Komisja Europejska finansuje podbój multikulturowy Europy..

MerkelCzy ludzie w Europie, w tym w Polsce zorientują się w miarę szybko, kto tak naprawdę jest ich prawdziwym wrogiem ? Koncentruje się uwagę ludzi przez media, polityków i najęte polskojęzyczne „autorytety”, z jednej strony na tym byśmy przyjmowali, z drugiej strony byśmy się bali, na imigrantach, którzy są jedynie narzędziami. Odwraca się w ten sposób uwagę od prawdziwych wrogów, którzy znajdują się w sieci planowo organizującej i finansującej podbój multikulturowy Europy, lub co najmniej jej destabilizację na długie lata. Dobrze zatem przyglądajmy się tym ludziom w swoich środowiskach, którzy nas „znieczulają” fałszywym miłosierdziem, lub kneblują rasizmem, ksenofobią, nienawiścią czy nawet antysemityzmem. Wywierajmy na nich presję w środowiskach zamieszkania i pracy, izolując ich i wytykając palcem, póki nie będzie za późno, tak jak w Szwecji. Polecamy poniższy tekst o finansowaniu przez UE organizacji aktywistów realizujących multikulturowy podbój Europy.

Redakcja KIP

 Komisja Europejska finansuje aktywistów proimigranckich.

La Commissione Europea finanzia i militanti pro-immigrati. 

[poniewż ciągle jeszcze mamy w Polsce “brak cenzury” za to KODowanie i przesiewanie informacji, proszę o kopiowanie tego tesktu w pro-polskich portalach. Mirosław Dakowski]  

To “zasłużone” ugrupowanie anarchistów-antyfaszystów, które obala granice i pomaga imigrantom w ich przekraczaniu jest finansowane również przez Komisję Europejską, a dokładniej przez Program Erasmus, przez Radę Europejską, przez Światową Radę Kościołów, przez europejskie grupy parlamentarne zielonych i socjalistów oraz przez dziesiątki jak najbardziej oficjalnych europejskich instytucji rządowych.

“Ta strona internetowa została zrealizowana dzięki pomocy Rady Europejskiej (Europejskiej Fundacji Młodzieży), “Programu Erasmus +” Unii Europejskiej i Open Society Foundations”. Oto, kto płaci “antyfaszystom” za popieranie imigrantów…

Maurizio Blondet         4 styczeń 2016        tłum. RAM

http://www.maurizioblondet.it/la-commissione-europea-finanzia-i-militanti-pro-immigrati/

We Francji odnotowano, że “spontaniczne” gromadzenie się imigrantów w  Pas de Calais, skąd usiłują dostać się do Wielkiej Brytanii, jest kierowane przez organizację o nazwie No Border, przez anarchistów i tzw. organizacje społeczne.

Również we Włoszech, w Ventimiglia (przy granicy z Francją), No Border zajmowała się organizowaniem protestów, manifestacji i okazjonalnych zamieszek.

   Na swojej stronie internetowej organizacja No Border określa się jako “europejska sieć ugrupowań antyrasistowskich, pracujących razem przeciwko wykluczeniu i kryminalizacji migrantów, a także walcząca o prawo do swobodnego przemieszczania się”.

Jak widać z deklaracji, sieć radykalnych anarchistów wspiera zniesienie granic w zgodzie z opiniami globalistów i Sorosa.

  No Border to organizacja nieformalna – “spontaniczna”, co umożliwia jej kierownictwu anonimowość. Trzon ugrupowania stanowią młodzi anarchiści, często nieletni, skłóceni z rodzinami i bez stałego miejsca zamieszkania, ale zdoktrynowani przez starych działaczy francuskiej lewicy pozaparlamentarnej.

No_border_camp_Calais

Jest rzeczą ciekawą, że ta “spontaniczna sieć” nie pojawiła się razem z napływem migrantów. Utworzono ją co najmniej 15 lat temu i wzrastała jako tzw. “No Border Camps”, obozowiska i biwaki urządzane po całej Europie: od pogranicza polsko-ukraińskiego, poprzez pogranicze niemiecko-polskie, na Sycylii i we Francji. W roku 2002 zorganizowano obóz letni w Strasburgu, w roku 2010 w Brukseli, a w roku 2012 w Sztokholmie.

