Brawo Rosja! Światowy bandyta i terrorysta nr 1- USrael – rzucony na kolana…

Rosja

NATO: Gigantyczna radioelektroniczna bańka w Syrii nie pozwala nam latać

Oślepiono radary, zakłócono pracę elektronicznych systemów naprowadzania, a także ustawiono przeszkodę dla obserwacji satelitarnej w „bańce” o średnicy 600 kilometrów, informuje jeden z generałów NATO w gazecie Daily OSNet. Ze strefy działań bojowych w północnej Syrii nadeszła wiadomość o wdrożeniu nowego rosyjskiego elektronicznego systemu zakłóceń, który jak poinformowano może oślepić radary, uszkodzić elektroniczne systemy naprowadzania, a także uniemożliwić obserwacje satelitarne.

Razem z zamontowanym na rosyjskim krążowniku rakietowym systemem obrony przeciwrakietowej S-300, rozmieszczonym u wybrzeży Latakii, oba te systemy tworzą to, co głównodowodzący NATO generał Philip Breedlove opisuje jako „rosyjską bańkę” w Syrii, pisze Daily OSNet. W rezultacie NATO jest skutecznie oślepione wewnątrz bańki o średnicy 600 km z centrum w rosyjskiej bazie w Latakii. Autor artykułu próbuje zrozumieć, co za tajną broń Rosjanie rozmieścili w Syrii. Zakłada, że technologia jest podobna do systemu Richag, ale najwyraźniej z funkcjami na większą skalę. Taktyczna wersja tego systemu została zaprezentowana dziennikarzom w Rosji już w kwietniu 2015 roku.

Rosja 2System Richag jest zamontowany na bazie śmigłowca Mi-8MT. Mówi się, że obecnie nie istnieje sposób, aby go powstrzymać. Jego elektroniczne środki oporu mają na celu oślepić radar, sonar i inne systemy wykrywania w celu ochrony samolotów, helikopterów, dronów, sił naziemnych i morskich a także innych systemów obronnych w promieniu kilkuset kilometrów. On może zostać zamontowany na pokładzie wszelkiego rodzaju sił zbrojnych, w tym na śmigłowcach i samolotach, a także siłach naziemnych i morskich.

Rosja 3Według generał NATO Philippe’a Breedlove’a „oprócz Bałtyku i Morza Czarnego Rosjanie zamknęli nam dostęp do Morza Śródziemnego”. Nie zapomniano o niechlubnej misji „Donalda Cooka” na Morzu Czarnym.

Polityczni i wojskowi sprawozdawcy zaznaczają, że w ostatnich latach nie słychać „ataków” na przedstawiciela Rosji w ONZ Witalija Czurkina ze strony jego amerykańskiego kolegi. Zmienił się ton i treść przemówień Johna Kerry’ego w stosunku do Syrii i Ukrainy.

Putin i ISILNikt nie żąda natychmiastowego odejścia al-Asada, ale już upomniano reżim Poroszenki za naruszenie mińskich porozumień.

Rosja daje spokojną i adekwatną odpowiedź na wyrządzoną zniewagę. Teraz amerykańskie media same przypomniały Obamie wszystko, co on mówił o „rozdartej na strzępy gospodarce” i o Rosji, jako o „regionalnym mocarstwie”.

Komentarze czytników Daily OSNet są prawie takie same, jak na Cenzurze: „nie wierzymy”, „to wszystko bzdury”, „zniszczymy zwykłą rakietą”, „kremlowska propaganda”, choć można napotkać także sensowne myśli, takie jak Ameryka doszła do takiego punktu, w którym to wszędzie ją przeganiają.

