Watykan i hierarchia Kościoła Katolickiego wspierają islamski, multikulturowy podbój Europy

Franciszek 4Islamizacja Europy, której celem jest m.in. wywołanie III wojny światowej w wyniku starcia świata chrześcijańskiego ze światem islamu, a w konsekwencji z syjonizmem, który do tego doprowadził, była zawarta w planach wtajemniczonych najwyższego szczebla lóż masońskich Iluminatów, co ujawnił przechwycony w XIX wieku list od Alberta Pika ( fragment w tekście poniżej ). Planowana w tym liście I i II Wojna Światowa zostały zrealizowane. Jednak plan III Wojny Światowej coraz bardziej się załamuje. Powstanie z inicjatywy Rosji i Putina bloku BRICS, a ostatnio bardzo skuteczna pomoc Syrii przez Rosję w rozgromieniu stworzonych przez Zachód ugrupowań terrorystów islamskich, oddala i zmniejsza prawdopodobieństwo realizacji tego planu. Nawoływanie do przyjmowania imigrantów islamskich przez Papieża Franciszka i Biskupów w Polsce jest elementem tego planu, poprzez mulitikulturowy podbój Europy i wywołanie III wojny. Ale w istocie rzeczy jest to wojna z ludzkością, w celu jej depopulacji, prowadzona różnymi metodami, w tym poprzez skłócanie ludzi różnych religii między sobą, aby ze sobą walczyli i zabijali się. Tą wojnę z 99 procentami ludzkości, organizują tajne satanistyczne organizacje za pomocą banksterów finansjery, rodzin królewskich, mediów i niestety hierarchów kościołów: chrześcijańskich i  judaizmu.

Masoneria nie jest czymś zewnętrznym wobec Kościoła Katolickiego, lecz od dawna istnieje w Watykanie, a wielu hierarchów KK jest w masonerii. Afery banku Ambrozjano i ściśle powiązanego z nim Banku Watykańskiego ( o przykrywkowej nazwie Instytut Dzieł Religijnych ) oraz sterującej machinacjami „prania” brudnych pieniędzy i innymi kryminalnymi przedsięwzięciami – loży masońskiej P2 – są dobitnym potwierdzeniem wzajemnych powiązań i wspólnych działań. Wsparcie dla islamizacji Polski dało kilku najwyższych hierarchów i Episkopat Kościoła Katolickiego w Polsce pod „przykrywką” miłosierdzia dla imigrantów, przy braku tego samego dla Polaków w Polsce i Na Wschodzie. Potwierdzenie tego można znaleźć na linkach:

http://www.wprost.pl/ar/528174/Kardynal-Nycz-Nie-przyjmuje-do-wiadomosci-ze-nie-bedziemy-pomagac-uchodzcom/.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prymas-polski-nawoluje-do-przyjecia-imigrantow/kyjb4x#mark.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Abp-Stanislaw-Gadecki-nacjonalizm-jest-przeciwienstwem-patriotyzmu,wid,18005999,wiadomosc.html?ticaid=116047

Czy Watykan i hierarchia polskiego kościoła nie wiedzą, że ta cała imigracja zorganizowana za pieniądze Rotschildów, przy obsłudze logistycznej Mosadu, pod pretekstem uchodźctwa z terenów wojen rozpętanych przez USrael i jego sojuszników, ma na celu wywołanie chaosu i multikulturowy podbój Europy ? Doskonale sobie zdają sprawę i jednoznacznie deklarują się przeciw polskiemu społeczeństwu i społeczeństwu Europy. Niestety, w ten sposób wpisują się w realizację przyśpieszonej budowy Nowego Porządku Świata.

Poniżej w artykule pt. Masoneria wykorzystuje Watykan żeby zislamizować Europę” prezentujemy sprzeczność tego, do czego zachęcają hierarchowie KK, z tym co mówił Jezus i ze zwykłym zdrowym rozsądkiem, który każdy Samodzielnie Myślący ma.

Redakcja KIP

Masoneria wykorzystuje Watykan żeby zislamizować Europę

“Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi syjonistami oraz liderami świata islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze islam (islamski świat arabski) oraz polityczny syjonizm (państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii, będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.
Wypuścimy nihilistów oraz ateistów i sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji, a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów, ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.” Pisał Albert Pike, mason 33 stopnia.

