prof. Maria D. Majewska: Szczepienny holokaust Polaków

ZBRODNIE LUDOBÓJSTWA NIE ULEGAJĄ PRZEDAWNIENIU ZGODNIE PRAWEM MIĘDZYNARODOWYM. Oskarżenie W IMIENIU NARODÓW ŚWIATA dotyczące ludobójstwa i innych zbrodni przeciwko ludzkości, popełnionych w związku z farmaceutycznym procederem, robienia interesów na chorobach i niedawną wojną przeciwko Irakowi, przedłożyli Międzynarodowemu Trybunałowi Sprawiedliwości w Hadze – dr med. Matthias Rath i inni w 2003 r. Więcej treści skróconego aktu oskarżenia można przeczytać na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/02/oskarzenie-w-imieniu-narodow-swiata/ Na czele listy oskarżonych stoją: Prezydent USA George Walker Bush, Premier Wielkiej Brytanii Tony Blair, Wiceprezydent USA Dick Cheney, Sekretarz obrony USA Donald Rumsfeld, Minister Sprawiedliwości USA John Ashcroft, Minister Spraw Wewnętrznych USA Tom Rich, dyrektorzy naczelni i członkowie zarządów bardzo wielu: koncernów farmaceutycznych, petrochemicznych, finansowo-bankowych, medialnych, oraz dziennikarze, politycy, wojskowi, lobbyści, a przede wszystkim członkowie 3 najważniejszych rodzin banksterskich: Rothschildów, Rockefellerów, Morganów i członkowie zarządów Grup Finansowych tych rodzin.

Stojące za Nowym Porządkiem Świata imperium banksterów, które będąc w posiadaniu  koncernów petrochemicznych i farmaceutycznych to ludobójstwo zaplanowało i  realizuje, coraz bardziej się chwieje i rozpada. Ci którzy w imieniu tych koncernów tworzą i akceptują prawo przymusu szczepień  lub naganiają albo terroryzują ludzi, aby szczepili dzieci i siebie, popełniają zbrodnie ludobójstwa i kwestią czasu jest jak zostaną osądzeni.

Prezentujemy szereg informacji od prof. Marii Doroty Majewskiej – jedynej chyba w Polsce przedstawicielki świata nauki, która otwarcie walczy z mafią farmaceutyczną i szczepionkowym ludobójstwem.

Redakcja KIP

Gwałtowny przyrost zachorowań na autyzm jest wynikiem szczepień.

Według najnowszego raportu CDC, autyzm zdiagnozowano już u 2,24% amerykańskich dzieci (w wieku 3-17 lat). Raport opiera się na badaniu sondażowym rodziców (przeprowadzano ponad 10 000 wywiadów z rodzicami rocznie). Zaobserwowano prawie 2 krotny wzrost zachorowań w stosunku do poprzedniego okresu badania z lat 2011-2013, kiedy zachorowalność na autyzm wynosiła on 1,25%. To znaczy, że średnio 1 dziecko na 44 ma już formalnie zdiagnozowany autyzm. Ponieważ choroba ta ok. 4 razy częściej występuje u chłopców, to oznacza, że zdiagnozowano ją u 1 na 27 chłopców. Przy czym trzeba pamiętać, że lżejsze przypadki autyzmu nie zostały formalnie zdiagnozowane i część chorych nie ma diagnozy z powodu braku opieki medycznej. Natomiast raportów nauczycieli, 1 dziecko na 25 cierpi dziś w USA na autyzm. http://www.cdc.gov/nchs/data/nhsr/nhsr087.pdf

Ekstrapolacja dramatycznego tempa wzrostu zachorowań na autyzm (podwojenie w ciągu 2-3 lat) pozwala przewidywać, że za niespełna 10 lat ponad połowa amerykańskich dzieci będzie cierpieć na tę chorobę, w tym niemal wszyscy chłopcy (jeśli nic się nie zmieni). Trudno sobie wyobrazić bardziej tragiczną sytuację kraju, w którym cała populacja męskich osobników jest upośledzona. Dziś nie ulega już wątpliwości, że to toksyczne, nadmierne i zbyt wczesne szczepienia są bezpośrednio odpowiedzialne za to katastrofalne okaleczenie (lub zabicie) milionów dzieci. To jest autentyczny medyczny holokaust. Dlatego powinniśmy zaprzestać stosowania eufemistycznego terminu „autyzm”, który sugeruje jakąś enigmatyczną chorobę o nieznanej etiologii, bowiem dziś wiadomo, że jest to ciężkie cało-systemowe okaleczenie poszczepienne. Powinniśmy autyzm nazywać tym czym jest – „chroniczną encefalopatią poszczepienną”.

