Polityka globalna pod powierzchnią publicznej sceny politycznej

„Ci którzy rządzą: prezydent, premier, marszałkowie, ministrowie ( słowo minister wywodzi się od słowa ministrant – ma służyć) to są pachołkowie władzy, którzy w ,półcieniu’ mają swoich szefów, ,wprawne oczy’ widzą tych szefów; ale ci szefowie z półcienia mają także swoich szefów na poziomie głębokiego cienia, których nikt nie widzi”powiedział piszącemu te słowa w 2000 r. prof. Henryk Sadownik, w tym czasie rektor Warszawskiej Szkoły Zarządzania – Szkoły Wyższej w Warszawie.

Jednak po siedemnastu latach wielu tych „szefów” z głębokiego poziomu cienia jest już wyraźnie widocznych, chociaż dla nielicznych. Dodać należy, że ci szefowie z głębokiego poziomu cienia, mają jednak swoich szefów na kolejnych, ale na razie niewidocznych poziomach… na razie…

Cotygodniowe raporty Benjamina Fulforda ujawniają kulisy polityki, walczące globalnie frakcje i jej aktorów na trzecim poziomie. Wiele z tych informacji Fulforda znajduje potwierdzenia: z innych źródeł, zamieszczanych głównie w internecie oraz z analizy systemowej światowych procesów .

Zachodzące w świecie procesy przybrały od kilku lat wyraźnie korzystny dla ludzkości kierunek zmian, mimo toczącej się ostrej tajnej wojny między: satanistycznymi globalistami ( nazywanymi m.in. przez Fulforda mafią Khazarską lub Cabalistami) dążącymi do wywołania III wojny światowej i frakcjami mniej lub bardziej pozytywnymi w obronie ludzkości i pokoju na świecie.

Prawdziwa polityka globalna rozgrywana pod powierzchnią publicznej sceny politycznej, znajduje potwierdzenie m.in. w wielu raportach Benjamina Fulforda, w tym w ostatnim przedstawianym poniżej. Natomiast działania polityczne i militarne, rozgrywane publicznie na powierzchni sceny politycznej (poziom I) i w „półcieniu” (poziom II), zostały zaprezentowane m.in. w czterech poprzedzających tekstach:

Dlaczego Syria nie poddaje się od 6 lat ? I ostatni akt międzynarodowego terroryzmu USraela wobec Syrii.
Robert David Steele: Donald Trump jest prawdopodobnie szantażowany przez Izrael
Amerykańska polityka, a dalsze perspektywy ludzkości
Musisz to wiedzieć (209) J. Kaczyński w 2010 zwrócił się do Rosjan…Widzieliście to?

Polecamy uważne przeczytanie i przeanalizowanie najpierw 4 poprzedzających, rekomendowanych  tekstów, a następnie poniższego.

Redakcja KIP

 

Benjamin Fulford – 01.05.2017 pełny tekst

Ben Fulford twierdzi, że ofensywa mafii Khazarian traci na sile, aczkolwiek na wysokim poziomie pozostaje intryga.

Fulford 5Wysłane przez Benjamina, 01 maja 2017

Cotygodniowe wiadomości i analizy geopolityczne

Wojna ludzkości, aby uwolnić się od szatańskich rządów mafii Khazarian zmierza ku ostatecznemu zwycięstwu, ale przed nami stoją ciężkie, ostateczne bitwy. W kwietniu widzieliśmy wielkie ofensywy przez satanistów na wielu frontach, ale pomimo wielu uciążliwości, ich starania o rozpoczęcie jednego z dwóch początków 3 wojny światowej lub odzyskanie kontroli nad światowym systemem finansowym zawiodły.

Niemniej jednak, w Europie, Azji Wschodniej, Stanach Zjednoczonych na Bliskim Wschodzie i w innych miejscach istnieje spisek na wysokim szczeblu. W tym wszystkim amerykański rząd korporacyjny zdołał uniknąć bankructwa i oddalił  na kilka miesięcy czas zakończenia walki o wysoki poziom władzy.

