Senator PiS udowadnia chronologią faktów powiązanie: rasistowskich w stosunku do Polaków żądań Izraela, USA i Gazety Wyborczej wobec zapisów ustawy o IPN, która miała przygotować grunt do reprywatyzacji i wywłaszczenia Polaków.

Pragniemy wyrazić wielkie słowa uznania Panu Senatorowi Jerzemu Czerwińskiemu za odwagę i umiejętność połączenia chronologii faktów w czasie i przestrzeni, czego unika lub nie potrafi większość Parlamentarzystów w Polsce.

Redakcja KIP.

Gazeta Wyborcza: Senator PiS zwęszył żydowski spisek USA Izraela i “Wyborczej”. “Chodzi jak zawsze o kasę”

WB 15.02.2018 22:50

Czerwinski Jerzy Senator PiSJerzy Czerwiński senat.gov.pl

Podczas ostatniego posiedzenia Senatu, reprezentujący PiS Jerzy Czerwiński wygłosił oświadczenie dotyczące tzw. dużej ustawy reprywatyzacyjnej. W swoim wystąpieniu powiązał artykuł “Gazety Wyborczej” z reakcją Izraela na ustawę o IPN i sugerował istnienie żydowskiego spisku przeciwko Polsce.

Czerwiński w swoim oświadczeniu mówi o artykule na temat reprywatyzacji w Warszawie. Stwierdza jednak, że autorom [autorkom – red.] chodziło nie o powołanie komisji reprywatyzacyjnej, ale “o wywołanie presji społecznej, właśnie w celu uchwaleniu ustawy reprywatyzacyjnej, zaspokajającej także roszczenia środowisk żydowskich”.

Od reprywatyzacji przeszedł do ustawy o IPN i protestom m.in. polityków Izraela. – Nie o wolność i swobodę tu chodzi, ale – jak zawsze – o kasę – przekonywał.

 Ustawa ta uniemożliwia bowiem przypisywanie Polakom win, których nie popełnili, ale za które mieliby zapłacić nie tylko moralnie, lecz realnymi pieniędzmi.

Gdyby nie weszła w życie, w dowolny sposób można by oskarżać Polskę o niepopełnione czyny, a potem żądać od naszego państwa konkretnych wypłat tytułem zadośćuczynienia – wyjaśniał.

Wspomniał też o amerykańskim akcie 477, ustawie o obowiązku raportowania na temat działań niektórych państw obcych w odniesieniu do majątku ery Holocaustu.

– Faktycznie chodzi więc o włączenie amerykańskich władz państwowych do procesu wymuszania na Polsce zaspokajania żydowskich roszczeń majątkowych, dotyczących tzw. mienia bezspadkowego – twierdził Czerwiński.

“Dziwne i wrogie Polsce działania”

Senator stworzył oś czasu i przedstawił ją kolegom z izby refleksji.

Sierpień       2016: inicjacja akcji przez publikację artykułu w Gazecie Wyborczej;

październik 2017: pojawia się projekt tzw. dużej ustawy reprywatyzacyjnej;

 grudzień     2017: senat amerykański przyjmuje akt 447;

styczeń        2018: niezrozumiały i zaskakujący atak polityków izraelskich przypuszczony na ustawę penalizującą fałsze na temat odpowiedzialności Polski i Polaków za Holocaust.

Widoczna jest zbieżność czasowa wyżej wymienionych wydarzeń i wyraźny scenariusz je łączący. Zasadne jest więc pytanie, czy nie czas wycofać się z forsowania szkodliwego projektu reprywatyzacyjnego, który staje się pretekstem do ataków żydowskich, czy to z USA, czy z Izraela?

– Dziwnych i wrogich Polsce działań środowisk żydowskich w ostatnim czasie nie da się bowiem inaczej wytłumaczyć, jak ich nadzieją na odzyskanie dużych korzyści materialnych, kosztem Polski i Polaków, też przecież ofiar II wojny światowej, ofiar tego samego niemieckiego agresora – stwierdził parlamentarzysta.

Według Czerwińskiego Polski nie stać na reprywatyzację, “a już na pewno rozdawanie pieniędzy dla żydowskich organizacji, uzurpujących sobie prawo do tzw. mienia bezspadkowego”.

Senator przekonywał, że nie wystarczy ograniczyć ustawy reprywatyzacyjnej do obecnych obywateli RP.