            “Biwak” był zorganizowany także w Genui, w czasie G-8, kiedy to w akcji pojawili się Black Block. W czasie tychże “biwaków”, które trwają z reguły tydzień, młodzi “antyfaszyści i antyrasiści” są indoktrynowani w “grupach dyskusyjnych” i uczą się jak tworzyć “nowe formy oporu przeciwko reżymom brutalnym i często zabójczym z pogranicza Twierdzy Europa“.

Przyglądając się zjawisku, dochodzi się do wniosku, że proceder montowania całego mnóstwa “obozów”, czy też “biwaków” wymaga organizacji i pieniędzy. Ponadto całość przypomina taktykę i wyszkolenie grup, które organizowały najrozmaitsze “kolorowe rewolucje” na Wschodzie, kanalizujące niezadowolenie ludności przeciwko ówczesnym rządom, za co zostały sowicie wynagrodzone przez “szerzący demokrację” Departament Stanu USA.

Najbardziej znaną i najstarszą grupą tego rodzaju jest OTPOR, czyli po serbsku opór, który przyczynił się do obalenia Miloszewicza w Belgradzie – obecnie jest to ONG – czyli spółka zawodowców wyspecjalizowanych w tworzeniu niepokojów społecznych, którzy uczą “technik demonstracyjnych bez użycia przemocy”, tam, gdzie są wysyłani.

Tak na przykład w Gruzji z ich udziałem został obalony Shevardnadze, aby na jego miejsce postawić Saakashvili. Członkowie OTPOR-u pojawili się na Białorusi, na Ukrainie  i w roku 2000 w Budapeszcie w hotelu Hilton, gdzie uczestniczyli w seminariach prowadzonych przez amerykańskiego pułkownika Roberta Helvy na temat “walk bez przemocy”.

Anarchiści na rzecz Sorosa

No borders, no nations

Powiecie, jak to jest możliwe, że No Border może mieć tego rodzaju inspiratorów?

Otóż z krótkiego śledztwa wynika, że większość prac logistycznych i promocyjnych na rzecz No Border wykonuje United Agains Racism –Fascism – Nationalism, organizacja, która wydaje się być o wiele bardziej złożona i posiadać dość dziwny modus agendi.

http://www.unitedagainstracism.org/about-united/volunteers/

            Należy zauważyć, że w Calais, gdzie obecnie problem z imigrantami stał się palący, już w roku 2009 miał miejsce No Border “biwak” a United Agains Racism-Fascism-Nationalism stworzył na miejscu grupę ad hoc o nazwie Calais Migrant Solidarity (CMS), która zainstalowała się tam na stałe i zaczęła werbować i szkolić aktywistów anarchistów i libertarian miejscowych.

http://www.unitedagainstracism.org/addressbook/calais-migrant-solidarity/

Calais Migrant Solidarity jest sponsorowana przez United Agains Racism-Fascism-Nationalism i dodatkowo przez Unity Bank, bank  z siedzibą w New Jersey, notowany na rynku Nasdaq. Natomiast co do United Agains Racism-Fascism-Nationalism, to sponsoruje ona tak “antyfaszystów rosyjskich” jak i “antyfaszystów” we wszystkich innych krajach.

Jest w kontakcie i nadzoruje 5 000 pomniejszych organizacji europejskich, organizuje “tygodnie antyfaszystowskie”, a także anty- “antysemickie”.

Promuje (płaci?) Reflexes, tj. Réseau d’étude, de formation et de lutte contre l’extrême-droite et la xénophobie, coś, co się definiuje jako ” radykalny ruch antyfaszystowski”, którego członkami są “aktywiści skrajnej lewicy“.

Jakiś czas temu Indymedia (Independent Media Center) oskarżył Reflexes o “powiązania z organami policji” poprzez organizację United Agains Racism-Fascism-Nationalism.

https://fr.wikipedia.org/wiki/R%C3%A9seau_d%27%C3%A9tude,_de_formation_et_de_lutte_contre_l%27extr%C3%AAme_droite_et_la_x%C3%A9nophobie

https://en.wikipedia.org/wiki/Independent_Media_Center

Aktywiści na rzecz Eurokracji

Jak to możliwe – powiecie znowu – że organizacja libertariańska i alternatywna, walcząca o zniesienie granic  współpracuje z organami  policji?

