Dyktat Rotszyldów: „Co najmniej milion ludzi rocznie – to koniec waszej Europy!!!”

”Co najmniej milion ludzi rocznie !!!”

Bo ta migracja ma definitywnie zniszczyć narodowy charakter państw unijnych.

Plenipotent Rotszyldów – o pseudonimie operacyjnym ”George Soros” (człowiek odpowiedzialny za wielką migrację roku 2015) – właśnie raczył poinformować świat i Europę:

Według miliardera,  „UE powinna przyjmować w najbliższej przyszłości przynajmniej milion uchodźców rocznie”,  a ich rozmieszczenie powinno być zgodne z warunkami wynegocjowanymi na ostatnim szczycie.

Dodatkowo  „UE powinna zapewnić 15 000 euro na każdego uchodźcę przez dwa lata, aby opłacić koszty mieszkania, opieki medycznej i edukacji”.(…)

– Viktor Orban też przedstawił sześciopunktowy plan.  Jednak jego plan, który podporządkowuje prawa człowieka uchodźców i migrantów kwestii ochrony granic, stanowi zagrożenie dla Unii Europejskiej ze względu na odrzucenie wartości, na których została ona zbudowana i praw, którymi powinna się rządzić – stwierdza Soros. http://www.bankier.pl/wiadomosc/Soros-UE-powinna-przyjmowac-milion-uchodzcow-rocznie-7279602.html

A więc szykuje się nam WIELKA KONFRONTACJA planu Orbana  http://wpolityce.pl/swiat/266283-zobacz-plan-orbana-premier-wegier-przedstawia-propozycje-rozwiazania-kryzysu-imigracyjnego (chroniącym Europę i jej kulturę) z planem Sorosa (narzucającym nam multi-kulti) – i jak myślicie – która wizja ostatecznie zwycięży?

Dyktat RotschildówAgenci Sorosa na Bliskim Wschodzie właśnie w tej chwili dostarczają kolejnym kandydatom na ”uchodźców” funduszy oraz niezbędnych informacji przed wysłaniem ich do “Mutti Merkel”: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-przekazal-muzulmanskim-uchodzcom-liste-polskich-adresow-2015-09

 A oni posłusznie i spontanicznie będą maszerować w zwartych grupach nie przekraczających 10 tys osób dziennie… A są to w większości młodzi, dobrze odżywieni i wysportowani mężczyźni…

 Warto też troszkę się potrudzić i poskładać ”do kupy” napływające do nas wiadomości:

  1. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zniszczenie-europy-uchodzcami-spisek-agentow-nwo-i-czcicieli-szatana-2015-09
  2. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-masoneria-wspiera-finansowo-masowa-imigracje-do-europy-2015-09
  3. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/raport-masoni-nakazuja-ue-otworzcie-granice-dla-wiekszej-liczby-imigrantow-2015-09

 Nawet ”nasz” oksfordzki czekista – prof. Zygmunt Bauman (gdy tylko doszło do rotszyldowskiej ”arabskiej wiosny” – co do ich roli sprawczej patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/666927,czy-europe-jeszcze-stac-na-niemieckie-egzorcyzmy) – od razu, wraz z licznymi “kolegami po fachu”, zaczął urabiać europejską opinię publiczną szeroko nagłaśnianymi wypowiedziami o ”dobrodziejstwach” masowej imigracji – delikatnie przy tym sugerując nam przyjęcie minimum 30 milionów muzułmanów – co  jak się obecnie okazuje – ”litościwie” – jak na razie – chyba właśnie rozłożono nam na 30 lat…

 Jakże trafnie podsumował te profesorskie dywagacje kol. ”Marx”:

Marx 212.2.126.* 19 września 2011

“… kapitał przemysłowy potrzebuje coraz więcej imigracji” – powiedział Bauman. A ja pytam – DO CZEGO? Do taniego wyzysku, do roboty na czarno i za pół pensji?