– Wtedy rozpocznie się bowiem sterowany jazgot medialny i naciski polityczne ze strony Żydów amerykańskich i izraelskich o – w cudzysłowie – równość praw w zaspokajaniu roszczeń reprywatyzacyjnych.

Tym samym argumentem równości praw własnościowych obywateli państw członkowskich UE będą posługiwały się wrogie nam środowiska unijne – mówił.

– Sam fakt podjęcia tematu reprywatyzacji prowokuje i będzie prowokował do eskalacji żądań Żydów i ich politycznych przyjaciół w Polsce i za granicami kraju – podsumował.

Troska o sprawy reprywatyzacji

Co ciekawe, kiedy w listopadzie ubiegłego roku Rzecznik Praw Obywatelskich przedstawiał senatorom informację o swojej działalności,

 Czerwiński twierdził, że RPO zbyt małą wagę przykłada do kwestii reprywatyzacji. Uzasadnienie?

O ochronie lokatorów mógł przeczytać dopiero na stronie 348 raportu. Adam Bodnar wyjaśnił, że miesiąc wcześniej Trybunał Konstytucyjny przychylił się do jego skargi i uznał, że eksmisja na bruk jest niezgodna z Konstytucją.

Czerwiński miał też wówczas pretensje o użycie sformułowania “sędziowie dublerzy”, co – jego zdaniem – “podważa istniejący porządek prawny”, a sam Bodnar “przestaje być obiektywny”.

Równość płci? Tylko nie to!

O Czerwińskim głośno było w poprzednie lato, gdy z mównicy perorował o roli kobiety i mężczyzny w społeczeństwie. Oburzał się wtedy, że UE niebawem nakaże polskim mężczyznom karmić piersią.

To, że w Europie mężczyźni przestają być mężczyznami, wiąże się niestety także z tym, że kobiety przestają być kobietami. To się jakby zjeżdża… Efekt jest taki, że wchodzi islam z „prawdziwymi” mężczyznami. Chcecie państwo tutaj mieć taką równość? Bo ja nie. Ja chcę mieć w Polsce po prostu kobiety i mężczyzn – grzmiał z mównicy

Publikujemy wybrane komentarze pod tekstem o charakterze merytorycznym. Pominęliśmy komentarze świadczące o skrajnym rasizmie i/lub wielkiej pogardzie wobec Polaków w Polsce:

mirarob

senatorska głowa…

horatio_valor

Oto oblicze człowieka bystrego, rzutkiego, przenikliwego, cechującego się nieokiełznanym intelektem i rozległą erudycją. Mnie przekonał.

niko8472

YES!!!! “Protokoły  Mędrców  Syjonu” są dowodem!

mirarob

Stanisław Stadnicki

Ale tu nie ma co oddawać bo wszystko ukradł kościół solidarność i politycy z prawa i lewa.

lepiregenre

Nie będę się wdawał w szczegóły, ale jest coś takiego jak święte prawo własności.

Dla mnie nie ma różnicy czy właścicielem np. kamienicy był Polak żyjący w katolickim obrządku, czy Polak żydowskiego pochodzenia. jeżeli kamienica należała do jego rodziny to należy ją zwrócić. Jestem wielkim przeciwnikiem jakiejkolwiek selekcji wśród ludzi. Ludzie są ludźmi, a nie jabłkami, które segreguje się na lepsze i gorsze. Wyznawana religia to nie kryterium do jakiejkolwiek oceny ludzi. To szaleństwo i obłęd. A każde mienie, które zostało zagrabione lub przejęte bezprawnie należy zwrócić. To zwykła przyzwoitość i prawo, które jest obecne i stosowane we wszystkich cywilizowanych krajach.

optymistaa43

Senator zapomniał dodać ze twórcą tej ustawy na rozkaz żydów światowych, napisał i kazał opublikować żyd kurdupel zdrajca Polski kaczyński. Wydaje się to trochę pokręcone, ale tak jest, nasz najważniejszy żyd jest posłuszny swoim żydowskim mocodawcom, a Polskę ma po prostu w dupie .Rajmund żyd ojciec nakazał szkodzić i Balbina szkodzi jak tylko może.

brat_adama33

jaki spisek ?
powszechnie wiadoma rzecz
a teraz po ustawie IPN holokaust industry dostał kopa w jaja i jest kwik.