Za: http://pl.sputniknews.com/swiat/20151110/1387340/nato-rosja-syria.html

Mało która informacja mogłaby mnie tak ucieszyć jak ta podana przez Sputnik. Jak wiemy światowy bandyta i terrorysta nr 1, światowy żandarm żydo-banksterów – USrael – wydaje na zbrojenia i na wojny prawie tyle, co cała reszta świata razem wzięta. To główny powód jego niewypłacalnego zadłużenia. Ten bankrut nadal chce odgrywać rolę jedynego supermocarstwa, przede wszystkim militarnego i finansowego, godnie z założeniami neokonów z PNAC (wśród których roi się od USraelitów żydowskiego pochodzenia).

https://pl.wikipedia.org/wiki/Project_for_the_New_American_Century

Finansowo bandycki USrael już jest bankrutem. Dominacja dolara jako światowej waluty także dobiega końca. Jeszcze tylko militarnie USrael sprawiał wrażenie supermocarstwa. Tyle, że gra on gieroja, gdy ze zgrają wasali przychodzi mu napadać na słabszego. Równego sobie przeciwnika bandyci nigdy nie zaatakowali. Kiedyś nawet od Wietnamu dostali w dupę, ale Wietnam wspierany był przez ZSRR. Po rozpadzie ZSRR i Bloku Wschodniego agresywność bandyckiego Pentagonu i NATO niepomiernie wzrosła. Skatowali i zaatakowali w tym czasie szereg państw. Wreszcie przyszła kolej na Syrię. Dla zachowania pozorów bandyci z zachodu za pośrednictwem wasali w regionie zbroili i finansowali islamskich fundamentalistów, którzy mieli dla USraela  obalić legalne rządy prezydenta al-Asada. Atak na Syrię był pośrednim atakiem na Rosję. Chciano ją pozbawić zarówno sojusznika – prezydenta Syrii – jak i jedynej bazy wojskowej poza jej granicami – bazy marynarki wojennej w Tartusie. I gdy wydawało się, że plany te mają szansą na realizację prezydent Putin pokazał pazury. Na prośbę legalnych władz Syrii wsparł je militarnie w walce z terrorystami  zbrojonymi i finansowanymi przez USrael via Sausdowie, Katar i inni usraelcy wasale w regionie. I pokazał najnowocześniejszą rosyjską technologię wojskową.

Nie pierwszy to raz Rosja wyprzedza technologicznie bandytów z NATO. Gdy w 1961 roku Wostok 1 okrążył  Ziemię po orbicie satelitarnej w Usraelu zapanowała psychoza strachu. Miliony przerażonych USraelitów kopało w ogródkach i w piwnicach schrony przeciwatomowe.

Putin i ObamaGdy Rosjanie jako pierwsi skonstruowali torpedy superkawitacyjne, wielokrotnie szybsze od NATOwskich i USraelskich, spece z Pentagonu ze strachu robili w portki. Cóż im po ogromnej flocie, jeśli była ona praktycznie bezbronna wobec superszybkich torped. Niestety zaraz po tym nastąpił okres jelcynowskiej smuty, który doprowadził Rosję nieomal do upadku. Wiemy że żydłactwo w Rosji zaczęło ją okradać i niszczyć ośrodki naukowe  przemysł zbrojeniowy. Gorbaczow dostał 1 miliard dolarów za zdradę i zniszczenie Rosji ten mason 33 stopnia ma zakaz wjazdu do Rosji. Wielu żyłaków uciekło w obawie przed aresztowaniem lub poszli do więzienia za malwersacje i oszustwa. Usunięto z wojska zdrajców  i kolaborantów pracujących na zgubę Rosji. Na szczęście dla Rosji i świata na arenie politycznej pojawił się prezydent Putin. Początki władzy dla niego były ciężkie. Ale udało się jemu odbudować potęgę Rosji. Przywrócił też Rosjanom dumę z ich państwa. Prezydent Putin wiedział, że Rosja jest na celowniku Pentagonu. NATO osaczało ją ze wszystkich stron przysuwając się coraz bardziej do jej granic. Obrona i bezpieczeństwo Rosji stały się priorytetem. Tyle że Rosja nie poszła drogą bandyckiego USraela, nie inwestowała w samą tylko brutalną siłę. Zainwestowała w inteligencję. USrael ma siły zbrojne ponad trzykrotnie liczniejsze niż Rosja. Marynarkę wojenną ma wielokrotnie liczniejszą. Próba dorównania jej byłaby zbyt kosztowna – nawet dla Rosji. Ale od czego jest główka i pomyślunek? Zamiast trzymać pod bronią tuzin lotniskowców i całe towarzyszące im armady innych okrętów wojennych (co kosztuje setki miliardów rocznie) Rosja wyprodukowała broń, która czyni je ślepymi i bezużytecznymi. Także USraelska „Tarcza” może nową technologią militarną Rosji zostać po prostu oślepiona i sparaliżowana. Możecie bandyci stawiać dookoła Rosji radarów i wyrzutni rakietowych ile chcecie. A prezydent Putin naciśnie guzik – i guzik będzie z waszej śmiesznej „Tarczy”. Najlepsze nawet jej rakiety nie będą więcej warte niż strachy na wróble.

