CETA zamiast TTIP pod przykrywką zakazu aborcji

zydzi-za-gmo

Żydowski reżim w Warszawie przyjmie umowę CETA i przepisane do niej zapisy z umowy TTIP. Polacy zostaną poddani zbrodniczemu, przestępczemu, prawu na rzecz międzynarodowych żydowskich korporacji. Dla odwrócenia społecznej uwagi od syjonistycznego bandytyzmu – od zatwierdzenia CETA – reżim warszawski przyjął ustawę o całkowitym zakazie aborcji. – D.Kosiur

_________________________________

Kanadyjczycy ostrzegają przed umową CETA

za:  Forbes.plhttp://www.forbes.pl/

22.09.2016 14:27 , ostatnia aktualizacja 22.09.2016 14:42

Najnowszy raport na temat CETA jednoznacznie stwierdza, że przyjęcie tej umowy w proponowanym brzmieniu będzie miało poważny negatywny wpływ na żywność i wszelkie powiązane z tym obszarem unormowania prawne. Raport „Bezpieczeństwo żywności, rolnictwo i współpraca regulacyjna według Kompleksowej umowy gospodarczo-handlowej między Kanadą a Unią Europejską (CETA)” przygotowała organizacja The Council of Canadians

kanada-flaga fot. fot. PAP/DPA

Umowa CETA ma wejść w życie przed zatwierdzeniem jej przez krajowe parlamenty, w tym polski Sejm. Proces ratyfikacji może potrwać kilka lat, a do tego czasu jej zapisy będą obowiązywać i mieć poważne konsekwencje gospodarcze i prawne. Autorzy raportu alarmują: „historia pokazuje, że umowy handlowe zagrażają bezpieczeństwu żywności poprzez harmonizację norm oraz sprowadzając przepisy do najmniejszego wspólnego mianownika.” Zdaniem wielu ekspertów, nie ulega wątpliwości, że ratyfikacja CETA stworzy zagrożenie dla unijnych norm i przepisów dotyczących żywności.

CETA doprowadzi do zanikania małych gospodarstw rodzinnych w UE i Kanadzie, a wraz z nimi tradycyjnych form uprawy roślin i chowu zwierząt. Najdotkliwiej odczują to państwa z taką strukturą rolnictwa, jak w Polsce.

 Wprowadzenie CETA ma skłonić Unię do zwiększenia importu kanadyjskiej wołowiny i wieprzowiny. Kanadyjskie przepisy dopuszczają mycie i przetwarzanie tusz wołowych i drobiowych w chlorowanej wodzie. Kontyngenty taryfowe dla mięsa z Kanady zwiększą się do 80 tys. ton wieprzowiny i 65 tys. ton wołowiny. Zdecydowano o tym, zanim Wielka Brytania zagłosowała za opuszczeniem Unii. Większość analityków rynkowych uważa, że bez Wielkiej Brytanii – największego partnera eksportowego Kanady w UE – kontyngenty te są zbyt duże i będą miały istotny wpływ na europejskich rolników, którzy już teraz zmagają się z niskimi cenami skupu produktów rolnych.

Jak podaje raport, Kanada jest jednym z trzech największych producentów żywności zmodyfikowanej genetycznie (GMO) na świecie. Umowa może więc doprowadzić do zwiększenia importu na rynek europejski zmodyfikowanego genetycznie oleju rzepakowego, kukurydzy, soi i buraków cukrowych.

 Zagrożeń jest więcej. W ubiegłym roku Kanadyjczycy zezwolili na sprzedaż jabłek modyfikowanych genetycznie. Jest zatem prawdopodobne, że również i one trafią na europejski rynek, ponieważ Unia obniży zmienne cła wwozowe dla kanadyjskich jabłek z 9% do 0%. Pogorszy to i tak już trudną sytuację polskich sadowników uważa Waldemar Fortuna z IGO.

W maju tego roku genetycznie zmodyfikowany łosoś firmy AquaBounty został dopuszczony do sprzedaży w Kanadzie jako produkt spożywczy. Jest to pierwsze zwierzę GMO dopuszczone w Kanadzie do spożycia przez człowieka i zwierzęta. Zezwolenie obejmuje filety, olej i mączkę rybną. CETA doprowadzi do zniesienia stawek celnych dla tej ryby, wynoszących obecnie 15 %, co przyczyni się do wzrostu sprzedaży łososia kanadyjskiego w Europie.

