Aleppo a sprawa polska

AleppoJeżeli ktokolwiek uważnie śledzący niezależne media chociażby przez chwilę uwierzył, że jakiekolwiek decyzje dotyczące fundamentalnych zagadnień dotyczących nas obywateli i Polski jako państwa po ostatnich wyborach będą podejmowane w Warszawie to gratuluję dobrego samopoczucia. Tak szybko zapomnieliśmy kto jeszcze oprócz p.Dudy i posłanki Pawłowicz był gościem wyjazdowej sesji Knesetu w Krakowie w 2014 roku? Tak szybko zapomnieliśmy że p.Beata Szydło była uczestniczką pewnych szkoleń organizowanych w USA dla kadry zarządzającej koloniami? (teraz to się nazywa „krajami partnerskimi”) Nie była zresztą pierwszym polskim politykiem tam kształconym.

USA aby istnieć musi okradać cały świat. Najważniejszą z metod tej kradzieży jest ustanowienie dolara, zarażonego wirusem odsetek i nie tylko – główną walutą do rozliczeń międzynarodowych a w szczególności handlu ropą naftową. USA musi również podporządkować sobie wszystkie kraje na terenie których znajdują się duże złoża surowców aby różnymi metodami zawładnąć tymi złożami i przekazać je w ręce swoich korporacji. Metody zostały już opisane wcześniej: agresja militarna, polityczna, gospodarcza, korupcyjna. Jak już pisałem w poprzedniej części, pomijając już całe tło historyczne od czasów jeszcze przed napoleońskich, to najbardziej łakomym kąskiem dla światowej grupy finansowo-przemysłowej była i jest Rosja. W najnowszej historii atakowana wszelkimi dostępnymi środkami. Wystarczy tylko przypomnieć Afganistan, Czeczenię, Górny Karabach (ostatnio była nieudana próba rozdmuchania tego konfliktu sterowana z USA), Gruzję i w końcu Ukrainę.

Hegemon, po otoczeniu Rosji swoimi bazami, co chwilę próbuje rozpalić jakiś konflikt w pobliżu rosyjskich granic. Na szczęście Rosjanie wyciągnęli wnioski z afgańskiej klęski i wszystkie pozostałe pożary udało się ugasić przy minimalnych stratach własnych. Kiedy po rozpadzie ZSRR Borys Jelcyn dokonał dzieła zniszczenia gospodarki i sił zbrojnych, droga do zawładnięcia 17 milionami km2 Rosji stała otworem. Równocześnie po wydarzeniach 9/11 zaczęto w USA tworzyć plany destabilizacji Bliskiego Wschodu (kolorowe rewolucje). Co się tam stało pamiętamy wszyscy. Kluczem jednak była Syria. Jeden rzut oka na mapę tego regionu pokazuje, że jedyną rozsądną drogą na przeprowadzenie ropo i gazociągów z rejonu Zatoki Perskiej (opanowany przez USA i sojuszników) poprzez Turcję do Europy są właśnie tereny wybrzeża Syrii. Ten manewr pozwoliłby wyeliminować z europejskiego rynku największego dostawcę jakim jest Rosja. To już by było  postawienie gospodarki tego państwa na równi pochyłej i stoczenie się jej z wszystkimi korzystnymi dla hegemona konsekwencjami.

Pierwszy raz śmiertelne zagrożenie udało się zażegnać w 2013 roku. (sławne prowokacje z bronią chemiczną) Odsunęło to wizję totalnego ataku NATO na to państwo. Wtedy to zaczęto intensywnie dozbrajać wszelakiej maści ugrupowania terrorystyczne znane z mniej lub bardziej umiarkowanego odcinania głów przeciwnikom i ludności cywilnej. Narzędziami USA i państw zachodnich stały się kraje związane z Arabią Saudyjską i Turcją, skąd płynęło uzbrojenie i rekruci. Kraje te miały zresztą swoje interesy i plany wobec zaatakowanego sąsiada, podrzędne w stosunku do Hegemona ale i częściowo zbieżne.