Dziś widzimy realizację tego planu. Nawet jeżeli przyjąć że jest to fałszywka i “spiskowa teoria dziejów”, to i tak trzeba uznać że ktoś postanowił ten szablon wykorzystać w praktyce bo realizuje się on na naszych oczach, a “po czynach ich poznacie” jak mówił Jezus.

Wydarzenia biegną bardzo szybko. Biskupi w Polsce i papież Franciszek nawołują do przyjmowania muzułmanów. Każda parafia ma przyjąć jedną muzułmańską rodzinę. Co ciekawe, kilka dni wcześniej komisarze UE ustalili że Polska ma przyjąć 10 tysięcy tak zwanych “uchodźców” a zupełnym przypadkiem w Polsce jest około 10 tysięcy parafii. Jak to się dobrze składa. Jako że większość “uchodźców” to młodzi mężczyźni, można się spodziewać że ściągną za sobą kilkuosobową rodzinę. Już zachodziła obawa że Polska odmówi przyjęcia imigrantów z powodu braku funduszy i odpowiedniej organizacji a także z powodu zbliżających się wyborów. Szkoda by było żeby przegrała rządząca liberalna PO, która godzi się na każdy pomysł eurokratów. Wyborcy mogą przecież uznać że państwa nie stać na pomysły rządu. I oto nieoczekiwanie, w tej, wydawałoby się przegranej dla lewaków sytuacji, arcybiskup prymas W. Polak napisał na twitterze 3 września:

“Jesteśmy wezwani, by rozpoznać twarz Chrystusa w uchodźcach, bo byłem przybyszem, mówił, a przyjęliście mnie.”

Dwa dni później przyszedł mu w sukurs przewodniczący komisji episkopatu, abp. S. Gądecki, mówiąc w czasie mszy świętej w Chełmie:

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski

Czytaj więcej na: http://fakty.interia.pl/polska/news-abp-gadecki-trzeba-zeby-kazda-parafia-przygotowala-miejsce-d,nId,1880299#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

“Trzeba przygotować się, jak pomóc w cierpieniu. Trzeba żeby każda parafia przygotowała miejsce dla tych ludzi, którzy są prześladowani”

Następnego dnia, 6 września, podobną wizję przedstawił papież Franciszek. “Niech każda parafia przyjmie uchodźców” zaapelował w podczas niedzielnej modlitwy Anioł Pański do wszystkich parafii, wspólnot religijnych, klasztorów i sanktuariów w całej Europie jak podaje “Gazeta Wyborcza”.

Tak więc, jeżeli państwa nie stać na islamizację, zapłaci za nią samo społeczeństwo. “By żyło się lepiej”, jak to się mówi w kręgach zbliżonych do władzy.

Wszystko opiera się na potędze oddziaływania głównych mediów które starannie przemilczają fakty, takie jak ten że mamy do czynienia nie z uchodźcami, ale z nielegalnymi imigrantami z których większość to mężczyźni w wieku poborowym. Państwo Islamskie otwarcie zapowiadało tę inwazję. Przyjęcie ich, tylko nasili kolejne fale imigrantów. Kiedy już islamistów zbierze się wystarczająco dużo, następnym krokiem będzie wywołanie masowych zamieszek i wzajemne zabijanie się muzułmanów i chrześcijan w Europie.

Abp W. Polak swoim wpisem na twitterze próbuje doprowadzić słowa Jezusa do absurdu rozciągając je na ludzi, których Koran uczy, że powinni obcinać głowy wyznawcom innych religii. Jezus nigdy nie namawiał, żeby sprowadzać sobie do domu morderców i przestępców. Prymas Węgier słusznie zauważył że pomaganie nielegalnym imigrantom jest równoznaczne z akceptowaniem ich przemytu. W. Polak powinien też pamiętać że sam Jezus potrafił powiedzieć “Zejdź mi z oczu szatanie”, do Piotra, kiedy ten źle mu radził.