Marcin Wojtalik z IGO wskazuje na inne zagrożenie ze strony CETA: „Przedsiębiorcy będą mogli korzystać z mechanizmu rozstrzygania sporów między inwestorem a państwem członkowskim (ISDS), aby wnosić skargi dotyczące spraw handlowych. Mechanizm ISDS to potężne narzędzie, za pomocą którego przedsiębiorcy mogą zaskarżać wprowadzane przez rządy polityki i regulacje prawne, nawet jeśli leżą one w interesie publicznym.”

Również Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych, będącej krajowym reprezentantem wszystkich rolników, stwierdził w swoim oświadczeniu, że „CETA spowoduje zniszczenie rolnictwa w Polsce i w Europie, a co za tym idzie ogromne negatywne skutki ekonomiczne dla Polski.”

___________________________________

Na temat TTIP

O TTiP w Sejmie bez pisowskiej cenzuryhttps://wiernipolsce1.wordpress.com/

Niemcy jednoczą się przeciw umowie handlowej między UE a USAhttps://wiernipolsce1.wordpress.com/

Zablokować transatlantyckie partnerstwo handlowe i inwestycyjne (TTIP)https://wiernipolsce1.wordpress.com/

 Opublikowano za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/09/24/ceta-zamiast-ttip-pod-przykrywka-zakazu-aborcji/

Komentarze pod tym samym tekstem na Neon24.pl

 

 • Ha!
  Też się zastanawiałam, skąd nagle takie zapalczywe zainteresowanie kwestią aborcji, podczas gdy są sprawy o wiele bardziej naglące… teraz już wiem – ma się rodzić więcej niewolników wielkich korporacji…!
 • To faszyzm i korporacjonistyczna, bandycka zmowa
  “Umowa CETA ma wejść w życie przed zatwierdzeniem jej przez krajowe parlamenty, w tym polski Sejm. Proces ratyfikacji może potrwać kilka lat, a do tego czasu jej zapisy będą obowiązywać i mieć poważne konsekwencje gospodarcze i prawne”.
  … do to tego typowe dla faszyzmu tworzenie prawodawstwa “z powietrza” (podobnie jak faszystowscy banksterzy “z powietrza” drukują pieniądze).
  Takie “prawo”, które pozwala respektować bandyckie zmowy, które pozwala narzucać obowiązywanie fikcji prawnej, to najgorsze bezprawie, niesprawiedliwość, wynaturzenie, zanik moralności i człowieczeństwa.Gdyby rzeczywiście PiS wszedł w te faszystowskie układy – czym faktycznie wdrażał globalistyczny syjonizm – i jakimiś sposobami przyjmował, albo wdrażał do stosowania umowy typu TTiP, czy CETA, to Polakom zostaje tylko tak na PiS- owcach (czy jakichkolwiek innych próbujących robić to samo) wyjechać, żeby im się do piątego pokolenia odechciało polityki.Tych zaś, co spiskują w sprawie takich bandyckich zmów, by były ważniejsze jak prawdziwie demokratyczne ustawodawstwo, natychmiast powinny aresztować służby ochrony Państwa (UOP?), a sądy już ich nie wypuścić do końca ich podłego życia.Tu już trzeba tworzyć jakieś monitorowanie tego co się dzieje, żeby skutecznie móc zadziałać na czas, bo jak takie przepisy by zaczęły być respektowane w Państwie (za zgodą jego organów, czy bez), to byłby już faktyczny koniec demokracji, wolności obywatelskich i koniec narodów – właścicieli swoich państw, a faktyczną i niczym nie kontrolowaną, nieograniczoną władzę przejęłyby ciemne siły stojące za korporacjami prywatnymi.Słusznie powyżej pisze Lotna: my i nasze potomstwo w takim świecie bylibyśmy już tylko niewolnikami panów z korporacji.