Brawo Rosjo! Bandytom z Pentagonu i USraela należało się takie upokorzenie. Megalomańsko przekonani byli, że mogą podbić cały świat. A tu guzik z tego – tyle bilionów wydanych na zbrojenia okazały się wyrzucone w błoto.

Brawo Rosjo! Dzięki Tobie świat jest bezpieczniejszy. Choć bandyci będą próbowali się zemścić. Musisz liczyć się Rosjo z nasyłaniem na Ciebie szkolonych, zbrojonych i finansowanych przez bandyckie CIA terrorystów. Ale miejmy nadzieję, że to już będą ostatnie podrygi zdychającego bandyckiego USraela. Dopiero gdy on padnie na pysk finansowo i gospodarczo, gdy rozleci się na kilka kawałków, świat stanie się  bezpieczniejszy i normalniejszy. Skończą się finansowane przez tego bandytę  kolorowe rewolucje i bezpośrednie bandyckie agresje. A Rothschild i Rockefeller utracą ich światowego żandarma i kastet do bicia gojów.

Brawo Rosjo! Mam nadzieję że i Polska prędzej czy później zostanie Twoim sojusznikiem. Prezydęta Dódę Obłudę, który chce stałych baz bandyckiego NATO w Polsce, po prostu wyprosimy. Niech idzie do tych, którym służy. Razem z żoną (mającą prawo powrotu do Izraela) i z całym PiSem (Prezesem i Spółką). Rusofobów nad Wisłą nie potrzebujemy. Polska kulturowo jest krajem słowiańskim i dlatego jej miejsce jest u boku Rosji. A nie u boku bandyckiego USraela i Izraela (marzenie PiS – Prezesa i Spółki).

Brawo Rosjo! Jesteśmy z Tobą. Jesteśmy dumni z Ciebie.

Pod redakcją RACJA Słowiańska.

Źródło: Opolczyk

Opublikowano za: http://racjapolskiejlewicy.pl/brawo-rosja-swiatowy-bandyta-i-terrorysta-nr-1-usrael-rzucony-na-kolana/8563

PS. Polecamy więc, zwłaszcza dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących, przeczytanie w tym temacie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty i połączenie wielu „puzli” w pełniejszy obraz. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/wystapienie-prezydenta-wladimira-putina-na-posiedzeniu-70-sesji-plenarnej-zgromadzenia-ogolnego-organizacji-narodow-zjednoczonych/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/czego-chce-putin/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/syryjka-wyjasnia-dlaczego-nowy-porzadek-swiata-nwo-nienawidzi-syrii-wideo/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/brawo-rosja-swiatowy-bandyta-i-terrorysta-nr-1-usrael-rzucony-na-kolana/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/krzysztof-szotowicz-nwo-kolos-na-glinianych-nogach/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/bedziecie-zaskoczeni-troska-o-rodziny-w-rosji-i-na-bialorusi/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/02/co-zawdzieczaja-rosjanie-dyktaturze-putina-a-o-czym-polacy-moga-tylko-pomarzyc/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/dr-ignacy-nowopolski-ad2015-przeslanie-do-narodu-rosyjskiego/

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania co najmniej kilku tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Wypowiedz się