Red Pill News: Bogaty zestaw wiadomości ze świata, w tym szczegółowe omówienie konfliktów na Ukrainie i  Bliskim Wschodzie. Tego nie dowiesz się w ŻADNYCH POLSKOJĘZYCZNYCH MENDIACH -101

Katastrofy i niewytłumaczalne zjawiska na całym świecie oraz bogaty zestaw rzeczowych relacji z istotnych wydarzeń, w tym szczegółowe omówienie konfliktu na Ukrainie i na Bliskim Wschodzie z okresu  ostatniego miesiąca.

Redakcja KIP  

https://rumble.com/v4q2in8-red-pill-news-rosja-iran-usa-17.04.2024.html

Opublikowano za:Red Pill News

Comments

 1. adamd says:
  • kefir says:

   Można kupić sobie dobry teleskop i na własne oczy zobaczyć czy to CGI. No chyba, że wierzy się że to NASA wyświetla na kopule.
   https://www.youtube.com/watch?v=iD-61-o6C6o

   • adamd says:

    Ha… mam aparat Nikon P900.
    Plaska ziemia nie leżała w kręgu moich zainteresowań.
    Mam zdjęcie Helu zrobione z gdańskiej plaży, pojawiają się domy, drzewa… odległość 17 km . Mam zdjęcia księżyca, nikt nie wierzy że to moje dzieło… a to tyko ogniskowa 2 000 mm.
    W czasie plandemii nie pętałem się po Polsce i odkryłem temat “płaska ziemia” w sieci. Z powodu hejtu, który znalazłem na tym forum, dotyczącego płaskoziemców, zainteresowałem się tematem i wygrzebałem moje zdjęcie Helu z gdańskiej plaży. Było to moje(!) doświadczenie, że coś jest na rzeczy..
    Ot i wszystko w temacie, ograniczona przestrzeń życiowa zwana płaską ziemią..
    ps.
    Takie sobie pytanko… dlaczego należy zdepopulować ziemię za pomocą zarazy? Wojna to zły sposób, mało ofiar?
    Skoro przestrzeń kosmiczna istnieje i możemy tam polecieć, choćby na Marsa. Założyć kolonię dla ludzi aby opanowywali “kosmos” i rasa istot ziemskich zagospodarowywała inne galaktyki w przyszłości, co ma nastąpić kiedyś tam a co zostało opisane i sfilmowane.
    Przeludnienie ziemi można rozwiązać prosto, niech lecą w kosmos..
    ps.
    dokument;
    https://www.cda.pl/video/2933889d2

    • kefir says:

     No i co widzisz domy od samych fundamentów, całe drzewa czy tylko już korony, a plażę też widzisz? A zdjęcia robiłeś leżąc na ziemi czy stojąc i jeszcze może na jakiejś górce, bo niestety wszystko ma znaczenie. Też interesuję się fotografią i też mam zdjęcia księżyca. Dlaczego nie lecą w kosmos, bo może jeszcze jest za słaba technologia, technika jak kto woli.
     Nie zastanawiałeś się może, że ten wątek o płaskiej ziemi jest tylko po to żeby ludzie zajmowali się kłóceniem między sobą o pierdoły a nie zwracali uwagi na to co jest naprawdę ważne?
     Rodzimy się nie mamy nic,
     Umieramy, nic nie zabieramy,
     W międzyczasie kłócimy się o wszystko.

     Tak na marginesie mam Canona 7DmkII i Tamrona 150-600G2 czyli przy APSC niecałe 1000mm ale zdjęcia da się zrobić i księżycowi.

     • axell says:

      Mieszkam na wysokości około 650 metrów nad poziomem morza i czasami widzę góry Atlas , zresztą nie tylko ja , więc czy w związku z tym ziemia jest płaska czy występują anomalie wzrokowe ? , mam sporo zdjęć robionych telefonem tego co widzę ! zdjęć, które są porównywalne . Odległość do pasma gór Atlas to około 200 km więc może kolega Kefir wyjaśni nam w sposób zrozumiały to że te góry w ogóle widać ?? Dodam że nie jestem płaskoziemcem

 2. adamd says:
 3. adamd says:
 4. kefir says:
 5. adamd says:

Wypowiedz się