 • @Lotna 15:28:57
  Do powyższego komentarza dodam jeszcze, że z tym wsparciem dla aborcji jest tak jak niedawno z ratyfikowaną przez PO Konwencją Rady Europy o przemocy wobec kobiet.Obie te idee: nie mordowania poczętych dzieci i niebicia kobiet – same w sobie słuszne – to tylko parawan dla cichego wprowadzenia najgłębiej niesłusznych: wczoraj: rozbijanie rodziny przez promocję mocą Państwa lewackiej ideologii gender, a dziś ustanowienie władzy faktycznego syjonizmu, najgorszego z faszyzmów, z faktyczną likwidacją państw i narodów, wywłaszczenia obywateli i likwidacji ich potencjału dla samostanowienia (zwłaszcza naturalnego rolnictwa), oraz z zainstalowaniem faktycznej fikcji prawodawstwa.
 • @miarka 18:21:20 – korekta
  Przepraszam za małe przestawienie słów.Powinno być:
  “… do tego to typowe dla faszyzmu tworzenie prawodawstwa “z powietrza” (podobnie jak faszystowscy banksterzy “z powietrza” drukują pieniądze).(Jest:
  “… do to tego typowe dla faszyzmu tworzenie prawodawstwa “z powietrza” (podobnie jak faszystowscy banksterzy “z powietrza” drukują pieniądze)”)
 • @miarka 18:44:01
  Zgadzam z Pańskimi poglądami.
  Mam jedynie zastrzeżenia do błędnego używania pojęcia faszyzm. Pojecie to zostało przez syjonistyczne żydostwo zdezawuowane dokładnie tak samo jak pojecie nacjonalizm.
  ___________________Powód tej panicznej trwogi żydo-systemów Zachodu jest oczywisty. Zarówno nacjonalizm, jak i faszyzm (faszyzm w dużej mierze bazuje na nacjonalizmie) stawiały i stawiają sobie za cel suwerenny rozwój własnych narodowych państw. Nacjonalizm i faszyzm występowały przeciw żydowskim ideologiom liberalnego kapitalizmu oraz komunizmu, przeciw degeneracji narodowej kultury i moralności, przeciw społecznej niesprawiedliwości i przeciw kryzysotwórczemu, żydowskiemu kapitalizmowi, narzuconemu Europie po I wojnie światowej przez żydowską finansjerę świata anglosaskiego.To dzięki faszyzmowi Włochy w okresie między wojennym stały się nowoczesnym, uprzemysłowionym państwem. Zlikwidowano powszechną biedę, bezrobocie. Dostęp do oświaty i ochrony zdrowia stał się udziałem wszystkich obywateli.Podobnie hitlerowskie Niemcy, zaledwie w ciągu czterech lat od obalenia żydowskiej Republiki Weimarskiej, w czasie rządów A.Hitlera, zlikwidowały 26% bezrobocie. Niemcy stały się ponownie światową, gospodarczą potęgą. Nie, kto inny, tylko A.Hitler natychmiast po objęciu władzy w 1933r. zakończył wojnę celną z Polską, którą prowadziła z nami od 1919r. żydowska Republika Weimarska – tak przecież wychwalana za „żydowską demokrację” przez prof. J.Staniszkis i przez powszechne żydo-media.Nacjonalizm, faszyzm, narodowy socjalizm, doskonale udowodniły w praktyce, że gospodarczy rozwój – a jak pokazuje historia, rozwój wręcz dynamiczny oraz prawo do godnej egzystencji człowieka, są całkowicie realne, jeśli tylko odrzucimy żydowski kapitalizm i odsuniemy syjonistyczne żydostwo od władzy we własnych krajach.
  więcej: https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/07/07/syjonisci-strwozeni-nacjonalizmem-i-faszyzmem/

 • @Rzeczpospolita 19:36:06
  „Mam jedynie zastrzeżenia do błędnego używania pojęcia faszyzm. Pojecie to zostało przez syjonistyczne żydostwo zdezawuowane dokładnie tak samo jak pojecie nacjonalizm.”To prawda. Dołożył się jeszcze Stalin (że faszyści to wszelcy antykomuniści, choćby nawet walczyli z samymi najgorszymi faszystami), i dokłada Gazeta Wyborcza wraz z innymi mediami we władaniu syjonistów, oraz kinematografią i całym zresztą „uczonym” lewactwem sięgającym szkół. Dokłada się światek partii „politycznych” (zawsze na utrzymaniu oligarchii i korporacji prywatnych) i światek sądowniczy (tam się dziś lokuje najgorsza korupcja).Może spróbujmy rozwinąć ten temat faszyzmu.
  Faszyzm to przede wszystkim związek korporacji prywatnych i państwa (tak to definiował Mussolini). To przywileje dla wybranych, a dyskryminacja i zniewolenie dla ich pozbawionych. Faszyzm to władza faktyczna oligarchii (demokracja: narodu).„faszyzm w dużej mierze bazuje na nacjonalizmie)…”Tak. Ten dobry faszyzm, faszyzm oparty o patriotyzm, o miłość ojczyzny i związki „braterskie” dla obrony wartości ludzkich i narodowych, a wspierane przez państwo, o środki samoobrony,. To ten faszyzm z którym zaczynał Mussolini (zanim dołączyli do niego Żydzi). W jakimś stopniu to dotyczyło i początków Hitlera.