Jednym z najbardziej intensywnych tajnych pól bitwy w ubiegłym tygodniu była Japonia. Źródła NSA i CIA w Azji potwierdzają, że wiodący satanista Leo Zagami i jego gońcy znajdowali się w Japonii, mieli między innymi zaiscenizować atak gazu Sarin na system metra w Tokio, aby obwinić Koreę Północną. To prawdopodobnie jest prawdziwy powód, dla którego Japonia w ostatnim tygodniu zamknęła chwilowo swój system komunikacji podziemnej metra w odpowiedzi na Północnokoreański test pocisku.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4458122/Tokyo-subway-shut-fears-North-Korean-attack.html

Gnostycki Illuminati Grandmaster „Alexander Romanov” ukrył się także w zeszłym tygodniu, aby uniknąć najgorszego, był ostrzegany przez źródła NSA, że będzie próba zamachu na jego życie przez Zagami i jego grupki. Zagami nie odpowiedział na te zarzuty przed upublicznieniem tego biuletynu.

Inna sprawa w Japonii polega na tym, że w ostatnich dniach samochody wożące japońską rodzinę królewską zostały poddane atakom, zgodnie z prawicowymi źródłami zbliżonymi do rodziny cesarskiej. Te ataki miały na celu zastraszenie Cesarza do używania jego pieczęci, aby umożliwić zarabianie na dużej denominacji obligacji, jak mówią źródła. Wśród tych obligacji znalazły się „super Petchilis, które były używane przez byłą Republikę Chin do budowy infrastruktury tego kraju”, zdaniem amerykańskich agencji wywiadowczych. Ostatnią osobą, która pokazała mi super Petchili, był Leo Zagami.

Inna grupa, która tworzyła problemy na Dalekim Wschodzie, to francuska gałąź rodu Rothschild, wielokrotnie zgadzają się źródła. Francuscy Rothschild są głównymi podżegaczami niedawnych wysiłków, aby wywołać bitwę między Stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną. To dlatego, że francuscy Rothschildowie chcą zastąpić północnokoreańskiego silnego człowieka Kim Jong Un na fałszywego Kim Han Sol, kontrolowanego przez nich. Właśnie dlatego niedawno zainscenizowali morderstwo mężczyzny, o którym twierdzili, że był to Kim Jong Nam, starszy brat Kim Jong Un i ojciec Kim Han Sol. Źródła chińskiego rządu, japońskiego wywiadu wojskowego i źródła azjatyckich tajnych organizacji potwierdzają, że Kim Jong Nam, niedawno zabity w Malezji, nie było to prawdziwe zdarzenie, a Kim Han Sol, pojawił się na kanale YOU TUBE  wkrótce po tym, jak ogłoszono domniemane morderstwo, które było również fałszywe. Prawdziwy Kim Jong Nam i syn są w bezpiecznym miejscu w Chinach, jak twierdzą chińskie źródła.

Rothschild starają się rozpaczliwie trzymać ich ręce na złocie, aby uniknąć bankructwa i w rezultacie pożądają oni olbrzymich zasobów złota i innych złóż kopalin w Korei Północnej. To jest prawdziwy powód, dla którego chcą umieścić pełnomocnika do sprawowania kierownictwa tym krajem, mówią źródła. Teraz możemy zrozumieć, dlaczego nastąpiły te wszystkie nagłe eskalacje zagrożeń wobec Korei Północnej.

Jest również silna presja, aby umieścić, agenta Rothschild, Taro Aso jako premiera Japonii, mówią japońskie źródła prawego skrzydła. Ponieważ Aso jest wżeniony  w francuską gałąź rodziny Rothschild, reżim Aso pozwoliłby tej rodzinie ponownie potwierdzić swoje panowanie nad Japonią.

Źródła White Dragon Society twierdzą, że ani Rothschildom, Aso, czy agentowi Rockefellerów, Ichiro Ozawa, nie wolno pozwolić być w pobliżu biura Premiera Japonii. Aso jest również osobą odpowiedzialną za wykorzystanie wszystkich przychodów z publikacji tego biuletynu, co jest trwającą nieprzyjemnością, z którą mamy do czynienia, by zrealizować dary.