Tego Baumana z jego XIX-wiecznym myśleniem powinno się wysłać festkopem w kosmos. Tacy “ideolodzy” są największym zagrożeniem cywilizacji europejskiej.

Przecież już teraz bezrobocie w wielu krajach Europy Zachodniej oscyluje koło 40%! W Polsce co drugi młody człowiek z wyższym wykształceniem nie ma pracy. W tym stanie rzeczy podnoszenie tzw. wieku emerytalnego czy ściąganie imigrantów to wręcz zbrodnia na narodach.

Nie po to przemysł się unowocześnia i robotyzuje, a administracja i nauczanie komputeryzuje, żeby harować jak za czasów feudalnych!

Skoro wszelakie maszyny ułatwiają pracę i radykalnie podnoszą jej wydajność, to zarówno czas pracy jak i wiek emerytalny należy skracać. To sam zainteresowany, wiedząc ile uzbierał na funduszu emerytalnym, powinien decydować o zakończeniu swojej działalności zawodowej.

Pazernym rekinom kapitalizmu należy “przykręcić śrubę” wprowadzając wyraźnie wyższe płace minimalne oraz wyższe podatki od dochodów konsumpcyjnych dla bogaczy. Przecież ich majątki pochodzą nie z ich osobistej pracy, ale mówiąc wprost z wyzysku zatrudnionych u nich pracowników. Tego dłużej nie można tolerować, bo rzeczywiście będzie źle.

Od czasu wprowadzenia giełd tzw. papierów wartościowych rządzi tam tylko i wyłącznie pazerna spekulacja produkująca nieistniejącą, wyssaną z brudnego palucha wartość. Kiedyś za pieniądzem stała jego prawdziwa wartość w postaci złota i dóbr trwałych, a teraz? Jedna wielka kpina, wirtualne wzrosty i upadki bez jakiegokolwiek związku z rzeczywistością! To powinno być karnie zabronione, a nie chwalone!

Dopóki nie skończymy z produkcją papierowego, bezwartościowego pieniądza, będziemy tkwili na bardzo kruchym lodzie samooszustwa.

Wtedy niewiele trzeba do globalnej katastrofy. http://wpolityce.pl/polityka/118794-zygmunt-bauman-30-mln-nowych-imigrantow-albo-upadek-cywilizacji-europejskiej-kapital-przemyslowy-potrzebuje-coraz-wiecej-imigracji

Ale ”nasz towarzysz profesor” został przecież rzucony na odcinek robienia ludziom wody z mózgu i nie powie prawdy o naturze świata w którym przyszło nam żyć i którego bolączki wynikają głównie z reguł gry narzuconych reszcie ludzkości przez kabał Rotszyldów – umownie nazywanych także ”międzynarodową finansjerą”, ”zachodnimi filantropami”, ”banksterami”, czy też ”siłami NWO”.

Dyktat Rotschichildów 1

Innym przykładem ”wybitnego intelektualisty i światowego autorytetu” jest prof. Noam Chomsky, którego celebrycką działalność tak podsumowano:

”Here is a well aimed kick on the bal#s of double agent Noam Chomsky, the premier dissident intellectual, the fearless purveyor of truth battling against media propaganda, murderous U.S. foreign policy, and the crimes of profit-hungry transnational corporations –  the man whose final solution is always a NEW WORLD ORDER in which the Zionist bankers shall sit on the driver’s seat. (…)

His formula over the years has stayed consistent:  blame “America” and “corporations” while refusing to examine the hidden Globalist overclass (Rothschild  and his agents) which pulls the strings.

