Syjonistyczne Niemcy są bardziej niebezpieczne niż nazistowskie Niemcy

Autor: S Birdman -10 kwietnia 2024 r


VT potępia czystki etniczne Palestyńczyków przez USA/Izrael280 MILIARDÓW DOLARÓW AMERYKAŃSKICH PODATNIKÓW ZAINWESTOWANYCH od 1948 roku w amerykańsko-izraelską operację czystek etnicznych i okupacji; 150 mld USD bezpośredniej “pomocy” i 130 mld USD w kontraktach
“ofensywnych” Źródło: Ambasada Izraela w Waszyngtonie i Departament Stanu USA.


Przez ostatnie sześć miesięcy byliśmy świadkami wzrostu antymuzułmańskiego, a już na pewno antyarabskiego i bardziej zauważalnego anty-Gazy przez wielu czołowych polityków, w tym między innymi prezydenta Franka-Walkera Steinmeiera, kanclerza Olafa Scholtza, Annę Lenę Baerbock ministra spraw zagranicznych, Nancy Fraeser, ministra spraw wewnętrznych i bezwstydną Ursulę von der Leyden, którzy bez żadnego poczucia wstydu i przyzwoitości stali twardo w obronie izraelskiego ludobójstwa i głód ludności Gazy.

Oczywiście, my wszyscy i świat nigdy nie powinniśmy zapominać o straszliwych zbrodniach “obozów śmierci” założonych przez nazistowskie Niemcy we wszystkich okupowanych przez Niemców krajach Europy Zachodniej i o ataku na pełną skalę nazistowskich Niemiec na wszystkich ich sąsiadów, w tym między innymi na Francję, Belgię, Holandię, Polskę, Austrię i Północ aż po Norwegię i Wschód przeciwko Rosji.Niemiecka historia antysemityzmu jest legendarna ze względu na swoje ogromne okrucieństwo, nie mniejsze niż trwające izraelskie ludobójstwo w Gazie i jej 2,5 milionach ludzi.

Natychmiast po śmiertelnym ataku Hamasu na “Strefę Ochronną” otaczającą Gazę, niemieccy przywódcy napływają do Izraela, aby udzielić politycznego i wojskowego wsparcia Bibiemu Netanjahu i jego masowemu zniszczeniu Gazy, zabijając ponad 33 000 cywilów, raniąc 75 000, całkowicie niszcząc infrastrukturę Gazy, w tym szpitale, szkoły, uniwersytety, atakując lekarzy, pracowników pomocy humanitarnej. dziennikarzy, profesjonalistów i pedagogów, nie wspominając o całkowitych zniszczeniach budynków mieszkalnych i historycznych miejsc, dokonanych z niezrównaną zemstą w czasach współczesnych.

Ci niemieccy przywódcy, mieszkańcy i spadkobiercy krwawej historii nazistowskich Niemiec nigdy nie wyrazili współczucia dla wszystkich ofiar ludobójczej wojny Izraela w Strefie Gazy. Jestem pewien, że wszyscy widzieliśmy w filmach i dokumentach tak okrutną historię nazistowskich Niemiec, zwłaszcza oblężenie Stalingradu (17 lipca 1942 r. – 2 lutego 1943 r.), w którym bitwa o Stalingrad stała się ulicą po ulicy, a dom po domu bitwą między Rosjanami broniącymi swojego miasta a najeźdźczą armią niemiecką.

Ponad milion istnień ludzkich zginęło w obronie Stalingradu, a skuteczna obrona zmusiła nazistowskie Niemcy do odwrotu w klęsce. Oblężenie Gazy przez Izraelczyków jest bardzo podobne do oblężenia Stalingradu przez Niemców. Gaza wygląda jak Stalingrad.

Wraz ze wzrostem antysemityzmu w Niemczech, zwłaszcza wśród Niemców i w mniejszym stopniu wśród palestyńskich zwolenników w obronie Gazy, niemieckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych wprowadziło “Przysięgę Lojalności” wymaganą od wszystkich ubiegających się o niemieckie obywatelstwo. “Przysięga lojalności” wymaga, aby “wszyscy wnioskodawcy uznali prawo Izraela do istnienia i potępili wszelkie wysiłki skierowane przeciwko istnieniu państwa Izrael”. Oczywiście, taka “Przysięga Lojalności” obejmuje wszystkie akty cywilnego i zbrojnego oporu wobec izraelskiej okupacji, a wszyscy wnioskodawcy muszą zaakceptować kolonialną i osadniczą okupację Zachodniego Brzegu i Strefy Gazy oraz odmówić obywatelstwa wszystkim wnioskodawcom, którzy uważają cywilny i zbrojny opór wobec okupacji za uzasadniony.