Było też wiele intryg wmieszania prezydenta USA Donalda Trumpa, chińskiego prezydenta Xi Jinpinga i chińskiego agenta Rothschilda o nazwisku Guo Wengui. Guo pracuje jako mordeca dla Xi Jinping, pomagając mu pozbyć się rywali wewnątrz chińskiego rządu, zgodnie z wietnamskimi źródłami. Źródła wysłały następujące dwa zdjęcia Guo, jedno z Jacob de Rothschild, a drugie  z Dalajlamą.
Fulford - Jakub RothschildFulford - Dalajlama i Guo

Guo jest również członkiem Mar-A-Lago, Donalda Trumpa na Florydzie, gdzie ostatnio Trump i Xi spotkali się na szczycie. Guo jest obecnie poszukiwany przez chiński rząd, oskarżony w sprawie o przekupstwa i jest poszukiwany przez Interpol.

https://www.forbes.com/sites/nathanvardi/2017/04/25/chinese-fugitive-guo-wengui-lost-500-million-in-ubs-margin-call/amp/

Źródła azjatyckich tajnych społeczeństw zareagowały na te informacje z następującym komentarzem: „Chcemy stworzyć nową przyszłość i nowy wiek. Jeśli Rothschildowie starej struktury zgadzają się z nami, wierzymy w wzajemny dobrobyt, ale nigdy nie będziemy służyć pod nimi. Jeśli Xi Jinping pracuje dla Rothschild, wycofamy nasze poparcie dla niego. Stowarzyszenie powtórzyło także cel: „jednego świata zjednoczonego w przyjaźni”.

Intryga wokół Trumpa i Xi Jinping jest związana z bieżącymi staraniami o wypłatę dużych nominałów chińskich papierów wartościowych, popartych w  złocie, źródło DIA mówi: „Te chińskie obligacje są kluczem do zwrotu złota do Chin, które zostało zatrzymane przez Rezerwę Federalną od lat trzydziestych. Chińczycy korzystają z dobrobytu, aby płacić za obligacje, które następnie uwolnią ogromne zapasy chińskiego złota. Gdyby kabal zdobył w swoje ręce tak dużą kryjówkę tych obligacji, to byłoby katastrofalne dla tworzenia nowej waluty wspieranej złotem „.

Źródło DIA zauważa również, że w zeszłym tygodniu było wiele prób, by wypuścić ogromne fundusze do finansowego systemu.

„Wszystko to miało miejsce w [Waszyngton] DC, a Trump spotkał się z NSA i Pentagonem, podczas gdy CIA i FBI próbowały odbyć tajne spotkania przez cały tydzień w Nowej Zelandii, z licznymi kontrwywiadami w krajach Korony, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Nowej Zelandii i Australii ; Szef NSA nie został zaproszony do Nowej Zelandii i nie wiem, czy marynarka wojenna miała tam być reprezentowana, czy nie” – mówi źródło.

Źródło DIA zauważa, że ​​istnieją dwie konkurujące frakcje w pracy na najwyższym poziomie zachodnich potęg. Istnienie tych frakcji zostało również potwierdzone w najnowszych doniesieniach o wyborze nowego szefa Rycerzy Maltańskich ( Knights of Malta ). Rycerze Malty są na pozór organizacją charytatywną, większość zachodnich wojsk i agencji wywiadowczych (intelligence agency brass) to rycerze, w rzeczywistości jest to wierzchołek zachodniej potęgi militarnej.

W każdym razie doniesienia prasowe mówią, że 72-letni włoski Giacomo Dalla Torre del Tempio di Sanguinetto został wybrany na lidera tymczasowego. Raporty zgadzają się, że Dalla Torre był kompromisem pomiędzy rywalizującymi brytyjskimi i niemieckimi frakcjami w zakonie.