Na to właśnie wygląda, jako że wśród sponsorów United Agains Racism-Fascism-Nationalism znajduje się brytyjskie ministerstwo spraw wewnętrznych (UK Home Office) a także holenderskie ministerstwo spraw wewnętrznych.

Ale to nie wszystko.

To “zasłużone” ugrupowanie anarchistów-antyfaszystów, które obala granice i pomaga imigrantom w ich przekraczaniu jest finansowane również przez Komisję Europejską, a dokładniej przez Program Erasmus, przez Radę Europejską, przez Światową Radę Kościołów, przez europejskie grupy parlamentarne zielonych i socjalistów oraz przez dziesiątki jak najbardziej oficjalnych europejskich instytucji rządowych.

Ale czyż wśród sponsorów, nazwijmy ich “prywatnymi”  United Agains Racism-Fascism-Nationalism (którego aktywiści walczą z granicami i rządami państw broniących ich) mogło by braknąć Fundacji Rothschilda i  Jewish Humanitarian Fund?

   Nie może tym bardziej brakować Open Society Foundations, George’a Sorosa, oskarżonego przez Victora Orbana o “wspieranie wszystkiego, co podkopuje państwa narodowe” i czemu Soros nie zaprzeczył.

Na stronie internetowej Open Society Foundations (zarządzającej 25 miliardami dolarów ) żąda się aby każdy, proszący o azyl był uważany za uchodźcę z prawem wolnego poruszania się w obszarze Schengen.

Jest to dokładnie to samo, czego chcą aktywiści No Border.

http://i1.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/01/title_big.gif?resize=300%2C45

Że jest tu zamieszany Soros, jest rzeczą zrozumiałą.

Ale fakt, że Komisja Europejska finansuje No Border wyjaśnia jeszcze więcej, a mianowicie to, że  technokracja i lewactwo pracują dla miliarderów globalistów i brukselskich eurokratów.

Trzeba przypomnieć w tym momencie maksymę Spenglera: “Lewica zawsze popiera wielki kapitał, czasem nawet nie wiedząc o tym”.

Oto lista sponsorów i finansistów United Agains Racism-Fascism-Nationalism:

http://www.unitedagainstracism.org/about-united/supported-by

« Since 1992 financial support was received from various sponsors such as :

“Od roku 1992 otrzymaliśmy wsparcie finansowe od takich sponsorów jak:

European Commission(General Budget/Socrates/Grundtvig/Youth in Action/Erasmus+/DG Employment Social Affairs/TACIS IBPP), Council of Europe (European Youth Foundation/European Youth Centres),OSCE-ODIHR, Heinrich-Böll-Stiftung, World Council of Churches, Olof Palmes MinnesFond, Cultural Council Sweden, Ministry of Education Slovenia, Green Group-, Socialist Group-, and GUE/NGL Group in the European Parliament, European Cultural Foundation, Stiftung West-Östliche Begegnung, Aktionsbündnis Gegen Gewalt, Rechtextremismus und Fremdenfeindlichkeit Brandenburg, Home Office UK, Ministry of Interior-BZK NL, Federal Department of Foreign Affairs CH, the Matra Programme of the Netherlands Ministry of Foreign Affairs, Instituto Português da Juventude, National Integration Office Sweden, Service Nationale de la Jeunesse Luxembourg, LNU – Norwegian Youth Council, Europees Platform Grundtvig, Friedrich Ebert Stiftung, Federal Social Insurance Office (Dep. for Youth Affairs) CH, Swiss Coordination Office of Youth for Europe, Federal Service for Combating Racism (Fund for Projects Against Racism) CH, Migros Kulturprozent CH, Comunidad de Madrid, Ministry of Youth and Sport of Azerbaijan, The Swedish National Board of Youth Affairs, Rothschild Foundation, Local Municipality of Budapest, Youth Board of Cyprus, Jewish Humanitarian Fund, Foundation Remembrance Responsibility and Future, Minority Rights Group Europe, OSCE – Mission to Skopje, Finnish Ministry of Education and Culture, Provincie Noord-Brabant, Open Society Foundations, Children and Youth Development Fund Georgia, Final Frontiers Internet, Dijkman Print and others.
This website has been funded with support of the Council of Europe (European Youth Foundation), the Erasmus+ Programme of the European Union and the Open Society Foundations.
 »

Ostatnie zdanie jest wprost bezcenne:

“Ta strona internetowa została zrealizowana dzięki pomocy Rady Europejskiej (Europejskiej Fundacji Młodzieży), “Programu Erasmus +” Unii Europejskiej i Open Society Foundations”. 