 Chomsky offers the solution of world government under the United Nations— a New World Order tailor made for his banking cartel master.”   http://ajitvadakayil.blogspot.se/2013/10/avram-noam-chomsky-karl-marx-of-new.html

Bo tak to się robi:

  • najpierw zlecenie na atrakcyjne przedstawienie globalistycznych ideii określonego ”etapu” trafia do ”niezależnych naukowców” (i dlatego kiedyś “musiały być” promowane nacjonalizmy mające porozsadzać europejskie monarchie, aż nastał czas, gdy suwerenność państw narodowych oraz ich kultura “muszą zostać zniszczone”, by tym łatwiej było stręczyć ludziom ponadnarodową unię)
  • później zakulisowa implementacja tychże ideii “wśród lokalnych elit”– wraz z selekcją podatnych na szantaż przyszłych “mężów stanu” – trafia do stosownych służb specjalnych (praktycznie stanowiących od początków XIX w.  zbrojne ramię poszczególnych obediencji masońskich – patrz http://www.traditia.fora.pl/ciekawe-ksiazki-i-multimedia,9/ masoneria-polska-2012-stanislaw-krajski,8199.html);
  • następnie idee te zaczyna się “sprzedawać pospólstwu” nagłaśniając je w rotszyldowskich mediach – oczywiście z wykorzystaniem wcześniej wypromowanych ”autorytetów moralnych” 🙂
  • aż w końcu kolejne rotszyldowskie pacynki, zwane ”politykami”, uroczyście podpisują podsuwane im dokumenty wcielając w życie “zmiany niezbędne z punktu widzenia historii oraz praw rozwoju “.

 CAPISCI :-)?

 Ale po co Rotszyldom multi-kulti w Europie?

 Oto zarys Wielkiego Planu Głównego Architekta Zjednoczonej Europy,

Richarda Coudenhove-Kalergi, jeszcze z lat 20. XX w., po polsku:  http://balder.org/judea/Hrabia-Ryszard-Mikolaj-Coudenhove-Kalergi-Praktyczny-Idealism-Wieden-1925-PO.php

Kalergi 1925 - autor UE

Pewnie niewielu z nas słyszało o tym Planie, a jeszcze mniej o jego Autorze…

 Ale nic nie dzieje się na tym świecie przypadkiem, bo prawie wszystkie istotne wydarzenia okazują się post-faktum być cierpliwą i staranną realizacją strategii rozpisanej na dekady i stulecia – traktujcie wydarzenia bliskowschodnie jako tło ICH bezwzględnego parcia do rozpętania trzeciej wojny światowej https://radtrap.wordpress.com/2012/02/26/albert-pike-o-iii-wojnie-swiatowej/ – bo ONI zawsze działają w skali kosmicznej i globalnej, podczas gdy my – mrówki złapane w pułapkę konsumeryzmu i przygniecione długiem publicznym oraz indywidualnymi kredytami – ledwo dajemy radę zastanowić się nad sensem i kierunkiem własnego życia, a co dopiero mówić o głębszych refleksjach nad biegiem wydarzeń po drugiej stronie morza.

 No, ale jak mamy się w tym wszystkim połapać, skoro już od przedszkola poruszamy się w świecie iluzji starannie zaprojektowanych przez “Rotschilda i jego ludzi”?

 A raczej grzęźniemy w świecie antywartości podsuwanych nam przez ”Rockefellerów” – będących junior partner tego globalistycznego tandemu – których ”dobroczynna fundacja” sfinansowała i wylansowała wszystkie wywrotowe idee ostatnich dekad – od ”rewolucji seksualnej” i powszechnej relatywizacji moralnej, poprzez ”feminizm”, aborcję i depopulację “mniej wartościowych osobników i narodów”, aż po promocję homoseksualizmu i “gender” (zakuwając nas po drodze w kajdany poprawności politycznej).

Dyktat Rotschildów 4

 P.S. Wszelkim ”zatroskanym humanistom” na otrzeźwienie:

1)  

Rotszyldowie: „Macie przyjmować milion rocznie”.

2)

Dyktat Rotschildów 3P.S. Dziś co prawda mówi się “skromnie” o milionie “uchodźców” – ale gdzie tak naprawdę leży granica ICH żądań – dwa, trzy, cztery, pięć,… a może nawet i dziesięć milionów ludzi rocznie?