Całe społeczeństwo (zwłaszcza rodzice, lekarze, pielęgniarki, pedagodzy) muszą zdać sobie sprawę z tego, że to rządy skorumpowanych, ignoranckich urzędników są bezpośrednio odpowiedzialne za masowe okaleczanie i eksterminację dzieci toksycznymi szczepieniami. Nikt nie powinien respektować faszystowskich, arbitralnych szczepiennych ustaw, których skutkiem jest masowe okaleczenie lub zabicie milionów dzieci, maskowane fałszywymi hasłami „zdrowia publicznego”. Ochrona życia własnego i potomstwa to podstawa instynktu samozachowawczego. Zdrowie publiczne to zbiorowe zdrowie wielu osób, wiec okaleczanie szczepieniami wielu jednostek jest zaprzeczeniem zdrowia publicznego.

Na marginesie nasuwa się smutna refleksja – Ameryka czy Polska nie potrzebują terrorystów ani innych wrogów zewnętrznych, bo ich ignoranckie, skorumpowane rządy najskuteczniej eksterminują szczepieniami własne społeczeństwa. Trzeba podjąć wszelkie wysiłki, żeby uświadomić nowemu polskiemu rządowi katastrofalne skutki obecnej totalitarnej polityki szczepień w Polsce.

Warto też korzystać z bezcennych porad dra Jaśkowskiego w kwestii dyskusji z lekarzami szczepionkowcami. Prawdopodobnie, większość z nich wyszkolona na firmowanych reklamówkach i kursach, jest nieświadoma ogromu krzywd, jakie wyrządzają dzieciom szczepieniami. http://wolnemedia.net/zdrowie/jak-dyskutowac-z-pediatra-szczepionkowcem/

===============================

szczepionki  przeciw hpv-sejm-24-lipca-2015

Tzw. „obowiązek szczepień”

Jakiś czas temu dwaj naczelni lobbyści przemysłu szczepiennego w Polsce wypowiadali się nt. „obowiązku” szczepień w Polsce. Jeden z nich mówił, że jest to tylko obowiązek społeczny (czyli dobrowolna zgoda obywatela na okaleczenie własne lub swego dziecka dla tzw. zysków społecznych (rozumianych widocznie jako zyski karteli farmacji). Inny mówił, że jest to obowiązek państwa do pokrycia kosztów określonych szczepień, jeśli ktoś zechce z nich skorzystać. Nawet oni nie mówili nic o przymusie szczepień, który jest sprzeczny z Polską Konstytucją , prawami UE i prawami człowieka. Próby narzucania Polakom przez kryminalnych urzędników przymusu toksycznych szczepień, okradania ich na to konto, lub pozbawiania ich dzieci edukacji szkolnej są zbrodnią przeciw ludzkości i pogwałceniem wszelkich praw.

Wojny rodziców o zdrowie dzieci

Warto obejrzeć poniższy satyryczny filmik porównujący biznes szczepienny z biznesem produkcji samochodów.

https://www.youtube.com/watch?v=wF_FwFEbBLc

W najbliższą sobotę w Warszawie odbędą się wielkie marsze i wiece związkowców, w tym nauczycieli, którzy żądają usunięcia min. edukacji za brak kompetencji i fatalne zarządzenie oświatą w Polsce.