  Z kolei ten „faszyzm zły” bazuje na szowiniźmie, na nienawiści do innych narodów i zamiarze ich niszczenia, na agresji oraz bezwzględnej promocji wyobrażenia jako największy, czy jedyny własnego narodu „za wszelką cenę”, ze środkami niemoralnymi i wszelkim kłamstwem i wszelką zbrodnią. Faszyzm najgorszy jest syjonizmem, a więc faszyzmem sięgającym po władzę globalną, poczucie wszechmocy i bezkarności przez aktualną władzę i totalną kontrolę ludzi pozbawionych własności i wolności, oraz kontroli nad władzą, typowej np dla zdrowych społeczności żyjących moralnie.

  Zły faszyzm to państwo niemoralne, wspierające siły zła i bogaczy przeciw biednym. To nieustanne „równanie w dół”, grożenie skrzywdzeniem i zagładą wszystkim słabszym, chorym… To prywatyzacja zysków i uspołecznienie stat i kosztów. To Piramida Ponziego (pieniądze z powietrza, bezkarna lichwa), to tajne aneksy do Konsensusu Waszyngtońskiego i wszelkie inne tajne zmowy polityków i korporacji prywatnych narzucane później państwom środkami przemocy państwowej i mafijno-spiskowej.

  „dynamiczny oraz prawo do godnej egzystencji człowieka, są całkowicie realne, jeśli tylko odrzucimy żydowski kapitalizm…”

  Nie ma już kapitalizmu. Nie ma wolnego rynku.Wszystko regulują zmowy korporacji wspierane przez skorumpowane władze państwowe, które już wszystko regulują (na szkodę obywateli, a dla zysku korporacji). Nie ma demokracji. Jest skrajny, odczłowieczony, wynaturzony, lewacki, satanistyczny faszyzm. Faszyzm zły sięga już syjonizmu i globalizmu. Korporacjonizm sięgnął szczytów wynaturzenia. – Nie ma nawet z przymiotnikami „żydowskie”. Jest korporacjonistyczne, spiskowe, bezkarne bandyctwo.

  I wygląda na to, że już jawnie chce do niego dołączyć PiS.

Opublikowano za: http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/133938,ceta-zamiast-ttip-pod-przykrywka-zakazu-aborcji

CETA – KONSEKWENCJE

Wystartowała operacja >> LAWINA <<, w której to Wy jesteście kluczowym elementem!

Nazwa nie jest z przypadku – cała operacja będzie czymś w rodzaju wielkiej, niebezpiecznej lawiny która spadnie na głowy Naszych władz, wybijając im z głowy dotychczasowe pomysły.

Operacja jest częścią czegoś znacznie większego, ale jak nie od razu Rzym zbudowano, tak teraz nie zdradzimy Wam wszystkich szczegółów.

Skierowana jest przeciwko koszmarnej, szkodliwej umowie CETA która właśnie teraz jest negocjowana BEZ NASZEGO UDZIAŁU.

Jest to jak dotąd jedyny wyraźny głos sprzeciwu przeciwko tej umowie w naszym kraju.

Jeżeli tu trafiłeś, na pewno wiesz jakie są szkodliwe następstwa wprowadzenia CETA.

Jeżeli nie, zapraszamy tutaj! https://www.facebook.com/AIAPL/

Bez Waszej pomocy nie ma szans na zrealizowanie czegokolwiek.

W części pierwszej operacji o której wspominałem, jest przede wszystkim wojna INFORMACYJNA.

Tak, wojna informacyjna. Jedna z najskuteczniejszych metod przeciwko władzy, zwłaszcza gdy w ich interesie leży Twoja niewiedza na dane tematy.

Od informacji zaczyna się wszystko. Bez informacji nie ma nic.