Jan Osik

najważniejszym przedstawicielem żydowskiego spisku w Polsce jest towarzysz Jarosław Kłamczyński 😉

ferdkiepski

No i taka jest prawda o prawdziwych zamiarach żydów wobec Polaków i Polski.
Chodzi o doprowadzenie nas do stanu całkowitej bezbronności a następnie o rabunek i zniewolenie.
Trzeba o tym mówić głośno i skutecznie się temu przeciwstawiać. Pachołki GWna niech sobie wrzeszczą i okazują swoje zaprzaństwo.

anna.maria0

A to, że PRL zapłacił rządowi USA odszkodowanie za utracone mienie przez obywateli amerykańskich, to już jest nieaktualne?

say69mat

gazeta.pl:
Od reprywatyzacji przeszedł do ustawy o IPN i protestom m.in. polityków Izraela. – Nie o wolność i swobodę tu chodzi, ale – jak zawsze – o kasę – przekonywał.
 – Ustawa ta uniemożliwia bowiem przypisywanie Polakom win, których nie popełnili, ale za które mieliby zapłacić nie tylko moralnie, lecz realnymi pieniędzmi. Gdyby nie weszła w życie, w dowolny sposób można by oskarżać Polskę o niepopełnione czyny, a potem żądać od naszego państwa konkretnych wypłat tytułem zadośćuczynienia – wyjaśniał.

@tvn24.pl;
Zofia Romaszewska: ustawa o IPN jest idiotyczna

m78k

Przecież to jest 100% prawdy. Gazeta Wyborcza to zdrajcy!

 • ziomekp.1
GAZETA może się naśmiewać z senatora, że gruby, że chamski, że z PIS-u, że ………..ok, wasze prawo, ale może GAZETA wyjaśniła by swym czytelnikom choćby półgębkiem o co chodzi w sławetnej ustawie 447 jankeskiego kongresu, nie wyjaśnicie?

No ta ja spróbuję:

Jankesi podpuszczeni przez b. mocne lobby żydowskie wysmarowali ustawę której świat nie widział od tysiącleci, mianowicie ustawa owa przewiduje w przypadku majątku pozostawionego przez Żydów którzy z jakichś powodów nie zostawili spadkobierców przekazanie owego majątku gminom żydowskim!!!!!!!!
Dotyka to głównie Polski gdyż w okresie międzywojennym ilość obywateli żydowskiego pochodzenia zamieszkującej nasz kraj przekraczała 3 miliony i była większa niż cała reszta zamieszkująca CAŁĄ Europę.

Dotychczas prawo spadkowe było jasne — umierasz bezpotomnie majątek przechodzi na skarb państwa w którym zamieszkiwałeś, Żydzi z jankesowa wymyślili kuriozum prawne którego nigdy nie było w historii prawnej świata,
 idąc ich tokiem myślenia, to gdyby Barbara Piasecka – Johnson zmarła bezpotomnie to np. prawa do jej majątku mogła by sobie rościć gmina Pacanów albo Koluszki, łebskie chłopy mieszkają w tym jankesowie!!!!

Aha, Żydzi którzy zmarli bądź zginęli bezpotomnie w czasie wojny byli OBYWATELAMI POLSKI, a ich pochodzenie etniczne w przypadku spadków nie powinno nikogo obchodzić.
Dziedziczenie ze względu na rasę, a nie ze względu na obywatelstwo, czy więzy rodzinne!!!!!!!!!!
Wygibas prawny godny Machiavellego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van der Seck

No to jeszcze raz o tym samym dla niekumatych gojów:

Żydzi zrobili z Holokaustu maszynkę do robienia pieniędzy. Przy okazji nas nienawidzą. Za co? Z paru powodów,  o których poniżej oraz za to, ze (trudno powiedzieć, dlaczego) maja koncepcje, ze Polska to ICH nowa ziemia obiecana – POLIN, wiec MY jesteśmy tu zbędni. Reszta – poniżej.
Żydzi nie pomogliby w 99% przypadkowo ratować innych.

Zgodnie z Torą maja religijny obowiązek ratowania przede wszystkim siebie – nie tylko kosztem innowierców (dlatego w czasie II. Wojny Światowej bez mrugnięcia okiem wydawali na śmierć polskie rodziny, które ich ukrywały – sam znam jedną, której cześć członków zginęła, wydana Niemcom przez ukrywanego przez nich Żyda).