Rodzice, których skorumpowani, głupi urzędnicy typu wojewodów lub burmistrzów, próbują zmuszać do okaleczania lub zabijania własnych dzieci toksycznymi szczepionkami, powinni zorganizować podobne marsze przez Warszawę i żądać od p. Premier natychmiastowego usunięcia ignoranckich i aroganckich urzędników szkodników. Tak działają obywatele w wielu stanach w USA, gdzie skutecznie udaje im się odwołać lokalnych skorumpowanych legislatorów i urzędników, którzy forsują przymus szczepień. Teraz największa wojna rodziców z przekupionym establiszmentem medycznym, legislatorami i kartelami farmacji toczy się w Kalifornii. W żadnym wypadku nie można ulegać medycznemu ani politycznemu terrorowi i ze strachu pozwalać na okaleczanie bądź zabijanie własnych dzieci dla czyichś zysków. Polacy muszą się domagać takich samych praw, jakie mają rodzice w Europie zachodniej, czyli pełnej dobrowolności szczepień. Wielkie kary pieniężne powinny być nakładanie nie na rodziców, którzy spełniają swój obowiązek i bronią swych dzieci, lecz na tych, którzy próbują je okaleczać.

http://www.polskatimes.pl/artykul/38261 … l?cookie=1

Niespodzianka z 3 miasta

Podobno jacyś wojewodowie i sanepidnicy próbują nakładać kary na nieszczepiących rodziców. Rodzice musza pamiętać, że wojewodowie to tylko nominowani urzędnicy, przez nikogo nie wybierani, którzy nie maja żadnej władzy ustawodawczej i nie mają prawa nakładania na nikogo kar za ochronę życia własnego i swych dzieci przed poszczepiennymi okaleczeniami lub śmiercią. Polska Konstytucja i prawo UE mówią, że nie wolno zmuszać nikogo do żadnych medycznych zabiegów, bez jego zgody.

Terroryzowani rodzice muszą walczyć o zdrowie i życie swych dzieci. Trzeba postawić skorumpowanego niewątpliwie porażająco skandalicznie głupiego wojewodę przed sądem i za próby dokonania zbrodni i okradanie obywateli, trzeba zorganizować masowe demonstracje rodziców przed URM i żądać od premier Kopacz natychmiastowego odwołania skorumpowanego pomorskiego wojewody.

Od Jacek: Dziś trafiła mnie informacja

Wojewoda pomorski nałożył pierwsze kary finansowe na rodziców, którzy nie szczepią swoich dzieci. Jeśli w wyznaczonym czasie nie zostaną wykonane zaległe szczepienia, rodzice będą musieli zapłacić grzywnę. Jeśli tego nie zrobią, wyręczy ich komornik. W ekstremalnych sytuacjach mogą zostać ograniczone także prawa rodzicielskie. Czytaj więcej na:

http://dziecko.trojmiasto.pl/50-tys-kar … =10438402##tri
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/50-ty … ci-2015-04
http://dziecko.trojmiasto.pl/50-tys-kar … =10438402#

To już przechodzi ludzkie pojęcie eutanazja własnego dziecka pod rygorem karnym !!!
Jaką łapówką zaszczepiono tego dygnitarza ? Czy to jest człowiek czy już nie ? Czy obywatel może wstrzyknąć sędziemu, komornikowi i innym urzednikom
szczepionkę na ulicy ? ponieważ będzie przekonany, że to jest dobre dla nich i nie będą cierpieć na odrę świnkę i inne przypadłości i będą mieć zdrowe dzieci ?

Czy za taki czyn pójdzie siedzieć do więzienia ?

Czy rodzice mają pod rygorem karnym mordować własne dzieci ?

Czy taką formę eutanazji nowo narodzonych dzieci popiera kościół katolicki ?

Może czas zmienić wiarę ? i przestać nastawiać 2 policzek !!!

Jak ktoś Wam wykłuje oko to nastawicie 2-gie do wykłucia ?

Ludzie niech każdy z Was kupi jedną szczepionkę na odrę, grypę, polio i wstrzyknie wojewodzie bo to zdrowe jest przecież i tym z sanepidów też działkę tlenku glinu zmieszanego ze sqwalenem i etylortęcią !!! i ich dzieciom też na ulicy najlepiej w sklepie to będzie dla nich zbawieniem z waszej woli podacie im to co chcą dać waszym dzieciom w imię miłości do bliźniego swego!

Narodzie Polski zastanów się co się dzieje w tym kraju ?