Kiedy już wydawało się że zbrodnicza koalicja osiągnęła sukces i praktycznie miesiące już dzieliły ją od całkowitego pokonania wykrwawionej, niedoszkolonej armii Assada, przyszła upragniona rosyjska pomoc. Nastąpił piękny pokaz możliwości bojowych i logistycznych rosyjskich sił powietrznych i morskich. Po zademonstrowaniu nowego typu broni rakietowej zachodni eksperci wojskowi do dziś nie mogą się otrząsnąć ze swoistego zaskoczenia i szoku. Zrozumieli, że moment w którym można było militarnie zaatakować prawie bezkarnie rosyjskiego niedźwiedzia odszedł w niebyt. Z myśliwego stali się potencjalną zwierzyną.

Z ostatnich doniesień medialnych: niewielkie w sumie zgrupowanie lotnicze FR w trzy dni wykonuje 300 lotów bojowych a w tym samym czasie koalicja 65 państw pod wodzą USA 12!!!…i to z wątpliwym skutkiem częstokroć, o cywilnych ofiarach nie wspomnę bo o te to ciągle bezpodstawnie oskarża się Rosję. Sukcesy armii syryjskiej w ostatnich kilku dniach spowodowały panikę w kręgach władzy w USA i Arabii Saudyjskiej, a przede wszystkim Turcji. Mamy teraz do czynienia z bardzo poważnym epizodem w tej wojnie. Stworzenie „kotła” w Aleppo i odcięcie od tureckich dostaw to moment przełomowy. Teraz tylko możemy czekać co się wydarzy. Czy jakiś szaleniec zdecyduje się na zaatakowanie Syrii wojskami lądowymi? (desperatów nie brakuje i w AS i Turcji).

Zapewne wszyscy czekają na decyzję z USA. Dopiero co zakończyła się pielgrzymka Henry Kissingera do Moskwy. Wytrawni czytelnicy wiedzą kto to jest i jaką pozycję ten gość zajmuje w kręgach zarządzających USA. Tak po naszemu to można by powiedzieć, że prezydenci USA to dla niego chłopcy na posyłki. Dlaczego ta wizyta jest taka ważna? W tej chwili jeszcze nie wiemy na 100% ale można domniemywać, że H. K. przyjechał prosić o pokój? Gdyby było inaczej to jego wypowiedzi w groźnym tonie publikowała by amerykańska prasa. Ten pan ma 92 lata i skoro ruszył swój szatański tyłek to znaczy że go coś weń przypiekło

Od kilku lat udział dolara w transakcjach międzynarodowych spada (ostatnio znana decyzja Iranu o rezygnacji z tej waluty). Ale dużo groźniejszym jest plan Rosjan o otwarciu swojego systemu sprzedaży ropy pod nową marką przez swoją giełdę. To zabiera z rynku międzynarodowych hochsztaplerów 700 miliardów $ i jest prostą drogą do kolapsu rozliczeń przynoszących dochody przede wszystkim USA. Taki szach-mat WW. Putina. Tak więc zwycięstwo syryjsko-rosyjskie pod Aleppo może być początkiem nowego rozdania w światowej polityce. Czymś na kształt Jałty. I tu możemy upatrywać naszej szansy. Będziemy tym co kiedyś, ale w lepszym świecie. Możemy zostać przekazani pod wpływy Rosji i budującej się BRICS jako równoprawny partner i europejski bufor dla bezpieczeństwa Rosji. Po takiej decyzji USA natychmiast wycofuje swoje zaangażowanie w Polsce a rządząca „warszawka” da nogę jak tylko usłyszy że jakiś rosyjski żołnierz w Obwodzie Kaliningradzkim z nudów odpalił sobie czołg.

excar, pon., 2016-02-08 18:00

WYBRANE KOMENTARZE

szatańskie moce pod ALEPPO,

achiles(nie zarejestrowany), wt., 2016-02-09 16:29

szatańskie moce pod ALEPPO, dostają ostatecznego ŁUPNIA, ale nie ma co jeszcze otwierać szampana, bo jak wiadomo z baśni, legend i horrorów, zło tak szybko, się, nie poddaje, ale daje się je ZNISZCZYĆ, co jakiś czas, NA JAKIŚ CZAS.