Bo aktualne tempo bombardowania nas “uchodźcami

– ok. 10 tys. ludzi dziennie –

łatwo może dać w końcu ponad 3,5 miliona ludzi rocznie.

 „To koniec waszej Europy!!!”

Mamy już dowody, że celem masowej migracji uruchomionej i opłaconej przez Rotszyldów jest pozbawienie państw unijnych resztek suwerenności.

Dyktat Rotschildów 5

Czasem wzruszam się przed komputerem –  bo nie wiem, co byśmy dziś zrobili bez dostępu do internetu.

Bo niekiedy wydawanie tysięcy miliardów na kontrolę informacji niewiele znaczy wobec okruchów prawdy wygrzebanych przez „dawidów” w konfrontacji z „goliatami” tego świata.

W obliczu bezprecedensowej muzułmańskiej inwazji na Europę długo doszukiwaliśmy się brakujących elementów układanki i budowaliśmy łańcuchy poszlak – głowiąc się nad przyczynami i celami tego migracyjnego tsunami – ale nic nigdy nie zastąpi dowodu o sile „the smoking gun” – wypowiedzi osoby wtajemniczonej w plany globalnej banksterskiej międzynarodówki.

A nagłośnienie takiej wypowiedzi w dobie internetu – niezależnie od skali i wagi źródła przekazu – może dotrzeć do milionów ludzi, asymetrycznie niwelując przewagę pieniądza i zakulisowe wpływy GRUPY TRZYMAJACEJ SWIATOWA WŁADZE.

Otóż portal www.thenewamerican.com właśnie nagłośnił dwie wypowiedzi pewnego globalistycznego “insidera“:

Peter Sutherland, the United Nations special representative of the secretary-general for international migration, is hopping from one pulpit to the next, preaching the message that the refugee tsunami proves national sovereignty is an “illusion, a mere shibboleth” that must be done away with.

Moreover, says Sutherland, the United States and the European Union “have not merely a moral but a legal obligation to protect refugees.” And that means, he makes quite clear, that the United States and EU are obligated to take in an unspecified quota — but potentially millions — of refugees and migrants,,, (…)

“I will ask the governments to cooperate, to recognize that sovereignty is an illusion — that sovereignty is an absolute illusion that has to be put behind us. The days of hiding behind borders and fences are long gone.” (…)

http://www.thenewamerican.com/world-news/item/21730-insider-eu-u-s-must-take-more-refugees-get-rid-of-sovereignty

Bombą”, którą właśnie zdetonował ten człowiek, będący wcześniej czołowym banksterem (Goldman Sachs) oraz członkiem wielu wpływowych globalnych stowarzyszeń, jest otwarte stwierdzenie, że obecny niekontrolowany napływ imigrantów ma wymusić na krajach Europy tak szerokie i głębokie wyrzeczenie się resztek suwerenności, by mogły one stać się elementami globalnej układanki, gdzie „a centralized international government eventually subsumes the remaining vestiges of sovereignty and people awaken to discover that they have lost their liberty, independence, and self-governance.”

No bo “Unia” uzurpuje sobie dziś prawo decydowania o tym ilu “uchodźców” mają przyjąć poszczególne kraje członkowskie – niezależnie od ich woli oraz niezależnie od woli samych „uchodźców”. Czy tylko ja widzę tu początek globalnej dyktatury?

Bo czym jest w zasadzie suwerenność państwowa?