Matki walczą ze szczepiennym holokaustem

Skorumpowane reżimy w wielu krajach pod naciskiem karteli farmacji próbują prowadzać terror przymusowych szczepień, więc ludzkość musi podjąć solidarną walkę o przetrwanie z tym systemem planowanej zagłady. Warto przeczytać, posłuchać i przetłumaczyć na polski wspaniałe, silne przemówienie amerykańskiej matki, której dziecko stało się upośledzoną kaleką po toksycznych szczepieniach (w linku). Laura mówi o holokauście szczepiennym dzieci, o tym, że masowe okaleczenia poszczepienne są dziś najpoważniejszym problemem medycznym ludzkości, i o tym, że establiszment medyczny oraz politycy konspirują z kartelami farmacji w masowym szczepiennym okaleczaniu dzieci i dorosłych dla zysków. Powinno się jak najszerzej rozpowszechniać to przemówienie, żeby dotarło do każdego rodzica, lekarza, polityka.

http://www.ageofautism.com/2015/04/laur … b277-.html

gandhi-szczepieniaSzczepieni zagrożeniem dla zdrowia publicznego

Strzeżmy się niedawno szczepionych osób jak trędowatych, bo one rozprzestrzeniają groźne choroby i są wielkim zagrożeniem dla zdrowia publicznego. To szczepienia są dziś głównymi przyczynami ognisk chorób zakaźnych oraz epidemii i powodują, że te choroby nigdy nie znikną, bo każdego roku są zasilane nowymi porcjami szczepień. Z drugiej strony choroby, na które nigdy nie było szczepień, takie jak szkarlatyna, tyfus, cholera zniknęły w krajach rozwiniętych wyłącznie wskutek poprawy higieny i warunków życia ludności. W poniższym artykule cytowane są publikacje naukowe i inne fakty, które to potwierdzają.

http://www.naturalnews.com/048863_vacci … ldren.html

Szczepienia okaleczają i zabijają – przyznał rząd USA. Wcześniej sąd najwyższy tego kraju przyznał, że szczepienia są nieuchronnie niebezpieczne. Dlatego namawianie lub zmuszanie kogokolwiek do szczepień jest zbrodnią popełnianą dla zysków, bo nie może tu być mowy ani o zdrowiu osobistym ani publicznym.

FASZYZM SZCZEPIENNY

Definicja Mussoliniego: „Faszyzm to mariaż rządów i wielkich korporacji w sprawowaniu pełnej władzy nad społeczeństwem”.

A propos totalitaryzmu ustaw szczepiennych w Polsce. Przytaczam list od jednego z moich korespondentów.

„na szczęście w sieci czy poprzez sieć i dzięki niej przebija się już stopniowo świadomość faszystowskiego charakteru niektórych ustaw, które nakazują czy wymagają wbrew opinii zainteresowanych oraz ekspertów, a wtedy ze względu na irracjonalny ich charakter można nazywać je właśnie faszystowskimi lub totalitarnymi. Bo jedyną racją ich istnienia czy wykonywania może być tylko terror władzy. Ewidentny już dla każdego przykład to wepchnięcie 6-latów do szkół… Podczas gdy sprawa ze szczepieniami wymaga wciąż naświetlania i za to wielkie podziękowania dla wspaniałych działań ze strony Pani Profesor, a także p. dr Jaśkowskiego. W płaszczyźnie publicznej ratują państwo (mocno nadwerężony!) honor branży medycznej – od strony naukowej i praktycznej – aż strach pomyśleć, ze robią to tylko dwie osoby, choć może inni po swojemu, tylko się nie ujawniają – zapewne tak jest.

