bóg pokarał ich już suszą, nie będą mieli co pić nawet.

kula Lis 67 29.01.2018 11:53:20

@Docent zza morza 21:52:52

Jest spora część obywateli Izraela, która jawnie głosi pogląd, że obozy śmierci były polskie.
Świadomie prowadzą indoktrynację ideologiczną młodych Izraelczyków wysyłanych do Polski w celu odwiedzenia Auschwitz, czy innych obozów, wpajając im na specjalnych spotkaniach przed wyjazdem, że Polacy są antysemitami i odpowiadają za Holokaust.

Zabraniają im też kontaktu z polską młodzieżą obawiając się, że ich kłamstwo może nie wytrzymać próby czasu. To jest oficjalna polityka rządu Izraela.

Wszyscy młodzi Izraelczycy obowiązkowo przechodzą takie pranie mózgu przez odbyciem służby wojskowej. Zaszczepiana w ten sposób nienawiść kiełkuje w młodych umysłach.

Dopiero, kiedy udaje im się nawiązać kontakty z rówieśnikami z Polski, otwierają im się oczy i widzą w jaki sposób zostali zmanipulowani przez własnych nauczycieli, którzy wzorują swoje działania na goebelsowskiej manipulacji.

Jeśli wam się uda (jest to dość trudne, bo dbają o to aby nikt postronny nie słyszał ich indoktrynacji), to posłuchajcie jakie rzeczy wygadują o Polakach opiekunowie grup izraelskiej młodzieży, kiedy odwiedzają nasz przyjazny kraj.

Z tym faktem polski rząd również powinien zrobić porządek. Podobnie jak w Izraelu, również w Polsce każda grupa powinna mieć „opiekuna”, który będzie monitorował nienawistne zachowania ze strony odwiedzających i kierował odpowiednie wnioski do organów ścigania.
Ten ostatni izraelski jazgot jest dla mnie zupełnie zrozumiały. Część z nich po prostu tak myśli. Poza tym wystarczy obejrzeć filmy w jaki sposób postępują z Palestyńczykami na terenach okupowanych… i zrozumiecie, że wiele się nauczyli od Niemców.

kula Lis 67 29.01.2018 12:01:47

@Docent zza morza 21:52:52

Jak wierzyć temu człowiekowi? Izraelski polityk atakuje Polskę i mija się z prawdą(czyli łże jak jąkaty Szechter alias Michnik)

http://niezalezna.pl/215506-jak-wierzyc-temu-czlowiekowi-izraelski-polityk-atakuje-polske-i-mija-sie-z-prawda
Już kiedyś Adam Michnik uśmiercił swoich rodziców w Holokauście. Jego wypowiedź ukazała się w Der Spiegel.

Ps. Chciałbym przypomnieć żydom, że 74 lata temu żydzi dokonali pogromu polskiej wsi Koniuchy. W odróżnieniu od Jedwabnego zbrodnia ta nie wywołuje jednak większego zainteresowania Wczesnym rankiem 29 stycznia 1944 r. uzbrojone grupy żydów wspierane przez Litwinów postanowiły dokonać pogromu zamieszkałej przez Polaków wsi Koniuchy. Chałupy, w których żyli nasi rodacy były podpalane. Jeśli ktoś próbował uciec z palącego się domu musiał liczyć się z tym, że napastnicy otworzą do niego ogień z pistoletów i karabinów. W ten sposób zginęło 38 osób – mężczyzn, kobiet i dzieci. W odróżnieniu od Jedwabnego zbrodnia ta nie wywołuje jednak większego zainteresowania. A takich wsi było wiele na wschodnich terenach należących do Rzeczypospolitej ! To samo żydzi zrobili we wsi Naliboki.

kula Lis 67 29.01.2018 12:20:40

@Repsol 17:03:20

A to przykład kłamstw rozsiewanych po świecie. Wg autorki tego tekstu ów słynny prokurator zajmujący się Jedwabnem, dowiódł, że mord popełnili Polacy / dosłowne tłumaczenie/. Nawet z jego raportu nie wynikają jednoznaczne wnioski. Z tego, co można przeczytać w opracowaniach, stwierdził on, że różnie o tym opowiadają świadkowie, że Niemcy byli, a inni, że ich nie było. Jacy świadkowie tak twierdzą?
http://www.radzilow.com/gazeta3.htm

kula Lis 67 29.01.2018 16:36:37

@Husky 09:48:31

Prezydent Izraela niech jedzie obchodzić wszelakie święta, ale do swoich niemieckich przyjaciół, a od Polski proszę się odczepić.

Nie chcemy na naszej ziemi fałszywych żydów czyhających tylko na kasę od nas.

 Zrobić pilnie zestawienie współpracy żydowskiej z Hitlerowcami jak i Sowietami przy prześladowaniu i mordowaniu Polaków!!!

Te wasze żydowskie wycieczki niby młodzieży proszę także skierować już do Niemiec. My was wszystkich już nie chcemy!!! Żyd = zawsze kłopoty!

 Bulimy za te żydowskie miejsca turystycznych pielgrzymek: obozy, cmentarze, jakieś muzea żydów i inne wariactwa. Austria np. pozostawiła samym sobie obozy zlokalizowane na ich terenie. Pilnują nie dbają.

Gliński przeznaczył 50 milionów na renowację cmentarza żydowskiego, musiał bym przeklnąć ale się wstrzymam…..
Za jakie grzechy publiczne pieniądze są wydawane na żydowskie ekstrawagancje? ? Niech żydzi sami to utrzymują. Jeżeli żydzi będą się tak dalej zachowywać aby tylko szkodzić Polsce to należy się zastanowić nad organizacją takich cyrków w Polsce .

Nie może być tak aby ktoś przyjeżdżał do naszego kraju aby pluć na Polskę i Polaków. Ostatnie wydarzenia świadczą tylko o wrogości wobec nas. Do Niemców żydzi już nie mają takich pretensji bo Niemcy zapłacili. .

kula Lis 67 29.01.2018 19:37:18

Opublikowano za: http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/142184,glupio-protestujac-izrael-niechcacy-puscil-farbe

Wypowiedz się