 Żydzi mnoga też wydawać na śmierć nawet in. Żydów! To może być ich własna matka, brat, dziecko… I biedzie im odpuszczone, o ile sami wyjada cało z opresji. Żyć nie umierać. No właśnie. Jakieś dalsze pytania odnośnie etyki tego narodu?

Maja tez religijny obowiązek robienia interesowi, przy czym uczciwość obowiązuje ich tylko w stosunku do współwyznawców. Innych mnoga okłamywać i rżnąc na kasę równo. Na co to się obecnie miało przełożyć i dlaczego zewsząd rozlega asie tak naprawdę ten cały żydowski wrzask – poniżej. Generalnie, nie ma podstaw, by lubić Żydów i wynika to z żydowskiego – a nie z polskiego – stosunku do świata. Amen.

A tu nagle Polska zrobiła ustawę, ze obozy były niemieckie… I interes diabli wdzieli:

na darmo kilka lat wstępnego urabiania opinii światowej, ze to były “polskie obozy śmierci”,

na darmo uczenie własnej młodzieży w szkole, ze Polacy są współwinni Holokaustu…

 Już nie da się wydrzeć od Polski ponad 60 muld USD zadośćuczynienia za majątki po tych, aktorzy nie pozostawili żadnych spadkobierców i które to majątki – zgodnie z prawem – przeszły po wojnie  na państwo polskie.

To więcej niż wynosi polski roczny budżet na wszystko! Polska ma zbankrutować, by Żydzi mogli ja przejąć – zgodnie z dawnym ich Hanslem: “wasze ulice, nasze kamienice”!
Być może nie uda im się tego zrobić, skoro Polska ustawia się na pozycji, ze nie była krajem-zbrodniarzem.

Wiec na nic też uchwalona ostatnio ustawa nr 447 w parlamencie amerykańskim, że Żydzi będą mieli (ich zdaniem) prawo do takich roszczeń na całym sowiecie (!) – Mimo tego, ze w czasie wojny Żydzi byli obywatelami Polski, a państwo żydowskie jeszcze w ogóle nie istniało…

Zapomniałbym: wszystko to zaś z powodu tego, ze Niemcy w końcu maja dość płacenia Żydom za Holokaust, co im dobitnie oświadczono: ze 70 lat płacenia wystarczy.

Potrzebny był wiec nowy jeleń do dojenia, a tu goje próbują  przechytrzyć Żydów… I o to cały ten wrzask: o  kasę, której – da Bóg! – nie będą mogli wydrzeć.

I dlatego nasza ustawa o IPN, uchwalona w ekspresowym tempie, mimo wszelkich niedoróbek – żeby uprzedzić ew. nieprawne, (ale jednak) działania Żydów w sprawie przedwojennych majątków.

 Oby przyniosła nam więcej pożytku niż szkód i oby uchroniła nas przed zakusami żydowskich organizacji, które zamierzają domagać się od Polski ww.gigantycznej kwoty.

Obserwowanie wypadków będzie tym ciekawsze i ważniejsze, ze czarowno J. Kaczyński, jak i premier Morawiecki mają żydowskie korzenie…

qwardian

Żadne protesty nie zaprzeczą, że facet ma stuprocentową rację…

junkamm

kto załatwi kaczora ten zdobędzie uznanie medal pieniądze sławę . czy znajdzie się odważny w tym strachliwym państwie ktoś . takie usłyszałem słowa na ulicy aż mi się gorąco zrobiło .

junkamm

kaczorze przyznaj się, choć wszyscy wiedzą, że jesteś żydem do kwadratu . Rząd przeznacza sobie z p. dudą ogromne pieniądze na nagrody . Takiego bydła nigdy w Polsce nie było . Okradli po raz kolejny polaków i to biednych starych i schorowanych . Oby wam w waszych mordach pisowski wrzód urósł byście nie mogli kawałka chleba zjeść i nachlać się . Oby wam mordy powykręcało .

plorg

“Senator PiS zwęszył żydowski spisek”

Jaki q….a spisek???????? Przecież to oficjalne dane dostępne w necie, tylko g…niana i inne “polskie” media, na ten temat zawodowo milczą. Goje do ostatniej chwili mają żyć w błogiej nieświadomości!

pepper-salt

Czy w tym czymś co się nazywa Prawem i Sprawiedliwością znajdzie się choć jeden sprawiedliwy? Nie? Więc czeka ich to samo co Sodomę i Gomorę!