„Suwerenność – zdolność do samodzielnego, niezależnego od innych podmiotów, sprawowania władzy politycznej nad określonym terytorium, grupą osób lub samym sobą. Suwerenność państwa obejmuje niezależność w sprawach wewnętrznych i zewnętrznych.” (…) https://pl.wikipedia.org/wiki/Suwerenno%C5%9B%C4%87

Ale na czym tak naprawdę polega ta suwerenność? Możemy o niej mówić, gdy jakieś państwo  dysponuje pewnym monopolem, w celu zapewnienia swej ludności poniższych kwestii:

Dyktat Rotschildów 6

Ale dzisiaj te funkcje są systematycznie ”rozmywane”, zaś europejskie państwo narodowe coraz bardziej staje się karykaturą  samego siebie – tzn. nadal istnieje pro forma, ale zamiast być instrumentem wspierania aspiracji danego narodu, pod rządami rotszyldowskiej Unii Europejskiej coraz częściej staje się pasem transmisyjnym do globalistycznej układanki.

Ale dlaczego Rotszyldowie chcą odebrać państwom narodowym jak najwięcej atrybutów suwerenności?

Ponieważ ich celem jest NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, czyli

Dyktat Rotschildów 7( Nowy Porządek Świata = jeden przywódca, jeden światowy rząd, jedna waluta, jedna religia)

I dlatego najpierw muszą zwalczyć naturalne skłonności ludzi do identyfikowania się ze swoją rodziną, swoją ojczyzną oraz swoimi tradycjami:

Dyktat Rotschildów 8

A wartości te rozkwitają pod opieką własnego państwa narodowego,
wspierającego własną kulturę i własny biznes.

  1. Spójrzmy teraz na kwestię ”terytorium” w Unii Europejskiej.

Układem z Schengen państwa członkowskie w praktyce zostały pozbawione kontroli nad tym, kto ma prawo przebywać na „ich” terytorium, a ponadto istniejące granice zostały „porozmywane” poprzez utworzenie transgranicznych regionów, o których “na razie” zbyt głośno się nie mówi.

Dyktat Rotschildów 9

A po wyodrębnieniu tych transgranicznych regionów (i późniejszym ich oddzieleniu się) polską resztówkę to eurokraci arbitralnie podzielili sobie na sześć dosyć słabo ze sobą powiązanych regionów wewnętrznych.

Dyktat Rotschildów 10

„Klasyfikacja Jednostek Terytorialnych do Celów Statystycznych, NUTS  (fr. Nomenclature des Unites Territoriales Statistique, http://pl.wikipedia.org/wiki/NUTS

Obecnie Unia w praktyce traktuje wspólnotę jako organizm składający się z 98 wielkich regionów, mimo istnienia „dla picu” takich instytucji unijnych, jak szeroko nagłaśniana Rada Europy (gdzie spotykają się i „debatują” przywódcy krajów członkowskich – to właśnie tam „szefem” jest nasz „król Europy”)
https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/02/wielkim-krokami-nadciaga-cichy-rozbior-polski/

Taka to przyszłość czeka ”polski materiał etnograficzny, czasowo zajmujący określone terytorium”, w „nowym wspaniałym świecie”zjednoczonej Europy.

2. Drugą kwestią jest  „wyłączne prawo stosowania przymusu” na swoim terytorium przez suwerenne państwo. I tutaj mamy osławioną ustawę 1066, uchwaloną przez sejm w konspiracji przed polską opinią publiczną:

Dyktat Rotschildów 11

3. No dobrze, ale po co Rotszyldom muzułmańscy imigranci w Europie?

Piszę  świadomie „muzułmańscy”, ponieważ chrześcijańskich uchodźców (uciekających zwykle przed terrorem islamistów) nie wolno nam preferować – bo „ludzi tych nie wolno dzielić na lepszych i gorszych, gdyż wszyscy ludzie są równi” – prawda, jakie to ładne i budujące? A więc mają tu dotrzeć i osiedlić się muzułmanie. Ale po co?