Czegoś takiego jak te totalitarne ustawy oczywiście nie powinno być w demokratycznym społeczeństwie, więc sam fakt istnienia świadczy o totalitaryzacji prawa, a stąd już tylko krok do jego egzekwowania w takiej postaci, czyli totalitaryzmu (faszyzmu) w pełnej postaci.
Z tym trzeba walczyć na razie na poziomie ukazywania absurdalności, a więc ostatecznie totalitarności prawa, a kto wie, może potem i z real-totalem jak „za komuny”. I tak historia może zatoczyć kolejne koło (oby nie!) niepokoi, ze coraz więcej takich chorych ustaw jest uchwalane…”

Pragnę tu dodać jeszcze jedną ważną uwagę. Otóż globalne kartele bankierów i oligarchów pracują obecnie nad wprowadzeniem w USA i w Europie umowy TTIP, której celem jest całkowite zniewolenie społeczeństw i likwidacja państw narodowych. Obecny zalew Europy obcymi kulturowo migrantami jest częścią tego programu, chodzi o wprowadzenie chaosu, zagrożenia, wojen domowych, terroryzmu etc. W ramach tej umowy korporacje będą mieć pełną totalitarną władzę nad państwami i społeczeństwami, będą mogły siłą stosować mengelizm, obozy koncentracyjne i masowo truć, wyzyskiwać oraz okradać ludzi wszelkimi sposobami. Narody Europy, USA i Kanady muszą solidarnie się przeciwstawić i nie dopuścić do jej podpisania, bo to będzie oznaczało ich zagładę. Już dziś słychać w Polsce , USA i innych krajach nawoływania do obalenia istniejących konstytucji i zastąpienia ich totalitarnymi dokumentami napisanymi przez oligarchów w ich własnym interesie. Absolutnie nie można na to pozwolić. Pamiętajmy, że to właśnie obecna Konstytucja chroni jeszcze polskie dzieci przed szczepiennym holokaustem. Gdy jej zabraknie, Polacy staną się całkowicie bezbronni.

 Opublikowano za:

http://www.monitor-polski.pl/szczepienny-holokaust-polakow-najnowsze-doniesienia/#more-10554
http://www.monitor-polski.pl/prof-maria-dorota-majewska-szczepienny-holocaust/#more-11807

( ilustracje zamieściła redakcja KIP)

PS. Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty o konwencjonalnej medycynie akademickiej, farmacji i ich oddziaływaniu na zdrowie ludzi oraz połączenie wielu „puzli” w pełniejszy obraz. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

I. Medycyna akademicka, farmaceutyki, szczepienia i konsekwencje dla zdrowia ludzi (opublikowane materiały będą sukcesywnie uzupełniane do całego zestawu):

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/dr-carolyn-dean-i-inni-smierc-z-winy-medycyny-cz-1/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/gary-null-carolyn-dean-i-inni-smierc-z-winy-medycyny-cz-2/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/gary-null-carolyn-dean-i-inni-smierc-z-winy-medycyny-cz-3/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/02/statystyka-w-medycynie/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/02/dr-jerzy-jaskowski-korupcja-i-oszustwa-w-medycynie-akademickiej-to-kamien-wegielny-tej-medycyny-a-nie-marginalne-wynaturzenie/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/05/szczepionkowe-ludobojstwo/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/05/dr-jerzy-jaskowski-szczepieni-rozpowszechniaja-zakazenie/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/prof-maria-d-majewska-szczepienny-holokaust-polakow/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/05/prof-maria-majewska-pytania-do-lekarza-zanim-zaszczepisz-dziecko/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/dr-j-jaskowski-alfabet-szczepien-czyli-jak-dyskutowac-z-pediatra-szczepionkowcem/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/morderstwa-lekarzy-w-celu-ochrony-szczepionkowego-ludobojstwa/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/morderstwa-lekarzy-skutecznych-w-leczeniu-raka-dla-ochrony-biznesu-onkologicznego-ludobojstwa/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/04/dr-jerzy-jaskowski-75-lat-trucia-rtecia/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/dr-jerzy-jaskowski-twory-zwane-panstwem-a-nowe-choroby/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/dr-jerzy-jaskowski-fluor-trucizna-dla-ludzi/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/02/oskarzenie-w-imieniu-narodow-swiata/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/05/ludobojstwo-w-prawie-miedzynarodowym/

II. Alternatywne podejście do zachowania zdrowia i leczenia (opublikowane materiały będą sukcesywnie uzupełniane do całego zestawu):

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2014/07/krzysztof-romanowski-zanim-stracisz-zdrowie/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/lynne-mctaggart-superbohater-gcmaf-czy-nowa-superczasteczka-uratuje-swiat/

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkudziesięciu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Wypowiedz się