Tę złość Amerykanów wobec Rosji i Rosjan widać min. w tej wypowiedzi Zbigniewa Brzezińskiego, gdzie „pluje on sobie w brodę” na wspomnienie tego co się stało na Krymie / na 2:30/ tego filmu :

Cytuję tę wypowiedź : ” Jeżeli armia 18 tysięczna /przyp.własna -chodzi o armię Ukrainy na Krymie/ poddaje się z początku facetom / przyp.własna – chodzi o Rosjan/ liczącym kilkuset osób to to nie jest powód do akcji militarnej od strony zachodu”

Ten sposób myślenia my znamy . Chodzi w sumie o to , by w myśl zasady „dziel i rządź ” do gardła Rosji i Rosjanom skoczyli min. Ukraińcy, Polacy /afera smoleńska, rozniecana rusofobia w Polsce/ , Niemcy i inni, a USA jest po to , by wybrać później „kasztany z ognia” , a w międzyczasie, jak to było podczas II wojny światowej, zrobić na wojnie geszefty.

Osobiście nie wydaje mi się możliwy obecnie do powtórzenia ten zaplanowany dla świata i później realizowany scenariusz II wojny światowej na której i po niej USA zarobiło kokosy.

W przypadku ewentualnej III wojny światowej , jakby do niej doszło wydaje mi się , iż USA będzie celem nr.1 dla Rosji , Chin, a kto wie może Korei Płn. i Iranu.

Nie wiadomo też jak zachowają się okupowane przez USA od II wojny światowej do chwili obecnej, Niemcy i Japonia . Pierwsze przebłyski tej hipotetycznej przyszłości widać na tym filmie : https://youtu.be/iXW2RaqUgQE

Japończycy dobrze pamiętają, to kto zrzucił na nich , zupełnie nie potrzebnie, w końcówce II wojny światowej dwie bomby atomowe rujnując Hiroszimę i Nagasaki i mordują tam zamieszkała ludność. Tej świadomości nie da się im tak łatwo wymazać z ich pamięci.

Tak samo nie da się wymazać Niemcom z pamięci zbombardowanego Drezna. Niemcy co raz bardziej przeglądają na oczy, czego przykładem jest min. to wezwanie dr. Mathiasa Ratha do mieszkańców Niemiec, Europy i całego świata: https://youtu.be/D10ceLm_sXw

detektywmichaljarzynski

II WŚ w siedem minut: https://youtu.be/WOVEy1tC7nk

czytaj więcej, na : https://adnovumteam.wordpress.com/2016/02/08/syria-132-dzien-sprzatania-swiata/

  No właśnie. Też chciałem

Akamai, pon., 2016-02-08 19:19

No właśnie. Też chciałem już wcześniej wspomnieć o obradach Knessetu w styczniu 2014 roku w Krakowie. To był dla mnie szok. Czy taka sytuacja miała już precedens gdzieś na świecie ? Żeby parlament jakiegoś państwa „obradował” poza jego granicami. A nasz kochany PAD nie założył nawet słuchawek. Widać, świetnie zna hebrajski. W końcu jego szacowna małżonka uczy języków obcych. Przypomniał mi się fragment książki Albina Siwaka, w którym opisując od „kuchni” minione czasy, podaje przykłady konkretnych osób, którym postawiano jako warunek zrobienia kariery, wzięcie ślubu z Żydówką. I rozwodzili się chłopaki ze swoimi żonami dla kariery. Bywało, że ich żony „ginęły” w niewyjaśnionych okolicznościach albo ulegały nagłym, śmiertelnym  wypadkom.

Jak nisko trzeba upaść,

by za władzę i mamonę

sprzedać swoją własną żonę ?

Obejrzyjcie sobie polskich patriotów.

https://www.youtube.com/watch?v=FUJ43-cj1Eo

Da się nagrać ? Da się. Jak się chce, to można wiele.

A tutaj telefon do Radyja Maryja. I nie po to, żeby dołować. Ale po to, żeby się bronić.

https://gloria.tv/media/DdWvHWk33a

I żeby potem nie było. Ja do Żydów nic nie mam.