probono1210

A co to on nie ma racji? Polacy nie lubią jak się obraża ich inteligencję.
$$$ “447” US + Izrael + PiS + Prezydent = POWAŻNE zagrożenie dla Polski i narodu polskiego.

vidi71

W 1968 roku komuniści mówili dokładnie tak samo z towarzyszem Gomułka na czele

popieramkukiza

Żydzi na przedsiębiorstwie holocaust zarobili wiele miliardów dolarów i jak widać nadal próbują wyłudzać kolejne pieniądze. Dość okradania przez żydowskich szabrowników !

brat_adama33

Komentarze następujące:

a że gruby
a że to morda nie taka

ale ad meritum cicho sza :)))

brat_adama33

prawda w oczy kole red. na Czerskiej ?

 • zdybka1

Słuchając tegoż to, opasłego typka, na myśl przychodzi mi, pierwszy obywatel Polski.
Mowa o żydzie Jarosławie Kaczyńskim.

Willa spadła mu z nieba, po sąsiedzku niedawno Bóg mu też zesłał, miliony na jego prywatne zachcianki tez spadają z nieba.

Myślę, że ten Żydowski Bóg dogadał się ze swoim podrzędnym Żydkiem i bujają naiwnych polaczków.
A ile maja przy tym uciechy ????

coalesce

Na wszelki wypadek robię print screeny z artykułu i komentarzy, bo jak się okaże, że jednak chcą od nas pieniędzy to zniknie.

zarator

Mnie się ta hucpa roszczeniowa nie podoba i to co pani exambasador powiedziała.

Słyszałem wypowiedzi byłych więźniów, ich oburzenie.

Nie znam szczegółów wypowiedzi tego pana, ale domyślam się wątku.

Mnie głęboko niepokoi całe to zamieszanie z ustawą 447 włącznie.

Nigdy mi Żydzi nie przeszkadzali, ani też nie byłem uprzedzony, ale

chcą nas zrujnować,_65 miliardów dolarów???!!!!

Za to że Niemcy zbombardowali Warszawę?

Pokażcie im Muranów z 45 roku na zdjęciach…niech idą do Merkel…. .

 • ponury424

Widzę że podniósł się klangor, tzn. że coś jest na rzeczy.

W takim razie jest ta absurdalna ustawa 447 w USA, czy nie.

 Wyliczyli, przy współpracy państwa Izrael środowiska żydowskie Polskę najpierw na 65 mld USD, a obecnie już na 300 mld USD, krótko, tak czy nie.

Niemcy za ponad 60 mld ówczesnych marek, zresztą słusznie za zbrodnie zapłaconych, obecnie wartość tamtych marek to około 500 mld, czyli około 250 mld €, kupili sobie zamianę Niemców na nazistów, tak czy nie.

W ośmieszaniu innych ludzi, to niestety skuteczna broń, mówiących prawdę, która jest niewygodna “wpływowym środowiskom”, to gazeciarze z Czerskiej jesteście mistrzami.

artur702

Żyd Jarosław Kaczyński stoi na czele żydowskiego spisku przeciwko Polsce, a jego skorumpowani “premiami” zdrajcy, antypolscy najemnicy, realizują jego marzenie zniszczenia Polski.

losiu4

oczywiście że chodzi o kasę. Już jakiś czas temu pewien prominentny Judejczyk w chwili szczerości był wyznał, że jak Polska nie zapłaci odpowiedniej ilości miliardów zielonych, to będą ją gnoić na forach międzynarodowych. I słowa dotrzymują.

Pozdrawiam

Losiu

srul_szmul_bajtelman_hajfa

.
”spisek USA , Izraela i Gazety Wyborczej ” ???
Pan Senator ani tego nie powiedział ani nawet sugerował.

Niech Gazeta Wyborcza raczej się nie porównuje z USA i jakimś tam Izraelem. Bo to nie ta sama klasa, he, he.
Wygląda na to, że Michnikowi i warszawskim pejsom woda sodowa do łba już uderza, porównują się z USA i amerykańskim żydostwem.
Zresztą Gazety już niedługo nie będzie, to żywy trup więc i żadnego spisku, tylko kwestia czasu.
A skoro w/g Holocaust Sp. z.o.o. wszystkich polskich żydów wymordował Hitler, więc nie widzę problemu dziedziczenia czegokolwiek.