Ano dlatego, że po niepowodzeniu pierwszej rotszyldowskiej fali rewolucyjnej, gdy narody europejskie usiłowano podzielić od środka wg. marksistowskiej logiki „walki klas”, rozpętano drugą (tym razem już pod postacią marksizmu kulturowego) – czyli „walkę płci”, gdzie w roli “uciskanej klasy robotniczej” próbowano obsadzić “proletariat w spódnicach” – co także okazało się tylko „umiarkowanym sukcesem”; a teraz przyszła kolej na trzecią falę rewolucji – „walkę kultur”, co elegancko określa się mianem wielokulturowości, w skrócie – „multi-kulti”.

A ponieważ egzotycznych “kultur” było w powojennej Europie “jak na lekarstwo” – więc trzeba było je tu sprowadzić, czego – małymi kroczkami, ale systematycznie – dokonywano już od lat 60-tych.

Efektem jest przymusowa, niechętnie widziana i ahistoryczna koegzystencja na jednym terytorium milionów ludzi różnych wyznań, kultur i systemów wartości, co automatycznie stwarza konflikty, gdyż, jak to ujął prof Koneczny – „nie można być cywilizowanym na dwa sposoby”. https://pl.wikipedia.org/wiki/Feliks_Koneczny

A każda silna grupa etniczna, religijna czy kulturowa w kontakcie z innymi, równie wyrazistymi grupami, upodabnia się do skulonego jeża – konserwatywnie trzymając się swych wartości – gdyż warunkiem przetrwania takiej grupy staje się uwypuklanie różnic wobec otoczenia.

Wymarzonego “postępu społecznego” wtedy nie uświadczysz, chyba że ma on polegać na osłabieniu spójności państwa i rozchwianiu jego instytucji oraz na ciągłych napięciach i konfliktach…

Dyktat Rotschildów 12

A poza tym ta przymusowa wielokulturowość niezmiennie prowadzi do żądania uznania odrębnych praw i odrębnych systemów prawnych dla poszczególnych grup – a muzułmanie okazują się być wprost wymarzonym koniem trojańskim globalistów, przybywając z szariatem oraz głębokim przekonaniem, że cały świat winien podporządkować się islamowi oraz woli Allaha.

Takie rozczłonkowanie system prawnego oznacza zerwanie z oświeceniową zasadą równości wszystkich wobec prawa, ponownie strącając nas w mroki średniowiecza.

A islam może być wspaniałym narzędziem tego procesu – gdyż obok swego niezaprzeczalnego wymiaru transcedentalnego, w sferze społecznej wygląda na produkt swej epoki, optując za “idealnym społeczeństwem” – tak jak ludy pustyni je sobie wyobrażały w VII-VIII wieku naszej ery.

Co prawda świat od wieków był wielokulturowy, a państwa narodowe istnieją dopiero od ok. 200 lat, ale jeszcze nigdy na terenie Europy nie próbowano tak nachalnie pozbawiać większości praw na rzecz mniejszości (w kolonialnej Afryce centralnej przetestowano ten wariant  wobec narodów Hutu i Tutsi, gdzie świadomie oddano całość lokalnej władzy ludowi Tutsi – stanowiącemu ledwie 15% populacji – a po definitywnym odejściu kolonizatorów Hutu – maczetami!!! – wymordowali ok. 800 tys. znienawidzonych Tutsi).

A po nieuniknionej paneuropejskiej wojnie kultur i cywilizacji władzę nad straumatyzowanymi ludźmi – wykorzenionymi i pozbawionymi tożsamości, poczucia godności własnej oraz dziedzictwa kulturowego – ma sprawować samozwańcza „arystokracja ducha” – zgodnie z oryginalnym planem utworzenia „wspólnej Europy”.

Kalergi 2

Szczegóły:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy-2015-06

Pamiętajmy też, że Rotszyldowie bogacą się od kilkuset lat m.in. finansując obie strony praktycznie każdego konfliktu zbrojnego na ziemi.