Opublikowano za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/aleppo-sprawa-polska-czesc-iii

PS. HORYZONTALNA I WERYKALNA SYNTEZA RZECZYWISTOŚCI GEOPOLITYCZNEJ, Z UDZIAŁEM POLSKI

Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie w tym temacie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty o charakterze historycznym, geopolitycznym oraz powiązania tych zjawisk i procesów z Polską. Pozwoli to zrozumieć: kto rzeczywiście tworzy terroryzm, kolorowe rewolucje, wojny na Bliskim Wschodzie, exodus imigracji do Europy oraz działania organizujące i wpierające te zjawiska oraz procesy w każdym kraju europejskim, także w Polsce. Obraz, który się pojawi z połączenia wielu „puzli” w całość, będzie szokujący, zwłaszcza dla tych, którzy wierzą w kłamstwa polskojęzycznych mendiów ( jako instrumentu w „zorkiestrowanej” propagandzie globalistów NWO), polityków, edukacji na wszystkich szczeblach, pielęgnując własne lenistwo umysłowe i zwyczajne tchórzostwo. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/03/lista-krajow-bombardowanych-przez-usa-od-czasu-ii-wojny-swiatowej/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/wiwisekcja-wspolczesnego-zachodniego-spoleczenstwa/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/polska-w-sluzbie-interesow-usraela/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/dekada-ludobojstwa-w-iraku-nowe-dowody-na-wykorzystanie-szwadronow-smierci/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/kto-sponsoruje-dzihad-czyli-wahabici-w-natarciu/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/radykalny-islam-bron-w-rekach-zachodu/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/kwiaty-nie-tylko-dla-paryzan-kto-steruje-terroryzmem/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/manipulacja-dzihadystami-kontrola-umyslu/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/gearoid-o-colmain-o-zamachach-w-paryzu-13-11-2015-dla-rt-international-pl/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/francja-we-wlasnych-sidlach/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/barbarzynski-kalifat-daesz-a-cywilizowany-osmanski/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/odtajniony-amerykanski-raport-ujawnia-iz-pentagon-stworzyl-isis-jako-narzedzie-do-obalenia-prezydenta-syrii/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/bez-oslonek-turcja-zachod-i-iii-rp/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/werbunek-szkolenie-finansowanie-i-przerzucanie-do-syrii-platnych-bandytow-i-broni/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/syryjka-wyjasnia-dlaczego-nowy-porzadek-swiata-nwo-nienawidzi-syrii-wideo/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/baszar-al-assad-panstwo-islamskie-to-wytwor-polityki-zachodu/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/brawo-rosja-swiatowy-bandyta-i-terrorysta-nr-1-usrael-rzucony-na-kolana/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/bliski-koniec-uprzatania-syrii-z-najemnikow-zachodu/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/zygmunt-wrzodak-atak-na-syrie/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/szejk-imran-hossein-o-roznicy-pomiedzy-rosja-a-wielkim-syjonem/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/przywodca-iranu-obnaza-oblude-zachodu/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/rozwalic-bliski-wschod-irak-na-trzy-syrie-na-piec/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/islamska-inwazja-jako-element-planu-wprowadzenia-nwo/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/soros-chce-podbic-imigrantami-europe-i-sfinansowac-to-jej-zadluzeniem/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/dyktat-rotszyldow-co-najmniej-milion-ludzi-rocznie-to-koniec-waszej-europy/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/dyktat-rothschildow-czesc-3-precz-z-tymi-granicami/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/rzad-usa-jako-narzedzie-w-rekach-globalistycznych-zbrodniarzy-nwo/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/komisja-europejska-finansuje-aktywistow-proimigranckich/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/multikulturalizm-jako-nowoczesne-narzedzie-destrukcji-panstw-narodowych-oraz-ras/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/jacek-andrzej-rossakiewicz-wojna-czy-pokoj-w-europie/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/watykan-i-hierarchia-kosciola-katolickiego-wspiera-islamski-multikulturowy-podboj-europy/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/jagiellonska-iii-rp-w-wojnie-na-dwa-fronty/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/aleppo-a-sprawa-polska/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/spij-spokojnie-mosad-czuwa-przeczytaj-jak-rzad-finansuje-antypolskie-organizacje-z-pieniedzy-polskich-obywateli/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/wnikliwa-analiza-sytuacji-globalnej-i-atakow-w-paryzu-benjamina-fulforda/

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkudziesięciu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Wypowiedz się