To tak jak z polskim ziemiaństwem, przed wojną byli właścicielami wielkich posiadłości i milionów hektarów ziemi.
Skoro umarli czy zginęli za Hitlera, a byli tacy, bez spadkobierców ich majątek przejęło państwo. Tak jak to jest na całym świecie.
.
”środowiska żydowskie ” ??? he, he
Żadne środowisko nie dziedziczy, nie jest prawowitym spadkobiercą, o ile nie ujęte w pisemnym testamencie.
Dopiero by to było gdyby np. kluby sportowe upominałyby się o spadki po piłkarzach i innych sportowcach.
Czy masońskie loże..

No i gra muzyka.
Problemu nie ma !
.
He, he.
.

ahmed_jubara

Chłop może mieć sporo racji. A że prostak ? Z Leppera też się śmiali, że talibowie w Klewkach. I co się okazało?

Mateo Yavorsky

Bardzo dobrze powiedział, wiec o co wam chodzi?

swojak11

A o czym innym jak nie o kasie rozmawiała ambasador Izraela do czego zresztą się przyznała w TVN…

grabiny13

Odważny człowiek. Podziwiam za szczerość. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o …

srul_szmul_bajtelman_hajfa

Czy żydy nie potrafią w końcu zrozumieć, że nie dostaną NIC !

kalowiec

żadne odkrycie panie senatorze…żadne…

WInston Ski

Przecież ma rację.

Opublikowano za: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23030987,senator-pis-zweszyl-zydowski-spisek-usa-izraela-i-wyborczej.html

PS. od redakcji KIP: Około 10 lat temu na portalu internetowym ONET.PL był komentarz następującej treści:

“Co to jest ENTELEGENCJA ?
ENTELEGENCJA są osoby, które mają w głowie zamiast mózgu – papier z Gazety Wyborczej i wiadomości z TVN !!!”

Comments

 1. fiesta says:

  Zauwazylem, ze nachalna zydowska nagonka na Polske i Polakow wywolala lekkie poruszenie w szeregach rzadzacej partii PiS w Polsce oraz u prezydenta A.Dudy, ktorzy jeszcze do niedawna wchodzili w “4 litery” zydom z USA i Izraela, a Polakom wmawiali, ze ZYDZI i IZRAEL sa “naszymi przyjaciolmi”, co w moim rozumieniu oznaczalo PiS oraz A.Dude z racji tego, ze znajac historie ZYDOWSKIEJ ZARAZY jaka nawiedzila Polske przed wiekami, istnieje wiele dowodow historycznych, ktore obalaja wczesniejsza propagande uprawiana przez PiS, A.Dude, polskojezyczne lze-media jak i poprzednie, anty-polskie ekipy rzadzace od 1945r do dzis (2018r).

  ZYDOSTWO NIGDY NIE BYLO PRZYJACIELEM POLSKI I POLAKOW i swiadcza o tym opracowania historyczne W.Konopczynskiego, T.Jeske-Choinskiego, S.Didier, ksiedza S.Trzeciaka i wielu wielu innych autorow sprzed 100 lat.
  Wspolczesni polscy historycy, jak: J.R.Nowak, L.Zebrowski, E.Kurek, J.M.Chodakiewicz, I.C.Pogonowski, H.Pajak, T.Pluzanski etc oraz historycy zagraniczni, jak: N.Webster, D.Bronder, A.Sutton, E.Black, B.Rigg etc demaskuja ZYDOWSKIE ZBRODNIE, LICHWE, OSZUSTWA, KORUPCJE, ZLODZIEJSTWO, DEMORALIZACJE etc jakich zydzi dopuszczaja sie na innych panstwach i narodach.
  Gwozdziem do zydowskiej trumny sa ANTY-CHRZESCIJANSKIE NAUKI TALMUDU, ktory przetlumaczyl ksiadz I.B.Pranajtis i wydal w Petersburgu w 1892r i ujawnil tym samym wrogi stosunek zydostwa do chrzescijanstwa, chrzescijan i nie-zydow, czyli “gojow”, co oznacza “bydlo”, ktore zyd moze zabic, oszukac, okrasc etc i zyd nie ponosi za to kary w/g prawa talmudycznego.
  Dodatkowym dowodem wrogiego stosunku zydostwa do nie-zydow (gojow) sa PROTOKOLY , opublikowane przez Nilusa w 1901r oraz OPINIE ZNANYCH I SLAWNYCH LUDZI O ZYDACH na przestrzeni ostatnich 2 tysiecy lat, ktore sa dostepne na internecie w j.polskim i angielskim – wystarczy wpisac haslo w wyszukiwarke.