Co więcej, ustawa, choć znacznie ułatwiła drogę do obywatelstwa, stworzyła barierę dla powrotu obywatelstwa do czasów McCarthy’ego i Komitetu ds. Działalności Antyamerykańskiej Izby Reprezentantów. Niemcy wprowadzili podobne środki przesiewowe, jak zrobił to McCarthy, “sprawdzając kandydatów pod kątem postaw antysemickich i antydemokratycznych”.

Syjonistyczne Niemcy nie tylko dają Izraelowi całkowite i pełne wsparcie polityczne i wojskowe, ale jednocześnie “dławią” wolność słowa i zrzeszania się, jak w czasach nazistowskich Niemiec, ponieważ odnosi się to do wszystkich organizacji i grup wspierających ludność Gazy i ich żądania wolności oraz zakończenia izraelskiego ludobójstwa i oblężenia Gazy.

Na ironię zakrawa fakt, że Niemcy, kraj, który wprowadził przemysłowe ludobójstwo Żydów i innych grup, są teraz, obok Ameryki, z najsilniejszym poparciem dla izraelskiego ludobójstwa i głodu w Gazie. Myślę, że Niemcy zawsze będą Niemcami.

Opublikowano za: https://www.vtforeignpolicy.com/2024/04/zionist-germany-is-more-dangerous-than-nazi-germany/

Comments

 1. makepeace1961 says:

  To co Adolfowi nie udało się za życia to jego dzielni następcy oddali żydom i handel i finanse i cały przemysł.

 2. czystesale says:

  Muszę skorygować

  “Ponad milion istnień ludzkich zginęło” w oblężonym Leningradzie, chodziło głównie o ofiary głodu wśród ludności cywilnej w ciągu 900 dni oblężenia. W gruncie rzeczy chodzi o coś podobnego, jak usiłowanie zagłodzenia i wymordowania ludności w Gazie przez żydów.

  O żydowskoch wzorcach nazizmu już była tu mowa

  https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2024/04/czy-odkupienie-przez-ludobojstwo-zakonczy-zloty-wiek-amerykanskich-zydow/comment-page-1/#comment-17599

  jest rzeczą niewyobrażalną, że nazim mógł powstać bez żydowskiej bazy ideologicznej. Nazim nie jest jedynym dzieckiem żydowskiego zwyrodnienia, także isalmizm szczególnie w rodzaju tzw. “państwa islamskiego” jest poczęty z talmudu, podobnie zresztą jak banderyzm na Kresach Polski.

  Dla mieszkańcków krainy wokół Kijowa zgotowano już los

  https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/12/syryjczyk-wyjasnia-zyda-z-rmf-fm-niech-sie-doszkoli/comment-page-1/#comment-16612

  dlatego żydzi dokonują tam czystki etnicznej i starają się wymordować lub okaleczyć ile się tylko da Ukraińców. Ci nie bardzo pojumją, co żydzi z nimi wyprawiają, ale czy Polacy są choć odrobinę mądrzejsi ?

  “Niemcy, kraj, który wprowadził przemysłowe ludobójstwo” najpierw tzw. Gojów, żydami zajęto się dopiero w czwartym roku wojny, obozy koncentracyjne do mordowania ludności cywilnej wprowadzili jeszcze panujący na W.Brytanią na przełomie wiekąw XIX i XX, ciekawe kim byli ci panujący.

  “Syjonistyczne Niemcy”, ten termin wydaje mi się błędny, Niemcy są krajem pod kontrolą wielkiego kapitału, a ten nie jest syjonistyczny, w dużym stopniu żydowski, ale to też nie jest decydujące, decydujące jest panowanie lichwy, tego ducha świętego terroru na tzw. “wolnym rynku”

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Lichwa

  która to lichwa zawsze rozwija swą dynamikę,nieuchronnie prowadzącą do zwyrodnienia i modu masowego, które jak można wyczytać w pierwszym link, wypływa z żydowskiej ideologii panowaia nazywanej judaizmem. Piszę ideologii, gdyż nie jest to religia, tylko co najwyżej ideologia. Zrozumienie pojęcia lichwy ułatwia pojąć bezwzględną walkę z islamem, katolicyzm został włączony do tej walki przez ostatnich papieży.

Wypowiedz się