„Zakon ten został zniszczony przez wewnętrzne zmagania o przywództwo, wiążące się z intrygami i finansowymi przestępstwami Watykanu, ujawniono, że niedawno wyciekł wewnętrzny dokument pokazujący, iż Albrecht von Boeselager, ostatnio przywrócony Wielki Kanclerz, został  złapany w rozpowszechnianiu prezerwatyw i aktywnie spiskował, aby wycofać [byłego mistrza Mathew] Festinga, który stanął na drodze nieetycznego finansowego porozumienia, które finansowo wzbogaciło von Boeselagera i Watykan „- mówi Christine Niles, M.St. (Oxon.), J.D. • Church Militant.

http://angelqueen.org/2017/04/29/knights-of-malta-elect-new-interim-leader/

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/04/29/knights-malta-elect-new-leader-vatican-seeks-bury-feud/

Rycerze Malty wybierają nowego lidera, ponieważ Watykan chce zamknąć rozdział z wojnami.

www.telegraph.co.uk

Rycerze Malty wybierają nowego lidera  w Watykanie szukają w sobotę zakończenia gorzkich wewnętrznych sporów, które doprowadziły do ​​osobistej interwencji papieża Franciszka w starożytnym katolickim porządku rycerskim.

Po raz kolejny widzimy próby wykupienia obligacji wysokiego poziomu denominacji, dzieje się to na najwyższych poziomach światowej potęgi władzy. Jest całkiem dobre przypuszczenie, by domyślać się, że Zagami i jego szatańska frakcja P2 Freemason Lodge działały za tymi scenami.

Jądrowa gra polityczna i próby rozpoczęcia 3 wojny światowej są związane z tymi staraniami, aby zrealizować te wysiłki, a tym samym przejąć kontrolę nad światowym systemem finansowym.

Niezależnie od tego, co mówią źródła Pentagonu, oni przejęli kontrolę nad amerykańską polityką zagraniczną od syjonistów i neokonserwatywne  oszustwa propagowania wojny. „Wojskowe przejęcie Trumpa zostało ukończone, kiedy wojsko otrzymało karte blanche, a on zmuszony był powiedzieć 100 senatorom o wojnie z Koreą Północną lub każdym państwem bez formalnego oświadczenia o wojnie, co czyni rozpoczęcie wojny  praktycznie niemożliwym” – mówią źródła.

„[Sekretarz Obrony USA James] Mattis, [najważniejszy generał USA Joseph] Dunford wezwali wszystkich senatorów do Białego Domu, aby powiedzieć im, że polityka zagraniczna została zlecona wojsku, a nie Izraelowi i zneutralizowano [Jared] Kushnera, Paula Wolfowitza , [David] Petraeus, frakcję HR McMaster neocon ” – źródła nadal kontynuują. Źródła te mówią, że 2 kwietnia Dunford jest w Iraku z agentem Mossadu Jared Kushner, by „Trzymać wroga blisko”.

Były 2 gwiazdkowy generał , który był odpowiedzialny za wywiad, powiedział „To gwarantuje , że nie ma  żadnego zabójstwa przez deep state, ani Mossad”.
Fulford - Nikki Haley ambasador USA w ONZMówi się też: „Izraelska Dziwka ambasador USA w ONZ Nikki Haley może być szantażowana przez jej cudzołóstwo i może zostać aresztowana przez [Sekretarza Stanu USA Rex [Tillerson] i zostać usunięta z NSC, a Trump nawet zasugerował, że „może zostać zwolniona. „

Mówią, że Trump został zmuszony do wycofywania się z wymuszania pieniędzy z Korei Południowej pod pretekstem rozmieszczania pocisków Thaad ze względu na sprzeciw Watykanu. Ponadto źródła zauważają , że „rakiety Thaad mogą nie działać w sposób zareklamowany”.

Papież Franciszek również publicznie potępił frakcje próbujące rozpocząć 3 wojnę światową, zauważając, że wojna między Zachodem, a Koreą Północną (tj. Wschód i Zachód) „zniszczy wszystko”.

http://www.express.co.uk/news/world/798331/Pope-Francis-Donald-Trump-North-Korea-Kim-Jong-un-war-destroy-everything-ballistic-missile

Papież twierdzi, że wojna między Koreą Północną i Zachodem może „ZNISZCZYĆ WSZYSTKO”, gdy napięcia wzrosną.

www.express.co.uk

Fulford - Franciszek, Trump i Kim Jong Un

Lider Kościoła Katolickiego powiedział: „dzisiaj ludzkość nie będzie w stanie oprzeć się „ potencjalnej wojnie między dwoma krajami, ponieważ „wszystko” mogłoby być …