            Oto, kto płaci “antyfaszystom” za popieranie imigrantów.

siamo-cittadini-del-mondo

No Borders we włoskim Ventimiglia na granicy z Francją

Zmieniony ( 07.01.2016. )

Opublikowano za: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17133&Itemid=47

PS. Polecamy obejrzeć lub przeczytać, dociekliwie przeanalizować i zestawić w pełny obraz myśli zawarte w materiałach poniższego zestawienia . Przykłady ze Szwecji są ostrzeżeniem, co nas czeka, jeśli nie „wyskoczymy z garnka”. Kolejne teksty pokazują multikulturalizm, którego elementem jest też obecna intensywna imigracja, jako narzędzie podboju Europy. Następne teksty objaśniają, kto tym steruje i prezentują kierunki uniknięcia tego podboju oraz skutków upadku zdegenerowanej cywilizacji Zachodu. Mądra myśl Konfucjusz sprzed 2500 lat mówi, że „ Kto nie myśli daleko, ma kłopoty blisko”. Zalecamy więc czytanie i analizowanie w podanej kolejności i to nie raz.

 1. Krzysztof Jackowski: Programowanie umysłów i „gotowanie żaby” – PRZESŁANIE NA 2016 r. : https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/krzysztof-jackowski-programowanie-umyslow-i-gotowanie-zaby-przeslanie-na-2016-r/
 2. POSTĘP CZY PODSTĘP PO SZWEDZKU : https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/postep-czy-podstep-po-szwedzku/
 3. Samozagłada Szwecji i Europy: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/samozaglada-szwecji-i-europy/
 4. DLACZEGO ŻYDZI CHCĄ MIESZAĆ RASY (MULTIKULTURALIZM): https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/dlaczego-zydzi-chca-mieszac-rasy-multikulturalizm/
 5. MULTIKULTURALIZM jako nowoczesne narzędzie destrukcji państw narodowych, oraz ras !: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/multikulturalizm-jako-nowoczesne-narzedzie-destrukcji-panstw-narodowych-oraz-ras/
 6. Rozumiecie teraz dlaczego nazywam ich ścierwo-mediami? Bo kreują wojnę i ludobójstwo : https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/rozumiecie-teraz-dlaczego-nazywam-ich-scierwo-mediami-bo-kreuja-wojne-i-ludobojstwo/
 7. Watykan i hierarchia Kościoła Katolickiego wspiera islamski, multikulturowy podbój Europy: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/watykan-i-hierarchia-kosciola-katolickiego-wspiera-islamski-multikulturowy-podboj-europy/
 8. Dyktat Rotszyldów: „Co najmniej milion ludzi rocznie – to koniec waszej Europy!!!” cześć 1 i 2 na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/dyktat-rotszyldow-co-najmniej-milion-ludzi-rocznie-to-koniec-waszej-europy/
 9. Dyktat Rotszyldów (3) – “Precz z tymi granicami!!!”: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/dyktat-rothschildow-czesc-3-precz-z-tymi-granicami/
 10. Przywódca Iranu obnaża obłudę Zachodu: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/przywodca-iranu-obnaza-oblude-zachodu/
 11. Ponadczasowa twórczość Dmowskiego jest bronią wobec żydomasońskiego multikulturalizmu i globalizmu: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/ponadczasowa-tworczosc-dmowskiego-jest-bronia-wobec-zydomasonskiego-multikulturalizmu-i-globalizmu/
 12. Zachodnia demokracja = prawo legalnej korupcji dla władzy: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/zachodnia-demokracja-prawo-legalnej-korupcji-dla-wladzy/
 13. Dokąd zaprowadzi nas Waszczykowski ?: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/dokad-zaprowadzi-nas-waszczykowski/
 14. Anna Raźny: Polska na peryferiach Europy: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/prof-anna-razny-polska-na-peryferiach-europy/
 15. Komisja Europejska finansuje podbój multikulturowy Europy: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/komisja-europejska-finansuje-aktywistow-proimigranckich/
 16. III RP – perspektywy roku 2016 i dalszych: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/iii-rp-perspektywy-roku-2016-i-dalszych/
 17. Jacek Andrzej Rossakiewicz: WOJNA CZY POKÓJ W EUROPIE? : https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/jacek-andrzej-rossakiewicz-wojna-czy-pokoj-w-europie/
 18. Głos Winnetou: Los Indian – przestroga. Odwróćmy się od Zachodu – ratunek na Wschodzie: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/glos-winnetou-los-indian-przestroga-odwrocmy-sie-od-zachodu-ratunek-na-wschodzie/
 19. Czy konsument jest jeszcze człowiekiem, czy już biorobotem ?: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/czy-konsument-jest-jeszcze-czlowiekiem-czy-juz-biorobotem/
 20. dr Krzysztof Lachowski: Przemiany świadomości i paradygmatów: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/dr-krzysztof-lachowski-przemiany-swiadomosci-i-paradygmatow/