Operacja jako całość znana Wam będzie pod kryptonimem #OpLawina.

Więc pomijając naszą krótką przedmowę – objaśnimy Wam konkrety.

 =========================================================================================================================================================================================================================                                                                                                FAZA 1 – WOJNA INFORMACYJNA

Krótko, zwięźle i na temat.

Udostępniamy poniższy tekst gdzie się tylko da. Począwszy od portali z wiadomościami, na grupach na Facebooku skończywszy. Tekst ma trafić do jak największej liczby osób.

Oczywiście z pominięciem stron rządowych 😉 Z wiadomych powodów.

Tworzymy również kreatywne grafiki i piszemy własne teksty. Te również udostępniamy, gdzie popadnie.

Jeżeli wystąpią jakieś limity odnośnie długości tekstu, skróć go według własnego uznania, zachowaj jednak kluczowe informacje o CETA i jej skutkach dl anas.

TEKST DO WKLEJENIA:

WAŻNE!!!

Rząd PIS postanowił przyjąć umowę CETA. Mówiąc wprost, jest to oddanie resztek władzy najpotężniejszym korporacjom na świecie oraz poddanie się jednemu sądowi arbitrażowemu, który będzie działał na zlecenia korporacji.

Firmy będą mogły pozywać całe państwa jeśli tylko uznają, że szkodzi ono ich interesom. Z taką ochroną wprowadzą do kraju produkty genetycznie modyfikowane – żywność i nasiona, po czym zmonopolizują rynek wykańczając uprawy organiczne i lokalne.

Pod pretekstem ochrony, wtłoczą w nasze dzieci kolejne szczepionki unikając wszelkiej odpowiedzialności za powikłania, zaś prywatne banki zyskają nietykalność absolutną praktykując lichwę na niespotykaną dotąd skalę.

W ekspresowym tempie wprowadzane są środki cenzury i inwigilacji dyktowane koniecznością „ochrony przed terroryzmem”. Zobaczcie, jak szybko PIS zmienił zdanie o GMO, jak ochoczo podejmuje decyzje szkodzące nie tylko interesowi suwerennej Polski, ale prawom człowieka i wolności słowa. Zauważcie jak jednolita jest ich polityka w kontekście działań poprzednich rządów, gdy odfiltruje się drobne pokazowe sprzeczki i odciągające uwagę afery. Mają jeden cel – wypełnienie woli Panów. Wszystko będzie nadzorowane i rządzone przez ludzi, których nie zobaczycie w polityce, w gazetach czy w mediach. To ludzie tak potężni, że dyrygują wszystkim z cienia, spoza kurtyny politycznej szopki, gdzie pacynki posłusznie wykonują rozkazy. Takim rozkazem było wprowadzenie TTIP i CETA, i właśnie to obserwujemy.

Wkrótce zobaczymy prawdziwą moc władzy bo w życie wchodzi to, co dawno zaplanowano i spisano na wielu kartach, czyt. Nowy Porządek Świata z CETA, TTIP, międzynarodową armią i pełną kontrolą pieniądza. Zniewolenie absolutne. Wówczas zobaczycie, czym jest władza, but korporacji, opresja Panów tego Świata. Jedynym sposobem jest odcięcie się od tego łańcucha manipulacji i kontroli, oraz wykorzystanie potencjału drzemiącego w nas samych. A są to zasoby niespożyte. Zobaczcie film ilustrujący sposób przejmowania Świata przez tych ludzi. Radzę go obejrzeć, oraz wysłać go swoim znajomym nim będzie za późno, a wkrótce będzie.

10 komentarzy na samej Interii = minimum 50 osób które się o tym dowiedziały = więcej osób, które się przeciwstawią!

Weź to sobie do serca. W końcu to od Ciebie zależy los naszego kraju, naszych praw i naszej wolności!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>UDOSTĘPNIAJ RÓWNIEŻ LINK DO TEGO BINA ZNAJOMYM I RODZINIE! NIECH WSZYSCY SIĘ ZAANGAŻUJĄ!<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Na nas pora, ale wkrótce wrócimy.

Póki co udajemy się w cień, do podziemia.

Gdy wrócimy w najmniej spodziewanym momencie, będziemy w pełni gotowi do walki z nowym przeciwnikiem.

http://hastebin.com/paxiyugaqu.tex

Wypowiedz się