Źródła od iluminatów i innych centrów władzy zgadzają się i potwierdzają, że nie będą dozwolone starania o rozpoczęcie wojny nuklearnej. Innymi słowy, tym razem odnowa międzynarodowych instytucji odbywać się będzie poprzez negocjacje, a nie poprzez wojnę światową. W tych okolicznościach Towarzystwo Białego Smoka zaoferowało usługi, które pomagają znaleźć kompromis między Wschodem i Zachodem.

 tłumaczenie: KochaneZdrowie, korekty tłumaczenia, wytłuszczenia, podkreślenia i uzupełniające zdjęcia – red. kip
http://benjaminfulford.net/

Rozeznanie i świadomość

Choć zostały podjęte drastyczne działania, sytuacja z kierowaną bronią energetyczną atakującą pracowników i wojowników Światła jest daleka od rozwiązania i poniższy artykuł nadal musi być rozpowszechniany, przetłumaczony w jak największej liczbie języków i zamieszczony na blogach na całym świecie:

http://nesaranews.blogspot.com/2017/04/urgent-national-security-and.html

Tu muszę ponownie powtórzyć, że głównym powodem, dla którego siły Światła nie interweniują bezpośrednio są plazmowe bomby Toplet:

http://2012portal.blogspot.com/2014/03/quarantine-earth-endgame.html,

Tak jak plazmowe bomby Dziwadełka zostały już usunięte z powodzeniem, plazmowe bomby Toplet, zostaną także usunięte i to doprowadzi do Wydarzenia.  Gdy tylko obecność plazmowych bomb Toplet spadnie poniżej określonego progu, siły Światła rozpoczną usuwanie kierowanej broni energetycznej, jeśli do tej pory sytuacja ta nie zostanie rozwiązana bardziej pokojowo.

Kobra

Poza atakami tą bronią, masowa kampania dezinformacyjna przeciwko kluczowym wojownikom Światła na Ziemi została zaprojektowana przez eterycznych i plazmowych archontów, manipulujących słabościami niektórych osób, „sugerując” im atakowanie.  Zaczęło się to od razu po moim opublikowaniu artykułu dotyczącego kierowanej broni energetycznej:

http://2012portal.blogspot.com/2017/04/situation-update.html

Pewna osoba, która nie ma pojęcia o czym mówi, wypuściła publiczny atak przeciwko mnie, jednak było wystarczająco dużo świadomości, aby szybko spojrzeć  na to z perspektywy:

http://prepareforchange.net/2017/04/25/respond-to-the-latest-attempt-to-discredit-the-resistance-movement/

https://kauilapele.wordpress.com/2017/04/24/about-cobra-cabal-and-all-that-holy-crap/

http://www.theeventchronicle.com/editors-pick/update-mr-ed-cobra-chimera-group/

Krótko mówiąc, wypuściłem artykuł o kierowanej broni energetycznej po to, aby wnieść świadomość, a NIE rozpowszechniać strach.  Jedynie świadomość może przemienić takie sytuacje.  Negowanie nie spowoduje, że zniknie.  W rzeczywistości negowanie, które doprowadziło do pasywnego przyzwolenia, było głównym powodem, dla którego obozy koncentracyjne w II Wojnie Światowej były w ogóle możliwe.

Kilka dni później podobny atak został wykonany na Corey’ego Goode’a, co również szybko znalazło rozeznanie:

https://sitsshow.blogspot.com/2017/04/analysis-of-the-truth-about-corey-goode-by-bill-ryan-don-t-let-the-fear-of-disinformation-divide-us.html#more

https://sitsshow.blogspot.com/2017/05/corey-goode-responds-to-claims-made-by-bill-ryan.html

To prawda, że Corey Goode i David Wilcock nie byli zbyt otwarci na współpracę, ale nadal wielce przyczynili się do wyzwolenia planety.  Chociaż wraz z moją siecią jestem wystarczająco silny, aby pozytywnie wpływać na sytuację planetarną, wyobraźcie sobie, co moglibyśmy zrobić razem, gdybyśmy współpracowali!

Kobra 2

Aby wyjaśnić pewne kwestie, Opór poprosił mnie o krótkie przedstawienie mojej opinii na temat informatyki Corey’go Goode’a.