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści, zaoszczędzi czytania co najmniej kilku tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Comments

 1. zaduma says:

  W czasach niszczenia patriotyzmu ,nacjonalizmu i człowieczeństwa ,strona Klubinteligencjipolskiej stwarza podział na inteligentnych i nie inteligentnych Polaków,czy wg. zasady dziel i rządź? Jesteśmy obecnie zalewani tzw.prawdami przez tysiące stron internetowych,przez mniej i bardziej inteligentnych,przez patriotów i dywersantów ,przez Polaków i tych wtopionych w Polskie społeczeństwo (działających na szkodę Polski).Trzeba użyć bardzo gęstego sita aby oddzielić prawdę od “prawdy” .Klub Inteligencji Polskiej mimo swoich inteligentnych artykułów nieodparcie kojarzy mi się z tzw.klubem inteligencji katolickiej -zrzeszającej wrogów Polski.Ktos kto obnosi się ze swoja inteligencją w nazwie, to nic innego jak dominacja jego przerośniętego ego.To właśnie “politycy”(gangsterzy) i “inteligencja” najczęściej wykorzystuje poprzez spryt ,obłudę i propagandę uczciwych ,ciężko pracujących ludzi do swoich przewrotnych celów.Przepraszam jeśli ocena jest niesprawiedliwa ,jednak doświadczenie, i historia mojego umęczonego Kraju i łatwowiernych Polaków wzbudza jak najbardziej uzasadnione podejrzenia i czujność. Polską rządzą zdrajcy,marionetki i zaprzańcy a Polacy we własnym Kraju zostali zdegradowani do drugiej kategorii obywateli!

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   My nie jesteśmy Klubem Inteligencji Katolickiej i z takimi Klubami nie mieliśmy i nie mamy nic wspólnego. Po Pana wypowiedzi widać, że Pan tylko “zajrzał” na naszą stronę, ale się nie zaznajomił dobrze. Radzimy najpierw dobrze się zaznajomić z tekstami na naszej stronie, w tym na temat Kościoła Katolickiego, choćby ostatni: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/watykan-i-hierarchia-kosciola-katolickiego-wspiera-islamski-multikulturowy-podboj-europy/ a będą i następne, a dopiero formułować – nie wiadomo z jakich pozycji ( ? ) swoje opinie. Nasze teksty nieazależnie od nazwy Klubu kierowane są do ludzi samodzielnie myślących, dociekliwych w poszukiwaniu wiedzy i prawdy, niezależnie do wykształcenia. Z pewnością nie są to teksty przeznaczone dla ludzi, których męczy zaawansowane myślenie lub świat jest prosty: czarno-biały. Nie posługujemy się kryterium: inteligentny – nieinteligentny, lecz samodzielnie myślący lub nie, niezależnie od wykształcenia. Bo wyższe wykształcenie to nie to samo co samodzielne myślenie, które jest niestety rzadkie, dużo ważniejsze od wykształcenia, chociaż dostępne dla każdego. Pozdrawiamy ciepło

Wypowiedz się