W tym samym czasie kiedy Franciszek wypowiadał swoją kwestię, władze USA i Izraela zapowiedziały, że nie zamierzają przyjmować uchodźców. Izrael zapowiedział zbudowanie płotu ochronnego wzdłuż granicy z Jordanią, pomimo że, jak dotąd, żaden uchodźca z Syrii do Izraela nie przybył. Mamy więc do czynienia z planem celowej destabilizacji Europy, doprowadzenia jej mieszkańców do punktu “kompletnego wyczerpania fizycznego moralnego i duchowego” w celu odrzucenia chrześcijaństwa przez “masy pozbawione iluzji” co do tego że może ono im dać obronę przed dzikimi hordami islamistów. Nie będzie pozwolenia ze strony Kościoła nie tylko na obronę przed islamem, ale będzie nakaz jego bezwarunkowej akceptacji. To spowoduje masowy odwrót od chrześcijaństwa w Europie. Ktoś kto wymyślił ten koncept, musiał znać księgę “Sztuka wojny” starożytnego chińskiego myśliciela Sun Zi. Pisał on pięćset lat przed Chrystusem że najwyższą formą strategii jest zaatakowanie strategii przeciwnika. I oto ktoś zaatakował chrześcijańskie miłosierdzie i chce je wykorzystać do zniszczenia samego chrześcijaństwa. Problem można łatwo rozwiązać postępując tak, jak władze Australii które zawracały łodzie imigrantów na morzu, ale zdominowane przez lewaków władze Europy oraz lewackie media uzależnione od wielkich reklamodawców, nawet o tym nie myślą. Dla nich zniszczenie resztek cywilizacji chrześcijańskiej to zysk.

Tak więc zbliżamy się do końca przedstawienia skoro nawet biskupi zrzucają maski, bezwstydnie wykorzystując słowa Jezusa do zniszczenia chrześcijaństwa. Przy tym robią to całkowicie świadomie, jak bowiem przyznał w wywiadzie z 5 września, abp H. Hoser, “nie ulega wątpliwości że Europa będzie muzułmańska jeżeli tendencje się nie zmienią”.

Opublikowano za: http://zkamiennegolasu.blogspot.com/2015/09/masoneria-wykorzystuje-watykan-zeby.html

PS. Polecamy obejrzeć lub przeczytać, dociekliwie przeanalizować i zestawić w pełny obraz myśli zawarte w materiałach poniższego zestawienia . Przykłady ze Szwecji są ostrzeżeniem, co nas czeka, jeśli nie „wyskoczymy z garnka”. Kolejne teksty pokazują multikulturalizm, którego elementem jest też obecna intensywna imigracja, jako narzędzie podboju Europy. Następne teksty objaśniają, kto tym steruje i prezentują dwa kierunki uniknięcia tego podboju oraz skutków upadku zdegenerowanej cywilizacji Zachodu. Mądra myśl Konfucjusz sprzed 2500 lat mówi, że „ Kto nie myśli daleko, ma kłopoty blisko”. Zalecamy więc czytanie i analizowanie w podanej kolejności i to nie raz.