  Senator J.Czerwinski z PiS zauwazyl pewien schemat gry uprawianej przez zydostwo z Izraela i USA, wymierzonej w Polske i Polakow, ktora miala za zadanie wymusic od Polski odszkodowania pieniezne za II wojne swiatowa i odpowiednio na to zareagowal.
  Niemniej jednak zydostwo prowadzi anty-polskie dzialania od lat 1990-tych poprzez produkcje zydowskich filmow propagandowych i wydawanie ksiazek zydowskich autorow (Marzynski, Holland, Gross etc) o Polakach mordujacych zydow.
  Byl to rodzaj prologu do anty-polskich dzialan zydostwa, ktore trwaja od 30-tu lat, a ktore ostatnio przybraly na sile.
  Dla zydowskiego zmijowego plemienia nie liczy sie prawda historyczna, ale zydowska propaganda, ktora ma niewiele wspolnego z faktami historycznymi.
  I tak na przyklad:
  ZA HOLOCAUST ZYDOW W CZASIE II WOJNY SWIATOWEJ, GLOWNA ODPOWIEDZIALNOSC PONOSZA SAMI ZYDZI.
  Potwierdzeniem tego sa fakty historyczne, takie jak:
  1. Tajny uklad zydow-syjonistow z nazistami z sierpnia 1933r , co udokumentowal historyk E.Black.
  2. Wspomaganie A.Hitlera i rozbudowe militarna III Rzeszy niemieckiej przez zydowskich bankierow , co udokumentowal historyk A.Sutton.
  3. Zydowskie pochodzenie przywodcow aparatu III Rzeszy niemieckiej , co udokumentowal historyk D.Bronder.
  4. Udzial ponad 150 tysiecy zydow w szeregach armii niemieckiej , co udokumentowal historyk B.Rigg.
  5. Masowa kolaboracja polskich zydow z niemieckim i sowieckim okupantem Polski , co zostalo udokumentowane w opracowanich historycznych:
  J.R.Nowaka, L.Zebrowskiego, E Kurek, J.M.Chodakiewicza, T.Pluzanskiego, H.Pajaka, T.Bednarczyka, E.Ringelbluma, I.Lisiaka etc oraz w archiwach AK i NSZ , a takze naocznych swiadkow tamtych wydarzen.

  Zalgany smierdziel B.Netanyahu i zalgane smierdziele ze Swiatowego Kongresu Zydow z USA, probuja w podstepny sposob oskarzyc Polske o wspoludzial w “HOLOHOAXIE”, ktory sami zgotowali swoim zydowskim pobratymcom oraz podstepnie wyludzic pieniadze od Polski, ktore w ogole nie naleza sie zydom.
  Zydowskie smierdziele ze Swiatowego Kongresu Zydow domagaja sie rowniez przeprosin od Polski, a ja pytam: ZA CO ?

  TO WY ZYDZI MUSICIE PRZEPROSIC POLSKE I POLAKOW !

  TO WY ZYDZI MUSICIE ZWROCIC MAJATEK POLSCE I POLAKOM, KTORY SOBIE PRZYWLASZCZYLISCIE LUB UKRADLISCIE POPRZEZ LICHWE, KOLABORACJE Z WROGAMI POLSKI, ROZBIORY POLSKI, KOMUNIZM I RABUNEK PO 1989 ROKU !

  TO WY ZYDZI MUSICIE WYPLACIC ODSZKODOWANIA POLSCE I POLAKOM ZA WYNISZCZANIE POLSKI I POLAKOW NA PRZESTRZENI KILKUNASTU WIEKOW, A W SZCZEGOLNOSCI ZA WASZE MASOWE ZYDOWSKIE ZBRODNIE NA POLAKACH W CZASIE II WOJNY SWIATOWEJ !

  fiesta

  p.s.
  Material uzupelniajacy znajduje sie na stronie dr J.Jaskowskiego:
  http://www.polishclub.org/2018/02/11/antypolski-minister-czaputowicz-konflikt-izraelem-upadek-polskich-uczelni/
  http://www.polishclub.org/2018/02/04/falszowanie-historii-proby-ograbienia-polski-wyplywaja-izraela-srodowisk-przestepczych-usa/
  http://www.polishclub.org/2018/02/09/zydowskie-zbrodnie-narodzie-polskim/

Wypowiedz się