Poprzez moje źródła mogę potwierdzić: Tajne programy kosmiczne, sferyczne globy w Układzie Słonecznym, rozległe starożytne ruiny w Układzie Słonecznym, ruiny na Antarktyce (i także w delcie Amazonii, zatoce Aden, zatoce Bengalu, na północ od Long Island…), giganty w zastoju (w stanie nieaktywności)

Poprzez moje źródła nie mogę potwierdzić: Istnienia Anshara, ostatnich doświadczeń Corey Goode poza powierzchnią tej planety.

Nie mam także wątpliwości, że główna cywilizacja Atlantydy była w środku Oceanu Atlantyckiego, z dokładną lokalizacją ujawnioną w tym artykule:

http://2012portal.blogspot.com/2013/04/mystery-scools-before-this-planet-was.html

Poprzez moje źródła nie mogę potwierdzić: Istnienia Anshara, ostatnich doświadczeń Corey’ego Goode’a poza powierzchnią tej planety.
Wszystko to jest lekcją dla wielu ludzi w społeczności pracowników i wojowników Światła, aby zacząć używać rozeznania.  Prawdziwe rozeznanie nie jest możliwe na poziomie umysłu.  Może pojawić się tylko wtedy, gdy skontaktujesz się ze swoją duszą, z twoim wyższym Ja.  Wtedy po prostu WIESZ.

Do tego czasu te dwa artykuły mogą być pomocne:

https://sitsshow.blogspot.com/2016/12/dispelling-rumors-and-inspiration-is-its-own-reward-david-icke-is-a-multi-millionaire-with-a-bentley-a-gated-mansion.html#more

https://sitsshow.blogspot.com/2017/04/how-to-analyze-events-so-you-can-predict-what-will-happen-and-prepare-for-them.html#more

Jeśli skoncentrujemy się ponownie na sytuacji planetarnej, węzeł konfliktu w Korei Północnej musi być rozwiązany:

http://freedomoutpost.com/kim-jong-un-threatens-to-sink-u-s-aircraft-carrier-if-it-gets-any-closer-to-north-korea/

Chciałbym również podać do świadomości publicznej masowe nadużycia podstawowych praw człowieka w Korei Północnej:

https://en.wikipedia.org/wiki/Human_rights_in_North_Korea

Obecnie istnieje silna kampania na całym świecie w celu ujawnienia kabała.  Poniższe prawdziwe świadectwo dotarło do ponad miliona osób:

https://sitsshow.blogspot.com/2017/04/dutch-elite-banker-blows-the-whistle-on-the-illuminati-banking-system-video-transcript.html#more

Został niedawno opublikowany dowód na to, że szajka nadużywająca dzieci rozpościera się aż do królewskiej rodziny w Wielkiej Brytanii *:

http://yournewswire.com/prince-charles-pedophile-ring/

Również rosyjskie główne media otwarcie mówią, że Trump jest pod kontrolą kabała:

https://www.rt.com/usa/386537-trump-100-days-president-promises/

Jared Kushner został zidentyfikowany jako jego treser:

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=150395

Prawdopodobnie już wiecie, że Kushner jest właścicielem tego budynku:

https://en.wikipedia.org/wiki/666_Fifth_Avenue

Ale najprawdopodobniej nie wiedzieliście, że 666 Piąta Aleja w Nowym Jorku [666 Fifth Avenue] jest adresem domowym głównej frakcji loży masońskiej Rockefellera  (link w języku hiszpańskim):

https://lasmonedasdejudas.blogspot.com/2014/04/la-gran-logia-rockefeller-grand-lodge.html

Sojusz Wschodni obecnie przyspiesza przygotowania do Resetu:

http://www.whatdoesitmean.com/index2288.htm

http://www.activistpost.com/2017/04/russia-china-preparing-alternative-banking-architecture.html

https://politicalvelcraft.org/2017/03/30/moscow-beijing-establish-brics-monetary-transactions-framework-in-gold-it-all-begins/

Dinar irański, wietnamski Dong i dolar Zimbabwe nie będą kluczowymi walutami w nadchodzącym  finansowym Resecie.