 1. Krzysztof Jackowski: Programowanie umysłów i „gotowanie żaby” – PRZESŁANIE NA 2016 r. : https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/krzysztof-jackowski-programowanie-umyslow-i-gotowanie-zaby-przeslanie-na-2016-r/
 2. POSTĘP CZY PODSTĘP PO SZWEDZKU : https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/postep-czy-podstep-po-szwedzku/
 3. Samozagłada Szwecji i Europy: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/samozaglada-szwecji-i-europy/
 4. DLACZEGO ŻYDZI CHCĄ MIESZAĆ RASY (MULTIKULTURALIZM): https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/dlaczego-zydzi-chca-mieszac-rasy-multikulturalizm/
 5. MULTIKULTURALIZM jako nowoczesne narzędzie destrukcji państw narodowych, oraz ras !: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/multikulturalizm-jako-nowoczesne-narzedzie-destrukcji-panstw-narodowych-oraz-ras/
 6. Rozumiecie teraz dlaczego nazywam ich ścierwo-mediami? Bo kreują wojnę i ludobójstwo : https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/rozumiecie-teraz-dlaczego-nazywam-ich-scierwo-mediami-bo-kreuja-wojne-i-ludobojstwo/
 7. Watykan i hierarchia Kościoła Katolickiego wspiera islamski, multikulturowy podbój Europy: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/watykan-i-hierarchia-kosciola-katolickiego-wspiera-islamski-multikulturowy-podboj-europy/
 8. Dyktat Rotszyldów: „Co najmniej milion ludzi rocznie – to koniec waszej Europy!!!” cześć 1 i 2 na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/dyktat-rotszyldow-co-najmniej-milion-ludzi-rocznie-to-koniec-waszej-europy/
 9. Dyktat Rotszyldów (3) – “Precz z tymi granicami!!!”: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/dyktat-rothschildow-czesc-3-precz-z-tymi-granicami/
 10. Przywódca Iranu obnaża obłudę Zachodu: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/przywodca-iranu-obnaza-oblude-zachodu/
 11. Ponadczasowa twórczość Dmowskiego jest bronią wobec żydomasońskiego multikulturalizmu i globalizmu: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/ponadczasowa-tworczosc-dmowskiego-jest-bronia-wobec-zydomasonskiego-multikulturalizmu-i-globalizmu/
 12. Zachodnia demokracja = prawo legalnej korupcji dla władzy: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/zachodnia-demokracja-prawo-legalnej-korupcji-dla-wladzy/
 13. Dokąd zaprowadzi nas Waszczykowski ?: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/dokad-zaprowadzi-nas-waszczykowski/
 14. Anna Raźny: Polska na peryferiach Europy: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/prof-anna-razny-polska-na-peryferiach-europy/
 15. Komisja Europejska finansuje podbój multikulturowy Europy: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/komisja-europejska-finansuje-aktywistow-proimigranckich/
 16. III RP – perspektywy roku 2016 i dalszych: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/iii-rp-perspektywy-roku-2016-i-dalszych/
 17. Jacek Andrzej Rossakiewicz: WOJNA CZY POKÓJ W EUROPIE? : https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/jacek-andrzej-rossakiewicz-wojna-czy-pokoj-w-europie/
 18. Głos Winnetou: Los Indian – przestroga. Odwróćmy się od Zachodu – ratunek na Wschodzie: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/glos-winnetou-los-indian-przestroga-odwrocmy-sie-od-zachodu-ratunek-na-wschodzie/
 19. Czy konsument jest jeszcze człowiekiem, czy już biorobotem ?: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/czy-konsument-jest-jeszcze-czlowiekiem-czy-juz-biorobotem/
 20. dr Krzysztof Lachowski: Przemiany świadomości i paradygmatów: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/dr-krzysztof-lachowski-przemiany-swiadomosci-i-paradygmatow/

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści, zaoszczędzi czytania co najmniej kilku tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Comments

 1. nanna says:

  Dobrze, że ludzie zaczynają rozumieć. To jest Ewolucja, tak uważam. Oddzielone będzie ziarno od plew, obojętnie jak się to niektórym wydawać będzie okrutne. Ludzie po prostu muszą się na coś zdecydować i od tego będzie zależeć ich los. Jeżeli ludzie staną po stronie PRAWDY, DOBRA I ROZUMU nic im nie będzie w stanie zagrozić. Z tym, że należy rozumieć, że prawda zawsze jest tylko jedna, niezmienna i tylko człowiek uczciwy może ją odkryć. Odkryć w sposób jednoznaczny, bezkompromisowy.
  Dla każdego z nas – biorąc każdego oddzielnie – wcale nie jest ważne, co robi jakiś kościół katolicki czy biskup, jakiś rabin czy “islamista”. Dla każdego z nas ważne jest wyłącznie, co robimy my sami. Za własne czyny jesteśmy odpowiedzialni, nie za cudze. Bóg Wszechmogący jest z nami. Jest obecny także i dziś, a może szczególnie dziś. Wiara w Boga – w Boga, a nie jakichś uzurpatorów – ochroni ludzi przez nieszczęściami. Nie należy się obawiać, czy wierzymy w Boga właściwie. Jeżeli wynika to z głębi serca, na pewno jest właściwe. Z Bogiem nie należy prowadzić gier ani pertraktacji. Albo ma się wiarę w Niego i zaufanie do Niego, albo się nie ma. Jest to wartość bezwzględna, bez odcieni pośrednich i bez stawiania warunków. Zwrócić się do Boga należy jak do Przyjaciela, Opiekuna, Obrońcy, z pełnym zaufaniem i wiarą w otrzymanie opieki i obrony. Nie należy wizualizować, na czym ma to polegać, ponieważ wynikało by to tylko z mózgu, czyli mentalnych projekcji nie mających z wiarą nic wspólnego. Poprosić szczerze i przyjąć to, co przyjdzie. Będzie dobrze, jeżeli nasza wiara będzie prawdziwa. Strach jest działaniem przeciw Bogu. Otucha i nadzieja to właściwe podejście. Strach należy wyeliminować, bo jest to działanie demonów, spowalniających w ten sposób nastanie Królestwa Boga na Ziemi.

Wypowiedz się