I tak to wspierając oraz finansując obecną migrację Rotszyldowie odbierają europejskiemu państwu narodowemu kolejny atrybut suwerenności – „prawo obowiązujące wszystkich” – przybliżając chwilę przekształcenia Europy w jeden z dziesięciu regionów pod władzą ICH RZĄDU ŚWIATOWEGO:

Dyktat Rotschildów 13

Ale czemu Rotszyldowie to wszystko robią?

Kiedyś, dawno temu, funkcjonowało w języku polskim słowo „podjudzać”. Oto jego synonimy:

judzić, podburzać, buntować, podbuntowywać, napuszczać, podpuszczać, podszczuwać, szczuć, poduszczać, podbechtywać, podżegać, prowokować, konfliktować, mącić, wichrzyć, intrygować, knuć, † a. podnknować, prowadzić/snuć intrygi, zachęcać do buntu, namawiać do kłótni, wzniecać niepokój, siać niezgodę/ zamęt, wprowadzać ferment

http://www.synonimy.pl/synonim/podjudza%C4%87/

Dyktat Rotschildów 14Robert Bernard Reich  – amerykański polityk i ekonomista, były sekretarz pracy USA w administracji Billa Clintona. Obecnie wykłada na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley

Dyktat Rotschildów 15

No bo gdy już uda się IM podzielić ludzi na zażarcie zwalczające się frakcje – to kto jeszcze będzie miał głowę do tego, by patrzeć IM na ręce? Nigdy nie zapominajmy, że „gdzie dwóch się bije…”

A najlepsze interesy podobno robi się wtedy, gdy krew płynie na ulicach… dosłownie lub w przenośni (jak na początku lat 90. w byłych demoludach, gdzie np w Polsce Rotszyldowie [poprzez Sorosa] legalnie i za 1/10 wartości przejęli cały polski majątek produkcyjny –  stanowiący zastaw kredytów Gierka i Jaruzelskiego – gdy rodzimi oligarchowie oraz była nomenklatura musieli się zadowolić przysłowiowymi okruchami z pańskiego stołu…)

Dyktat Rotschildów 16Ale mimo wszystko pozostaję optymistą
– bo siły ciemności mogą nas zwyciężyć tylko na krótką metę…

Dyktat Rotschildów 17

… albowiem …

Dyktat Rotschildów 18

Opublikowano za:

http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/126291,dyktat-rotszyldow-co-najmniej-milion-ludzi-rocznie

http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/126785,dyktat-rotszyldow-2-to-koniec-waszej-europy

 

PS. Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie w tym globalnym temacie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty i połączenie wielu “puzli” w pełniejszy obraz otaczającej rzeczywistości światowej, w tym polskiego fragmentu:

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/bankierzy-rzadza-swiatem/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/przedsmiertny-wywiad-z-aaronem-russo-nwo-rockefeller-chipy/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/wywiad-z-bylym-szwajcarskim-bankierem-francois-de-siebenthalem/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/nowa-globalna-religia-1/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/radykalny-islam-bron-w-rekach-zachodu/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/chemtrails-hdtv-fale-ssss-i-kontrola-umyslu/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/gorzkie-konsekwencje-bezmyslnej-wiary-w-slodkie-klamstwa-niz-gorzka-prawde-o-sytuacji-w-polsce/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/dariusz-kosiur-udzial-w-wyborach-zdradzie-narodu-i-panstwa-polskiego/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/norbert-narowski-polskie-przemiany-cala-scena-polityczna-i-kolonialny-system-wyborczy-na-smietnik-historii/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/michal-kk-fundacja-georga-sorosa-chce-zakneblowac-usta-polakom/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/rugi-polakow-z-majatku-za-pomoca-przemocy-finansowo-prawnej-i-immunitetow-bezprawia/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/prof-dr-hab-artur-sliwinski-mit-demokratycznych-wyborow-w-polsce/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/zydowski-kapitalizm-niszczyl-ii-rp-dzisiaj-niszczy-iii-rp/

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkudziesięciu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej “sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Redakcja KIP

Wypowiedz się