Ludzie coraz bardziej są świadomi, że opodatkowanie jest kradzieżą:

https://sitsshow.blogspot.com/2017/05/the-taxation-is-theft-meme-has-officially-gone-mainstream.html#more

Idea powszechnego dochodu podstawowego otrzymuje coraz więcej poparcia.  I teraz nawet kabał rozważa użycie jej we własnej wersji częściowego, fałszywego Resetu:

https://www.weforum.org/agenda/2017/01/why-we-should-all-have-a-basic-income/

Nie trzeba dodawać, że tylko pełny Reset z obfitością dla całej ludzkości jest opcją. .

Kobra, 2 maja 2017

Przetłumaczyła Krystal

Opublikowano za: https://krystal28.wordpress.com/2017/05/03/rozeznanie-i-swiadomosc/

Z ostatniej chwili…

  2 maja 2017, Aldabra:  link do wywiadu z Pawłem, to chyba pierwszy tak otwarty głos w sprawie wykorzystywania dzieci i ich wywozu z Polski, padają nazwiska ludzi u władzy, u których Paweł interweniował, nazwiska księży i osób odpowiedzialnych  za procedury z racji zajmowanych stanowisk.

http://porozmawiajmy.tv/kto-zarabia-na-sprzedazy-polskich-dzieci-na-ofiary-rytualow-satanistycznych-pawel-bednarz/

Genialny, 26-letni wojownik Światła, Jordan, ostro zaczął swoją działalność kilka tygodni temu.  Ma m.in. ciekawą perspektywę nt. ataku na Syrię –  Ukryta zmowa i aktywność, [która wydaje sie wroga z pozoru] pomiędzy USA, Rosja Chinami, i innymi rządami w celu usuwania kabała. Wiele jego przemyśleń ma sens.

https://www.youtube.com/watch?v=T5IM3P9Md-4

i o Wzniesieniu:

 https://www.youtube.com/watch?v=Ig7fshISKmk

Do prywatnego tłumaczenia najświeższe info/ujawnienia:

http://sitsshow.blogspot.com/2017/04/fmr-trump-campaign-chair-just-charged-child-sex-trafficking.html

http://www.ascensionwithearth.com/2017/04/banker-i-was-told-to-sacrifice-children.html

http://www.ascensionwithearth.com/2017/04/paradigm-shift-rfk-jr-goes-off-on_23.html

Autor: Krystal28

09.04.2017

Atak rakietowy Trumpa na Syrię jest oznaką desperacji chazarskiej mafii

 Z krótkiego raportu Benjamina Fulforda, 8 kwietnia 2017
 Atak rakietowy na Syrię nakazany przez prezydenta USA Donalda Trumpa jest oznaką desperacji, a nie siły i doprowadzi do zakończenia prezydencji Trumpa, jak mówią źródła CIA w Azji.  To nie przypadek, że ten atak odbył się, gdy chiński prezydent, Xi Jinping odwiedził USA, ponieważ miał on sprowokować Chiny i Rosję.  Jednak atak ten nie spowoduje 3. wojny światowej  i nie powstrzyma bankructwa rządu korporacyjnego Stanów Zjednoczonych.

Ten atak nastąpił po tym, gdy szefowie państw Egiptu i Jordanii odwiedzili USA, aby poprosić o ostateczny koniec zbrodni Izraela na Bliskim Wschodzie i wymusić rozwiązanie problemu Palestyny.  Amerykańskie wojsko poparło ten wniosek i stworzyło sojusz wokół Izraela w celu zapewnienia takiego wyniku.

Chazarowie zmusili Donalda Trumpa do tego czynu poprzez szantaż, jak mówią źródła CIA i NSA.

Oni całkowicie utracili możliwość oszukiwania świata bez względu na to, jak ich histeryczna  propaganda powtarza kłamstwa o Sarinie i czymkolwiek innym.  Poniższy link wyjaśnia, co naprawdę działo się w Syrii.

http://www.veteranstoday.com/2017/04/06/swedish-medical-associations-says-white-helmets-murdered-kids-for-fake-gas-attack-videos/

http://sitsshow.blogspot.com/2017/04/benjamin-fulford-april-8th-2017-trump-missile-attack-on-syria-is-a-sign-of-khazarian-mafia-desperation.html#more

 

Za: http://wiadomosci8.blogspot.com/

Wypowiedz się